XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/o-zot-na-ruaj-lumbardhasit-rrenuan-me-ekskavator-themelet-e-xhamise-video/60%Hourly2016-07-31 22:50
https://kumti.com/skandal-skandal-shiko-cfare-thote-ky-hoxhe-per-thiken/60%Hourly2016-07-31 22:40
https://kumti.com/skandal-skandal-shiko-cfare-thote-ky-hoxhe/60%Hourly2016-07-31 22:34
https://kumti.com/france-pas-vrasjes-se-priftit-muslimanet-dmarrin-pjese-ne-meshe-ne-shenje-solidariteti/60%Hourly2016-07-31 21:40
https://kumti.com/reagon-hoxhe-shefqet-krasniqi-pas-shpifjes-se-re-ndaj-tij/60%Hourly2016-07-31 21:22
https://kumti.com/milaim-zeka-dua-te-hy-ne-xhehnem-nese-shefqet-krasniqi-shkon-ne-xhenet/60%Hourly2016-07-31 21:20
https://kumti.com/keln-qytetaret-filluan-te-mblidhen-per-tubimin-e-demokracise-kunder-grusht-shtetit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-31 16:23
https://kumti.com/video-erdogan-paralajmeron-ndryshime-rrenjesore-ne-strukturat-ushtarake-te-turqise/60%Hourly2016-07-31 16:21
https://kumti.com/ushtria-izraelite-vret-nje-te-ri-palestinez/60%Hourly2016-07-31 16:18
https://kumti.com/sarajeve-23-vjet-me-pare-u-germua-tuneli-qe-ndryshoi-rrjedhen-e-luftes/60%Hourly2016-07-31 16:15
https://kumti.com/deshmitaret-e-beer-fest-rrefejne-ngjarjen-dikush-bertiti-ikni-se-isis-i-video/60%Hourly2016-07-31 16:04
https://kumti.com/viti-2016-me-vdekjepruresi-per-refugjatet/60%Hourly2016-07-31 16:01
https://kumti.com/rinia-e-cila-ikte-si-pa-koke-ne-beer-fest-prishtina/60%Hourly2016-07-31 15:34
https://kumti.com/fox-news-i-shperfill-fjalimin-e-prindit-amerikano-musliman-ne-konventen-e-demokrateve-video-e-nje-pjese-te-fjalimit/60%Hourly2016-07-31 15:23
https://kumti.com/hrw-kriza-e-emigranteve-ne-europe-per-shkak-te-islamofobise/60%Hourly2016-07-31 15:20
https://kumti.com/gjykata-e-augsburgut-largon-ndalimin-e-hixhabit-ne-pune/60%Hourly2016-07-31 14:48
https://kumti.com/keln-ndalohet-telekonferenca-e-erdogan-it-para-te-pranishmeve-ne-tubim/60%Hourly2016-07-31 10:29
https://kumti.com/pokemon-go-28-vjecari-nick-johnson-perfundon-i-pari-lojen-humbi-10-kg/60%Hourly2016-07-31 10:02
https://kumti.com/cicerima-e-kesaj-gruaje-nga-britania-eshte-shperndare-15000-here/60%Hourly2016-07-31 09:49
https://kumti.com/ja-cfare-i-bene-ky-djali-sirian-nje-gruaje-ne-amerike/60%Hourly2016-07-31 09:17
https://kumti.com/komuniteti-musliman-refuzon-te-varrose-vrasesin-e-priftit-francez/60%Hourly2016-07-31 08:48
https://kumti.com/kur-nuk-ka-argumente-fyen-ky-eshte-trumpi/60%Hourly2016-07-31 08:33
https://kumti.com/krimi-i-organizuar-dhe-korrupsioni-kanceri-i-kosoves/60%Hourly2016-07-31 07:53
https://kumti.com/kosova-e-heshtur-perballe-paralelizmit-serb/60%Hourly2016-07-31 07:45
https://kumti.com/femrat-myslimane-qe-drejtuan-shtete-dhe-nje-shqiptare/60%Hourly2016-07-31 07:27
https://kumti.com/mesazhet-e-njeriut-me-te-pasur-ne-bote/60%Hourly2016-07-31 07:20
https://kumti.com/vritet-nje-polic-ne-kumanove/60%Hourly2016-07-31 07:12
https://kumti.com/vrasje-afer-baneses-se-vuciqit-ne-beograd/60%Hourly2016-07-31 07:10
https://kumti.com/turqia-rrit-eksportin-ne-vendet-e-be-se/60%Hourly2016-07-30 22:12
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-turqi-nderruan-jete-edhe-3-ushtare-numri-i-viktimave-u-rrit-ne-8/60%Hourly2016-07-30 22:06
https://kumti.com/vlore-e-sarande-asgjesohen-mbi-17-mije-rrenje-hashashi/60%Hourly2016-07-30 22:01
https://kumti.com/sa-6-ta-shikoni-beni-testin-e-syve-vetem-per-dy-minuta-video/60%Hourly2016-07-30 21:50
https://kumti.com/tmerr-maqedoni-perdhunohet-nje-vajze-10-vjecare/60%Hourly2016-07-30 21:46
https://kumti.com/jane-arrestuar-17-shtetase-te-huaja-ne-nje-lokal-ne-tetove/60%Hourly2016-07-30 21:42
https://kumti.com/pastroni-dhembet-ose-do-te-rrezikoheni-nga-keto-semundje/60%Hourly2016-07-30 21:36
https://kumti.com/mentaliteti-tekfirist-isis-i-arbanes/60%Hourly2016-07-30 21:33
https://kumti.com/arsyet-e-verteta-pse-myslimanet-nuk-e-hane-mishin-e-derrit/60%Hourly2016-07-30 17:36
https://kumti.com/ne-aksident-tragjik-humbi-jeten-nje-i-ri-nga-gostivari/60%Hourly2016-07-30 17:34
https://kumti.com/shtohen-dyndjet-e-refugjateve-nga-turqia-drejt-greqise/60%Hourly2016-07-30 17:30
https://kumti.com/ja-cilet-jane-bashkepunetoret-e-feto-s-nga-maqedonia/60%Hourly2016-07-30 17:27
https://kumti.com/gabim-sociologjik/60%Hourly2016-07-30 16:42
https://kumti.com/perfshirja-e-feto-s-ne-afere-korrupsioni-lidhur-me-ndertimin-e-nje-xhamie-ne-miami/60%Hourly2016-07-30 16:23
https://kumti.com/erdogan-terheq-te-gjitha-padite-per-fyerje-ndaj-tij/60%Hourly2016-07-30 16:21
https://kumti.com/siri-ne-sulmet-e-regjimit-dhe-avioneve-ruse-21-te-vrare/60%Hourly2016-07-30 16:19
https://kumti.com/deputeti-gjerman-pranoi-fene-islame/60%Hourly2016-07-30 16:16
https://kumti.com/belgjike-ne-operacionin-antiterrorist-arrestohen-dy-vellezer/60%Hourly2016-07-30 16:13
https://kumti.com/shperthim-ne-afganistan-dy-te-vdekur-dhe-pese-te-plagosur/60%Hourly2016-07-30 16:11
https://kumti.com/gazetaret-nga-rajoni-cdo-grusht-shteti-eshte-shkelje-e-vullnetit-te-popullit/60%Hourly2016-07-30 16:09
https://kumti.com/veterani-i-luftes-se-kosoves-pjese-ne-perkujdesjen-e-demokracise-ne-turqi/60%Hourly2016-07-30 16:06
https://kumti.com/gjermania-rrezon-kerkesen-e-turqise-per-inspektimin-e-institucioneve-te-lidhura-me-gylenin/60%Hourly2016-07-30 15:52
https://kumti.com/turqi-lirohen-758-ushtare-nga-989-te-arrestuar%e2%80%8b/60%Hourly2016-07-30 15:50
https://kumti.com/shperthen-erdogani-ndaj-gjeneralit-amerikan-kush-je-ti/60%Hourly2016-07-30 14:42
https://kumti.com/fluturon-hoxhe-elvis-naci-keshtu-thone-mediat-ne-kosove/60%Hourly2016-07-30 14:41
https://kumti.com/panika-dje-ne-prishtine-ilir-kulla-mos-me-qene-nato-kosovaret-ikun-ne-shqiperi-dhe-maqedoni/60%Hourly2016-07-30 14:27
https://kumti.com/73-ore-ligjerate/60%Hourly2016-07-30 14:24
https://kumti.com/turqia-paralajmeron-kosoven-per-sulme-terroriste-nga-organizata-gylen/60%Hourly2016-07-30 14:20
https://kumti.com/ne-nje-jave-jane-vrare-200-civile-ne-alepo-siri/60%Hourly2016-07-30 14:12
https://kumti.com/hakmarrja-per-nicen/60%Hourly2016-07-30 14:08
https://kumti.com/ruaje-pasurine-tende-o-bir/60%Hourly2016-07-30 13:33
https://kumti.com/nuk-e-shet-kuranin-e-pare-te-qendisur-edhe-per-2-milione-dollare/60%Hourly2016-07-30 13:31
https://kumti.com/hoxha-omer-berisha-perkujton-pak-per-te-keqija-e-pirjes-se-alkoolit-ne-beer-fest-ne-prishtine/60%Hourly2016-07-30 13:29
https://kumti.com/werner-klawun-nga-nje-djathtist-ekstrem-behet-musliman/60%Hourly2016-07-30 13:28
https://kumti.com/bashkimi-martesor-ne-botekuptimin-islam/60%Hourly2016-07-30 13:16
https://kumti.com/perdorimi-i-smartphone-duke-ecur-me-pasoja-per-shendetin/60%Hourly2016-07-30 12:40
https://kumti.com/shpend-ahmeti-anulon-beer-fest/60%Hourly2016-07-30 12:15
https://kumti.com/ja-cfare-tha-mbreme-erdogan/60%Hourly2016-07-30 11:36
https://kumti.com/nje-suite-luksoze-ja-qelia-e-trafikantit-te-droges/60%Hourly2016-07-30 11:20
https://kumti.com/50-te-lenduar-ne-beer-fest-sdihet-kush-gjuajti-me-arme/60%Hourly2016-07-30 10:53
https://kumti.com/ankaraja-lehte-mund-te-terheqe-vendimin-e-njohjes-se-republikes-se-kosoves/60%Hourly2016-07-30 10:08
https://kumti.com/pasuria-milioneshe-e-konfiskuar-e-ish-deputetit-shqiptar/60%Hourly2016-07-29 18:15
https://kumti.com/mpb-vendimi-i-arbitrazhit-beteje-e-komplikuar-ligjore/60%Hourly2016-07-29 18:13
https://kumti.com/ne-halep-ka-vetem-nje-mjek-per-cdo-10-mije-persona/60%Hourly2016-07-29 18:12
https://kumti.com/kajro-behet-qender-per-veprim-rajonal-te-organizates-terroriste-feto/60%Hourly2016-07-29 18:09
https://kumti.com/shpend-ahmeti-do-te-jete-serish-kandidat-i-vv-se-per-prishtinen/60%Hourly2016-07-29 18:08
https://kumti.com/siri-15-civile-te-vrare-nga-sulmi-ne-halep/60%Hourly2016-07-29 17:56
https://kumti.com/i-ati-i-ushtarit-muslimano-amerikan-i-hakerrehet-donald-trump-it-ju-nuk-keni-sakrifikuar-asgje-dhe-askend/60%Hourly2016-07-29 17:52
https://kumti.com/shba-turqia-nuk-eshte-vetem-aleati-yne-ai-eshte-edhe-miku-jone/60%Hourly2016-07-29 17:49
https://kumti.com/tentativa-per-atentat-ndaj-presidentit-erdogan-publikohen-pamje-te-reja/60%Hourly2016-07-29 17:48
https://kumti.com/shba-turqit-ne-proteste-kunder-gylenit-kerkojne-ekstradimin-e-tij-ne-turqi/60%Hourly2016-07-29 17:46
https://kumti.com/ajo-cfare-ndodh-ne-turqi-mund-ti-demtoje-operacionet-e-perbashketa/60%Hourly2016-07-29 17:44
https://kumti.com/do-te-punojne-per-ta-vene-ne-pozite-te-veshtire-turqine-%e2%80%8b/60%Hourly2016-07-29 17:42
https://kumti.com/erdogan-je-ne-anen-e-pucisteve/60%Hourly2016-07-29 17:40
https://kumti.com/kryeministri-yildirim-baza-ushtarake-akinci-do-te-mbyllet/60%Hourly2016-07-29 17:29
https://kumti.com/espersen-danimarka-tu-ndaloje-hyrjen-refugjateve-muslimane/60%Hourly2016-07-29 16:49
https://kumti.com/mistura-hapja-e-korridoreve-ne-halep-ti-lihet-okb-se/60%Hourly2016-07-29 16:46
https://kumti.com/presheve-tubim-ne-mbeshtetje-te-popullit-turk-dhe-presidentit-erdogan/60%Hourly2016-07-29 16:41
https://kumti.com/infulenca-e-feto-s-ne-ballkan/60%Hourly2016-07-29 16:39
https://kumti.com/besojme-se-shqiperia-do-te-marre-masat-e-nevojshme-ndaj-feto-s/60%Hourly2016-07-29 16:30
https://kumti.com/video-drejtori-i-bdi-se-ne-kazino/60%Hourly2016-07-29 16:28
https://kumti.com/kercova-ne-mbeshtetje-te-popullit-turk-dhe-presidentit-erdogan/60%Hourly2016-07-29 16:25
https://kumti.com/qytetaret-e-shkupit-perkrahin-popullin-turk-kerkohet-mbyllja-e-institucioneve-te-gylenit-ne-maqedoni/60%Hourly2016-07-29 16:21
https://kumti.com/oda-tregtare-turqia-stabile-e-sigurt-per-turistet/60%Hourly2016-07-29 16:18
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-turqi-dy-police-bien-deshmore/60%Hourly2016-07-29 15:23
https://kumti.com/papa-francesku-bota-eshte-ne-lufte-jo-fetare-por-per-para/60%Hourly2016-07-29 15:20
https://kumti.com/kur-berat-buzhalen-dikur-e-shanin-sot-e-lavderojne-video/60%Hourly2016-07-29 15:16
https://kumti.com/analize-media-nderkombetare-e-pakenaqur-nga-heroizmi-i-popullit-turk/60%Hourly2016-07-29 15:13
https://kumti.com/grushti-i-shtetit-ne-turqi-analize-fetare-nga-shejkh-meshhur-hasen-pjesa-e-pare/60%Hourly2016-07-29 15:08
https://kumti.com/shtetit-turk-edhe-kur-eshte-ne-ditet-me-te-veshtira-nuk-e-harron-kosoven/60%Hourly2016-07-29 15:05
https://kumti.com/ja-cfare-tha-bill-clinton-per-muslimanet/60%Hourly2016-07-29 15:02
https://kumti.com/cka-do-te-humbte-kosova-nese-puci-ne-turqi-do-te-ishte-i-sukseshem/60%Hourly2016-07-29 14:58
https://kumti.com/posta-e-kosoves-dhe-e-turqise-lansojne-postamall-com/60%Hourly2016-07-29 14:55
https://kumti.com/merkel-e-drejte-qe-turqia-ti-luftoje-pucistet-me-te-gjitha-mjetet-ligjore/60%Hourly2016-07-29 14:47
https://kumti.com/denimi-me-vdekje-ne-menyren-demokratike/60%Hourly2016-07-29 14:45
https://kumti.com/ferhan-hasani-shkendia-falenderon-allahun-foto/60%Hourly2016-07-29 14:28
https://kumti.com/prap-shaje-turkun-103-vjet-nga-konferneca-e-londres-ku-u-be-ndarja-e-trojeve-shqiptare/60%Hourly2016-07-29 14:24
https://kumti.com/analiza-puci-ushtarak-ne-turqi-dhe-arsyet-e-tij/60%Hourly2016-07-29 14:18
https://kumti.com/nje-numerues-turpi-ne-barcelone-llogarit-te-mbyturit-refugjate-ne-mesdhe/60%Hourly2016-07-29 14:16
https://kumti.com/berat-buzhala-dhe-belaja-me-turqine-si-duhet-perdorur-liria-e-shprehjes/60%Hourly2016-07-29 14:13
https://kumti.com/tatlises-i-ka-dy-fjale-per-erdoganin-rreth-grusht-shtetit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-29 14:07
https://kumti.com/bamiresia-zbut-zemrat/60%Hourly2016-07-29 13:23
https://kumti.com/athina-drejt-miratimit-te-vendimit-per-ndertimin-e-xhamise-se-pare-zyrtare/60%Hourly2016-07-29 13:20
https://kumti.com/e-qelloi-me-6-thika-ne-gjume-gruaja-e-dyte/60%Hourly2016-07-29 10:19
https://kumti.com/aa-ja-rrjeti-i-fetyllah-gylen-ne-shqiperi/60%Hourly2016-07-29 10:08
https://kumti.com/kjo-nene-dy-ore-pas-lindjes-e-hedh-foshnjen-ne-rruge/60%Hourly2016-07-29 09:41
https://kumti.com/parukierja-merita-merja-denoncohet-per-prostitucion-vajzash/60%Hourly2016-07-29 09:34
https://kumti.com/presidenti-erdogan-miraton-vendimet-e-keshillit-te-larte-ushtarak/60%Hourly2016-07-29 09:29
https://kumti.com/fetullah-gylen-prej-40-vitesh-pergatitej-per-kete-grusht-shteti/60%Hourly2016-07-29 09:25
https://kumti.com/dr-duvejk-porosit-nese-shpresoni-per-te-mire-ate-do-ta-gjeni/60%Hourly2016-07-28 18:00
https://kumti.com/nigeri-anulohet-ndalimi-i-bartjes-se-shamise-ne-shkolla/60%Hourly2016-07-28 17:57
https://kumti.com/mustafi-perfundon-pushimet-ne-gostivar/60%Hourly2016-07-28 17:29
https://kumti.com/qkuk-ne-krize-mungojne-mbi-40-lloje-barnash-nga-lista-esenciale/60%Hourly2016-07-28 17:28
https://kumti.com/momenti-kur-papa-francesku-rrezohet-gjate-meshes/60%Hourly2016-07-28 17:26
https://kumti.com/skandali-me-pasaportat-kosova-14-dite-afat-tia-paguaje-pese-milione-euro-austriakeve/60%Hourly2016-07-28 17:25
https://kumti.com/hoxhe-sadulla-bajrami-godet-sulejman-rexhepin/60%Hourly2016-07-28 11:48
https://kumti.com/papa-francesku-tha-te-verteten/60%Hourly2016-07-28 10:59
https://kumti.com/haliti-koalicioni-nuk-i-ka-votat-per-demarkacion/60%Hourly2016-07-28 10:55
https://kumti.com/njeri-nga-te-akuzuarit-e-kumanoves-rrahet-ne-bodrumin-e-gjykates/60%Hourly2016-07-28 10:52
https://kumti.com/me-ftese-te-familjes-se-gjigantit-jakup-asipi-hoxha-elvis-naci-neser-ligjeron-ne-kumanove/60%Hourly2016-07-28 10:51
https://kumti.com/per-6-muaj-policia-shqipton-mbi-160-mije-gjoba/60%Hourly2016-07-28 10:47
https://kumti.com/serbia-synon-ti-ktheje-ne-kosove-11-mije-refugjate-nga-mali-i-zi/60%Hourly2016-07-28 10:43
https://kumti.com/beqaj-akuzon-avdullah-hotin-se-po-e-fut-kosoven-ne-borxhe/60%Hourly2016-07-28 10:41
https://kumti.com/kosoves-po-ia-kthejne-shpinen-investitoret/60%Hourly2016-07-28 10:39
https://kumti.com/kelani-aktivizimi-i-me-shume-policeve-rutine-e-veres/60%Hourly2016-07-28 10:34
https://kumti.com/obama-clinton-zgjedhja-me-e-mire-per-shtepine-e-bardhe/60%Hourly2016-07-28 10:29
