XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/si-ta-gjeni-dicka-qe-nuk-e-mbani-mend-se-ku-e-keni-lene/60%Hourly2016-08-31 23:36
https://kumti.com/6-shkaqet-qe-lehtesojne-mesimin-permendesh/60%Hourly2016-08-31 23:31
https://kumti.com/me-i-miri-eshte-ai-qe-e-meson-kuranin-dhe-ua-meson-te-tjereve/60%Hourly2016-08-31 23:27
https://kumti.com/pyetje-qe-u-ndaluan-ti-behen-profetit-alejhi-selam/60%Hourly2016-08-31 23:25
https://kumti.com/4-gjera-qe-sjellin-mjerimin/60%Hourly2016-08-31 23:24
https://kumti.com/cfare-i-ndodhi-atyre-qe-ben-durim-ndaj-epsheve-dhe-braktisen-ate-qe-nuk-lejohet/60%Hourly2016-08-31 23:22
https://kumti.com/dalja-e-ademit-nga-xheneti/60%Hourly2016-08-31 23:21
https://kumti.com/ai-qe-e-humb-shpresen-nga-meshira-e-allahut/60%Hourly2016-08-31 23:19
https://kumti.com/nuk-falem-dot-se-me-pengon-familja-sa-e-vertete-eshte-kjo/60%Hourly2016-08-31 23:17
https://kumti.com/udhezimi-hyjnor-e-profetik-ne-kurimin-e-alkoolizmit/60%Hourly2016-08-31 23:16
https://kumti.com/keshillat-e-mesuesit-per-nxenesin-e-tij/60%Hourly2016-08-31 23:14
https://kumti.com/4-gjera-qe-duhet-ti-dini-rreth-drejtimit-nga-kibla/60%Hourly2016-08-31 23:13
https://kumti.com/engjejt-kerkojne-falje-per-besimtarin/60%Hourly2016-08-31 23:11
https://kumti.com/si-ta-ushqesh-zemren-tende-me-suren-el-fatiha/60%Hourly2016-08-31 23:09
https://kumti.com/7-format-e-shpalljeve-ndaj-profetit-muhamed-alejhi-selam/60%Hourly2016-08-31 23:06
https://kumti.com/vritet-ne-halep-zedhenesi-i-daesh-it-muhammad-al-adnani/60%Hourly2016-08-31 14:14
https://kumti.com/nje-peshkatare-e-cuditshme-ne-gaza-ben-biznes-aty-ku-nuk-ta-pret-mendja/60%Hourly2016-08-31 14:12
https://kumti.com/obama-dhe-erdogan-takohen-te-dielen-tema-kryesore-operacioni-mburoja-e-eufratit/60%Hourly2016-08-31 14:05
https://kumti.com/izraeli-mbyll-nje-radio-palestineze-dhe-arreston-5-gazetare/60%Hourly2016-08-31 13:36
https://kumti.com/a-e-dinit-se-statuja-e-lirise-perfaqeson-ne-fakt-nje-femer-muslimane/60%Hourly2016-08-31 13:26
https://kumti.com/a-beson/60%Hourly2016-08-31 13:08
https://kumti.com/turqia-paralajmeron-shba-ne-per-operacionin-mburoja-e-eufratit/60%Hourly2016-08-31 13:05
https://kumti.com/mulla-jakup-asipi-ne-kohen-e-osmanlive-ja-ke-qene-pashe-ja-beg-ja-vezir-e-ja-spahi-kurse-tash/60%Hourly2016-08-31 13:02
https://kumti.com/nena-e-mire-keshillon-te-bijen/60%Hourly2016-08-31 12:59
https://kumti.com/muhamed-zekiri-i-thote-lamtumire-gazetarise-ja-letra-e-tij-prekese/60%Hourly2016-08-31 12:57
https://kumti.com/trashegimia-e-madhe-e-muhamet-camit-kycykut/60%Hourly2016-08-31 12:54
https://kumti.com/muslimanet-denojne-ndalesen-e-hixhabit-per-motrat-ne-nigeri/60%Hourly2016-08-31 12:50
https://kumti.com/turqi-shfaqet-per-here-te-pare-shefja-e-policise-me-shami-koke/60%Hourly2016-08-31 12:47
https://kumti.com/nje-femer-hedh-ne-ere-nje-mjet-dhe-plagos-nje-person/60%Hourly2016-08-31 10:21
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-50-mije-euro-per-rajonet-e-permbytura-ne-maqedoni/60%Hourly2016-08-31 10:20
https://kumti.com/kjo-eshte-njera-nder-xhamite-me-te-medha-dhe-me-shtrenjta-ne-bote-qe-po-ndertohet-ne-algjeri/60%Hourly2016-08-31 10:05
https://kumti.com/ky-eshte-plani-i-policise-se-kosoves-per-neser/60%Hourly2016-08-31 10:03
https://kumti.com/dosja-e-shefave-grabovci-e-quan-flora-brovinen-idiot/60%Hourly2016-08-31 09:46
https://kumti.com/karikuesi-qe-mban-ne-ajer-telefonin-tuaj/60%Hourly2016-08-31 06:14
https://kumti.com/emrat-e-femijeve-te-zhdukur-ekspozohen-ne-sheshin-zahir-pajaziti-te-kryeqytetit/60%Hourly2016-08-31 06:10
https://kumti.com/mustafi-do-te-jap-gjithcka-per-arsenalin/60%Hourly2016-08-31 06:09
https://kumti.com/sheiku-i-dubait-vizite-surprize-ne-ora-7-30-furtune-ne-administrate/60%Hourly2016-08-31 06:02
https://kumti.com/historia-rreqethese-e-zhdukjes-se-femijeve-shqiptare-ne-britani/60%Hourly2016-08-31 05:55
https://kumti.com/ky-eshte-plani-i-forcave-malazeze-nese-situata-eskalon-ne-kufirin-me-kosoven/60%Hourly2016-08-31 05:51
https://kumti.com/kurre-mos-i-harro-keto-tri-lutje/60%Hourly2016-08-31 00:10
https://kumti.com/10-dobi-nga-ndodhite-e-njerezve-te-shquar/60%Hourly2016-08-31 00:09
https://kumti.com/mendimet-qe-ju-sjell-shejtani/60%Hourly2016-08-31 00:07
https://kumti.com/celesa-qe-te-sjellin-bereqetin/60%Hourly2016-08-31 00:05
https://kumti.com/si-ta-mesosh-se-si-do-te-jete-gjendja-jote-ne-varr/60%Hourly2016-08-31 00:04
https://kumti.com/5-fjali-qe-duhet-tia-thuash-bashkeshortes-tende/60%Hourly2016-08-31 00:00
https://kumti.com/4-gjerat-qe-thirren-pejgamberet/60%Hourly2016-08-30 23:59
https://kumti.com/20-rregulla-shtepiake/60%Hourly2016-08-30 23:56
https://kumti.com/dua-kur-nje-person-ju-ben-padrejtesi/60%Hourly2016-08-30 22:12
https://kumti.com/ruhu-nga-tre-perlotje/60%Hourly2016-08-30 22:08
https://kumti.com/3-kushtet-qe-zoti-te-pranoje-veprat-e-tua/60%Hourly2016-08-30 22:06
https://kumti.com/cfare-ndodh-kur-thyhet-pasqyra/60%Hourly2016-08-30 22:04
https://kumti.com/dy-ujitjet-qe-zbret-allahu/60%Hourly2016-08-30 22:01
https://kumti.com/nje-nga-mekatet-e-medha/60%Hourly2016-08-30 21:59
https://kumti.com/koha-dhe-vendet-ne-te-cilat-pranohet-duaja-jane/60%Hourly2016-08-30 21:56
https://kumti.com/shba-te-nuk-e-kane-mbajtur-premtimin-e-dhene-ndaj-turqise/60%Hourly2016-08-30 14:50
https://kumti.com/the-guardian-okb-ja-i-paguan-dhjetera-miliona-regjimit-te-esadit-nepermjet-programit-te-ndihmes-per-sirine/60%Hourly2016-08-30 14:47
https://kumti.com/fudbollistet-e-kombetares-dhe-hoxhe-ahmed-kalaja-foto/60%Hourly2016-08-30 14:43
https://kumti.com/ndalimi-i-burkinit-te-drejtat-e-femrave-dhe-rruga-e-profetit-muhamed-si-zgjidhje/60%Hourly2016-08-30 14:37
https://kumti.com/kurani-ndihmoi-sherimin-e-djalit-tim-te-semure/60%Hourly2016-08-30 14:35
https://kumti.com/ezan-ne-ambient-te-hapur-ne-kanada/60%Hourly2016-08-30 14:33
https://kumti.com/srebrenice-kuranin-vijne-per-ta-mesuar-te-rinj-e-te-vjeter/60%Hourly2016-08-30 14:18
https://kumti.com/qeveria-e-kanadase-isis-it-do-ti-referohen-si-daesh/60%Hourly2016-08-30 13:58
https://kumti.com/ambasadori-donald-lu-kam-degju-qe-shqiptaret-jane-te-beses-por-politikane-me-te-pabese-nuk-ka-bota/60%Hourly2016-08-30 13:29
https://kumti.com/operacion-masiv-200-police-kunder-kanabisit-ne-shkoder/60%Hourly2016-08-30 08:58
https://kumti.com/mercedes-glb-sipas-auto-bild/60%Hourly2016-08-30 08:55
https://kumti.com/kosova-refuzoi-miqesore-me-marokun/60%Hourly2016-08-30 08:54
https://kumti.com/bastisje-ne-prishtine-gjashte-te-arrestuar-per-sulmin-ne-kuvend-foto/60%Hourly2016-08-30 08:49
https://kumti.com/pershkrimi-i-xhehenemit-tronditese/60%Hourly2016-08-29 23:02
https://kumti.com/veshtroni-butesine-e-allahut/60%Hourly2016-08-29 22:59
https://kumti.com/mekatet-e-popujve-te-zhdukur/60%Hourly2016-08-29 22:57
https://kumti.com/ndarja-e-pergjegjesive-ne-familje/60%Hourly2016-08-29 22:56
https://kumti.com/nje-fjale-qe-te-ndalon-nga-futja-ne-zjarr/60%Hourly2016-08-29 22:54
https://kumti.com/si-te-gjesh-rrugedalje/60%Hourly2016-08-29 22:52
https://kumti.com/martohu-qe-te-shpetosh-nga-veset-e-liga/60%Hourly2016-08-29 22:50
https://kumti.com/3-format-se-si-largohet-dituria-nga-njerezit/60%Hourly2016-08-29 22:49
https://kumti.com/pse-ska-bereqet-koha-paraja-dhe-te-mbjellat/60%Hourly2016-08-29 22:47
https://kumti.com/arma-me-e-forte-e-shejtanit/60%Hourly2016-08-29 22:45
https://kumti.com/banimi-i-pare-ne-boten-tjeter/60%Hourly2016-08-29 22:44
https://kumti.com/mrekullite-numerore-ne-kuran/60%Hourly2016-08-29 22:42
https://kumti.com/menyra-me-e-lehte-per-te-larguar-nervozizmin/60%Hourly2016-08-29 22:39
https://kumti.com/tre-probleme-zgjidhen-me-tre-gjera/60%Hourly2016-08-29 22:37
https://kumti.com/duaja-e-largimit-te-ankthit-dhe-trishtimit-dhe-kuptimi-i-bukur-i-saj/60%Hourly2016-08-29 22:34
https://kumti.com/muhamed-ali-dhe-keshillat-e-arta-pr-vajzen-e-tij/60%Hourly2016-08-29 17:01
https://kumti.com/biznesmeni-turk-rrefen-se-si-organizata-e-gylenit-ia-shkaterroi-biznesin-ngaqe-nuk-financoi-shkollat-e-tyre/60%Hourly2016-08-29 16:14
https://kumti.com/shkaku-i-shamise-pronari-i-nje-restoranti-ne-paris-refuzon-te-sherbej/60%Hourly2016-08-29 15:51
https://kumti.com/rikthimi-i-ligjit-te-kanunit-ne-kosove-gjashte-vrasje-brenda-javes/60%Hourly2016-08-29 14:06
https://kumti.com/ushtria-turke-avancon-drejt-qytetit-sirian-manbij/60%Hourly2016-08-29 13:41
https://kumti.com/mali-i-zi-vendos-njesit-antiterrorist-ne-kufi-me-kosoven/60%Hourly2016-08-29 12:59
https://kumti.com/si-ta-permbysni-nje-kombshtet-ne-3-hapa-te-thjeshte/60%Hourly2016-08-29 12:52
https://kumti.com/privatizimi-qe-coi-kosoven-ne-krize-ekonomike/60%Hourly2016-08-29 12:48
https://kumti.com/rreth-700-raste-te-reja-me-kancer-per-7-muaj/60%Hourly2016-08-29 12:45
https://kumti.com/korrupsioni-nuk-mund-te-luftohet-nga-te-korruptuarit/60%Hourly2016-08-29 12:41
https://kumti.com/ministri-gjerman-i-ekonomise-britania-duhet-te-paguaj-per-brexit-in/60%Hourly2016-08-29 12:38
https://kumti.com/cavusoglu-turqia-do-te-godase-ypg-ne-deri-sa-te-largohet-ne-lindje-nga-eufratit/60%Hourly2016-08-29 12:30
https://kumti.com/ratifikim-i-demarkacionit-apo-zgjedhje/60%Hourly2016-08-29 12:29
https://kumti.com/qeveria-duhet-ti-jape-57-milione-dollare-bankersit/60%Hourly2016-08-29 12:25
https://kumti.com/cilit-shtet-i-frikesohet-daesh/60%Hourly2016-08-29 10:17
https://kumti.com/xhamia-e-dy-vajzave-a-keni-degjuar-per-te/60%Hourly2016-08-29 09:43
https://kumti.com/ezan-midis-kanadase/60%Hourly2016-08-29 09:14
https://kumti.com/shperthim-vetevrases-ne-jemen-te-pakten-40-te-vrare/60%Hourly2016-08-29 09:03
https://kumti.com/cfare-kerkojne-me-shume-italianet-ne-google/60%Hourly2016-08-29 08:59
https://kumti.com/kufiri-mali-i-zi-po-behet-gati-per-lufte-me-kosoven/60%Hourly2016-08-29 08:49
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xxii-grabovci-kishte-kercenuar-jakup-krasniqin-ftyra-ta-kane-loken/60%Hourly2016-08-29 08:45
https://kumti.com/restoranti-francez-refuzon-te-sherbeje-muslimanet/60%Hourly2016-08-29 06:23
https://kumti.com/okb-pabarazia-gjinore-ne-afriken-subsahariane-kushton-95-miliarde-dollare-ne-vit/60%Hourly2016-08-29 05:57
https://kumti.com/erdogan-do-ta-zhdukim-me-gjithe-rrenje-terrorin/60%Hourly2016-08-29 05:54
https://kumti.com/serie-a-icardi-shpeton-interin-nga-turpi/60%Hourly2016-08-29 05:47
https://kumti.com/vajza-nentevjecare-dhunohet-vritet-e-copetohet-nga-nena-dhe-i-dashuri-saj-foto/60%Hourly2016-08-29 05:41
https://kumti.com/ahmeti-demarkacioni-nuk-kalon/60%Hourly2016-08-29 05:39
https://kumti.com/si-tia-mesosh-fene-femijve-te-tu/60%Hourly2016-08-28 22:37
https://kumti.com/hena-e-pergjakur-genjeshtra-e-radhes/60%Hourly2016-08-28 22:35
https://kumti.com/3-keshilla-se-si-keshilloheshin-njerezit-e-mire/60%Hourly2016-08-28 22:33
https://kumti.com/ja-perse-femijet-tane-behen-genjeshtare/60%Hourly2016-08-28 22:32
https://kumti.com/4-gjera-jane-shume-te-dashura-per-allahun/60%Hourly2016-08-28 22:30
https://kumti.com/10-rastet-kur-duhet-te-marresh-gusul/60%Hourly2016-08-28 22:28
https://kumti.com/12-cilesite-e-gruas-se-mire-jane/60%Hourly2016-08-28 22:26
https://kumti.com/nese-njeriu-nuk-i-arrin-keto-tre-gjera-ai-eshte-i-humbur/60%Hourly2016-08-28 22:24
https://kumti.com/a-i-ke-degjuar-keto-rreth-xhenetit/60%Hourly2016-08-28 22:22
https://kumti.com/10-menyrat-e-mbrojtjes-prej-shejtanit/60%Hourly2016-08-28 22:20
https://kumti.com/a-je-ti-nga-njerezit-e-devotshem/60%Hourly2016-08-28 22:18
https://kumti.com/celesat-qe-do-te-ndryshojne-jeten/60%Hourly2016-08-28 22:17
https://kumti.com/3-gjera-te-bejne-te-fitosh-respektin-e-njerezve/60%Hourly2016-08-28 22:15
https://kumti.com/2-veprat-qe-do-te-ndermjetsojne-ne-diten-e-gjykimit/60%Hourly2016-08-28 22:13
https://kumti.com/perdorimi-i-telefonave-ne-xhami/60%Hourly2016-08-28 22:11
https://kumti.com/mustafi-e-konfirmon-jam-lojtar-i-arsenalit/60%Hourly2016-08-28 22:07
https://kumti.com/ja-si-perfundoi-nje-eksperiment-social-me-burkini-ne-nje-plazh-britanik-video/60%Hourly2016-08-28 22:03
https://kumti.com/73-vjecari-qe-vrau-gruan-me-sepate-e-vrava-se-me-pyeti-ku-isha/60%Hourly2016-08-28 22:00
https://kumti.com/fillon-viti-i-ri-shkollor-ne-palestine-gezim-tek-femijet-perkunder-kushteve-te-kufizuara-per-mesim/60%Hourly2016-08-28 16:59
https://kumti.com/gjermania-pret-300-mije-emigrante-kete-vit/60%Hourly2016-08-28 16:44
https://kumti.com/ai-kurban-qe-prehet-para-bajramit-nuk-quhet-kurban/60%Hourly2016-08-28 16:33
https://kumti.com/dhjetera-civile-te-vrare-e-te-plagosur-sot-ne-halep-nga-sulmet-ajrore/60%Hourly2016-08-28 16:30
https://kumti.com/analize-per-ceshtjen-burkini-kush-jane-me-te-keqinj-talebanet-apo-politikanet-franceze/60%Hourly2016-08-28 16:29
https://kumti.com/taken-2-albanofobia-dhe-islamofobia/60%Hourly2016-08-28 16:27
https://kumti.com/kinemaja-mbi-nje-shekull-islamofobi-stereotipe-dhe-pershkrime-negative-te-muslimaneve-2/60%Hourly2016-08-28 16:23
https://kumti.com/katar-ekspozite-per-legjenden-e-boksit-muhammad-ali/60%Hourly2016-08-28 16:19
https://kumti.com/heronjte-e-paqes-helmetat-e-bardha/60%Hourly2016-08-28 16:17
https://kumti.com/ne-londer-mbahet-proteste-kunder-ndalimit-te-burkinit-ne-france/60%Hourly2016-08-28 16:15
https://kumti.com/hixhabi-pjese-zyrtare-e-uniformes-policore-ne-turqi/60%Hourly2016-08-28 16:14
https://kumti.com/me-hekurudhen-haremejn-per-dy-ore-nga-medina-ne-meke/60%Hourly2016-08-28 16:12
https://kumti.com/maqedoni-nun-i-shperndane-mbi-30-ton-ndihma/60%Hourly2016-08-28 15:46
https://kumti.com/ushtria-turke-neutralizon-25-militante-te-pkkpyd-se-ne-jarabulus/60%Hourly2016-08-28 12:03
https://kumti.com/reuters-zviceranet-nisin-armatosjen-e-popullsise/60%Hourly2016-08-28 11:01
https://kumti.com/sekretet-thelbesore-te-gjuhes-se-trupit-foto/60%Hourly2016-08-28 10:50
https://kumti.com/boronica-lufton-fryerjet-ne-stomak/60%Hourly2016-08-28 10:47
https://kumti.com/mushtisht-protestuesit-ia-arrin-qellimit-autobuset-me-serbe-kthehen-prapa/60%Hourly2016-08-28 10:44
https://kumti.com/konfirmohen-specifikat-kyce-te-xiaomi-mi-note-2/60%Hourly2016-08-28 09:55
https://kumti.com/13-te-arrestuar-ne-mushtishte-1-polic-i-lenduar/60%Hourly2016-08-28 09:47
https://kumti.com/gjendet-trupi-i-pajete-i-nje-femre-ne-lumin-sitnica/60%Hourly2016-08-28 09:45
https://kumti.com/prokuroria-jep-detaje-kush-eshte-polici-qe-mbillte-kanabis-ne-kolonje/60%Hourly2016-08-28 09:33
https://kumti.com/turqi-sulmohet-me-raketa-aeroporti-ne-dijarbakir/60%Hourly2016-08-28 09:15
https://kumti.com/bulqize-torturonte-nenen-e-vet-101-vjece-arrestohet-i-biri/60%Hourly2016-08-28 09:12
