XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/adem-salihi-myftiu-anti-komunist/60%Hourly2016-09-30 15:45
https://kumti.com/mos-voto-per-ata-qe-nuk-i-frikesohen-as-popullit-as-zotit/60%Hourly2016-09-30 14:32
https://kumti.com/shihni-cfare-pershkrimi-per-kosoven-ben-ambasada-e-saj-ne-vjene/60%Hourly2016-09-30 14:13
https://kumti.com/erdogan-i-drejtohet-perendimit/60%Hourly2016-09-30 13:54
https://kumti.com/obama-perse-kurre-nuk-e-perdor-termin-terrorizem-islamik/60%Hourly2016-09-30 13:20
https://kumti.com/pergjigje-per-ata-qe-thone-bashkimi-europjan-nuk-nderton-kisha-e-xhamia/60%Hourly2016-09-30 13:12
https://kumti.com/takim-i-vecante-midis-imameve-dhe-prifterinjve-ne-birmenstorf-te-zvicres/60%Hourly2016-09-30 12:33
https://kumti.com/izraeli-nuk-do-ta-njohe-ekzistimin-e-kosoves-si-shtet-i-pavarur-2/60%Hourly2016-09-30 12:26
https://kumti.com/ku-eshte-shteti-shikoni-cfare-fyerje-ndaj-hoxhallareve/60%Hourly2016-09-30 12:23
https://kumti.com/qeveria-miraton-projektligjin-per-lirite-fetare-ne-kosove/60%Hourly2016-09-30 09:10
https://kumti.com/7-vjecarja-mesazh-per-putinin-dhe-assadin/60%Hourly2016-09-30 09:00
https://kumti.com/jabllanoviq-ministrat-serbe-te-mustafes-marrin-70-ne-tendere/60%Hourly2016-09-30 07:18
https://kumti.com/ibuprofeni-e-rrite-rrezikun-e-sulmit-ne-zemer-per-83/60%Hourly2016-09-30 06:43
https://kumti.com/izraeli-nuk-do-ta-njohe-paravaresine-e-kosoves/60%Hourly2016-09-30 06:31
https://kumti.com/kasami-te-flasesh-per-bashkim-kombetar-e-mos-te-kesh-uje-te-pijshem-e-ajer-te-paster-eshte-hipokrizi-video/60%Hourly2016-09-29 14:14
https://kumti.com/rrefimi-prekes-i-turkes-adoleshentes-me-te-gjate-ne-bote-leviz-me-karroce-eshtrat-nuk-ia-mbajne-trupin-foto/60%Hourly2016-09-29 13:39
https://kumti.com/opozitaret-siriane-perparojne-drejt-qendres-se-hama-s/60%Hourly2016-09-29 13:36
https://kumti.com/obama-nuk-e-perdor-termin-terrorizmi-islam-sepse-eshte-trillim/60%Hourly2016-09-29 13:34
https://kumti.com/konjufca-nga-frika-e-speciales-thaci-po-e-mbron-kishen-ortodokse/60%Hourly2016-09-29 13:31
https://kumti.com/siria-po-demaskohet-bota-e-ashtuquajtur-e-qyteteruar/60%Hourly2016-09-29 13:13
https://kumti.com/hoxhe-fatmir-latifaj-pajton-familjet-pllana-me-familjen-kurti/60%Hourly2016-09-29 13:05
https://kumti.com/partia-e-drejtesise-shkarkoi-ferid-aganin-kryetar-i-ri-sylejman-cerkezi/60%Hourly2016-09-29 12:58
https://kumti.com/brendia-e-xhamise-se-malkoc-beut-ne-shiklosh-hungari/60%Hourly2016-09-29 12:45
https://kumti.com/me-ke-jeni-kapur-per-dore/60%Hourly2016-09-29 12:43
https://kumti.com/ma-mbylli-gojen-bariu-i-tyre/60%Hourly2016-09-29 12:40
https://kumti.com/a-e-dini-kush-eshte-kunder-levizjes-besa/60%Hourly2016-09-29 12:13
https://kumti.com/muhamed-zekiri-a-thua-pse-bdi-nuk-don-te-zbardhet-rasti-monstra/60%Hourly2016-09-29 12:09
https://kumti.com/bdi-fillon-fushaten-antiislame-ne-alsat-m/60%Hourly2016-09-29 09:53
https://kumti.com/alsat-m-kah-ja-ke-msy-ku-don-me-thy-qafen/60%Hourly2016-09-29 09:40
https://kumti.com/bdi-ne-bashkpunim-me-berat-buzhalen-express-fyen-islamin-ne-alsat-m/60%Hourly2016-09-29 09:25
https://kumti.com/demi-kerkon-qe-te-pershpejtohen-procedurat-ndaj-ojq-ve-qe-promovuan-ekstremizmin/60%Hourly2016-09-29 09:04
https://kumti.com/islamofobit-nga-tirana-kastriot-myftaraj-i-pengon-levizja-besa/60%Hourly2016-09-29 08:58
https://kumti.com/serbia-arreston-drejtorin-e-policise-se-mitrovices-nehat-thaci/60%Hourly2016-09-29 08:48
https://kumti.com/domosdoshmeria-e-reformave-ne-okb-bota-eshte-me-e-madhe-se-pese/60%Hourly2016-09-29 08:16
https://kumti.com/mos-fotografoni-kufomat-tona-nen-germadha/60%Hourly2016-09-29 08:11
https://kumti.com/10-sekrete-te-erreta-te-donald-trump-it/60%Hourly2016-09-29 07:46
https://kumti.com/e-la-pa-ndjenja-dhe-me-pas-e-perdhunoi-ne-parkim/60%Hourly2016-09-29 07:43
https://kumti.com/korrupsioni-eshte-komunizmi-i-ri/60%Hourly2016-09-29 07:39
https://kumti.com/si-ta-largojme-rraskapitjen/60%Hourly2016-09-29 07:30
https://kumti.com/pse-nuk-duhet-ti-vendosesh-kapak-furces-se-dhembeve/60%Hourly2016-09-29 07:26
https://kumti.com/bbc-zbulon-misterin-ja-perse-ne-sulmet-mbi-halep-viktimat-me-te-shumta-jane-femije/60%Hourly2016-09-29 07:25
https://kumti.com/protesta-e-dhjete-kunder-korrupsionit/60%Hourly2016-09-29 07:21
https://kumti.com/izraeli-nuk-ka-ndermend-ta-njoh-kosoven-si-shtet/60%Hourly2016-09-28 20:02
https://kumti.com/trashegimia-e-shimon-peresit-erdogani-dhe-one-minute-video/60%Hourly2016-09-28 18:39
https://kumti.com/vdekja-e-perez-meta-perkulemi-para-vepres-se-nje-njeriu-te-madh/60%Hourly2016-09-28 18:17
https://kumti.com/isa-mustafa-ngushellon-izraelin-per-vdekjen-e-ish-presidentit/60%Hourly2016-09-28 17:44
https://kumti.com/perse-melcia-e-balenes-eshte-ushqimi-i-pare-i-banoreve-te-xhenetit/60%Hourly2016-09-28 16:46
https://kumti.com/a-duhet-ndaluar-shamia-apo-kostumet/60%Hourly2016-09-28 12:07
https://kumti.com/dijetaret-islam-propozojne-30-shtatorin-te-shpallet-si-dita-e-zemerimit/60%Hourly2016-09-28 12:02
https://kumti.com/njeriu-qe-kujdeset-per-macet-e-halepit-duke-iu-referuar-nje-thenieje-te-profetit-muhamed/60%Hourly2016-09-28 11:24
https://kumti.com/mediat-ne-france-deshmi-te-reja-se-gaddafi-financoi-fushaten-parazgjedhore-te-sarkozy-t/60%Hourly2016-09-28 11:20
https://kumti.com/pandjeshmeria-hungareze/60%Hourly2016-09-28 10:59
https://kumti.com/cfare-ishte-spahiu/60%Hourly2016-09-28 10:55
https://kumti.com/hashim-thaci-qenka-pikelluar-per-ngordhjen-e-kriminelit-izraelit-shimon-perez/60%Hourly2016-09-28 10:51
https://kumti.com/bsh-ndotja-e-ajrit-shkakton-65-milione-vdekje-ne-vit/60%Hourly2016-09-28 10:49
https://kumti.com/facebook-kerkon-falje-dhe-rikthen-faqet-e-bllokuara-palestineze/60%Hourly2016-09-28 10:48
https://kumti.com/tre-thenie-te-femijeve-sirian-qe-do-ti-mbaj-mend-njerezimi-deri-ne-fund-te-dynjase/60%Hourly2016-09-28 10:31
https://kumti.com/tre-thenie-te-femijeve-sirian-qe-do-ti-mbaj-mend-njerezimi-deri-ne-fund-te-dynjase-2/60%Hourly2016-09-28 10:31
https://kumti.com/hije-dyshimesh-ne-gjyqin-e-terroristeve-shqiptare-ne-maqedoni/60%Hourly2016-09-28 10:29
https://kumti.com/ja-cfare-ndodhi-ne-siri-derisa-mbahej-debati-presidencial-ne-shtetet-e-bashkuara/60%Hourly2016-09-28 10:04
https://kumti.com/papergjegjesia-ne-trafik/60%Hourly2016-09-28 09:43
https://kumti.com/ja-perse-nuk-duhet-te-hani-me-nutella/60%Hourly2016-09-28 09:32
https://kumti.com/alepo-nenat-vdesin-me-femijet-e-tyre-ne-duar-nga-regjimi-i-asadit-foto/60%Hourly2016-09-28 09:19
https://kumti.com/7-krimet-cnjerezore-te-nazisteve-qe-indinjuan-boten/60%Hourly2016-09-28 09:10
https://kumti.com/nderron-jete-ish-presidenti-izraelit-shimon-peres/60%Hourly2016-09-28 07:39
https://kumti.com/shkarkohet-keshilltari-i-ministrit-rrahmani-dyshohet-per-ngacmim-seksual/60%Hourly2016-09-28 06:42
https://kumti.com/kryediplomati-kosovar-fajeson-vendet-arabe-per-ekstremizmin-fetar/60%Hourly2016-09-27 22:22
https://kumti.com/kur-duhen-ngritur-duart-gjate-duase/60%Hourly2016-09-27 22:16
https://kumti.com/per-ata-qe-bejne-muhabet-mes-ezanit-dhe-ikametit/60%Hourly2016-09-27 22:12
https://kumti.com/denimi-per-ata-qe-shpifin-ndaj-grave-te-ndershme/60%Hourly2016-09-27 22:10
https://kumti.com/deshmia-e-rreme-eshte-prej-mekateve-te-medha/60%Hourly2016-09-27 22:04
https://kumti.com/spahiu-rindertimi-i-xhamise-te-ura-e-ibrit-nuk-eshte-parapare/60%Hourly2016-09-27 21:44
https://kumti.com/kryetari-shqiptar-i-mitrovices-per-xhamine-e-ibrit-kena-luftu-si-luane/60%Hourly2016-09-27 21:34
https://kumti.com/nexhmedin-spahiu-nuk-e-duron-agim-bahtirin-ndaj-largohet-nga-emisioni-video/60%Hourly2016-09-27 21:28
https://kumti.com/bahtiri-xhamia-ne-veri-ndertohet-pas-funksionionalizimit-te-ures/60%Hourly2016-09-27 21:04
https://kumti.com/lxhamia-e-ibrit-karantina-dhe-kontrolli-permanent/60%Hourly2016-09-27 20:58
https://kumti.com/ahmet-bushati-mesuesi-i-pare-qe-celi-mejtepin-ne-dergut/60%Hourly2016-09-27 18:34
https://kumti.com/kisha-ne-kampusin-e-up-te-shnderrohet-ne-muze-te-holokaustit/60%Hourly2016-09-27 17:36
https://kumti.com/dr-shefqet-krasniqi-vaso-pasha-nuk-tha-bre-se-kisha-e-miloshevicit-nmidis-prishtines-eshte-feja-e-shqiptarit/60%Hourly2016-09-27 17:32
https://kumti.com/alisetar-ramadani-mos-e-fajesoni-fene-islame-per-prapambeturine-tone/60%Hourly2016-09-27 17:28
https://kumti.com/levizja-besa-ka-hartuar-nje-strategji-e-cila-ka-per-qellim-bashkepunimin-pozitiv-te-partive-opozitare-ne-maqedoni-sipas-zedhenesit-te-ketij-subjekti-politik-faton-fazliu-kjo-levizje-po-ashtu-ka-ngr/60%Hourly2016-09-27 11:04