https://kumti.com/gjykata-speciale-me-marreveshje-te-perkohshme-me-holanden/60%Hourly2016-07-28 10:25
https://kumti.com/namazi-dhe-lloji-me-i-keq-i-hajnise/60%Hourly2016-07-27 20:05
https://kumti.com/skandali-i-bbc-se-pucistet-harruan-te-vrasin-presidentin-erdogan/60%Hourly2016-07-27 19:51
https://kumti.com/shkup-hapet-konaku-per-ngushellime-per-dhendrrin-nga-maqedonia-erol-olcak/60%Hourly2016-07-27 19:49
https://kumti.com/reshjet-e-shiut-rrezikojne-shembjen-e-ndertesave-te-reja-ne-lagjen-mati-1/60%Hourly2016-07-27 15:54
https://kumti.com/pallati-i-erdoganit-do-te-mbrohet-me-sistem-antiraktetor/60%Hourly2016-07-27 15:51
https://kumti.com/shba-babai-vret-foshnjen-e-tij-plagos-te-birin-dhe-me-pas-vetevritet/60%Hourly2016-07-27 15:45
https://kumti.com/shpend-ahmeti-emeron-zevendesuesin-e-xhelal-svecles/60%Hourly2016-07-27 13:44
https://kumti.com/lista-srpska-ne-gjueti-per-banues-ne-lugina-e-diellit/60%Hourly2016-07-27 13:41
https://kumti.com/edhe-vetevendosja-merr-pjese-ne-debatin-per-demarkacion/60%Hourly2016-07-27 13:37
https://kumti.com/ismet-munishi-u-jep-leksione-gazetareve/60%Hourly2016-07-27 13:36
https://kumti.com/lumezi-hetim-per-33-raste-te-korrupsonit-te-nivelit-te-larte/60%Hourly2016-07-27 13:34
https://kumti.com/femijet-refugjate-viktime-e-lehte-e-bandave-evropiane/60%Hourly2016-07-27 13:33
https://kumti.com/britania-e-madhe-do-te-varferohet-pas-daljes-nga-be-ja/60%Hourly2016-07-27 13:32
https://kumti.com/bdi-dhe-ndertimi-i-kryqeve-neper-maqedoni/60%Hourly2016-07-27 13:31
https://kumti.com/ekonomia-e-shba-se-shenon-rritje-ne-kater-muajt-e-pare-te-ketij-viti/60%Hourly2016-07-27 13:30
https://kumti.com/populli-parandaloi-edhe-pucin-ndaj-tregjeve/60%Hourly2016-07-27 13:28
https://kumti.com/ne-vend-te-mo-se-bdi-po-implementon-platformen-e-todor-petrovit-per-kryqet/60%Hourly2016-07-27 13:28
https://kumti.com/turqi-ne-tentativen-e-grusht-shtetit-moren-pjese-8-651-pjesetare-te-ushtrise/60%Hourly2016-07-27 13:25
https://kumti.com/arrestohet-personi-i-cili-dhunoi-vajzen-12-vjecare-ne-karposh/60%Hourly2016-07-27 13:24
https://kumti.com/shtyhet-afati-i-intervistave-per-azil-i-tete-pucisteve-qe-iken-ne-greqi/60%Hourly2016-07-27 13:16
https://kumti.com/jemi-te-trishtuar-nga-menyra-e-trajtimit-te-ceshtjes-se-gylenit-nga-shba-ja/60%Hourly2016-07-27 12:50
https://kumti.com/policia-izraelite-arreston-38-palestineze-ne-mesin-e-tyre-edhe-femije/60%Hourly2016-07-27 12:47
https://kumti.com/arsenal-armesh-per-tentativen-e-vrasjes-se-presidentit-erdogan/60%Hourly2016-07-27 12:44
https://kumti.com/kilic-organizata-terroriste-feto-eshte-shume-e-rrezikshme-edhe-per-kosoven/60%Hourly2016-07-27 12:41
https://kumti.com/qytetaret-kujtojne-termetin-shkaterrues-te-vitit-1963-ne-shkup/60%Hourly2016-07-27 12:36
https://kumti.com/gostivari-ne-mbeshtetje-te-popullit-turk-dhe-presidentit-erdogan/60%Hourly2016-07-27 12:27
https://kumti.com/merkel-autorizon-ndjekjen-penale-ndaj-moderatorit-te-zdf/60%Hourly2016-07-27 12:23
https://kumti.com/a-kane-liri-te-shprehjes-muslimanet-dhe-hoxhallaret-shqiptare-hipokrizia-e-disa-gazetarve-video/60%Hourly2016-07-27 12:18
https://kumti.com/analisti-ne-bbc-per-ngjarjet-ne-turqi-pucistet-bene-gabim-te-madh-qe-nuk-e-vrane-erdoganin-video/60%Hourly2016-07-27 12:07
https://kumti.com/britani-terhiqet-filmi-vizatimor-zjarrfikesi-sam-personazhi-kryesor-shkel-mbi-faqet-e-kuranit/60%Hourly2016-07-27 12:00
https://kumti.com/hyn-ne-fuqi-ligji-qe-ndalon-perfshirjen-ne-luftera-te-huaja-mars-2015/60%Hourly2016-07-27 10:08
https://kumti.com/ja-cfare-thote-nje-deputet-per-rastin-e-thirrjes-per-pjesemarrje-ne-lufte-te-huaj/60%Hourly2016-07-27 09:56
https://kumti.com/sarkazma-pse-ajo-na-demton/60%Hourly2016-07-27 09:38
https://kumti.com/te-jesh-i-paanshem/60%Hourly2016-07-27 00:01
https://kumti.com/falenderoji-ziliqaret-e-tu/60%Hourly2016-07-26 23:53
https://kumti.com/kerkoje-tek-vetja/60%Hourly2016-07-26 23:46
https://kumti.com/13-te-vdekur-ne-airoportin-e-mogadishus/60%Hourly2016-07-26 23:34
https://kumti.com/apple-vazhdon-me-renie-te-shitjeve/60%Hourly2016-07-26 23:13
https://kumti.com/afrim-hoti-per-rastin-e-buzhales-kosova-nuk-duhet-ta-injoroj-kerkesen-e-turqise/60%Hourly2016-07-26 23:08
https://kumti.com/opozitarizmi-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2016-07-26 16:01
https://kumti.com/davutoglu-buharaja-konja-dhe-shkupi-jane-tri-qytete-te-ndryshme-ku-ndjen-te-njejte-gje/60%Hourly2016-07-26 15:57
https://kumti.com/tentativa-e-feto-s-per-grusht-shteti-shoqerohet-ne-polici-ish-prefekti-i-stambollit/60%Hourly2016-07-26 15:53
https://kumti.com/emiratet-arabe-kapen-dy-ushtarake-te-larte-te-forcave-turke-ne-afganistan/60%Hourly2016-07-26 15:50
https://kumti.com/gylen-u-be-beri-thirrje-shba-ve-qe-mos-ta-ekstradojne-ne-turqi/60%Hourly2016-07-26 15:48
https://kumti.com/qellohen-per-vdekje-pengmarresit-ne-france/60%Hourly2016-07-26 15:45
https://kumti.com/autoritetet-gjermane-kerkojne-kontrolle-me-te-rrepta-ndaj-emigranteve/60%Hourly2016-07-26 15:40
https://kumti.com/ne-perleshjen-mes-ushtrise-izraelite-dhe-palestinezeve-30-te-plagosur/60%Hourly2016-07-26 15:37
https://kumti.com/shkenctaret-me-ne-fund-e-pranojne-alkooli-shkakton-kancer/60%Hourly2016-07-26 15:34
https://kumti.com/gazetareve-dhe-analisteve-hipokrit-te-kosoves-mbeshtetesve-te-berat-bubzhala-s/60%Hourly2016-07-26 15:27
https://kumti.com/lideri-i-chp-s-gyleni-duhet-te-ekstradohet-ne-turqi/60%Hourly2016-07-26 15:10
https://kumti.com/raporti-me-informacione-per-fetopdy-muaj-me-pare-u-dergua-ne-shtabin-e-pergjithshem-turk/60%Hourly2016-07-26 15:07
https://kumti.com/siri-ne-sulmet-e-regjimit-ne-halep-vriten-6-persona/60%Hourly2016-07-26 15:03
https://kumti.com/shkupi-shenon-53-vjet-nga-termeti-katastrofik/60%Hourly2016-07-26 14:52
https://kumti.com/tentativa-e-feto-s-per-grusht-shteti-reagon-ambasadori-i-turqise-ne-shkup/60%Hourly2016-07-26 14:49
https://kumti.com/baliq-e-quan-skandaloz-shfajesimin-e-millosheviqit-nga-haga/60%Hourly2016-07-26 14:45
https://kumti.com/skandaloze-gjykata-e-hages-shfajeson-milloshevicin-per-krimet-ne-bosnje/60%Hourly2016-07-26 14:42
https://kumti.com/yeni-safak-ish-komandanti-i-nato-s-ne-afganistan-organizator-i-grushtit-te-shtetit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-26 14:27
https://kumti.com/erdogan-per-ard-15-korriku-casti-me-kritik-i-karrieres-sime-politike/60%Hourly2016-07-26 14:24
https://kumti.com/ambasade-turke-ia-terheq-verejtjen-berat-buzhales/60%Hourly2016-07-26 14:10
https://kumti.com/ceremonia-e-varrimit-te-dijamant-zabergjes-qe-u-vra-ne-munih-foto/60%Hourly2016-07-26 14:08
https://kumti.com/lajmerim-xhamite-edhe-pas-ramazanit-jane-te-hapura-ju-mirpresin/60%Hourly2016-07-26 14:01
https://kumti.com/dikur-kur-ishim-te-forte-gjuha-shqipe-flitej-midis-beogradi/60%Hourly2016-07-26 13:56
https://kumti.com/spitali-i-gylenxhinjve-u-ben-presion-mediave-shqiptare/60%Hourly2016-07-26 13:50
https://kumti.com/liga-arabe-denon-terrorizmin-e-kryer-ne-emer-te-islamit/60%Hourly2016-07-26 13:43
https://kumti.com/perurohet-xhamia-e-re-ne-fshatin-kullaj-postribe/60%Hourly2016-07-26 13:40
https://kumti.com/turqi-lokja-113-vjecare-ne-kujdestari-per-demokraci/60%Hourly2016-07-26 13:38
https://kumti.com/ahmeti-stabilizohet-gjendja-pas-vershimeve-ne-prishtine/60%Hourly2016-07-26 09:44
https://kumti.com/kshz-ja-publikon-listen-me-votuesit-e-kontestueshem/60%Hourly2016-07-26 09:43
https://kumti.com/per-demarkacionin-kush-eshte-me-i-forti-ose-gjykata-e-arbitrazhit/60%Hourly2016-07-26 09:39
https://kumti.com/ura-bogazici-mbi-bosfor-merr-emrin-deshmoret-e-15-korrikut/60%Hourly2016-07-26 09:37
https://kumti.com/takimi-erdogan-putin-me-9-gusht-ne-shen-petersburg-te-rusise/60%Hourly2016-07-26 09:35
https://kumti.com/mergimtaret-shpenzojne-deri-ne-4-mije-euro-per-pushime-ne-kosove/60%Hourly2016-07-26 09:33
https://kumti.com/ererat-e-mbremshme-shkaktojne-deme-edhe-ne-ministrine-e-arsimit/60%Hourly2016-07-26 09:29
https://kumti.com/femijes-i-refuzohet-trajtimi-jashte-vendit-me-arsyen-se-nuk-mbijeton/60%Hourly2016-07-26 09:27
https://kumti.com/turqi-feto-ka-perdorur-dollarin-amerikan-si-mesazh-te-koduar-per-rangim-te-anetareve/60%Hourly2016-07-25 18:13
https://kumti.com/aksidenti-rende-ne-rrugen-gjirokaster-tepelene-dy-te-vdekur/60%Hourly2016-07-25 18:09
https://kumti.com/studimi-kanella-sekreti-i-nje-truri-te-shendoshe/60%Hourly2016-07-25 18:06
https://kumti.com/sulmuesi-i-dyshuar-i-mynihut-ka-qene-pacient-i-psikiatrise/60%Hourly2016-07-25 18:04
https://kumti.com/izraeli-nderton-vendbanime-te-reja-ilegale-ne-jerusalem/60%Hourly2016-07-25 18:01
https://kumti.com/turqia-pas-pucit-planifikon-te-punesoje-20-000-profesore-te-rinj/60%Hourly2016-07-25 17:58
https://kumti.com/tirane-pacienti-i-dializes-vetedigjet-me-benzine-foto/60%Hourly2016-07-25 17:55
https://kumti.com/hanan-abdulgafur-palestinezja-qe-deshiron-te-studioje-mjekesine-dhe-tu-ndihmoje-te-plagosurve/60%Hourly2016-07-25 17:54
https://kumti.com/shtin-me-arme-ne-ajer-plagoset-14-vjecarja/60%Hourly2016-07-25 17:51
https://kumti.com/pse-nene-tereza-nuk-eshte-shenjtore-per-shume-nga-kritiket-e-saj/60%Hourly2016-07-25 17:42
https://kumti.com/te-berit-mire-si-alternative/60%Hourly2016-07-25 17:40
https://kumti.com/83-idiotet-e-amerikes-po-mundesojne-shkaterrimin-prej-izraelit/60%Hourly2016-07-25 17:23
https://kumti.com/babai-vret-vajzen-dhe-gruan-nuk-e-perballonte-divorcin/60%Hourly2016-07-25 17:16
https://kumti.com/nje-18-vjecar-nga-ferizaj-humb-jeten-ne-ulqin/60%Hourly2016-07-25 17:00
https://kumti.com/plumbi-qorr-godet-74-vjecarin-perderi-sa-punonte-ne-aren-e-tij/60%Hourly2016-07-25 16:57
https://kumti.com/regjimi-sirian-godet-spitalet-ne-alepo/60%Hourly2016-07-25 16:41
https://kumti.com/turqi-mase-paraburgim-per-327-puciste/60%Hourly2016-07-25 16:39
https://kumti.com/juncker-kthimi-i-denimit-me-vdekje-ne-turqi-bllokon-bisedimet-per-ne-be/60%Hourly2016-07-25 16:34
https://kumti.com/cavushogllu-do-te-nisen-shkarkimet-ne-nivelin-e-ambasadoreve/60%Hourly2016-07-25 16:15
https://kumti.com/femijet-siriane-kane-nje-apel-na-kapni-si-pokemon-go/60%Hourly2016-07-25 16:07
https://kumti.com/ra-ky-puc-e-u-pame/60%Hourly2016-07-25 15:59
https://kumti.com/nje-dollar/60%Hourly2016-07-25 15:45
https://kumti.com/policia-e-maqedonise-ndalon-12-emigrante-ilegale-nga-siria/60%Hourly2016-07-25 15:37
https://kumti.com/shkrihet-elita-e-gardes-presidenciale-ne-turqi-pas-grushtit-te-shtetit/60%Hourly2016-07-25 15:27
https://kumti.com/arrestohet-nenkoloneli-qe-bastisi-trt-ne-dhe-detyroi-leximin-e-te-ashtuquajtures-deklarate/60%Hourly2016-07-25 15:25
https://kumti.com/plani-b-i-pucisteve-te-feto-s-atentat-ndaj-parise-se-shtetit-turk/60%Hourly2016-07-25 15:21
https://kumti.com/as-qe-e-kam-prekur-tekstin-e-komunikates-jolegjitime-te-cilin-deshiruan-ta-nenshkruaj-dhe-ta-lexoj/60%Hourly2016-07-25 15:18
https://kumti.com/presidenti-erdogan-takohet-me-lideret-e-3-partive-politike-ne-turqi/60%Hourly2016-07-25 15:16
https://kumti.com/siri-nga-sulmet-e-regjimit-ne-halep-vriten-20-civile/60%Hourly2016-07-25 15:14
https://kumti.com/turqi-arrestohen-tre-ushtare-nga-organizatoret-e-sulmit-ndaj-erdogan-it/60%Hourly2016-07-25 15:12
https://kumti.com/kalifi-i-muslimaneve-ne-kosove-viti-1911-foto/60%Hourly2016-07-25 15:07
https://kumti.com/sa-shume-majmune-dhe-sa-pak-luana-ka-ne-ditet-e-sotme/60%Hourly2016-07-25 15:03
https://kumti.com/bota-e-biznesit-turqia-do-te-dale-me-e-forte-nga-ky-proces/60%Hourly2016-07-25 13:29
https://kumti.com/vetem-nje-termocentral-i-ri-mund-te-zevendesoje-kosoven-a/60%Hourly2016-07-25 13:15
https://kumti.com/presidenti-i-berzh-it-viziton-kosoven/60%Hourly2016-07-25 13:11
https://kumti.com/abrashi-i-kemi-pastruar-listat-me-pensioniste-te-vdekur/60%Hourly2016-07-25 13:10
https://kumti.com/nisin-hetimet-ndaj-profesoreve-qe-dyshohet-se-vodhen-mbi-10-mije-euro/60%Hourly2016-07-25 13:07
https://kumti.com/asnje-i-denuar-per-vrasjen-e-enver-zymberit-pese-vjet-me-pare/60%Hourly2016-07-25 12:59
https://kumti.com/kryeministri-yildirim-do-te-riformatojme-forcat-e-armatosura/60%Hourly2016-07-25 12:42
https://kumti.com/turqia-kerkon-nga-shba-te-ekstradoje-gylenin-ne-baze-te-marreveshjes/60%Hourly2016-07-25 12:39
https://kumti.com/nxjerr-gjakun-e-babait-pas-19-vjetesh-vrane-djalin-e-hasmit-ne-dasme/60%Hourly2016-07-25 09:05
https://kumti.com/irak-sulmi-vetevrases-le-te-vrare-21-njerez/60%Hourly2016-07-25 07:44
https://kumti.com/hoxhe-kadri-prishtina-1878-1925/60%Hourly2016-07-25 07:16
https://kumti.com/tirana-qyteti-i-themeluar-nga-xhamite-1614-1920/60%Hourly2016-07-25 07:10
https://kumti.com/12-te-lenduar-nga-shperthimi-ne-gjermani/60%Hourly2016-07-25 07:06
https://kumti.com/pese-vjet-nga-vrasja-e-enver-zymberit/60%Hourly2016-07-25 06:47
https://kumti.com/familjaret-e-te-pagjeturve-kundershtojne-nderprerjen-e-germimeve/60%Hourly2016-07-25 06:46
https://kumti.com/mbi-300-mije-kosovare-kane-hyre-ne-shqiperi-per-18-dite-pas-muajit-te-ramazanit/60%Hourly2016-07-25 06:43
https://kumti.com/per-nje-sherr-ne-nje-pike-bastesh-vriten-dy-veta-ne-vlore/60%Hourly2016-07-25 02:17
https://kumti.com/be-xhamia-e-ibrit-nuk-eshte-pjese-e-revitalizimit-video/60%Hourly2016-07-25 02:15
https://kumti.com/statistika-per-45-vite-duket-e-cuditshme-por-kurre-me-pak-terrorizem-ska-pase-se-ne-evropen-e-shekullit-xxi-foto/60%Hourly2016-07-25 02:11
https://kumti.com/e-verteta-nuk-ka-me-rendesi-si-ndikojne-lajmet-negative-te-njerezit/60%Hourly2016-07-25 02:08
https://kumti.com/islami-folklorik-nuk-eshte-feja-ime/60%Hourly2016-07-24 20:48
https://kumti.com/sulm-i-armatosur-ne-ohio-raportohet-per-te-vrare-dhe-te-plagosur/60%Hourly2016-07-24 20:22
https://kumti.com/ushtria-izraelite-arreston-nente-palestineze/60%Hourly2016-07-24 20:19
https://kumti.com/somalia-mbyll-3-shkolla-dhe-nje-spital-te-feto-s/60%Hourly2016-07-24 20:16
https://kumti.com/publikohen-pamjet-e-operacionit-ndaj-pucisteve-ne-kullen-e-kontrollit-te-aeroportit-ataturk/60%Hourly2016-07-24 20:14
https://kumti.com/sulmuesi-ne-munih-kishte-planifikuar-sulmin-per-nje-vit/60%Hourly2016-07-24 20:11