https://kumti.com/djale-per-shembull-ky-i-ri-e-meriton-titullin-punetor-i-vitit/60%Hourly2016-08-28 09:00
https://kumti.com/kush-eshte-shoku-me-i-mire/60%Hourly2016-08-27 22:39
https://kumti.com/edukata-e-ngrenies-dhe-pirjes/60%Hourly2016-08-27 22:36
https://kumti.com/si-ta-lumturoje-gruaja-burrin-e-saj/60%Hourly2016-08-27 22:34
https://kumti.com/falu/60%Hourly2016-08-27 22:32
https://kumti.com/si-te-durosh-ofendimet-per-shkak-te-shamise/60%Hourly2016-08-27 22:31
https://kumti.com/mekatet-e-poshterojne-njeriun/60%Hourly2016-08-27 22:29
https://kumti.com/2-menyrat-se-si-i-mashtron-shejtani-besimtaret/60%Hourly2016-08-27 22:26
https://kumti.com/keshilla-ime-per-ty/60%Hourly2016-08-27 22:24
https://kumti.com/si-te-besh-dua-dhe-te-mos-kthehet-mbrapsht/60%Hourly2016-08-27 22:22
https://kumti.com/si-te-kujdesesh-per-familjen-dhe-femijet-e-tu/60%Hourly2016-08-27 22:20
https://kumti.com/10-verpat-qe-te-ndalojne-nga-ndeshkimi-i-mekatit/60%Hourly2016-08-27 22:18
https://kumti.com/si-te-marresh-gusul/60%Hourly2016-08-27 22:15
https://kumti.com/disa-keshilla-si-ti-mesosh-femijeve-islamin/60%Hourly2016-08-27 22:14
https://kumti.com/perse-qan-nje-grua/60%Hourly2016-08-27 22:11
https://kumti.com/fjala-pasterti-ka-ardhur-ne-kuran-ne-13-kuptime/60%Hourly2016-08-27 22:09
https://kumti.com/real-madrid-mposht-celta-vigon/60%Hourly2016-08-27 21:37
https://kumti.com/mundeni-lodhjen-e-pasdites/60%Hourly2016-08-27 21:14
https://kumti.com/napoli-mund-milanin-e-skuqur/60%Hourly2016-08-27 21:12
https://kumti.com/malcolm-bashkimi-shqiperi-kosove-komplet-legjitim/60%Hourly2016-08-27 21:10
https://kumti.com/kapet-ne-aeroport-duke-shkuar-ne-siri-17-vjecari-nga-gjilani/60%Hourly2016-08-27 20:52
https://kumti.com/kreatorja-e-burkinit-tregon-se-pse-krijua-kjo-veshje-40-per-qind-e-blereseve-nuk-jane-myslimane/60%Hourly2016-08-27 20:47
https://kumti.com/regjimi-sulmon-tenden-ku-priteshin-ngushellimet-ne-halep-20-te-vdekur/60%Hourly2016-08-27 20:41
https://kumti.com/rexhep-tajip-erdogan-e-jep-kurbanin-per-shkup/60%Hourly2016-08-27 20:34
https://kumti.com/studiuesja-gjermane-mediat-po-e-nxisin-islamofobine/60%Hourly2016-08-27 20:09
https://kumti.com/kjo-video-preku-boten-dy-femije-sirian-qajne-per-humbjen-e-vellait/60%Hourly2016-08-27 17:01
https://kumti.com/laje-o-gzim-midis-katarit/60%Hourly2016-08-27 16:57
https://kumti.com/turqi-hiqet-ndalesa-per-mbajtjen-e-shamise-per-policet/60%Hourly2016-08-27 16:55
https://kumti.com/vajza-nga-tetova-rrefen-rrugetimin-e-saj-deri-te-mbulesa/60%Hourly2016-08-27 15:52
https://kumti.com/keta-jane-pese-personat-nga-maqedonia-qe-u-arrestuan-ne-turqi-pasi-dyshoheshin-se-shkonin-te-ndihmonin-isis-in-foto/60%Hourly2016-08-27 15:38
https://kumti.com/amerikanet-dhe-ruset-entuziaste-per-nje-marreveshje-per-tu-dhene-fund-luftimeve-ne-siri/60%Hourly2016-08-27 12:03
https://kumti.com/shoqata-e-dervishlereve-shqeteson-bik-un-e-podujeves-foto/60%Hourly2016-08-27 12:00
https://kumti.com/une-si-muslimane-ne-evrope-nuk-shkoj-asnjehere-koke-ulur/60%Hourly2016-08-27 11:58
https://kumti.com/erdogani-bene-historine-inaugurohet-ura-qe-lidh-boten-fotovideo/60%Hourly2016-08-27 11:55
https://kumti.com/erdogan-do-te-behet-gjithcka-qe-meriton-ky-popull/60%Hourly2016-08-27 10:23
https://kumti.com/italia-sot-percjell-281-viktimat-e-termetit-tragjik-lekundjet-sndalen/60%Hourly2016-08-27 10:01
https://kumti.com/moske-zjarr-ne-nje-shtypshkronje-vdesin-17-persona/60%Hourly2016-08-27 09:58
https://kumti.com/asnjehere-nuk-semuren-dhe-se-dine-cfare-eshte-kanceri-ky-eshte-sekreti-i-tyre/60%Hourly2016-08-27 09:53
https://kumti.com/dosja-e-shefave-vetevendosje-kerkon-hetime-edhe-ndaj-thacit-e-veselit/60%Hourly2016-08-27 09:50
https://kumti.com/sillen-mire-me-shoket-por-sillen-keq-me-prinderit/60%Hourly2016-08-27 01:31
https://kumti.com/duaja-eshte-ilac/60%Hourly2016-08-27 01:30
https://kumti.com/e-pyeten-nje-grua-te-moshuar-pse-eshte-kaq-e-bukur/60%Hourly2016-08-27 01:28
https://kumti.com/njerezit-do-ringjallen-ashtu-sic-do-vdesin/60%Hourly2016-08-27 01:26
https://kumti.com/kush-eshte-i-lumturi/60%Hourly2016-08-27 01:24
https://kumti.com/denimi-i-atyre-qe-flasin-per-zotin-e-tyre-pa-dituri/60%Hourly2016-08-27 01:23
https://kumti.com/si-ta-shumefishosh-shperblimin-tek-punet-e-tua/60%Hourly2016-08-27 01:21
https://kumti.com/kujdes-nga-mekatet/60%Hourly2016-08-27 01:18
https://kumti.com/pesho-veprat-e-tua-perpara-se-te-vije-dita-e-gjykimit/60%Hourly2016-08-27 01:16
https://kumti.com/cili-eshte-njeri-i-mire-i-shenjte/60%Hourly2016-08-27 01:15
https://kumti.com/si-te-jeshe-njeriu-me-i-mire-ne-bote/60%Hourly2016-08-27 01:12
https://kumti.com/shoqerohu-me-njerezit-e-mire/60%Hourly2016-08-27 01:10
https://kumti.com/4-premtimet-e-allahut-per-secilin-prej-nesh/60%Hourly2016-08-27 01:08
https://kumti.com/jane-tri-semundje-qe-i-kane-tri-zgjidhje/60%Hourly2016-08-27 01:05
https://kumti.com/burkini-me-rekorde-te-shitjes-pas-ndaleses/60%Hourly2016-08-26 20:54
https://kumti.com/turqia-dhe-struktura-paralele/60%Hourly2016-08-26 20:24
https://kumti.com/pas-konsumimit-te-tepert-te-alkoolit-ne-vend-se-te-bleje-bileten-ai-bleu-autobusin-ne-vlere-30-mije-funte-foto/60%Hourly2016-08-26 16:33
https://kumti.com/nje-tjeter-foto-tronditese-nga-siria-dy-te-vegjel-te-perqafuar-qajne-vellane-e-vdekur-nga-nje-sulm-ajror/60%Hourly2016-08-26 16:24
https://kumti.com/operacioni-ne-siri-do-te-vazhdoje-deri-ne-largimin-e-cdo-kercenimi-per-turqine/60%Hourly2016-08-26 16:21
https://kumti.com/qeveria-mbyll-kolegjin-yahya-kemal/60%Hourly2016-08-26 16:16
https://kumti.com/mi-ja-investon-rreth-700-mije-euro-ne-rruget-e-hanit-te-elezit/60%Hourly2016-08-26 16:12
https://kumti.com/hapet-ura-ne-turqi-qe-lidh-evropen-me-azine/60%Hourly2016-08-26 15:53
https://kumti.com/miti-i-mishit-hallall/60%Hourly2016-08-26 15:34
https://kumti.com/policja-e-pare-myslimane-me-uniforme-islame-ne-shba/60%Hourly2016-08-26 15:10
https://kumti.com/vrajsa-ne-decan-arrestohet-i-dyshuari-i-dyte/60%Hourly2016-08-26 15:04
https://kumti.com/rexhep-selimit-i-vdes-nena-ky-eshte-mesazhi-prekes-i-tij-foto/60%Hourly2016-08-26 15:02
https://kumti.com/france-pezullohet-ndalimi-i-burkinit-ne-plazhe/60%Hourly2016-08-26 14:26
https://kumti.com/biden-i-kerkon-falje-erdoganit-qe-se-vizitoi-turqine-me-heret-pas-pucit-te-deshtuar-video/60%Hourly2016-08-26 14:11
https://kumti.com/komandant-kumanova-asnjehere-ne-asnje-kohe-nuk-e-linte-asnje-namaz/60%Hourly2016-08-26 14:07
https://kumti.com/ikre-ngjarje-e-vertete/60%Hourly2016-08-26 14:04
https://kumti.com/cila-erdhi-e-para-pula-apo-veza/60%Hourly2016-08-26 13:51
https://kumti.com/ja-vlen-te-lexohet-kjo-eshte-drejtesia-e-allahut/60%Hourly2016-08-26 13:48
https://kumti.com/ballistat-duke-fale-namaz-ne-stadium-foto/60%Hourly2016-08-26 13:36
https://kumti.com/sadiq-khan-ne-paris-askush-nuk-mund-tu-thoje-grave-se-cfare-duhet-apo-sduhet-te-veshin/60%Hourly2016-08-26 13:31
https://kumti.com/pse-franca-e-konsideron-burkinin-kercenim-per-sigurine/60%Hourly2016-08-26 13:28
https://kumti.com/lepjeta-bima-qe-stabilizon-presionin-e-gjakut/60%Hourly2016-08-26 13:25
https://kumti.com/lamtumire-celesa-dhe-fjalekalime/60%Hourly2016-08-26 13:23
https://kumti.com/studim-ateistet-bejne-me-shume-vetevrasje/60%Hourly2016-08-26 09:35
https://kumti.com/spanje-goditet-banda-shqiptaro-bullgare-e-kokaines/60%Hourly2016-08-26 09:21
https://kumti.com/155-muxhahedine-mberriten-nga-iraku-me-nje-avion-amerikan/60%Hourly2016-08-26 09:19
https://kumti.com/shkendija-nuk-arrin-te-kualifikohet-ne-fazen-e-grupeve-te-europa-league/60%Hourly2016-08-26 09:07
https://kumti.com/khan-askush-nuk-ka-te-drejte-tu-tregoje-grave-cka-nuk-guxojne-te-veshin/60%Hourly2016-08-26 09:04
https://kumti.com/qindra-besimtare-nga-maqedonia-kosova-dhe-shqiperia-te-gatshem-per-te-kryer-haxhin/60%Hourly2016-08-26 09:02
https://kumti.com/shperthim-ne-turqi-9-te-vdekur-dhe-64-te-lenduar/60%Hourly2016-08-26 08:59
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xx-urdhri-i-grabovcit-puna-duhet-te-kryhet-bindshem/60%Hourly2016-08-26 08:56
https://kumti.com/cavusoglu-feto-eshte-nje-organizate-terroriste-brutale-dhe-barbare/60%Hourly2016-08-25 16:10
https://kumti.com/kerry-forcat-e-pydypg-se-jane-duke-u-terhequr-ne-lindje-te-eufratit/60%Hourly2016-08-25 16:08
https://kumti.com/me-clirimin-e-jarabulus-it-eshte-parandaluar-projekti-i-ndarjes-se-sirise/60%Hourly2016-08-25 16:06
https://kumti.com/rumania-mbyll-nje-konvikt-studentesh-te-feto-s/60%Hourly2016-08-25 16:04
https://kumti.com/pamjet-e-para-nga-jarabulus-pas-marrjes-nen-kontroll-nga-ushtria-e-lire-siriane/60%Hourly2016-08-25 16:02
https://kumti.com/subhanallah-ja-si-u-perhapen-dallget-e-termetit/60%Hourly2016-08-25 15:58
https://kumti.com/policia-skoceze-aprovon-hixhabin-si-uniforme-policore-me-qellim-te-lejoje-qe-me-shume-femra-muslimane-ti-bashkohen-forcave-te-rendit/60%Hourly2016-08-25 15:19
https://kumti.com/pronari-musliman-i-nje-restoranti-te-grabitur-ne-nju-jork-leter-grabitesit-ja-cthote-profeti-muhamed-per-gjestin-tuaj-dhe-timin/60%Hourly2016-08-25 15:15
https://kumti.com/a-din-te-na-thote-njeri-se-cili-eshte-dallimi-midis-isis-it-dhe-frances-ketu/60%Hourly2016-08-25 15:13
https://kumti.com/mbyllja-e-xhamive-ne-france-muslimanet-druhen-se-shteti-synon-te-kontrolloje-besimin-e-tyre/60%Hourly2016-08-25 15:10
https://kumti.com/raporti-forcat-ruse-kane-vrare-brenda-nje-viti-me-shume-civile-se-isis-i/60%Hourly2016-08-25 15:09
https://kumti.com/imami-shqiptar-dhe-roli-i-tij-ne-ngritjen-e-vetedijes-kombetare-dhe-fetare/60%Hourly2016-08-25 15:07
https://kumti.com/ne-jemi-nje-popull-qe-na-ka-krenuar-allahu-me-islam/60%Hourly2016-08-25 14:58
https://kumti.com/palestina-thirrje-shba-se-per-mesxhid-i-aksa-ne/60%Hourly2016-08-25 14:56
https://kumti.com/erdogan-musliman-nuk-behesh-duke-vendosur-fjalet-e-tevhidit-ne-balle/60%Hourly2016-08-25 14:54
https://kumti.com/bota-perkrah-operacionin-e-ushtrise-turke-ne-siri/60%Hourly2016-08-25 14:52
https://kumti.com/zvicer-propozohet-zyrtarezimi-i-fese-islame/60%Hourly2016-08-25 14:51
https://kumti.com/kanadaja-lejon-hixhabin-per-policet-muslimane/60%Hourly2016-08-25 14:48
https://kumti.com/te-shtunen-protestohet-kunder-vuk-jeremiqit-per-sekretar-te-okb/60%Hourly2016-08-25 12:28
https://kumti.com/isufi-e-bulliqi-i-pergjigjen-kryeministrit-te-shqetesoheni-se-mali-i-zi-po-rritet-ne-dem-te-kosoves/60%Hourly2016-08-25 12:24
https://kumti.com/52-milione-euro-per-hekurudhat-e-kosoves/60%Hourly2016-08-25 11:43
https://kumti.com/shperblehet-me-tender-kompania-me-cmimin-me-te-larte/60%Hourly2016-08-25 11:34
https://kumti.com/qeveria-ndane-mbi-1-milion-euro-per-semundjen-gungore-te-gjedheve/60%Hourly2016-08-25 11:32
https://kumti.com/stamboll-neser-hapet-ura-e-trete-me-e-gjate-mbi-bosfor/60%Hourly2016-08-25 11:28
https://kumti.com/lama-dekretohet-per-ambasadore/60%Hourly2016-08-25 07:39
https://kumti.com/nen-presionin-e-votave-kunder-demarkacionit/60%Hourly2016-08-25 07:32
https://kumti.com/te-pakten-247-te-vdekur-nga-termeti-ne-itali/60%Hourly2016-08-25 06:48
https://kumti.com/termeti-ne-itali-mbi-159-te-vdekur-po-germohet-ende-nen-rrenoja/60%Hourly2016-08-24 22:21
https://kumti.com/5-shkaqet-qe-ju-pengojne-ne-faljen-e-namazit-te-sabahut/60%Hourly2016-08-24 21:22
https://kumti.com/nxitoni-drejt-faljes-se-gjynaheve/60%Hourly2016-08-24 21:14
https://kumti.com/si-duhet-ta-kenaq-burri-gruan-e-tij/60%Hourly2016-08-24 21:13
https://kumti.com/keshtu-ishte-profeti-muhamed-paqa-dhe-meshira-e-zotit-qofte-mbi-te/60%Hourly2016-08-24 21:11
https://kumti.com/mekatet-te-cojne-drejte-vetmise/60%Hourly2016-08-24 21:09
https://kumti.com/cili-eshte-ilaci-per-dashurine-e-zjarrte/60%Hourly2016-08-24 21:07
https://kumti.com/si-te-shtosh-bereqetin-ne-kohen-tende/60%Hourly2016-08-24 21:05
https://kumti.com/dy-joshjet-e-shejtanit/60%Hourly2016-08-24 21:02
https://kumti.com/7-keshilla-per-femijet-tuaj-nga-tradita-profetike/60%Hourly2016-08-24 21:00
https://kumti.com/adhurimi-dhe-efeketi-i-tij-ne-shpirt-dhe-trup/60%Hourly2016-08-24 20:57
https://kumti.com/nese-deshiron-te-dish-gjendjen-tende-ne-varr/60%Hourly2016-08-24 20:56
https://kumti.com/edukata-gati-i-ka-perfshire-dy-te-tretat-e-fese/60%Hourly2016-08-24 20:54
https://kumti.com/3-cilesite-e-injorantit/60%Hourly2016-08-24 20:52
https://kumti.com/si-te-mikpret-allahu-ne-xhenet/60%Hourly2016-08-24 20:51
https://kumti.com/10-rregulla-si-te-mesosh-kuranin-permendesh/60%Hourly2016-08-24 20:48
https://kumti.com/si-te-bejme-dua-dhe-te-na-pranohet/60%Hourly2016-08-24 20:42
https://kumti.com/a-po-harrohet-rasti-monstra/60%Hourly2016-08-24 18:36
https://kumti.com/erdogan-jemi-te-vendosur-per-ruajtjen-e-integritetit-territorial-te-sirise/60%Hourly2016-08-24 18:28
https://kumti.com/cavusoglu-reagon-ne-lidhje-me-operacionin-mburoja-eufratit/60%Hourly2016-08-24 18:25
https://kumti.com/policia-kanadeze-ia-lejon-personelit-te-saj-femeror-mbajtjen-e-hixhabit/60%Hourly2016-08-24 18:23
https://kumti.com/subhanallah-termeti-ne-itali-pamje-dritheruese-te-regjistruara-nga-kamerat-e-sigurise-video/60%Hourly2016-08-24 18:20
https://kumti.com/ushtria-e-lire-siriane-merr-kontrollin-mbi-fshatin-keklice/60%Hourly2016-08-24 18:17
https://kumti.com/operacioni-mburoja-e-eufratit-e-forcave-te-armatosura-turke-kunder-daesh-it/60%Hourly2016-08-24 18:15
https://kumti.com/mijera-siriane-largohen-nga-vendbanimet-nen-kontrollin-e-isis-it-dhe-pyd-se/60%Hourly2016-08-24 18:12
https://kumti.com/xhamia-640-vjecare-u-harrua-nga-institucionet-shnderrohet-ne-vater-te-prostitucionit-e-droges/60%Hourly2016-08-24 18:09
https://kumti.com/tentativa-per-grusht-shteti-ne-turqi-ne-ekspoziten-fotografike-ne-shkup/60%Hourly2016-08-24 17:27
https://kumti.com/biden-ne-ankara-nuk-kemi-per-qellim-te-mbrojme-nje-person-qe-demton-aleatin-tone/60%Hourly2016-08-24 15:08
https://kumti.com/e-ardhmja-e-mavrajt-mund-te-jete-te-skuadra-e-njohur-italiane/60%Hourly2016-08-24 15:04
https://kumti.com/ekipet-punuese-te-kryebashkise-se-stambollit-ne-shkup-nisen-drejt-turqise/60%Hourly2016-08-24 14:34
https://kumti.com/operacioni-ushtarak-i-turqise-ne-siri-pamjet-live-video/60%Hourly2016-08-24 14:14
https://kumti.com/zvicer-socialdemokratet-propozojne-zyrtarizimin-e-fese-islame/60%Hourly2016-08-24 14:13
https://kumti.com/tanket-turke-hyne-ne-territorin-e-sirise/60%Hourly2016-08-24 14:11
https://kumti.com/ushtria-e-lire-siriane-po-perparon-pas-hyrjes-se-tankeve-turke-ne-siri/60%Hourly2016-08-24 14:09
https://kumti.com/islami-nena-e-zhvillimit/60%Hourly2016-08-24 14:04
