XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/polici-turk-pak-para-sulmit-terrorist-po-ec-me-pallto-neper-kete-vape-vella-duhet-ta-ndjekim/60%Hourly2016-06-30 23:58
https://kumti.com/te-gjithe-me-llazarin/60%Hourly2016-06-30 23:55
https://kumti.com/tronditje-pas-serise-se-atentateve-ne-aeroportin-e-stambollit/60%Hourly2016-06-30 00:38
https://kumti.com/reagon-pk-kosova-nuk-eshte-fabrike-e-xhihadisteve-te-ballkanit/60%Hourly2016-06-30 00:33
https://kumti.com/tradita-e-ramazanit-ne-shqiperi/60%Hourly2016-06-28 15:25
https://kumti.com/xhamia-ne-fshat-minarja-ne-koder/60%Hourly2016-06-28 14:36
https://kumti.com/demtohen-varrezat-myslimane-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2016-06-28 14:31
https://kumti.com/ne-prishtine-vetura-godet-ne-zeber-nenen-me-femije/60%Hourly2016-06-28 14:30
https://kumti.com/a-e-paralajmeroi-jezusi-muhamedin-porta-biblike-ndermjet-krishterimit-dhe-islamit/60%Hourly2016-06-28 14:20
https://kumti.com/letra-e-erdoganit-per-putinin-nuk-perfshin-fjalen-falje/60%Hourly2016-06-28 13:45
https://kumti.com/italia-eliminon-spanjen-e-pret-tjeter-superndeshje/60%Hourly2016-06-27 19:26
https://kumti.com/marreveshja-izraeli-i-paguan-turqise-20-mln-demshperblim-per-paqen/60%Hourly2016-06-27 17:23
https://kumti.com/investigimi-i-mediave-armet-e-cia-s-jane-shitur-ne-treg-te-zi/60%Hourly2016-06-27 17:13
https://kumti.com/krimineliterroristi-serb-18-vjet-rresht-e-mbajti-ne-bodrum-dhe-e-perdhunoi-vajzen-myslimane-nga-bosnja/60%Hourly2016-06-27 17:04
https://kumti.com/emerohet-femra-e-pare-ne-post-te-larte-ne-historine-e-nato-s/60%Hourly2016-06-27 17:00
https://kumti.com/car-llazari-e-fitoi-betejen-e-kosoves-te-shekullit-xxi-video/60%Hourly2016-06-27 16:55
https://kumti.com/prezantohet-projekti-per-permiresimin-e-marredhenieve-nderfetare-ne-maqedoni/60%Hourly2016-06-27 16:46
https://kumti.com/ateisti-ofendon-rende-heroin-adem-jasharin/60%Hourly2016-06-27 15:45
https://kumti.com/si-mos-te-radikalizohen-shqiptaret/60%Hourly2016-06-27 14:03
https://kumti.com/per-1-vote-kunder-xhamise-mbahet-referendum/60%Hourly2016-06-27 13:56
https://kumti.com/msa-ja-5-milione-euro-me-pak-inkasim-ne-dogana/60%Hourly2016-06-27 13:08
https://kumti.com/kosova-nuk-ekstradon-ne-britani-priftin-e-dyshuar-per-pedofili/60%Hourly2016-06-27 12:26
https://kumti.com/asgjesohen-17-mije-bime-kanabisi-ne-shqiperi/60%Hourly2016-06-27 12:23
https://kumti.com/ministri-britanik-te-gatshem-te-perballemi-me-pasojat/60%Hourly2016-06-27 12:21
https://kumti.com/kosova-kampione-e-perdorimit-te-antibiotikeve/60%Hourly2016-06-27 12:18
https://kumti.com/permendorja-e-princit-llazar-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2016-06-27 12:15
https://kumti.com/yildirim-jep-detaje-per-marreveshjen-e-arritur-me-izraelin/60%Hourly2016-06-27 12:13
https://kumti.com/fillon-rigjykimi-i-ish-kryeministrit-kroat-ivo-sanader/60%Hourly2016-06-27 12:10
https://kumti.com/zvicer-prifti-shqiptar-perdhunon-te-mituren/60%Hourly2016-06-27 02:01
https://kumti.com/regime-ramazani-ibn-sirini-dhe-jetimi/60%Hourly2016-06-27 00:38
https://kumti.com/zjarr-ne-nje-shkolle-muslimane-ne-suedi/60%Hourly2016-06-27 00:34
https://kumti.com/hollande-franca-e-gjermania-ta-marrin-iniciativen-pas-brexit/60%Hourly2016-06-26 19:52
https://kumti.com/luta-thote-se-e-di-daten-e-liberalizimit-te-vizave/60%Hourly2016-06-26 19:46
https://kumti.com/tronditet-arabia-saudite-vellezerit-binjake-me-ide-te-isis-it-vrasin-prinderit-therin-vellain/60%Hourly2016-06-26 13:14
https://kumti.com/ish-luftetari-i-torturuar-dhe-burgosur-kerkon-miell-dhe-ushqim-borxh/60%Hourly2016-06-26 13:09
https://kumti.com/soros-shpetimi-i-be-se-rindertimi-i-saj-i-plote/60%Hourly2016-06-26 12:53
https://kumti.com/kerkohet-kthimi-i-fondit-pensional-nga-serbia/60%Hourly2016-06-26 12:46
https://kumti.com/brexit-rrit-friken-per-humbjen-e-ndikimit-ndaj-rusise/60%Hourly2016-06-26 12:42
https://kumti.com/rezultate-te-uleta-ne-luften-kunder-drogave-te-reja/60%Hourly2016-06-26 12:30
https://kumti.com/veliaj-shtron-iftar-tirana-po-i-shlyen-nje-borxh-te-vjeter-myslimaneve/60%Hourly2016-06-26 02:38
https://kumti.com/ne-emer-te-zotit-falet-vrasja-e-nebushit-hoxhe-ferid-selimi-pajtojne-familjet-nuishi-dhe-latifi/60%Hourly2016-06-26 02:33
https://kumti.com/inkuzicioni-laik-anatemon-cunat-e-kombetares/60%Hourly2016-06-26 02:26
https://kumti.com/fruti-magjike-hurma/60%Hourly2016-06-26 02:23
https://kumti.com/kuzhina-popullore-e-sulltanes-hurem-ne-jerusalem-mbi-460-vite-u-sherben-te-varferve/60%Hourly2016-06-26 02:18
https://kumti.com/ramazani-ringjalle-sarajeven-dhe-i-jep-shpirt/60%Hourly2016-06-26 02:15
https://kumti.com/edhe-ne-kemi-te-drejte-te-degjojme-ezanin-e-xhamise/60%Hourly2016-06-26 02:14
https://kumti.com/une-jam-me-i-mire-se-ai/60%Hourly2016-06-26 02:04
https://kumti.com/njeriu-qe-pretendon-se-vera-duhet-te-jete-hallall/60%Hourly2016-06-26 02:00
https://kumti.com/tregime-ramazani-ne-islam-ftohet-me-urtesi/60%Hourly2016-06-26 01:58
https://kumti.com/tregime-ramazani-bujaria-e-othmanit-r-a/60%Hourly2016-06-26 01:56
https://kumti.com/marangozi-dhe-ndertimi-i-shtepise/60%Hourly2016-06-26 01:54
https://kumti.com/tregime-ramazani-shekik-el-belhi-dhe-nxenesi-i-tij/60%Hourly2016-06-26 01:52
https://kumti.com/turqet-ne-gjermani-ligjet-fetare-me-te-rendesishme-se-ato-shteterore/60%Hourly2016-06-26 01:49
https://kumti.com/promovim-interesant-per-leximin-e-kuranit-nje-xhuz-dy-litra-benzine/60%Hourly2016-06-26 01:47
https://kumti.com/ramazani-ne-nje-familje-rome-iftari-sjell-gezim-ne-shtepine-tone/60%Hourly2016-06-26 01:39
https://kumti.com/egjipt-muhammed-mursi-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Hourly2016-06-26 01:37
https://kumti.com/lufta-e-brendshme-ne-siri-ka-lene-600-mije-femije-jetime/60%Hourly2016-06-26 01:34
https://kumti.com/erdogan-kembengul-per-ndertimin-e-xhamise-ne-taksim/60%Hourly2016-06-26 01:28
https://kumti.com/norvegji-muslimanet-ne-tromso-syfyr-nje-ore-e-gjysme-pas-iftarit/60%Hourly2016-06-26 01:26
https://kumti.com/davutoglu-allahu-ma-pranoi-duane-qe-e-bera-ne-qabe/60%Hourly2016-06-26 01:25
https://kumti.com/ju-lutem-mos-i-ndihmoni-femijet-e-mi/60%Hourly2016-06-26 01:23
https://kumti.com/erdogan-be-nuk-na-do-se-jemi-muslimane/60%Hourly2016-06-26 01:21
https://kumti.com/izraeli-deshiron-te-ndertoje-murin-nentokesor-pergjate-kufirit-ne-gaza/60%Hourly2016-06-26 01:19
https://kumti.com/vandalizohet-nje-xhami-ne-holande/60%Hourly2016-06-26 01:17
https://kumti.com/indonezi-te-verberit-permes-gishtave-depertojne-te-zemra-e-kuranit/60%Hourly2016-06-26 01:09
https://kumti.com/politika-evropiane-doemos-duhet-te-flase-kunder-islamofobise-2/60%Hourly2016-06-26 00:34
https://kumti.com/petar-miletic-keshilltar-i-ministrit-te-jashtem/60%Hourly2016-06-25 13:18
https://kumti.com/ministria-e-diaspores-kerkon-200-punetore-paga-407-euro/60%Hourly2016-06-25 13:15
https://kumti.com/kosovaret-preferojne-lengjet-e-importuara-para-atyre-vendore/60%Hourly2016-06-25 13:11
https://kumti.com/azem-e-hysni-syla-dhe-vellai-i-remit-zhvaten-pasurine-e-milionerit-nga-prishtina/60%Hourly2016-06-25 13:05
https://kumti.com/gati-nje-milion-nenshkrime-per-referendum-te-ri-ne-britani/60%Hourly2016-06-25 12:57
https://kumti.com/judah-askush-nuk-e-do-zgjerimin-e-be-se-ne-keto-kushte/60%Hourly2016-06-25 12:55
https://kumti.com/cfare-do-te-ndodhe-me-euron-ekonomine-dhe-lirine-e-levizjes/60%Hourly2016-06-25 12:52
https://kumti.com/shtetet-themeluese-te-be-se-takim-pas-brexit/60%Hourly2016-06-25 12:47
https://kumti.com/erdogan-i-kemi-kushtuar-rendesi-be-se-kemi-qene-te-mashtruar/60%Hourly2016-06-25 12:41
https://kumti.com/rama-organizon-iftar-per-nder-te-muajit-te-ramazanit/60%Hourly2016-06-25 12:35
https://kumti.com/arrin-ne-23-numri-i-te-vdekurve-nga-permbytjet-ne-virginia/60%Hourly2016-06-25 12:31
https://kumti.com/politika-evropiane-doemos-duhet-te-flase-kunder-islamofobise/60%Hourly2016-06-25 12:29
https://kumti.com/kryebashkia-e-stambollit-cdo-dite-iftare-per-25-mije-persona/60%Hourly2016-06-25 12:23
https://kumti.com/shefqet-krasniqi-promovon-tre-libra/60%Hourly2016-06-25 00:36
https://kumti.com/die-welt-brexit-do-ti-kushtoje-gjermanise-tre-miliarde-euro-ne-vit/60%Hourly2016-06-24 20:09
https://kumti.com/auditori-gjen-se-shpenzimet-telefonit-te-jahjaga-ishin-mbi-45-mije-euro/60%Hourly2016-06-24 19:39
https://kumti.com/vlera-jote-si-grua/60%Hourly2016-06-24 18:03
https://kumti.com/ministri-hoti-nenshkruan-garancine-shteterore-per-autobuset-e-prishtines/60%Hourly2016-06-24 14:48
https://kumti.com/ahmeti-viziton-familjen-mramori-e-cila-humbi-dy-femijet/60%Hourly2016-06-24 14:47
https://kumti.com/kine-nga-stuhia-98-vete-e-humben-jeten/60%Hourly2016-06-24 14:46
https://kumti.com/lideret-politike-te-habitur-ne-doreheqjen-brexit-dhe-cameron-it/60%Hourly2016-06-24 14:45
https://kumti.com/stoltenberg-roli-i-britanise-ne-nato-nuk-ndryshon/60%Hourly2016-06-24 14:44
https://kumti.com/putin-rusia-nuk-ka-ndikuar-ne-daljen-e-britanise-nga-be-ja/60%Hourly2016-06-24 14:43
https://kumti.com/obama-raportet-shba-britani-te-qendrueshme-perkunder-brexit-it/60%Hourly2016-06-24 14:42
https://kumti.com/maqedonia-te-ardhmen-e-sheh-ne-be/60%Hourly2016-06-24 14:41