https://kumti.com/sulm-i-ri-ne-gjermani-vritet-nje-person/60%Hourly2016-07-24 20:08
https://kumti.com/kryeparlamentari-turk-kahraman-kaluan-koherat-e-grusht-shteteve-ne-turqi/60%Hourly2016-07-24 20:05
https://kumti.com/familjaret-e-komandant-shqiponjes-e-cilesojne-si-provokim-lirimin-e-vrasesit/60%Hourly2016-07-24 19:58
https://kumti.com/a-te-lutemi-per-erdoganina-te-gezohemi-me-fitoren-e-tij/60%Hourly2016-07-24 19:29
https://kumti.com/a-keni-pare-ndonjehere-ndonje-diktator-duke-puthur-duart-e-femijeve-refugjate/60%Hourly2016-07-24 15:17
https://kumti.com/deputeti-kelmendi-falenderon-qytetaret/60%Hourly2016-07-24 14:57
https://kumti.com/grusht-shteti-i-vitit-1980-ne-turqi/60%Hourly2016-07-24 14:54
https://kumti.com/reagon-imam-ahmed-kalaja-ashk-shshf/60%Hourly2016-07-24 14:51
https://kumti.com/nje-postim-nga-nje-francez-e-cila-po-ben-buje-le-te-na-mbroje-populli-turk-e-jo-policia/60%Hourly2016-07-24 14:44
https://kumti.com/provat-e-policise-gjermane-vrasesi-i-munihut-kishte-lidhje-me-monstren-norvegjeze-breivik/60%Hourly2016-07-24 14:40
https://kumti.com/allahu-ekber-do-te-thote-thjesht-zoti-eshte-me-i-madhi/60%Hourly2016-07-24 14:39
https://kumti.com/frymezime-nga-burimet-e-kulluara-te-imam-keutheriut/60%Hourly2016-07-24 14:34
https://kumti.com/ta-dini-se-me-te-permendur-allahun-zemrat-qetesohen/60%Hourly2016-07-24 14:33
https://kumti.com/gazetarja-e-cnn-turk-nuk-pranon-ta-shes-telefonin-e-lirise/60%Hourly2016-07-24 14:29
https://kumti.com/si-u-lirua-nexhmedin-arbakani-nga-burgu-pas-letres-se-shejh-bin-bazit/60%Hourly2016-07-24 11:53
https://kumti.com/afganistan-80-te-vrare-sot-dite-zie/60%Hourly2016-07-24 11:02
https://kumti.com/martohen-ne-shesh-ne-pergjigjje-te-thirrjes-se-erdogan/60%Hourly2016-07-24 10:54
https://kumti.com/arrestohet-nje-nga-emrat-me-te-rendesishem-te-feto-s-davut-hanci/60%Hourly2016-07-24 10:48
https://kumti.com/interviste-per-ki-ja-cfare-thote-gezim-kelmendi-pas-kurthit-ne-debatin-e/60%Hourly2016-07-24 10:03
https://kumti.com/nese-me-vret-nje-mysliman-ja-cfare-testamenti-len-prifti-shqiptare/60%Hourly2016-07-23 19:18
https://kumti.com/turqia-denon-sulmin-ne-munih/60%Hourly2016-07-23 17:49
https://kumti.com/erdogan-nese-nuk-i-pastrojme-do-ta-paguajme-shume-rende/60%Hourly2016-07-23 17:29
https://kumti.com/sulmuesi-ne-munih-mund-te-jete-i-frymezuar-nga-breivik/60%Hourly2016-07-23 17:23
https://kumti.com/mjeket-besnik-te-organizates-terroriste-feto-refuzuan-te-ndihmojne-te-plagosurit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-23 17:18
https://kumti.com/arrestohet-nipi-i-fetullah-gylenit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-23 17:14
https://kumti.com/imami-nga-shkupi-kryetar-i-forumit-islam-ne-mynih-kjo-eshte-nje-tragjedi-e-madhe/60%Hourly2016-07-23 17:11
https://kumti.com/profesori-isa-memishi-gylenistet-pasi-qe-demtuan-turqine-do-ta-demtojne-edhe-kosoven/60%Hourly2016-07-23 17:07
https://kumti.com/gjinishi-ne-shqiperi-strukturat-paralele-te-gulenit-kane-aktivitet-kriminal/60%Hourly2016-07-23 17:02
https://kumti.com/video-me-ka-shqetesuar-ketmani-ne-emer-te-fese-i-levizjes-gylen/60%Hourly2016-07-23 16:41
https://kumti.com/deputeti-gezim-kelmendi-ka-arritur-nje-perkrahje-te-madhe-nga-gjithe-qytetaret-shqiptare/60%Hourly2016-07-23 16:31
https://kumti.com/islamofobet-shqiptare-dalin-me-te-mencur-se-institucionet-relevante-shteterore-gjermane/60%Hourly2016-07-23 16:27
https://kumti.com/diktatori-erdogan-streoi-2-5-miljone-siriane-liberalistet-perendimore-lane-te-mbyten-ne-det-mijera-civile/60%Hourly2016-07-23 16:23
https://kumti.com/policia-gjermane-thote-sulmi-ska-te-bej-me-muslimanet-kurse-halil-matoshi-fajson-islamin-politik/60%Hourly2016-07-23 16:12
https://kumti.com/gjermaneve-per-tiu-marre-lakmi-e-ju-analista-antiislam-jeni-tgerditshem-definitivisht/60%Hourly2016-07-23 16:04
https://kumti.com/a-te-lutemi-per-erdoganin-a-te-gezohemi-me-fitoren-e-tij/60%Hourly2016-07-23 15:51
https://kumti.com/nga-dobite-e-nxenies-permendesh-te-kuranit/60%Hourly2016-07-23 15:47
https://kumti.com/kush-ka-vrare-me-se-shumti-qenie-njerezore-te-pafajshme/60%Hourly2016-07-23 15:41
https://kumti.com/karikatura-e-cila-po-ben-buje-ne-rjete-sociale-foto/60%Hourly2016-07-23 15:37
https://kumti.com/fshirja-e-regjistrimeve-filmike-te-sulmit-te-nices-perplas-policine-franceze-me-autoritetet-vendore-pikepyetje-mbi-kerkesen/60%Hourly2016-07-23 15:34
https://kumti.com/ne-shkup-falet-namazi-i-xhenazes-ne-mungese-per-deshmoret-e-turqise/60%Hourly2016-07-23 15:30
https://kumti.com/erdogan-vetem-allahut-ne-ruku-i-perulemi/60%Hourly2016-07-23 15:26
https://kumti.com/atentatori-i-munichut-u-frymezua-nga-breivik/60%Hourly2016-07-23 13:32
https://kumti.com/kur-per-34-euro-shitej-ari-i-tokes-bujqesore/60%Hourly2016-07-23 13:28
https://kumti.com/ala-xhandarmerine-do-ta-lidhim-plotesisht-per-ministrine-e-brendshme/60%Hourly2016-07-23 12:02
https://kumti.com/cavusoglu-ne-sulmin-ne-mynih-humben-jeten-tre-turq/60%Hourly2016-07-23 11:55
https://kumti.com/babai-i-dijamantit-rrefen-minutat-e-fundit-me-djalin-e-tij/60%Hourly2016-07-23 11:55
https://kumti.com/rrefimi-i-mitrovicasit-ne-munih-vetem-zoti-me-shpetoi/60%Hourly2016-07-23 11:52
https://kumti.com/erdogan-i-bej-thirrje-popullit-qe-te-mos-i-lene-bosh-sheshet-dhe-rruget/60%Hourly2016-07-23 11:35
https://kumti.com/ramadani-jo-vetem-qe-ishte-tentative-grusht-shteti-por-kishte-shenja-klasike-te-terrorizmit/60%Hourly2016-07-23 11:31
https://kumti.com/ne-shkollat-serbe-ne-kosove-mesohet-edhe-lenda-e-besimit/60%Hourly2016-07-23 11:29
https://kumti.com/shoku-i-klases-zbulon-te-kaluaren-e-vrasesit-ne-munich/60%Hourly2016-07-23 11:23
https://kumti.com/xhamite-ne-munich-hapin-dyert-per-strehim/60%Hourly2016-07-23 09:45
https://kumti.com/babai-i-dijamantit-del-ne-vendin-ku-ia-vrane-djalin-foto/60%Hourly2016-07-23 09:36
https://kumti.com/motive-te-paqarta-per-terroristin-e-munihit/60%Hourly2016-07-23 09:28
https://kumti.com/tre-kosovare-te-vdekur-ne-sulmet-ne-munih-konsullata-e-kosoves-ska-informata/60%Hourly2016-07-23 08:23
https://kumti.com/thirrje-prekese-per-hashim-thacin-nga-nje-femije-i-deshmorit/60%Hourly2016-07-22 22:37
https://kumti.com/gjermani-disa-njerez-te-vdekur-nga-te-shtenat-ne-munich/60%Hourly2016-07-22 19:04
https://kumti.com/kim-mehmeti-disave-u-pengon-feja-dhe-trupi-i-mbuluar-por-jo-edhe-prapanica-e-zbuluar/60%Hourly2016-07-22 15:45
https://kumti.com/debat-i-ashper-mes-amir-ahmetit-dhe-dardan-islamit-per-pucin-ne-turqi/60%Hourly2016-07-22 15:43
https://kumti.com/turqia-i-pergjigjet-merkelit-denimi-i-pucisteve-vetem-sipas-ligjit/60%Hourly2016-07-22 15:39
https://kumti.com/hedije-nga-allahu/60%Hourly2016-07-22 15:37
https://kumti.com/cfare-thoshte-erdogani-per-kosoven-video/60%Hourly2016-07-22 15:23
https://kumti.com/kelmendi-gashit-a-eshte-fashizem-kur-e-quajtet-ezanin-ndotje-akustike/60%Hourly2016-07-22 15:20
https://kumti.com/ahmeti-grusht-shteti-ne-turqi-per-shqiptaret-ishte-trondites-dhe-i-papranueshem/60%Hourly2016-07-22 15:16
https://kumti.com/matoshi-pyet-a-di-me-lexue-hashim-thaci/60%Hourly2016-07-22 15:03
https://kumti.com/atentatori-i-erdoganit-gruaja-le-te-divorcohet-nga-une-le-tua-ndryshoje-mbiemrat-edhe-femijeve/60%Hourly2016-07-22 15:00
https://kumti.com/milaim-zeka-adriatik-kelmendi-i-rubikonit-vjel-tendera-miliona-euro/60%Hourly2016-07-22 14:57
https://kumti.com/tregim-ataturku-qe-vrau-muezinin-e-sabahut/60%Hourly2016-07-22 14:49
https://kumti.com/ende-flisni-kunder-turqise-turqia-ze-vendin-e-pare-sa-u-takon-investimeve-ne-kosove/60%Hourly2016-07-22 14:37
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-deshtoj-edhe-nje-puc/60%Hourly2016-07-22 14:31
https://kumti.com/muslimanet-amerikane-nisin-fushaten-te-behemi-1-milion-kunder-donald-trump-it/60%Hourly2016-07-22 14:20
https://kumti.com/vushtrriasi-me-kryetarin-e-londres-ne-xhami/60%Hourly2016-07-22 14:20
https://kumti.com/publikohen-pamje-te-qarta-filmike-te-masakres-se-pucisteve-mbi-civilet-turq-video/60%Hourly2016-07-22 14:14
https://kumti.com/tregimi-per-dy-vellezerit-qe-kishin-dertin-e-njeri-tjetrit/60%Hourly2016-07-22 14:11
https://kumti.com/kush-eshte-suriname-shteti-qe-na-ka-njohur/60%Hourly2016-07-22 14:11
https://kumti.com/oman-72-persona-perqafuan-islamin-gjate-muajit-te-ramazanit/60%Hourly2016-07-22 14:09
https://kumti.com/surinami-njeh-kosoven-dokument/60%Hourly2016-07-22 14:01
https://kumti.com/izraeli-ka-krijuar-terroristet-me-trajtimin-qe-e-ka-bere-ne-palestine/60%Hourly2016-07-22 13:47
https://kumti.com/turqia-ishte-paralajmeruar-per-pucin-nga-rusia/60%Hourly2016-07-22 13:16
https://kumti.com/po-merremi-shume-me-turqine-e-halabaket-greke-e-serbe-e-kontrollojne-kishen-ortodokse-shqiptare/60%Hourly2016-07-22 12:46
https://kumti.com/rreziku-qe-vjen-nga-riperdorimi-i-shisheve-plastike-te-ujit/60%Hourly2016-07-22 10:12
https://kumti.com/alkooli-shkakton-shtate-lloje-te-kancerit/60%Hourly2016-07-22 10:10
https://kumti.com/grabitesit-mbreme-vodhen-9-mije-euro-nga-bkt-ne-prishtine/60%Hourly2016-07-22 10:01
https://kumti.com/klinton-do-te-ngreme-nje-mur-mes-trumpit-dhe-presidences/60%Hourly2016-07-22 09:43
https://kumti.com/duaja-e-plakes-u-pranua-tek-allahu/60%Hourly2016-07-21 15:25
https://kumti.com/zhurnal-merr-18-mije-dollare-nga-terroristet-e-gylenit/60%Hourly2016-07-21 15:21
https://kumti.com/shqiptaret-e-turqise-i-qojne-selam-gylenisteve/60%Hourly2016-07-21 15:14
https://kumti.com/spanja-ben-te-detyruar-islamin-ne-shkolla/60%Hourly2016-07-21 15:09
https://kumti.com/lexo-hitleri-i-cili-vendosi-ti-denoje-3-oficere-me-nje-menyre-te-cuditshme/60%Hourly2016-07-21 15:03
https://kumti.com/sulltan-apo-tiran-tayyip-recep-erdogan-poezi-nga-driton-morina/60%Hourly2016-07-21 14:28
https://kumti.com/kelmendi-gashit-po-te-mos-ishte-turqia-do-te-quheshe-millorad/60%Hourly2016-07-21 13:35
https://kumti.com/fale-zotit-kushtetuta-e-shqiperise-nuk-ndryshoi/60%Hourly2016-07-21 13:17
https://kumti.com/ka-nje-dallim-rrenjesor-mes-perandorise-osmane-dhe-jugosllavise-sa-i-perket-sundimit-mbi-territoret-shqiptare/60%Hourly2016-07-21 13:14
https://kumti.com/gabimi-ne-nje-bombardim-me-mbi-200-viktima-civile-ne-siri-koalicioni-do-ta-hetojme-rastin/60%Hourly2016-07-21 13:09
https://kumti.com/umeti-po-kthehet-ne-skenen-politike-boterore/60%Hourly2016-07-21 12:32
https://kumti.com/gazetari-i-infiltruar-te-isis-aty-nuk-pashe-asnje-musliman/60%Hourly2016-07-21 12:27
https://kumti.com/gormez-tani-eshte-koha-kur-79-milione-qytetare-duhet-te-bashkohen/60%Hourly2016-07-21 12:25
https://kumti.com/500-miliard-dollare-nga-arabia-ne-turqi/60%Hourly2016-07-21 12:11
https://kumti.com/emigrantet-21-gra-te-vdekura-gjenden-ne-nje-anije-ne-brigjet-e-libise/60%Hourly2016-07-21 11:44
https://kumti.com/adoleshentja-qe-jeton-brenda-nje-tasi-plastik/60%Hourly2016-07-21 11:42
https://kumti.com/video-tronditese-policia-qellon-terapistin-e-zi-qe-po-ndihmonte-nje-autik/60%Hourly2016-07-21 11:32
https://kumti.com/femijet-sirian-kerkojne-nga-loja-pokemon-qe-ti-shpetoje/60%Hourly2016-07-21 10:45
https://kumti.com/mohohen-zerat-se-pucin-e-kane-perkrahur-arabia-saudite-dhe-katari/60%Hourly2016-07-21 10:08
https://kumti.com/si-u-kthye-teknologjia-kunder-te-vertetes-ii/60%Hourly2016-07-21 09:50
https://kumti.com/presidenti-turk-erdogan-therret-ezanin-ne-xhami-video/60%Hourly2016-07-21 09:20
https://kumti.com/tre-muaj-turqia-ne-gjendje-emergjente/60%Hourly2016-07-20 21:05
https://kumti.com/cfare-po-bejne-keta-shqiptare-ne-rruget-e-stambollit/60%Hourly2016-07-20 18:29
https://kumti.com/egjipti-kunder-ks-te-okb-se-per-denimin-e-grusht-shtetit-ne-turqi-ankaraja-skane-faj-erdhen-vete-me-grusht-shteti/60%Hourly2016-07-20 16:04
https://kumti.com/deshtimi-i-grushtit-te-shtetit-ne-turqi-nepermjet-imazheve/60%Hourly2016-07-20 15:48
https://kumti.com/myslimani-udheheq-lutjen-klinton-lidhet-me-luciferin-fillim-i-cuditshem-i-konventes-republikane/60%Hourly2016-07-20 15:11
https://kumti.com/shkarkohen-nga-detyra-tre-ndihmes-sekretaret-ne-kuvendin-e-madh-te-turqise/60%Hourly2016-07-20 15:04
https://kumti.com/kryqe-gjithandej-ne-maqedoni-leshohet-ne-qarkullim-monedha-e-farketuar-per-qellime-koleksionimi-vlladimirska/60%Hourly2016-07-20 15:00
https://kumti.com/parlamenti-evropian-denon-tentativen-per-grushteti-ne-turqi/60%Hourly2016-07-20 14:53
https://kumti.com/turqi-vazhdojne-shkarkimet-nga-puna-ne-gjykaten-ushtarake/60%Hourly2016-07-20 14:46
https://kumti.com/ushtria-izraelite-vret-nje-palestinez-12-vjecare/60%Hourly2016-07-20 14:36
https://kumti.com/mbyllet-universiteti-i-feto-se-ne-azerbejxhan/60%Hourly2016-07-20 14:31
https://kumti.com/arrestohet-specialisti-i-kryeministrise-se-turqise-kocyigit/60%Hourly2016-07-20 13:57
https://kumti.com/ja-kur-do-te-nis-rindertimi-i-xhamise-se-ibrit-foto/60%Hourly2016-07-20 13:50
https://kumti.com/behen-18-vjet-nga-masakra-e-rahovecit/60%Hourly2016-07-20 13:40
https://kumti.com/ja-deklarimi-i-ushtarakut-qe-tentoi-ta-vriste-erdoganin-bashke-me-familje-ne-hotel/60%Hourly2016-07-20 12:53
https://kumti.com/pse-kosovaret-kane-dashuri-te-madhe-per-erdoganin/60%Hourly2016-07-20 12:48
https://kumti.com/petrov-kembengul-per-vendosjen-e-kryqit-ne-butel/60%Hourly2016-07-20 12:31
https://kumti.com/publikohet-transkripti-i-koordinatoreve-te-puc-it-permes-whatsapp-it/60%Hourly2016-07-20 12:28
https://kumti.com/ahmeti-nuk-i-jep-mbeshtetje-erdoganit-rreshtohet-ne-krah-te-gylenit/60%Hourly2016-07-20 12:24
https://kumti.com/reagon-levizja-besa-per-dhunen-qe-ju-behet-te-arrestuarve-ne-lagjen-e-trimave/60%Hourly2016-07-20 12:22
https://kumti.com/artin-spahiu-i-bdi-se-flet-kunder-erdoganit/60%Hourly2016-07-20 12:20
https://kumti.com/gulen-kerkon-qe-shba-mos-ta-ekstradoje-ne-turqi/60%Hourly2016-07-20 12:18
https://kumti.com/ata-qe-habiten-me-gjeneralet-shqiptare-ne-turqi-harruan-se-28-sadrezame-ishin-me-origjine-shqiptare/60%Hourly2016-07-20 12:13
https://kumti.com/pamundesia-e-shtetit-islamik-te-kosoves/60%Hourly2016-07-20 11:56
https://kumti.com/vendi-vend-nuk-i-zuri/60%Hourly2016-07-20 11:53