https://kumti.com/beteja-per-alepon-obama-shpreh-shqetesim-te-thelle/60%Hourly2016-09-27 10:09
https://kumti.com/femijet-e-refugjateve-ne-greqi-jo-ne-shkolle-me-te-tjeret/60%Hourly2016-09-27 10:08
https://kumti.com/gazetaret-e-arrestuar-palestineze-nje-dite-greve-urie/60%Hourly2016-09-27 10:04
https://kumti.com/bombardohet-halepi-66-civile-te-vrare-e-178-te-plagosur/60%Hourly2016-09-27 10:02
https://kumti.com/sesion-i-pazakonte-ne-okb-te-gjithe-akuzojne-rusine-se-po-kryen-krime-lufte-ne-siri/60%Hourly2016-09-27 09:55
https://kumti.com/sulm-terrorist-ne-sirnak-te-turqise-6-ushtare-humbin-jeten/60%Hourly2016-09-27 09:51
https://kumti.com/ternava-vizitoi-vendin-ku-ishte-xhamia-e-ibrit/60%Hourly2016-09-27 09:48
https://kumti.com/gjunjet-e-dhelpres/60%Hourly2016-09-27 09:44
https://kumti.com/dilinxhilleku-i-shqiptareve-ne-humanizem/60%Hourly2016-09-27 09:42
https://kumti.com/pacolli-xhamia-e-ibrit-duhet-te-rindertohet/60%Hourly2016-09-27 09:37
https://kumti.com/jane-simbole-te-ekzistences-dhe-rezistences-se-identitetit-tone-kombetar-e-fetar/60%Hourly2016-09-27 09:34
https://kumti.com/edhe-nje-foto-tjeter-nga-halepi-qe-po-trondit-boten/60%Hourly2016-09-27 09:31
https://kumti.com/nju-jork-mbahet-marshimi-i-myslimaneve/60%Hourly2016-09-27 09:29
https://kumti.com/shkencetari-i-famshem-zoti-ekziston-dhe-drejton-gjithcka/60%Hourly2016-09-27 09:26
https://kumti.com/be-30-euro-ne-muaj-per-refugjatet-ne-turqi/60%Hourly2016-09-27 09:06
https://kumti.com/pas-52-vjetesh-lufte-civile-nenshkruhet-marreveshja-historike-per-paqe-ne-kolumbi/60%Hourly2016-09-27 09:05
https://kumti.com/mblidhte-qumesht-me-furgon-vritet-26-vjecari-ne-torovice/60%Hourly2016-09-27 08:53
https://kumti.com/xhifri-sufisti-qe-ben-thirrje-per-nje-islam-amerikan/60%Hourly2016-09-27 07:58
https://kumti.com/keto-jane-dhjete-organizatat-mafioze-me-te-rrezikshme-ne-bote/60%Hourly2016-09-27 07:23
https://kumti.com/nese-ky-numer-ju-therret-ne-viber-mos-u-lajmeroni-assesi/60%Hourly2016-09-26 14:28
https://kumti.com/vdekja-e-gazetes-the-week/60%Hourly2016-09-26 13:50
https://kumti.com/imazhe-te-tmerrshme-nga-alepo-babe-e-bir-gjenden-te-perqafuar-ne-vdekje/60%Hourly2016-09-26 13:38
https://kumti.com/ne-shqiperi-do-te-vijne-plehrat-e-italise-qe-i-refuzoi-dhe-maroku/60%Hourly2016-09-26 13:19
https://kumti.com/trump-jep-fjalen-per-njohjen-e-jerusalemit-si-kryeqytet-te-izraelit/60%Hourly2016-09-26 12:33
https://kumti.com/suedia-ben-thirrje-per-ndalimin-e-sulmeve-ne-halep/60%Hourly2016-09-26 12:31
https://kumti.com/kosove-bik-xhamine-e-ibrit-do-ta-rindertojme-heret-a-vone/60%Hourly2016-09-26 12:25
https://kumti.com/mbyllet-rrethimi-ne-aleppo-a-eshte-ky-civilizimi-pyesin-banoret-e-bombarduar-si-te-ishin-ne-ferr/60%Hourly2016-09-26 12:15
https://kumti.com/komuna-e-gracanices-me-logo-te-kunderligjshme/60%Hourly2016-09-26 12:13
https://kumti.com/ambasadoret-e-shba-britanise-e-frances-leshuan-mbledhjen-qe-te-mos-e-degjonin-ate-te-sirise/60%Hourly2016-09-26 12:10
https://kumti.com/aksion-simbolik-i-studenteve-para-kishes-serbe-te-ndertuar-pa-leje/60%Hourly2016-09-26 12:07
https://kumti.com/shqiptarja-e-cila-u-martua-me-nje-arab/60%Hourly2016-09-26 10:44
https://kumti.com/u-kthyen-nga-haxhi-presin-e-percjellin-mysafire-video/60%Hourly2016-09-26 09:52
https://kumti.com/deshmi-qe-ne-haxh-shkon-ai-qe-don-e-jo-ai-qe-ka/60%Hourly2016-09-26 08:03
https://kumti.com/bernard-berisha-i-shenon-zenitit-dhe-bie-ne-sexhde-video/60%Hourly2016-09-26 07:57
https://kumti.com/a-duhet-ti-rishikoje-kosova-marredheniet-me-austrine-pas-deklaratave-te-sebastian-kurz/60%Hourly2016-09-26 07:52
https://kumti.com/kur-do-te-zgjohen-muslimanet/60%Hourly2016-09-26 07:49
https://kumti.com/ja-cfare-bene-kesaj-gruaje-cifute-besimtaret-musliman/60%Hourly2016-09-26 07:33
https://kumti.com/si-falen-muslimanet-ne-publik/60%Hourly2016-09-26 07:06
https://kumti.com/njihuni-me-bodybillderin-shqiptare-i-cili-fale-namazin-foto/60%Hourly2016-09-25 17:36
https://kumti.com/xhami-e-re-ne-fsh-gllobocice-te-kacanikut/60%Hourly2016-09-25 17:14
https://kumti.com/fushe-tophane-xhamia-ne-pritje-te-ndertimit-video/60%Hourly2016-09-25 16:46
https://kumti.com/pallcishti-i-eperm-me-xhami-te-re/60%Hourly2016-09-25 16:44
https://kumti.com/besa-gaxherri-kosova-shtet-laik-ska-kisha-e-xhamia-ne-institucionet-arsimore/60%Hourly2016-09-25 16:42
https://kumti.com/meta-ne-shqiperi-nuk-ka-radikalizem-fetar-por-politik/60%Hourly2016-09-25 16:39
https://kumti.com/anglia-e-elizabetes-se-pare-nje-histori-e-harruar-islame/60%Hourly2016-09-25 16:32
https://kumti.com/balliu-kosova-eshte-meka-e-shqiptareve/60%Hourly2016-09-25 16:29
https://kumti.com/gazetari-jordanez-vritet-para-gjykates/60%Hourly2016-09-25 16:27
https://kumti.com/austri-hofer-kurani-duhet-te-perkthehet-edhe-ne-gjuhen-gjermane-qe-feja-islame-te-njihet-edhe-nga-jo-myslimanet/60%Hourly2016-09-25 16:25
https://kumti.com/nje-gjest-shume-human-nga-nje-kamarier-ne-nje-lokal-te-tetoves/60%Hourly2016-09-25 15:42
https://kumti.com/bombardimi-i-aleppos-ban-ki-moon-dite-e-zeze-per-civilet/60%Hourly2016-09-25 15:34
https://kumti.com/nje-ajet-nga-i-cili-duhet-te-tmerrohen-gjithe-keqberesit/60%Hourly2016-09-25 15:25
https://kumti.com/aq-shume-mediat-ua-kane-deh-mendet-disa-prinderve/60%Hourly2016-09-25 15:23
https://kumti.com/nje-pik-uje-zem-zemi/60%Hourly2016-09-25 15:20
https://kumti.com/ne-vend-te-xhamise-se-ibrit-fushe-tenisi/60%Hourly2016-09-25 15:16
https://kumti.com/kastrioti-i-beses-nese-i-krahasoni-tubimet-e-bdi-se-me-ato-te-beses-dallimi-eshte-si-nata-me-diten/60%Hourly2016-09-24 16:26
https://kumti.com/sulmi-ne-aleppo-5-vjecarja-jetime-nxirret-e-gjalle-nga-rrenojat/60%Hourly2016-09-24 16:01
https://kumti.com/haxhia-i-kunderpergjigjet-forte-gjorcevit-ende-enderron-dhoma-gazi-per-shqiptaret-foto/60%Hourly2016-09-24 15:49
https://kumti.com/obama-i-vendosi-veto-ligjit-per-padi-kunder-arabise-saudite/60%Hourly2016-09-24 15:23
https://kumti.com/pd-ne-krize-drejt-shkatrrimit-suhareka-kerkon-dorheqjen-e-aganit/60%Hourly2016-09-24 15:10
https://kumti.com/skllav-i-kujt-je/60%Hourly2016-09-24 15:07
https://kumti.com/teksti-shkollor-diskriminues-vendlindja-ime/60%Hourly2016-09-24 15:03
https://kumti.com/levizja-besa-me-ftyra-te-reja-jo-te-korruptuara-e-ka-hakk-voten/60%Hourly2016-09-24 14:54
https://kumti.com/percarjet-ne-pd-kuvendi-i-jashtezakonshem-te-merkuren/60%Hourly2016-09-24 14:17
https://kumti.com/pritje-emocionuese-per-haxhinjte-e-kosoves/60%Hourly2016-09-24 14:12
https://kumti.com/erdogan-ndalimi-i-hyrjes-se-muslimaneve-ne-shba-eshte-i-pamundur/60%Hourly2016-09-24 14:10
https://kumti.com/koha-eshte-gjeja-me-e-shtrenjte/60%Hourly2016-09-23 23:44
https://kumti.com/dijetari-duhet-te-kete-per-qellim-ne-mesimin-e-njerezve-keto-ceshtje/60%Hourly2016-09-23 23:42
https://kumti.com/3-miresite-qe-ka-kjo-lutje/60%Hourly2016-09-23 23:40
https://kumti.com/te-keqen-ktheje-me-te-mire/60%Hourly2016-09-23 23:36
https://kumti.com/nese-deshiron-qe-70-mije-engjej-te-luten-per-ty/60%Hourly2016-09-23 23:34
https://kumti.com/4-shkaqet-e-pakesimit-te-besimit/60%Hourly2016-09-23 23:32
https://kumti.com/porosia-e-umer-ibnul-khatabit-para-se-te-vdiste/60%Hourly2016-09-23 23:30
https://kumti.com/si-te-behesh-me-i-forti-i-njerezve/60%Hourly2016-09-23 23:29
https://kumti.com/zgjidhe-gruan-tende-mos-e-neglizho-kete-ceshtje/60%Hourly2016-09-23 23:26
https://kumti.com/veprat-dhe-shperblimet-qe-do-ta-ndjekin-njeriun-dhe-pas-vdekjes-se-tij/60%Hourly2016-09-23 23:24
https://kumti.com/3-miresite-qe-allahu-ka-pergezuar-durimtaret/60%Hourly2016-09-23 23:23
https://kumti.com/cfare-duhet-te-besh-kur-komshiu-sillet-keq-me-ju/60%Hourly2016-09-23 23:21
https://kumti.com/ndalimi-i-prishjes-se-magjise-me-magji/60%Hourly2016-09-23 23:19
https://kumti.com/a-keni-menduar-per-kete-gje/60%Hourly2016-09-23 23:17
https://kumti.com/mos-e-vrit-kohen-tende/60%Hourly2016-09-23 23:15
https://kumti.com/cfare-ke-punuar-per-varrin-dhe-boten-tjeter/60%Hourly2016-09-23 23:14
https://kumti.com/7-shkaqet-qe-lejohet-te-marresh-tejemum/60%Hourly2016-09-23 23:12
https://kumti.com/edukata-e-ngrenies-dhe-pirjes-2/60%Hourly2016-09-23 23:07
https://kumti.com/pse-i-derguari-i-allahut-salallahu-alejhi-we-selam-ndaloi-mbajtjen-e-qenve-ne-shtepi/60%Hourly2016-09-23 22:59
https://kumti.com/11-te-dyshuar-ne-rrahjen-e-biznesmenit-libanez/60%Hourly2016-09-23 18:22
https://kumti.com/okb-i-ben-thirrje-maqedonise-te-mos-shkele-te-drejtat-e-migranteve/60%Hourly2016-09-23 18:18