https://kumti.com/beni-keto-veprime-cdo-dite-qe-te-ndihmoni-trupin-tuaj-te-sherohet-nga-cdo-semundje/60%Hourly2016-08-24 14:02
https://kumti.com/lindja-e-nipave-te-pejgamberit-a-s-hasanit-dhe-husejnit/60%Hourly2016-08-24 14:00
https://kumti.com/france-policia-debon-grate-me-burkini-nga-plazhet-e-nices/60%Hourly2016-08-24 13:58
https://kumti.com/shkon-ne-50-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-itali/60%Hourly2016-08-24 13:43
https://kumti.com/fashizmi-islamik/60%Hourly2016-08-24 10:14
https://kumti.com/hasanbeg-shume-banore-jashte-listes-se-kompensimeve/60%Hourly2016-08-24 10:10
https://kumti.com/ja-pasaporta-me-e-fuqishme-ne-bote/60%Hourly2016-08-24 10:05
https://kumti.com/belgjike-shqiptari-plagoset-me-kater-plumba-kallashnikovi/60%Hourly2016-08-24 10:01
https://kumti.com/roze-mendimtaret-e-identitetit-kosovar/60%Hourly2016-08-24 09:55
https://kumti.com/afrim-krasniqi-sa-punojne-deputetet-shqiptare-statistika/60%Hourly2016-08-24 09:50
https://kumti.com/deri-me-tani-ska-shqiptare-ne-mesin-e-viktimave-ne-itali/60%Hourly2016-08-24 09:20
https://kumti.com/kjo-eshte-pasuria-e-ali-ahmetit-dokument/60%Hourly2016-08-24 09:18
https://kumti.com/policia-e-armatosur-detyron-gruan-muslimane-te-heq-burkinin/60%Hourly2016-08-24 08:58
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xviii-grabovci-caktonte-komisionet-dhe-perzgjidhte-kandidatet/60%Hourly2016-08-24 08:38
https://kumti.com/kantieri-cnjerezor-si-skllaverohen-femijet-ne-landfillin-e-sharres/60%Hourly2016-08-24 08:34
https://kumti.com/ato-qe-nuk-dini-per-apple-perse-ne-iphone-koha-ka-mbetur-gjithmone-941/60%Hourly2016-08-24 08:32
https://kumti.com/policia-e-kosoves-ne-aksion-ja-per-cka-behet-fjale/60%Hourly2016-08-24 08:14
https://kumti.com/qyteti-seshte-me-shkon-ne-22-numri-i-viktimave-te-termetit/60%Hourly2016-08-24 08:09
https://kumti.com/hakmarrja-motiv-per-vrasjen-e-trefishte-ne-gjakove-edhe-viktimat-edhe-kryesit-me-precedente-ne-polici/60%Hourly2016-08-24 07:12
https://kumti.com/te-pakten-gjashte-te-vdekur-nga-termeti-ne-itali/60%Hourly2016-08-24 07:09
https://kumti.com/tri-gjera-jane-me-krenare-se-te-gjitha-te-tjerat/60%Hourly2016-08-23 23:22
https://kumti.com/puna-qe-te-afron-me-shume-tek-zoti/60%Hourly2016-08-23 23:05
https://kumti.com/13-vepra-qe-ta-fillosh-diten-dhe-qe-te-sjellin-lumturi/60%Hourly2016-08-23 23:03
https://kumti.com/8-duate-qe-bente-profeti-muhamed-para-se-te-hante-buke/60%Hourly2016-08-23 23:01
https://kumti.com/celesat-e-suksesit-te-kesaj-bote/60%Hourly2016-08-23 22:59
https://kumti.com/perse-zoti-e-krijoi-eklipsin/60%Hourly2016-08-23 22:57
https://kumti.com/6-urteste-e-allahut-ne-fatkeqesite-qe-u-bien-muslimaneve/60%Hourly2016-08-23 22:55
https://kumti.com/3-miresite-qe-jane-pergezuar-durimtaret/60%Hourly2016-08-23 22:53
https://kumti.com/3-pyetje-drejtuar-nje-ateisti/60%Hourly2016-08-23 22:52
https://kumti.com/si-ta-korigjosh-te-kaluaren-tende/60%Hourly2016-08-23 22:50
https://kumti.com/sherimi-i-semundjes-me-leximin-e-kuranit-dhe-lutjeve/60%Hourly2016-08-23 22:48
https://kumti.com/efekti-i-fjales-la-i-lahe-il-allah-ne-momentin-e-vdekjes/60%Hourly2016-08-23 22:47
https://kumti.com/ku-do-te-shkojme-pasi-te-vdesim/60%Hourly2016-08-23 22:44
https://kumti.com/mjeku-nga-siria-i-shkruan-obamas-mos-me-injoroni/60%Hourly2016-08-23 21:31
https://kumti.com/disa-fjale-per-vellezerit-turq-dhe-arbana-xharren/60%Hourly2016-08-23 20:38
https://kumti.com/ky-eshte-i-dyshuari-per-vrasjen-e-trefishte-ne-gjakove/60%Hourly2016-08-23 18:24
https://kumti.com/policia-jep-detaje-per-vrasjen-e-tre-te-rinjve-ne-gjakove/60%Hourly2016-08-23 17:52
https://kumti.com/biden-te-merkuren-ne-turqi-takime-me-erdogan-yildirim-dhe-kahraman/60%Hourly2016-08-23 17:01
https://kumti.com/ks-i-okb-se-denon-sulmet-e-fundit-terroriste-ne-turqi/60%Hourly2016-08-23 16:59
https://kumti.com/merkel-punojme-qe-marreveshja-me-turqine-per-refugjatet-te-funksionoje/60%Hourly2016-08-23 16:57
https://kumti.com/sulmet-e-regjimit-vazhdojne-te-shkaktojne-viktima-ne-siri/60%Hourly2016-08-23 16:54
https://kumti.com/muzalas-te-mos-prishet-marreveshja-be-turqi-per-refugjatet/60%Hourly2016-08-23 16:52
https://kumti.com/xhamia-e-prilepit-pasqyre-e-ndergjegjes-sone/60%Hourly2016-08-23 16:49
https://kumti.com/maqedonia-kerkon-ndihme-nga-turqia-per-gjetjen-e-elifit/60%Hourly2016-08-23 16:45
https://kumti.com/anadoly-agency-zbulon-pamje-te-reja-nga-masakra-me-arme-kimike-ne-siri/60%Hourly2016-08-23 16:41
https://kumti.com/njeri-i-tha-mulla-jakupit-une-nuk-falem-nuk-agjeroj-por-e-kam-zemren-e-mire/60%Hourly2016-08-23 16:15
https://kumti.com/emri-muhamed-vetem-ne-namazin-e-sabahut-permendet-gjithsej-11-miliarde-here/60%Hourly2016-08-23 16:13
https://kumti.com/sa-mosmirenjohes-tregohet-njeriu/60%Hourly2016-08-23 16:11
https://kumti.com/sot-filluan-te-duken-kupolat-e-vogla-te-xhamise-se-madhe-te-tiranes-foto/60%Hourly2016-08-23 16:08
https://kumti.com/nene-me-mungon/60%Hourly2016-08-23 15:54
https://kumti.com/fatma-karaj-imazhi-i-muslimanes-bashkekohore-shqiptare/60%Hourly2016-08-23 15:40
https://kumti.com/si-sillej-i-derguari-i-allahut-s-a-v-s-ne-shtepine-e-tij/60%Hourly2016-08-23 15:38
https://kumti.com/el-sisi-nuk-ka-arsyeje-per-grindje-me-popullin-turk/60%Hourly2016-08-23 15:36
https://kumti.com/edhe-krahas-ndaleses-ne-france-rritet-shitja-e-burkinive/60%Hourly2016-08-23 15:34
https://kumti.com/ja-cfare-ka-bere-nun-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-23 14:10
https://kumti.com/e-dehura-u-ngjit-ne-katin-e-11-te-dhe-fjeti-ne-skele-foto/60%Hourly2016-08-23 12:15
https://kumti.com/peshkopi-maqedonas-arrestohet-ne-australi-per-vjedhje/60%Hourly2016-08-23 11:09
https://kumti.com/shqiptaret-divorcohen-me-shume-ja-kush-kryeson/60%Hourly2016-08-23 10:29
https://kumti.com/berisha-kjo-eshte-rilindja-urbane-e-edvin-rames/60%Hourly2016-08-23 10:27
https://kumti.com/kryeministri-i-kanadase-se-ndjek-shembullin-e-frances-nuk-ua-ndalon-muslimaneve-veshjen-e-burkinit-ne-plazhe/60%Hourly2016-08-23 10:24
https://kumti.com/pas-krimit-makaber-flet-jorgos-zani-ja-pse-i-preva-koken-femijes/60%Hourly2016-08-23 09:38
https://kumti.com/pamja-e-sirise-per-boten/60%Hourly2016-08-23 09:31
https://kumti.com/a-jemi-ne-prag-te-luftes-ja-cfare-thote-qeveria-gjermane/60%Hourly2016-08-23 09:22
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xvii-autoriteti-i-adem-grabovcit-mbi-tre-komandante/60%Hourly2016-08-23 09:10
https://kumti.com/video-punoni-ulur-gjate-gjithe-dites-ja-pasojat/60%Hourly2016-08-23 09:09
https://kumti.com/kruajtja-e-hundes-nuk-eshte-vetem-nje-zakon-i-keq-por-edhe-i-rrezikshem-per-shendetin/60%Hourly2016-08-23 09:06
https://kumti.com/deshmia-e-rende-e-nje-nene-shqiptare-nga-kampet-e-azilit/60%Hourly2016-08-23 09:04
https://kumti.com/vogelushja-siriane-kendon-e-lumtur-por-kengen-ia-nderpret-nje-shperthim-bombe-video16/60%Hourly2016-08-23 09:02
https://kumti.com/serish-rugovasit-marrin-pergjegjesine-sulmuam-rtk-ne-se-eshte-rreshtuar-ne-anen-e-qeverise/60%Hourly2016-08-23 08:49
https://kumti.com/6-arsye-si-te-gjesh-lumturine/60%Hourly2016-08-22 22:18
https://kumti.com/si-i-largojne-gjynahet-engjejt-prej-njeriut/60%Hourly2016-08-22 22:17
https://kumti.com/si-ta-njohesh-nje-njeri/60%Hourly2016-08-22 22:14
https://kumti.com/30-shenjat-e-hipokriteve/60%Hourly2016-08-22 22:13
https://kumti.com/8-rregullat-kur-merr-abdes/60%Hourly2016-08-22 22:11
https://kumti.com/denimi-i-madh-per-ate-qe-merret-me-thashetheme/60%Hourly2016-08-22 22:09
https://kumti.com/keshille-nga-shejh-uthejmini-rreth-humbjes-se-kohes-ne-internet/60%Hourly2016-08-22 22:08
https://kumti.com/10-rregullat-e-te-bashkejetuarit-me-veshtiresine/60%Hourly2016-08-22 22:06
https://kumti.com/historia-e-dijetarit-dhe-atesitit/60%Hourly2016-08-22 22:04
https://kumti.com/13-vepra-qe-te-fusin-ne-xhehenem/60%Hourly2016-08-22 22:01
https://kumti.com/a-e-di/60%Hourly2016-08-22 21:59
https://kumti.com/si-genjen-falltari-dhe-magjistari/60%Hourly2016-08-22 21:57
https://kumti.com/hoxha-qe-ia-vuri-dryrin-xhamise-e-shkoi-ne-lufte-video/60%Hourly2016-08-22 21:54
https://kumti.com/8-veprat-kur-nje-burre-eshte-i-keq-perpara-gruas-se-tij/60%Hourly2016-08-22 21:50
https://kumti.com/fol-mire-ose-hesht/60%Hourly2016-08-22 21:42
https://kumti.com/ku-ndodhet-shejtani-dhe-si-eshte-fizionomia-e-tij/60%Hourly2016-08-22 21:37
https://kumti.com/pse-kisha-katolike-nuk-ndihmoi-per-vellezerit-ne-rrethinen-e-shkupit-hasanbeg/60%Hourly2016-08-22 20:05
https://kumti.com/cka-ju-keni-gju-vetem-turqve/60%Hourly2016-08-22 15:33
https://kumti.com/baca-salih-kabashi-e-zen-ne-rren-historianin-hakif-bajramin/60%Hourly2016-08-22 15:26
https://kumti.com/vale-e-re-trazirash-ne-lindjen-e-mesme-avionet-izraelite-perseri-bombardojne-gazen/60%Hourly2016-08-22 14:37
https://kumti.com/turqia-po-pergatit-anijen-e-re-me-10-mije-tone-ndihme-humanitare-per-gazen/60%Hourly2016-08-22 14:34
https://kumti.com/mpj-e-turqise-reagon-per-sulmet-ajrore-te-izraelit-ndaj-gazes/60%Hourly2016-08-22 14:31
https://kumti.com/ja-pse-qajti-omar-muhtar-kur-i-vdiq-gruaja/60%Hourly2016-08-22 13:05
https://kumti.com/rriten-te-hyrat-nga-dogana-me-afer-90-milion-euro/60%Hourly2016-08-22 13:01
https://kumti.com/keshilla-ime-erdoganit/60%Hourly2016-08-22 13:00
https://kumti.com/tika-dergon-ne-gaze-ndihma-mjekesore-ne-vlere-270-mije-dollare/60%Hourly2016-08-22 12:48
https://kumti.com/sait-feto-ne-ballkan-ka-nje-strukturim-serioz-dhe-me-te-fuqishem/60%Hourly2016-08-22 12:43
https://kumti.com/hajredin-kuci-ne-krize-financiare-me-4-vende-pune-ka-vetem-500-euro-ne-banke/60%Hourly2016-08-22 12:39
https://kumti.com/demarkacioni-nuk-kalon-kosova-nuk-ka-toke-per-te-falur/60%Hourly2016-08-22 12:36
https://kumti.com/ukshin-hoti-madje-as-evro-amerikes-nuk-do-te-provoj-ti-vardisem-me-nderrimin-e-fese-dhe-as-te-emrit/60%Hourly2016-08-22 12:23
https://kumti.com/ai-qe-peshtyn-ne-toke-ai-nuk-e-do-vatanin/60%Hourly2016-08-22 12:04
https://kumti.com/tyson-allahu-nuk-ka-nevoje-per-mua-une-kam-nevoje-per-ate/60%Hourly2016-08-22 12:02
https://kumti.com/mutah-napoleon-bale-behuni-bossa-te-jetes-suaj-dhe-mos-u-mashtroni-nga-fama-dhe-glamuri/60%Hourly2016-08-22 12:00
https://kumti.com/prizren-be-ja-financon-mbylljen-e-shkolles-publike-dhe-shendrrimin-e-saj-ne-shkolle-kishtare/60%Hourly2016-08-22 11:54
https://kumti.com/kosova-ekstradoi-ne-britani-priftin-pedofil-lawrence-soper/60%Hourly2016-08-22 11:52
https://kumti.com/the-independent-sqaron-ka-nje-genjeshter-te-madhe-ne-kete-foto-qe-po-behet-virale-ne-internet/60%Hourly2016-08-22 11:49
https://kumti.com/rishfaqet-zoro-i-nikabit-vendos-te-paguaje-edhe-gjobat-franceze-ndaj-burkinit-ne-plazhe/60%Hourly2016-08-22 11:47
https://kumti.com/thirrje-per-mbrojtjen-e-jerusalemit-dhe-te-mesxhid-i-aksase/60%Hourly2016-08-22 11:45
https://kumti.com/arabi-saudite-prezanton-rrathe-dore-hi-tech-per-haxhinje/60%Hourly2016-08-22 11:43
https://kumti.com/zuckerberg-shet-aksione-te-facebook-per-bamiresi-me-nje-shifer-marramendese/60%Hourly2016-08-22 09:40
https://kumti.com/kapet-mashtruesja-25-vjecare-ishte-e-denuar-me-7-vjet-burg/60%Hourly2016-08-22 09:32
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xvi-nderhyrja-e-grabovcit-kerkohej-edhe-per-statusin-e-veteranit-te-uck-se/60%Hourly2016-08-22 09:28
https://kumti.com/ne-nje-xhami-ne-ferizaj-mbajne-ligjerata-edhe-mjeket-e-policet/60%Hourly2016-08-22 09:26
https://kumti.com/nje-foto-e-femijes-sirian-terhoqi-vemendjen-e-botes-te-ketyre-shtate-te-tjereve-jo-foto18/60%Hourly2016-08-22 09:23
https://kumti.com/pse-duhet-te-zgjohemi-heret-ne-mengjes/60%Hourly2016-08-22 08:53
https://kumti.com/permbytjet-ne-shba-13-te-vdekur-dhe-mbi-60-mije-shtepi-te-rrenuara/60%Hourly2016-08-22 08:51
https://kumti.com/nje-mrekulli-ure-prej-xhami-ne-malin-avatar/60%Hourly2016-08-22 08:34
https://kumti.com/perfundojne-lojerat-olimpike-kjo-eshte-pozita-e-kosoves/60%Hourly2016-08-22 08:15
https://kumti.com/tika-vs-be/60%Hourly2016-08-22 08:01
https://kumti.com/a-ka-kaluar-angelina-jolie-ne-islam/60%Hourly2016-08-22 07:54
https://kumti.com/policia-heton-skandalin-e-stentave-pa-afat/60%Hourly2016-08-22 07:47
https://kumti.com/cfare-duhet-te-dini-per-teshtimen/60%Hourly2016-08-21 23:19
https://kumti.com/5-lutjet-qe-te-mbrojne-nga-magjia-2/60%Hourly2016-08-21 23:14
https://kumti.com/profeti-i-meshires/60%Hourly2016-08-21 23:11
https://kumti.com/nje-ndodhi-e-bukur-nga-shejh-albani/60%Hourly2016-08-21 23:09
https://kumti.com/2-rruge-se-si-te-behesh-i-sinqerte-me-zotin-tend/60%Hourly2016-08-21 23:06
https://kumti.com/tre-probleme-largohen-me-tre-mjekime/60%Hourly2016-08-21 23:04
https://kumti.com/lajmeroje-boten-se-cili-ishte-muhamedi-alejhi-selam/60%Hourly2016-08-21 23:01
https://kumti.com/3-mekatet-e-medha/60%Hourly2016-08-21 22:57
https://kumti.com/cilet-jane-njerezit-me-te-suksesshem-ne-jete/60%Hourly2016-08-21 21:55
https://kumti.com/10-menyra-si-ti-afrohesh-gruas-tende-nga-imam-ahmedi/60%Hourly2016-08-21 21:54
https://kumti.com/5-menyrat-me-origjinale-qe-nje-grua-te-duket-sa-me-e-bukur-dhe-sa-me-e-hijshme/60%Hourly2016-08-21 21:53
https://kumti.com/3-llojet-e-magjise/60%Hourly2016-08-21 21:51
https://kumti.com/behu-udhetar-qe-le-gjurme-te-mira-pas-vdekjes-tende/60%Hourly2016-08-21 21:48
https://kumti.com/si-ta-largojme-hidherimin/60%Hourly2016-08-21 21:47
https://kumti.com/historia-e-djalit-qe-shihte-harame/60%Hourly2016-08-21 21:44
https://kumti.com/%e2%80%a2-cka-e-beri-shejhun-e-nderuar-muhamed-arifi-te-qeshe/60%Hourly2016-08-21 20:29
https://kumti.com/erdogan-organizatat-terroriste-nuk-do-ta-percajne-popullin/60%Hourly2016-08-21 20:04
https://kumti.com/delegacioni-i-shba-se-te-henen-ne-turqi-bisedime-per-ekstradimin-gulenit/60%Hourly2016-08-21 20:01
https://kumti.com/irani-zbulon-sistem-te-ri-te-mbrojtjes-raketore/60%Hourly2016-08-21 19:59
https://kumti.com/tentativa-e-feto-s-per-grusht-shtet-rreth-300-diplomate-turq-nen-hetime/60%Hourly2016-08-21 19:52
https://kumti.com/papa-lutet-per-viktimat-e-sulmit-ne-gaziantep-te-turqise/60%Hourly2016-08-21 19:50
https://kumti.com/irak-ekzekutohen-denimet-me-vdekje-per-36-te-denuar-per-masakren-ne-bazen-speicher/60%Hourly2016-08-21 19:49
https://kumti.com/varrosen-nje-pjese-e-viktimave-nga-sulmi-terrorist-ne-gaziantep/60%Hourly2016-08-21 19:47
https://kumti.com/sulmi-terrorist-ne-gaziantep-be-solidarizohet-me-turqine/60%Hourly2016-08-21 19:43
https://kumti.com/erdogan-kamikazi-i-sulmit-terrorist-ne-gaziantep-ne-moshen-12-14-vjecare/60%Hourly2016-08-21 19:42
https://kumti.com/krasniqi-shqiptaret-duhet-te-respektojne-realitetin-e-nje-kombi-me-dy-shtete-dhe-me-diversitet-fetar-e-rajonal/60%Hourly2016-08-21 19:31