https://kumti.com/levizja-besa-qeveria-i-detyron-qytetaret-te-permbyten-ne-kredi/60%Hourly2016-07-20 11:50
https://kumti.com/ja-sa-para-kane-dhene-muslimanet-e-britanise-per-ramazan/60%Hourly2016-07-20 11:49
https://kumti.com/new-york-times-publikon-faktin-e-rralle-nje-e-treta-e-viktimave-ne-nice-ishin-muslimane/60%Hourly2016-07-20 11:48
https://kumti.com/shba-mbeshtet-turqine-arrestimet-pas-tentimit-te-pucit-jane-te-arsyeshme/60%Hourly2016-07-20 11:45
https://kumti.com/ne-shqiperi-gylenistet-ditet-e-numruara/60%Hourly2016-07-20 11:41
https://kumti.com/trupat-e-etiopise-ekzekutojne-13-mesues-te-kuranit-dhe-te-moshuar/60%Hourly2016-07-20 11:33
https://kumti.com/presidenti-turk-recep-tayyip-erdogan-duke-marrur-keshilla-nga-hoxha-i-shkupit-hafiz-idrizi-zoti-e-paste-meshiruar/60%Hourly2016-07-20 11:21
https://kumti.com/erdogan-i-edukuar-nga-hafiz-sabri-koci-allahu-e-pas-meshirue-foto-e-rralle/60%Hourly2016-07-20 11:16
https://kumti.com/dhjetera-te-vrare-nga-sulmet-e-udhehequra-nga-shtetet-e-bashkuara/60%Hourly2016-07-20 11:11
https://kumti.com/minaret-jane-raketat-tona/60%Hourly2016-07-20 11:05
https://kumti.com/fotoja-e-heqjes-se-kokes-te-ushtarit-turk-eshte-fallco-videofoto/60%Hourly2016-07-20 11:00
https://kumti.com/gjenerali-shqiptar-qe-ka-lajmeruar-erdoganin-te-largohet-nga-hoteli-pak-para-sulmit/60%Hourly2016-07-20 10:54
https://kumti.com/me-pas-kon-na-shqiptaret-katolik-ja-cfare-tha-milaim-zeka-video/60%Hourly2016-07-20 10:49
https://kumti.com/maskarada-e-ithtareve-te-demokracise-ndaj-pucit-ushtarak-ne-turqi/60%Hourly2016-07-20 10:41
https://kumti.com/manipulimi-vizual-te-ckohe-e-cvendi-jane-keto-imazhe-te-servirura-si-sjellje-te-shtetit-turk-me-pucistet/60%Hourly2016-07-20 10:38
https://kumti.com/poezi-per-vellaun-trim/60%Hourly2016-07-20 10:36
https://kumti.com/australi-marredheniet-e-aborigjineve-dhe-muslimaneve-ne-nje-tablo-mozaiku/60%Hourly2016-07-20 10:07
https://kumti.com/diyaneti-suspendon-492-imam-hatib-dhe-myfti/60%Hourly2016-07-20 10:04
https://kumti.com/gjashte-vendet-me-te-pasura-presin-vetem-nente-per-qind-te-refugjateve/60%Hourly2016-07-20 10:01
https://kumti.com/si-u-kthye-teknologjia-kunder-te-vertetes/60%Hourly2016-07-20 08:59
https://kumti.com/doda-lajm-i-mire-ndaluam-martesat-gay/60%Hourly2016-07-20 08:30
https://kumti.com/deshmohet-pjesemarrja-e-gulenisteve-ne-puc/60%Hourly2016-07-20 08:03
https://kumti.com/shikoni-si-qan-kryeministri-turk-nga-pyetja-qe-i-beri-nipi-i-tij-video/60%Hourly2016-07-20 07:45
https://kumti.com/keshilltari-i-ali-ahmetit-ibrahim-kelmendi-vazhdon-ta-fyej-profetin-muhamed-e-quan-amoral-dhe-maniak-seksual/60%Hourly2016-07-19 20:53
https://kumti.com/levizja-besa-te-ndaloje-dhuna-ndaj-te-akuzuarve-ne-rastin-lagja-e-trimave/60%Hourly2016-07-19 20:27
https://kumti.com/vizite-shqiptareve-ne-nish-dhe-xhamine-me-imam-nga-kosova/60%Hourly2016-07-19 19:50
https://kumti.com/lajm-i-fundit-gjithcka-gati-per-ekstradimin-e-gylenit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-19 19:42
https://kumti.com/nente-shpirtrat-e-politikanit/60%Hourly2016-07-19 19:30
https://kumti.com/te-hetohen-financat-e-partive-politike/60%Hourly2016-07-19 18:13
https://kumti.com/mbi-100-mije-euro-grante-per-grate-e-mitrovices/60%Hourly2016-07-19 18:05
https://kumti.com/betonimi-i-tokave-bujqesore/60%Hourly2016-07-19 16:00
https://kumti.com/yildirim-fuqia-e-tankut-nuk-arriti-te-mposhte-fuqine-e-popullit/60%Hourly2016-07-19 15:49
https://kumti.com/komandanti-turk-u-pendova-por-ishte-vone/60%Hourly2016-07-19 15:13
https://kumti.com/alkooli-hara-padi-ndaj-kater-mjekeve-te-dehur-qe-shkaktuan-vdekjen-e-nenes-dhe-femijes-gjate-lindjes/60%Hourly2016-07-19 15:05
https://kumti.com/levizjes-besa-tetove-te-sanohen-rruget-e-tetoves-foto/60%Hourly2016-07-19 14:54
https://kumti.com/per-erdoganofobine-e-shqiptareve/60%Hourly2016-07-19 14:50
https://kumti.com/erdogan-per-cnn-po-te-qendroja-edhe-15-minuta-ne-marmaris-ose-do-te-isha-vrare-ose-rrembyer/60%Hourly2016-07-19 14:48
https://kumti.com/per-levizjen-besa-prioritet-eshte-shtetformesia-edhe-shqiptare-e-ketij-shteti/60%Hourly2016-07-19 14:09
https://kumti.com/muhamed-zekiri-interviste-per-sakte-net/60%Hourly2016-07-19 14:06
https://kumti.com/pucistet-50-mije-fisheke-per-operacionin-kunder-erdoganit/60%Hourly2016-07-19 13:32
https://kumti.com/erdogan-do-te-jemi-turqi-e-bashkuar/60%Hourly2016-07-19 13:22
https://kumti.com/800-ankesa-pasi-ofendoi-gazetaren-muslimane/60%Hourly2016-07-19 13:16
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-turqi-plagosen-disa-police/60%Hourly2016-07-19 13:06
https://kumti.com/levizja-besa-mbeshtet-protesten-largo-deponine-nga-qyteti/60%Hourly2016-07-19 13:03
https://kumti.com/pse-e-duan-shqiptaret-erdoganin/60%Hourly2016-07-19 12:52
https://kumti.com/ankaraja-i-dergon-tiranes-listen-e-gylenisteve-prezente-deri-ne-qeverine-e-rames/60%Hourly2016-07-19 12:46
https://kumti.com/kryeministrja-e-britanise-nuk-heziton-te-vrase-100000-njerez/60%Hourly2016-07-19 12:41
https://kumti.com/perse-nuk-e-duan-turqine/60%Hourly2016-07-19 12:22
https://kumti.com/rizgjimin-dhe-rimekembjen-se-ndal-me-asnje-shejtan/60%Hourly2016-07-19 12:19
https://kumti.com/devotshmeria-te-sjell-rrugedalje-nga-nuk-ta-merr-mendja/60%Hourly2016-07-19 12:13
https://kumti.com/gjeneral-ozturk-ka-pranuar-se-kishte-rol-ne-organizimin-e-grushtit-te-shtetit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-19 12:10
https://kumti.com/diyanet-i-nuk-ua-lane-xhenazen-pucisteve/60%Hourly2016-07-19 12:06
https://kumti.com/si-te-sillemi-me-islamofobet-shqiptar/60%Hourly2016-07-19 09:26
https://kumti.com/pse-mursi-deshtoi-dhe-erdogan-pati-sukses/60%Hourly2016-07-19 08:44
https://kumti.com/arrestohet-rabini-per-dhunime-seksuale/60%Hourly2016-07-19 07:57
https://kumti.com/top-gjenerali-i-izraelit-aq-sa-eshte-erdogan-ne-fuqi-izraeli-do-te-kete-probleme/60%Hourly2016-07-19 07:42
https://kumti.com/shtepia-e-bardhe-do-te-vleresojme-ekstradimin-e-gulenit/60%Hourly2016-07-19 07:15
https://kumti.com/ky-eshte-roja-i-erdoganit-qe-u-vra-nga-pucistet/60%Hourly2016-07-19 07:02
https://kumti.com/turqia-ka-prova-qe-dokumentojne-krimet-e-pucisteve/60%Hourly2016-07-19 06:57
https://kumti.com/refugjati-afgan-vritet-pasi-sulmoi-njerez-ne-tren/60%Hourly2016-07-19 06:38
https://kumti.com/per-islamofobi-merri-keto-dyja/60%Hourly2016-07-19 06:24
https://kumti.com/lira-turke-shenon-rritje/60%Hourly2016-07-18 17:52
https://kumti.com/kleriku-katolik-shqiptare-vajton-ushtaret-e-grushtit-te-shtetit/60%Hourly2016-07-18 17:49
https://kumti.com/greqi-nisi-procesi-gjyqesor-ndaj-8-ushtareve-turq-qe-u-arratisen-ne-greqi/60%Hourly2016-07-18 17:47
https://kumti.com/arrest-me-burg-edhe-per-gjeneralin-adem-huduti-foto/60%Hourly2016-07-18 17:44
https://kumti.com/ibrahimi-enveristet-e-bdi-se-tani-ne-sherbim-te-gylenit/60%Hourly2016-07-18 17:20
https://kumti.com/blendit-nuk-i-pelqen-dashuria-e-shqiptareve-ndaj-erdoganit/60%Hourly2016-07-18 17:17
https://kumti.com/pajaziti-gyleni-eshte-terrorist/60%Hourly2016-07-18 16:45
https://kumti.com/post-grusht-shteti-pezullohen-7850-police-ne-turqi/60%Hourly2016-07-18 16:27
https://kumti.com/erdogan-do-ta-kthej-denimin-me-vdekje-ne-turqi-njejt-si-ne-amerike/60%Hourly2016-07-18 16:24
https://kumti.com/gjermania-paralajmeron-turqine-per-denimin-me-vdekje/60%Hourly2016-07-18 16:00
https://kumti.com/370-shqiptare-nga-lugina-e-presheves-te-gatshem-te-jene-ushtare-te-erdoganit-te-mbrojte-turqine/60%Hourly2016-07-18 15:41
https://kumti.com/mehmeti-antifetaret-e-sotem-shqiptare-po-veprojne-me-metoda-te-stalinit/60%Hourly2016-07-18 15:37
https://kumti.com/evakuohet-parlamenti-turk-ne-ankara-kercenim-per-sulme/60%Hourly2016-07-18 15:34
https://kumti.com/tentativa-per-grushtet-ne-turqi-103-gjenerale-dhe-admirale-te-arrestuar/60%Hourly2016-07-18 15:32
https://kumti.com/muhamed-jashari-shqiptaret-nuk-duan-qe-aleati-i-natyrshem-i-tyre-turqia-te-zhytet-ne-lufte-civile/60%Hourly2016-07-18 15:30
https://kumti.com/deshmorin-e-pare-e-dhashe-ne-mbrojtje-te-sirise-dhe-kurre-nuk-do-ta-kurseja-te-dytin-ne-mbrojtje-te-turqise/60%Hourly2016-07-18 15:27
https://kumti.com/don-arbas-nje-pergjigje-e-fort-per-ata-qe-thone-turku-me-dhune-na-ka-ndru-fene/60%Hourly2016-07-18 15:15
https://kumti.com/asnje-pengese-ligjore-per-ekstradimin-e-kreut-te-feto-s-fetullah-gylen/60%Hourly2016-07-18 15:11
https://kumti.com/video-masakra-ne-nise-loje-agjenture-autori-largohet-i-gjalle/60%Hourly2016-07-18 15:03
https://kumti.com/me-diktatorin/60%Hourly2016-07-18 15:01
https://kumti.com/disa-nga-perlat-e-mashtrimit-mediatik-gjate-oreve-te-grusht-shtetit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-18 14:59
https://kumti.com/ateistat-nuk-po-e-kuptojne-se-ka-vdeke-shoku-enver-hoxha/60%Hourly2016-07-18 14:57
https://kumti.com/lira-turke-shenon-rritje-ne-krahasim-me-vleren-e-djeshme/60%Hourly2016-07-18 14:56
https://kumti.com/nga-ku-u-nisen-avionet-qe-sulmuan-ankarane-prova-qe-implikon-obamen/60%Hourly2016-07-18 14:52
https://kumti.com/avokati-i-popullit-kerkon-nisjen-e-hetimeve-ndaj-keds-it-per-kontrollet-e-paautorizuara/60%Hourly2016-07-18 14:49
https://kumti.com/ministria-e-puneve-te-brendshme-shkarkon-nga-detyra-8-777-vete/60%Hourly2016-07-18 14:47
https://kumti.com/nenkryetari-i-stambollit-qellohet-ne-koke/60%Hourly2016-07-18 14:43
https://kumti.com/serbia-investon-ne-veri-pa-lejen-e-kosoves/60%Hourly2016-07-18 14:39
https://kumti.com/imami-i-qabes-ben-dua-o-allah-ndihmoje-turqine-video/60%Hourly2016-07-18 14:38
https://kumti.com/shtate-lloje-njerezish-nuk-duhet-te-keshillohet-me-ta-i-mencuri/60%Hourly2016-07-18 14:35
https://kumti.com/ushqimet-jocilesore-rrezikojne-shendetin-e-qytetareve/60%Hourly2016-07-18 14:35
https://kumti.com/al-jazeerapse-deshtoi-grushti-i-shtetit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-18 14:33
https://kumti.com/biznismeni-shqiptar-rrefen-nje-histori-takimi-me-erdoganin-kur-ai-ishte-njeri-i-varfer/60%Hourly2016-07-18 14:31
https://kumti.com/yildirim-deri-tani-208-deshmore-nga-tentativa-per-grusht-shteti/60%Hourly2016-07-18 14:28
https://kumti.com/juniku-me-sy-kah-plani-zhvillimor-i-keds-it/60%Hourly2016-07-18 14:25
https://kumti.com/islami-feja-me-rritjen-me-te-shpejte-ne-bote/60%Hourly2016-07-18 14:15
https://kumti.com/shperthimi-i-nje-ish-marinsi-ja-njeriu-qe-vrau-3-police/60%Hourly2016-07-18 13:01
https://kumti.com/myftiu-ternava-leter-kryetarit-te-dijanet-it-gormez/60%Hourly2016-07-18 12:41
https://kumti.com/keto-jane-armet-qe-u-perdoren-ndaj-hotelit-ku-po-qendronte-erdogan/60%Hourly2016-07-18 12:25
https://kumti.com/ja-cka-pritej-nese-puci-kishte-sukses/60%Hourly2016-07-18 12:03
https://kumti.com/kleriku-shiit-thote-te-sulmoni-ushtaret-amerikane-qe-po-luftojne-daesh/60%Hourly2016-07-18 07:15
https://kumti.com/peticion-per-kthimin-gulenit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-18 06:43
https://kumti.com/labinot-tahiri-erdogan-ju-i-keni-dy-gjera-qe-pak-lider-te-botes-i-kane/60%Hourly2016-07-17 23:01
https://kumti.com/ja-cfare-thote-analisti-ushtarak-serb-per-erdoganin-video/60%Hourly2016-07-17 22:36
https://kumti.com/ende-ke-guxim-me-quajt-diktator-lexo-disa-fakte/60%Hourly2016-07-17 22:28
https://kumti.com/porosia-e-nexhmedin-erbakan-per-presidentin-erdogan/60%Hourly2016-07-17 22:25
https://kumti.com/ja-cfare-do-behej-nese-puci-ne-turqi-ishte-i-suskeshem-ja-plani-i-erret/60%Hourly2016-07-17 22:18
https://kumti.com/e-cuditshme-autori-i-masakres-se-nises-u-kap-i-gjalle-video/60%Hourly2016-07-17 22:13
https://kumti.com/komandant-hoxha-erdogan-na-fal-se-prej-tutes-shkijeve-po-te-shajme-ty-se-ata-nuk-po-guxojme/60%Hourly2016-07-17 21:49
https://kumti.com/fejzi-hajdari-blendi-fevziut-pirdhu/60%Hourly2016-07-17 21:34
https://kumti.com/baca-rexhep-qosja-mesazh-shqiptareve-mos-folni-me-gjuhe-te-shkaut-per-turqine/60%Hourly2016-07-17 21:16
https://kumti.com/nese-turqia-do-te-rrezohej/60%Hourly2016-07-17 21:13
https://kumti.com/kryeredaktori-i-express-kritikon-shqiptaret-e-maqedonise-vetem-te-xhamise-jane-ata/60%Hourly2016-07-17 21:05
https://kumti.com/kim-mehmeti-flet-per-ca-shqiptare-demokrat-kunder-erdoganit/60%Hourly2016-07-17 16:45
https://kumti.com/videoja-qe-mban-rekordet-e-shikueshmerise-ne-turqi-pas-pucit-erdogani-ne-jemi-vete-populli/60%Hourly2016-07-17 16:43
https://kumti.com/tentativa-e-feto-s-per-grusht-shteti-arrestohet-edhe-ish-gjenerali-akin-ozturk-foto/60%Hourly2016-07-17 16:40
https://kumti.com/mersel-bilali-kritikon-erdoganin/60%Hourly2016-07-17 16:38
https://kumti.com/arrestohet-keshilltari-i-larte-ushtarak-i-presidences-se-turqise-ali-yazici/60%Hourly2016-07-17 16:31
https://kumti.com/vetedemaskohen-apologjetet-e-vertete-te-terrorizmit/60%Hourly2016-07-17 16:28
https://kumti.com/tabanoc-jeta-prej-muajsh-ne-kampin-e-refugjateve/60%Hourly2016-07-17 16:06
https://kumti.com/nderron-jete-18-vjecari-shqiptar-qe-u-godit-me-thike-kater-here/60%Hourly2016-07-17 15:55
https://kumti.com/erdogan-fillon-te-qaje-teksa-i-jep-lamtumiren-e-fundit-dhendrit-shqiptar-video/60%Hourly2016-07-17 15:50
https://kumti.com/ahmet-davutoglu-kjo-eshte-veper-e-fethullah-gylenit/60%Hourly2016-07-17 15:40
https://kumti.com/deklarate-e-pjeses-se-ushtrise-qe-su-perfshi-ne-grusht-shtet/60%Hourly2016-07-17 15:39
https://kumti.com/mogherini-therret-per-respektim-te-institucioneve-demokratike/60%Hourly2016-07-17 15:36
https://kumti.com/obama-te-respektohet-qeveria-e-erdoganit-e-zgjedhur-ne-zgjedhje-foto/60%Hourly2016-07-17 15:33
https://kumti.com/video-protesta-ne-shkup-gyleni-eshte-vegel-e-izraelit/60%Hourly2016-07-17 15:28
https://kumti.com/arjanit-hoxha-erdogan-udhehiqet-nga-fjala-e-zotit-ndersa-lideret-ne-maqedoni-udhehiqen-nga-fallxhoret/60%Hourly2016-07-17 15:23
https://kumti.com/deklarate-e-perbashket-anti-terror-nga-lideret-fetare-ne-turqi/60%Hourly2016-07-17 15:03
https://kumti.com/bilall-kasami-e-denojme-tentimin-per-grusht-shtet-ne-turqi-nga-nje-grup-terroristesh/60%Hourly2016-07-17 15:02
https://kumti.com/pjesetaret-e-feto-s-nepermjet-aplikacionit-whatsapp-urdher-per-te-sulmuar/60%Hourly2016-07-17 14:57