https://kumti.com/britania-voton-per-dalje-nga-be-ja-cameron-dorehiqet/60%Hourly2016-06-24 14:37
https://kumti.com/hoxhaj-vendimi-i-britanise-sjell-paqartesi-ne-politikat-e-zgjerimit-te-be-se/60%Hourly2016-06-24 14:34
https://kumti.com/skocia-dhe-irlanda-e-veriut-paralajmerojne-referendume-per-pavaresi-dhe-bashkim/60%Hourly2016-06-24 14:32
https://kumti.com/yildirim-be-ja-duhet-te-heqe-dore-nga-mentaliteti-i-vecimit/60%Hourly2016-06-24 14:24
https://kumti.com/armando-sadiku-sot-per-xhuma-ne-tirane-te-ahmed-kalaja/60%Hourly2016-06-24 13:06
https://kumti.com/fahri-xharra-kunder-levizjes-besa-deri-sa-te-shajn-njerez-te-kalibrit-te-ketij-them-se-mire-eshte-puna/60%Hourly2016-06-24 13:00
https://kumti.com/edhe-fahri-xharra-kunder-levizjes-besa-ne-maqedoni/60%Hourly2016-06-24 12:31
https://kumti.com/kryeprokurori-syla-ben-kallezim-penal-ndaj-zyres-se-prokurorit-disiplinor/60%Hourly2016-06-24 07:22
https://kumti.com/dhuna-ndaj-femijeve-ne-shkolla-shqetesuese/60%Hourly2016-06-24 07:20
https://kumti.com/britaniket-vendosin-per-largim-nga-be-ja/60%Hourly2016-06-24 07:17
https://kumti.com/para-tete-vitesh-ne-prishtine-iu-vra-vellai-i-vetem-si-i-lejoi-ismet-beqiri-bombat-e-kurdisura/60%Hourly2016-06-24 07:03
https://kumti.com/galaxy-note-7-me-6gb-ram-dhe-baterine-masive-prej-4000mah/60%Hourly2016-06-24 00:21
https://kumti.com/perdorimi-i-telefonit-ne-erresise-mund-te-ju-verberoje/60%Hourly2016-06-24 00:20
https://kumti.com/myslimane-e-katolike-bashke-ne-iftar-me-veselin/60%Hourly2016-06-24 00:18
https://kumti.com/pas-tragjedise-ne-kolovice-te-prishtines-xhelal-svecla-jep-doreheqje/60%Hourly2016-06-24 00:17
https://kumti.com/alarmante-franca-prane-luftes-civile/60%Hourly2016-06-23 20:23
https://kumti.com/fondacioni-nun-shtron-iftar-per-200-te-burgosur/60%Hourly2016-06-23 17:47
https://kumti.com/komuna-e-decanit-padit-kompanine-austriake-shkeli-ligjin-me-hidrocentralet/60%Hourly2016-06-23 17:47
https://kumti.com/nese-ramush-haradinaj-eshte-invalid-te-gjithe-ne-jemi-invalide/60%Hourly2016-06-23 17:22
https://kumti.com/131-vetura-te-policise-kane-mbetur-tek-mjeshtri-qe-nga-viti-2012/60%Hourly2016-06-23 16:24
https://kumti.com/kryeprokurori-kerkon-hetim-per-listat-e-veteraneve/60%Hourly2016-06-23 16:15
https://kumti.com/shira-te-furishem-perfshijne-evropen-perendimore/60%Hourly2016-06-23 16:12
https://kumti.com/ska-vota-per-demarkacionin-ceshtja-mund-te-kthehet-ne-piken-zero/60%Hourly2016-06-23 16:07
https://kumti.com/nese-bllokohen-negociatat-me-be-ne-atehere-mund-ta-pyesim-popullin/60%Hourly2016-06-23 16:03
https://kumti.com/opozita-ne-maqedoni-kerkon-doreheqjen-e-presidentit-ivanov/60%Hourly2016-06-23 14:29
https://kumti.com/kosova-ekstradon-ne-maqedoni-komandant-sulen-e-grupit-te-kumanoves/60%Hourly2016-06-23 14:27
https://kumti.com/mustafa-thote-se-kosovaret-kerkojne-te-kthehen-nga-isis-i/60%Hourly2016-06-23 14:26
https://kumti.com/kuqezinjte-aterrojne-ne-atdhe/60%Hourly2016-06-23 14:24
https://kumti.com/dy-femije-mbyten-ne-nje-grope-ne-prishtine/60%Hourly2016-06-23 14:18
https://kumti.com/gjykata-kushtetuese-anulon-diskutimin-per-kryqin-ne-butel/60%Hourly2016-06-22 15:38
https://kumti.com/kryebashkiaku-mysliman-i-londres-sadiq-khan-celi-iftar-gjate-nje-debati/60%Hourly2016-06-22 14:35
https://kumti.com/iftaret-turke-euro-2016-dhe-patriotet/60%Hourly2016-06-22 14:28
https://kumti.com/e-krishterja-strugane-pranon-islamin/60%Hourly2016-06-22 12:37
https://kumti.com/sfide-mbetet-mosraportimi-i-financave-publike/60%Hourly2016-06-22 11:41
https://kumti.com/qeveria-i-miraton-ndryshimet-e-projektligjit-per-financat-e-komunave/60%Hourly2016-06-22 10:14
https://kumti.com/lamtumira-nga-distanca-e-thacit-per-shoket-e-tij/60%Hourly2016-06-22 10:11
https://kumti.com/juncker-britaniket-te-mos-largohen-nga-be-ja/60%Hourly2016-06-22 10:09
https://kumti.com/indi-lansohen-20-satelite-me-vetem-nje-rakete/60%Hourly2016-06-22 10:05
https://kumti.com/sanksionet-ndaj-rusise-shperfaqin-percarjet-ne-evrope/60%Hourly2016-06-22 10:01
https://kumti.com/deshtimet-e-qeverise-ne-privatizim/60%Hourly2016-06-22 09:58
https://kumti.com/barometri-ballkanik-papunesia-problemi-me-i-madh-i-qytetareve-te-ejl-se/60%Hourly2016-06-22 09:55
https://kumti.com/as-demarkacioni-as-specialjakoalicionin-pdk-ldk-e-prish-kadri-veseli/60%Hourly2016-06-22 09:51
https://kumti.com/maqedonasit-preferojne-serbet-nuk-i-duan-shqiptaret-e-greket/60%Hourly2016-06-22 08:37
https://kumti.com/kapen-ne-vermice-mbi-10-kg-substance-narkotike-foto/60%Hourly2016-06-22 08:35
https://kumti.com/keta-jane-personat-nga-kosova-qe-vazhdojne-te-mbesin-ne-listen-e-zeze-te-shba-ve-lista/60%Hourly2016-06-22 08:32
https://kumti.com/zbulohet-arsyeja-perse-sherbejne-dy-vrimat-ne-atletet-converse/60%Hourly2016-06-21 22:34
https://kumti.com/zyrtari-i-denuar-me-tre-vjet-burgim-ne-prizren-ende-nuk-e-ka-menduar-doreheqjen/60%Hourly2016-06-21 22:30
https://kumti.com/beogradi-eshte-hidherua-per-arrestimin-e-serbeve-qe-sulmuan-police-te-kosoves/60%Hourly2016-06-21 20:17
https://kumti.com/zyrtare-uefa-denon-shqiperine/60%Hourly2016-06-21 20:02
https://kumti.com/keto-jane-11-ekipet-qe-kane-siguruar-fazen-e-ardhshme-ne-euro-2016/60%Hourly2016-06-21 19:10
https://kumti.com/trilecja-lezeti-i-lehte-i-ballkanit-ne-sofrat-e-ramazanit/60%Hourly2016-06-21 17:19
https://kumti.com/efekti-i-medias/60%Hourly2016-06-21 17:13
https://kumti.com/temperaturat-e-larta-nuk-e-mposhtin-qellimin-e-agjeruesve/60%Hourly2016-06-21 17:09
https://kumti.com/a-eshte-aktakuza-ndaj-aganit-mashtrim-i-vete-qeverise/60%Hourly2016-06-21 17:04
https://kumti.com/gold-ag-kendon-ilahi-ne-xhami-video/60%Hourly2016-06-21 16:32
https://kumti.com/keshtu-duhet-te-perfundojne-ndeshjet-e-sotme-dhe-te-neserme-per-kualifikimin-e-shqiperise/60%Hourly2016-06-21 16:29
https://kumti.com/ushtria-izraelite-vret-gabimisht-djaloshin-palestines/60%Hourly2016-06-21 16:20
https://kumti.com/myanmar-ndalon-zyrtarisht-perdorimin-e-termit-rohingya-per-muslimanet/60%Hourly2016-06-21 16:12
https://kumti.com/dhimbja-per-refugjatet-rikthehet-ne-prishtine/60%Hourly2016-06-21 15:59
https://kumti.com/kalimi-ne-kufi-nuk-do-te-kete-me-vula-ne-pasaporta/60%Hourly2016-06-21 15:44
https://kumti.com/mogherini-kriteri-i-fundit-per-liberalizim-ratifikimi-i-demarkacionit/60%Hourly2016-06-21 15:24
https://kumti.com/hammond-nese-britania-largohet-nga-be-ja-ska-kthim-prapa-2/60%Hourly2016-06-21 15:20
https://kumti.com/instagrami-tani-me-gjysme-miliardi-perdorues/60%Hourly2016-06-21 15:18
https://kumti.com/se-cfare-ai-lexon-do-te-habiteni-ky-eshte-rrefimi-i-11-vjecarit-nga-prishtina-i-pasionuar-pas-librave-foto/60%Hourly2016-06-21 15:13
https://kumti.com/guvernatori-i-bankes-qendrore-tregon-humbjet-milioneshe-te-tregut-te-sigurimeve/60%Hourly2016-06-21 14:49
https://kumti.com/presidenti-i-ardhshem-i-be-se-thote-se-islami-nuk-ka-vend-ne-shtetin-e-tij/60%Hourly2016-06-21 14:46
https://kumti.com/beh-arrestohen-gjashte-persona-per-krime-lufte/60%Hourly2016-06-21 14:44
https://kumti.com/emrat-fetar-me-te-shpeshte-per-vitin-2015-ne-kosove/60%Hourly2016-06-21 14:44
https://kumti.com/diplomatet-e-be-se-i-zgjasin-sanksionet-rusise/60%Hourly2016-06-21 14:42
https://kumti.com/vazhdon-lirimi-i-lokaleve-te-shitura-e-te-uzurpuara-ne-prishtine/60%Hourly2016-06-21 14:40
https://kumti.com/gavriq-thote-se-hyri-ne-kosove-me-eksploziv-pa-u-kontrolluar-nga-askush/60%Hourly2016-06-21 14:39
https://kumti.com/demarkacioni-me-malin-e-zi-drejt-rishikimit/60%Hourly2016-06-21 14:37
https://kumti.com/hammond-nese-britania-largohet-nga-be-ja-ska-kthim-prapa/60%Hourly2016-06-21 14:35
https://kumti.com/sekretari-i-nato-s-ndaj-rusise-qasje-ushtarake-dhe-politike/60%Hourly2016-06-21 14:34
https://kumti.com/aktakuza-ndaj-mjekeve-ndikon-ne-pune/60%Hourly2016-06-21 14:32
https://kumti.com/vriten-gjashte-ushtare-jordaneze-ne-kufi-me-sirine/60%Hourly2016-06-21 14:29
https://kumti.com/parlamenti-i-maqedonise-debaton-mbi-pergjegjesine-e-presidentit-ivanov/60%Hourly2016-06-21 14:27
https://kumti.com/siri-avionet-ruse-godasin-halepin-me-bomba-fosfor/60%Hourly2016-06-21 14:23
https://kumti.com/nuk-dime-te-pime-skenderbe-por-kemi-te-drejte-ta-perfaqesojme-vetveten-dhe-popullin-tone/60%Hourly2016-06-21 14:20
https://kumti.com/vizat-pas-plotesimit-te-dy-kritereve-demarkacionit-dhe-luftimit-te-krimit/60%Hourly2016-06-21 12:27
https://kumti.com/asgje-konkrete-per-vizat-ne-takimin-thaci-schulz/60%Hourly2016-06-21 12:25
https://kumti.com/vazhdon-lirimi-i-pronave-te-uzurpuara-ne-prishtine/60%Hourly2016-06-21 12:24
https://kumti.com/vetevritet-nje-person-ne-fushe-kosove/60%Hourly2016-06-21 12:20
https://kumti.com/nente-arsye-pse-nuk-duhet-te-keni-frike-nga-udhetimi-me-aeroplan/60%Hourly2016-06-21 12:18
https://kumti.com/tmerruese-pronarja-e-kopshtit-rrah-keq-tre-vjecarin-video/60%Hourly2016-06-20 22:10
https://kumti.com/kombetarja-e-beri-te-sajen-po-ne/60%Hourly2016-06-20 16:46
https://kumti.com/privatizimi-ende-nuk-eshte-shtrire-ne-komunat-me-shumice-serbe/60%Hourly2016-06-20 16:08
https://kumti.com/thaci-kerkesa-e-aganit-per-doreheqje-shembull-i-qeverisjes-se-mire/60%Hourly2016-06-20 16:05