https://kumti.com/bushati-reagon-per-sulmin-terrorist-ne-turqi/60%Hourly2016-08-21 19:28
https://kumti.com/video-kryemyftite-shqiptare-vizituan-hasanbegun/60%Hourly2016-08-21 19:26
https://kumti.com/nje-katervjecare-sulmohet-seksualisht-ne-gostivar/60%Hourly2016-08-21 19:24
https://kumti.com/video-vazhdojne-kerkimet-per-gjetjen-e-elifit/60%Hourly2016-08-21 19:13
https://kumti.com/vdes-aliu-vellai-i-omranit-vogelushit-i-cili-u-be-simbol-i-vuajtjes-se-popullit-sirian/60%Hourly2016-08-21 19:11
https://kumti.com/xhemati-i-shqiperise-mbledh-20-000-dollare-per-hasanbegun/60%Hourly2016-08-21 18:55
https://kumti.com/ja-pse-allahu-e-trondit-token-me-termete/60%Hourly2016-08-21 18:36
https://kumti.com/rasti-tika-ne-kosove-pse-heshtin-akuzatoret-dy-dite-pas-mashtrimit-per-heqjen-e-skenderbeut/60%Hourly2016-08-21 18:34
https://kumti.com/sigurisht-sepse-nuk-jemi-te-gjithe-te-barabarte-apo-jo/60%Hourly2016-08-21 18:32
https://kumti.com/fanatizmi-i-frances-kunder-burkinit/60%Hourly2016-08-21 18:29
https://kumti.com/nga-salma-yaqoob-abuzimi-me-muslimanet-eshte-tashme-nje-norme/60%Hourly2016-08-21 18:20
https://kumti.com/imponimi-kolonialist-i-frances-ndaj-muslimaneve-projekt-per-reformimin-e-islamit-ne-france/60%Hourly2016-08-21 18:18
https://kumti.com/sherre-vellazerore/60%Hourly2016-08-21 18:07
https://kumti.com/mbi-50-te-vrare-nga-sulmi-ne-turqi-vrasesi-12-14-vjec/60%Hourly2016-08-21 15:08
https://kumti.com/peticion-per-te-marre-omranin-ne-kanada/60%Hourly2016-08-21 14:27
https://kumti.com/si-ishte-i-derguari-yne-s-a-v-s-ii/60%Hourly2016-08-21 13:59
https://kumti.com/pakistani-vendi-ku-gershetohen-shume-popuj-dhe-kultura/60%Hourly2016-08-21 13:56
https://kumti.com/kosova-nuk-do-te-shendrrohet-ne-nje-kandahar/60%Hourly2016-08-21 13:39
https://kumti.com/flet-babai-i-kosovarit-qe-u-arrestua-ne-vlore-ska-lidhje-me-terrorizmin-eshte-ne-depresion/60%Hourly2016-08-21 11:18
https://kumti.com/tragjedia-ne-rezervuarin-e-qatromes-ne-korce-nxirren-trupat-e-dy-te-rinjve-te-mbytur-foto/60%Hourly2016-08-21 11:16
https://kumti.com/bashkeluftetaret-nuk-ia-falin-presidentit-thaci-vizita-tek-memorialet-e-serbeve-fyerje-per-luften-e-uck-se-video/60%Hourly2016-08-21 11:13
https://kumti.com/ku-mbet-liria-e-shprehjes-as-gjykata-e-apelit-slejon-te-publikohet-kenga-shqiptari2-video/60%Hourly2016-08-21 11:07
https://kumti.com/pyetsi-injorant-dhe-pergjigjeja-madheshtore-e-jakup-asipit/60%Hourly2016-08-21 11:00
https://kumti.com/perderi-sa-ne-kosove-shahen-turqit-serbia-fiton-te-arten-ne-beograd-shahen-shqiptaret-video/60%Hourly2016-08-21 10:44
https://kumti.com/hoxhaj-denon-sulmin-terrorist-ne-turqi/60%Hourly2016-08-21 09:59
https://kumti.com/omran-eshte-nje-femije-me-shume-fat-mesazhi-prekes-i-doktorit-per-boten-video/60%Hourly2016-08-21 09:08
https://kumti.com/rritet-ne-50-numri-i-viktimave-nga-sulmi-terrorist-ne-gaziantep/60%Hourly2016-08-21 09:05
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xv-konkurrimi-jashte-afatit-dhe-ndikimi-mbi-sekretarin-e-qeverise/60%Hourly2016-08-21 09:00
https://kumti.com/sulm-i-armatosur-shba5-te-vrare/60%Hourly2016-08-21 08:54
https://kumti.com/shkon-ne-30-numri-i-te-vrareve-ne-sulmin-vetevrases-ne-turqi/60%Hourly2016-08-21 08:28
https://kumti.com/12-veprat-qe-e-shkaterrojne-njeriun/60%Hourly2016-08-20 22:56
https://kumti.com/meshira-ndaj-femijeve-eshte-dhunti-e-allahut-per-njerezit/60%Hourly2016-08-20 22:54
https://kumti.com/perse-zoti-e-krijoi-njerezimin-2/60%Hourly2016-08-20 22:52
https://kumti.com/a-te-tregoje-per-gjene-me-te-cmuar-qe-nje-njeri-mund-te-posedoje/60%Hourly2016-08-20 22:50
https://kumti.com/8-porosi-profetike-se-si-duhet-te-sillesh-me-gruan-tende/60%Hourly2016-08-20 22:48
https://kumti.com/ne-dy-begati-jane-te-mashtruar-shumica-e-njerezve/60%Hourly2016-08-20 22:46
https://kumti.com/shtate-etapat-e-krijimit-te-ademit-alejhi-selam/60%Hourly2016-08-20 22:44
https://kumti.com/3-llojet-e-zemrave-e-shendoshe-e-semure-dhe-e-vdekur/60%Hourly2016-08-20 22:42
https://kumti.com/femija-im-nuk-degjoncfare-duhet-te-bej/60%Hourly2016-08-20 22:40
https://kumti.com/si-te-fitosh-1500-sevape-per-nje-minute-2/60%Hourly2016-08-20 22:37
https://kumti.com/si-u-krijuan-xhindet-dhe-rrefime-mbi-shejtanet/60%Hourly2016-08-20 22:35
https://kumti.com/3-mekatet-shkaterruese-qe-sjell-muzika/60%Hourly2016-08-20 22:32
https://kumti.com/7-forma-se-si-te-ruhesh-nga-e-keqa-dhe-shejtani/60%Hourly2016-08-20 22:30
https://kumti.com/8-rregulla-per-nje-jete-me-te-mire/60%Hourly2016-08-20 22:28
https://kumti.com/7-pika-per-te-mposhtur-epshin/60%Hourly2016-08-20 22:26
https://kumti.com/vlera-e-madhe-e-kohes-se-ikindise/60%Hourly2016-08-20 22:24
https://kumti.com/3-pyetjet-qe-nuk-i-pergjigjej-asnje-njeri-me-pare/60%Hourly2016-08-20 22:22
https://kumti.com/cfare-jane-meleket-dhe-si-jane-krijuar/60%Hourly2016-08-20 22:20
https://kumti.com/krijimi-i-njeriut-dhe-si-do-te-ringjallet-ai-ne-diten-e-gjykimit/60%Hourly2016-08-20 22:16
https://kumti.com/prokuroria-kerkon-vazhdimin-e-hetimeve-kunder-shefqet-krasniqit/60%Hourly2016-08-20 21:14
https://kumti.com/azerbajxhani-arreston-kater-veta-per-lidhje-me-gulenin/60%Hourly2016-08-20 21:05
https://kumti.com/talibanet-bejne-avancime-te-reja-territoriale-ne-afganistan/60%Hourly2016-08-20 21:03
https://kumti.com/regjimi-sirian-bombardon-nje-lagje-te-halepit-7-te-vdekur/60%Hourly2016-08-20 21:00
https://kumti.com/136-shkelje-kimike-nga-regjimi-sirian/60%Hourly2016-08-20 20:57
https://kumti.com/ne-danimarke-feto-humbi-qindra-studente/60%Hourly2016-08-20 20:41
https://kumti.com/ideatoret-e-expressit-kryeveper-e-shpetimit-te-bizantit-dhe-vatikanit/60%Hourly2016-08-20 20:34
https://kumti.com/reagon-tika-ne-prishtine-pas-sulmeve-nga-mediat-islamofobe/60%Hourly2016-08-20 19:38
https://kumti.com/kisha-ortodokse-ne-gracanice-ndertohet-me-buxhetin-e-kosoves/60%Hourly2016-08-20 18:39
https://kumti.com/xhemati-i-kosoves-145-961-91-e-ndihme-per-lagjen-hasanbeg-te-shkupit/60%Hourly2016-08-20 18:36
https://kumti.com/vrasja-e-bin-laden-7-mln-gjobe-marinsit-qe-shkroi-librin/60%Hourly2016-08-20 17:50
https://kumti.com/edhe-kjo-ndodhe-ne-shqiperi-u-perdhunua-nga-i-ati-15-vjecarja-iken-nga-banesa-me-vellane/60%Hourly2016-08-20 17:46
https://kumti.com/mulla-osmani-tika-turke-eshte-duke-na-i-modernizu-shkollat-o-argate-te-dreqit/60%Hourly2016-08-20 15:52
https://kumti.com/o-allah-mos-na-deno-19-vjecarja-nga-mateci-i-likoves-lind-foshnjen-dhe-e-hedhe-ne-lum/60%Hourly2016-08-20 15:39
https://kumti.com/humbin-jeten-6-refugjate-nga-permbytja-e-varkes-ne-mesdhe/60%Hourly2016-08-20 15:34
https://kumti.com/uashington-times-amerika-ka-deshtuar-ne-perpjekjet-per-rrezimin-e-bashar-asad/60%Hourly2016-08-20 15:27
https://kumti.com/shkurt-per-te-gjithe-ato-qe-merren-me-turqit/60%Hourly2016-08-20 12:55
https://kumti.com/kur-do-ti-vjen-rendi-rastit-monstra-pergjigjet-psp/60%Hourly2016-08-20 12:19
https://kumti.com/te-permbyturit-ta-paraqesin-ne-mf-banken-per-pagese-te-paradhenies/60%Hourly2016-08-20 12:17
https://kumti.com/roja-bregdetare-italiane-shpeton-mbi-500-refugjate-ne-mesdhe/60%Hourly2016-08-20 11:56
https://kumti.com/kuvendi-turk-miraton-marreveshjen-turqi-izrael/60%Hourly2016-08-20 11:54
https://kumti.com/unicef-ne-halep-ka-me-shume-se-100-mije-femije-si-umran-daknes/60%Hourly2016-08-20 11:52
https://kumti.com/operacion-antiterrorist-ne-stamboll-arrestohen-13-te-dyshuar/60%Hourly2016-08-20 11:50
https://kumti.com/nga-500-euro-ndihme-paraprake-per-familjet-e-prekur-nga-vershimet/60%Hourly2016-08-20 11:45
https://kumti.com/dy-jave-pas-vershimeve-hasanbegu-nis-te-rimekembet-video/60%Hourly2016-08-20 11:43
https://kumti.com/familja-salihi-nder-me-te-rrezikuarit-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-20 11:40
https://kumti.com/doktori-i-aleppos-lotet-nuk-jane-te-mjaftueshem-per-femijet-e-derrmuar-ne-siri/60%Hourly2016-08-20 11:34
https://kumti.com/bubullima-murmurima/60%Hourly2016-08-20 11:24
https://kumti.com/skandal-organizata-shqiptari-nga-prishtina-kerkojme-denimin-publik-per-pantallona-shkurtrit-mjekroshet-dhe-femrat-me-ferexhe/60%Hourly2016-08-20 11:22
https://kumti.com/melaika-engjelli-i-alepos-devotshmeria-e-nje-infermiereje-per-femijet-nen-tmerrin-e-nje-lufte/60%Hourly2016-08-20 11:18
https://kumti.com/hoxhallaret-duhet-tu-dalin-ne-krah-femrave-muslimane/60%Hourly2016-08-20 11:17
https://kumti.com/debati-franca-ndalon-muslimanet-e-veshura-ne-plazh-reagime-nga-italia-po-murgeshat-pse-nuk-jane-zhveshur/60%Hourly2016-08-20 11:15
https://kumti.com/kur-flet-shejh-jusuf-el-kardavi/60%Hourly2016-08-20 11:12
https://kumti.com/edhe-pse-ne-moshe-dhe-me-shikim-te-dobet-cdo-dite-lexon-kuranin/60%Hourly2016-08-20 11:10
https://kumti.com/kinezi-udheton-4000-kilometra-me-biciklete-per-ta-bere-haxhin/60%Hourly2016-08-20 11:08
https://kumti.com/ministri-gjerman-kerkon-ndalimin-e-pjesshem-te-burkes-nikabit/60%Hourly2016-08-20 11:05
https://kumti.com/publikon-foto-te-murgeshave-ne-det-bllokohet-facebook-i-imamit-te-firences-foto/60%Hourly2016-08-20 08:24
https://kumti.com/64905-2/60%Hourly2016-08-20 08:20
https://kumti.com/pritjet-amerikane/60%Hourly2016-08-20 08:19
https://kumti.com/4-rregullat-se-cduhet-te-besh-kur-gjen-sende-te-humbura/60%Hourly2016-08-19 23:40
https://kumti.com/7-miresite-e-qyetit-te-medines-nga-shejh-abadi/60%Hourly2016-08-19 23:38
https://kumti.com/historia-e-ibrahimit-alejhi-selam-kur-e-hodhen-ne-zjarr/60%Hourly2016-08-19 23:35
https://kumti.com/16-pika-si-te-sjellesh-bereqetin-ne-shtpine-tende/60%Hourly2016-08-19 23:34
https://kumti.com/6-menyrat-se-si-iblisi-deperton-ne-zemren-tende/60%Hourly2016-08-19 23:32
https://kumti.com/nje-keshille-e-forte-per-burrat/60%Hourly2016-08-19 23:31
https://kumti.com/10-perfitimet-e-sadakase-ne-kete-bote-dhe-boten-tjeter/60%Hourly2016-08-19 23:29
https://kumti.com/kush-i-ruan-keto-gjashte-gjera-do-ti-lehtesohen-sprovat-dhe-veshtiresite/60%Hourly2016-08-19 23:27
https://kumti.com/duaja-e-zekerias-qe-allahu-ti-dhuronte-nje-djale/60%Hourly2016-08-19 23:26
https://kumti.com/argumente-per-vertetesine-e-ringjalljes/60%Hourly2016-08-19 23:24
https://kumti.com/10-shkaqet-qe-buron-turpi/60%Hourly2016-08-19 23:22
https://kumti.com/kuptimi-sekret-i-numrit-shtate/60%Hourly2016-08-19 23:20
https://kumti.com/ai-qe-e-kenaq-allahun-dhe-i-hidheron-njerezit/60%Hourly2016-08-19 23:19
https://kumti.com/dhjete-doktorret-me-te-mire-ne-bote/60%Hourly2016-08-19 23:17
https://kumti.com/demet-qe-muzika-le-tek-njeriu/60%Hourly2016-08-19 23:15
https://kumti.com/ora-i-pengon-por-jo-edhe-fotografia-e-papes-ne-institucionet-me-te-larta/60%Hourly2016-08-19 22:11
https://kumti.com/per-faqezinjet-antiturk/60%Hourly2016-08-19 19:11
https://kumti.com/asnje-fotografi-e-skenderbeut-dhe-elena-gjikes-nuk-jane-larguar/60%Hourly2016-08-19 18:36
https://kumti.com/ju-nuk-reagoni-ne-kete-menyre-kur-foto-e-pllakata-ngjesin-agjensite-tjera/60%Hourly2016-08-19 15:50
https://kumti.com/lufta-e-halepit-do-te-jete-e-veshtire-dhe-e-gjate/60%Hourly2016-08-19 15:01
https://kumti.com/jam-ai-qe-jam-sjam-i-kenaqur-me-veten/60%Hourly2016-08-19 14:40
https://kumti.com/ja-per-cfare-e-dua-jeten/60%Hourly2016-08-19 14:34
https://kumti.com/cia-ka-me-shume-dokumentacion-dhe-deshmi-per-gulenin-se-sa-turqia/60%Hourly2016-08-19 14:30
https://kumti.com/keto-jane-shehidet-medresante/60%Hourly2016-08-19 14:26
https://kumti.com/kur-te-vdes-poezi-nga-poeti-kuksjan-qe-u-var-nga-komunistet-ne-1988/60%Hourly2016-08-19 14:20
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xiv-lufta-brenda-pdk-se-per-pozitat-e-larta-ne-institucionet-e-shtetit/60%Hourly2016-08-19 13:59
https://kumti.com/njeriu-qe-fotografoi-pesevjecarin-sirian-ate-nate-te-gjithe-qanin-ai-nuk-qante-ai-nuk-e-tha-asnje-fjale-fotovideo/60%Hourly2016-08-19 13:54
https://kumti.com/hasanbeg-jete-ne-shtepi-te-shkaterruara/60%Hourly2016-08-19 13:19
https://kumti.com/be-ja-kerkon-nderprerje-urgjente-te-zjarrit-ne-alepo-moska-ofron-armepushim-48-te-oresh/60%Hourly2016-08-19 13:17
https://kumti.com/kim-mehmeti-kjo-bote-eshte-bere-e-shurdher-dhe-e-pandjeshme-ndaj-vajit-femijeror/60%Hourly2016-08-19 13:14
https://kumti.com/pergjgije-per-islamofobet-qe-thone-tika-ka-finacuar-vetem-ndertimin-e-xhamive/60%Hourly2016-08-19 12:58
https://kumti.com/dobite-e-marteses/60%Hourly2016-08-19 12:54
https://kumti.com/eshte-i-sakatosur-e-i-gjakosur-por-nuk-qane/60%Hourly2016-08-19 12:50
https://kumti.com/tronditet-maqedonia-vdes-gruaja-e-cila-u-perdhunua-nga-i-biri/60%Hourly2016-08-19 10:27
https://kumti.com/tetove-ne-gjendje-te-alkoolizuar-e-sulmon-gruan/60%Hourly2016-08-19 10:25
https://kumti.com/sulm-terrorist-nga-pkk-ja-ne-bitlis-gjashte-te-vdekur/60%Hourly2016-08-19 10:23
https://kumti.com/kriza-e-refugjateve-hungaria-vendos-per-zgjatjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Hourly2016-08-19 10:22
https://kumti.com/suedi-pretendohet-se-femijet-refugjate-perdoren-per-trafikim-seksual/60%Hourly2016-08-19 10:20
https://kumti.com/nje-myslimane-e-cila-ruante-delet-kjo-eshte-historia-frymezuese-e-ministres-se-arsimit-te-frances/60%Hourly2016-08-19 10:18
https://kumti.com/armiqesi-rreqethese-ndaj-islamit-ne-europe/60%Hourly2016-08-19 10:16
https://kumti.com/pesevjecari-sirian-imazhi-i-te-cilit-shokoi-boten-ritakohet-me-prinderit/60%Hourly2016-08-19 10:14
https://kumti.com/banoret-e-hasanbegut-kerkojne-dezinfektim-te-ambientit/60%Hourly2016-08-19 10:11
https://kumti.com/cdokush-duhet-te-kete-lirine-per-veshjet-e-besimit-te-tij/60%Hourly2016-08-19 10:09
https://kumti.com/home-lajme-gazetarja-e-cnn-qane-teksa-transmeton-lajmin-e-5-vjecarit-sirian-video-omra_syria-gazetarja-e-cnn-qane-teksa-transmeton-lajmin-e-5-vjecarit-sirian-video/60%Hourly2016-08-19 10:06
https://kumti.com/%f0%9f%94%b9%f0%9f%8c%b7-dita-e-xhuma-%f0%9f%8c%b7%f0%9f%94%b9-te-meditojme-ne-vecorite-e-sures-el-kehf/60%Hourly2016-08-19 10:02
https://kumti.com/gazetari-qe-e-filmoi-pesevjecarin-sirian-ai-perfaqeson-miliona-femije-te-sirise/60%Hourly2016-08-19 09:59
https://kumti.com/kairouan-vendi-i-ezanit-te-pare-ne-afrike/60%Hourly2016-08-19 09:58
https://kumti.com/lajmi-i-pesevjecarit-sirian-perlot-gazetaren-e-cnn-gjate-transmetimit-live-video/60%Hourly2016-08-19 04:56
https://kumti.com/behen-te-ditura-detajet-e-vrasjes-ne-ferizaj/60%Hourly2016-08-19 04:55
https://kumti.com/kompleksi-i-te-huajit/60%Hourly2016-08-19 04:35
https://kumti.com/cilat-kritere-per-kufirin/60%Hourly2016-08-18 22:40
https://kumti.com/kosova-pergjohet-nga-serbia/60%Hourly2016-08-18 22:34
https://kumti.com/tika-para-fillimit-te-punimeve-ne-klasa-nuk-ekzistonte-portreti-i-skenderbeut/60%Hourly2016-08-18 19:21