https://kumti.com/egjipt-qindra-te-vdekur-si-pasoje-e-permbysjes-se-varkes-me-emigrante/60%Hourly2016-09-23 18:10
https://kumti.com/rast-i-rralle-gruaja-behet-nene-per-here-te-pare-ne-moshen-61-vjecare/60%Hourly2016-09-23 17:57
https://kumti.com/regjimi-i-asadit-sulme-ndaj-civileve-ne-halep-disa-te-vdekur/60%Hourly2016-09-23 17:46
https://kumti.com/si-e-ka-pushtuar-droga-shoqerine-shqiptare-prej-25-vitesh/60%Hourly2016-09-23 16:48
https://kumti.com/regjimi-i-asadit-ka-shkelur-armepushimin-qindra-here/60%Hourly2016-09-23 16:46
https://kumti.com/problemi-i-sirise-kthehet-ne-piken-zero/60%Hourly2016-09-23 16:43
https://kumti.com/perkujtohet-ne-budapest-pashai-me-gjak-shqiptar-armiku-qe-hungaria-i-ngriti-permendore-respekti/60%Hourly2016-09-23 16:37
https://kumti.com/hoxhe-shefqet-krasniqi-ne-familjen-e-agim-ramadanit-katana-me-rastin-e-ndarjes-nga-jeta-te-nenes-fetihe/60%Hourly2016-09-23 16:34
https://kumti.com/refugjatet-qe-ikin-nga-lufta-perballen-ne-evrope-me-nje-sjellje-poshteruese/60%Hourly2016-09-23 16:31
https://kumti.com/gjednj-refuzon-ceshtjen-e-familjeve-te-viktimave-te-gjenocidit-ne-srebrenice/60%Hourly2016-09-23 16:27
https://kumti.com/bozdag-biden-pranon-se-turqia-ka-ofruar-deshmi-konkrete-mbi-gulenin/60%Hourly2016-09-23 14:29
https://kumti.com/juncker-kritikon-anetaret-e-be-se-qe-nuk-pranuan-refugjate-meqe-jane-muslimane/60%Hourly2016-09-23 14:24
https://kumti.com/musa-ademi-denohet-me-5-vite-burgim-per-terrorizem/60%Hourly2016-09-23 14:18
https://kumti.com/lufta-psikologjike-e-dijetarit-e-cila-mposhti-ushtrine-franke-ne-kohen-e-kryqezatave/60%Hourly2016-09-23 14:10
https://kumti.com/allahu-ka-fshehur-dy-gjera-ne-dy-gjera-tjera/60%Hourly2016-09-23 14:08
https://kumti.com/shikim-nga-e-kaluara-vershimi-ne-qabe-foto/60%Hourly2016-09-23 14:04
https://kumti.com/egjipti-hape-kalimin-kufitar-rafah-per-kthimin-e-haxhinjve-palestineze/60%Hourly2016-09-23 14:02
https://kumti.com/shkume-si-shkuma-e-detit-a-keqleximi-qe-na-kthen-ne-vegjetues-pa-nerv/60%Hourly2016-09-23 14:00
https://kumti.com/musliman-terrorist-ky-formulim-eshte-i-gabuar/60%Hourly2016-09-23 13:48
https://kumti.com/29-te-vdekur-pas-fundosjes-se-nje-anijeje-me-migrante-ne-mesdhe/60%Hourly2016-09-23 10:00
https://kumti.com/vlera-e-adhurimeve-nafile/60%Hourly2016-09-22 21:32
https://kumti.com/keshilla-te-arta/60%Hourly2016-09-22 21:28
https://kumti.com/7-normat-qe-duhet-te-kesh-kur-shkon-ne-xhami/60%Hourly2016-09-22 21:25
https://kumti.com/shoku-i-mire-dhe-shoku-i-keq/60%Hourly2016-09-22 21:23
https://kumti.com/cila-eshte-rruga-e-permisimit-te-moraleve/60%Hourly2016-09-22 21:21
https://kumti.com/9-obligimet-kur-merr-abdes/60%Hourly2016-09-22 21:18
https://kumti.com/kujdes-mos-e-nenvlereso-drejtimin-e-rreshtave-ne-namaz/60%Hourly2016-09-22 21:15
https://kumti.com/cfare-do-te-thote-fjala-allahu-ekber/60%Hourly2016-09-22 21:13
https://kumti.com/pse-i-vijne-njerezve-demet-dhe-veshtiresite/60%Hourly2016-09-22 21:11
https://kumti.com/pse-duhen-falur-namazet-farz-ne-kohen-e-caktuar/60%Hourly2016-09-22 21:09
https://kumti.com/te-drejtat-ndaj-prinderve/60%Hourly2016-09-22 21:07
https://kumti.com/harrimi-i-kuranit-eshte-prej-fatkeqesive-me-te-medha/60%Hourly2016-09-22 21:05
https://kumti.com/9-kushtet-qe-duhet-te-plotesosh-qe-te-falesh-namazin/60%Hourly2016-09-22 21:03
https://kumti.com/gjurmet-e-keqija-qe-lene-mekatet/60%Hourly2016-09-22 20:59
https://kumti.com/kurti-e-pranon-se-si-parti-e-perkrahin-idene-e-mbuleses/60%Hourly2016-09-22 19:05
https://kumti.com/bombardohet-spitali-ne-alepo-14-te-vdekur/60%Hourly2016-09-22 19:01
https://kumti.com/gjermani-sulm-ndaj-nje-gruaje-me-mbulese-dhe-vajzes-se-saj/60%Hourly2016-09-22 18:58
https://kumti.com/erdogan-bota-si-ka-dale-dot-per-zot-vlerave-humanitare-e-ndergjegjesore/60%Hourly2016-09-22 18:56
https://kumti.com/percarje-ne-partine-e-drejtesise-se-shpejti-kuvend-i-jashtezakonshem-zgjedhor/60%Hourly2016-09-22 18:50
https://kumti.com/turqia-kerkon-pjesemarrje-ne-projektet-150-miliarde-dollareshe-te-kuvajtit/60%Hourly2016-09-22 18:28
https://kumti.com/adoleshtenti-gjigant/60%Hourly2016-09-22 15:36
https://kumti.com/greqia-refuzon-kerkesen-per-azil-te-ushtareve-turq-qe-ishin-pjese-e-pucit/60%Hourly2016-09-22 15:24
https://kumti.com/letra-prekese-e-djaloshit-6-vjecar-per-obamenfoto/60%Hourly2016-09-22 15:17
https://kumti.com/largimi-i-biznesmenit-libanez-prokuroria-sekuestron-pronen-tek-gjiri-i-lalzit/60%Hourly2016-09-22 15:09
https://kumti.com/ule-koken-o-serb-shkau/60%Hourly2016-09-22 14:07
https://kumti.com/skandal-posta-e-kosoves-i-vesh-puntoret-me-kryqe/60%Hourly2016-09-22 13:55
https://kumti.com/deshmia-e-anetarit-te-feto-s-me-betim-ne-kuran-kurdisnim-provimet/60%Hourly2016-09-22 13:48
https://kumti.com/plani-sekret-i-gjeneralit-clark-per-thengjillin-e-kosoves/60%Hourly2016-09-22 13:41
https://kumti.com/reperi-amerikan-kevin-gates-kryen-haxhin/60%Hourly2016-09-22 13:29
https://kumti.com/mc-kresha-duke-fale-namaz-foto/60%Hourly2016-09-22 13:13
https://kumti.com/lutja-ia-ktheu-shikimin-imam-buhariut/60%Hourly2016-09-22 12:41
https://kumti.com/hoxhe-jakup-asipi-dhe-gazetarja-gjermane/60%Hourly2016-09-22 12:36
https://kumti.com/kurti-thote-se-vetevendosje-perkrah-bartjen-e-shamive-ne-shkolla/60%Hourly2016-09-22 12:32
https://kumti.com/a-jane-mediat-ne-angli-duke-e-nxitur-islamofobine/60%Hourly2016-09-22 12:26
https://kumti.com/pas-burkinit-tjeter-polemike-ne-france-kritikohet-nje-ish-ministre-per-emrin-jopatriotik-te-vajzes/60%Hourly2016-09-22 10:58
https://kumti.com/ish-kryeministri-libanez-e-akuzon-iranin-per-nje-operacion-per-shkaterrimin-e-shoqerive-arabe/60%Hourly2016-09-22 10:53
https://kumti.com/fushate-sensibilizuese-apo-propagande/60%Hourly2016-09-22 10:51
https://kumti.com/vula-e-sulltanit-dhe-njolla-e-mllefit/60%Hourly2016-09-22 10:48
https://kumti.com/analize-klinton-vs-trump-dhe-pse-mund-te-kene-rendesi-per-te-ardhmen-e-lindjes-se-mesme/60%Hourly2016-09-22 10:42
https://kumti.com/dilemat-e-mustafa-nanos-me-islamin-dhe-muslimanet/60%Hourly2016-09-22 10:33
https://kumti.com/studio-2-dhe-pop-teologjia/60%Hourly2016-09-22 10:26
https://kumti.com/keshille-drejtuar-besimtareve-dhe-hoxhallareve/60%Hourly2016-09-22 10:21
https://kumti.com/dasara-e-perballjes-me-hoxhe-omer-bajramin-sfidohet-teologjikisht-ne-rrjete-sociale-ja-mallkimet-e-bibles/60%Hourly2016-09-22 10:15
https://kumti.com/shenim-gjeni-dicituren/60%Hourly2016-09-22 10:10
https://kumti.com/te-perndiqesh-prej-burkinit-ne-france-nje-muslimane-nga-australia-detyrohet-ta-lere-plazhin/60%Hourly2016-09-22 10:06
https://kumti.com/pergjigje-kryediplomatit-austriak-per-mbulesen-tone-ja-pse-ajo-nuk-blihet-e-as-shitet-me-para/60%Hourly2016-09-22 10:00
https://kumti.com/keshilloni-femijet/60%Hourly2016-09-22 09:30
https://kumti.com/wong-lan-eng-ne-moshen-74-vjecare-pranon-islamin-per-kurban-bajram/60%Hourly2016-09-22 09:24
https://kumti.com/tregim-mesimdhenes/60%Hourly2016-09-22 09:19
https://kumti.com/emoji-me-shami-ne-koke/60%Hourly2016-09-22 09:15
https://kumti.com/ne-valencia-anulohet-vendimi-qe-ua-ndalon-nxeneseve-mbajtjen-e-hixhabit-ne-klase/60%Hourly2016-09-22 09:11
https://kumti.com/disa-te-rinj-me-te-pare-nje-plak-te-varfer-deshen-te-argetohen/60%Hourly2016-09-22 09:06
https://kumti.com/pas-30-vjet-studimi-murgu-budist-konvertohet-ne-islam/60%Hourly2016-09-22 09:00
https://kumti.com/tregohet-se-nje-njeri-i-mire-vendosi-qe-te-jape-nje-sadaka-lemoshe-per-hater-te-zotit/60%Hourly2016-09-22 08:52
https://kumti.com/zvicer-refuzohet-apeli-i-nxenesve-muslimane-ndaj-detyrimit-per-shtrengim-duarsh/60%Hourly2016-09-22 08:46
https://kumti.com/10-ndryshimet-qe-i-duhen-jetes-sipas-rumit/60%Hourly2016-09-21 06:20
https://kumti.com/flisni-me-ngadale-do-te-jeni-me-te-suksesshem/60%Hourly2016-09-21 06:14
https://kumti.com/fotot-e-rralla-si-vdiq-hitleri/60%Hourly2016-09-21 06:00
https://kumti.com/%e2%80%8bshtate-harta-interesante-qe-tregojne-se-ne-planetin-tone-ka-shume-vende-te-pabanuara-foto/60%Hourly2016-09-21 05:45
https://kumti.com/biznesmeni-i-dhunuar-terhiqet-nga-investimi-450-mln-shqiperia-humb-1200-vende-pune/60%Hourly2016-09-20 20:30
https://kumti.com/foto-iken-biznesmeni-faad-mitri-shqiperise-i-ikin-450-mln-euro/60%Hourly2016-09-20 19:33
https://kumti.com/albin-kurti-paralajmeron-lufte-ne-kosove/60%Hourly2016-09-20 19:07
https://kumti.com/licenca-e-kompanise-se-clark-ut-shkon-ne-kuvend/60%Hourly2016-09-20 11:53