https://kumti.com/eroll-ollcak-njeriu-i-afert-i-erdoganit-nga-cerkezi-i-kumanoves-si-u-vra-se-bashku-me-te-birin-16-vjecar-ne-uren-e-bosforit/60%Hourly2016-07-17 14:55
https://kumti.com/video-ish-studentet-shqiptare-te-shkolles-se-gylenit-grisin-diplomat-pas-pucit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-17 14:53
https://kumti.com/erdogani-dhe-plutarku-shkruan-prof-jeton-shasivari/60%Hourly2016-07-17 14:51
https://kumti.com/fetullah-gulen-dyshohet-se-qendron-prapa-spitalit-amerikan-ne-tirane-dhe-prishtine/60%Hourly2016-07-17 14:48
https://kumti.com/normalizohet-trafiku-ajror-midis-shkupit-dhe-stambollit/60%Hourly2016-07-17 14:46
https://kumti.com/nena-babai-dhe-djali-humbin-jeten-ne-nje-aksident-te-tmerrshem-ne-gostivar/60%Hourly2016-07-17 14:43
https://kumti.com/ja-nga-kush-i-merni-lajmet-cdo-dite/60%Hourly2016-07-17 14:36
https://kumti.com/nga-bujar-m-hoxha-cka-mbetur-me-per-te-provuar-kunder-erdoganit/60%Hourly2016-07-17 14:30
https://kumti.com/diplomati-shqiptar-ne-stamboll-agron-tare-analistet-injorante-deformuan-lajmet-per-pucin-ne-turqi/60%Hourly2016-07-17 14:11
https://kumti.com/arabe-festojne-deshtimin-e-pucit-ushtarak-ne-turqi/60%Hourly2016-07-17 14:01
https://kumti.com/fshini-nga-lista-e-miqve-ata-qe-fyejne-vlerat-ne-te-cilat-besoni/60%Hourly2016-07-17 13:44
https://kumti.com/ndricim-ferko-studenti-shqiptar-qe-u-perball-me-grushtshtetasit-ne-stamboll-ja-cme-pane-syte-tek-ura-e-bosforit/60%Hourly2016-07-17 13:40
https://kumti.com/kaptina-kehf-shpella-kater-sprovat-dhe-shpetimi-prej-tyre/60%Hourly2016-07-17 13:27
https://kumti.com/disa-prej-xhamive-te-malit-te-zi-qe-dokumentohen-ne-dosjet-e-arkivit-shteteror-te-stambollit/60%Hourly2016-07-17 13:23
https://kumti.com/erdogan-do-ta-kalojme-krizen-populli-te-sfidoje-pucistet-e-te-dale-te-me-prese-ne-aeroport/60%Hourly2016-07-17 13:21
https://kumti.com/dhuna-dhe-terrorizmi-nuk-jane-feja-e-jone/60%Hourly2016-07-17 13:19
https://kumti.com/gormez-zeri-i-ezaneve-shtypi-zerin-e-tankeve/60%Hourly2016-07-17 13:17
https://kumti.com/selman-el-aude-mallkimi-i-zotit-qofte-mbi-ata-qe-vrasin-njerez-te-pafajshem/60%Hourly2016-07-17 13:15
https://kumti.com/sot-ceremonia-e-lamtumires-per-te-renet-ne-turqi/60%Hourly2016-07-17 13:13
https://kumti.com/si-rrallehere-ne-parlamentin-turk-ka-nje-qendrim-te-perbashket-kunder-pucit-ushtarak/60%Hourly2016-07-17 13:11
https://kumti.com/raporti-i-kongresit-asnje-prove-qe-arabia-saudite-ka-lidhje-me-sulmin-e-11-shtatorit/60%Hourly2016-07-17 12:10
https://kumti.com/erdogan-dhe-putin-zhvillojne-bisede-telefonike/60%Hourly2016-07-17 11:34
https://kumti.com/berat-buzhala-mund-te-denohet-deri-5-vjet-burg/60%Hourly2016-07-17 10:53
https://kumti.com/intervista-e-davutoglut-per-al-jazeera-ja-cfare-tha-ai/60%Hourly2016-07-17 10:45
https://kumti.com/mungesa-e-perspektives-detyron-te-rinjte-te-shperngulen/60%Hourly2016-07-17 10:36
https://kumti.com/ja-si-raportuan-mediat-shqiptare-per-pucin-ne-turqine/60%Hourly2016-07-17 10:30
https://kumti.com/tri-aksidente-me-tre-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/60%Hourly2016-07-17 09:57
https://kumti.com/muhamed-zekiri-edhe-edi-rama-erdoganist/60%Hourly2016-07-16 15:59
https://kumti.com/selam-stambollit-sic-thote-edi-rama-turkofebet-jane-idiote/60%Hourly2016-07-16 15:49
https://kumti.com/keto-jane-ushtaret-e-arrestuar/60%Hourly2016-07-16 12:38
https://kumti.com/siri-ne-sulmet-e-regjimit-vriten-25-civile-dhe-60-te-tjere-plagosen/60%Hourly2016-07-16 12:08
https://kumti.com/ivanov-me-shqetesim-po-ndjekim-zhvillimet-ne-turqine-mike/60%Hourly2016-07-16 12:03
https://kumti.com/thaci-mustafa-dhe-veseli-reagojne-ne-lidhje-me-tentativen-per-grusht-shteti-ne-turqi/60%Hourly2016-07-16 12:03
https://kumti.com/kryeministri-turk-cdo-vend-qe-perkrah-gylenin-eshte-ne-lufte-me-turqine/60%Hourly2016-07-16 11:57
https://kumti.com/ja-cfare-thote-kim-mehmeti-per-pucin-ne-turqi/60%Hourly2016-07-16 11:49
https://kumti.com/videoreagimi-i-erdoganit-kur-truproja-e-njofton-per-grushtin-e-shtetit/60%Hourly2016-07-16 11:41
https://kumti.com/shtate-pucista-kerkojne-azil-ne-greqi/60%Hourly2016-07-16 11:29
https://kumti.com/erdogan-grusht-shteti-nje-akt-i-tradhtise/60%Hourly2016-07-16 09:56
https://kumti.com/kryeminstri-i-turqise-diskuton-ne-parlament-kthimin-e-denimi-me-vdekje/60%Hourly2016-07-16 09:46
https://kumti.com/ushtria-tentoi-te-vriste-erdoganin/60%Hourly2016-07-16 09:37
https://kumti.com/gjenerali-dundar-populli-pengoi-perpjekjet-per-grusht-shtet/60%Hourly2016-07-16 09:23
https://kumti.com/keshtu-u-fal-namazi-i-sabahut-ne-rruget-e-turqise/60%Hourly2016-07-16 08:35
https://kumti.com/erdogan-pas-ngjarjeve-te-17-25-dhjetorit-mbreme-u-kuptua-me-kuptimin-e-plote-te-fjales-se-kush-eshte-struktura-e-shteti-paralel/60%Hourly2016-07-16 08:28
https://kumti.com/grushti-i-shtetit-ne-turqi-rama-pershendet-fitoren-e-mikut-erdogan/60%Hourly2016-07-16 08:25
https://kumti.com/erdogan-ushtrine-do-ta-pastrojme-tradhtaret-do-ta-paguajne-shtrenjte/60%Hourly2016-07-16 07:47
https://kumti.com/mbi-90-te-vrare-dhe-1500-te-arrestuar-ne-turqi-qytetaret-ftohen-te-dalin-ne-rruge/60%Hourly2016-07-16 07:46
https://kumti.com/mengjesi-ne-turqi-situata-eshte-nen-kontroll-thote-kryeministri-turk/60%Hourly2016-07-16 07:41
https://kumti.com/jusuf-thaci-o-ju-qe-ju-gezuat-grusht-shtetit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-16 00:45
https://kumti.com/erdogani-arrin-ne-stamboll/60%Hourly2016-07-16 00:34
https://kumti.com/qeveria-turke-e-kemi-nen-kontroll-ankarane/60%Hourly2016-07-16 00:33
https://kumti.com/ushtari-i-uck-se-jemi-ne-gjendje-te-japim-gjakun-per-turqine/60%Hourly2016-07-16 00:28
https://kumti.com/qytetaret-kthejne-nen-kontroll-trt-ne-rrefehet-prezantuesja-qe-lexoi-deklaraten/60%Hourly2016-07-16 00:20
https://kumti.com/kjo-eshte-atmosfera-ne-turqi/60%Hourly2016-07-15 23:57
https://kumti.com/nje-lajm-i-mire-grusht-shteti-eshte-zmbrapsur/60%Hourly2016-07-15 23:53
https://kumti.com/%e2%80%8brrezohet-helikopteri-qe-sulmonte-agjencine-e-inteligjences-turke/60%Hourly2016-07-15 23:27
https://kumti.com/ky-eshte-personi-qe-nisi-grushtin-e-shtetit-ne-turqi/60%Hourly2016-07-15 23:11
https://kumti.com/deklarate-e-pjeses-se-ushtrise-qe-nuk-u-perfshi-ne-grushtin-e-shtetit/60%Hourly2016-07-15 23:08
https://kumti.com/edhe-ahmet-davutoglu-bene-thirrje-per-te-dal-ne-rruge/60%Hourly2016-07-15 22:57
https://kumti.com/me-rendesi-te-nderuar-lexues-kujdes-ka-shume-dezinformata/60%Hourly2016-07-15 22:34
https://kumti.com/muezinet-nga-minaret-therrasin-popullin-per-te-dal-ne-rruge/60%Hourly2016-07-15 22:27
https://kumti.com/qytetaret-marrin-nen-kontroll-tanket-ne-stamboll/60%Hourly2016-07-15 22:21
https://kumti.com/lajm-i-fundit-tentim-per-grushtet-ne-turqi/60%Hourly2016-07-15 20:25
https://kumti.com/disa-fjale-rreth-refleksioneve-te-ngjarjeve-te-fundit-neper-bote/60%Hourly2016-07-15 20:13
https://kumti.com/muhamed-thaci-pse-te-arsyetohem-per-ate-qe-ndodhi-ne-france-islami-feja-me-e-mire-dhe-pike/60%Hourly2016-07-15 18:26
https://kumti.com/skandal-gazetari-i-rtk-se-ajo-qe-ndodhi-ne-nice-motivohet-nga-feja-islame/60%Hourly2016-07-15 18:19
https://kumti.com/ky-teroristi-me-kamion-qe-i-vrau-afro-90-persona-ne-nice-paska-qene-musliman-tradicional/60%Hourly2016-07-15 18:08
https://kumti.com/si-ka-mundesi-lindin-si-gjithmone-ne-te-tilla-raste-disa-pyetje/60%Hourly2016-07-15 16:23
https://kumti.com/dailimayl-terroristi-i-sulmit-me-kamion-nuk-shkonte-ne-xhami-hante-mish-derri-pinte-alkool/60%Hourly2016-07-15 16:11
https://kumti.com/marina-italiane-nxjerre-trupat-e-qindra-refugjateve-nga-mesdheu/60%Hourly2016-07-15 16:05
https://kumti.com/te-kthyerit-boshnjak-nga-guantanamo-padisin-shtetin/60%Hourly2016-07-15 15:17
https://kumti.com/cristiano-ronaldo-sportisti-qe-bene-me-shume-bamiresi/60%Hourly2016-07-15 15:14
https://kumti.com/muslimanet-franceze-e-denojne-ashper-sulmin-ne-nice/60%Hourly2016-07-15 15:11
https://kumti.com/identifikohet-sulmuesi-ne-nice/60%Hourly2016-07-15 15:09
https://kumti.com/avdi-bakiu-ja-si-zoti-ma-mundesoi-qe-te-behem-nga-nje-kamarier-ne-prezantues-lajmesh/60%Hourly2016-07-15 14:46
https://kumti.com/pasha-allahun-me-besimtare-jeton-si-ne-xhennet/60%Hourly2016-07-15 14:35
https://kumti.com/nje-nga-viktimat-e-para-ne-nice-ishte-musliman/60%Hourly2016-07-15 09:49
https://kumti.com/nga-sulmi-ne-france-nuk-ka-shqiptare-te-lenduar/60%Hourly2016-07-15 09:32
https://kumti.com/gjendja-e-jashtezakonshme-ne-france-mbetet-ne-fuqi-edhe-ne-tre-muajt-e-ardhshem/60%Hourly2016-07-15 09:22
https://kumti.com/erdogan-terrorizmi-nuk-ka-fe-race-dhe-komb/60%Hourly2016-07-15 09:21
https://kumti.com/ja-cfare-shkruan-dijetari-yasir-qadhi-per-ate-qe-ndodhi-ne-nice/60%Hourly2016-07-15 09:09
https://kumti.com/2-e-te-pasurve-ne-zvicer-fitojne-sa-te-gjithe-te-tjeret/60%Hourly2016-07-15 08:32
https://kumti.com/ai-nuk-pranoi-ti-ndalonte-policise-shihni-si-nisi-sulmi-terrorist-ne-nice-video/60%Hourly2016-07-15 08:28
https://kumti.com/shkon-ne-73-numri-i-te-vdekurve-ne-tragjedine-e-nices-100-te-lenduar-foto/60%Hourly2016-07-14 23:43
https://kumti.com/amir-ahmeti-ka-nje-selam-per-adryatik-kelmendyn/60%Hourly2016-07-14 20:33
https://kumti.com/skandal-baton-haxhiu-fyen-muslimanet/60%Hourly2016-07-14 19:51
https://kumti.com/adhuroje-zotin-tend-derisa-te-te-vij-vdekja/60%Hourly2016-07-14 19:38
https://kumti.com/ky-far-hoxha-jashari-as-per-sa-pellemba-e-dores-nuk-mperfaqeson/60%Hourly2016-07-14 19:32
https://kumti.com/subhanallah-ne-mes-te-korrikut-ne-itali-bie-bore-fotovideo/60%Hourly2016-07-14 19:05
https://kumti.com/asad-putin-asnjehere-nuk-me-tha-te-largohem-nga-pushteti/60%Hourly2016-07-14 19:02
https://kumti.com/disa-sekrete-dhe-te-vitamines-k-dhe-ushqimet-ku-gjendet-ajo/60%Hourly2016-07-14 18:53
https://kumti.com/amnesty-akuzon-egjiptin-per-zhdukjen-e-qytetareve/60%Hourly2016-07-14 18:44
https://kumti.com/xhamia-e-re-e-golemit-kurora-qe-rrezaton-me-bukurine-e-saj-mbi-golem/60%Hourly2016-07-14 15:33
https://kumti.com/a-nuk-e-di-ai-njeriu-se-allahu-e-sheh/60%Hourly2016-07-14 15:22
https://kumti.com/mos-u-brengos-per-ate-qe-te-eshte-premtuar/60%Hourly2016-07-14 15:20
https://kumti.com/fara-e-zeze-nje-ilac-profetik/60%Hourly2016-07-14 15:17
https://kumti.com/muslimanet-dhe-nacionalizmi-shqiptar/60%Hourly2016-07-14 15:13
https://kumti.com/shtatembedhjete-vjet-rresht-na-shane-provuan-tna-poshterojne-na-persektutuan/60%Hourly2016-07-14 15:10
https://kumti.com/atyre-qe-ju-bahet-ferra-brahim/60%Hourly2016-07-14 15:08
https://kumti.com/dy-deputete-te-pd-se-rreshtohen-kunder-nenit-qe-i-hap-rruge-martesave-gej/60%Hourly2016-07-14 15:05
https://kumti.com/as-me-pak-e-as-me-shume-kosova-ka-96-musliman/60%Hourly2016-07-14 14:01
https://kumti.com/restoranti-me-i-shtrenjte-ne-bote-2-mln-euro-per-nje-vakt/60%Hourly2016-07-14 13:44
https://kumti.com/shqiptari-i-dehur-ne-makine-vret-gruan-dhe-vajzen-10-vjecare/60%Hourly2016-07-14 13:33
https://kumti.com/konfiskohen-afer-10-mije-kilograme-mish-ne-decan/60%Hourly2016-07-14 13:30
https://kumti.com/edukatorja-qe-rrahu-3-vjecarin-mbetet-ne-burg/60%Hourly2016-07-14 13:29
https://kumti.com/bashkesia-islame-e-mitrovices-dorezon-te-premten-kerkesen-per-lejen-e-ndertimit-te-xhamise-se-ibrit/60%Hourly2016-07-14 13:00
https://kumti.com/skandal-rabini-izraelit-lejon-dhunimin-e-grave-ne-lufte/60%Hourly2016-07-14 09:37
https://kumti.com/ja-cfare-kishte-dikur-ne-abetaren-shqipe/60%Hourly2016-07-14 09:15
https://kumti.com/ja-cfare-tha-ky-shkencetar-per-profetin-muhamed/60%Hourly2016-07-14 09:04
https://kumti.com/70000-klerik-musliman-indian-nenshkruajne-kunder-daesh/60%Hourly2016-07-14 08:48
https://kumti.com/historia-prekese-e-regjisorit-imeri-me-plakun-e-pastrehe/60%Hourly2016-07-14 08:04
https://kumti.com/gjuriq-ne-drenice-si-ne-bahce-te-babes/60%Hourly2016-07-14 07:59
https://kumti.com/perdoreni-kete-truk-ne-kete-temperature-aparatet-e-klimes-shpenzojne-me-pak-energji-elektrike/60%Hourly2016-07-14 07:38
https://kumti.com/aksidenti-i-rende-ne-tirane-klodiana-shala-me-fal-dhurata-ne-kete-vend-sia-vlen-asnje-sakrifice/60%Hourly2016-07-14 06:13
https://kumti.com/iphone-7-me-bateri-14-per-qind-me-te-madhe-se-iphone-6s/60%Hourly2016-07-14 06:07
https://kumti.com/londra-mund-te-humbase-rendesine-si-qender-financiare/60%Hourly2016-07-14 06:06
https://kumti.com/cokollatat-e-preferuara-kinder-shkaktojne-kete-semundje/60%Hourly2016-07-14 06:04
https://kumti.com/vellai-i-pafat-i-obames-askush-se-di-qe-ekzistoj/60%Hourly2016-07-14 06:01
https://kumti.com/si-i-sheronte-dhimbjet-e-fytit-profeti-muhammed/60%Hourly2016-07-13 23:55
https://kumti.com/nga-amir-b-ahmeti-te-jesh-perendimor-a-do-te-thote-te-jesh-sekular-argumentet-thone-ndryshe/60%Hourly2016-07-13 23:38
https://kumti.com/bujar-m-hoxha-per-krajat-e-robellet-per-te-gjithe-fitilvenesit/60%Hourly2016-07-13 23:36
https://kumti.com/konfliktet-mes-husive-dhe-perkrahesve-te-qeverise-ne-jemen-32-te-vrare/60%Hourly2016-07-13 23:26
https://kumti.com/me-pak-kripe-me-mire-per-shendetin/60%Hourly2016-07-13 23:25
https://kumti.com/shkencetaret-rekomandojne-si-te-ulemi-para-kompjuterit-dhe-mos-ta-demtojme-shendetin-foto/60%Hourly2016-07-13 23:17
https://kumti.com/ndihme-humanitare-prej-439-milione-dollare-nga-shba-ja-per-te-prekurit-nga-lufta-ne-siri/60%Hourly2016-07-13 23:05
https://kumti.com/sondazh-gjysma-e-evropianeve-lidhin-terrorizmin-me-fluksin-e-refugjateve/60%Hourly2016-07-13 23:02
https://kumti.com/egje-tjeter-tragjedi-refugjatesh-me-4-viktima-dhe-nje-te-zhdukur/60%Hourly2016-07-13 22:57
https://kumti.com/keto-jane-gjerat-qe-i-demtojne-dhembet-tuaj-dhe-u-vjen-era-e-keqe-nga-goja/60%Hourly2016-07-13 22:45
https://kumti.com/siri-17-te-vdekur-nga-sulmet-ndaj-kampit-te-refugjateve-prane-kufirit-jordanez/60%Hourly2016-07-13 22:43
https://kumti.com/arrestohen-ne-izmir-te-turqise-11-pjesetare-te-dyshuar-te-pkk-se/60%Hourly2016-07-13 22:42
https://kumti.com/be-ja-nuk-arriti-te-rivendos-refugjatet-ne-vendet-anetare/60%Hourly2016-07-13 22:39
https://kumti.com/termet-ne-shkup/60%Hourly2016-07-13 22:36