https://kumti.com/ja-cfare-tha-abdullah-ibn-mesudit-radiallahu-anhu-kur-ia-vodhen-kepucet/60%Hourly2016-08-18 17:43
https://kumti.com/imrani-i-kish-5-vjet-dhe-me-floke-te-gjata-njejte-si-djali-im-rushdiu/60%Hourly2016-08-18 17:37
https://kumti.com/globoder-tika-nuk-ka-hequr-fotografine-e-skenderbeut/60%Hourly2016-08-18 17:35
https://kumti.com/serbo-sllavet-krenohen-me-kishen-ortodokse-kurse-ne/60%Hourly2016-08-18 17:32
https://kumti.com/kur-ndjeshmeria-dhe-dhembshuria-zhduken-aq-sa-krimet-duken-si-filma-vizatimore/60%Hourly2016-08-18 17:27
https://kumti.com/menxi-e-binda-zemren-qe-tvendos-kete-foto-te-ketyre-melaqeve-te-gurezueme-prej-bombardimit/60%Hourly2016-08-18 16:54
https://kumti.com/shtohen-ankesat-ndaj-bankave-dhe-kompanive-te-sigurimeve/60%Hourly2016-08-18 15:59
https://kumti.com/shba-terheq-arsenalin-berthamor-nga-turqia-ne-rumani/60%Hourly2016-08-18 15:56
https://kumti.com/vetevendosje-fton-per-proteste-gjithepopullore-me-1-shtator-nuk-do-te-lejojme-ratifikimin-e-demarkacionit/60%Hourly2016-08-18 15:54
https://kumti.com/pdk-ska-vendosur-ende-per-zevendesuesin-e-grabovcit/60%Hourly2016-08-18 15:52
https://kumti.com/sipas-drejtoreshes-se-inpo-s-emerimi-i-rruges-ferizaj-gjilan-beau-biden-eshte-i-kunderligjshem/60%Hourly2016-08-18 15:50
https://kumti.com/ai-ne-burgjet-siriane-mijera-te-vdekur-nga-torturat/60%Hourly2016-08-18 15:36
https://kumti.com/arrestohen-5-persona-dhe-konfiskohen-200-mije-euro-nga-mallera-te-kontrabanduara/60%Hourly2016-08-18 15:33
https://kumti.com/poroshenko-nuk-perjashtohet-invadimi-i-plote-rus/60%Hourly2016-08-18 15:31
https://kumti.com/biden-nuk-leviz-opoziten-nga-kundershtimi-i-demarkacionit/60%Hourly2016-08-18 15:29
https://kumti.com/siri-video-e-pesevjecarit-te-mbuluar-me-gjak-pershkon-boten/60%Hourly2016-08-18 15:25
https://kumti.com/turqia-me-fushate-per-mbledhjen-e-ndihmes-per-rajonet-e-permbytura-ne-rajonin-e-shkupit/60%Hourly2016-08-18 14:15
https://kumti.com/fatimja-dhe-katica-merren-me-shpullen-e-zhernovskit-harrojne-monstren-dhe-thymjen-e-kembeve-te-burgosurve/60%Hourly2016-08-18 14:11
https://kumti.com/ibrahimi-i-drejtohet-ahmetit-pleqeria-prane-dhenve-do-te-ishte-mire-per-ty/60%Hourly2016-08-18 14:07
https://kumti.com/konventa-turko-jugosllave-e-vitit-1938-dhe-reagimet-shqiptare/60%Hourly2016-08-18 13:50
https://kumti.com/ne-gaza-hapet-kampi-per-ndihme-psikologjike-per-femijet-viktima-te-luftes/60%Hourly2016-08-18 13:03
https://kumti.com/transferohen-15-te-burgosur-te-guantanamos/60%Hourly2016-08-18 12:49
https://kumti.com/vrasja-e-imamit-ne-shba-policia-jep-detaje-rreth-autorit-te-dyshuar/60%Hourly2016-08-18 12:47
https://kumti.com/ish-prokuroi-turk-arrestohet-gjate-tentatives-per-te-ikur-ne-siri/60%Hourly2016-08-18 12:44
https://kumti.com/feto-nepermjet-kompanive-fiktive-ka-transferuar-parate-ne-shba/60%Hourly2016-08-18 12:41
https://kumti.com/stamboll-operacione-ndaj-kompanive-qe-dyshohen-se-ofrojne-mbeshtetje-per-feto-n/60%Hourly2016-08-18 12:40
https://kumti.com/snhr-nga-sumet-e-rusise-ne-siri-kane-humbur-jeten-mbi-2-700-persona/60%Hourly2016-08-18 12:38
https://kumti.com/leshohet-urdherarrest-per-hakan-sukur/60%Hourly2016-08-18 12:36
https://kumti.com/ka-mekanizma-qe-do-te-parandalojne-arratisjen-e-kreut-te-feto-s-gulen/60%Hourly2016-08-18 12:34
https://kumti.com/pana-film-njofton-vendimin-per-xhirimin-e-lugina-e-ujqerve-puci/60%Hourly2016-08-18 12:33
https://kumti.com/gropa-qe-vlen-13-miliarde-funte-foto/60%Hourly2016-08-18 12:31
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-elazig-3-te-vdekur-dhe-rreth-100-te-plagosur/60%Hourly2016-08-18 12:29
https://kumti.com/sulmi-terrorist-ne-van-te-turqise-3-te-vdekur-dhe-73-te-plagosur/60%Hourly2016-08-18 12:27
https://kumti.com/ekspertet-ne-washington-diskutuan-rreth-tentatives-per-grusht-shteti-ne-turqi/60%Hourly2016-08-18 12:18
https://kumti.com/foto-pasioni-i-muezinit-sirian-i-cili-sfidon-bombat/60%Hourly2016-08-18 12:17
https://kumti.com/shoqeria-civile-ne-shqiperi-forum-solidariteti-me-demokracine-ne-turqi/60%Hourly2016-08-18 12:14
https://kumti.com/myftinia-e-kumanoves-dhe-oh-hilal-shperndajne-ndihma-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-18 12:11
https://kumti.com/merkel-hedh-poshte-pretendimet-per-lidhjen-mes-terrorizmit-dhe-refugjateve/60%Hourly2016-08-18 12:08
https://kumti.com/ky-eshte-njeriu-i-cili-behet-arrogant-mohues-zullumqar-mendjemadh/60%Hourly2016-08-18 12:06
https://kumti.com/percaresit-e-kombit-shfaqen-edhe-aty-ku-nuk-i-pret-askush/60%Hourly2016-08-18 12:02
https://kumti.com/korrespondentja-e-cnn-it-pershkruan-ferrin-ne-halep-kurre-nuk-kam-pare-dicka-te-ngjashme/60%Hourly2016-08-18 11:42
https://kumti.com/opinon-nga-keshilltari-i-erdoganit-a-ekziston-nje-lufte-sektare-ne-boten-muslimane/60%Hourly2016-08-18 11:16
https://kumti.com/celtik-perballet-me-denim-nga-uefa-per-shkak-te-flamurit-palestinez/60%Hourly2016-08-18 11:14
https://kumti.com/ja-cili-eshte-grupi-terrorist-qe-ka-vrare-me-shume-amerikane-qe-pas-11-shtatorit/60%Hourly2016-08-18 11:11
https://kumti.com/si-ishte-i-derguari-yne/60%Hourly2016-08-18 11:08
https://kumti.com/ne-france-reforma-islame-me-doren-e-shtetit-eshte-levizje-politike/60%Hourly2016-08-18 11:04
https://kumti.com/hamburg-refuzimi-i-dhenies-se-dores-dhe-lirite-fetare/60%Hourly2016-08-18 11:02
https://kumti.com/fotoja-qe-po-shokon-boten-tmerri-i-luftes-ne-siri/60%Hourly2016-08-18 09:00
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xiii-plani-i-grabovcit-per-kontrollimin-e-tre-milione-eurove-te-nje-ndermarrjeje/60%Hourly2016-08-18 08:47
https://kumti.com/afer-18-mije-njerez-kane-vdekur-ne-burgjet-e-sirise/60%Hourly2016-08-18 08:44
https://kumti.com/aksion-i-madh-policor-ne-prishtine-e-gjilan/60%Hourly2016-08-18 08:35
https://kumti.com/21-demet-e-te-zbuluarit-te-femres/60%Hourly2016-08-18 00:23
https://kumti.com/perse-zoti-e-krijoi-njerezimin/60%Hourly2016-08-18 00:20
https://kumti.com/kurre-mos-u-shoqero-me-keta-5-persona/60%Hourly2016-08-18 00:19
https://kumti.com/4-ushqimet-qe-jane-ndaluar-nga-profeti-alejhis-selam/60%Hourly2016-08-18 00:17
https://kumti.com/7-pika-per-ta-mposhtur-epshin/60%Hourly2016-08-18 00:14
https://kumti.com/si-te-ndertosh-nje-shtepi-ne-xhennet/60%Hourly2016-08-18 00:13
https://kumti.com/4-mrekullite-e-kuranit-per-heshtjen/60%Hourly2016-08-18 00:11
https://kumti.com/4-dobite-e-lyerjes-se-syve-me-kuhl/60%Hourly2016-08-18 00:09
https://kumti.com/5-sunetet-te-abdesit/60%Hourly2016-08-18 00:06
https://kumti.com/30-keshilla-per-nje-nene-kur-linde-femije/60%Hourly2016-08-18 00:04
https://kumti.com/ajeti-me-madheshtor-ne-kuran/60%Hourly2016-08-18 00:03
https://kumti.com/lutjet-nga-kurani-qe-te-qetesojne-shpirtin/60%Hourly2016-08-18 00:01
https://kumti.com/8-urtesite-e-perfituar-nga-surja-jusuf/60%Hourly2016-08-17 23:59
https://kumti.com/5-ushqimet-e-ndaluara-nga-kurani/60%Hourly2016-08-17 23:57
https://kumti.com/shejtani-ju-premton-juve-varferine-dhe-ju-urdheron-per-turpe-kurse-allahu-ju-premton-falje-prej-tij-dhe-miresi-dhe-allahu-eshte-dhurues-i-madh-i-dijshem-bekarah-268/60%Hourly2016-08-17 23:54
https://kumti.com/si-te-prek-engjelli-dhe-si-te-prek-shejtani/60%Hourly2016-08-17 23:53
https://kumti.com/si-mund-ti-largojme-shejtanet/60%Hourly2016-08-17 23:51
https://kumti.com/11-menyra-per-te-larguar-shejtanin/60%Hourly2016-08-17 23:32
https://kumti.com/si-te-largosh-brengat-dhe-pikellimet/60%Hourly2016-08-17 23:29
https://kumti.com/nje-kategori-njerezish-qe-do-jene-nen-hijen-e-allahut-ne-diten-e-gjykimit/60%Hourly2016-08-17 23:27
https://kumti.com/fjalet-e-fundit-te-shejh-albanit/60%Hourly2016-08-17 23:25
https://kumti.com/dhjete-gabime-ne-marredheniet-intime/60%Hourly2016-08-17 23:24
https://kumti.com/bisede-me-gruan-e-shejh-albanit/60%Hourly2016-08-17 23:22
https://kumti.com/8-porosite-e-hakimit-per-djalin-e-tij/60%Hourly2016-08-17 23:19
https://kumti.com/20-keshilla-se-si-duhet-te-jete-sjellja-e-muslimanit-ndaj-muslimanit/60%Hourly2016-08-17 23:18
https://kumti.com/emra-musliman-per-djem/60%Hourly2016-08-17 23:16
https://kumti.com/emra-musliman-per-femra/60%Hourly2016-08-17 23:14
https://kumti.com/5-shkaqet-e-lindjes-se-bidateve/60%Hourly2016-08-17 23:12
https://kumti.com/6-te-mira-qe-fiton-nga-shoqeria-me-njerezit-e-mire/60%Hourly2016-08-17 23:10
https://kumti.com/6-menyrat-se-si-te-ruhesh-nga-joshja-dhe-provokimet-e-femres/60%Hourly2016-08-17 23:09
https://kumti.com/29-keshilla-se-si-ta-besh-bashkeshortin-tend-te-lumtur/60%Hourly2016-08-17 23:07
https://kumti.com/14-veprat-me-te-dashura-tek-allahu/60%Hourly2016-08-17 23:05
https://kumti.com/18-keshilla-nga-sahabet-dhe-dijetaret-e-hershem-per-rendesine-e-sunetit/60%Hourly2016-08-17 23:02
https://kumti.com/peshperitja-e-djallit-ndaj-njeriut/60%Hourly2016-08-17 22:33
https://kumti.com/6-shenjat-e-zemres-se-semure/60%Hourly2016-08-17 22:31
https://kumti.com/mosrespektimi-i-prinderve-eshte-mekat-i-madh/60%Hourly2016-08-17 22:28
https://kumti.com/sjellja-e-mire-me-prinderit-te-lehteson-rrugen-per-ne-xhenet/60%Hourly2016-08-17 22:26
https://kumti.com/nuk-di-ndonje-veper-qe-te-afroje-me-shume-te-allahu-se-sa-respektimi-i-nenes/60%Hourly2016-08-17 22:23
https://kumti.com/respektimi-i-prinderve-eshte-shkak-per-hyrje-ne-xhennet/60%Hourly2016-08-17 22:22
https://kumti.com/fragmente-nga-jeta-e-njerezve-te-medhenj/60%Hourly2016-08-17 22:19
https://kumti.com/si-ta-keshillosh-ate-qe-pin-alkool/60%Hourly2016-08-17 22:17
https://kumti.com/3-pyetjet-e-dijetarit-bizant-ndaj-ebu-hanifes/60%Hourly2016-08-17 22:15
https://kumti.com/si-e-gjeti-hajduti-thesarin-e-tij/60%Hourly2016-08-17 22:14
https://kumti.com/si-ishin-te-paret-tane-historia-e-umer-ibn-abdul-aziz/60%Hourly2016-08-17 22:12
https://kumti.com/fjale-te-arta-nga-hasan-el-basri/60%Hourly2016-08-17 22:10
https://kumti.com/historia-e-umerit-me-deshmuesin/60%Hourly2016-08-17 22:09
https://kumti.com/historia-e-ebu-hanifes-me-djalin-e-vogel/60%Hourly2016-08-17 22:07
https://kumti.com/nje-histori-shume-e-bukur-se-si-duhet-ta-respektosh-nenen/60%Hourly2016-08-17 22:05
https://kumti.com/sa-ishte-dituria-e-shejh-albanit/60%Hourly2016-08-17 22:02
https://kumti.com/data-e-vdekjes-se-njerezve-te-medhej-te-islamit-pas-muhamedit-alejhi-selam/60%Hourly2016-08-17 21:59
https://kumti.com/3-vepra-qe-te-fshijne-mekatet-qe-ben-gjate-dites/60%Hourly2016-08-17 21:57
https://kumti.com/cfare-duhet-te-besh-kur-nje-njeri-sillet-keq-me-ty/60%Hourly2016-08-17 21:54
https://kumti.com/imam-malik/60%Hourly2016-08-17 21:53
https://kumti.com/imam-ahmedi/60%Hourly2016-08-17 21:51
https://kumti.com/imam-ebu-hanifja/60%Hourly2016-08-17 21:49
https://kumti.com/imam-muslimi-2/60%Hourly2016-08-17 21:46
https://kumti.com/cila-eshte-rruga-drejte-lavdise/60%Hourly2016-08-17 21:44
https://kumti.com/o-bir-i-ademit-ti-do-te-vdesesh-vetem/60%Hourly2016-08-17 21:43
https://kumti.com/njeriu-qe-fliste-me-shpirtrat/60%Hourly2016-08-17 21:41
https://kumti.com/nje-ndodhi-e-bukur-nga-ibn-tejmije/60%Hourly2016-08-17 21:39
https://kumti.com/pse-xhinnet-do-te-hakmerren-ne-diten-e-gjykimit-ndaj-njerzve/60%Hourly2016-08-17 21:37
https://kumti.com/si-duhet-te-keshillosh/60%Hourly2016-08-17 21:35
https://kumti.com/a-duhet-te-na-percajne-kundershtimet-dhe-mendimet-ndryshe/60%Hourly2016-08-17 21:34
https://kumti.com/si-i-trojtonte-profeti-muhamed-semundjet-e-zemres/60%Hourly2016-08-17 21:30
https://kumti.com/si-i-shoqeronte-hurmat-me-kastravec-profeti-alejhi-selam/60%Hourly2016-08-17 21:28
https://kumti.com/ilaci-me-i-mire-dhe-me-i-thjeshte-ndaj-pa-ndjenjave-dhe-etheve-ne-mjeksine-profetike/60%Hourly2016-08-17 21:27
https://kumti.com/si-trajtohet-kapslleku-ne-mjeksine-profetike/60%Hourly2016-08-17 21:24
https://kumti.com/sherimi-i-epilepsise-ne-traditen-profetike/60%Hourly2016-08-17 21:22
https://kumti.com/si-mjekohen-plaget-ne-mjeksine-profetike/60%Hourly2016-08-17 21:20
https://kumti.com/si-kurohet-diarreja-ne-mjeksine-profetike/60%Hourly2016-08-17 21:18
https://kumti.com/pejgamberi-alejhi-selam-perdorte-tri-lloje-barnash-per-te-kuruar-semundjet/60%Hourly2016-08-17 21:16
https://kumti.com/kurimi-i-semundjeve-fizike-eshte-dy-llojesh/60%Hourly2016-08-17 21:14
https://kumti.com/si-te-sherosh-zemren-tende/60%Hourly2016-08-17 21:11
https://kumti.com/pema-e-ullirit-eshte-nje-peme-e-begate/60%Hourly2016-08-17 21:08
https://kumti.com/dieta-e-shendetshme-ne-mjeksine-profetike/60%Hourly2016-08-17 21:05
https://kumti.com/ilacet-e-palejueshme-jane-dy-llojesh/60%Hourly2016-08-17 21:03
https://kumti.com/si-te-sherosh-plaget-ne-mjeksine-profetike/60%Hourly2016-08-17 21:02
https://kumti.com/histora-e-mjekesis-islame/60%Hourly2016-08-17 21:00
https://kumti.com/shega-dhe-vetite-e-saj-kuruese-ne-mjeksine-profetike/60%Hourly2016-08-17 20:58
https://kumti.com/pasojat-e-gjumit-te-dites/60%Hourly2016-08-17 20:56
https://kumti.com/mrekullite-mjekesore-dhe-shkencore-te-ujit-te-zem-zemit/60%Hourly2016-08-17 20:52
https://kumti.com/misvaku-dhe-dobite-qe-ka-ne-trupin-e-njeriut/60%Hourly2016-08-17 20:47
https://kumti.com/droge-dhe-arme-kapen-ne-suhareke/60%Hourly2016-08-17 20:29
https://kumti.com/tifozet-e-celtic-me-flamuj-palestinez-pershendeten-ekipin-izraelit-hapoel-sonte/60%Hourly2016-08-17 20:14
https://kumti.com/xherdan-shaqiri-vetem-per-ty-allah-elhamdulilah/60%Hourly2016-08-17 20:01
https://kumti.com/norvegjia-dha-4-5-milione-euro-per-kishat-ortodokse-ne-kosove/60%Hourly2016-08-17 18:04
https://kumti.com/ende-asnje-gjurme-nga-elifi-16-muajshe-video/60%Hourly2016-08-17 17:23
https://kumti.com/video-hasanbegu-para-11-diteve-dhe-sot/60%Hourly2016-08-17 17:20
https://kumti.com/okb-paralajmerim-per-situaten-halep-pas-sulmeve-ndaj-25-spitaleve/60%Hourly2016-08-17 15:56
https://kumti.com/denohet-serbi-qe-demtoi-xhamine-ne-velekince-te-gjilanit/60%Hourly2016-08-17 15:54
https://kumti.com/thaci-perkulet-prane-lapidareve-serbe/60%Hourly2016-08-17 15:52
https://kumti.com/kush-eshte-hoxha-qe-u-vleresua-si-skenderbe-e-qe-i-shkroi-presidentit-wilson/60%Hourly2016-08-17 15:50
https://kumti.com/bombarduesit-ruse-ngrihen-nga-irani-per-sulme-ajrore-ne-siri/60%Hourly2016-08-17 15:49
https://kumti.com/ankaraja-shba-ve-kuptojeni-se-tashme-ekziston-nje-turqi-e-re/60%Hourly2016-08-17 15:47
https://kumti.com/shkruaje-mire/60%Hourly2016-08-17 15:45
https://kumti.com/praktikimi-i-rukjes-si-profesion-dhe-si-fitim/60%Hourly2016-08-17 15:41
https://kumti.com/emanuel-adebayor-pasi-ka-pranuar-islamin-ka-deklaruar/60%Hourly2016-08-17 15:39
https://kumti.com/mbledhesi-i-mbeturinave-regjistrohet-ne-fakultet-ne-moshen-72-vjecare/60%Hourly2016-08-17 15:31