https://kumti.com/mbi-250-infermiere-kosovare-do-te-punesohen-ne-spitalet-e-gjermanise/60%Hourly2016-09-20 11:49
https://kumti.com/policia-e-kosoves-32-mije-euro-per-alkotestin/60%Hourly2016-09-20 11:47
https://kumti.com/thaci-veseli-e-haliti-treshja-e-tmerrshme-do-te-shpetojne-nga-gjykata-speciale/60%Hourly2016-09-20 11:40
https://kumti.com/renia-e-berlinit-e-megjithate-angela-merkel-nuk-zmbrapset-nga-dyert-e-hapura-per-refugjatet/60%Hourly2016-09-20 11:36
https://kumti.com/akp-ne-nguti-per-trepcen-do-te-paguaje-600-mije-e-per-studimin-e-ndermarrjes/60%Hourly2016-09-20 11:31
https://kumti.com/bulliqi-pesimist-per-tryezen-e-lidereve/60%Hourly2016-09-20 11:29
https://kumti.com/ahmeti-banesat-ishin-te-zaptuara-vendimin-e-zbaton-gjykata-dhe-jo-komuna/60%Hourly2016-09-20 11:28
https://kumti.com/rreth-400-zyrtare-me-alltia-ne-shoke/60%Hourly2016-09-20 11:25
https://kumti.com/jackson-dua-ta-shoh-kosoven-me-ushtri/60%Hourly2016-09-20 11:23
https://kumti.com/qeveria-oferta-per-te-biseduar-per-demarkacionin-eshte-serioze/60%Hourly2016-09-20 11:21
https://kumti.com/vv-kerkon-shkarkimin-e-bordit-te-rtk-se/60%Hourly2016-09-20 11:17
https://kumti.com/ndihem-i-tmerruar-nga-sulmi-ndaj-autokolones-humanitare-ne-siri/60%Hourly2016-09-20 11:14
https://kumti.com/okb-pezullon-te-gjitha-operacionet-per-ndihmat-humanitare-ne-siri/60%Hourly2016-09-20 11:12
https://kumti.com/be-miraton-aplikimin-e-bosnje-dhe-hercegovines-per-anetaresim/60%Hourly2016-09-20 11:08
https://kumti.com/pavaresisht-veshtiresive-buxhetore-autostradat-do-te-ndertohen/60%Hourly2016-09-20 11:05
https://kumti.com/u-hap-panairi-i-produkteve-bujqesore-dhe-artizanateve-skenderaj-2016/60%Hourly2016-09-20 11:03
https://kumti.com/debati-ne-topshow-ja-cfare-thote-hoxhe-elvis-naci/60%Hourly2016-09-20 10:31
https://kumti.com/video-tronditese-policja-vret-predikuesin-e-paarmatosur/60%Hourly2016-09-20 10:17
https://kumti.com/fotot-e-rralla-kur-evropianet-arratiseshin-per-ne-alepo/60%Hourly2016-09-20 10:08
https://kumti.com/ramiqi-flet-per-momentin-kur-agjentet-e-shish-it-ia-bene-priten-kolonelit-ahmet-krasniqi-dhe-per-rrembimin-e-halil-bicajt-video/60%Hourly2016-09-20 06:42
https://kumti.com/rikujtese-per-lideret-boterore-varreza-me-jeleke-shpetimi-per-vuajtjet-e-emigranteve/60%Hourly2016-09-20 06:36
https://kumti.com/nga-sot-denime-te-ashpra-ne-komunikacion/60%Hourly2016-09-20 06:34
https://kumti.com/opozita-i-thote-po-thirrjes-se-mustafes/60%Hourly2016-09-19 09:15
https://kumti.com/sejdiu-kisha-nuk-mund-te-trajtohet-mbi-ligjin/60%Hourly2016-09-19 08:59
https://kumti.com/avni-mazrreku-tregon-per-favoret-qe-ia-kerkoi-basri-muja/60%Hourly2016-09-19 08:58
https://kumti.com/pacolli-akr-ja-nuk-bashkepunon-me-partite-ne-pushtet/60%Hourly2016-09-19 08:55
https://kumti.com/referendumi-nuk-sjell-ndryshime-kushtetuese-as-themelim-te-ushtrise/60%Hourly2016-09-19 08:53
https://kumti.com/mali-i-zi-arrestohet-nje-shtetas-shqiptar-per-trafikim-droge/60%Hourly2016-09-19 08:50
https://kumti.com/ne-ukraine-kundershtohen-zgjedhjet-per-dumen-ruse/60%Hourly2016-09-19 08:46
https://kumti.com/cavusoglu-realizon-disa-takime-ne-kuader-te-asamblese-se-pergjithshme-te-okb-se/60%Hourly2016-09-19 08:44
https://kumti.com/forcat-ajrore-turke-godasin-pozicionet-e-daesh-it-ne-siri/60%Hourly2016-09-19 08:43
https://kumti.com/erdogan-asnje-vend-i-botes-nuk-eshte-strehe-e-sigurte-per-feto-n/60%Hourly2016-09-19 08:41
https://kumti.com/morine-prangoset-41-vjecari-kerkohej-nga-luksemburgu-per-vjedhje/60%Hourly2016-09-19 07:39
https://kumti.com/pese-te-arrestuar-ne-new-york-per-sulmin-me-bombe/60%Hourly2016-09-19 06:57
https://kumti.com/partia-e-putinit-udheheq-bindshem-ne-zgjedhjet-parlamentare/60%Hourly2016-09-19 06:55
https://kumti.com/mbreti-i-fiseve-te-shtetit-te-ganes-pranon-islamin/60%Hourly2016-09-19 06:39
https://kumti.com/ja-si-ekzekutohet-vajza-e-baronit-mbante-4-qese-me-droge-ne-dore/60%Hourly2016-09-19 06:04
https://kumti.com/nga-australia-ne-france-per-burkinin-ja-cndodh-me-gruan-msylimane/60%Hourly2016-09-19 05:53
https://kumti.com/perse-disa-njerez-te-famshem-i-veshin-rrobat-e-njejta-cdo-dite/60%Hourly2016-09-19 05:18
https://kumti.com/flet-nena-qe-humbi-dy-djem-shkaku-i-fajdeve-video/60%Hourly2016-09-19 05:08
https://kumti.com/kosoves-i-duhen-edhe-tri-kushte-per-vizat-video/60%Hourly2016-09-19 04:56
https://kumti.com/selimi-kisha-brenda-kampusit-universitar-nuk-meriton-te-respektohet/60%Hourly2016-09-19 04:53
https://kumti.com/thjeshte-nuk-e-dua-kete-objekte-mos-te-them-edhe-e-urrej/60%Hourly2016-09-18 13:41
https://kumti.com/ne-venien-e-gurthemelit-te-kishes-pa-leje-ne-hapesiren-e-up-se-ishte-edhe-arkani-video/60%Hourly2016-09-18 12:12
https://kumti.com/ruset-votojne-per-zgjedhjet-parlamentare/60%Hourly2016-09-18 12:10
https://kumti.com/edhe-15-vjet-nga-marreveshja-e-ohrit-gjuha-shqipe-e-padefinuar/60%Hourly2016-09-18 12:00
https://kumti.com/permbytje-ne-durres-bllokohen-nga-uji-disa-akse-rrugore/60%Hourly2016-09-18 11:58
https://kumti.com/18-tenderet-qe-rendojne-mbi-qemajl-mustafen-me-shoke/60%Hourly2016-09-18 11:57
https://kumti.com/gjermania-kerkon-46-mije-punetore-profesionet-dhe-si-te-aplikoni/60%Hourly2016-09-18 11:47
https://kumti.com/ndodh-cudia-ne-mal-te-zi-shqiptaret-bashkohen-ne-nje-parti-politike/60%Hourly2016-09-18 11:43
https://kumti.com/erdoan-ne-nju-jork-per-asamblene-e-pergjithshme-te-okb-se/60%Hourly2016-09-18 11:38
https://kumti.com/shperthim-i-fuqishem-ne-nju-jork-me-29-te-plagosur/60%Hourly2016-09-18 10:43
https://kumti.com/ndahet-nga-jeta-ish-kreu-i-komunitetit-mysliman/60%Hourly2016-09-18 10:41
https://kumti.com/te-henen-studentet-hapesiren-e-kishes-prane-up-se-do-ta-shnderrojne-per-te-lexuar-e-diskutuar/60%Hourly2016-09-18 10:36
https://kumti.com/samsung-paditet-per-eksplodimin-e-note-7/60%Hourly2016-09-18 10:33
https://kumti.com/si-te-lexosh-me-shume/60%Hourly2016-09-18 10:18
https://kumti.com/pseudokisha-duhet-hequr/60%Hourly2016-09-18 09:48
https://kumti.com/krimi-ne-rritje/60%Hourly2016-09-18 09:29
https://kumti.com/leshohet-urdher-arrest-nderkombetar-per-lutfi-dhe-arban-dervishin/60%Hourly2016-09-18 09:24
https://kumti.com/kosova-e-paprekur-nga-kriza-ekonomike-ne-be/60%Hourly2016-09-18 09:22
https://kumti.com/kosova-regjistroi-mbi-400-mije-qytetare-nga-diaspora/60%Hourly2016-09-18 09:20
https://kumti.com/mburoja-e-eufratit-goditen-67-objektiva-te-daesh-it-dhe-neutralizohen-5-terroriste/60%Hourly2016-09-18 09:06
https://kumti.com/shperthim-ne-new-york-plagosen-29-persona/60%Hourly2016-09-18 09:01
https://kumti.com/enes-goga-thote-se-nuk-e-di-qe-i-eshte-ngritur-aktaktuze/60%Hourly2016-09-17 18:40
https://kumti.com/adoleshentja-palestineze-rrefen-perqafimin-e-saj-me-te-atin-e-saj-te-burgosur-pas-12-vitesh/60%Hourly2016-09-17 18:37
https://kumti.com/debatet-televizive-fetare/60%Hourly2016-09-17 18:08
https://kumti.com/presidenti-thaci-mungon-ne-pritjen-e-bashkesise-islame-video/60%Hourly2016-09-17 14:46
https://kumti.com/be-do-ti-ndaje-bullgarise-108-milione-euro-per-sigurine-kufitare-dhe-menaxhimin-e-migrimit/60%Hourly2016-09-17 09:30
https://kumti.com/merkel-me-hapa-konkrete-do-te-ralizojme-ate-qe-u-kemi-premtuar-qytetareve-tane/60%Hourly2016-09-17 09:28
https://kumti.com/volkswagen-ka-shenuar-rritje-te-shitjes/60%Hourly2016-09-17 09:26
https://kumti.com/690-mije-euro-borxh-sekuestrohet-kompleksi-taiwan/60%Hourly2016-09-17 09:25
https://kumti.com/publikohet-raporti-i-permbushjes-se-obligimeve-per-zbatimin-e-msa-se/60%Hourly2016-09-17 09:23
https://kumti.com/serwer-serbia-e-ka-gabim-duhet-ta-njohe-kosoven/60%Hourly2016-09-17 09:21
https://kumti.com/procesi-i-daljes-se-britanise-nga-be-ja-mund-te-nise-shkurtin-e-ardhshem/60%Hourly2016-09-17 09:20
https://kumti.com/sot-nis-vaksinimi-i-gjedheve-kunder-semundjes-gungore/60%Hourly2016-09-17 09:18
https://kumti.com/pacolli-kandidat-i-mundshem-per-prishtinen/60%Hourly2016-09-17 09:15
https://kumti.com/studentet-nuk-e-duan-kishen-serbe-ne-oborrin-e-up-se/60%Hourly2016-09-17 09:07
https://kumti.com/turqia-cdo-dite-dergon-10-mije-buke-ne-jerablus/60%Hourly2016-09-17 09:05
https://kumti.com/pentagoni-forcat-speciale-amerikane-ne-mbeshtetje-te-ushtrise-turke/60%Hourly2016-09-17 09:04
https://kumti.com/turqia-do-te-mireprese-konferencen-e-apce/60%Hourly2016-09-17 09:02
https://kumti.com/ymeri-i-kundershton-dy-licencat-e-qeverise/60%Hourly2016-09-17 09:00
https://kumti.com/sot-vendoset-nese-azem-syla-rikthehet-ne-paraburgim/60%Hourly2016-09-17 08:58