https://kumti.com/aktivistet-perkujtojne-vuajtjet-e-refugjateve-neper-territorin-e-maqedonise/60%Hourly2016-06-20 16:00
https://kumti.com/shtate-kompani-ne-gare-per-fizibilitetin-e-trepces/60%Hourly2016-06-20 10:09
https://kumti.com/veriu-arene-e-qerimit-te-hesapeve-te-grupeve-kriminale/60%Hourly2016-06-20 10:07
https://kumti.com/u-larguan-154-uzurpatore-mbeten-edhe-78/60%Hourly2016-06-20 10:05
https://kumti.com/dragash-perleshje-me-thika-e-sepata/60%Hourly2016-06-20 10:04
https://kumti.com/turqi-policia-ndalon-marshin-e-komunitetit-lgbt/60%Hourly2016-06-20 10:02
https://kumti.com/itali-partia-e-kryeministrit-e-humb-romen-dhe-torinon/60%Hourly2016-06-20 10:00
https://kumti.com/mosprivatizimi-i-pronave-ne-komunat-serbe/60%Hourly2016-06-20 09:59
https://kumti.com/mali-i-zi-do-terheqe-fjalorin-qe-fyen-shqiptaret/60%Hourly2016-06-20 09:57
https://kumti.com/koalicioni-qeverises-ne-prag-te-percarjes/60%Hourly2016-06-20 09:52
https://kumti.com/neglizhenca-e-organeve-te-shtetit-themeloi-gjykaten-speciale/60%Hourly2016-06-20 09:45
https://kumti.com/gjuriq-kosova-do-te-behet-si-shumadija/60%Hourly2016-06-20 09:42
https://kumti.com/arian-xhezairi-arban-xhara-dhe-berat-buzhala-te-vetmuem/60%Hourly2016-06-19 23:48
https://kumti.com/hoxhe-ahmed-kalaja-keta-gjeste-te-ketyre-vellezerve-tane-u-pengojn-disave/60%Hourly2016-06-19 23:43
https://kumti.com/muhamed-thaci-mesazh-per-islamofobat/60%Hourly2016-06-19 23:37
https://kumti.com/armando-sadiku-cmendi-komentatorin-arab-video/60%Hourly2016-06-19 23:21
https://kumti.com/gazetari-ademi-elhamdulilah-faleminderit-o-zot-qe-ma-mundesove-ta-kaloj-kete-nate/60%Hourly2016-06-19 23:16
https://kumti.com/moment-i-prekshem-mavraj-perqafon-nenen-e-tij-pas-fitores-foto/60%Hourly2016-06-19 23:11
https://kumti.com/momenti-kur-mavraj-falenderon-zotin-duke-thene-elhamdulilah-video/60%Hourly2016-06-19 23:06
https://kumti.com/karman-terrorizmi-nuk-ka-te-beje-asgje-me-islamin/60%Hourly2016-06-19 16:07
https://kumti.com/xhamia-e-madhe-e-durresit-dhe-perplasja-me-bashkine/60%Hourly2016-06-19 16:00
https://kumti.com/feja-kunder-martesave-gay-demton-e-shkaterron-familjen/60%Hourly2016-06-19 15:53
https://kumti.com/dode-gjergji-krenohet-se-ka-ndertuar-kishe-midis-40-fshatrave-myslimane/60%Hourly2016-06-19 15:49
https://kumti.com/papa-thaci-deshi-te-konvertohej-ne-katolik-por-eshte-i-bere-synet/60%Hourly2016-06-19 15:39
https://kumti.com/leter-e-hapur-drejtuar-komunitetit-lgbt-ja-pse-muslimanet-nuk-ju-mbeshtesin/60%Hourly2016-06-19 15:36
https://kumti.com/butel-gjykata-kushtetuese-vendos-te-enjten-per-kryqin-55-metra-te-gjate-kryqi/60%Hourly2016-06-19 15:24
https://kumti.com/rabini-hebre-thirrje-koloneve-te-helmojne-ujin-ne-vendbanimet-palestineze/60%Hourly2016-06-19 15:10
https://kumti.com/hoxha-nga-tetova-me-leter-pikelluese-per-vdekjen-tragjike-e-dy-te-rinjve-foto/60%Hourly2016-06-19 15:05
https://kumti.com/nga-isuf-qamili-te-haxhi-qamili/60%Hourly2016-06-19 15:02
https://kumti.com/krim-ne-familje-ne-korce-burri-vret-me-thike-gruan/60%Hourly2016-06-19 13:44
https://kumti.com/lamtumire-slide-to-unlock/60%Hourly2016-06-19 13:41
https://kumti.com/snapchat-me-150-milione-perdorues-e-kalon-rivalin-twitter/60%Hourly2016-06-19 13:38
https://kumti.com/pse-truri-yne-lodhet-pasdite/60%Hourly2016-06-19 13:36
https://kumti.com/ortodokset-te-percare-ne-mes-vete/60%Hourly2016-06-19 13:34
https://kumti.com/arrestohet-51-vjecari-qe-abuzoi-seksualisht-me-femije-policia-shpetoi-12-vajza-te-mitura/60%Hourly2016-06-19 13:29
https://kumti.com/llapjaneve-u-demtohen-veturat-derisa-falnin-teravite-te-xhamia-e-vjeter-foto/60%Hourly2016-06-19 13:20
https://kumti.com/ueb-faqja-qe-u-ndihmon-burrave-te-gjejne-gruan-e-dyte/60%Hourly2016-06-19 13:11
https://kumti.com/vala-rreziku-44-milionesh-nga-padia-e-z-mobile/60%Hourly2016-06-19 12:04
https://kumti.com/per-tre-muaj-u-shuan-727-biznese/60%Hourly2016-06-19 11:02
https://kumti.com/erdogan-turqia-do-ta-ndertoje-aeroplanmbajtesen-e-saj/60%Hourly2016-06-19 11:00
https://kumti.com/auditori-komuna-e-podujeves-kunderligjshem-shperndau-subvencione/60%Hourly2016-06-19 10:55
https://kumti.com/britani-vazhdoi-fushata-per-dhe-kunder-daljes-nga-be-ja/60%Hourly2016-06-19 10:50
https://kumti.com/mpj-e-turqise-reagon-per-denimin-e-mursi-t-me-burgim-te-perjetshem/60%Hourly2016-06-19 10:47
https://kumti.com/njeriu-qe-mbijetoi-gjashte-atentate-krimineli-i-tmerrshem-i-kthehet-islamit/60%Hourly2016-06-18 17:28
https://kumti.com/mesazhi-i-mergim-mavrajt-per-tifozet-e-kombetares/60%Hourly2016-06-18 17:20
https://kumti.com/nje-myslimane-e-mbuluar-si-esmeralda-shkjau/60%Hourly2016-06-18 17:18
https://kumti.com/shkup-biljana-e-konvertuar-ne-fene-islame-ka-mbetur-ne-rruge-vuan-per-buke/60%Hourly2016-06-18 17:12
https://kumti.com/hafizi-me-i-ri-ne-ish-jugosllavi-ishte-nje-shqiptar-nga-likova-video/60%Hourly2016-06-18 17:12
https://kumti.com/shperthen-belgjika-ndaj-irlandes-fiton-3-0/60%Hourly2016-06-18 16:57
https://kumti.com/maqedonia-vendi-i-ballkanit-qendror-ne-krize/60%Hourly2016-06-18 16:46
https://kumti.com/emri-im-eshte-vdekje-tradhtareve-liri-britanise/60%Hourly2016-06-18 16:39
https://kumti.com/turqia-do-ta-ndertoje-aeroplanmbajtesen-e-saj-slogani-i-ri-per-dominim-ne-rajon-besim-per-mikun-frike-per-armikun/60%Hourly2016-06-18 16:35
https://kumti.com/ramadani-jo-cdo-mjekrrosh-eshte-gjyshi-yt/60%Hourly2016-06-18 16:34
https://kumti.com/berisha-kunder-rumanise-ndeshja-e-karrieres/60%Hourly2016-06-18 16:33
https://kumti.com/ambasadori-amerikan-ne-tirane-shtron-iftar/60%Hourly2016-06-18 16:30
https://kumti.com/turp-midis-ramazani-prostituta-ne-fshatrat-e-gostivarit-dhe-tetoves-hoxhallaret-flasin-per-vehabizem/60%Hourly2016-06-18 16:30
https://kumti.com/cka-i-tha-nikoliq-presidentit-kinez-per-kosoven/60%Hourly2016-06-18 16:29
https://kumti.com/shpifje-e-re-kunder-hoxhes-shefqet-krasniqi/60%Hourly2016-06-18 16:17
https://kumti.com/perfitime-shendetesore-nga-hurmat/60%Hourly2016-06-18 12:08
https://kumti.com/steinmeier-kritika-per-ushtrimet-e-nato-s-i-cileson-si-luftenxitese/60%Hourly2016-06-18 12:07
https://kumti.com/mohamed-morsi-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Hourly2016-06-18 12:01
https://kumti.com/rreth-2-5-milione-siriane-u-strehuan-vitin-e-kaluar-ne-turqi/60%Hourly2016-06-18 11:59
https://kumti.com/historianet-arta-rama-hajrizi-selvete-gerxhaliu-krasniqi-e-gresa-caka-nimani-mbeturina-te-regjimit-te-milloshevicit/60%Hourly2016-06-18 11:56
https://kumti.com/publikohen-rezultatet-preliminare-te-granteve-ne-bujqesi-edhe-per-disa-sektore/60%Hourly2016-06-18 10:52
https://kumti.com/33-aksidente-komunikacioni-per-24-ore-1034-tiketa-te-shqiptuara/60%Hourly2016-06-18 10:38
https://kumti.com/be-ndan-5-milione-euro-per-deponi-te-mbeturinave-ne-veri/60%Hourly2016-06-18 10:34
https://kumti.com/basha-i-vendosur-djegim-mandatet-nese-blihet-qofte-nje-vote-e-opozites/60%Hourly2016-06-18 10:19
https://kumti.com/kanadaja-e-ben-te-ligjshme-eutanazine/60%Hourly2016-06-18 10:17
https://kumti.com/testi-i-matures-perseri-shperndahet-ne-internet/60%Hourly2016-06-18 10:14
https://kumti.com/turqia-nuk-e-pranon-raportin-e-pe-se/60%Hourly2016-06-18 10:11
https://kumti.com/mesimi-i-kuranit-ka-vazhduar-perkunder-te-gjitha-obstruksioneve/60%Hourly2016-06-18 10:08
https://kumti.com/buxheti-qindra-milionesh-i-eulex-it/60%Hourly2016-06-18 00:53
https://kumti.com/milenko-nedellkovski-dhe-enver-robeli-fushate-kunder-shkodran-mustafit/60%Hourly2016-06-17 23:30
https://kumti.com/hoxhe-fadil-musliu-padit-idriz-bilallin-per-shpifje-ndaj-tij/60%Hourly2016-06-17 23:23
https://kumti.com/a-keni-njohuri-rreth-xinjiang-ut-turkistanit-lindor/60%Hourly2016-06-17 23:12
https://kumti.com/keshilltari-rus-kerkon-riemerimin-e-stambollit-ne-konstandinopoje/60%Hourly2016-06-17 23:11
https://kumti.com/arabia-saudite-lidere-boterore-ne-prodhimin-e-naftes/60%Hourly2016-06-17 12:19
https://kumti.com/edhe-6-hapa-procedurale-deri-te-autobuset-e-rinj-te-trafikut-urban/60%Hourly2016-06-17 10:26
https://kumti.com/akp-ja-dorezohet-karshi-uzurpatoreve/60%Hourly2016-06-17 10:24
https://kumti.com/ska-asociacion-pa-heqje-te-barrikades-mbi-iber/60%Hourly2016-06-17 10:21
https://kumti.com/kosova-ka-te-drejte-te-mbroje-prodhimtarine-vendore/60%Hourly2016-06-17 10:16
https://kumti.com/erdogani-parlamentit-evropian-nuk-e-kandisni-dot-turqine/60%Hourly2016-06-17 10:09
https://kumti.com/yildirim-do-ti-shkaterrojme-lojerat-qe-luhen-mbi-turqine/60%Hourly2016-06-17 10:07
https://kumti.com/109-mije-qytetare-ne-asistence-sociale/60%Hourly2016-06-17 10:05
https://kumti.com/dyshojne-ne-manipulimin-e-raportit-te-policise-kerkojne-drejtesi/60%Hourly2016-06-17 10:02
https://kumti.com/kina-i-frikesohet-daljes-se-britanise-nga-be-ja/60%Hourly2016-06-17 09:53
https://kumti.com/prodhimet-kosovare-te-drurit-ekspozohen-ne-gjermani/60%Hourly2016-06-17 09:50
https://kumti.com/orloviq-ne-serbi-fshihen-3-mije-te-dyshimte-per-krime-lufte/60%Hourly2016-06-17 09:38
https://kumti.com/rreth-1-8-miliarde-njerez-vuajne-mungesen-e-ujit-te-paster/60%Hourly2016-06-17 09:33
https://kumti.com/parlamenti-kroat-voton-mosbesimin-e-kryeministrit-dhe-rrezon-qeverine/60%Hourly2016-06-17 09:30