https://kumti.com/turqia-dergon-nje-delegacion-ne-gaza-lidhur-me-krizen-energjetike/60%Hourly2016-07-13 22:34
https://kumti.com/gjate-muajit-qershor-shenohet-rritje-e-ofertes-per-nafte-bruto/60%Hourly2016-07-13 22:31
https://kumti.com/nje-bisede-mes-hoxhallareve-bekir-halimi-dhe-elvis-naci/60%Hourly2016-07-13 16:11
https://kumti.com/gjykata-kushtetuese-nga-neser-ne-pushim-veror-psp-dhe-kryqi-ne-butel-do-ta-presin-shtatorin/60%Hourly2016-07-13 15:52
https://kumti.com/familjaret-e-viktimave-britanike-ne-luften-e-irakut-tony-blair-eshte-terroristi-me-i-keq-i-botes/60%Hourly2016-07-13 15:45
https://kumti.com/vetem-zoti-mund-te-vere-drejtesine-ne-vend-per-krimet-e-tony-blairit-dhe-xhorxh-bushit/60%Hourly2016-07-13 15:39
https://kumti.com/a-kane-qene-shqiptaret-ne-perandorine-osmane-te-sunduar-e-te-shtypur-apo-bashkesundimtare-me-osmanet-turq/60%Hourly2016-07-13 15:37
https://kumti.com/leter-e-hapur-akademikut-mehmet-kraja/60%Hourly2016-07-13 15:34
https://kumti.com/ne-emer-te-ciles-shumice-flet-mehmet-kraja/60%Hourly2016-07-13 15:31
https://kumti.com/nacionalizem-islamofob/60%Hourly2016-07-13 14:38
https://kumti.com/gjuhe-e-urrejtjes-se-gani-mehmetaj/60%Hourly2016-07-13 14:33
https://kumti.com/ca-njerezve-ju-pengon-emri-allah-thone-se-duhet-te-perdorim-fjalen-zot/60%Hourly2016-07-13 14:27
https://kumti.com/nacistet-turq-serbe-e-greke-dhe-islamofobet-shqiptare-jane-te-njejte/60%Hourly2016-07-13 14:22
https://kumti.com/replike-ne-distance-me-moderatorin-e-ktv-se-adriatik-kelmendi/60%Hourly2016-07-13 14:13
https://kumti.com/po-kush-k-rajen-koka-ky-mehmet-kraja/60%Hourly2016-07-13 13:01
https://kumti.com/detyrat-e-mia-personale-ne-jete/60%Hourly2016-07-13 10:17
https://kumti.com/kapet-furgoni-me-325-kg-droge-ishte-nisur-per-ne-greqi/60%Hourly2016-07-13 09:54
https://kumti.com/perplasja-e-trenave-ne-itali-rritet-bilanci-27-te-vdekur-dhe-50-te-plagosur/60%Hourly2016-07-13 09:50
https://kumti.com/hungaria-ngriti-gardh-me-gjemba-por-tani-kerkon-emigrante/60%Hourly2016-07-13 09:44
https://kumti.com/okb-izraeli-te-nderprese-ndertimet-ilegale-ne-tokat-palestineze/60%Hourly2016-07-13 09:28
https://kumti.com/ferizaj-burri-vret-gruan-pastaj-edhe-veten/60%Hourly2016-07-13 09:01
https://kumti.com/e-verteta-e-interpretimit-te-kushtetutes-mbi-martesat-gay/60%Hourly2016-07-13 08:19
https://kumti.com/shkencetaret-nuk-jane-perendi/60%Hourly2016-07-13 08:07
https://kumti.com/partite-ne-maqedoni-afer-marreveshjes-finale-ne-perzhine/60%Hourly2016-07-13 07:49
https://kumti.com/vdiq-goran-hagjiq-serbi-i-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kroaci/60%Hourly2016-07-13 07:47
https://kumti.com/shba-kete-vit-pranon-10-mije-refugjate-siriane/60%Hourly2016-07-13 07:46
https://kumti.com/injeksionet-dhembin-me-pak-nese-nuk-e-largoni-shikimin/60%Hourly2016-07-13 07:43
https://kumti.com/fillojne-germimet-per-varreze-masive-te-kisha-video/60%Hourly2016-07-13 07:35
https://kumti.com/460-qen-endacake-vriten-me-leje-te-agjencise-se-veterines/60%Hourly2016-07-13 07:32
https://kumti.com/keshillat-per-narcistet/60%Hourly2016-07-12 20:25
https://kumti.com/si-te-dobesoheni-pa-demtuar-organizmin/60%Hourly2016-07-12 20:14
https://kumti.com/si-te-ruajme-shendetin-ne-vere/60%Hourly2016-07-12 19:55
https://kumti.com/apel-myslimaneve-shqiptare/60%Hourly2016-07-12 19:53
https://kumti.com/turizmi-paraqet-menyre-efektive-per-ruajtjen-e-shendetit/60%Hourly2016-07-12 19:26
https://kumti.com/mehmet-kraja-dorezohet-mbyll-llogarine-ne-facebook/60%Hourly2016-07-12 12:53
https://kumti.com/kelmendi-me-mire-pa-viza-se-sa-ti-falet-toka-malit-te-zi/60%Hourly2016-07-12 09:24
https://kumti.com/femra-me-e-re-myslimane-doktoron-ne-mbreterine-e-bashkuar/60%Hourly2016-07-12 08:58
https://kumti.com/pasha-all-llahun-me-besimtare-jeton-si-ne-xhennet/60%Hourly2016-07-12 08:20
https://kumti.com/nuk-eshte-turp-te-jesh-antiamerikan/60%Hourly2016-07-12 07:00
https://kumti.com/e-tmerrshme-e-perdhunoi-dhe-e-vrau-3-vjecaren-ne-pyll-pastaj-u-kthye-te-festonte-ne-ditelindje/60%Hourly2016-07-12 06:54
https://kumti.com/partia-fjala-srebrenica-deshmi-e-terrorizmit-dhe-gjenocidit-mbi-popullin-boshnjak/60%Hourly2016-07-12 06:51
https://kumti.com/polici-vetevritet-me-armen-e-sherbimit/60%Hourly2016-07-12 06:49
https://kumti.com/vazhdojne-luftimet-ne-kryeqytetin-e-sudanit-jugor/60%Hourly2016-07-12 06:45
https://kumti.com/gjuetari-i-eshtrave-te-srebrenices-vazhdon-i-vetem-kerkimin-e-tij/60%Hourly2016-07-12 06:41
https://kumti.com/shba-sulm-me-arme-prane-nje-gjykate-raportohet-per-tre-te-vdekur/60%Hourly2016-07-12 06:39
https://kumti.com/permbajtja-e-tmerrshme-e-nje-cigareje/60%Hourly2016-07-12 06:20
https://kumti.com/po-tentonte-shperthimin-rrahet-nga-turma-ne-nje-xhami-ne-turqi/60%Hourly2016-07-12 06:16
https://kumti.com/demarkacioni-e-kthen-gazin-ne-kuvend/60%Hourly2016-07-12 06:14
https://kumti.com/rrefimi-i-llapjanit-pjesemarres-ne-luften-e-bosnjes-ne-bosnje-kane-luftuar-shume-shqiptare/60%Hourly2016-07-12 03:41
https://kumti.com/per-te-gjithe-ju-qe-e-fyeni-hoxhen-shefqet-krasniqi/60%Hourly2016-07-11 17:34
https://kumti.com/denimet-per-masakren-e-srebrenices-637-vite-burg-deri-tani/60%Hourly2016-07-11 15:38
https://kumti.com/terapia-e-re-kunder-kancerit-vret-3-persona/60%Hourly2016-07-11 15:01
https://kumti.com/leng-kokosi-apo-uje/60%Hourly2016-07-11 15:00
https://kumti.com/efektet-shendetesore-te-karrotave/60%Hourly2016-07-11 14:56
https://kumti.com/ja-cfare-i-ben-djersa-lekures-tuaj/60%Hourly2016-07-11 14:53
https://kumti.com/fruti-qe-mban-paster-organet-e-tretjes/60%Hourly2016-07-11 14:52
https://kumti.com/konsumoni-fruta-te-thata/60%Hourly2016-07-11 14:50
https://kumti.com/keto-ushqime-konsumoni-per-melci-te-shendetshme/60%Hourly2016-07-11 14:42
https://kumti.com/etiopia-bllokon-rrjetet-sociale-ne-kohen-e-provimeve/60%Hourly2016-07-11 14:40
https://kumti.com/raporti-i-okb-per-drogen-shqiperia-si-kolumbia-per-prodhimin-e-kanabisit/60%Hourly2016-07-11 14:34
https://kumti.com/gjeniu-i-matematikes-ne-kanada-eshte-nje-shqiptar-vetem-9-vjec/60%Hourly2016-07-11 14:32
https://kumti.com/albin-kurti-ne-srebrenice-foto/60%Hourly2016-07-11 14:29
https://kumti.com/vriten-dy-pilote-ruse-ne-siri/60%Hourly2016-07-11 14:03
https://kumti.com/a-thua-pse-portalet-tona-nuk-e-japin-kete-lajm-serbi-perdhunohet-dhe-vritet-brutalisht-nje-vajze-3-vjecare/60%Hourly2016-07-11 14:00
https://kumti.com/maqedonia-te-zhvilloje-apiturizem-porosisin-bletaret/60%Hourly2016-07-11 13:55
https://kumti.com/vjedhesit-e-bukes-i-cojne-ne-burg-ndersa-me-hajdutet-e-pushtetshem-zhvillohen-bisedime/60%Hourly2016-07-11 13:51
https://kumti.com/ronaldo-titullin-e-kampionit-te-evropes-ua-dedikoje-femijeve-palestinez/60%Hourly2016-07-11 12:59
https://kumti.com/a-mund-te-kalojme-qofte-edhe-nje-vit-ne-kerkim-te-all-llahut/60%Hourly2016-07-11 12:56
https://kumti.com/pese-gjerat-qe-i-mesova-per-veten-gjate-ketij-ramazani/60%Hourly2016-07-11 12:54
https://kumti.com/tetova-gezohet-edhe-me-nje-hafiz-te-ri/60%Hourly2016-07-11 12:52
https://kumti.com/srebrenice-sot-u-jepet-lamtumira-e-fundit-edhe-127-viktimave-te-gjenocidit/60%Hourly2016-07-11 12:50
https://kumti.com/moskujdesi-ndaj-personave-me-probleme-mendore-ve-ne-rrezik-jeten-e-qytetareve/60%Hourly2016-07-11 10:08
https://kumti.com/kacafyten-gra-e-burra-ne-prishtine/60%Hourly2016-07-11 10:06
https://kumti.com/limaj-srebrenica-duhet-kujtuar-qe-asnjehere-te-mos-perseritet/60%Hourly2016-07-11 09:18
https://kumti.com/rrefim-nga-srebrenica-13-dite-kaloi-ne-pyll-e-rrethuar-me-te-vdekur-te-plagosur-pa-uje-e-pa-ushqim/60%Hourly2016-07-11 08:21
https://kumti.com/gazetari-i-njohur-serb-behet-mysliman-video/60%Hourly2016-07-11 08:16
https://kumti.com/ja-si-perkujtohet-masakra-e-srebrenices-ne-sarajeve/60%Hourly2016-07-11 08:14
https://kumti.com/ne-protestat-ne-kashmir-19-te-vrare/60%Hourly2016-07-11 07:47
https://kumti.com/shba-i-armatosuri-ne-dallas-planifikonte-sulm-me-te-gjere/60%Hourly2016-07-11 07:45
https://kumti.com/gazetari-i-bbc-se-e-dinim-se-cdo-ndodhte-ne-srebrenice/60%Hourly2016-07-11 06:38
https://kumti.com/srebrenica-ndergjegjja-e-martirizuar-e-europes/60%Hourly2016-07-11 06:33
https://kumti.com/deshmitarja-holandeze-bergman-kujton-gjenocidin-ne-srebrenice/60%Hourly2016-07-11 06:29
https://kumti.com/kuvendi-vendos-sot-per-diten-e-nene-terezes/60%Hourly2016-07-11 06:12
https://kumti.com/lista-e-kalorive-qe-marrim-nga-cdo-ushqim/60%Hourly2016-07-11 06:08
https://kumti.com/te-marre-peng-nga-rrjetet-sociale-bazuar-ne-histori-te-vertete/60%Hourly2016-07-11 06:03
https://kumti.com/deputet-shqiptare-ne-kongres-te-opozites-iraniane-cfare-lidhje-kane/60%Hourly2016-07-11 05:48
https://kumti.com/familja-dubova-nga-obiliqi-fal-gjakun-e-djalit-te-hasretit/60%Hourly2016-07-11 03:36
https://kumti.com/baca-mehmet-u-ngule/60%Hourly2016-07-10 17:41
https://kumti.com/edhe-cun-lajci-ngucet-ka-feja-thote-me-dhune-ma-ndrove-fene-o-turk/60%Hourly2016-07-10 17:19
https://kumti.com/naten-te-vret-ndersa-diten-te-vajton/60%Hourly2016-07-10 17:15
https://kumti.com/e-pabesueshme-shikoni-si-perhapet-kanceri-ne-trup-video/60%Hourly2016-07-10 17:03
https://kumti.com/shqiperia-do-ta-dyfishoje-prezencen-ne-afganistan/60%Hourly2016-07-10 17:01
https://kumti.com/turqia-thekson-rendesine-e-paqes-dhe-sigurise-ne-takimin-e-g20-ne-kine/60%Hourly2016-07-10 16:58
https://kumti.com/tajfun-ne-tajvan-3-viktima-dhe-142-te-plagosur/60%Hourly2016-07-10 16:56
https://kumti.com/lufta-e-irakut-zevendesi-i-blairit-ishte-e-paligjshme/60%Hourly2016-07-10 16:44
https://kumti.com/dhuna-policore-ahmeti-dhe-pampers-ministrat-e-tij/60%Hourly2016-07-10 14:49
https://kumti.com/videoja-nga-aksioni-i-djeshem-i-policise-ne-shkup-dhe-tetove-video/60%Hourly2016-07-10 14:48
https://kumti.com/levizja-besa-borxhi-i-ri-i-maqedonise-mund-te-jete-edhe-fundi-i-maqedonise/60%Hourly2016-07-10 14:44
https://kumti.com/turqia-u-akordon-te-drejten-e-shtetesise-300-000-refugjateve-siriane/60%Hourly2016-07-10 14:36
https://kumti.com/muslimanizmi-shqiptar-midis-dy-el-arabi-ve/60%Hourly2016-07-10 14:19
https://kumti.com/a-eshte-i-mundur-skenari-sirian-per-maqedonine/60%Hourly2016-07-10 14:16
https://kumti.com/ku-humbi-butesia-jone/60%Hourly2016-07-10 14:11
https://kumti.com/a-po-krijon-percarje-akademiku-mes-kombit-shqiptar/60%Hourly2016-07-10 14:10
https://kumti.com/si-ta-mbani-elanin-shpirterore-edhe-pas-ramazanit/60%Hourly2016-07-10 14:08
https://kumti.com/shkup-mbahet-marshi-i-paqes-per-srebrenicen/60%Hourly2016-07-10 14:04
https://kumti.com/peacetv-i-bejne-ndalese-ne-bangladesh-ndersa-ky-eshte-reagim-i-popullit/60%Hourly2016-07-10 13:58
https://kumti.com/konfirmohet-vrasja-e-19-vjecarit-ne-obiliq/60%Hourly2016-07-10 12:52
https://kumti.com/serbet-e-hartojne-statutin-e-asociacionit/60%Hourly2016-07-10 07:51
https://kumti.com/jo-ne-emrin-tim/60%Hourly2016-07-10 07:29
https://kumti.com/74-te-arrestuar-ne-nju-jork-ne-dallas-homazhe-per-policet-e-vrare/60%Hourly2016-07-10 03:42
https://kumti.com/nato-perforcon-vendosmerine-e-saj-ushtarake-dhe-politike/60%Hourly2016-07-10 03:40
https://kumti.com/vdiq-nje-nder-humanistet-dhe-bamiresit-e-njohur/60%Hourly2016-07-09 22:22
https://kumti.com/ne-kosove-po-je-antiislam-te-bejne-ambasador-apo-president/60%Hourly2016-07-09 21:12
https://kumti.com/eksluzive-mehmet-kraja-shpijun-i-udb-se-dokument/60%Hourly2016-07-09 21:05
https://kumti.com/mbi-300-mije-siriane-do-te-marrin-shtetesi-turke/60%Hourly2016-07-09 17:12
https://kumti.com/kjo-eshte-modelja-kosovare-qe-la-karrieren-per-fene-islame-dhe-u-mbulua-foto/60%Hourly2016-07-09 16:59
https://kumti.com/benzema-islamofobet-dhe-racistet-me-lane-jashte-kombetares/60%Hourly2016-07-09 16:50
https://kumti.com/atyre-qe-u-pengon-islami-dhe-muslimanet-sic-u-pengon-mehmet-krajes-dhe-sojit-te-tij-islamofob/60%Hourly2016-07-09 16:46
https://kumti.com/nexhmedin-spahiu-mehmet-krajes-intelektuali-nuk-flet-ne-emer-te-shumices/60%Hourly2016-07-09 16:34
https://kumti.com/sulmi-i-regjimit-sirian-ne-idlib-shkakton-15-te-vdekur/60%Hourly2016-07-09 15:50
https://kumti.com/okb-reagon-per-bllokimin-e-civileve-ne-halep/60%Hourly2016-07-09 15:44
https://kumti.com/te-dhena-zyrtare-per-aksionin-e-sotem-policor/60%Hourly2016-07-09 15:38
https://kumti.com/gostivari-perkujton-19-vjetorin-e-protestave-te-pergjakshme-te-vitit-1997/60%Hourly2016-07-09 15:34
https://kumti.com/nje-delegacion-i-komunes-se-gostivarit-beri-homazhe-ne-vendprehjen-e-deshmoreve-te-flamurit/60%Hourly2016-07-09 15:31
https://kumti.com/sulm-terrorist-nga-pkk-ja-ne-mardin-te-turqise/60%Hourly2016-07-09 15:27
https://kumti.com/vv-hashim-thaci-fali-toke-te-kosoves-per-tu-bere-president/60%Hourly2016-07-09 15:24
https://kumti.com/intelektuali-nga-shqiperia-ka-kete-pergjigje-per-akademikun/60%Hourly2016-07-09 14:22
https://kumti.com/a-ndryshon-politika-e-jashtme-e-turqise/60%Hourly2016-07-09 14:18
https://kumti.com/unesco-nuk-e-deklaron-islamin-si-fene-me-paqesore-ne-bote/60%Hourly2016-07-09 14:16
https://kumti.com/pjepri-mbrojtes-i-mire-i-shendetit/60%Hourly2016-07-09 14:07
https://kumti.com/islami-eshte-krejtesisht-dashuri/60%Hourly2016-07-09 14:06
https://kumti.com/o-zot-na-jep-nga-te-mirat-e-tua/60%Hourly2016-07-09 14:04
https://kumti.com/njihuni-me-xhamine-levizese-ne-xhakarta/60%Hourly2016-07-09 14:02
https://kumti.com/cfare-nuk-dini-per-vajin-e-ullirit/60%Hourly2016-07-09 13:59
https://kumti.com/fillon-marshimi-i-paqes-ne-bosnje-dhe-hercegovine/60%Hourly2016-07-09 13:58
https://kumti.com/gjykata-greke-rrezon-apelin-per-xhamine-e-athines/60%Hourly2016-07-09 13:56
https://kumti.com/audi-marka-qe-ka-fituar-me-se-shumti-cmime-gjate-ketij-viti/60%Hourly2016-07-09 13:55
https://kumti.com/me-pakon-e-re-fiskale-u-mashtruan-konsumatoret/60%Hourly2016-07-09 13:53
https://kumti.com/fatima-ahmic-mbijetoi-ne-rrugen-e-vdekjes-por-jo-djali-i-saj/60%Hourly2016-07-09 13:42
https://kumti.com/akp-shumicen-e-buxhetit-e-harxhon-per-paga-dhe-meditje/60%Hourly2016-07-09 13:37
https://kumti.com/policia-kerkon-municion-jep-mbi-327-mije-e/60%Hourly2016-07-09 13:35