https://kumti.com/kompletohet-ekipi-menaxhues-per-asociacionin/60%Hourly2016-09-17 08:57
https://kumti.com/shba-shqyrtohet-mundesia-per-aksion-juridik-kunder-hakereve-ruse/60%Hourly2016-09-17 08:55
https://kumti.com/platforme-e-re-per-bisedime-per-demarkacionin/60%Hourly2016-09-17 08:51
https://kumti.com/kosova-ka-buxhet-per-ushtri-moderne/60%Hourly2016-09-17 08:49
https://kumti.com/banka-ruso-iraniane-mund-te-heqe-qafe-dollarin-amerikan/60%Hourly2016-09-17 08:46
https://kumti.com/brzezinski-strategu-kryesor-i-washingtonit-endrra-e-te-cilit-ishte-qe-amerika-te-sundoje-tere-boten-do-paqe-me-kinen-dhe-rusine/60%Hourly2016-09-17 08:42
https://kumti.com/soros-kerkohet-i-gjalle-ose-i-vdekur/60%Hourly2016-09-17 08:38
https://kumti.com/sulmoi-fbisuperhackeri-britanik-rrezikon-99-vjet-burg-ne-shba/60%Hourly2016-09-17 08:08
https://kumti.com/shpikja-e-nje-studenti-qe-mund-te-shpetoje-miliona-jete/60%Hourly2016-09-16 18:12
https://kumti.com/letra-e-beltagi-drejtuar-bijes-se-tij-esmes/60%Hourly2016-09-16 17:58
https://kumti.com/policia-tregon-se-si-vdiq-16-vjecari-nga-istogu-qe-u-rrah-nga-tre-moshatare-zenka-nisi-ne-autobus/60%Hourly2016-09-16 17:55
https://kumti.com/hashim-thaqi-isla-mustafa-kadri-veseli-cnderuan-dhe-perbuzen-te-krishteret-ne-vatikan/60%Hourly2016-09-16 17:43
https://kumti.com/muslimanet-europiane-nuk-jane-te-sapomberritur-e-nuk-jane-te-gjithe-njelloj/60%Hourly2016-09-16 13:10
https://kumti.com/myslimanet-e-mbuluara-te-bosnjes-i-durojne-ofendimet-per-te-shfaqur-besimin/60%Hourly2016-09-16 12:58
https://kumti.com/vdes-nena-e-femija-ne-maternitet-familjaret-kirurgu-u-vonua-2-ore/60%Hourly2016-09-16 12:39
https://kumti.com/sirianet-e-rrethuar-ende-presin-per-ndihma/60%Hourly2016-09-16 12:34
https://kumti.com/komisioni-per-aki-ne-nuk-ka-informata-rreth-sigurise-ne-vend/60%Hourly2016-09-16 12:28
https://kumti.com/ministria-e-integrimeve-evropiane-mes-pritjes-se-ministrit-te-ri-dhe-shuarjes/60%Hourly2016-09-16 10:05
https://kumti.com/nje-vit-nga-reforma-fiskale-ngriten-cmimet-e-shportes-familjare/60%Hourly2016-09-16 10:02
https://kumti.com/gazetaret-ruse-u-arrestuan-per-kalim-ilegal-te-kufirit-ne-kosove/60%Hourly2016-09-16 09:59
https://kumti.com/vidhen-droge-arme-dhe-400-mije-dollare-nga-stacioni-i-policise-ne-massachusetts/60%Hourly2016-09-16 09:57
https://kumti.com/2016ekskluzive-lideret-javen-e-ardhshme-merren-vesh-per-demarkacionin/60%Hourly2016-09-16 09:54
https://kumti.com/azem-syla-arrestohet-nen-dyshimin-se-tentoi-te-ndikoj-te-deshmitari-i-mbrojtur/60%Hourly2016-09-16 09:46
https://kumti.com/tallja-e-grabovcit-me-drejtesine-deshmi-e-paprekshmerise/60%Hourly2016-09-16 09:44
https://kumti.com/schwendiman-thote-se-do-te-zhvilloje-hetimet-per-krimet-ne-kosove-pa-frike-dhe-pa-favore/60%Hourly2016-09-16 09:42
https://kumti.com/trump-premton-rritje-ekonomike/60%Hourly2016-09-16 09:40
https://kumti.com/pjesetari-i-dyshuar-i-feto-s-deshmon-para-kongresit-amerikan-reagime-nga-turqia/60%Hourly2016-09-16 09:37
https://kumti.com/flamuri-amerikan-ne-bazen-e-pyd-se/60%Hourly2016-09-16 09:35
https://kumti.com/turqia-eshte-e-para-ne-bote-sa-i-perket-pranimit-te-refugjateve/60%Hourly2016-09-16 09:33
https://kumti.com/bbc-bota-mund-te-mesoje-nga-besa-e-shqiptareve/60%Hourly2016-09-16 07:21
https://kumti.com/ushqime-qe-ndihmojne-kunder-diabetit/60%Hourly2016-09-16 07:12
https://kumti.com/de-biasi-kosova-me-pelqeu-meritoi-me-shume/60%Hourly2016-09-16 07:10
https://kumti.com/prezantohet-hixhabi-ne-pasarelat-e-modes/60%Hourly2016-09-16 05:35
https://kumti.com/sheholli-ne-veri-te-mitrovices-nuk-vjen-era-shtet-i-kosoves/60%Hourly2016-09-16 05:28
https://kumti.com/skandali-i-qofteve-brumi-dhe-mishi-i-qofteve-ne-dysheme-foto/60%Hourly2016-09-16 05:27
https://kumti.com/bardhyl-mahmuti-vazhdon-me-fyerje-raciste-prap-mjekrres-i-thote-lesh/60%Hourly2016-09-15 19:52
https://kumti.com/o-zot-ty-tu-drejtova-dhe-mu-pergjigje/60%Hourly2016-09-15 19:22
https://kumti.com/guri-i-zi-ne-qaben-e-shenjte-nuk-eshte-nga-sistemi-jone-diellor/60%Hourly2016-09-15 19:14
https://kumti.com/dashi-me-brire-4-pellembe/60%Hourly2016-09-15 19:12
https://kumti.com/sirianet-e-strehuar-ne-turqi-kthehen-te-lumtur-ne-jerablusin-e-pastruar-nga-daesh-i/60%Hourly2016-09-15 19:10
https://kumti.com/mbi-20-veterane-te-luftes-e-mbysin-veten-cdo-dite-ne-amerike/60%Hourly2016-09-15 19:08
https://kumti.com/yaya-toure-hyn-me-nje-vajze-te-mbuluar-ne-etihad-stadium-ne-manchester/60%Hourly2016-09-15 19:05
https://kumti.com/nente-yjet-qe-ta-ndricojne-jeten/60%Hourly2016-09-15 19:01
https://kumti.com/serbet-te-vendosur-per-ta-funksionalizuar-kishen-ne-kampusin-universitar-shteti-hesht-video/60%Hourly2016-09-15 18:45
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-i-ndale-punimet-ne-kishen-serbe/60%Hourly2016-09-15 18:42
https://kumti.com/vazhdojne-punimet-pa-leje-ne-kishen-ortodokse-policia-dhe-kfor-i-vezhgojne-foto/60%Hourly2016-09-15 18:39
https://kumti.com/kadri-veseli-nuk-falem-e-kam-zemren-e-mire/60%Hourly2016-09-15 18:23
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-turk-ambasadori-amerikan-nuk-eshte-guvernator-i-turqise/60%Hourly2016-09-15 18:19
https://kumti.com/turqi-111-vjecari-zubeyir-bakir-ben-bajram-me-110-pasardhesit-e-tij/60%Hourly2016-09-15 18:17
https://kumti.com/feto-ka-perdorur-haxhin-per-te-perhapur-shpifje-ndaj-turqise/60%Hourly2016-09-15 18:15
https://kumti.com/fermeri-nga-skenderaj-qe-komplekson-kengetaret-me-zerin-e-tij-video/60%Hourly2016-09-15 18:13
https://kumti.com/fiks-fare-prodhimi-i-qofteve-pula-dhe-derri-shiten-per-gjedhe/60%Hourly2016-09-15 18:11
https://kumti.com/operacioni-mburoja-e-eufratit-vazhdon-me-vendosmeri/60%Hourly2016-09-15 18:08
https://kumti.com/aktakuze-per-pese-imame-e-hoxhallare/60%Hourly2016-09-15 17:29
https://kumti.com/prokuroria-sgjen-fakte-per-te-akuzuar-shefqet-krasniqin/60%Hourly2016-09-15 17:25
https://kumti.com/imami-nga-shkupi-bekir-halimi-i-kunderpergjigjet-bardhyl-mahmutit/60%Hourly2016-09-15 16:40
https://kumti.com/ibrahim-kelmendi-thote-mos-i-besoni-kuranit/60%Hourly2016-09-15 16:17
https://kumti.com/keta-jane-pese-te-akuzuarit-per-terrorizem/60%Hourly2016-09-15 15:49
https://kumti.com/fuad-ramiqi-aktakuza-ndaj-meje-eshte-e-motivuar-politikisht/60%Hourly2016-09-15 15:43
https://kumti.com/kosove-aktakuze-kunder-5-te-pandehurve-prej-tyre-disa-imame-dhe-hoxhallare/60%Hourly2016-09-15 15:02
https://kumti.com/gjykata-speciale-nis-pune-ne-fillim-te-vitit-2017/60%Hourly2016-09-15 12:00
https://kumti.com/presidenti-i-ri-i-uefa-s-njerezit-me-besuan-dhe-donin-fytyre-te-re/60%Hourly2016-09-15 10:14
https://kumti.com/shba-vendoset-kontrolli-ne-mbi-50-perqind-te-territorit-qe-e-okupoi-daesh-i-ne-irak/60%Hourly2016-09-15 10:11
https://kumti.com/tri-vdekje-te-dyshimta-brenda-24-oreve-ne-kosove/60%Hourly2016-09-15 10:09
https://kumti.com/nje-milion-shuplakat-e-te-papuneve-mbi-biznesmenin-libanez/60%Hourly2016-09-15 10:00
https://kumti.com/tjeter-vrasje-per-pronat-dhe-dicka-per-biznesmenin-mitri/60%Hourly2016-09-15 09:59
https://kumti.com/te-shtena-ne-wyoming-plaku-vret-nje-person-pastaj-ben-vetevrasje/60%Hourly2016-09-15 09:53
https://kumti.com/si-reagon-trupi-ndaj-pijeve-energjike-si-red-bull/60%Hourly2016-09-15 09:52
https://kumti.com/dridhjet-e-tokes-po-qetesohen-shkupjanet-mund-te-flene-te-qete/60%Hourly2016-09-15 04:20
https://kumti.com/fiks-fare-mashtrimi-me-qoftet-e-pazarit-ja-tmerri-i-asaj-qe-hame-ne-tirane/60%Hourly2016-09-15 04:04
https://kumti.com/rrjedhin-emailet-hillary-clinton-nuk-mund-te-ngjitet-ne-podium/60%Hourly2016-09-15 03:59
https://kumti.com/horror-ne-trenin-italian-shqiptaret-rrahin-dhe-kafshojne-gruan-shtatzene/60%Hourly2016-09-15 03:55
https://kumti.com/permbyllet-ne-bruksel-marreveshja-per-targa-ne-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Hourly2016-09-15 03:54
https://kumti.com/gjenerali-amerikan-wesley-clark-kerkon-te-grabise-qymyrin-e-kosoves/60%Hourly2016-09-14 17:59
https://kumti.com/skandal-bardhyl-mahmuti-synetin-e-pejgamberit-alejhi-selam-e-fyen-dhe-e-quan-lesh/60%Hourly2016-09-14 17:53
https://kumti.com/miliona-euro-per-restaurimin-e-kishave-ortodokse-serbeku-mbeten-xhamit/60%Hourly2016-09-14 17:48
https://kumti.com/prifti-kryen-marredhenie-seksuale-me-jetimen-14-vjecare-por-gjykata-thote-se-ishte-dashuri/60%Hourly2016-09-14 15:43
https://kumti.com/synohet-te-perdoret-5g-brenda-vitit-2025/60%Hourly2016-09-14 15:40
https://kumti.com/policia-ne-gjilan-konfiskon-mbi-16-kg-droge-ne-veturen-me-targa-serbe/60%Hourly2016-09-14 15:39