https://kumti.com/tregime-ramazani-dashuria-per-hir-te-allahut/60%Hourly2016-06-16 22:42
https://kumti.com/studimi-islamofobia-ne-rritje-ne-gjermani/60%Hourly2016-06-16 22:18
https://kumti.com/cfare-i-tha-mursi-bijes-se-tij-nje-nate-para-grushtetit/60%Hourly2016-06-16 22:17
https://kumti.com/familja-nga-katari-cdo-dite-ndane-nga-300-iftare/60%Hourly2016-06-16 22:15
https://kumti.com/egesta-lopci-fitoi-cmimin-international-best-abstract-award-for-italy/60%Hourly2016-06-16 22:13
https://kumti.com/baca-salih-kabashi-cel-iftar-mbreme-ne-stadium-gjat-ndeshjes-france-shqiperi/60%Hourly2016-06-16 22:06
https://kumti.com/filloi-projekti-i-hashimit-me-katolik-se-papa-thaci-takon-papa-franceskun/60%Hourly2016-06-16 21:58
https://kumti.com/shoqata-nun-ne-vizite-te-familja-pese-anetareshe-ne-gostivare-e-cila-perloti-cdo-njeri-me-ndjenja/60%Hourly2016-06-16 21:52
https://kumti.com/euro-2016-disa-qe-krenohen-me-femra-shqiptare-te-zhveshura/60%Hourly2016-06-16 14:25
https://kumti.com/vaji-i-trendafilit/60%Hourly2016-06-15 22:53
https://kumti.com/familja-gjen-fundin-e-ylberit/60%Hourly2016-06-15 22:51
https://kumti.com/petra-thesari-i-fshehur-i-jordanise/60%Hourly2016-06-15 22:49
https://kumti.com/kjo-asht-shqetesuese-12-vjecaret-perdorues-te-droges/60%Hourly2016-06-15 22:48
https://kumti.com/poeti-i-urte-dhe-numrat-ne-kuran/60%Hourly2016-06-15 22:45
https://kumti.com/rrezimi-pertoke-si-burim-motivimi/60%Hourly2016-06-15 22:37
https://kumti.com/pervoja-dhe-leksionet-jetesore/60%Hourly2016-06-15 22:35
https://kumti.com/tregim-edukativ-pune-shtepi-shtepi-pune/60%Hourly2016-06-15 22:29
https://kumti.com/tregime-ramazani-kishte-nje-ves-te-keq-qe-ndiqte-ne-jete-konsumonte-alkoolin/60%Hourly2016-06-15 22:21
https://kumti.com/tregime-ramazani-nje-njeriu-i-thane-te-hyj-ne-nje-shtepi-te-madhe-ku-gjendet-nje-dhome-me-ar-argjend-dhe-diamante/60%Hourly2016-06-15 22:19
https://kumti.com/tregime-ramazani-tregtari-dhe-njeriu-me-halle/60%Hourly2016-06-15 22:18
https://kumti.com/tergime-ramazani-ibrahim-edhemi-kaloi-prane-nje-njeriu-i-cili-nuk-kishte-as-duar-dhe-as-kembe/60%Hourly2016-06-15 22:15
https://kumti.com/tregime-ramazani-rrobaqepesi-i-devotshem/60%Hourly2016-06-15 22:13
https://kumti.com/tregime-ramazani-demi-qe-sjell-alkooli/60%Hourly2016-06-15 22:12
https://kumti.com/tregime-ramazani-miresite-e-sadakase/60%Hourly2016-06-15 22:10
https://kumti.com/tregime-ramazani-lengu-i-portokallit/60%Hourly2016-06-15 22:09
https://kumti.com/turqi-per-40-vjet-mbi-121-mije-hafiz-te-kuranit/60%Hourly2016-06-15 22:06
https://kumti.com/facebook-u-dhe-twitter-i-kane-fshire-sasi-te-medha-me-permbajtje-te-ceshtjes-palestineze/60%Hourly2016-06-15 22:05
https://kumti.com/muslimanet-pakistaneze-ndertojne-kishe-per-fqinjet-e-krishtere/60%Hourly2016-06-15 22:04
https://kumti.com/posta-e-shba-se-pulle-poste-te-vecante-per-ramazan/60%Hourly2016-06-15 22:03
https://kumti.com/etiopi-muslimanet-dhe-krishteret-kalojne-bashke-ramazanin/60%Hourly2016-06-15 22:01
https://kumti.com/a-e-njihni-kete-njeri-2/60%Hourly2016-06-15 22:00
https://kumti.com/etiopi-mbi-5-milione-femije-punojne-pune-te-renda/60%Hourly2016-06-15 21:58
https://kumti.com/keshilli-per-marredheniet-amerikano-islamike-denon-sulmin-ne-orlando/60%Hourly2016-06-15 21:57
https://kumti.com/ramazan-nen-hijen-e-dhunes-ne-bagdad/60%Hourly2016-06-15 21:56
https://kumti.com/uis-xhemati-ku-falen-studente-nga-te-gjitha-medhhebet/60%Hourly2016-06-15 21:54
https://kumti.com/refugjatet-ne-pire-te-greqise-nje-ramazan-me-shume-veshtiresi/60%Hourly2016-06-15 21:52
https://kumti.com/uzbekistani-ndalon-iftaret-neper-restorante-xhami/60%Hourly2016-06-15 21:51
https://kumti.com/puna-e-veshtire-e-punetoreve-te-gurit-te-cilet-mbajne-agjerim/60%Hourly2016-06-15 21:49
https://kumti.com/jasir-kadi-une-nuk-kerkoj-falje-per-ate-qe-ndodhi-ne-orlando/60%Hourly2016-06-15 21:47
https://kumti.com/strumice-qytetaret-kerkojne-restaurimin-e-monumenteve-osmane-ne-qytet/60%Hourly2016-06-15 21:46
https://kumti.com/siri-nga-sulmet-ne-ditet-e-fundit-kane-humbur-jeten-271-civile/60%Hourly2016-06-15 21:44
https://kumti.com/xhavit-haliti-demarkacioni-nuk-kalon-duhet-te-rishikohet/60%Hourly2016-06-15 17:06
https://kumti.com/certifikohen-136-keshilltare-bujqesor/60%Hourly2016-06-15 16:42
https://kumti.com/3-milione-euro-grante-per-bizneset-nga-be-ja/60%Hourly2016-06-15 16:39
https://kumti.com/likova-edhe-me-nje-hafez-te-ri/60%Hourly2016-06-15 16:13
https://kumti.com/ke-miraton-buxhetin-per-dhomat-e-gjykates-speciale/60%Hourly2016-06-15 14:43
https://kumti.com/per-pese-muaj-39-te-vdekur-ne-komunikacion/60%Hourly2016-06-15 14:39
https://kumti.com/arrihet-marreveshja-per-mandatin-dhe-kompetencat-e-eulex-it/60%Hourly2016-06-15 14:36
https://kumti.com/turqi-shkalla-e-papunesise-zvogelohet-per-0-5-perqind/60%Hourly2016-06-15 14:34
https://kumti.com/nato-i-ben-thirrje-rusise-te-largoje-forcat-nga-ukraina/60%Hourly2016-06-15 14:32
https://kumti.com/shala-limaj-nuk-ka-qene-pjese-e-projektit-per-te-cilen-flet-haradinaj/60%Hourly2016-06-15 14:31
https://kumti.com/aktakuze-per-rastin-stenta-ne-mesin-e-tyre-edhe-ministri-ferid-agani/60%Hourly2016-06-15 14:27
https://kumti.com/nun-i-shtron-iftar-per-besimtaret-musliman/60%Hourly2016-06-15 14:07
https://kumti.com/harroni-sepaten-njihuni-me-pajisjen-e-re-dhe-efikase-per-qarjen-e-druve-video/60%Hourly2016-06-15 03:35
https://kumti.com/konfirmohet-data-e-prezantimit-te-samsung-galaxy-note-7/60%Hourly2016-06-15 03:31
https://kumti.com/nikoliq-falenderon-rumanine-per-mosnjohjen-e-kosoves/60%Hourly2016-06-14 17:00
https://kumti.com/a-duhet-lejuar-mbulesa-per-femrat-ne-policine-e-kosoves/60%Hourly2016-06-14 16:54
https://kumti.com/ku-jeni-ju-te-levizjes-besa-tash-ne-ramazan-nuk-po-ju-shohe-askund/60%Hourly2016-06-14 16:43
https://kumti.com/vendi-i-dyshuar-per-varreze-masive-pret-urdhrin-e-prokurorit/60%Hourly2016-06-14 14:32
https://kumti.com/ne-janar-2017-themelohet-agjencia-e-te-hyrave-e-kosoves/60%Hourly2016-06-14 14:29
https://kumti.com/ja-cilet-te-akuzuar-nga-grupi-i-kumanoves-u-keqtrajtuan-nga-policet-speciale/60%Hourly2016-06-14 14:26
https://kumti.com/demarkacioni-zhvendosi-kufirin-per-6-kilometra-ne-brendi-te-kosoves/60%Hourly2016-06-14 14:24
https://kumti.com/maqedoni-ministri-i-financave-paraqet-doreheqje/60%Hourly2016-06-14 14:23
https://kumti.com/gjermania-kerkon-qe-ne-shqiperi-te-miratohet-reforma-gjyqesore/60%Hourly2016-06-14 14:21
https://kumti.com/ska-buxhet-per-te-gjithe-veteranet/60%Hourly2016-06-14 14:20
https://kumti.com/meucci-komandantet-e-uck-se-skane-te-drejte-te-bejne-cka-te-duan/60%Hourly2016-06-14 14:18
https://kumti.com/euro-2016-neser-shqiperia-perballe-frances/60%Hourly2016-06-14 14:14
https://kumti.com/gjenite-e-cmendur-nente-histori-te-cuditshme-te-shkencetareve-te-famshem/60%Hourly2016-06-14 09:44
https://kumti.com/ajo-qe-dyshohej-ka-ndodhur-ne-te-vertete-ish-kreu-i-fifa-s-tregon-si-mashtrohet-ne-short/60%Hourly2016-06-14 09:35
https://kumti.com/shtepite-per-serbet-ne-veri-do-te-ndertohen-pavaresisht-kundershtimeve/60%Hourly2016-06-14 09:33
https://kumti.com/shtepia-e-bardhe-shumica-e-viktimave-te-daesh-it-jane-muslimanet-e-pafajshem/60%Hourly2016-06-14 09:30
https://kumti.com/ja-cfare-thote-vellai-per-ne-orlando/60%Hourly2016-06-14 00:27
https://kumti.com/islami-eshte-meshire-thote-regjisori-qe-ka-fituar-oskar/60%Hourly2016-06-14 00:05
https://kumti.com/ajo-cfare-beri-ky-musliman-i-ka-prekur-shume-njerez-ne-bote/60%Hourly2016-06-13 23:28
https://kumti.com/nuk-ka-me-reklama-seksiste-ne-transportin-publik-te-londres/60%Hourly2016-06-13 23:04
https://kumti.com/per-dy-vjet-40-aktakuza-me-60-persona-e-sekuestrim-te-disa-milionave/60%Hourly2016-06-13 22:32
https://kumti.com/sa-vetura-eksportohen-neper-bote/60%Hourly2016-06-13 22:31
https://kumti.com/linkedin-behet-i-microsoftit-per-26-2-miliarde-dollare/60%Hourly2016-06-13 17:50
https://kumti.com/arrestohet-kryebashkiaku-i-kavajes-falsifikoi-dokumentet/60%Hourly2016-06-13 17:44
https://kumti.com/kosovaret-me-shume-u-besojne-institucioneve-fetare-se-qeverise-dhe-gjykatave/60%Hourly2016-06-13 14:36
https://kumti.com/shkupi-qyteti-qe-shnderrohet-ne-meken-e-ballkanit-kur-vjen-ramazani/60%Hourly2016-06-13 14:32
https://kumti.com/hadithi-i-profetit-muhamed-ne-kapelen-e-diplomimit-te-vajzes-se-obamas/60%Hourly2016-06-13 14:06
https://kumti.com/zhduket-nje-person-ne-peje/60%Hourly2016-06-13 12:14
https://kumti.com/demarkacioni-nuk-do-te-jete-ne-rend-te-dites-se-kuvendit-as-te-enjten/60%Hourly2016-06-13 12:12
https://kumti.com/polonia-dhe-shtetet-baltike-diskutojne-per-mburoje-ajrore/60%Hourly2016-06-13 12:05
https://kumti.com/pronat-e-uzurpuara-problem-per-investitoret-nga-diaspora/60%Hourly2016-06-13 12:04
https://kumti.com/kancelarja-gjermane-merkel-vizite-zyrtare-ne-kine/60%Hourly2016-06-13 11:59
https://kumti.com/donald-tusk-turqia-partner-i-veshtire-por-i-besueshem/60%Hourly2016-06-13 11:56
https://kumti.com/rrahja-ndermjet-tifozeve-te-ndalohet-alkooli-per-anglezet-dhe-ruset/60%Hourly2016-06-12 18:43
https://kumti.com/digjen-11-mesues-lendohen-rende-kater-te-tjere/60%Hourly2016-06-12 18:41
https://kumti.com/myslimanet-ne-pakistan-ndertojne-kishe-per-fqinjet-e-krishtere/60%Hourly2016-06-12 18:39