https://kumti.com/o-njerezit-e-zotit-thirrja-e-urte-e-hafiz-sheuqet-boricit-3/60%Hourly2016-08-17 15:30
https://kumti.com/indonezi-hafizja-e-verber-do-te-shkoj-ne-haxh-pa-pagese/60%Hourly2016-08-17 15:28
https://kumti.com/fc-arsenal-mund-te-ndertoje-nje-xhami-prane-emirates-stadium/60%Hourly2016-08-17 15:26
https://kumti.com/femra-mes-shpresave-dhe-sfidave/60%Hourly2016-08-17 14:47
https://kumti.com/prishja-e-magjise/60%Hourly2016-08-17 14:33
https://kumti.com/sheroni-ulcerat-aftoze-ne-buze-brenda-pak-minutave-ne-menyre-natyrale/60%Hourly2016-08-17 13:15
https://kumti.com/biden-ne-kosove-dhe-te-pathenat-per-ndikimin-e-vizites-se-tij/60%Hourly2016-08-17 12:56
https://kumti.com/studimi-i-associated-press-te-rekrutuarit-e-isis-it-injorante-dhe-pa-lidhje-me-islamin/60%Hourly2016-08-17 12:35
https://kumti.com/rusia-i-vazhdoi-sulmet-ajrore-ne-siri-nga-baza-ne-iran/60%Hourly2016-08-17 12:32
https://kumti.com/turqia-fillon-sot-procedurat-per-lirimin-e-38-mije-te-denuarve/60%Hourly2016-08-17 12:32
https://kumti.com/gjykata-sot-vendose-per-vazhdimin-e-paraburgimit-ndaj-azem-syles/60%Hourly2016-08-17 12:30
https://kumti.com/tentim-grushteti-ne-turqi-si-inspirim-per-nje-projekt-filmik/60%Hourly2016-08-17 11:33
https://kumti.com/evakuohen-80-mije-banore-pas-zjarrit-ne-kaliforni/60%Hourly2016-08-17 11:31
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xii-telefonatat-qe-deshmojne-kontrollin-e-grabovcit-dhe-beqajt-mbi-ndermarrjet-milioneshe/60%Hourly2016-08-17 11:16
https://kumti.com/biden-puna-me-e-veshtire-eshte-tash-por-asociacioni-dhe-demarkacioni-duhet-te-kryhen/60%Hourly2016-08-17 11:06
https://kumti.com/bulliqi-fjalet-e-biden-treguan-se-teshat-per-demarkacion-i-kemi-prere-vete/60%Hourly2016-08-17 11:02
https://kumti.com/vazhdon-cmenduria-qellon-vellain-dhe-kunaten-1-i-vdekur/60%Hourly2016-08-17 10:57
https://kumti.com/krimi-makaber-ne-vlore-31-vjecari-u-fut-ne-shtepi-me-koken-e-nipit-ne-dore/60%Hourly2016-08-17 10:43
https://kumti.com/biden-largoni-zyrtaret-e-akuzuar-dhe-te-denuar-nga-detyrat-e-sherbimit-publik/60%Hourly2016-08-17 10:36
https://kumti.com/alarmante-per-shtate-muaj-700-kosovare-te-diagnostikuar-me-kancer/60%Hourly2016-08-17 10:21
https://kumti.com/krim-makaber-ne-nje-familje-ne-vlore-xhaxhai-i-pret-koken-nipit-12-vjecar/60%Hourly2016-08-17 10:17
https://kumti.com/thaci-biden-pa-e-kaluar-demarkacionin-ska-te-ardhme-evropiane/60%Hourly2016-08-17 10:01
https://kumti.com/volkswageni-teston-touaregin-e-ri-t-prime/60%Hourly2016-08-17 09:58
https://kumti.com/jill-biden-me-nipin-e-mbesen-po-qendrojne-ne-manastirin-e-gracanices/60%Hourly2016-08-17 09:53
https://kumti.com/e-rralle-besimtari-dhuron-250-mije-euro-truall-ne-plane-nje-xhami-per-paskuqanin/60%Hourly2016-08-17 05:21
https://kumti.com/joe-biden-sot-takohet-me-kryeministrin-dhe-presidentin/60%Hourly2016-08-17 05:14
https://kumti.com/vetevendosje-kerkon-doreheqjen-e-thacit-dhe-veselit/60%Hourly2016-08-17 03:38
https://kumti.com/radikalet-serbe-protestojne-kunder-bidenit/60%Hourly2016-08-17 03:34
https://kumti.com/peshkopi-teodosije-denon-sulmin-ne-xhamine-e-velikinces/60%Hourly2016-08-16 16:01
https://kumti.com/stojanoviq-denon-perdhosjen-e-xhamise/60%Hourly2016-08-16 15:59
https://kumti.com/grabovci-jep-doreheqje/60%Hourly2016-08-16 15:55
https://kumti.com/serbet-jane-etnia-hyjnore-e-kosoves-shuni/60%Hourly2016-08-16 15:30
https://kumti.com/partia-fjala-denojme-sulmin-qe-ndodhi-ne-xhamine-e-fshatit-velekince-te-gjilanit/60%Hourly2016-08-16 15:27
https://kumti.com/dy-rekatet-sunnet-te-namazit-te-sabahut-jane-me-te-vlefshme-sesa-e-gjithe-dynjaja/60%Hourly2016-08-16 15:24
https://kumti.com/kryetari-haziri-demtimi-i-minares-moment-i-veshtire-per-gjilanin/60%Hourly2016-08-16 15:20
https://kumti.com/mesila-doda-pergjigjet-te-behen-publike-fondet-dhe-finacimet-per-lgbt/60%Hourly2016-08-16 15:17
https://kumti.com/presheve-lind-foshnja-7-8-kg-e-emertojne-me-emrin-erdogan/60%Hourly2016-08-16 15:13
https://kumti.com/kmdlnj-sulmi-ne-xhamine-ne-velekince-shkelje-e-te-drejtave-fetare/60%Hourly2016-08-16 15:05
https://kumti.com/rasti-i-serbit-qe-nisi-shkaterrimin-e-xhamise-ne-velekince-te-gjilanit/60%Hourly2016-08-16 14:56
https://kumti.com/atakimi-i-objekteve-fetare-akt-i-papranueshem/60%Hourly2016-08-16 14:53
https://kumti.com/nje-tjeter-arabo-amerikan-kesaj-radhe-i-krishtere-vritet-mizorisht-ne-shtepi-nga-komshiu-i-tij-islamofob/60%Hourly2016-08-16 14:50
https://kumti.com/donte-te-martohej-vetem-per-nje-hafiz-te-kuranit/60%Hourly2016-08-16 14:47
https://kumti.com/o-njerezit-e-zotit-thirrja-e-urte-e-hafiz-sheuqet-boricit-2/60%Hourly2016-08-16 14:44
https://kumti.com/o-njerezit-e-zotit-thirrja-e-urte-e-hafiz-sheuqet-boricit-1/60%Hourly2016-08-16 14:43
https://kumti.com/turqi-hiqet-ndalesa-e-hixhabit-ne-klubin-e-oficereve/60%Hourly2016-08-16 14:41
https://kumti.com/rreth-300-hebrenj-hyjne-me-dhune-ne-kompleksin-al-aksa/60%Hourly2016-08-16 14:40
https://kumti.com/avokati-gjerman-erdogan-eshte-baraspeshim-per-boten-islame/60%Hourly2016-08-16 14:38
https://kumti.com/gaza-me-artin-e-grurit-siguron-jetesen-per-familjen/60%Hourly2016-08-16 14:36
https://kumti.com/kryebashkiaku-i-nju-jorkut-merr-pjese-ne-faljen-e-namazit-te-xhenazes-per-imamin-e-vrare/60%Hourly2016-08-16 14:35
https://kumti.com/joe-biden-mberrin-ne-beograd-takime-me-zyrtaret-me-te-larte-te-serbise/60%Hourly2016-08-16 14:31
https://kumti.com/kosova-nuk-ka-toke-per-tua-dhene-ne-shfrytezim-investitoreve-e-shiti-lire-dhe-atje-ku-nuk-duhej/60%Hourly2016-08-16 14:27
https://kumti.com/sekretari-i-aak-se-i-zbulon-nje-sekret-donikes-ka-te-beje-me-klanin-pronto/60%Hourly2016-08-16 14:23
https://kumti.com/historianet-e-decanit-sulmi-ndaj-xhamise-ne-velikince-i-papranueshem-tentim-per-rritjen-e-urrejtjes-nder-fetare-ne-kosove/60%Hourly2016-08-16 14:17
https://kumti.com/euro-barometri-madje-62-per-qind-e-qytetareve-te-maqedonise-nuk-i-besojne-qeverise/60%Hourly2016-08-16 13:30
https://kumti.com/nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-shkaterroi-minaren-e-xhamise-ne-velekince/60%Hourly2016-08-16 13:29
https://kumti.com/mohamed-farah-atleti-muslimano-britanik-qe-po-sfidon-politikat-anti-emigracion/60%Hourly2016-08-16 12:02
https://kumti.com/sportistja-e-pare-amerikane-me-hixhab-fiton-medalje-bronzi-ne-olimpiade/60%Hourly2016-08-16 11:38
https://kumti.com/mahatir-muhamed-si-te-nxisim-idete-dhe-mendimet-pozitive/60%Hourly2016-08-16 11:37
https://kumti.com/hyseni-kosova-me-e-rrezikuar-nga-perdorimi-i-narkotikeve-se-sa-nga-ekstremizmi/60%Hourly2016-08-16 10:06
https://kumti.com/samsung-konfirmon-daten-e-lansimit-te-tabletit-te-saj-te-ardhshem/60%Hourly2016-08-16 10:00
https://kumti.com/burnley-kryen-transferimin-rekord-te-klubit/60%Hourly2016-08-16 09:59
https://kumti.com/nje-amerikan-akuzohet-per-vrasjen-e-imamit-dhe-ndihmesit-te-tij-ne-new-york/60%Hourly2016-08-16 09:56
https://kumti.com/video-e-rralle-nene-tereza-duke-cuar-lule-te-varri-i-enver-hoxhes/60%Hourly2016-08-16 09:43
https://kumti.com/eksperiment-social-shikoni-reagimin-e-kalimtareve-kur-shohin-se-nje-mysliman-qe-falet-ne-rruge-keqtrajtohet-fotovideo/60%Hourly2016-08-16 09:27
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xi-muja-spiunon-bashkepartiaket-te-shefi-grabovci-e-quan-kurtin-peder/60%Hourly2016-08-16 09:14
https://kumti.com/prishja-e-minares-dhe-muslimanet/60%Hourly2016-08-15 20:42
https://kumti.com/video-krishteri-i-cili-u-bashkua-me-aktivistet-e-shoqates-nun-per-te-ndihmuar/60%Hourly2016-08-15 17:35
https://kumti.com/64051-2/60%Hourly2016-08-15 16:26
https://kumti.com/sedat-rushidi-shoqata-nun-do-te-vazhdon-me-aktiviteti-humanitare-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-15 15:17
https://kumti.com/haxhiu-plak-faleminderon-turqit-per-ndihmen-qe-japin-ne-lagjen-e-hasanbegut/60%Hourly2016-08-15 15:02
https://kumti.com/nje-bisede-mes-hoxhes-muharem-ismaili-dhe-zjarfikesit-turk-ne-lagjen-e-hasanbegut/60%Hourly2016-08-15 14:40
https://kumti.com/banori-i-hasanbegut-edhe-pse-me-deme-te-medha-pajtohet-me-caktimin-e-zotit/60%Hourly2016-08-15 13:52
https://kumti.com/usain-bolt-i-arte-edhe-ne-rio-2016-video/60%Hourly2016-08-15 07:50
https://kumti.com/kufiri-me-malin-e-zi-ka-devijime/60%Hourly2016-08-15 07:49
https://kumti.com/panik-ne-aeroportin-john-f-kennedy-evakuohen-mijera-pasagjere/60%Hourly2016-08-15 07:48
https://kumti.com/reagoni-o-te-mjere-se-serbi-as-nuk-eshte-i-shenjte-e-as-nuk-eshte-zot-nkosove/60%Hourly2016-08-14 22:37
https://kumti.com/pritje-zyrtare-per-majlinda-kelmendin-fituesen-e-medaljes-se-arte-ne-rio-2016/60%Hourly2016-08-14 22:27
https://kumti.com/bik-u-i-trishtuar-nga-sjellja-e-serbit-qe-demoloi-minaren-e-xhamise/60%Hourly2016-08-14 22:21
https://kumti.com/detaje-rreth-demtimit-te-minares-se-xhamise-ne-velekince/60%Hourly2016-08-14 22:20
https://kumti.com/elmaz-qamili-hoxha-qe-leshoi-xhamine-per-universitetin-e-tetoves/60%Hourly2016-08-14 22:16
https://kumti.com/prishet-minarja-e-xhamise-nga-nje-serb/60%Hourly2016-08-14 18:18
https://kumti.com/kurtulmus-turqia-ka-nevoje-per-ushtri-te-forte-dhe-pa-aspirata-politike/60%Hourly2016-08-14 18:01
https://kumti.com/shenohet-3-vjetori-i-masakres-rabia/60%Hourly2016-08-14 17:58
https://kumti.com/neser-ne-bruksel-bisedohet-per-kodin-telefonik-per-kosoven/60%Hourly2016-08-14 17:56
https://kumti.com/mesojeni-se-cila-eshte-pasuria-e-konfiskuar-nga-gjykata-ne-rastin-e-pasaportave/60%Hourly2016-08-14 17:52
https://kumti.com/imponimi-kolonialist-i-frances-ndaj-muslimaneve/60%Hourly2016-08-14 12:32
https://kumti.com/raporti-sekret-363-zona-te-mbjella-me-hashash-ne-shqiperi/60%Hourly2016-08-14 12:31
https://kumti.com/denohet-me-7-vite-burg-personi-qe-u-martua-me-vajzen-6-vjecare-ne-afganistan/60%Hourly2016-08-14 12:27
https://kumti.com/standard-and-poors-paralajmeron-ramen-mos-hap-thesin-per-zgjedhjet/60%Hourly2016-08-14 10:07
https://kumti.com/ekonomia-e-kosoves-vazhdon-te-jete-e-varur-nga-produktet-e-huaja/60%Hourly2016-08-14 10:05
https://kumti.com/gjermanet-dorezojne-ne-zyren-e-tahirit-dosjen-e-hashashit-ja-kush-e-administron-drogen-bio/60%Hourly2016-08-14 10:03
https://kumti.com/zvicer-gjashte-te-lenduar-nga-sulmi-ne-tren/60%Hourly2016-08-14 09:58
https://kumti.com/pas-nje-viti-rihapet-kufiri-mes-venezueles-dhe-kolumbise/60%Hourly2016-08-14 09:56
https://kumti.com/cavusoglu-feto-perben-kercenim-edhe-per-stabilitetin-e-japonise/60%Hourly2016-08-14 09:53
https://kumti.com/yildirim-thirrje-popullit-dhe-partive-politike-qe-te-ruajne-unitetin/60%Hourly2016-08-14 09:50
https://kumti.com/steele-lideret-boteror-gabuan-me-turqine/60%Hourly2016-08-14 09:23
https://kumti.com/ky-eshte-aksioni-i-nun-it-per-sot-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-14 09:02
https://kumti.com/shba-vritet-nje-imam-pas-namazit/60%Hourly2016-08-14 08:40
https://kumti.com/propozim-radikal-ne-gjermani-refugjatet-te-dergohen-ne-ishujt-jashte-evropes/60%Hourly2016-08-14 08:21
https://kumti.com/sot-fillon-lirimi-i-ures-se-ibrit/60%Hourly2016-08-14 08:20
https://kumti.com/kosova-ndihmoi-haitin-por-jo-dhe-hasanbegun/60%Hourly2016-08-14 08:17
https://kumti.com/rritet-mosbesimi-i-katolikeve-praktikues-ne-france-kundrejt-islamit/60%Hourly2016-08-14 06:45
https://kumti.com/xhaxhai-i-te-permbytures-elif-fejzullahut-shpirti-po-na-digjet-per-mbesen-e-vogel-na-ndihmoni-ta-gjejme/60%Hourly2016-08-14 06:29
https://kumti.com/duhet-te-humbet-fara-e-enveristeve-qe-e-pine-gjakun-e-popullit/60%Hourly2016-08-14 06:21
https://kumti.com/video-arrijne-ndihmat-e-radhes-nga-turqia/60%Hourly2016-08-14 06:19
https://kumti.com/mbi-5-milion-denare-per-me-shume-drita-ne-kryq/60%Hourly2016-08-14 06:17
https://kumti.com/edhe-pas-15-viteve-nga-masakra-e-lubotenit-plaget-akoma-te-fresketa/60%Hourly2016-08-14 06:16
https://kumti.com/mjeket-paralajmerojne-shfaqje-te-semundjeve-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-14 06:09
https://kumti.com/karacan-besojme-qe-qeveria-e-maqedonise-do-ta-bej-te-duhuren-ndaj-feto-s/60%Hourly2016-08-14 06:07
https://kumti.com/kush-po-shkollohet-prej-neve-shume-po-largohet-prej-fese-shume/60%Hourly2016-08-14 06:04
https://kumti.com/rregullat-islame-per-foshnjen-e-porsalindur/60%Hourly2016-08-14 06:02
https://kumti.com/qytetaret-e-hasanbegut-erdhi-baba-turk-taip-erdogan-dhe-u-kry-puna/60%Hourly2016-08-14 06:00
https://kumti.com/shteti-islam-jakup-asipi-allahu-e-meshirofte/60%Hourly2016-08-14 05:59
https://kumti.com/bota-eshte-si-nje-hije-nese-mundohesh-ta-kapesh-nuk-ke-per-ta-arritur-kurre/60%Hourly2016-08-14 05:56
https://kumti.com/te-rinjte-nga-56-vende-me-shumice-muslimane-denojne-pucin-e-deshtuar-ushtarak-ne-turqi/60%Hourly2016-08-14 05:54
https://kumti.com/gjermania-shqyrton-propozimin-per-nje-korridor-humanitar-ne-halep/60%Hourly2016-08-14 05:16
https://kumti.com/gannushi-turqia-meriton-denjesisht-lidershipin-e-botes-islame/60%Hourly2016-08-14 05:15
https://kumti.com/dhuroje-nje-karroce-ne-nje-spital-cdo-here-qe-nje-njeri-i-semure-do-ta-perdore-ti-do-te-fitosh-sevape/60%Hourly2016-08-13 23:04
https://kumti.com/jepja-nje-kopje-te-kuranit-dikuj-cdo-here-qe-ai-do-ta-lexoje-ti-do-te-fitosh-sevape/60%Hourly2016-08-13 23:01
https://kumti.com/perse-namazi-im-nuk-me-parandalon-nga-e-keqja/60%Hourly2016-08-13 22:55
https://kumti.com/privimi-nga-nje-e-mire/60%Hourly2016-08-13 22:44
https://kumti.com/pasqyra-e-deshtimitsuksesit/60%Hourly2016-08-13 22:42
https://kumti.com/dhe-foli-atij-firaunit-fjale-te-buta-sura-taha-44/60%Hourly2016-08-13 22:39
https://kumti.com/disa-citate-nga-libri-dituria-rezulton-vepren/60%Hourly2016-08-13 22:37
https://kumti.com/luani-dhe-miu/60%Hourly2016-08-13 22:35
https://kumti.com/ndodhi-dhe-urtesi-e-kendshme/60%Hourly2016-08-13 22:32
https://kumti.com/prej-udhezimit-te-pejgambereve-eshte/60%Hourly2016-08-13 22:30
https://kumti.com/prej-fatkeqesive-me-te-medha-diten-e-gjykimit/60%Hourly2016-08-13 22:28
https://kumti.com/musa-alejhisselam-dhe-vajzat-e-shuajbit/60%Hourly2016-08-13 22:24
https://kumti.com/o-mekatar-ka-myzhde-per-ty/60%Hourly2016-08-13 22:02
https://kumti.com/hasan-basriu-rahimehull-llah-thote-shikoni-kete-bujari-dhe-fisnikeri-te-allahut/60%Hourly2016-08-13 21:50
https://kumti.com/pendimi-i-robit-e-kenaq-zotin/60%Hourly2016-08-13 21:43
https://kumti.com/prodhimi-i-reformatoreve-muslihin/60%Hourly2016-08-13 20:23
https://kumti.com/turqia-atdheu-i-dyte-i-5-milione-shqiptareve/60%Hourly2016-08-13 14:41
https://kumti.com/historiani-zviceran-shqiptaret-kane-drejtuar-boten-qe-nga-mesjeta-evropa-i-la-qellimisht-menjane/60%Hourly2016-08-13 14:39