https://kumti.com/nju-jork-nje-burre-tenton-ti-vere-flaken-nje-gruaje-muslimane-turiste-skoceze/60%Hourly2016-09-14 15:35
https://kumti.com/vujiciq-edhe-nese-nuk-miratohet-demarkacioni-shqiptaret-e-malazezet-mbesin-miq/60%Hourly2016-09-14 15:32
https://kumti.com/profesori-gjerman-serbia-ta-kuptoje-qe-kosova-eshte-e-humbur-te-mos-flirtoje-me-rusine/60%Hourly2016-09-14 13:35
https://kumti.com/lubonja-kandidatet-ne-diber-figurante-loja-u-be-nga-te-fortet/60%Hourly2016-09-14 12:22
https://kumti.com/letra-e-te-burgosurve-nga-maqedonia-qe-te-dridh-zemren/60%Hourly2016-09-14 12:19
https://kumti.com/zoran-zaev-paralajmeron-dygjuhesi-ne-maqedoni-video/60%Hourly2016-09-14 12:16
https://kumti.com/populli-apo-opozita-kush-e-ka-fajin/60%Hourly2016-09-14 12:12
https://kumti.com/twitter-heq-limitin-prej-140-karaktereve/60%Hourly2016-09-14 09:29
https://kumti.com/amerika-dhe-116-kombe-te-tjera-lejojne-martesen-e-femijeve-nen-18-vjec/60%Hourly2016-09-14 09:28
https://kumti.com/grabovci-arrin-ne-prokurorine-speciale/60%Hourly2016-09-14 09:22
https://kumti.com/termetet-sipas-aspektit-kuranor-jane-argument-i-forces-absolute-te-allahut/60%Hourly2016-09-13 18:37
https://kumti.com/policia-amerikane-arreston-shqiptaren-emirjeta-xhelili-perkrahese-e-trump-sulmoi-dy-gra-muslimane-njera-shtatezene/60%Hourly2016-09-13 18:33
https://kumti.com/ngjarjet-e-medha-qe-u-perlyen-me-dyshime-nga-11-shtatori-te-sulmet-terroriste-ne-paris/60%Hourly2016-09-13 18:28
https://kumti.com/grushti-i-shtetit-ne-turqi-demokracia-muslimane-dhe-fati-i-keq-i-perendimit/60%Hourly2016-09-13 16:08
https://kumti.com/si-po-kthehet-shqiperia-ne-kosh-mbeturinash-te-miqve-amerikane/60%Hourly2016-09-13 16:05
https://kumti.com/shqiperia-e-rrezikshme-vjen-per-te-investuar-e-bejne-per-spital-biznismenin-libanez/60%Hourly2016-09-13 15:59
https://kumti.com/hoxhe-zekerija-bajrami-termetet-jane-terheqje-e-verejtjes/60%Hourly2016-09-13 15:56
https://kumti.com/sivjet-delet-qe-u-dedikuan-per-kurban-u-shiten-me-shume-video/60%Hourly2016-09-13 15:54
https://kumti.com/hoxhe-mazllam-mazllami-aksion-per-ti-pastruar-rruget-video/60%Hourly2016-09-13 15:51
https://kumti.com/zvecan-iu-helmuan-delet-naten-e-bajramit/60%Hourly2016-09-13 15:47
https://kumti.com/nga-peja-islamin-mos-ta-perfaqesoje-gjithkush/60%Hourly2016-09-13 15:39
https://kumti.com/ne-fushe-kosove-numer-i-madh-besimtaresh-falin-kurban-bajramin/60%Hourly2016-09-13 15:37
https://kumti.com/gjilan-besimtaret-myslimane-falin-kurban-bajramin-mes-tyre-edhe-lutfi-haziri-foto/60%Hourly2016-09-13 15:34
https://kumti.com/ambasadori-i-britanise-se-madhe-ne-arabine-saudite-bene-haxhin-pas-pranimit-te-islamit/60%Hourly2016-09-13 15:17
https://kumti.com/terheqja-e-celularit-te-ri-te-samsung-ul-cmimet-e-aksioneve/60%Hourly2016-09-13 14:41
https://kumti.com/imami-bekir-halimi-le-te-jen-keto-termete-shkak-sebeb-qe-ti-ta-fillosh-faljen-e-namazit/60%Hourly2016-09-13 11:44
https://kumti.com/shkrimtari-nga-india-osho-nene-tereza-mashtruese-dhe-hipokrite/60%Hourly2016-09-13 11:34
https://kumti.com/leku-zhvleresohet-ndjeshem-ndaj-euros-dhe-dollarit/60%Hourly2016-09-13 11:30
https://kumti.com/komuna-e-lipjanit-do-te-padise-prinderit-qe-si-dergojne-femijen-ne-shkolle/60%Hourly2016-09-13 11:28
https://kumti.com/bozda-ligjet-ne-turqi-vihen-nga-te-perzgjedhur-e-popullit-dhe-jo-nga-fuqite-e-jashtme/60%Hourly2016-09-13 11:22
https://kumti.com/mashtrimet-e-eurosig-ut/60%Hourly2016-09-13 11:17
https://kumti.com/hoti-nuk-i-kemi-siguruar-mjetet-per-pensionet-e-veteraneve/60%Hourly2016-09-13 11:14
https://kumti.com/be-bjellorusia-ka-nevoje-per-reforme-gjitheperfshirese/60%Hourly2016-09-13 11:12
https://kumti.com/borxhet-vazhdojne-te-rriten-standardi-jetesor-te-bjere/60%Hourly2016-09-13 11:08
https://kumti.com/forcat-ajrore-turke-bombardojne-pozicionet-e-terroristeve-te-pkk-se/60%Hourly2016-09-13 11:04
https://kumti.com/luksemburgu-kerkon-debimin-e-hungarise-nga-be-ja/60%Hourly2016-09-13 11:02
https://kumti.com/ne-kosove-droge-perdorin-1-6-per-qind-e-popullates/60%Hourly2016-09-13 11:00
https://kumti.com/dogana-me-me-shume-te-hyra-se-sa-eshte-parashikuar/60%Hourly2016-09-13 10:58
https://kumti.com/aparatet-kryesore-ne-qkuk-te-prishura/60%Hourly2016-09-13 10:56
https://kumti.com/ministri-rus-shba-te-gabuan-me-nderhyrjen-ne-kosove/60%Hourly2016-09-13 10:53
https://kumti.com/keshille-rreth-termeteve-shejkh-bin-baz/60%Hourly2016-09-13 10:24
https://kumti.com/per-dy-dite-16-termete-e-kane-dridhur-shkupin/60%Hourly2016-09-13 09:52
https://kumti.com/harta-e-vetevrasjeve-ne-evrope/60%Hourly2016-09-13 09:33
https://kumti.com/turqia-i-dergon-shba-ve-kerkese-per-arrestimin-e-kreut-te-feto-s-gylen/60%Hourly2016-09-13 09:22
https://kumti.com/termeti-fenomen-i-rastesishem-apo-ndeshkim-prej-allahut/60%Hourly2016-09-13 09:14
https://kumti.com/nje-xhamise-ne-florida-i-vihet-zjarri-per-festen-e-bajramit/60%Hourly2016-09-13 09:03
https://kumti.com/termetet-shkaqet-dhe-mesimet/60%Hourly2016-09-13 08:54
https://kumti.com/reperi-kevin-gates-ne-haxh-pasi-ka-pranuar-islamin/60%Hourly2016-09-13 08:49
https://kumti.com/hyn-ne-fuqi-armepushimi-ne-siri/60%Hourly2016-09-13 08:23
https://kumti.com/charlie-hebdo-perfundon-ne-gjyq-ironizoi-me-viktimat-e-termetit-ne-itali/60%Hourly2016-09-13 08:17
https://kumti.com/prapaskenat-e-shitjes-8-miliarde-dollare-te-formula-1/60%Hourly2016-09-13 07:54
https://kumti.com/kosova-e-serbia-sot-vazhdojne-bisedimet-per-kodin-telefonik-dhe-targat/60%Hourly2016-09-13 06:47
https://kumti.com/mos-te-duhet-nje-gur-per-pak-vemendje/60%Hourly2016-09-13 06:44
https://kumti.com/haxhiu-dhe-tregtari-histori/60%Hourly2016-09-13 06:38
https://kumti.com/floriri-eshte-vetem-per-shemtaraqet/60%Hourly2016-09-13 06:32
https://kumti.com/nis-viti-i-ri-shkollor-27-mije-femije-ulen-per-here-te-pare-ne-banga/60%Hourly2016-09-13 06:12
https://kumti.com/nga-gaza-ne-meke-ja-si-e-festuan-myslimanet-bajramin-ne-bote/60%Hourly2016-09-13 06:06
https://kumti.com/pse-politikanet-tone-nuk-vijne-ne-xhami-per-bajram/60%Hourly2016-09-13 05:35
https://kumti.com/embelsire-me-mjalte-dhe-manaferra/60%Hourly2016-09-12 14:20
https://kumti.com/bakllava-tradicionale/60%Hourly2016-09-12 11:33
https://kumti.com/embelsire-bavareze/60%Hourly2016-09-12 09:33
https://kumti.com/kurban-bajramit-u-fal-edhe-ne-veri-te-mitrovices/60%Hourly2016-09-12 06:56
https://kumti.com/bajgora-te-jemi-zemergjere-ti-ndihmojme-te-tjeret/60%Hourly2016-09-12 06:55
https://kumti.com/kohaislame-ua-uron-festen-e-bajramit-te-kurbanit/60%Hourly2016-09-12 05:37
https://kumti.com/islami-midis-pasuesve-injorante-dhe-dijetareve-te-paafte/60%Hourly2016-09-11 23:22
https://kumti.com/a-po-tutesh-prej-vdekjes-ja-cfare-thote-allahu-ne-kuran/60%Hourly2016-09-11 22:53
https://kumti.com/bombica-me-fiqe-te-thate/60%Hourly2016-09-11 21:00
https://kumti.com/nje-thenie-per-ata-femra-dhe-meshkuj-qe-i-kan-be-plot-te-zeza-e-ndoshta-ju-vjen-mare-me-e-lut-allahun-lexoje/60%Hourly2016-09-11 20:04
https://kumti.com/cokollata-raffaello-shtepie/60%Hourly2016-09-11 18:51
https://kumti.com/ilaci-me-i-mire-per-sindromen-post-traumatike-termetore/60%Hourly2016-09-11 18:37
https://kumti.com/a-kemi-nevoje-per-edukim-seksual/60%Hourly2016-09-11 18:33
https://kumti.com/kufiri-mes-miqesise-te-qenit-koleg-dhe-dashurise/60%Hourly2016-09-11 18:08
https://kumti.com/hoxhe-bedri-lika-o-allah-beje-kete-dridhje-te-tokes-dridhje-te-zemrave-tona-nga-madheria-jote/60%Hourly2016-09-11 17:33
https://kumti.com/permbledhje-e-rregullave-fetare-ne-katastrofat-natyrore/60%Hourly2016-09-11 17:31
https://kumti.com/molla-zeka-termeti-ne-shkup-dhe-rrethine/60%Hourly2016-09-11 17:23
https://kumti.com/rrollade-bananille-super-e-shijshme/60%Hourly2016-09-11 16:54
https://kumti.com/qendrimi-i-muslimanit-ndaj-katastrofave-natyrore/60%Hourly2016-09-11 16:49
https://kumti.com/muaj-mjalti-pafund/60%Hourly2016-09-11 16:36
https://kumti.com/e-nderuara-kine-na-ndihmo-thirrja-e-perandorit-te-fundit-persian/60%Hourly2016-09-11 16:15
https://kumti.com/hani-camcakez-parandalon-rrudhat-ne-fytyre/60%Hourly2016-09-11 15:12
https://kumti.com/ja-pse-na-bejne-mire-kumbullat-e-thata/60%Hourly2016-09-11 15:09
https://kumti.com/shplodhni-syte-me-vendosja-e-pellembeve-mbi-qepalla/60%Hourly2016-09-11 15:05
https://kumti.com/5-melmesat-qe-luftojne-kancerin/60%Hourly2016-09-11 14:57
https://kumti.com/si-ta-zbuloni-nese-keni-cekuiliber-hormonal/60%Hourly2016-09-11 14:50
https://kumti.com/ja-si-te-veproni-ne-rast-se-serish-godet-termeti/60%Hourly2016-09-11 14:39