https://kumti.com/ja-cfare-thote-babai-i-sulmuesit-pas-masakres-ne-orlando/60%Hourly2016-06-12 17:28
https://kumti.com/kapen-3-kg-heroine-ne-kakavije-pranga-shoferit-te-furgonit/60%Hourly2016-06-12 13:13
https://kumti.com/gerxhaliu-dyshohet-per-varreze-masive-afer-kishes-ne-kampusin-e-universitetit-te-prishtines/60%Hourly2016-06-12 13:07
https://kumti.com/burrat-npdk-grate-nptk/60%Hourly2016-06-12 13:04
https://kumti.com/meta-pas-takimit-kerkova-nga-basha-miratimin-e-reformes-ne-drejtesi/60%Hourly2016-06-12 13:03
https://kumti.com/eksporti-i-kosoves-ne-vendet-e-cefta-s-ka-shenuar-renie/60%Hourly2016-06-12 13:01
https://kumti.com/policia-bastise-4-shtepi-ne-isniq-te-gjithe-pronaret-e-armatosur/60%Hourly2016-06-12 12:59
https://kumti.com/odise-verbofshi-ja-si-i-vrava-dhe-i-dogja-dy-shoket-shkaku-i-droges/60%Hourly2016-06-12 12:53
https://kumti.com/anetari-i-kryesise-se-aak-se-akuzon-vv-ne-se-kishte-marreveshje-me-kadri-veselin/60%Hourly2016-06-12 12:52
https://kumti.com/lendohet-nje-polic-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2016-06-12 12:50
https://kumti.com/20-te-vdekur-e-42-te-plagosur-nga-sulmi-terrorist-ne-klubin-e-homoseksualeve-ne-shba/60%Hourly2016-06-12 12:50
https://kumti.com/euro-2016-nen-hijen-e-dhunes-se-huliganeve/60%Hourly2016-06-12 12:48
https://kumti.com/ne-vatikan-sot-do-te-lexohet-kurani/60%Hourly2016-06-12 12:42
https://kumti.com/turqi-kroaci-formacionet-zyrtare/60%Hourly2016-06-12 12:38
https://kumti.com/kapen-34000-litra-nafte-kontrabande/60%Hourly2016-06-11 17:25
https://kumti.com/remitencat-permiresuan-standardin-jetesor-ne-kosove/60%Hourly2016-06-11 17:16
https://kumti.com/ramazani-ushqimet-per-te-moshuarit-te-semuret-me-tension-dhe-diabetiket/60%Hourly2016-06-11 10:44
https://kumti.com/kosova-e-pafuqishme-para-kolonizimit-te-veriut-me-serbe/60%Hourly2016-06-11 10:38
https://kumti.com/droge-me-mushka-nga-lazarati-drejt-europes-7-te-arrestuar-per-trafik/60%Hourly2016-06-11 10:35
https://kumti.com/kur-blini-paste-te-dhembeve-kushtoni-vemendje-te-vecante-ketyre-katroreve/60%Hourly2016-06-11 10:30
https://kumti.com/lideri-i-internetit-do-qe-interneti-te-ndryshoje/60%Hourly2016-06-11 10:29
https://kumti.com/dikush-pyeti-si-do-te-dukej-bota-pa-myslimanet-dhe-ja-pergjigja-brilante/60%Hourly2016-06-11 01:33
https://kumti.com/panairi-me-birra-e-qofte-ne-qender-te-durresit-gjate-ramazani-nje-gafe-edhe-antiperendimore/60%Hourly2016-06-11 01:27
https://kumti.com/kryetari-i-graqanices-shtron-iftar-foto/60%Hourly2016-06-11 01:21
https://kumti.com/diyanet-vakfi-dhe-shoqata-istanbul-shprndajne-ndihma-dhe-organizojne-iftar-ne-shkoder/60%Hourly2016-06-11 01:18
https://kumti.com/tregime-ramazani/60%Hourly2016-06-11 01:14
https://kumti.com/ja-njoftimi-i-fundit-i-bfi-se-ne-maqedoni/60%Hourly2016-06-10 23:59
https://kumti.com/gjyshi-viktime-i-luftes-kujdeset-per-niperit-e-tij-jetime/60%Hourly2016-06-10 15:00
https://kumti.com/namazin-e-xhumase-ne-al-aksa-e-falin-mbi-100-000-besimtare/60%Hourly2016-06-10 14:33
https://kumti.com/erdogan-do-hakmerremi-ndaj-gjermanise/60%Hourly2016-06-10 14:23
https://kumti.com/nje-shkrim-i-erdoganit-ne-bloomberg-per-muhammed-aliun-dhe-disa-pamje-nga-ceremonia-fetare-per-ish-boksierin/60%Hourly2016-06-10 14:20
https://kumti.com/nga-rick-noack-parlamenti-gjerman-ende-refuzon-te-njohe-nje-genocid-te-vetin/60%Hourly2016-06-10 14:17
https://kumti.com/zbulohet-ilaci-qe-sheron-njerezit-nga-islamofobia-video/60%Hourly2016-06-10 14:09
https://kumti.com/demarkacioni-rrezikohet-koalicioni-pdk-ldk/60%Hourly2016-06-10 14:08
https://kumti.com/islamofobia-myslimanofobia-dhe-sekularet-fundamentaliste/60%Hourly2016-06-10 14:07
https://kumti.com/mustafa-ne-gracanice-pyetet-se-si-ndihet-ne-nje-komune-te-dominuar-nga-flamujt-serbe/60%Hourly2016-06-10 14:04
https://kumti.com/erdogan-ne-siri-po-perhapet-terrorizmi-shteteror/60%Hourly2016-06-10 14:04
https://kumti.com/gjermania-paralajmeron-britanine-rreth-pasojave-nese-largohet-nga-be/60%Hourly2016-06-10 14:00
https://kumti.com/me-fal-per-vonesen-sulltani-im/60%Hourly2016-06-10 13:59
https://kumti.com/ramazani-mesazh-humaniteti-dhe-njohje-mes-njerezve/60%Hourly2016-06-10 13:58
https://kumti.com/qeveria-mbeshtet-zgjatjen-e-mandatit-te-eulex-it-edhe-per-dy-vite/60%Hourly2016-06-10 13:58
https://kumti.com/i-kerkova-all-llahut-pasuri-me-fali-islamin/60%Hourly2016-06-10 13:57
https://kumti.com/ish-kryeministri-gruevski-merret-ne-pyetje/60%Hourly2016-06-10 13:55
https://kumti.com/njeriu-dhe-arti-i-agjerimit/60%Hourly2016-06-10 13:54
https://kumti.com/turqia-shenon-rritje-ekonomike-48-per-qind/60%Hourly2016-06-10 13:51
https://kumti.com/perfitimet-shendetesore-qe-i-sjell-agjerimi/60%Hourly2016-06-10 13:51
https://kumti.com/ne-vendet-skandinave-agjerimi-dshkon-deri-ne-22-ore/60%Hourly2016-06-10 13:41
https://kumti.com/si-agjerojne-muslimanet-ne-vendet-ku-nuk-perendon-dielli/60%Hourly2016-06-10 13:39
https://kumti.com/islami-ne-kine-historiku-i-bashkesise-islame-ne-kine/60%Hourly2016-06-10 13:36
https://kumti.com/pese-gjerat-qe-umetit-te-muhamedit-a-s-i-jane-dhene-ne-ramazan/60%Hourly2016-06-10 13:34
https://kumti.com/znj-cinzia-fatime-cuti-pranoi-islamin-ne-myftinine-e-tetoves/60%Hourly2016-06-10 13:32
https://kumti.com/hixhabi-pjese-e-uniformes-policore-ne-skoci/60%Hourly2016-06-10 13:30
https://kumti.com/sofra-e-iftarit-ne-shkup-impuls-per-carshine-permes-humanizmit/60%Hourly2016-06-10 13:14
https://kumti.com/familjet-irakiane-shesin-organet-per-tejkalimin-e-varferise/60%Hourly2016-06-10 13:12
https://kumti.com/gjimnazi-islamik-ne-zagreb-i-vetmi-ne-evrope/60%Hourly2016-06-10 13:10
https://kumti.com/muhamed-ali-per-cudi-arkivoli-ishte-mbuluar-me-flamurin-arab-kur-e-akuzuan-mediat-mergim-mavraj/60%Hourly2016-06-10 12:27
https://kumti.com/shkencetaret-nuk-shpjegojne-dot-se-si-jane-ndertuar-keto-xhami-foto/60%Hourly2016-06-10 11:57
https://kumti.com/fajon-demarkacioni-kusht-absolut-per-vizat/60%Hourly2016-06-10 11:55
https://kumti.com/zvicer-hapet-muzeu-i-civilizimit-islamik/60%Hourly2016-06-10 00:10
https://kumti.com/gormez-duhet-te-kemi-nje-kalendar-te-unifikuar-islam/60%Hourly2016-06-10 00:08
https://kumti.com/shtetasit-e-iranit-kete-vit-nuk-do-te-mund-te-shkojne-ne-haxh/60%Hourly2016-06-10 00:00
https://kumti.com/mos-kuptimi-i-thelbit-te-fese-shkak-qe-rinia-bie-ne-gracken-e-terrorizmit/60%Hourly2016-06-09 23:37
https://kumti.com/ezani-i-pare-ne-xhamine-e-re-ne-nistrove-te-rekes-se-eperme/60%Hourly2016-06-09 23:35
https://kumti.com/zyrtari-turk-arabishtja-sherben-si-ure-lidhese-ne-boten-islame/60%Hourly2016-06-09 23:33
https://kumti.com/erdogan-muslimanet-nuk-duhet-ti-kushtojne-vemendje-kontrollit-te-lindjes/60%Hourly2016-06-09 23:32
https://kumti.com/bekim-ef-alimi-rrefen-per-lutjen-dhe-pjesemarrjen-ne-gotthard/60%Hourly2016-06-09 23:30
https://kumti.com/davutoglu-kthen-te-gjitha-dhuratat-qe-i-jane-dhene-si-kryeminister/60%Hourly2016-06-09 23:28
https://kumti.com/franca-synon-futjen-e-gjuhes-arabe-si-lende-zgjedhore/60%Hourly2016-06-09 23:26
https://kumti.com/yildirim-sulmi-ne-stamboll-tregoi-fytyren-e-ulet-te-terrorizmit/60%Hourly2016-06-09 23:25
https://kumti.com/turqi-ne-749-xhami-teravite-falen-me-hatme/60%Hourly2016-06-09 23:23
https://kumti.com/kina-ndalon-agjerimin-ne-xinjiang/60%Hourly2016-06-09 23:22
https://kumti.com/ramazani-ne-siri-ne-tregjet-e-halepit-ekspozohen-pogace-hurma-frute/60%Hourly2016-06-09 23:21
https://kumti.com/policia-skoceze-shqyrton-lejimin-e-mbuleses-si-pjese-te-uniformes-policore/60%Hourly2016-06-09 23:19
https://kumti.com/sumejja-muslimania-e-pare-ne-keshillin-e-qytetit-te-milanos/60%Hourly2016-06-09 23:18
https://kumti.com/ramazani-nxjerr-ne-pah-solidarizimin-e-shqiptareve-ne-maqedoni/60%Hourly2016-06-09 23:17
https://kumti.com/turqi-per-here-te-pare-program-fetare-nga-aja-sofia/60%Hourly2016-06-09 23:09
https://kumti.com/projekti-i-kines-per-qytetin-musliman-dhe-synimet-e-saj/60%Hourly2016-06-09 23:08
https://kumti.com/nje-rruge-ne-new-york-emerohet-muhammed-ali/60%Hourly2016-06-09 23:06
https://kumti.com/gjate-sulmit-ne-stamboll-eshte-demtuar-xhamia-shahzade-vepra-e-pare-e-madhe-e-mimar-sinanit/60%Hourly2016-06-09 23:05
https://kumti.com/muhamed-ali-kishte-lene-testament-qe-patjeter-ti-falet-namazi-i-xhenazes/60%Hourly2016-06-09 23:03
https://kumti.com/15-mije-veta-falen-namazin-e-xhenazes-te-muhamed-alise/60%Hourly2016-06-09 22:38
https://kumti.com/muhamed-ali-jo-vetem-boksier-por-dhe-thirres-ne-islam-foto/60%Hourly2016-06-09 22:33
https://kumti.com/lamtumira-muhamed-aliu-percillet-me-ceremoni-myslimane-foto/60%Hourly2016-06-09 22:28
https://kumti.com/fjalet-brilante-te-muhamed-ali-per-ekzistencen-e-allahut/60%Hourly2016-06-09 22:26
https://kumti.com/izraeli-ndalon-qarkullimin-e-palestinezeve-gjate-ramazanit/60%Hourly2016-06-09 22:14
https://kumti.com/komandanti-i-kfor-it-viziton-prizrenin-nga-ku-uron-muajin-e-ramazanit/60%Hourly2016-06-09 22:06
https://kumti.com/1-milion-muslimane-e-falin-teravine-ne-kasablanke-maroko/60%Hourly2016-06-09 22:04
https://kumti.com/mergim-mavraj-pergjigjet-per-reklamen-e-birres-dhe-agjerimin-e-ramazanit-video/60%Hourly2016-06-09 22:00