https://kumti.com/deputetja-labinote-demi-murtezi-nuk-e-jep-voten-per-demokracionin/60%Hourly2016-08-13 14:35
https://kumti.com/kmsh-me-vemendje-dhe-shqetesim-kemi-ndjekur-gjendjen-e-krijuar-nga-permbytjet-e-diteve-te-fundit-ne-shkup-te-maqedonise/60%Hourly2016-08-13 14:29
https://kumti.com/te-rinjte-kosovare-pa-perspektive-por-jo-te-pashprese/60%Hourly2016-08-13 14:05
https://kumti.com/afrohet-afati-per-shlyerjen-e-borxheve-publike/60%Hourly2016-08-13 14:01
https://kumti.com/projekte-gjigande-nga-tsk-dhe-aselsan/60%Hourly2016-08-13 13:58
https://kumti.com/rritet-per-gati-20-numri-i-vizitoreve-te-huaj-ne-shqiperi/60%Hourly2016-08-13 13:53
https://kumti.com/se-paku-tete-deputete-kunder-demarkacionit/60%Hourly2016-08-13 13:49
https://kumti.com/merreni-seriozisht-turqine/60%Hourly2016-08-13 13:12
https://kumti.com/myslimanet-ne-shba-me-fushate-kunder-keqkuptimeve/60%Hourly2016-08-13 13:10
https://kumti.com/van-damme-turqia-eshte-nje-vend-shume-i-sigurt/60%Hourly2016-08-13 13:08
https://kumti.com/tregim-pendim-i-rrejshem/60%Hourly2016-08-13 13:05
https://kumti.com/operacione-kunder-talebaneve-ne-afganistan-27-te-vrare-dhe-18-te-plagosur/60%Hourly2016-08-13 13:04
https://kumti.com/i-ja-poshteroje-nenen-allahu-e-poshteroje-ate-para-krejtve/60%Hourly2016-08-13 13:02
https://kumti.com/mesazhi-nga-i-biri-i-bin-ladenit-ekspozon-planin-e-iranit-per-te-ringjalluar-al-kaeden/60%Hourly2016-08-13 12:38
https://kumti.com/histori-e-cuditshme-ne-american-airlines-dy-gra-muslimane-qe-punonin-per-qeverine-amerikane-detyrohen-te-lene-avionin/60%Hourly2016-08-13 12:37
https://kumti.com/alma-lama-nga-deputete-kunder-ekstremizmit-islam-ambasadore-ne-djepin-e-krishterimit/60%Hourly2016-08-13 12:35
https://kumti.com/femra-te-lindjes-se-mesme-dikur-te-perjashtuara-nga-sporti-sot-ne-lojerat-olimpike/60%Hourly2016-08-13 12:34
https://kumti.com/nga-ervin-hatibi-pashallare-te-kuq-dhe-blu-mbi-islamizimin-me-dhune-te-armikut-ne-diskursin-publik-shqiptar-viti-2005/60%Hourly2016-08-13 12:32
https://kumti.com/heshtja-mediatike-si-forme-manipulimi/60%Hourly2016-08-13 12:30
https://kumti.com/gjuha-prej-rrugaci-dhe-niveli-i-injorances-se-deputetit-katolik-ekstremist-eduart-ndocaj/60%Hourly2016-08-13 12:28
https://kumti.com/will-smith-i-kundervihet-klimes-anti-muslimane-gjate-turneut-te-filmit-suicide-squad/60%Hourly2016-08-13 12:26
https://kumti.com/shenim-tubimi-me-i-madh-ne-historine-politike-turke-erdogani-ju-jeni-heronj/60%Hourly2016-08-13 12:24
https://kumti.com/mendesia-materialiste-si-instrument-ne-gjykimin-e-njerezve/60%Hourly2016-08-13 12:22
https://kumti.com/homoseksualet-te-denohet-deputetja-mesila-doda/60%Hourly2016-08-13 12:20
https://kumti.com/autoritetet-e-okb-se-shprehin-shqetesimin-per-politikat-jonjerezore-te-bullgarise-ndaj-refugjateve/60%Hourly2016-08-13 12:16
https://kumti.com/mos-fajesoni-selefijte-per-isis-in/60%Hourly2016-08-13 12:15
https://kumti.com/britani-femrat-muslimane-jane-grupi-me-i-diskriminuar-ekonomikisht-ne-shoqerine-vendase/60%Hourly2016-08-13 12:13
https://kumti.com/perfitimi-i-dashurise-dhe-respektit/60%Hourly2016-08-13 12:11
https://kumti.com/sadakaja-kjo-gje-dhe-force-e-mahnitshme/60%Hourly2016-08-13 12:10
https://kumti.com/hafizi-tetovar-dhe-tregtari-shkodran-qe-i-shpetoi-jeten/60%Hourly2016-08-13 12:06
https://kumti.com/klithje-alarmuese-e-ushtarit-per-diskriminimin-qe-ju-behet-shqiptareve-te-permbytyr-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-13 12:03
https://kumti.com/kete-vit-arabia-saudite-pret-1-5-milion-haxhinje/60%Hourly2016-08-13 12:02
https://kumti.com/ilhan-omar-pritet-te-behet-ligjvenesja-e-pare-muslimane-ne-shba/60%Hourly2016-08-13 12:00
https://kumti.com/ja-cfare-i-tha-gazetarit-muhamed-zekiri-nje-ushtare-per-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-13 11:59
https://kumti.com/gjashte-te-vdekur-nga-perplasja-e-avionit-privat-me-nje-peme/60%Hourly2016-08-13 11:53
https://kumti.com/qeveria-e-sirise-dh-rusia-akuzohen-per-vrasjen-e-90-njerezve/60%Hourly2016-08-13 11:45
https://kumti.com/lideri-fisnik-salahudin-ejubi/60%Hourly2016-08-13 11:27
https://kumti.com/gushti-i-pergjakur-vrasje-ne-mirdite-arrestohet-autori/60%Hourly2016-08-13 11:21
https://kumti.com/erdogan-turqia-nuk-ka-asnje-problem-me-nato-n/60%Hourly2016-08-13 10:11
https://kumti.com/dosja-e-shefave-ix-shteti-ne-sherbim-te-djemve-te-adem-grabovcit-video/60%Hourly2016-08-13 10:07
https://kumti.com/8-te-vdekur-te-myanmar-nga-permbytjet/60%Hourly2016-08-13 10:02
https://kumti.com/xhudisti-nga-egjipti-refuzoi-ti-jap-doren-rivalit-te-tij-izraelit/60%Hourly2016-08-13 09:53
https://kumti.com/hoteli-me-i-madh-ne-bote-hapet-ne-meke/60%Hourly2016-08-13 09:43
https://kumti.com/nusret-kurtishi-vjen-me-ilahi-te-re-video/60%Hourly2016-08-13 09:08
https://kumti.com/sarande-efektivja-23-vjecare-e-policise-vret-veten-me-armen-e-sherbimit/60%Hourly2016-08-13 08:39
https://kumti.com/trashesia-e-punetoreve-konsiderohet-invaliditet/60%Hourly2016-08-13 08:35
https://kumti.com/pensionohet-phelps-atleti-me-i-dekoruar-ne-historine-e-lojerave-olimpike/60%Hourly2016-08-13 08:32
https://kumti.com/familja-siriane-kapet-duke-kaluar-ilegalisht-kufirin-kosove-serbi/60%Hourly2016-08-13 08:28
https://kumti.com/rusia-dergon-sisteme-antiraketore-ne-krime/60%Hourly2016-08-12 18:38
https://kumti.com/kartoni-i-gjelbert-emerohet-drejtoreshe-e-dashura-e-djalit-te-gani-thacit/60%Hourly2016-08-12 18:26
https://kumti.com/turqia-ende-ne-kerkim-te-32-diplomateve/60%Hourly2016-08-12 18:21
https://kumti.com/rusia-mund-ti-nderprese-marredheniet-diplomatike-me-ukrainen/60%Hourly2016-08-12 18:19
https://kumti.com/autoritetet-te-gatshme-te-perballen-me-pershkallezimin-e-mundshem/60%Hourly2016-08-12 18:16
https://kumti.com/gjykata-vendos-per-konfiskimin-e-pasurise-se-gulenit-ne-turqi/60%Hourly2016-08-12 18:14
https://kumti.com/vazhdojne-ndihmat-e-organizatave-turke-per-te-prekurit-nga-permbytjet-ne-shkup/60%Hourly2016-08-12 16:53
https://kumti.com/kjo-eshte-dhurata-e-arsenalit-per-tifozet-myslimane/60%Hourly2016-08-12 16:51
https://kumti.com/video-nga-turqia-vjen-edhe-fuqi-punetore-per-pastrimin-e-hasanbegut/60%Hourly2016-08-12 15:23
https://kumti.com/gjendja-vazhdon-te-jete-e-rende-nun-ne-gatishmeri-te-banoreve/60%Hourly2016-08-12 14:37
https://kumti.com/pak-per-intelektualin-jakup-krasniqin/60%Hourly2016-08-12 14:12
https://kumti.com/kur-e-keqja-mundet-dhe-e-mira-triumfon-pas-perpjekjes-per-grusht-shteti-ne-turqi/60%Hourly2016-08-12 14:03
https://kumti.com/vajza-muslimane-e-padit-policine-e-cikagos-pasi-e-kishin-akuzuar-per-ujk-te-vetmuar/60%Hourly2016-08-12 13:20
https://kumti.com/njeriu-i-mire/60%Hourly2016-08-12 13:01
https://kumti.com/be-po-bashkepunon-me-poltikane-te-korruptuar-ne-kosove/60%Hourly2016-08-12 12:38
https://kumti.com/letra-e-republikaneve-te-ndalet-donald-trump/60%Hourly2016-08-12 12:35
https://kumti.com/vajzat-e-bukura-te-instagramit-modeli-i-suksesit-qe-kalon-mes-kembeve/60%Hourly2016-08-12 12:12
https://kumti.com/a-i-ra-erdogani-ne-sexhde-putinit/60%Hourly2016-08-12 12:02
https://kumti.com/al-deehani-sportisti-i-pare-i-pavarur-me-te-arte-olimpike/60%Hourly2016-08-12 10:00
https://kumti.com/peshkaqenet-e-grenlandes-mund-te-jetojne-deri-ne-400-vjet/60%Hourly2016-08-12 09:56
https://kumti.com/dosja-e-shefave-kush-eshte-njeriu-me-i-forte-ne-peje-sipas-xhevat-grabovcit-video/60%Hourly2016-08-12 09:09
https://kumti.com/hamza-familje-e-shume-nderuar-zymberi-mos-e-lini-abedinin-te-tallet-me-dinjitetin-familjar/60%Hourly2016-08-12 08:12
https://kumti.com/vellau-dhe-daja-i-viktimave-dauti-ja-si-exheli-me-detyroj-ta-nderroj-rrugen-e-te-vdesin-motra-dhe-nipi/60%Hourly2016-08-12 08:08
https://kumti.com/ruset-hakuan-me-shume-se-100-zyrtare-demokratike-te-shba-se/60%Hourly2016-08-11 19:53
https://kumti.com/rritet-tensioni-mes-rusise-dhe-ukraines-trupat-ukrainase-vihen-ne-gatishmeri-luftarake/60%Hourly2016-08-11 19:50
https://kumti.com/arrestimet-e-speciales-nuk-fillojne-deri-vitin-tjeter/60%Hourly2016-08-11 19:46
https://kumti.com/teknologjia-bankare-zevendeson-punetoret/60%Hourly2016-08-11 19:45
https://kumti.com/zymberi-sot-shqiperia-do-te-kish-mbi-50-milion-banor-sikur-te-mos-na-kishin-vrare-turqit/60%Hourly2016-08-11 17:15
https://kumti.com/lajm-i-fundit-shtrohet-ne-spital-ismail-kadareja-turqit-i-shpetojne-jeten/60%Hourly2016-08-11 17:00
https://kumti.com/erdogan-feto-ka-marre-nje-mesim-historik-nga-populli/60%Hourly2016-08-11 13:13
https://kumti.com/ternava-uroj-qe-bashkepunimi-i-kosoves-me-popullin-turk-te-vazhdoje/60%Hourly2016-08-11 13:11
https://kumti.com/ndihmo-ne-ndertimin-e-xhamise-ne-fshatin-buce/60%Hourly2016-08-11 13:09
https://kumti.com/erdogan-ultimatum-amerikes/60%Hourly2016-08-11 13:08
https://kumti.com/heroi-nga-hasanbegu-qe-gjeti-nene-e-bije-te-gjalle-ne-mbeturina-video/60%Hourly2016-08-11 13:04
https://kumti.com/muftiu-i-zagrebit-u-zgjodh-anetar-i-akademise-evropiane-te-shkencave-dhe-arteve/60%Hourly2016-08-11 13:00
https://kumti.com/refugjatet-myslimane-konvertohen-ne-te-krishtere-per-te-fituar-azilin/60%Hourly2016-08-11 12:57
https://kumti.com/trump-obama-dhe-clinton-jane-themelues-te-isis/60%Hourly2016-08-11 10:41
https://kumti.com/per-24-ore-92-aksidente-dhe-1159-tiketa-te-shqiptuara/60%Hourly2016-08-11 10:37
https://kumti.com/pa-kontrata-pune-rreth-38-per-qind-e-te-punesuarve-ne-sektorin-privat/60%Hourly2016-08-11 10:22
https://kumti.com/kryeparlamentari-perkujton-betejen-e-junikut/60%Hourly2016-08-11 10:14
https://kumti.com/turqia-ultimatum-amerikes/60%Hourly2016-08-11 09:59
https://kumti.com/nuk-eshte-ceshtje-diskutimi-anetaresia-e-turqise-ne-nato/60%Hourly2016-08-11 09:47
https://kumti.com/avionet-turq-shkaterrojne-pozicione-te-pkk-se-ne-veri-te-irakut/60%Hourly2016-08-11 09:44
https://kumti.com/ndryshimi-i-kushtetutes-kusht-per-hyrjen-e-serbise-ne-be/60%Hourly2016-08-11 08:23
https://kumti.com/tri-jave-armepushim-per-demarkacionin/60%Hourly2016-08-11 07:03
https://kumti.com/sulm-ndaj-policise-ne-arkansas-vriten-2-agjente/60%Hourly2016-08-10 16:58
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifaj-shkon-ne-hasanbeg-per-te-ndihmuar/60%Hourly2016-08-10 16:49
https://kumti.com/shperthim-i-fuqishem-ne-nje-spital-ne-turqi-50-te-lenduar-foto/60%Hourly2016-08-10 16:29
https://kumti.com/atlasi-i-pare-islam-i-jep-nje-pamje-elegante-botes-harta-te-rralla-nga-periudha-osmane/60%Hourly2016-08-10 13:57
https://kumti.com/ne-meksike-islami-eshte-ne-rritje/60%Hourly2016-08-10 13:51
https://kumti.com/unioni-i-imameve-shqiptare-ne-zvicer-shpall-javen-e-solidaritetit-me-shkupin/60%Hourly2016-08-10 13:49
https://kumti.com/shkupi-edhe-me-nje-hafiz-te-ri-te-kuranit/60%Hourly2016-08-10 13:47
https://kumti.com/ti-e-shpetove-veten-tende-ne-kohe/60%Hourly2016-08-10 13:27
https://kumti.com/papa-francesku-shume-femije-po-vdesin-ne-luften-e-sirise/60%Hourly2016-08-10 13:24
https://kumti.com/shkup-ne-zonat-shqiptare-mungon-ndihma-e-institucioneve/60%Hourly2016-08-10 13:20
https://kumti.com/interesim-i-ulet-ne-malin-e-zi-per-haxhin/60%Hourly2016-08-10 13:18
https://kumti.com/shqiptari-mbyti-gruan-e-tij-sllovake-me-rrip-pantallonash-del-para-gjyqit/60%Hourly2016-08-10 13:06
https://kumti.com/mashtrimi-i-madh-me-autobusin-e-se-ardhmes-foto/60%Hourly2016-08-10 13:03
https://kumti.com/kercenohet-gazetari-muhamed-zeqiri-deputetja-saliu-i-kerkon-falje/60%Hourly2016-08-10 12:58
https://kumti.com/tensionet-ne-kufirin-me-malin-e-zi-policia-thote-se-nuk-pati-incidente-banoret-paralajmerojne-radikalizim-te-veprimeve/60%Hourly2016-08-10 12:56
https://kumti.com/zv-drejtori-i-burgut-te-idrizoves-mobilizon-te-burgosurit-per-ndihme-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-10 12:39
https://kumti.com/shoqata-nun-sot-edhe-ne-stracince/60%Hourly2016-08-10 11:42
https://kumti.com/brazil-senati-pro-shkarkimit-te-presidentes-rousseff/60%Hourly2016-08-10 10:50
https://kumti.com/automjetet-sot-mund-te-levizin-lirshem-ne-qarkoren-ne-shkup/60%Hourly2016-08-10 10:48
https://kumti.com/koalicioni-si-ka-votat-per-demarkacionin/60%Hourly2016-08-10 10:46
https://kumti.com/ymeri-thaci-mustafa-dhe-veseli-jane-derra/60%Hourly2016-08-10 10:42
https://kumti.com/rusia-dhe-britania-drejt-ngrohjes-se-marredhenieve-putin-dhe-may-do-te-takohen-se-shpejti/60%Hourly2016-08-10 10:40
https://kumti.com/63403-2/60%Hourly2016-08-10 10:37
https://kumti.com/ilhami-gashi-zbatuesi-i-skemes-se-adem-grabovcit/60%Hourly2016-08-10 10:34
https://kumti.com/putin-me-erdoganin-realizuam-nje-takim-konstruktiv/60%Hourly2016-08-10 10:31
https://kumti.com/turqi-vriten-pese-ushtare-gjate-nje-sulmi-terrorist/60%Hourly2016-08-10 10:28
https://kumti.com/decanasit-sot-kolektivisht-ia-mesyjne-kufirit-me-malin-e-zi/60%Hourly2016-08-10 10:19
https://kumti.com/situata-politike-ne-kosove-drejt-pershkallezimit/60%Hourly2016-08-10 10:12
https://kumti.com/ne-2017-fillon-implementimi-i-ligjit-per-sigurime-shendetesore/60%Hourly2016-08-10 10:08
https://kumti.com/humb-jeten-ne-aksident-trafiku-pjesetari-i-fsk-se-kapiten-sahit-goxhuli/60%Hourly2016-08-10 10:06
https://kumti.com/ministria-ia-dorezon-bik-ut-kompetencen-per-ti-regjistruar-te-vdekurit/60%Hourly2016-08-10 10:01
https://kumti.com/stika-pishe-per-veshkat-dhe-mushkerite/60%Hourly2016-08-09 17:58
https://kumti.com/nun-vazhdon-aktivitetin-e-saj-ne-vendet-ku-kishte-vershime-ne-maqedoni/60%Hourly2016-08-09 16:20
https://kumti.com/ne-britani-pranohen-aplikimet-per-azil-te-anetareve-te-vellazerise-muslimane/60%Hourly2016-08-09 16:10
https://kumti.com/njollat-e-kuqe-ne-trupin-e-atleteve-ne-rio-jane-prej-hixhames/60%Hourly2016-08-09 16:04
https://kumti.com/ja-cfare-tha-hillary-clinton-per-luftetaren-me-shami/60%Hourly2016-08-09 15:35
https://kumti.com/partia-fjala-e-quan-tradhti-votimin-e-demarkacionit-nga-komisioni-parlamentar/60%Hourly2016-08-09 13:44
https://kumti.com/shoqata-nun-jep-mirnjohje-shoqates-kulturore-v-ne-zvicer-pas-ndihmave/60%Hourly2016-08-09 12:40
https://kumti.com/policet-serbe-ia-plackitin-miliona-euro-diaspores/60%Hourly2016-08-09 10:57
https://kumti.com/familja-e-nxenesit-musliman-te-ores-bombe-ngre-padi-ndaj-shkolles-ne-texas/60%Hourly2016-08-09 10:53
https://kumti.com/qeveria-e-re-vuciq-zbaton-urdhrat-e-putinit-mban-dy-ministrat-kyc-filoruse/60%Hourly2016-08-09 10:50
https://kumti.com/kosova-mund-te-humb-100-milione-euro/60%Hourly2016-08-09 10:49
https://kumti.com/haxhiu-hashim-thaci-eshte-tradhtar-i-kombit/60%Hourly2016-08-09 10:47
https://kumti.com/dosja-e-shefave-v-buja-cakton-dostat-ne-universitetin-e-pejes-grabovci-ne-bordin-e-kek-ut-p2/60%Hourly2016-08-09 10:45