https://kumti.com/rregulloni-shtratin-cdo-mengjes-ja-arsyet/60%Hourly2016-09-11 14:10
https://kumti.com/perse-eshte-e-dobishme-te-qani-me-shpesh/60%Hourly2016-09-11 13:58
https://kumti.com/arsyeja-e-termeteve-te-shpeshta-ne-ballkan/60%Hourly2016-09-11 13:44
https://kumti.com/termet-ne-tere-kosoven/60%Hourly2016-09-11 13:39
https://kumti.com/edhe-nje-termet-dridhi-maqedonine-me-i-fuqishem/60%Hourly2016-09-11 13:32
https://kumti.com/agjenti-qe-rrezoi-perandorine-e-escobarit-ky-eshte-rrefimi-rreth-tij/60%Hourly2016-09-11 13:08
https://kumti.com/bik-u-uron-kurban-bajramin-te-jemi-me-humane-e-solidare-me-meshirues-e-me-tolerante/60%Hourly2016-09-11 12:49
https://kumti.com/do-e-bejme-veriun-hi-kur-kthehet-makthi-i-luftes-berthamore/60%Hourly2016-09-11 12:36
https://kumti.com/ashpersohen-gjobat-ne-shqiperi-ja-sa-ju-kushton-mosvenia-e-rripit/60%Hourly2016-09-11 10:51
https://kumti.com/rakiq-rregullat-ne-veri-i-bejme-ne/60%Hourly2016-09-11 10:47
https://kumti.com/bakllava-me-keks-dhe-cokollate/60%Hourly2016-09-11 10:42
https://kumti.com/kosova-ne-mesin-e-vendeve-me-te-korruptuara-me-kulture-te-mosndeshkimit/60%Hourly2016-09-11 10:38
https://kumti.com/paralajmerohet-me-shkarkim-ekipi-menaxhues-per-asociacionin/60%Hourly2016-09-11 10:36
https://kumti.com/bletari-turk-synon-rekordin-boteror-si-njeriu-me-me-shume-blete-ne-trup/60%Hourly2016-09-11 10:34
https://kumti.com/diber-sot-mbahen-zgjedhjet-per-kryetarin-e-bashkise/60%Hourly2016-09-11 10:30
https://kumti.com/mbi-dy-milione-haxhinje-takohen-ne-arafat/60%Hourly2016-09-11 10:28
https://kumti.com/zgjedhje-parlamentare-ne-kroaci/60%Hourly2016-09-11 10:24
https://kumti.com/kryeministri-grek-premton-dalje-nga-programi-i-shpetimit-brenda-2-viteve/60%Hourly2016-09-11 10:23
https://kumti.com/gjermania-kur-serbia-te-hyje-ne-be-me-kosoven-cdo-gje-duhet-te-jete-e-qarte/60%Hourly2016-09-11 10:03
https://kumti.com/puding-shtepie-me-vanille-dhe-kakao/60%Hourly2016-09-11 09:47
https://kumti.com/avionet-turq-godasin-caqet-daesh-it-ne-siri/60%Hourly2016-09-11 09:44
https://kumti.com/mafia-shqiptare-po-rrezikon-jeten-e-turisteve-me-pije-letale/60%Hourly2016-09-11 09:41
https://kumti.com/turqi-emerohen-28-kryetare-te-bashkive-nga-mpb/60%Hourly2016-09-11 09:39
https://kumti.com/presidenca-ne-2011-en-e-konsideronte-qakorin-pjese-te-kosoves/60%Hourly2016-09-11 09:28
https://kumti.com/torte-me-arra/60%Hourly2016-09-11 08:46
https://kumti.com/bombica-me-fruta-te-thata/60%Hourly2016-09-11 08:29
https://kumti.com/termeti-4-4-shkallesh-goditi-maqedonine/60%Hourly2016-09-11 05:44
https://kumti.com/refugjate-sirian-bllokohen-ne-shqiperi/60%Hourly2016-09-11 05:31
https://kumti.com/shqiperia-e-rrezikshme-vjen-per-te-investuar-e-bejne-per-spital/60%Hourly2016-09-11 02:43
https://kumti.com/ja-pse-shperthejne-samsung-ndalni-perdorimin-e-galaxy-note-7/60%Hourly2016-09-11 02:38
https://kumti.com/koreja-e-veriut-ndalon-te-qeshuren-ne-publik-ja-arsyeja-e-cmendur/60%Hourly2016-09-11 02:29
https://kumti.com/prinderit-e-droguar-historia-pas-fotos-qe-tronditi-boten/60%Hourly2016-09-11 02:26
https://kumti.com/qeveria-demarkacioni-pune-e-kryer-nuk-i-rrezikojme-vizat/60%Hourly2016-09-11 02:23
https://kumti.com/walker-politikanet-e-kosoves-nuk-jane-patriote/60%Hourly2016-09-11 02:20
https://kumti.com/auv-lejon-hapjen-e-tregjeve-te-kafsheve-vetem-per-shitjen-e-kurbaneve/60%Hourly2016-09-10 15:15
https://kumti.com/pacolli-eshte-e-turpshme-qe-rinia-bredh-rrugeve-ne-nje-vend-ku-ka-shume-pune-per-tu-bere/60%Hourly2016-09-10 15:09
https://kumti.com/kryebashkiaku-i-mekes-ja-kur-do-perfundojne-projektet-gjigande-per-sa-me-shume-haxhilere/60%Hourly2016-09-10 15:07
https://kumti.com/repubblica-berati-ku-myslimanet-e-te-krishteret-bashkejetojne-ne-paqe/60%Hourly2016-09-10 15:04
https://kumti.com/rashiq-zakonisht-i-di-gjitha-proceset-ne-kosove-por-jo-kete-me-ekipin-per-asociacionin/60%Hourly2016-09-10 15:02
https://kumti.com/msfk-2-5-milione-euro-per-blerjen-e-27-xhipave/60%Hourly2016-09-10 14:59
https://kumti.com/profesioni-me-i-kerkuar-ne-bote/60%Hourly2016-09-10 14:55
https://kumti.com/g20-dhe-qendrimi-gjeopolitik/60%Hourly2016-09-10 14:53
https://kumti.com/qeveria-kerkon-kohe-ti-binde-kundershtaret-e-demarkacionit/60%Hourly2016-09-10 14:47
https://kumti.com/ymeri-fituam-dinjitetshem-pushteti-u-dorezua/60%Hourly2016-09-10 14:45
https://kumti.com/kosova-nuk-perfiton-shume-nga-bashkepunimi-rajonal/60%Hourly2016-09-10 14:42
https://kumti.com/fmn-jep-vleresime-optimiste-per-ekonomine-e-shqiperise/60%Hourly2016-09-10 14:40
https://kumti.com/vendimi-i-qeverise-qe-rrezikon-ti-mbylle-qendrat-e-kontrolleve-teknike/60%Hourly2016-09-10 14:12
https://kumti.com/shba-serbia-dhe-sllovenia-te-mos-varen-nga-gazi-i-rusise/60%Hourly2016-09-10 14:05
https://kumti.com/johannes-hahn-ka-marre-pjese-ne-mbledhjen-e-qeverise-se-serbise/60%Hourly2016-09-10 14:03
https://kumti.com/lule-per-nenen/60%Hourly2016-09-10 14:01
https://kumti.com/haxhi-dhe-te-drejtat-e-njeriut/60%Hourly2016-09-10 13:58
https://kumti.com/regjimi-sirian-sulme-ne-idlib-28-te-vdekur/60%Hourly2016-09-10 13:58
https://kumti.com/shqiperia-dhe-kosova-pergatiten-per-kurban-bajramin/60%Hourly2016-09-10 13:55
https://kumti.com/cia-ne-siri-dhe-irak-ekziston-mundesia-e-ndarjes/60%Hourly2016-09-10 13:48
https://kumti.com/qytetaret-ne-maqedoni-pergatitje-per-pritjen-e-kurban-bajramit/60%Hourly2016-09-10 13:44
https://kumti.com/haxhinjte-kane-ne-dispozicion-26-000-punonjes-te-shendetesise-dhe-26-spitale/60%Hourly2016-09-10 13:42
https://kumti.com/mediat-ruse-kosova-u-mundua-ta-korruptoje-papen-me-10-milione-euro/60%Hourly2016-09-10 10:24
https://kumti.com/nje-burre-kthen-librin-qe-kishte-marre-ne-biblioteke-para-49-vitesh/60%Hourly2016-09-10 10:17
https://kumti.com/ne-prag-te-kurban-bajramit-dy-familje-falin-gjakun-njera-tjetres/60%Hourly2016-09-10 10:04
https://kumti.com/foto-shokuese-cifti-humbet-vetedijen-nga-mbidoza-ne-makine-kishin-femijen/60%Hourly2016-09-10 09:34
https://kumti.com/shba-rusi-arrijne-marreveshjen-e-paqes-per-sirine/60%Hourly2016-09-10 09:26
https://kumti.com/shqiperia-nder-vendet-me-pagat-me-te-uleta-ne-europe-ne-sektorin-privat/60%Hourly2016-09-10 09:22
https://kumti.com/grabiti-nje-banke-pas-sherrit-me-gruan-me-mire-ne-burg-se-me-te/60%Hourly2016-09-10 09:19
https://kumti.com/islamofobja-shqiptare-ne-amerike-sulmon-grate-muslimane/60%Hourly2016-09-10 09:16
https://kumti.com/nje-mesazh-nga-morgan-freeman/60%Hourly2016-09-10 09:04
https://kumti.com/feja-dhe-teknologjia-ajo-qe-do-te-ndodhe-kete-vit-me-haxhin-ne-meke-eshte-e-paprecedente/60%Hourly2016-09-10 08:38
https://kumti.com/10-menyra-si-te-stervitni-trurin-dhe-te-relaksoheni-ne-te-njejten-kohe/60%Hourly2016-09-10 05:48
https://kumti.com/raporti-i-uefa-skenderbeu-manipuloi-te-pakten-50-ndeshje-ridvan-bode-i-perfshire/60%Hourly2016-09-10 05:45
https://kumti.com/shba-tregon-forcen-destrojeri-qe-kushton-4-3-miliarde-usd/60%Hourly2016-09-10 05:43
https://kumti.com/epoka-jone-eshte-epoka-e-plastikes-dhe-duhet-te-marre-fund/60%Hourly2016-09-10 05:41
https://kumti.com/muxhahedinet-e-fundit-vijne-ne-shqiperi/60%Hourly2016-09-10 05:34
https://kumti.com/9-shqiptare-ne-pranga-u-zune-me-rreth-4-tonelata-droge/60%Hourly2016-09-10 05:34
https://kumti.com/cfare-ndodh-nese-nuk-pini-uje-mjaftueshem/60%Hourly2016-09-10 05:32
https://kumti.com/6-zakone-te-keqija-prej-te-cilave-duhet-te-hiqni-dore/60%Hourly2016-09-10 05:31
https://kumti.com/volkswagen-prezanton-konceptin-e-modelit-t-prime-foto/60%Hourly2016-09-10 05:26
https://kumti.com/pokemon-50-milione-instalime-bejne-500-milione-dollare/60%Hourly2016-09-10 05:24
https://kumti.com/bashkethemeluesi-i-facebook-ut-jep-20-milione-dollare-kunder-trumpit/60%Hourly2016-09-10 05:23
https://kumti.com/bill-gates-nuk-eshte-me-njeriu-me-i-pasur-ne-bote/60%Hourly2016-09-10 05:17
https://kumti.com/mbi-500-mije-kosovare-jetojne-jashte-vendit-prin-gjermania-me-193-mije/60%Hourly2016-09-10 05:15
https://kumti.com/skandaloze-bankat-e-kosoves-kredi-me-kamate-per-bajram/60%Hourly2016-09-09 20:25
https://kumti.com/arthur-laffer-merrni-obamen-dhe-na-jepni-erdoganin/60%Hourly2016-09-09 18:57
https://kumti.com/ne-kerkim-te-pengjeve-forcat-amerikane-vrane-7-kryengrites-ne-avganistan/60%Hourly2016-09-09 15:29
https://kumti.com/do-ta-eliminojme-isis-in-dhe-clirojme-sirine/60%Hourly2016-09-09 15:27
https://kumti.com/fbi-dhe-cia-me-mposhtjen-e-is-it-nuk-perfundon-kercenimi-nga-terrorizmi/60%Hourly2016-09-09 15:24