https://kumti.com/gazetari-muhamed-zekiri-poston-nje-thenie-te-mulla-jakup-asipit-rahimehullah/60%Hourly2016-06-09 21:57
https://kumti.com/muhamed-zekiri-o-zot-i-madherueshem-prano-prej-nesh-lutjet/60%Hourly2016-06-09 16:31
https://kumti.com/ramazani-sjell-mrekulli-ne-mitrovice-i-moshuari-serb-ushqehet-ne-iftaret-e-muslimaneve/60%Hourly2016-06-09 16:28
https://kumti.com/vendet-ku-agjerimi-eshte-me-i-veshtire/60%Hourly2016-06-09 16:26
https://kumti.com/kastriot-myftaraj-levdron-bdi-shane-levizjen-besa/60%Hourly2016-06-09 12:46
https://kumti.com/video-ramazani-muaj-i-vecuar/60%Hourly2016-06-09 12:14
https://kumti.com/suhareka-me-referendum-per-ndertimin-e-xhamise-ne-fshatin-dubrave/60%Hourly2016-06-09 12:07
https://kumti.com/deputetet-kontestojne-vendimin-e-kushtetueses-per-pronat-e-manastirit/60%Hourly2016-06-09 11:11
https://kumti.com/mos-hapja-e-ures-se-ibrit-mund-ta-destabilizoj-mitrovicen/60%Hourly2016-06-09 11:09
https://kumti.com/aeroporti-i-ri-turk-me-i-madhi-ne-bote/60%Hourly2016-06-09 11:06
https://kumti.com/presion-mbi-sandersin-per-te-lene-garen/60%Hourly2016-06-09 11:02
https://kumti.com/murat-mehes-i-trefishohet-paga-blen-dy-parcela-toke/60%Hourly2016-06-09 11:00
https://kumti.com/17-vjet-nga-nenshkrimi-i-marreveshjes-se-kumanoves-ja-cfare-parashihej-ne-marreveshje/60%Hourly2016-06-09 10:58
https://kumti.com/nis-ndertimi-i-projektit-me-te-madh-te-serbise-ne-kosove/60%Hourly2016-06-09 10:54
https://kumti.com/ymeri-thaci-e-veseli-klike-kriminelesh/60%Hourly2016-06-09 10:50
https://kumti.com/opozita-kritikon-mungesen-e-ministrave-ne-kuvend/60%Hourly2016-06-09 10:47
https://kumti.com/osmani-shnderrimi-i-fsk-se-ne-ushtri-nuk-varet-nga-lista-serbe/60%Hourly2016-06-09 10:44
https://kumti.com/atk-realizon-10-per-qind-me-shume-te-hyra-se-vitin-e-kaluar/60%Hourly2016-06-09 10:42
https://kumti.com/hoti-eshte-momenti-i-fundit-qe-te-perfundoj-fiskalizimi-i-te-gjitha-pikave-te-karburanteve/60%Hourly2016-06-09 10:38
https://kumti.com/kompanite-e-sigurimeve-perfituese-nga-tarifat-e-sigurimeve-kufitare/60%Hourly2016-06-09 10:37
https://kumti.com/prishtine-konfiskohen-mbi-1-mije-kg-hurma-pa-afat-nga-viti-2005/60%Hourly2016-06-09 10:12
https://kumti.com/skandal-ne-durres-myslimanet-agjerojne-para-xhamise-panair-me-birra-e-qofte-video/60%Hourly2016-06-08 23:26
https://kumti.com/andi-lila-uroj-besimtaret-musliman-nje-muaj-te-gezueshem-ramazani/60%Hourly2016-06-08 23:24
https://kumti.com/ramazani-ne-pakistan-temperatura-te-larta-ne-disa-qytete-te-vendit/60%Hourly2016-06-08 23:22
https://kumti.com/befason-serish-kryeministri-kanadez-shtron-iftar-per-deputetet-myslimane-video/60%Hourly2016-06-08 23:12
https://kumti.com/hungari-boksieret-qe-pranuan-islamin-perjetojne-emocionet-e-ramazanit-te-pare/60%Hourly2016-06-08 23:12
https://kumti.com/publikohet-raporti-per-islamofobine-ne-maqedoni-gjate-vitit-2015/60%Hourly2016-06-08 23:10
https://kumti.com/500-firmat-industriale-me-te-medha-te-turqise/60%Hourly2016-06-08 23:08
https://kumti.com/kalin-miqte-evropiane-te-mos-na-japin-keshilla-por-te-na-mbeshtesin-ne-luften-kunder-terrorit/60%Hourly2016-06-08 23:04
https://kumti.com/ne-shkup-do-ndertohet-kishe-e-re-katolike-nene-tereza-me-11-shtator-video/60%Hourly2016-06-08 23:04
https://kumti.com/lufterat-e-ardhshme-te-ballkanit/60%Hourly2016-06-08 22:55
https://kumti.com/pershendetje-donald-ne-jemi-musliman-skocezet-e-ftojne-trumpin-ne-xhami/60%Hourly2016-06-08 22:50
https://kumti.com/lul-susuri-vie-me-nje-ilahi/60%Hourly2016-06-08 22:14
https://kumti.com/ja-cfare-porosisin-hoxhallaret-per-muajin-ramazan-2/60%Hourly2016-06-08 17:21
https://kumti.com/maqedoni-tronditet-opinioni-perdhunohet-e-mitura-7-vjecare/60%Hourly2016-06-08 16:51
https://kumti.com/ramazani-cfare-preferohet-te-hani-per-iftar-dhe-syfyr/60%Hourly2016-06-08 16:31
https://kumti.com/provokimi-i-assad-alepoja-vendi-ku-do-te-varrosen-endrrat-e-presidentit-erdogan/60%Hourly2016-06-08 16:27
https://kumti.com/keshtu-duket-mitrovica-ne-kohen-e-iftarit/60%Hourly2016-06-08 16:23
https://kumti.com/shefi-i-diplomacise-polake-vizite-zyrtare-ne-shqiperi/60%Hourly2016-06-08 14:06
https://kumti.com/sulm-ajror-ne-halep-15-te-vdekur-dhe-20-te-plagosur/60%Hourly2016-06-08 14:04
https://kumti.com/yildirim-viziton-te-plagosurit-nga-sulmi-i-djeshem-terrorist-ne-stamboll/60%Hourly2016-06-08 14:02
https://kumti.com/ja-cfare-porosisin-hoxhallaret-per-muajin-ramazan/60%Hourly2016-06-07 23:34
https://kumti.com/iom-afer-3-mije-refugjate-kane-humbur-jeten-kete-vit-ne-mesdhe/60%Hourly2016-06-07 22:55
https://kumti.com/i-madhi-erdogan-ja-cfare-thote-ne-nje-iftar/60%Hourly2016-06-07 22:18
https://kumti.com/gezim-kelmendi-uron-ramazanin-nga-turqia/60%Hourly2016-06-07 22:13
https://kumti.com/adem-jashari-vendoset-ne-faqen-zyrtare-te-rashkes/60%Hourly2016-06-07 22:05
https://kumti.com/godet-mulla-osmani-jam-tu-ngrene-iftar-perball-kishes-katolike-pa-katolik/60%Hourly2016-06-07 17:25
https://kumti.com/esselamu-alejkum-nga-kryeministri-i-kanadase-uron-agjerim-te-lehte-per-myslimanet/60%Hourly2016-06-07 17:20
https://kumti.com/prof-sali-kabashi-dielli-dje-ka-terrorizuar-hashim-thacin-ne-slloveni/60%Hourly2016-06-07 16:41
https://kumti.com/ne-zvicer-ka-shtim-te-urrejtjes-ndaj-myslimaneve/60%Hourly2016-06-07 16:20
https://kumti.com/perdhunohet-vajza-7-vjecare-nga-nje-73-vjecar/60%Hourly2016-06-07 15:50
https://kumti.com/sadik-kan-do-agjeroj-dhe-do-shtroj-iftare-neper-londer/60%Hourly2016-06-07 15:16
https://kumti.com/muhamed-ali-do-varroset-me-rite-islame-ne-mesin-e-folesve-edhe-presidenti-i-turqise-recep-tayyip-erdogan/60%Hourly2016-06-06 23:28
https://kumti.com/erdogan-mos-i-harroni-te-vuajturit-qendroni-larg-luksit-gjate-ramazanit/60%Hourly2016-06-06 22:57
https://kumti.com/portalet-islamofobe-vazhdojne-ta-ngucin-mergim-mavrajn/60%Hourly2016-06-06 22:52
https://kumti.com/muaji-i-ramazanit-emigranet-ne-greqi-dhe-turqi-agjerojne-ne-kampe/60%Hourly2016-06-06 22:47
https://kumti.com/ne-disa-lagje-te-shkupit-jepet-buke-falas-per-ramazan/60%Hourly2016-06-06 22:40
https://kumti.com/shkodran-mustafi-ylli-i-fudbollit-boteror-ju-uroj-nje-ramazan-te-bekuar-per-te-gjithe/60%Hourly2016-06-06 16:13
https://kumti.com/historianet-e-decanit-u-kerkojne-gjykateseve-te-kushtetueses-heqjen-e-nenshkrimeve-per-manastirin/60%Hourly2016-06-06 11:40
https://kumti.com/thote-ne-koshare-la-syrin-dhe-serbise-i-dha-7-femije-tani-jeton-ne-mjerim/60%Hourly2016-06-06 11:36
https://kumti.com/shqiperia-ska-pretendime-territoriale-do-vendosjen-e-drejtesise-se-munguar/60%Hourly2016-06-06 11:33
https://kumti.com/18-te-vdekur-nga-permbytjet-ne-evrope/60%Hourly2016-06-06 11:30
https://kumti.com/seance-e-re-per-te-akuzuarit-e-lagjes-se-trimave/60%Hourly2016-06-06 11:29
https://kumti.com/francezi-me-125-kg-eksploziv-planifikonte-sulme-gjate-kampionatit-te-futbollit-euro-2016-6-shares-06-qershor-2016-1229-nje-qytetar-i-frances-i-cili-u-arrestua-ne-fund-te-muajit-maj-ne-kufirin-ukrai/60%Hourly2016-06-06 11:26
https://kumti.com/vetevendosje-kthehet-ne-kuvend/60%Hourly2016-06-06 11:24
https://kumti.com/qkuk-ska-para-per-servisim-te-aparateve-mjekesore/60%Hourly2016-06-06 11:22
https://kumti.com/forumi-per-investime-dhe-tregti-mbedh-mbi-100-biznese/60%Hourly2016-06-06 11:19
https://kumti.com/ish-ministri-ferati-nuk-permend-afat-se-kur-do-te-hapet-ura-ne-mitrovice/60%Hourly2016-06-06 11:15
https://kumti.com/turqi-aksident-me-fatalitet-i-autobusit-te-nxenesve/60%Hourly2016-06-06 11:12
https://kumti.com/punekerkuesve-iu-nevojitet-aftesim-profesional/60%Hourly2016-06-06 11:10
https://kumti.com/obama-thirrje-per-pranimin-e-refugjateve-ne-fillim-te-ramazanit/60%Hourly2016-06-06 11:09
https://kumti.com/aksident-hekurudhor-ne-belgjike-3-te-vdekur-dhe-40-te-lenduar/60%Hourly2016-06-06 11:06
https://kumti.com/kurtulmus-marredheniet-mes-turqise-dhe-ballkanit-do-te-zhvillohen-vazhdimisht/60%Hourly2016-06-06 11:05
https://kumti.com/hafezja-me-e-vjeter-ne-maqedoni-ndien-mall-per-ramazanin-ne-vite/60%Hourly2016-06-06 10:30
https://kumti.com/daciq-suksesi-i-millosheviqit-rezoluta-1244-dhe-republika-srpska/60%Hourly2016-06-06 09:48
https://kumti.com/aksident-tragjik-ne-turqi-humbin-jeten-14-femije/60%Hourly2016-06-06 09:47
https://kumti.com/ne-diten-e-pare-te-ramazanit-mavraj-shpreh-mallin-per-nenen/60%Hourly2016-06-06 09:45
https://kumti.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-para-te-ramazanit/60%Hourly2016-06-06 08:05
https://kumti.com/rikujtim-disa-prej-kengetareve-qe-kenduan-ilahi-video/60%Hourly2016-06-06 08:00
https://kumti.com/historianet-e-decanit-u-kerkojne-gjykatesve-heqjen-e-nenshkrimeve-per-manastirin/60%Hourly2016-06-06 07:54
https://kumti.com/sot-myslimanet-filluan-agjerimin-e-ramazanit/60%Hourly2016-06-06 07:53
https://kumti.com/koalicioni-nuk-i-ka-votat-per-demarkacionin/60%Hourly2016-06-06 07:52
https://kumti.com/i-thane-adem-jasharit-mos-agjero-se-lufte-eshte-ai-tha/60%Hourly2016-06-05 23:36
https://kumti.com/mesazh-urimi-per-muajin-e-ramazanit-nga-presheva-tirana-prishtina-shkupi-ulqini/60%Hourly2016-06-05 18:31
https://kumti.com/edhe-fc-juventus-urron-muajin-e-bekuar-te-ramazanit/60%Hourly2016-06-05 17:39