https://kumti.com/perpjekje-per-ta-bere-ushtrine-pa-e-pyetur-listen-serbe/60%Hourly2016-07-09 13:31
https://kumti.com/britani-hidhet-poshte-kerkesa-per-perseritje-referendumi/60%Hourly2016-07-09 13:26
https://kumti.com/qelia-2%e2%80%b3-mpb-publikon-inicialet-e-personave-te-arrestuar-dhe-videon-nga-aksioni-i-sotem-policor/60%Hourly2016-07-09 13:25
https://kumti.com/zgjidhja-e-krizes-vetem-nepermjet-presioneve-nga-jashte/60%Hourly2016-07-09 13:21
https://kumti.com/vazhdojne-tarifat-e-zbritura-te-automjeteve-per-diasporen/60%Hourly2016-07-09 13:18
https://kumti.com/turqi-operacione-kunder-organizates-terroriste-pkk/60%Hourly2016-07-09 13:11
https://kumti.com/nato-do-te-diskutoje-ne-tetor-per-nje-prezence-me-te-madhe-ne-detin-e-zi/60%Hourly2016-07-09 13:04
https://kumti.com/plagosi-policin-dhe-nje-tjeter-prokuroria-e-matit-kerkon-24-vjet-burg-per-autorin/60%Hourly2016-07-09 08:12
https://kumti.com/1001-zbulimet-myslimane-a-i-dini-keto/60%Hourly2016-07-09 07:29
https://kumti.com/doktori-i-pare-mysliman-ne-afriken-veriore-ishte-me-prejardhje-osmane/60%Hourly2016-07-09 06:34
https://kumti.com/hoxha-osman-musliu-i-kunderpergjigjet-mehmet-krajes-e-quan-stalinist/60%Hourly2016-07-09 06:02
https://kumti.com/messengeri-shton-bisedat-private/60%Hourly2016-07-09 05:59
https://kumti.com/vrau-shqiptarin-denohet-me-26-vite-burg-rumuni/60%Hourly2016-07-09 04:10
https://kumti.com/isufi-as-me-kushtetuten-e-malit-te-zi-1946-nuk-pershtatet-demarkacioni-i-sotem/60%Hourly2016-07-09 04:08
https://kumti.com/ne-portin-e-durresit-kapen-700-kg-kanabis/60%Hourly2016-07-08 21:25
https://kumti.com/thaci-sbashk-u-po-mbron-vrasesit-e-te-ardhmes-se-femijeve-tane/60%Hourly2016-07-08 21:24
https://kumti.com/gabimet-nga-letra-e-akademikut/60%Hourly2016-07-08 21:15
https://kumti.com/nenshkruhet-deklarata-e-perbashket-be-nato/60%Hourly2016-07-08 16:39
https://kumti.com/ne-arat-e-gjilanit-nisen-korrje-shirjet-priten-rendimente-rekorde/60%Hourly2016-07-08 16:31
https://kumti.com/turqia-mbi-nje-miliard-dollare-nga-eksporti-i-produkteve-te-cokollates/60%Hourly2016-07-08 16:22
https://kumti.com/disa-sulme-ne-irak-shkaktojne-dhjetera-te-vdekur/60%Hourly2016-07-08 16:17
https://kumti.com/histori-e-mrekullueshme-per-bajram-ne-turqi/60%Hourly2016-07-08 16:15
https://kumti.com/sulme-ndaj-vendbanimeve-nen-kontrollin-e-opozitareve-ne-halep/60%Hourly2016-07-08 16:11
https://kumti.com/erdogan-nato-duhet-te-rinovohet-perballe-kercenimeve-te-reja/60%Hourly2016-07-08 16:09
https://kumti.com/pervec-martesave-gay-pas-reformes-ne-drejtesi-ne-shqiperi-do-te-legalizohet-prostitucioni/60%Hourly2016-07-08 16:06
https://kumti.com/komuna-e-dibres-vellazerohet-me-komunen-turke-erenler/60%Hourly2016-07-08 16:03
https://kumti.com/profesoret-publikojne-fakte-te-reja-per-gabimin-me-demarkacion-dokument/60%Hourly2016-07-08 15:53
https://kumti.com/enis-presheva-reagon-ndaj-akademik-mehemt-krajes/60%Hourly2016-07-08 15:53
https://kumti.com/foreign-affairs-brexit-mund-ta-largoje-maqedonine-nga-be-dhe-ta-fus-ne-konflikt/60%Hourly2016-07-08 15:40
https://kumti.com/daut-haradinaj-leter-publike-mustafes-e-thacit-mos-ia-beni-kete-tradhti-vendit/60%Hourly2016-07-08 15:38
https://kumti.com/shala-kosova-po-rrezikon-konflikt-te-armatosur-me-malin-e-zi/60%Hourly2016-07-08 15:36
https://kumti.com/lufte-civile-ne-shba-cfare-e-provokoi-masakren/60%Hourly2016-07-08 14:46
https://kumti.com/ja-cfare-pergjigje-ka-deputetja-labinota-murtezi-per-letren/60%Hourly2016-07-08 14:43
https://kumti.com/pyetje-per-akademikun-e-facebookut/60%Hourly2016-07-08 14:37
https://kumti.com/kosova-dhe-mali-i-zi-jane-pajtuar-qe-marreveshja-per-demarkacionin-te-mos-ndryshohet-me-dokument/60%Hourly2016-07-08 13:57
https://kumti.com/akademia-e-isa-mustafes-dhe-mehmet-krajes/60%Hourly2016-07-08 13:37
https://kumti.com/kjo-eshte-pritja-qe-iu-be-imamit-te-qabes-ne-elbasan/60%Hourly2016-07-08 13:20
https://kumti.com/serbi-rrah-gruan-e-tij-drejtperdrejt-ne-televizion-sikur-te-ish-qene-arab-mediat-tona-e-kishin-be-tmadhe-video18/60%Hourly2016-07-08 13:04
https://kumti.com/cmenduri-e-llojit-te-vet-argumenti-se-zoti-e-ka-cuar-gruevskin-ta-udheheqe-maqedonine/60%Hourly2016-07-08 12:48
https://kumti.com/pse-vrasesi-i-deputetes-britanike-nuk-quhet-terrorist/60%Hourly2016-07-08 12:46
https://kumti.com/fol-rreth-te-vertetes-edhe-nese-te-dridhet-zeri/60%Hourly2016-07-08 12:39
https://kumti.com/nje-diss-per-mehmet-krajen/60%Hourly2016-07-08 12:00
https://kumti.com/a-bazohe-historiografia-zyrtare-shqiptare-ne-pornografi/60%Hourly2016-07-08 11:51
https://kumti.com/ojq-rinas-gjithmone-afer-nevojave-te-popullit/60%Hourly2016-07-08 08:43
https://kumti.com/spektakli-identitar-me-skenderbeun/60%Hourly2016-07-08 08:31
https://kumti.com/te-gjitha-perfitimet-shendetesore-te-shalqirit/60%Hourly2016-07-08 08:25
https://kumti.com/be-kerkon-qe-shqiperia-te-legalizoje-prostitucionin-ja-propozimi/60%Hourly2016-07-08 08:12
https://kumti.com/shtate-te-arrestuar-per-kokaine-ne-tirane-video/60%Hourly2016-07-08 08:10
https://kumti.com/germimet-per-varreze-masive-ne-kampusin-e-up-se-javen-e-ardhshme/60%Hourly2016-07-08 08:08
https://kumti.com/sivjet-edhe-100-shtepi-te-reja-per-serbet-e-kthyer/60%Hourly2016-07-08 08:06
https://kumti.com/socializimi-ne-10-hapa/60%Hourly2016-07-08 07:06
https://kumti.com/menyra-e-humbjes-se-peshes-gjate-temperaturave-te-larta/60%Hourly2016-07-08 07:03
https://kumti.com/ky-eshte-ishte-sulmuesi-ne-medine/60%Hourly2016-07-08 06:45
https://kumti.com/caushi-do-ta-kundershtojme-demarkacionin-edhe-pse-eshte-kusht-per-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2016-07-08 06:24
https://kumti.com/ky-person-ka-vdekur-ne-3-sulme-terroriste-historia-e-vertete-do-tiu-cudise-foto/60%Hourly2016-07-08 06:18
https://kumti.com/shba-kater-police-te-vrare-e-shtate-te-plagosur/60%Hourly2016-07-08 06:12
https://kumti.com/cilin-shtet-ende-se-ka-sulmuar-daesh/60%Hourly2016-07-08 06:09
https://kumti.com/president-nga-populli-apo-nga-parlamenti/60%Hourly2016-07-08 04:13
https://kumti.com/historiani-turk-kerkon-falje-per-fyerjen-e-skenderbeut/60%Hourly2016-07-08 04:05
https://kumti.com/obama-uron-kosovaret-dhe-thacin-per-fiter-bajram/60%Hourly2016-07-07 20:09
https://kumti.com/ftese-per-te-takuar-vetveten/60%Hourly2016-07-07 19:51
https://kumti.com/video-fjalimi-briliant-i-mesila-dodes-o-ju-muslimane-e-te-krishtere-per-hir-te-zotit-e-te-familjes-mos-votoni-per-martesat-gej/60%Hourly2016-07-07 17:59
https://kumti.com/domatja-pergjysmon-rrezikun-nga/60%Hourly2016-07-07 17:27
https://kumti.com/trump-hussein-ka-qene-i-mire-per-vrasjen-e-terroristeve/60%Hourly2016-07-07 17:10
https://kumti.com/jahjaga-i-kthehet-shkolles-shkon-ne-universitetin-e-dartmouth-ne-amerike/60%Hourly2016-07-07 17:05
https://kumti.com/futbollisti-i-romes-ne-shtepi-per-bajram-foto/60%Hourly2016-07-07 17:02
https://kumti.com/kotzias-te-shfrytezojme-sherrin-erdogan-gyleniste-ne-shqiperi/60%Hourly2016-07-07 17:00
https://kumti.com/festa-e-fiter-bajramit-ne-foto-mbreselenese/60%Hourly2016-07-07 16:56
https://kumti.com/mbi-350-civile-te-vrare-gjate-ramazanit-nga-sulmet-ne-kontinente-te-ndryshme/60%Hourly2016-07-07 16:41
https://kumti.com/lufta-e-gabuar-bush-blair-raporti-londra-e-dinte-qe-nuk-kishte-arme-kimike/60%Hourly2016-07-07 16:33
https://kumti.com/ku-mbet-shprehja-e-lire-alma-lama-fiton-gjyqin-ndaj-gold-ag-youtube-bllokon-kengen-shqiptar-2/60%Hourly2016-07-07 16:26
https://kumti.com/cfare-ju-duhet-nga-mengjesi-deri-ne-mbremje/60%Hourly2016-07-07 16:23
https://kumti.com/rusi-ceremonia-e-bajramit-u-mbajt-ne-xhamine-qendrore-ne-moske/60%Hourly2016-07-07 16:21
https://kumti.com/shkelet-armepushimi-ne-siri-3-te-vrare-dhe-17-te-plagosur/60%Hourly2016-07-07 16:19
https://kumti.com/familjet-e-viktimave-te-luftes-ne-irak-kerkojne-qe-tony-blair-te-ndiqet-penalisht/60%Hourly2016-07-07 16:17
https://kumti.com/babe-e-bir-plagosen-gjate-te-shtenave-ne-nje-kremtim-familjar-ne-rrethinen-e-tetoves/60%Hourly2016-07-07 16:15
https://kumti.com/abdurrahman-omic-njeriu-i-cili-i-shpetoi-masakres-se-srebrenices/60%Hourly2016-07-07 16:12
https://kumti.com/dikush-pyeti-si-do-te-dukej-bota-pa-myslimanet-dhe-ja-pergjigja-brilante-2/60%Hourly2016-07-07 16:02
https://kumti.com/skenderbeu-ne-nish-athere-paja-patakun-ta-vendosim-ne-bujanoc/60%Hourly2016-07-07 15:35
https://kumti.com/analize-ne-al-jazeera-pse-u-sulmua-xhamia-e-profetit-muhamed-ne-medine/60%Hourly2016-07-07 15:24
https://kumti.com/taip-erdogan-ua-uron-bajramin-ne-gjuhen-shqipe-foto/60%Hourly2016-07-07 15:16
https://kumti.com/me-ndihmen-e-komunes-bujukcekmexhe-struga-behet-me-park-modern-per-femije/60%Hourly2016-07-07 15:12
https://kumti.com/turistet-ruse-dynden-drejt-turqise/60%Hourly2016-07-07 14:42
https://kumti.com/drame-ne-gostivar-vellai-therre-me-thike-vellain-ne-marketin-e-tij/60%Hourly2016-07-07 14:35
https://kumti.com/sumeya-abdel-qader-keshilltarja-e-pare-myslimane-ne-milano/60%Hourly2016-07-07 14:21
https://kumti.com/njihuni-me-kosovarin-qe-agjeroi-69-muaj-te-ramazanit/60%Hourly2016-07-07 13:56
https://kumti.com/erdogan-demtimi-i-islamit-eshte-i-vetmi-qellim-qe-ka-isis-i/60%Hourly2016-07-07 13:54
https://kumti.com/fjalimi-i-myftiut-te-shkodres-per-fiter-bajramin-14372016/60%Hourly2016-07-07 13:52
https://kumti.com/bajrami-neper-bote-nga-namazi-tek-fishekzjarret-dhe-tradita/60%Hourly2016-07-07 13:49
https://kumti.com/se-paku-20-veteran-te-luftes-te-shba-se-bejne-vetevrasje-per-cdo-dite/60%Hourly2016-07-07 13:47
https://kumti.com/sulm-vdekjeprures-ne-bengazi-te-libise/60%Hourly2016-07-07 13:29
https://kumti.com/si-te-humbni-peshe-duke-perdorur-ujin-e-xhenxhefilit/60%Hourly2016-07-07 12:34
https://kumti.com/opozita-nese-per-liberalizimin-duhet-ti-japim-8200-hektare-sa-duhet-ti-japim-per-te-qene-pjese-e-be-se/60%Hourly2016-07-07 12:25
https://kumti.com/bajrami-shenon-nje-fillim-te-ri-per-myslimanet-britanike-pas-brexit/60%Hourly2016-07-07 12:17
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-fillon-fazen-e-trete-te-dezinsektimit/60%Hourly2016-07-07 11:19
https://kumti.com/bulliqi-kerkon-ballafaqim-publik-me-eksperte-per-demarkacionin/60%Hourly2016-07-07 11:15
https://kumti.com/franca-ia-kalon-britanise-behet-ekonomia-e-5-te-me-e-fuqishme-ne-bote/60%Hourly2016-07-07 11:13
https://kumti.com/theresa-may-drejt-kryeministrise-se-britanise/60%Hourly2016-07-07 11:11
https://kumti.com/obama-putin-bisedojne-per-sirine/60%Hourly2016-07-07 11:09
https://kumti.com/policia-vret-edhe-nje-person-me-ngjyre-ne-shba/60%Hourly2016-07-07 11:07
https://kumti.com/merkel-per-here-te-pare-viziton-kirgizine/60%Hourly2016-07-07 11:05
https://kumti.com/nderhyrja-e-britanise-ne-irak-pa-u-shteruar-te-gjitha-mundesite-diplomatike/60%Hourly2016-07-07 11:01
https://kumti.com/kerry-ne-ukraine-diskuton-menyrat-per-ti-dhene-fund-luftes/60%Hourly2016-07-07 10:58
https://kumti.com/ky-eshte-numri-i-besimtareve-ne-namaz-te-bajramit-ne-birmigham/60%Hourly2016-07-07 09:45
https://kumti.com/ja-cfare-pyetje-i-bene-alma-lames-qe-ajo-nuk-u-pergjigj/60%Hourly2016-07-07 09:08
https://kumti.com/fotot-e-rralla-barack-obama-me-veshje-myslimani/60%Hourly2016-07-07 08:52
https://kumti.com/ish-sulmuesi-i-turqise-serish-pranon-jam-shqiptar/60%Hourly2016-07-07 08:44
https://kumti.com/komiteti-per-politike-te-jashtme-i-pe-se-miraton-propozimin-per-liberalizim-per-kosoven/60%Hourly2016-07-07 07:22
https://kumti.com/tragjedia-me-e-madhe-eshte-se-ne-ende-nuk-e-dime-sa-irakian-kane-vdekur-ne-emrin-tone/60%Hourly2016-07-07 06:59
https://kumti.com/letrat-gjithnje-i-yti-tony-blair-e-nxiste-bushin-qe-ta-pushtonin-irakun/60%Hourly2016-07-07 06:32
https://kumti.com/mark-zuckerberg-prezanton-pajisjen-e-re-ne-perpjekje-per-te-lidhur-boten-me-internet/60%Hourly2016-07-07 06:01
https://kumti.com/pijet-me-gaz-me-efekt-negativ-te-organi-gjenital-i-meshkujve/60%Hourly2016-07-07 05:59
https://kumti.com/kujdes-ju-po-e-mbushni-gabimisht-telefonin-tuaj/60%Hourly2016-07-07 05:52
https://kumti.com/rasti-kumanova-ende-asnje-polic-nuk-eshte-denuar-per-dhunen-ndaj-te-burgosurve/60%Hourly2016-07-07 05:48
https://kumti.com/gezim-kelmendi-sipas-planit-te-pdk-se-me-demarkacionin-vendi-shkon-ne-zgjedhje-video/60%Hourly2016-07-07 05:46
https://kumti.com/shqiptari-i-kosoves-thote-se-ishte-spiun-i-cia-s-jam-infiltruar-si-xhihadist-jepja-informata-per-terrorizmin/60%Hourly2016-07-07 05:43
https://kumti.com/shqiptari-vret-shqiptarin-se-ishte-tifoz-me-interin-denohet-me-6-vite-burg/60%Hourly2016-07-07 05:41
https://kumti.com/ky-njeri-udhetoi-ne-60-shtete-per-4-vite-dhe-e-gjeti-islamin-gjate-rrugetimit/60%Hourly2016-07-06 19:02
https://kumti.com/nje-vajtim-per-almirin-4-vjecar/60%Hourly2016-07-06 15:23
https://kumti.com/njoftim-i-rendesishem-per-lexuesit-e-kohaislame-com/60%Hourly2016-07-06 15:17
https://kumti.com/18-vjetori-i-betejes-se-loxhes-perkujtohen-te-renet/60%Hourly2016-07-06 15:07
https://kumti.com/takat-e-anjezes/60%Hourly2016-07-06 14:49
https://kumti.com/kosova-shkaterron-mbi-2382-arme/60%Hourly2016-07-06 14:11
https://kumti.com/fajon-ratifikimi-i-demarkacionit-para-pushimeve-te-veres-ndryshe-humbet-shansi/60%Hourly2016-07-06 14:07
https://kumti.com/hodhi-qesen-me-mish-te-kalbur-derri-ne-nje-xhami-ne-londer-publikohen-pamjet/60%Hourly2016-07-06 13:25
https://kumti.com/restorantet-me-certifikate-sigurie-markimi-nis-nga-durresi/60%Hourly2016-07-06 12:31
https://kumti.com/kosova-shkaterron-2-382-arme-te-vogla-dhe-te-lehta/60%Hourly2016-07-06 12:28
https://kumti.com/sektori-i-sherbimeve-i-vetmi-sektor-me-bilanc-tregtar-pozitiv/60%Hourly2016-07-06 12:21
https://kumti.com/pagesa-e-dyshimte-10-milioneshe-per-kompanine-britanike/60%Hourly2016-07-06 12:17
https://kumti.com/milani-i-kinezeve-1-miliarde-investime-400-milione-transfere/60%Hourly2016-07-06 12:14
https://kumti.com/policia-kerkon-2-500-jeleke-anti-plumb-vlera-e-kontrates-mbi-2-milione-euro/60%Hourly2016-07-06 12:12
https://kumti.com/rama-ballkani-do-ti-bashkohet-be-se-pavaresisht-brexit/60%Hourly2016-07-06 12:10