https://kumti.com/dhjetera-zyrtare-republikane-nuk-e-votojne-trump/60%Hourly2016-08-09 10:40
https://kumti.com/kuvendi-shqyrtoi-demarkacionin-ne-komisionin-per-pune-te-jashtme/60%Hourly2016-08-09 10:39
https://kumti.com/sistemi-i-drejtesise-i-komprometuar-nga-politika/60%Hourly2016-08-09 10:37
https://kumti.com/ai-qe-i-drejtoi-armet-e-turqise-mbi-popullin-do-te-marre-denimin-e-merituar/60%Hourly2016-08-09 10:34
https://kumti.com/numri-i-viktimave-nga-vershimet-ne-maqedoni-shkon-ne-22-gjendet-kufoma-e-11-vjecarit/60%Hourly2016-08-09 09:54
https://kumti.com/gaz-lotsjelles-ne-komisionin-per-pune-te-jashtme/60%Hourly2016-08-09 09:50
https://kumti.com/sot-takimi-erdogan-putin-ne-fokus-marredheniet-ekonomike-mes-dy-shteteve/60%Hourly2016-08-09 08:31
https://kumti.com/izraeli-vazhdon-politiken-e-shkeljeve-kunder-mesxhid-i-aksa/60%Hourly2016-08-09 08:26
https://kumti.com/nagasaki-perkujton-sulmin-berthamor-71-vite-me-pare/60%Hourly2016-08-09 08:16
https://kumti.com/isufi-demanton-qelen-rreth-mundesise-se-mosperfshirjes-se-liqenit-te-shkodres-ne-6600-hektare/60%Hourly2016-08-09 08:14
https://kumti.com/11-vjecari-sot-e-pati-ditelindjen-por-nuk-e-festoi-300-franga-i-dorezoi-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-08-08 18:41
https://kumti.com/ja-cfare-thote-ky-banor-i-hasanbegut-pas-vershimeve/60%Hourly2016-08-08 16:51
https://kumti.com/patriotet-e-leshit/60%Hourly2016-08-08 14:49
https://kumti.com/analisti-shqipfoles-ofendon-majlinda-kelmendin-foto/60%Hourly2016-08-08 13:20
https://kumti.com/xhamite-ne-kosove-mbledhin-fonde-per-te-prekurit-nga-permbytjet-ne-maqedoni/60%Hourly2016-08-08 13:11
https://kumti.com/10-vjecari-vdes-ne-rreshqitesen-me-te-larte-te-ujit-ne-bote/60%Hourly2016-08-08 10:20
https://kumti.com/ne-mitingun-e-demokracise-dhe-deshmoreve-kane-marre-pjese-5-milione-persona/60%Hourly2016-08-08 10:17
https://kumti.com/majlinda-prezanton-medaljen-e-saj/60%Hourly2016-08-08 10:10
https://kumti.com/dosja-e-shefave-v-perplasja-buja-grabovci-per-nje-pozite-te-larte-shteterore/60%Hourly2016-08-08 10:05
https://kumti.com/per-7-muaj-u-mbyllen-1463-biznese-vendore-dhe-30-te-huaja/60%Hourly2016-08-08 08:27
https://kumti.com/per-ndihma-nga-kosova-per-maqedoni-kontaktoni-kete-person/60%Hourly2016-08-07 13:32
https://kumti.com/aktivistet-e-nun-it-ne-terren-kerkojne-mobilizim-me-te-madh-te-qytetareve/60%Hourly2016-08-07 12:20
https://kumti.com/fsk-e-gatshme-ta-ndihmoje-maqedonine/60%Hourly2016-08-07 11:54
https://kumti.com/thaci-i-tronditur-per-humbjen-e-jeteve-ne-maqedoni-kosova-e-gatshme-te-ndihmoje/60%Hourly2016-08-07 11:37
https://kumti.com/20-persona-kane-humbur-jeten-mbi-1000-jane-evakuuar/60%Hourly2016-08-07 11:33
https://kumti.com/erdogan-be-ja-nuk-ka-mbajtur-premtimet-ndaj-turqise/60%Hourly2016-08-07 10:12
https://kumti.com/disa-pjese-te-hasanbegut-pas-shiut-te-rrembyeshem-foto/60%Hourly2016-08-07 09:35
https://kumti.com/vershimet-ne-maqedoni-15-te-vdekur-6-konsiderohen-te-zhdukur-22-te-lenduar/60%Hourly2016-08-07 09:32
https://kumti.com/permbytjet-ne-maqedoni-humbin-jeten-15-persona/60%Hourly2016-08-07 09:25
https://kumti.com/opozitaret-thyejne-rrethimin-e-halepit-te-regjimit-sirian/60%Hourly2016-08-06 20:10
https://kumti.com/i-premtoi-babait-qe-do-martohej-e-virgjer-ja-cfare-ndodhi/60%Hourly2016-08-06 16:10
https://kumti.com/63202-2/60%Hourly2016-08-06 16:07
https://kumti.com/lekura-e-molles-nje-ilac-per-muskujt/60%Hourly2016-08-06 16:05
https://kumti.com/a-mesohet-miresia/60%Hourly2016-08-06 16:02
https://kumti.com/piktura-murale-e-financuar-nga-okb-ja-shfaq-krizen-per-uje-ne-gaza/60%Hourly2016-08-06 15:59
https://kumti.com/pas-pucit-te-deshtuar-ushtarak-ne-turqi-u-zgjuan-edhe-te-gjithe-antiturqit-dhe-anti-islamistet-tane/60%Hourly2016-08-06 15:54
https://kumti.com/te-dashur-kolege-gazetare-shqiptare-e-shqipfoles-une-jam-me-presidentin-erdogan/60%Hourly2016-08-06 15:52
https://kumti.com/ish-shefi-i-cia-s-trump-mund-te-jete-agjent-i-paqellimshem-i-rusise/60%Hourly2016-08-06 12:59
https://kumti.com/krimi-i-shba-ve-ende-vazhdon/60%Hourly2016-08-06 12:57
https://kumti.com/policia-e-turqise-pranon-10-mije-kandidate-te-rinj/60%Hourly2016-08-06 12:53
https://kumti.com/cavusoglu-stambolli-eshte-qyteti-i-heronjve-dhe-trimave/60%Hourly2016-08-06 12:51
https://kumti.com/basha-ska-zgjedhje-te-lira-e-te-ndershme-me-ramen-kryeminister/60%Hourly2016-08-06 12:44
https://kumti.com/cfare-mund-te-shkaktojne-ushqimet-e-pergatitur-ne-mikrovale/60%Hourly2016-08-06 08:48
https://kumti.com/si-te-zgjidhni-nje-shalqi-te-mire/60%Hourly2016-08-06 08:46
https://kumti.com/pas-arsanlit-edhe-nje-klub-i-madh-anglez-vihet-pas-mustafit/60%Hourly2016-08-06 08:44
https://kumti.com/mbahet-ceremonia-e-hapjes-se-lojerave-olimpike-rio-2016/60%Hourly2016-08-06 08:39
https://kumti.com/se-paku-76-te-vdekur-gjate-permbytjeve-ne-sudan/60%Hourly2016-08-06 08:39
https://kumti.com/djegia-milioneshe-e-librave-shkollore-ne-kosove/60%Hourly2016-08-06 08:37
https://kumti.com/ndalohet-pokemon-go-ne-iran-per-shkaqe-sigurie/60%Hourly2016-08-06 07:42
https://kumti.com/kurseni-kur-vjen-puna-tek-veshjet/60%Hourly2016-08-06 07:28
https://kumti.com/une-jam-ai-turisti-rus-qe-bleva-vdekjen-ne-shqiperi/60%Hourly2016-08-06 07:17
https://kumti.com/foto-pronari-i-leicester-cityt-shperblen-futbollistet-me-nga-nje-super-veture/60%Hourly2016-08-06 07:10
https://kumti.com/leximi-zgjate-jeten/60%Hourly2016-08-06 07:02
https://kumti.com/fjala-e-kerryt-shkon-ne-vend-mberrine-muxhahedinet-ne-shqiperi/60%Hourly2016-08-06 07:00
https://kumti.com/zvicra-dhe-turqia-investitoret-me-te-medhenj-ne-kosove/60%Hourly2016-08-06 06:56
https://kumti.com/zjarr-ne-nje-bar-ne-france-13-te-vdekur/60%Hourly2016-08-06 06:53
https://kumti.com/o-zot-per-ku-po-nxitojne/60%Hourly2016-08-05 21:11
https://kumti.com/marketin-e-hallallit-e-kercenojne-me-mbyllje-nese-nuk-shet-alkool-dhe-mish-derri/60%Hourly2016-08-05 20:50
https://kumti.com/10-mije-euro-shperblim-per-informata-lidhur-me-sulmuesit-e-kuvendit/60%Hourly2016-08-05 20:48
https://kumti.com/rrahet-keq-babai-qe-shiti-te-bijen-6-vjece-per-nje-burre-55-vjec-i-cili-i-ne-kembim-i-kishte-dhene-nje-dhi/60%Hourly2016-08-05 18:04
https://kumti.com/beer-fest-prishtina-e-treta-si-do-te-jet-foto/60%Hourly2016-08-05 16:43
https://kumti.com/ndash-duaje-ndash-urreje-ky-thjesht-eshte-njeri-plote-suksese-qe-ia-ka-lakmi-cdo-kush/60%Hourly2016-08-05 16:41
https://kumti.com/dhenia-e-lemoshes-per-te-vdekurin/60%Hourly2016-08-05 16:16
https://kumti.com/ja-kush-e-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-kuvend/60%Hourly2016-08-05 15:44
https://kumti.com/budallalleku-i-kryeministrit-i-emirateve-te-bashkuara-arabe-36mije-euro-bakshish-hotelit/60%Hourly2016-08-05 15:41
https://kumti.com/denoncimi-punonjesit-greke-te-ndihmave-u-perpoqen-te-konvertojne-muslimanet-ne-kampe/60%Hourly2016-08-05 15:36
https://kumti.com/nga-hamza-yusuf-kur-e-keqja-mundet-dhe-e-mira-triumfon-pas-perpjekjes-per-grusht-shteti-ne-turqi/60%Hourly2016-08-05 15:34
https://kumti.com/kryqi-ne-logon-e-ndryshuar-te-skenderbeut-nje-provokim-fetar-i-padenje-per-korcen/60%Hourly2016-08-05 15:31
https://kumti.com/ne-mbeshtetje-te-nje-motre-qe-sma-lindi-nana/60%Hourly2016-08-05 15:24
https://kumti.com/organizojn-me-paret-e-qytetareve-event-me-rastin-e-shenjterimit-nga-vatikani-te-misionares-katolike-nene-tereza/60%Hourly2016-08-05 15:18
https://kumti.com/siri-nuk-jane-zogj-por-bomba-qe-hidhen-mbi-civilet-nga-%e2%80%8erusia%e2%80%ac-foto/60%Hourly2016-08-05 15:09
https://kumti.com/turp-i-papare-ne-sarande-pushteti-lokal-lejon-promovimin-e-perversiteteve-ne-mes-te-qytetit/60%Hourly2016-08-05 15:07
https://kumti.com/deputetet-izraelite-kane-miratuar-ligj-per-denimin-e-femijeve-palestinezet-nga-12-vjec-e-lart/60%Hourly2016-08-05 15:04
https://kumti.com/cka-e-ushqen-ekstremizmin-dhe-kush-perfiton-me-se-shumti-prej-tij/60%Hourly2016-08-05 15:01
https://kumti.com/tirane-dje-u-sulmua-nje-vajze-per-shkak-te-shamise/60%Hourly2016-08-05 14:56
https://kumti.com/besimtare-te-paragjykuara-cu-tha-e-cnuk-u-tha/60%Hourly2016-08-05 14:44
https://kumti.com/refugjatja-qe-ua-shpetoje-jeten-20-njerezve-do-te-marre-pjese-ne-lojerat-olimpike/60%Hourly2016-08-05 13:47
https://kumti.com/keto-gjera-private-asnjehere-mos-i-publikoni-ne-facebook/60%Hourly2016-08-05 13:31
https://kumti.com/veshtire-per-shkendijen-e-partizanin-por-nuk-do-te-dorezohen/60%Hourly2016-08-05 13:28
https://kumti.com/policia-ka-prova-qe-lehtesojne-identifikimin-e-kryeresve-te-sulmit-te-mbremshem/60%Hourly2016-08-05 12:58
https://kumti.com/pd-sulmi-ndaj-kuvendit-perpjekje-per-te-mbjelle-atmosferen-e-anarkise/60%Hourly2016-08-05 12:57
https://kumti.com/daesh-i-ka-marre-peng-3-mije-irakiane/60%Hourly2016-08-05 12:56
https://kumti.com/leter-kercenuese-kryetarit-te-bashkise-me-origjine-turke-ne-belgjike/60%Hourly2016-08-05 12:53
https://kumti.com/kujdesi-i-ebu-hurejres-per-nenen-e-tij/60%Hourly2016-08-05 09:54
https://kumti.com/shtimi-i-bereqetit-ne-punet-tona/60%Hourly2016-08-05 09:35
https://kumti.com/papa-eshte-e-padrejte-qe-islami-te-identifikohet-me-dhunen/60%Hourly2016-08-05 09:32
https://kumti.com/pas-15-viteve-ndertimi-hapet-xhamia-ne-nice/60%Hourly2016-08-05 09:29
https://kumti.com/banka-islame-per-zhvillim-ndihmon-senegalin-me-300-milione-dollare/60%Hourly2016-08-05 09:27
https://kumti.com/trendafili-i-eger-mbron-zemren-perdoret-kunder-diabetit-dhe-melanomes/60%Hourly2016-08-05 09:24
https://kumti.com/moderniteti-dhe-besueshmeria-te-ekspertet/60%Hourly2016-08-05 09:22
https://kumti.com/gruaja-myslimane-pushohet-nga-puna-refuzoi-te-hiqte-shamine/60%Hourly2016-08-05 09:16
https://kumti.com/dosja-e-shefave-iv-veprimet-e-dyshimta-te-grabovcit-ne-koordinim-me-thacin-audio/60%Hourly2016-08-05 09:15
https://kumti.com/oferte-e-cmendur-per-telefonin-e-gazetares-me-te-cilin-erdogan-foli-mbremjen-e-pucit-video/60%Hourly2016-08-05 09:11
https://kumti.com/vv-denon-sulmin-thote-se-asnje-motiv-nuk-e-justifikon-nje-akt-te-tille/60%Hourly2016-08-05 09:09
https://kumti.com/dyshohet-qe-sulmi-ne-kuvend-u-be-me-zolle-flasin-per-shperthim-tjeter-ne-tokbashqe/60%Hourly2016-08-04 22:01
https://kumti.com/shperthim-i-fuqishem-te-kuvendi-i-kosoves/60%Hourly2016-08-04 21:56
https://kumti.com/parlamenti-grek-voton-pro-ndertimit-te-xhamise-ne-athine/60%Hourly2016-08-04 21:35
https://kumti.com/junker-ti-mbyllesh-deren-turqise-eshte-nje-gabim-i-rende/60%Hourly2016-08-04 21:32
https://kumti.com/analiza-e-njeanshme-e-burimeve-historike/60%Hourly2016-08-04 21:21
https://kumti.com/nuk-ndalet-ndeshkuesi-rruget-mbushen-me-te-varrezat/60%Hourly2016-08-04 21:12
https://kumti.com/goditet-mafia-cosa-nostra-fbi-arreston-46-persona/60%Hourly2016-08-04 21:05
https://kumti.com/kuvendi-miraton-garancionin-per-trafikun-urban-ne-kryeqytet/60%Hourly2016-08-04 13:35
https://kumti.com/gjykata-speciale-shpalli-konkursin-per-rekrutimin-e-stafit/60%Hourly2016-08-04 13:23
https://kumti.com/hepatiti-virus-vdekjeprures/60%Hourly2016-08-04 13:17
https://kumti.com/mbi-90-per-qind-e-veturave-ne-kosove-jane-te-vjetra/60%Hourly2016-08-04 13:14
https://kumti.com/vonesa-dhe-anulime-te-fluturimeve-ne-aeroportin-e-dubait/60%Hourly2016-08-04 13:09
https://kumti.com/konjufca-ska-lidhje-a-ke-kunkuru/60%Hourly2016-08-04 13:05
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-dergon-ne-kuvend-marreveshjen-per-demarkacionin-me-malin-e-zi/60%Hourly2016-08-04 12:55
https://kumti.com/arrestohet-ne-malin-e-zi-vlado-zmajevic-i-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kosove/60%Hourly2016-08-04 12:50
https://kumti.com/levizja-vetevendosje-proteste-kunder-demarkacionit-me-malin-e-zi/60%Hourly2016-08-04 12:30
https://kumti.com/bozdag-nga-perendimi-nuk-morem-reagimet-e-pritura/60%Hourly2016-08-04 12:25
https://kumti.com/erdogan-ne-librat-e-gulenit-ka-gjera-qe-nuk-jane-ne-frymen-e-islamit/60%Hourly2016-08-04 12:23
https://kumti.com/kamikazi-profan/60%Hourly2016-08-03 09:02
https://kumti.com/erdogan-plani-per-grusht-shteti-eshte-pergatitur-jashte-turqise/60%Hourly2016-08-02 22:22
https://kumti.com/okb-rreth-60-000-persona-braktisen-sudanin-jugor-brenda-nje-muaji/60%Hourly2016-08-02 22:20
https://kumti.com/shefqet-krasniqi-motrave-shqiptare-asnjehere-nuk-u-them-prostituta-video/60%Hourly2016-08-02 22:12
https://kumti.com/une-kam-nje-enderr-fjalimi-i-plote-i-martin-luter-kingut/60%Hourly2016-08-02 16:25
https://kumti.com/une-nuk-mund-te-jem-pjese-e-nje-bote-ku-burrat-i-veshin-grate-e-tyre-si-prostituta-dhe-ku-dashuria-nuk-ekziston-me/60%Hourly2016-08-02 12:24
https://kumti.com/shba-mblidhen-78-mije-nenshkrime-ne-peticionin-per-ekstradimin-e-gulen-it/60%Hourly2016-08-02 12:10
https://kumti.com/ligji-i-ri-ne-teksas-studentet-mund-te-shkojne-ne-universitet-te-armatosur/60%Hourly2016-08-02 10:19
https://kumti.com/papa-francesku-eshte-e-padrejte-qe-islami-te-identifikohet-me-dhune/60%Hourly2016-08-02 09:33
https://kumti.com/spitalet-nuk-vrasin-njerez-media-po/60%Hourly2016-08-02 09:27
https://kumti.com/311-ushtare-turq-ende-po-fshihen-pas-tentimit-per-grusht-shtet/60%Hourly2016-08-02 09:24
https://kumti.com/dogana-mbledh-567-7-milione-euro/60%Hourly2016-08-02 09:21
https://kumti.com/jeta-vazhdon-edhe-pa-ne-te-dy/60%Hourly2016-08-01 13:59
https://kumti.com/pse-erdogani-nxori-tespihet-nga-xhepi-gjate-intervistes/60%Hourly2016-08-01 13:45
https://kumti.com/siri-rebelet-shtytje-per-te-thyer-rrethimin-ne-aleppo/60%Hourly2016-08-01 13:35
https://kumti.com/dosja-e-shefave-shteti-ne-dore-te-nentokes/60%Hourly2016-08-01 12:51
https://kumti.com/myslimane-e-katolike-luten-se-bashku-kunder-terrorizmit-te-isis-it/60%Hourly2016-08-01 12:48
https://kumti.com/grushti-i-shtetit-turqia-liron-qindra-ushtare-te-arrestuar/60%Hourly2016-08-01 12:44
https://kumti.com/fjalet-prekese-te-steve-jobs-nga-shtrati-i-vdekjes/60%Hourly2016-08-01 12:24
https://kumti.com/nena-e-ushtarit-mysliman-te-vrare-i-kunderpergjigjet-trumpit/60%Hourly2016-08-01 12:11
https://kumti.com/erdogan-kap-skuadren-e-rrembimit-dhe-revoltohet-me-gjermanine/60%Hourly2016-08-01 12:05
https://kumti.com/kia-me-automobil-te-ri-me-hidrogjen/60%Hourly2016-08-01 11:56
https://kumti.com/policia-maqedonase-po-maltreton-kosovaret-ne-kufi/60%Hourly2016-08-01 11:54
https://kumti.com/gjithnje-e-me-shume-shqiptare-po-martohen-me-serbe/60%Hourly2016-08-01 11:50
https://kumti.com/tre-britanike-denohen-per-trafikim-te-rrezikshem-me-shqiptare/60%Hourly2016-08-01 09:57
https://kumti.com/mbi-400-banesa-te-shqiptareve-te-uzurpuara-ne-veri/60%Hourly2016-08-01 09:12