https://kumti.com/pese-menyra-per-te-treguar-respekt-dhe-solidaritet-ndaj-atyre-qe-agjerojne/60%Hourly2016-06-05 14:58
https://kumti.com/maqedoni-shqiptaret-diskriminohen-edhe-ne-varre/60%Hourly2016-06-05 14:05
https://kumti.com/ne-australi-falet-namazi-i-pare-i-teravive/60%Hourly2016-06-05 14:02
https://kumti.com/vazhdojne-punimet-te-kisha-e-struges-komuna-dhe-bdi-heshtin/60%Hourly2016-06-05 13:55
https://kumti.com/shkup-vazhdon-edhe-kete-vit-tradita-e-leximit-te-mukabeles/60%Hourly2016-06-05 13:46
https://kumti.com/islamofobi-artur-zheji-lobi-serb-ka-investuar-vetem-ne-xhamia-ne-maqedoni-video/60%Hourly2016-06-05 13:42
https://kumti.com/shqipetari-i-cili-u-burgos-sepse-festoi-fitoren-e-muhamed-alise/60%Hourly2016-06-05 13:28
https://kumti.com/myftiu-naim-ternava-ua-uron-te-gjithe-besimtareve-muajin-e-ramazanit/60%Hourly2016-06-05 13:20
https://kumti.com/shoqata-nun-si-cdo-here-edhe-kete-ramazan-se-bashku-me-nevojtaret/60%Hourly2016-06-05 12:27
https://kumti.com/ja-si-e-perfundoi-sezonin-e-emisionit-rruga-e-re-gazetari-muhamed-zekiri/60%Hourly2016-06-04 21:38
https://kumti.com/akr-kerkon-debat-publik-per-trepcen/60%Hourly2016-06-04 18:01
https://kumti.com/policia-shqipton-890-gjoba-trafiku-per-24-ore/60%Hourly2016-06-04 17:50
https://kumti.com/astrit-haraqija-babai-i-nenkryetarit-te-vetevendosjes-nuk-ishte-me-millosheviqin/60%Hourly2016-06-04 17:47
https://kumti.com/farage-mos-u-jepni-azil-shqiptareve-ne-britani/60%Hourly2016-06-04 17:44
https://kumti.com/ne-struge-filloi-ndertimi-i-kishes-me-te-madhe-ne-maqedoni-shqiptaret-te-ngriten-ne-kembe-permes-referendumit/60%Hourly2016-06-04 16:05
https://kumti.com/momenti-pas-konvertimit-ne-musliman-i-muhamed-alit-video/60%Hourly2016-06-04 14:21
https://kumti.com/muhamed-ali-pse-legjenda-nderroi-emrin-nga-cassius-clay/60%Hourly2016-06-04 14:18
https://kumti.com/deklarata-e-fundit-e-muhamed-aliut-qe-gozhdoi-islamofobin-donald-trump-foto/60%Hourly2016-06-04 14:13
https://kumti.com/muhamed-ali-stamboll-viti-1976-udheheqesi-i-pare-i-bardhe-qe-me-perqafoi-ishte-nexhmedin-erbakan-ish-kryeminister-i-turqise/60%Hourly2016-06-04 13:45
https://kumti.com/si-ishte-pergjigjur-muhammad-ali-kur-ishte-pyetur-nese-kishte-truproje-video/60%Hourly2016-06-04 13:42
https://kumti.com/cfare-i-kishte-thene-muhammad-ali-aziz-salihut-ne-vitin-1984-video/60%Hourly2016-06-04 13:40
https://kumti.com/gjesti-i-muhamed-alise-qe-deshmoi-devotshmerine-ndaj-islamit-foto/60%Hourly2016-06-04 13:36
https://kumti.com/ja-vendet-ne-te-cilat-do-te-agjerohet-deri-ne-22-ore/60%Hourly2016-06-04 13:27
https://kumti.com/kina-ua-ndalon-myslimaneve-agjerimin/60%Hourly2016-06-04 13:21
https://kumti.com/shpresa-e-re-gezon-te-varfrit-e-lugines-se-presheves-para-ramazanit/60%Hourly2016-06-04 13:14
https://kumti.com/ramazani-fillon-te-henen-bik-u-uron-myslimanet/60%Hourly2016-06-04 13:12
https://kumti.com/yildirim-historia-e-afert-e-perendimit-eshte-e-mbushur-plot-tragjedi/60%Hourly2016-06-04 13:10
https://kumti.com/qkuk-pa-barna/60%Hourly2016-06-04 13:07
https://kumti.com/nazi-thote-se-dha-doreheqje-nga-ldk-ja-per-tu-pastruar-para-ramazanit/60%Hourly2016-06-04 13:06
https://kumti.com/vlore-asgjesohen-14-mije-rrenje-hashash/60%Hourly2016-06-04 13:03
https://kumti.com/kosova-gati-per-fillimin-e-muajit-te-ramazanit-2/60%Hourly2016-06-04 13:01
https://kumti.com/mustafa-shpreson-te-perfundoje-agonia-me-trepcen-se-shpejti/60%Hourly2016-06-04 12:55
https://kumti.com/shperndahet-perseri-ne-internet-testi-i-matures/60%Hourly2016-06-04 12:51
https://kumti.com/kosova-gati-per-fillimin-e-muajit-te-ramazanit/60%Hourly2016-06-04 12:47
https://kumti.com/fri-organizon-manifestimin-tradicional-mire-se-erdhe-muaji-ramazan/60%Hourly2016-06-04 12:37
https://kumti.com/lajme-imami-nga-shqiperia-mbledh-rreth-2-mije-kosovare-ne-qytetin-e-podujeves-fotovideo/60%Hourly2016-06-04 12:24
https://kumti.com/rrefimi-per-tolerancen-fetare-ne-kosove-njihuni-me-hoxhen-e-klines-dhe-mikun-e-tij-katolik-foto/60%Hourly2016-06-04 12:11
https://kumti.com/nderroi-jete-legjenda-muhamed-ali/60%Hourly2016-06-04 12:03
https://kumti.com/keqkuptim-si-mund-te-quhet-islami-fe-e-paqes-kur-ai-eshte-perhapur-me-shpate-2/60%Hourly2016-06-03 23:51
https://kumti.com/keqkuptim-islami-eshte-fatalist/60%Hourly2016-06-03 23:47
https://kumti.com/ne-kerkim-te-lumturise-thirrje-ndaj-jomuslimaneve-2/60%Hourly2016-06-03 23:45
https://kumti.com/nuk-ka-moment-ne-toke-pa-ezan/60%Hourly2016-06-03 23:41
https://kumti.com/sjellja-e-mire-ndaj-injorantit/60%Hourly2016-06-03 23:39
https://kumti.com/hekuri-ne-kuran-mrekulli/60%Hourly2016-06-03 23:28
https://kumti.com/zona-e-trurit-qe-kontrollon-levizjet/60%Hourly2016-06-03 23:22
https://kumti.com/levizja-e-maleve/60%Hourly2016-06-03 23:18
https://kumti.com/butesia/60%Hourly2016-06-03 23:15
https://kumti.com/para-se-te-mekatosh/60%Hourly2016-06-03 23:14
https://kumti.com/pas-gjashtedhjete-vitesh-martese-ia-zbuloi-fshehtesine-ne-shtratin-e-vdekjes/60%Hourly2016-06-03 23:10
https://kumti.com/provimi-para-allahut-dhe-provimi-para-njerezve/60%Hourly2016-06-03 23:08
https://kumti.com/qendro-prane-nenes/60%Hourly2016-06-03 23:04
https://kumti.com/cameria-dhe-palestina/60%Hourly2016-06-03 23:00
https://kumti.com/keshilla-dhe-udhezime-rreth-provimeve-shkollore-2/60%Hourly2016-06-03 22:57
https://kumti.com/ja-sa-ishte-i-gjate-baba-yne-ademi-alejhi-selam/60%Hourly2016-06-03 22:50
https://kumti.com/ku-eshte-pozita-e-zemres-tende/60%Hourly2016-06-03 22:43
https://kumti.com/gjysme-ore-ne-varr-cfare-pa/60%Hourly2016-06-03 22:39
https://kumti.com/leter-vajzes-chatiste/60%Hourly2016-06-03 22:35
https://kumti.com/influenca-e-civilizimit-islamik-ne-perendim/60%Hourly2016-06-03 22:30
https://kumti.com/kush-eshte-pergjegjes-per-devijimin-e-te-rinjeve/60%Hourly2016-06-03 22:26
https://kumti.com/islami-ne-australi/60%Hourly2016-06-03 22:20
https://kumti.com/anne-frances-beaumont-pioniere-e-arsimit-islam-ne-australi/60%Hourly2016-06-03 22:14
https://kumti.com/dashuri-maksimale-ja-si-e-pranoj-islamin-petra-nga-cekia/60%Hourly2016-06-03 22:10
https://kumti.com/me-29-shtator-2001-e-thashe-shehadetin/60%Hourly2016-06-03 22:05
https://kumti.com/emilie/60%Hourly2016-06-03 21:59
https://kumti.com/endrra-ime-u-realizua/60%Hourly2016-06-03 21:57
https://kumti.com/dr-ingrid-mattson-presidentja-e-shoqates-islame-te-amerikes-veriore/60%Hourly2016-06-03 21:56
https://kumti.com/femra-te-konvertuara-ne-islam/60%Hourly2016-06-03 21:53
https://kumti.com/zonja-fatime-mik-dejvidson-ministre-nga-trinidat-dhe-tobaco-si-e-pranoi-islamin/60%Hourly2016-06-03 21:48
https://kumti.com/angella-collins-jeta-e-nje-te-konvertuare/60%Hourly2016-06-03 21:44
https://kumti.com/kati-nje-vajze-amerikane-nga-siatelli-e-tregon-si-u-be-muslimane/60%Hourly2016-06-03 21:41
https://kumti.com/mulla-osmani-e-quan-servil-presidentin-thaci/60%Hourly2016-06-03 16:26
https://kumti.com/babai-i-35-femijeve-deshiron-ti-kete-100-sosh-thote-se-e-ka-obligim-fetar-foto/60%Hourly2016-06-03 16:17
https://kumti.com/zekati-nje-nder-shtyllat-e-islamit-bfi-te-realizohet-ne-forme-institucionale/60%Hourly2016-06-03 16:00
https://kumti.com/derisa-boshkovski-lihet-i-lire-shqiptaret-e-monstres-dhe-kumanoves-kalben-burgjeve/60%Hourly2016-06-03 15:43
https://kumti.com/me-6-qershor-fillon-agjerimi-ramazanit/60%Hourly2016-06-03 15:00
https://kumti.com/dukagjin-gorani-i-bashkohet-vetevendosjes-thote-se-eshte-organizata-e-vetme-politike/60%Hourly2016-06-03 14:56
https://kumti.com/ne-strugeamerikani-e-pranon-islamin-si-fe-te-tij/60%Hourly2016-06-03 14:47
https://kumti.com/njoh-persona-qe-fare-sluftuan-dhe-u-bene-veterane/60%Hourly2016-06-03 10:34
https://kumti.com/ministri-i-brendshem-shqiptar-gjeta-pergjues-ne-zyren-time/60%Hourly2016-06-03 10:33
https://kumti.com/gani-geci-denohet-me-4-vite-e-gjashte-muaj/60%Hourly2016-06-03 10:31
https://kumti.com/rama-bashkimi-i-forcave-tona-eshte-domosdoshmeri/60%Hourly2016-06-03 10:29
https://kumti.com/france-gjermani-vershimet-do-te-vazhdojne-edhe-diteve-te-ardhshme/60%Hourly2016-06-03 10:28
https://kumti.com/turqia-paralajmeron-masa-te-metejshme-ndaj-gjermanise/60%Hourly2016-06-03 10:26
https://kumti.com/aksion-i-policise-per-lirimin-e-pronave-te-uzurpuara/60%Hourly2016-06-03 10:23
https://kumti.com/ushqimet-per-sirianet-jane-gati-por-duhet-leje-qeveritare/60%Hourly2016-06-03 10:21
https://kumti.com/kanada-zjarri-ende-jashte-kontrollit/60%Hourly2016-06-03 10:20
https://kumti.com/yildirim-nuk-eshte-sekret-qe-armenia-u-hap-deren-organizatave-terroriste/60%Hourly2016-06-03 10:17
https://kumti.com/zevendes-kryeministri-turk-numan-kurtulmush-arrin-ne-shkup/60%Hourly2016-06-03 10:14
https://kumti.com/mami-kam-vendosur-te-besoj-ne-allah/60%Hourly2016-06-02 23:36
https://kumti.com/mendoja/60%Hourly2016-06-02 23:33
https://kumti.com/motivet-per-konvertim/60%Hourly2016-06-02 23:31
https://kumti.com/motra-soraja-kim-muhring/60%Hourly2016-06-02 23:29
https://kumti.com/nje-grua-ne-mision/60%Hourly2016-06-02 23:27
https://kumti.com/nje-vajze-amerikane-pranon-islamin/60%Hourly2016-06-02 23:25
https://kumti.com/jeferson-jam-rilindur-me-islamin/60%Hourly2016-06-02 23:23
https://kumti.com/perse-evropianet-po-pranojne-islamin-2/60%Hourly2016-06-02 23:19