https://kumti.com/kritere-te-reja-rreth-kartonit-te-gjelber/60%Hourly2016-07-06 12:07
https://kumti.com/ndertimi-i-autostrades-kosove-nish-do-te-filloje-pas-1-viti-e-gjysme/60%Hourly2016-07-06 12:04
https://kumti.com/messi-denohet-me-21-muaj-burg-dhe-dy-milione-euro/60%Hourly2016-07-06 11:58
https://kumti.com/mbreti-saudit-perkushtohet-per-luftimin-e-ekstremisteve/60%Hourly2016-07-06 11:54
https://kumti.com/10-gjera-qe-nuk-i-dini-per-rusine/60%Hourly2016-07-06 11:24
https://kumti.com/helikopteri-i-rrezuar-ne-turqi-raportohet-per-7-viktima/60%Hourly2016-07-06 10:36
https://kumti.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-iphone-7/60%Hourly2016-07-06 10:34
https://kumti.com/durres-43-vjecari-i-dehur-plagos-me-thike-vellain/60%Hourly2016-07-06 10:32
https://kumti.com/ky-eshte-numri-i-gjobave-qe-shqiptoi-per-bajram-policia/60%Hourly2016-07-06 10:29
https://kumti.com/kthehet-ne-rivendosje-ekstradimi-i-priftit-pedofil-britanik-te-arrestuar-ne-peje/60%Hourly2016-07-06 10:23
https://kumti.com/studimi-ipad-et-po-demtojne-zhvillimin-trupor-te-femijeve/60%Hourly2016-07-06 10:21
https://kumti.com/sulmi-ne-medine-disa-fjale-si-keshille/60%Hourly2016-07-06 10:12
https://kumti.com/bajram-i-embel-dhenie-buzeqeshje-cdo-femije-ne-bote-gjate-festes-se-bajramit/60%Hourly2016-07-06 09:48
https://kumti.com/muslimanet-ane-e-kend-botes-festojne-fiter-bajramin-foto/60%Hourly2016-07-06 09:27
https://kumti.com/ja-falja-e-namazit-te-bajramit-ne-kacanik/60%Hourly2016-07-06 09:06
https://kumti.com/vushtrria-organizon-faljen-e-namazit-te-bajramit-ne-qender-te-qytetit-foto/60%Hourly2016-07-06 08:57
https://kumti.com/hurmat-a-e-lehtesojne-lindjen/60%Hourly2016-07-06 08:55
https://kumti.com/politikania-u-perdhunua-nga-emigrantet-genjeu-ne-polici/60%Hourly2016-07-06 08:51
https://kumti.com/virigjinia-prezanton-ligjin-per-martesen-e-vajzave-ne-moshen-12-vjecare/60%Hourly2016-07-06 08:48
https://kumti.com/mbytet-ne-bazenin-e-gomes-2-vjecarja-nga-podujeva/60%Hourly2016-07-06 08:16
https://kumti.com/nga-perplasja-e-dy-autobuseve-ne-tanzani-30-te-vdekur-e-50-te-plagosur/60%Hourly2016-07-06 07:40
https://kumti.com/darke-bajrami-e-veselit-per-krere-fetare-e-perfaqesues-institucionesh/60%Hourly2016-07-06 07:39
https://kumti.com/per-nje-dite-italia-ka-shpetuar-rreth-4500-migrante/60%Hourly2016-07-06 07:37
https://kumti.com/kerkojne-lejimin-e-rindertimit-te-xhamise-se-ibrit-ne-veri-te-qytetit/60%Hourly2016-07-06 07:32
https://kumti.com/dashuria-politike-fe-dhe-falja-spektakolare-e-namazit-me-dron-ne-tirane/60%Hourly2016-07-06 04:12
https://kumti.com/serbi-vandalizohen-29-varreza-ne-novi-pazar/60%Hourly2016-07-06 04:00
https://kumti.com/yildirim-i-dime-ata-qe-ua-rrahin-shpinen-terroristeve/60%Hourly2016-07-06 03:58
https://kumti.com/fi-organizon-manifestimin-tradicional-bakllava-e-bajramit/60%Hourly2016-07-06 03:57
https://kumti.com/ferrari-lason-350-vetura-unike-per-te-festuar-70-vjetorin-e-themelimit/60%Hourly2016-07-06 03:53
https://kumti.com/keshtu-do-te-duket-kartemonedha-e-re-e-50-eurove/60%Hourly2016-07-06 03:51
https://kumti.com/tragjedi-ne-zvicer-italiani-vret-32-vjecarin-nga-drenasi/60%Hourly2016-07-06 03:48
https://kumti.com/mavraj-i-pranishem-ne-faljen-e-bajramit-ne-tirane/60%Hourly2016-07-06 03:43
https://kumti.com/fondet-shteterore-ruse-po-shteren/60%Hourly2016-07-05 19:28
https://kumti.com/putin-mbledh-keshillin-per-siguri-diskuton-per-baltikun/60%Hourly2016-07-05 19:26
https://kumti.com/lajm-i-keq-per-kosoven-shtyhet-liberalizimi-i-vizave/60%Hourly2016-07-05 19:22
https://kumti.com/basha-citon-suren-e-kuranit-per-bajram/60%Hourly2016-07-05 10:38
https://kumti.com/veseli-per-bajram-respekti-me-i-madh-per-ata-qe-sakrifikuan/60%Hourly2016-07-05 10:33
https://kumti.com/majko-uron-qe-bajrami-tu-sjelle-politikaneve-me-shume-mend-ne-koke/60%Hourly2016-07-05 10:30
https://kumti.com/erdogan-luften-kunder-terrorizmit-do-ta-vazhdojme-me-vendosmeri/60%Hourly2016-07-05 10:28
https://kumti.com/ne-shqiperi-maqedoni-dhe-kosove-falet-namazi-i-fiter-bajramit/60%Hourly2016-07-05 10:26
https://kumti.com/a-eshte-neser-bajram-prononcohet-imami-bekir-halimi-video/60%Hourly2016-07-04 21:24
https://kumti.com/nje-vote-nje-post-mbahu-kosove/60%Hourly2016-07-04 17:47
https://kumti.com/vetevendosje-uron-boten-myslimane-per-bajram/60%Hourly2016-07-04 17:20
https://kumti.com/vrasesi-i-almirit-njihej-per-policine-krimet-e-tij-me-krenari-i-shfaqte-ne-rrjete-sociale-foto/60%Hourly2016-07-04 16:39
https://kumti.com/ja-cfare-u-bejne-femijeve-qe-kane-agjeruar-per-here-te-pare-ne-maroko/60%Hourly2016-07-04 16:34
https://kumti.com/imami-i-qabes-per-bajram-do-te-jete-ne-shqiperi/60%Hourly2016-07-04 16:20
https://kumti.com/nje-leter-almirit/60%Hourly2016-07-04 13:18
https://kumti.com/dhjetera-vajza-nga-shqiperia-erdhen-ne-rashke-qe-te-njihen-me-djeme-serbe/60%Hourly2016-07-04 12:32
https://kumti.com/40-mije-euro-per-dushtualetet-e-fsk-se/60%Hourly2016-07-04 12:13
https://kumti.com/suma-te-hetohen-komandantet-milionere/60%Hourly2016-07-04 12:11
https://kumti.com/policia-planifikon-te-bleje-arme-te-gjata/60%Hourly2016-07-04 12:09
https://kumti.com/hammond-e-perkrah-may-per-kryeministre-te-britanise/60%Hourly2016-07-04 12:05
https://kumti.com/ish-kryediplomatja-izraelite-refuzon-te-merret-ne-pyetje-per-krime-lufte/60%Hourly2016-07-04 12:00
https://kumti.com/kuvendi-mblidhet-te-enjten-nuk-eshte-ne-rend-dite-demarkacioni/60%Hourly2016-07-04 11:57
https://kumti.com/farage-heq-dore-nga-posti-i-kryetarit-te-ukip/60%Hourly2016-07-04 11:55
https://kumti.com/turqia-nuk-i-ka-ofruar-baze-ushtarake-rusise/60%Hourly2016-07-04 11:54
https://kumti.com/erdogan-demtimi-i-islamit-eshte-i-vetmi-qellim-qe-ka-daesh-i/60%Hourly2016-07-04 11:50
https://kumti.com/vdes-baba-i-halil-matoshit-allahu-e-meshirofte/60%Hourly2016-07-03 16:56
https://kumti.com/afrim-gashi-neser-protestojme-ne-kumanove/60%Hourly2016-07-03 15:05
https://kumti.com/flet-babai-i-almirit-i-perlotur-kerkon-denim-maksimal-per-vrasesin-video/60%Hourly2016-07-03 14:58
https://kumti.com/ky-asht-fiku-qe-lufton-lodhjen-e-infeksionet/60%Hourly2016-07-03 14:32
https://kumti.com/krishterja-agjeron-ramazanin-ne-mbeshtetje-te-miqve-muslimane/60%Hourly2016-07-03 14:06
https://kumti.com/gjashte-gjerat-e-bukura-qe-i-pame-vitet-e-kaluara-ne-ramazan/60%Hourly2016-07-03 13:59
https://kumti.com/mustafa-ne-samitin-e-lidereve-ne-paris-kerkon-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2016-07-03 13:45
https://kumti.com/perseri-digjet-shtepia-ne-qendren-historike-te-prizrenit/60%Hourly2016-07-03 13:44
https://kumti.com/iftar-midis-gazi-babe/60%Hourly2016-07-03 13:43
https://kumti.com/nikoliq-nuk-hyjme-ne-be-nese-kusht-eshte-njohja-e-kosoves/60%Hourly2016-07-03 13:40
https://kumti.com/kosova-ende-varet-nga-parate-e-diaspores/60%Hourly2016-07-03 13:33
https://kumti.com/milioneret-e-kosoves-se-varfer/60%Hourly2016-07-03 13:26
https://kumti.com/per-vellezerit-tane-siriane-do-te-ofrojme-mundesine-e-nenshtetesise/60%Hourly2016-07-03 13:23
https://kumti.com/rritje-globale-e-prodhimit-te-gazit-natyror-rusia-eksportuesja-me-e-madhe/60%Hourly2016-07-03 13:22
https://kumti.com/irak-nje-sulm-me-bombe-shkakton-84-te-vdekur-dhe-133-te-plagosur/60%Hourly2016-07-03 13:20
https://kumti.com/dikur-preferonin-qytetet-tani-fshatrat-behen-atraktive/60%Hourly2016-07-03 13:18
https://kumti.com/dita-e-pare-e-fiter-bajramit-te-marten/60%Hourly2016-07-03 13:16
https://kumti.com/shoqata-nun-gezon-skamnoret-me-kepuce-te-reja-per-bajram/60%Hourly2016-07-03 12:51
https://kumti.com/arsyeja-e-gezimit-diten-e-bajramit/60%Hourly2016-07-03 02:27
https://kumti.com/ja-kush-eshte-kryeimami-i-pejes-enes-goga/60%Hourly2016-07-02 23:58
https://kumti.com/madheshtia-e-ruajtjes-se-amanetit/60%Hourly2016-07-02 17:19
https://kumti.com/sapo-ta-lini-duhanin-trupi-do-te-filloje-te-sherohet/60%Hourly2016-07-02 17:14
https://kumti.com/falet-namazi-i-pare-ne-xhamine-me-te-madhe-ne-historine-e-republikes-se-turqise/60%Hourly2016-07-02 17:11
https://kumti.com/namazi-i-nates-bllokon-rrugen-ne-tirane/60%Hourly2016-07-02 13:21
https://kumti.com/benzema-ne-meke-per-umre/60%Hourly2016-07-02 13:01
https://kumti.com/ende-nuk-dihet-kur-do-te-perfundoje-restaurimi-i-xhamise-se-carshise-video/60%Hourly2016-07-02 12:55
https://kumti.com/ja-njoftimi-i-babait-te-almirit-qe-te-djeg-shpirtin-per-varrimin-e-te-birit-4-vjecar-foto/60%Hourly2016-07-02 12:51
https://kumti.com/stamboll-thirret-ezani-i-pare-ne-aja-sofia-pas-85-vitesh/60%Hourly2016-07-02 12:48
https://kumti.com/26-vjet-nga-deklarata-kushtetuese-e-2-korrikut/60%Hourly2016-07-02 12:12
https://kumti.com/pensionistet-e-vdekur-moren-nga-shteti-mbi-800-mije-euro/60%Hourly2016-07-02 12:10
https://kumti.com/britani-pendohen-1-2-milione-veta-qe-votuan-per-largim-nga-be/60%Hourly2016-07-02 12:04
https://kumti.com/serbi-ne-sulmin-me-te-shtena-5-te-vrare-dhe-20-te-plagosur/60%Hourly2016-07-02 12:03
https://kumti.com/ceki-qeveria-e-ka-hedhur-poshte-thirrjen-e-presidentit-per-referendum/60%Hourly2016-07-02 11:59
https://kumti.com/demarkacioni-molle-sherri-me-malin-e-zi/60%Hourly2016-07-02 11:56
https://kumti.com/ushtria-turke-shkaterron-27-objektiva-te-terroristeve-ne-veri-te-irakut/60%Hourly2016-07-02 11:53
https://kumti.com/arrestohet-ne-vermice-shqiptari-i-kerkuar-nga-interpoli/60%Hourly2016-07-02 11:50
https://kumti.com/pershendetje-e-ngrohte-mes-kadri-veselit-e-jakup-krasniqit/60%Hourly2016-07-02 11:48
https://kumti.com/kroacia-ne-shengen-ne-vitin-2018/60%Hourly2016-07-02 11:43
https://kumti.com/departamenti-i-shtetit-maqedonia-nuk-lufton-mjaftueshem-kunder-tregtise-me-njerez/60%Hourly2016-07-01 21:23
https://kumti.com/vatra-e-hafizlereve-te-kuranit-mirepriti-hafizleret-e-shquar-nga-maqedonia-dhe-kosova/60%Hourly2016-07-01 21:13
https://kumti.com/kater-ministra-te-qeverise-ne-libi-japin-doreheqje/60%Hourly2016-07-01 21:11
https://kumti.com/si-e-kerkon-muslimani-naten-e-kadrit/60%Hourly2016-07-01 21:08
https://kumti.com/kosova-refuzon-ta-ekstradoje-priftin-britanik-te-akuzuar-per-pedofili/60%Hourly2016-07-01 18:46
https://kumti.com/kosove-besimtaret-u-luten-per-viktimat-e-sulmit-terrorist-ne-stamboll/60%Hourly2016-07-01 18:01
https://kumti.com/erdogan-ata-te-cilet-mundohen-te-na-ndajne-nuk-do-tia-arrijne-qellimit-2/60%Hourly2016-07-01 17:29
https://kumti.com/ushqimet-qe-i-sigurojne-organizmit-sasine-e-hekurit-te-nevojshem/60%Hourly2016-07-01 17:11
https://kumti.com/shpejtoni-metabolizmin-dhe-djegni-yndyren-me-keto-ushqime/60%Hourly2016-07-01 17:08
https://kumti.com/megjithate-duhani-nuk-largon-stresin/60%Hourly2016-07-01 17:05
https://kumti.com/behet-i-ditur-emri-i-organizatorit-te-sulmit-ne-stamboll/60%Hourly2016-07-01 16:33
https://kumti.com/rinia-e-cairit-i-madh-e-i-vogel-ne-ndihme-te-skamnoreve-ta-fitojme-shperblimin-te-zoti/60%Hourly2016-07-01 16:25
https://kumti.com/ja-per-cfare-sherben-levoren-e-shalqirit/60%Hourly2016-07-01 15:40
https://kumti.com/33-milione-euro-shtese-per-buxhetin-e-kosoves/60%Hourly2016-07-01 15:33
https://kumti.com/zyrtarizohet-vendimi-per-zgjatjen-e-sanksioneve-ndaj-rusise/60%Hourly2016-07-01 15:31
https://kumti.com/ja-pse-duhet-te-pini-leng-boronice/60%Hourly2016-07-01 15:28
https://kumti.com/dhjete-bimet-te-cilat-ua-forcojne-imunitetin/60%Hourly2016-07-01 15:27
https://kumti.com/erdogan-ata-te-cilet-mundohen-te-na-ndajne-nuk-do-tia-arrijne-qellimit/60%Hourly2016-07-01 15:27
https://kumti.com/ushqimet-qe-duhet-konsumuar-qe-ushtrimet-te-funksionojne-me-mire/60%Hourly2016-07-01 15:24
https://kumti.com/deshiroj-ta-ndryshoj-boten/60%Hourly2016-07-01 15:19
https://kumti.com/malajzia-emeron-grate-e-para-ne-gjykaten-e-larte-sheriatike/60%Hourly2016-07-01 15:15
https://kumti.com/zevendesministri-emin-krasniqi-per-kater-muaj-e-vodhi-veturen-e-shtetit/60%Hourly2016-07-01 14:50
https://kumti.com/shumica-e-kandidateve-per-drejtor-te-bks-se-i-plotesojne-kriteret-favorizohet-ai-me-me-se-paku-kualifikim/60%Hourly2016-07-01 14:48
https://kumti.com/ne-haiti-hapet-per-adhurim-xhamia-e-pare-me-minare/60%Hourly2016-07-01 14:44
https://kumti.com/skandaloze-prifti-ortodoks-ja-cfare-ben/60%Hourly2016-07-01 14:32
https://kumti.com/gormez-shenjester-e-ketyre-sulmeve-eshte-islami/60%Hourly2016-07-01 14:27
https://kumti.com/indonezianet-duhet-te-presin-37-vjet-per-te-kryer-haxhin/60%Hourly2016-07-01 14:16
https://kumti.com/ndalohet-hyrja-per-3-dite-per-jomuslimanet-ne-mesxhid-i-aksa/60%Hourly2016-07-01 14:13
https://kumti.com/gormez-pret-dijetaret-emigrante-ne-darken-e-iftarit/60%Hourly2016-07-01 14:10
https://kumti.com/australi-xhamia-ne-shenjester-te-anti-islamikeve/60%Hourly2016-07-01 14:07
https://kumti.com/kryeqendrat-evropiane-dhe-boterore-me-ngjyrat-e-flamurit-turk/60%Hourly2016-07-01 14:06
https://kumti.com/vajza-e-politikanit-italian-konvertohet-ne-islam/60%Hourly2016-07-01 14:04
https://kumti.com/perhapja-e-islamit-ne-bote/60%Hourly2016-07-01 12:46
https://kumti.com/turqia-ndihma-humanitare-rripit-te-gazes-per-fiter-bajram/60%Hourly2016-07-01 12:44
https://kumti.com/turqi-hapet-gjerdani-i-gjirit-te-izmitit/60%Hourly2016-07-01 12:41
https://kumti.com/hoxha-nga-ferizaj-shtron-iftar-cdo-dite-per-50-persona-e-me-shume/60%Hourly2016-07-01 12:40
https://kumti.com/fsk-se-i-shtohen-nente-togere-te-diplomuar/60%Hourly2016-07-01 12:27
https://kumti.com/industria-e-qumeshtit-i-sjell-miliona-shtetit/60%Hourly2016-07-01 12:26
https://kumti.com/zyrtaret-serbe-te-arrestuar-ne-gracanice-kane-lidhje-me-grupin-e-azem-syles/60%Hourly2016-07-01 12:22
https://kumti.com/interfaith-kosova-projekti-i-petrit-selimit-qe-dyshohet-se-keqperdori-mijera-euro-te-shtetit/60%Hourly2016-07-01 12:20
https://kumti.com/bie-papunesia-ne-be-dhe-eurozone/60%Hourly2016-07-01 12:17
https://kumti.com/austri-zgjedhjet-presidenciale-do-te-perseriten/60%Hourly2016-07-01 12:15
https://kumti.com/poposki-per-aa-integrimi-ne-be-eshte-percaktimi-yne-kryesor-strategjik/60%Hourly2016-07-01 12:12
https://kumti.com/nisi-takimi-cavushoglu-lavrov-ne-soci-te-rusise/60%Hourly2016-07-01 12:08