https://kumti.com/me-keni-udhezuar-por-ne-nje-rruge-qe-ju-vete-nuk-e-njihni/60%Hourly2016-06-02 23:16
https://kumti.com/perse-femrat-e-pranojne-islamin/60%Hourly2016-06-02 23:13
https://kumti.com/lidhja-e-afert-e-motrave-ne-islam/60%Hourly2016-06-02 23:11
https://kumti.com/vietnamezja-qe-pranoi-islamin/60%Hourly2016-06-02 23:07
https://kumti.com/rejhana/60%Hourly2016-06-02 23:05
https://kumti.com/rritja-fenomenale-e-islamit/60%Hourly2016-06-02 23:03
https://kumti.com/sarah-joseph-themeluesja-e-revistes-emel/60%Hourly2016-06-02 23:01
https://kumti.com/sheila-musaji-ze-aktiv-ne-komunitetin-islam/60%Hourly2016-06-02 22:59
https://kumti.com/si-e-kujtoi-allahun-nje-adoleshente/60%Hourly2016-06-02 22:28
https://kumti.com/si-e-pranova-islamin/60%Hourly2016-06-02 22:26
https://kumti.com/mesazh-nga-nje-vajze-amerikane-per-motrat-e-saj-ne-islam/60%Hourly2016-06-02 22:23
https://kumti.com/sofie-jenkins-ish-krishtere-protestante-britani-e-madhe/60%Hourly2016-06-02 22:21
https://kumti.com/suzana/60%Hourly2016-06-02 22:19
https://kumti.com/islamin-e-gjeti-ne-autobus-te-chikagos/60%Hourly2016-06-02 22:16
https://kumti.com/tolstoi-si-e-braktisi-krishterimin/60%Hourly2016-06-02 22:11
https://kumti.com/tregimi-i-kethit-rreth-pranimit-te-islamit/60%Hourly2016-06-02 22:08
https://kumti.com/tregimi-i-pranimit-te-islamit-nga-nje-vajze-cifute/60%Hourly2016-06-02 22:03
https://kumti.com/rruga-nuk-mbaron-me-pranimin-e-islamit-aty-fillon/60%Hourly2016-06-02 22:00
https://kumti.com/cathryn-huges-une-gjithmone-kam-dyshuar-ne-trinitet/60%Hourly2016-06-02 21:58
https://kumti.com/yvonne-ridley-nga-e-burgosur-ne-besimtare/60%Hourly2016-06-02 21:55
https://kumti.com/sulejmani-godet-kastriot-myftarajn-kush-je-ti-qe-flete-per-kuranin/60%Hourly2016-06-02 21:32
https://kumti.com/tjeter-video-skandal-kesaj-radhe-shukja-ndodhet-ne-qeveri/60%Hourly2016-06-02 19:00
https://kumti.com/20-vjecarja-e-shet-foshnjen-per-me-pak-se-10-mije-euro/60%Hourly2016-06-02 18:57
https://kumti.com/imami-kosovar-behet-mik-me-turistin-londinez-dhe-e-keshillon-kujdes-me-mjekren-aneve-tona-te-ze-belaja/60%Hourly2016-06-02 18:41
https://kumti.com/policia-zbuloi-39-emigrante-ne-dobroshane-te-kumanoves/60%Hourly2016-06-02 18:28
https://kumti.com/akp-tentoi-ta-liroje-hotelin-victory-por-u-pengua-nga-prokuroria-e-shtetit/60%Hourly2016-06-02 18:20
https://kumti.com/demi-pretendon-se-presidenti-thaci-ka-fshehur-para-si-putini/60%Hourly2016-06-02 18:17
https://kumti.com/kompania-gjermane-e-tekstilit-synon-te-hap-500-vende-te-reja-pune-ne-viti/60%Hourly2016-06-02 18:15
https://kumti.com/fushate-e-kryqit-te-kuq-gjysmehenes-se-kuqe/60%Hourly2016-06-02 18:05
https://kumti.com/agim-ceku-ne-mesin-e-46-mije-veteraneve-ka-edhe-te-tille-qe-nuk-e-meritojne-kete-status/60%Hourly2016-06-02 16:23
https://kumti.com/erdogan-vendimi-i-bundestagut-do-kete-pasoja-serioze-ne-marredheniet-turko-gjermane/60%Hourly2016-06-02 16:16
https://kumti.com/inaugurohet-fabrika-e-kerpudhave-ne-mitrovice-mbi-200-te-punesuar/60%Hourly2016-06-02 16:14
https://kumti.com/u-lind-foshnja-me-peshen-me-te-madhe-ndonjehere-ne-kosove/60%Hourly2016-06-02 16:11
https://kumti.com/publikohet-pasuria-milioneshe-e-lidereve-kosovare/60%Hourly2016-06-02 16:09
https://kumti.com/testi-i-matures-mbahet-kete-te-shtune/60%Hourly2016-06-02 16:07
https://kumti.com/thirrje-per-hedhjen-e-ndihmave-nga-ajri-ne-siri/60%Hourly2016-06-02 16:05
https://kumti.com/rritet-migrimi-ne-shba-dominojne-aziatet/60%Hourly2016-06-02 16:00
https://kumti.com/nente-shkencetare-ndajne-sivjet-cmimet-kavli/60%Hourly2016-06-02 15:39
https://kumti.com/moldavi-rrezohet-helikopteri-4-viktima/60%Hourly2016-06-02 15:37
https://kumti.com/protestat-ne-maqedoni-zgjerojne-veprimin/60%Hourly2016-06-02 15:33
https://kumti.com/kuci-zevendeskryeminister-hoxhaj-minister-i-jashtem/60%Hourly2016-06-02 15:31
https://kumti.com/gjykata-speciale-pret-driten-jeshile-nga-brukseli/60%Hourly2016-06-02 15:29
https://kumti.com/punesimi-i-kategorive-sociale-per-zbutjen-e-barres-buxhetore/60%Hourly2016-06-02 15:27
https://kumti.com/sulmet-ndaj-islamit-nuk-ndalen-hashim-thaci-kosova-nuk-eshte-myslimane/60%Hourly2016-06-02 12:00
https://kumti.com/cmendet-hashim-thaci-duhet-te-jemi-me-katolik-se-papa-ta-deshmojme-rrugen-evropiane/60%Hourly2016-06-02 11:53
https://kumti.com/ja-cka-ju-thote-plaku-ali-ahmetit-e-mendu-thacit-video/60%Hourly2016-06-02 11:44
https://kumti.com/forumi-rinor-islam-shperbleu-semimaturantet-me-te-mire-per-vitin-akademik-20152016/60%Hourly2016-06-02 11:36
https://kumti.com/gjykata-ia-bllokon-kengen-dhe-llogarine-bankare-gold-ag/60%Hourly2016-06-02 11:16
https://kumti.com/permbytje-te-medha-ne-france-e-gjermani-rritet-numri-i-viktimave/60%Hourly2016-06-02 08:41
https://kumti.com/agjerimi-ne-islam-dallon-prej-dietave-te-ndryshme/60%Hourly2016-06-02 08:27
https://kumti.com/uefa-nuk-e-pranon-as-feronikelin-as-prishtinen/60%Hourly2016-06-02 07:48
https://kumti.com/eulex-it-i-vazhdohet-mandati-deri-me-14-qershor-2018/60%Hourly2016-06-02 07:38
https://kumti.com/komuna-e-mitrovices-sulmohet-me-kallashnikov/60%Hourly2016-06-02 07:36
https://kumti.com/qetesia-shpirterore/60%Hourly2016-06-01 22:36
https://kumti.com/disa-bindje-qe-pengojne-mbulesen-hixhabin/60%Hourly2016-06-01 22:29
https://kumti.com/muslimanet-ne-u-s-s-r-ish-bashkimi-sovietik/60%Hourly2016-06-01 22:27
https://kumti.com/statistikat-e-popullates-muslimane-neper-bote/60%Hourly2016-06-01 22:24
https://kumti.com/xhamite-e-tiranes/60%Hourly2016-06-01 22:22
https://kumti.com/sa-udhetim-i-bukur/60%Hourly2016-06-01 22:16
https://kumti.com/besnikeria-e-jusuf-islam-ish-cat-stevens/60%Hourly2016-06-01 22:10
https://kumti.com/parabola-e-gruas/60%Hourly2016-06-01 22:07
https://kumti.com/shkendia-te-urtesise/60%Hourly2016-06-01 22:03
https://kumti.com/adhurojeni-allahun-dhe-mos-i-pershkruani-atij-shok/60%Hourly2016-06-01 21:59
https://kumti.com/sixhadja-e-muhamedit-shitet-per-55-milione-dollare/60%Hourly2016-06-01 21:55
https://kumti.com/policja-e-mbuluar-e-cila-u-be-shembull/60%Hourly2016-06-01 21:47
https://kumti.com/ja-cfare-komentoi-nje-besimtare-pas-plasimit-te-lajmit-tone/60%Hourly2016-06-01 21:38
https://kumti.com/hadi-osmani-jam-rritur-ne-sllupcanin-e-jakup-asipit-dhe-i-sherbej-drejtesise/60%Hourly2016-06-01 18:04
https://kumti.com/shba-te-kane-hedhur-mbi-23-mije-bomba-ne-vendet-muslimane-ne-2015/60%Hourly2016-06-01 18:02
https://kumti.com/hoxha-nga-tetova-bekoi-hapjen-e-tunelit-me-te-gjate-ne-bote/60%Hourly2016-06-01 17:57
https://kumti.com/muhamed-zekiri-allahu-po-i-shkaterron-zullumqaret-ndermjet-veti-foto/60%Hourly2016-06-01 17:53
https://kumti.com/shtyhet-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/60%Hourly2016-06-01 17:46
https://kumti.com/femijeri-e-veshtire-nje-brez-i-braktisur/60%Hourly2016-06-01 17:35
https://kumti.com/dorezohet-dokumentacioni-per-kompleksin-turistik-ne-brezovice/60%Hourly2016-06-01 17:06
https://kumti.com/zvicer-zyrtarisht-eshte-hapur-tuneli-me-i-gjate-hekurudhor-ne-bote/60%Hourly2016-06-01 17:03
https://kumti.com/nese-britania-del-nga-be-priten-pasoja-te-renda-ekonomike/60%Hourly2016-06-01 17:02
https://kumti.com/gjigante-industrial-dhe-ndotes-te-ambientit/60%Hourly2016-06-01 16:59
https://kumti.com/frikesimi-i-deshmitareve-ve-ne-rrezik-gjykimin-peshqve-te-medhenj/60%Hourly2016-06-01 16:57
https://kumti.com/si-ska-turp-musa-xhaferi-qe-te-paraqitet-neper-media/60%Hourly2016-06-01 16:48
https://kumti.com/mekatet-e-bdi-se-do-ti-ndeshkoje-perendia-dhe-votuesit-e-tradhtuar/60%Hourly2016-06-01 16:23
https://kumti.com/kryqi-ne-butel-u-hoq-nga-rendi-i-dites-ne-gjykaten-kushtetuese/60%Hourly2016-06-01 16:07
https://kumti.com/skandal-serbia-po-nderton-nje-qytet-serb-ne-kosove-pa-leje-te-prishtines-video/60%Hourly2016-06-01 16:05
https://kumti.com/mavraj-birra-nje-kafiteri-serbe-qeras-birra-ne-cdo-gol-qe-do-te-peson-shqiperia/60%Hourly2016-06-01 15:35
https://kumti.com/halil-matoshi-sot-ndihem-muslimane/60%Hourly2016-06-01 15:20
https://kumti.com/precedent-akademia-ushtarake-amerikane-pranon-nje-vajze-me-shami/60%Hourly2016-06-01 15:10
https://kumti.com/mavraj-myftaraj/60%Hourly2016-06-01 15:08
https://kumti.com/si-te-largosh-njoftimet-e-merzitshme-nga-telefoni/60%Hourly2016-06-01 10:45
https://kumti.com/grafiti-qe-po-prek-boten/60%Hourly2016-06-01 10:34
https://kumti.com/mbi-13-mije-njerez-ne-maqedoni-jetojne-ne-skllaveri-moderne/60%Hourly2016-06-01 10:22
https://kumti.com/cameron-khan-nje-mysliman-krenar/60%Hourly2016-06-01 10:14
https://kumti.com/si-deshtoi-fituesja-e-cmimit-nobel-qe-tu-dale-ne-krah-muslimaneve-rohinga/60%Hourly2016-06-01 10:01
https://kumti.com/pse-ushtria-amerikane-e-konsideron-hixhabin-terrorizem-pasiv/60%Hourly2016-06-01 09:53
https://kumti.com/perse-ne-malin-athos-nuk-lejohen-te-shkelin-femrat/60%Hourly2016-06-01 09:29
https://kumti.com/kosove-ceremonia-e-zgjedhjes-se-thacit-president-82-mije-euro/60%Hourly2016-06-01 09:06
https://kumti.com/dyshohet-per-marredhenie-seksuale-brenda-shkolles-suspendohen-drejtoresha-dhe-mesimdhenesi-ne-shtime/60%Hourly2016-06-01 09:00
https://kumti.com/qkuk-mungese-te-ilaceve-per-femije/60%Hourly2016-06-01 08:57