https://kumti.com/refugjatet-siriane-kthehen-ne-jarabulus-bajramin-do-ta-festojne-ne-vendlindje/60%Hourly2016-09-09 15:19
https://kumti.com/hrw-raport-per-keqtrajtimin-e-femijeve-te-emigranteve-ne-greqi/60%Hourly2016-09-09 14:22
https://kumti.com/nje-nder-ndodhite-me-interesante-qe-kane-ngjare-me-shejh-uthejminin/60%Hourly2016-09-09 14:13
https://kumti.com/nuk-asnje-dallim-mes-terroristeve-te-feto-s-pkk-se-dhe-isis-it/60%Hourly2016-09-09 14:09
https://kumti.com/muderris-rexhep-ismaili-me-rastin-e-145-vjetorit-te-lindjes-dhe-60-vjetorit-te-vdekjes/60%Hourly2016-09-09 13:34
https://kumti.com/turqia-nje-prej-ekonomive-me-rritjen-me-te-shpejte/60%Hourly2016-09-09 13:32
https://kumti.com/turqia-heq-llogaritjen-dimerore-te-kohes/60%Hourly2016-09-09 13:30
https://kumti.com/duaja-qe-largon-brengat-e-dunjase-dhe-ahiretit/60%Hourly2016-09-09 13:28
https://kumti.com/arabi-saudite-portiket-otomane-serish-ne-meke/60%Hourly2016-09-09 13:27
https://kumti.com/todenhofer-ne-jemi-dhunues-dhe-terroriste-jo-muslimanet/60%Hourly2016-09-09 13:24
https://kumti.com/spanja-hap-universitetin-e-pare-islamik/60%Hourly2016-09-09 13:23
https://kumti.com/udhetimi-i-jetes-i-sidrid-bejlerit/60%Hourly2016-09-09 13:19
https://kumti.com/bik-uron-besimtaret-per-festen-e-kurban-bajramit/60%Hourly2016-09-09 13:13
https://kumti.com/si-po-e-perjeton-rinia-muslimane-umetin-ne-epoken-digjitale/60%Hourly2016-09-09 10:01
https://kumti.com/a-eshte-perhapur-islami-me-shpate/60%Hourly2016-09-09 08:55
https://kumti.com/skandal-apo-revolucion-humor-ne-rrjet-per-kufjet-e-iphone/60%Hourly2016-09-09 08:45
https://kumti.com/per-ata-qe-e-perdorin-tej-mase-facebook-un-ka-lajme-jo-te-mira/60%Hourly2016-09-09 08:42
https://kumti.com/akademia-maqedonase-nene-tereza-nuk-eshte-shqiptare/60%Hourly2016-09-09 08:34
https://kumti.com/turqia-do-qendroje-ne-kohen-e-veres-gjate-gjithe-vitit/60%Hourly2016-09-09 05:15
https://kumti.com/keto-jane-tri-kerkesat-e-listes-serbe-per-ta-votuar-demarkacionin/60%Hourly2016-09-09 05:13
https://kumti.com/semundja-misterioze-ne-birmani-merr-jeten-e-34-personave/60%Hourly2016-09-09 05:11
https://kumti.com/policia-ndermerr-aksion-ne-gjithe-kosoven-per-kontrabande-me-mallra/60%Hourly2016-09-08 15:33
https://kumti.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-armenise/60%Hourly2016-09-08 15:30
https://kumti.com/uzbekistani-pritet-te-shpalle-presidentin-e-perkohshem/60%Hourly2016-09-08 15:24
https://kumti.com/veriu-vihet-nen-kontroll-por-ekonomia-joligjore-perfshine-gjithe-kosoven/60%Hourly2016-09-08 15:22
https://kumti.com/sirianet-e-kthyer-ne-jarabulus-mirenjohes-ndaj-turqise/60%Hourly2016-09-08 15:20
https://kumti.com/familja-nga-gjilani-behet-me-shtepi-dhuruesi-donte-te-mbetej-anonim-video/60%Hourly2016-09-08 12:35
https://kumti.com/historiani-serb-skenderbeu-ishte-serb-foto/60%Hourly2016-09-08 11:52
https://kumti.com/thaci-ia-ofroi-papa-franceskut-statusin-e-veteranit-te-uckse-humor/60%Hourly2016-09-08 11:47
https://kumti.com/video-deputeti-holandez-refuzon-me-ia-dhane-doren-benjamin-netanjahut/60%Hourly2016-09-08 11:39
https://kumti.com/sirianet-e-strehuar-ne-turqi-fillojne-te-kthehen-ne-jarabulus/60%Hourly2016-09-08 10:18
https://kumti.com/familjet-qe-i-ndau-isis-i-i-ribashkoi-mburoja-e-eufratit/60%Hourly2016-09-08 10:17
https://kumti.com/opozita-siriane-publikon-vizionin-e-ri-te-tranzicionit-politik-te-sirise/60%Hourly2016-09-08 10:16
https://kumti.com/gaza-mberrin-delegacioni-turk-per-shperndarjen-e-ndihmave-humanitare/60%Hourly2016-09-08 10:14
https://kumti.com/forcat-ruse-sulme-ne-halep-28-te-vdekur/60%Hourly2016-09-08 10:12
https://kumti.com/rusia-merr-lejen-e-pare-per-rrjedhen-turke/60%Hourly2016-09-08 10:11
https://kumti.com/unicef-28-milione-femije-i-kane-braktisur-shtepite-per-shkak-te-konflikteve/60%Hourly2016-09-08 10:09
https://kumti.com/video-regjimi-sirian-serish-sulmon-me-bomba-kimike/60%Hourly2016-09-08 10:07
https://kumti.com/shba-perkrah-intervenimin-e-turqise-ne-siri-rusia-ankohet/60%Hourly2016-09-08 10:05
https://kumti.com/cavusoglu-ne-londer-qyteti-rakka-ne-siri-eshte-baza-e-daesh-it/60%Hourly2016-09-08 10:00
https://kumti.com/marreveshja-per-ekstradim-mes-turqise-dhe-shba-ve-eshte-e-qarte/60%Hourly2016-09-08 09:58
https://kumti.com/princi-i-arabise-i-interesuar-per-bashkepunim-me-shqiperine/60%Hourly2016-09-08 09:56
https://kumti.com/france-ndertohet-mur-4-metersh-per-te-ndaluar-emigrantet-ilegal/60%Hourly2016-09-08 09:54
https://kumti.com/ky-eshte-kengetari-shqiptar-qe-ndodhet-ne-qabe-per-haxh/60%Hourly2016-09-08 09:36
https://kumti.com/auuu-kur-paret-jane-ne-pytje-enver-hoxhaj-ne-arabi-per-nje-agjende-te-re-ekonomike/60%Hourly2016-09-08 09:33
https://kumti.com/kengetari-sidrit-bejleri-ka-shkuar-ne-haxh-the-voice-of-albania/60%Hourly2016-09-08 09:28
https://kumti.com/let%d1%91r-ne-pragun-e-nje-xhamie-ne-atlanta/60%Hourly2016-09-08 09:25
https://kumti.com/mendja-e-ngaterruar-e-kadarese/60%Hourly2016-09-08 09:20
https://kumti.com/ai-moment-kur-pas-shpine-lihet-cdo-gje-per-tu-fituar-cdo-gje/60%Hourly2016-09-08 09:17
https://kumti.com/fiku-pema-e-xhenetit-e-permendur-ne-kuran/60%Hourly2016-09-08 09:15
https://kumti.com/meke-mijera-haxhinj-falin-namazin-ne-oborrin-e-qabese/60%Hourly2016-09-08 09:14
https://kumti.com/obama-emeron-te-parin-musliman-si-gjykates-federal/60%Hourly2016-09-08 09:12
https://kumti.com/a-eshte-ky-plani-ideal-qe-e-rehaton-ceshtjen-e-sirise/60%Hourly2016-09-07 16:42
https://kumti.com/piloti-i-aeroplanit-te-rrezuar-ne-shkup-ka-qene-i-akuzuar-per-nxitje-te-urrejtjes-racore/60%Hourly2016-09-07 16:20
https://kumti.com/rusia-dhe-arabia-saudite-diskutojne-ngrirjen-e-prodhimit-te-naftes/60%Hourly2016-09-07 13:41
https://kumti.com/shmanget-perplasja-e-anijes-amerikane-me-ate-iraniane/60%Hourly2016-09-07 13:32
https://kumti.com/sekretari-i-jashtem-britanik-rusia-u-dakordua-assadi-duhet-te-ike/60%Hourly2016-09-07 13:30
https://kumti.com/pajisje-elektrike-nga-turqia-per-familjet-e-permbytura-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-09-07 13:19
https://kumti.com/berat-buzhalla-tallet-me-haxhileret-foto/60%Hourly2016-09-07 13:16
https://kumti.com/kush-eshte-babai/60%Hourly2016-09-07 13:06
https://kumti.com/baba-ti-me-vrave-histori-e-dhimbshme/60%Hourly2016-09-07 13:01
https://kumti.com/shkencetaret-u-takuan-per-te-zbuluar-nje-gabim-ne-kuran/60%Hourly2016-09-07 13:00
https://kumti.com/masha-allah-vertet-nje-pamje-mbreslense-foto/60%Hourly2016-09-07 12:58
https://kumti.com/thane-per-muziken/60%Hourly2016-09-07 12:56
https://kumti.com/njeriu-qe-i-lutej-allahut-ne-qabe/60%Hourly2016-09-07 12:54
https://kumti.com/prej-kur-eshte-bere-kurban-bajrami-problem-per-nje-familje/60%Hourly2016-09-07 12:52
https://kumti.com/turqia-ndihmon-banoret-e-gazes-te-blejne-rroba-per-bajram/60%Hourly2016-09-07 12:48
https://kumti.com/gjakova-komuna-me-performancen-me-te-mire-per-shfrytezimin-e-granteve/60%Hourly2016-09-07 11:52
https://kumti.com/vriten-tre-ushtare-turq-ne-siri/60%Hourly2016-09-07 11:49
https://kumti.com/komunat-650-mije-euro-per-meditje/60%Hourly2016-09-07 11:46
https://kumti.com/vizat-mund-te-hiqen-ne-fundvit/60%Hourly2016-09-07 11:40
https://kumti.com/mustafa-sdo-tia-plotesojme-asnje-kusht-listes-serbe-demarkacioni-riporcedohet-se-shpejti/60%Hourly2016-09-07 11:38
https://kumti.com/sot-nenshkruhet-kontrata-per-autobuset-e-prishtines/60%Hourly2016-09-07 11:36
https://kumti.com/referendumi-zgjidhje-per-krijimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Hourly2016-09-07 11:35
https://kumti.com/operacioni-mburoja-e-eufratit-vazhdon-pastrimi-i-fshatrave-nga-daesh-i/60%Hourly2016-09-07 11:32
https://kumti.com/turqi-shkarkohen-73-ushtarake-per-lidhje-me-feto-n/60%Hourly2016-09-07 11:23
https://kumti.com/ne-spitalin-e-pejes-mungon-serumi-kunder-helmimit-nga-gjarpri/60%Hourly2016-09-07 11:14
https://kumti.com/femijet-qe-hane-peshk-jane-lexues-me-te-mire/60%Hourly2016-09-07 11:10
https://kumti.com/aparaturat-jashte-funksionit-ne-qkuk-pacientet-detyrohen-te-marrin-sherbimet-privat/60%Hourly2016-09-07 11:07
https://kumti.com/mjeket-dhe-infermieret-ikin-nga-kosova/60%Hourly2016-09-07 11:02
https://kumti.com/qeveria-e-serbise-sna-pengon-heqja-e-vizave-per-kosoven-mirepo-kemi-nje-kusht/60%Hourly2016-09-07 10:59
https://kumti.com/lidhjet-e-dyshimta-te-agim-bahtirit-me-kompanine-burimi/60%Hourly2016-09-07 10:57
https://kumti.com/zyrtare-vetem-nje-kosovare-vdiq-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-shkup/60%Hourly2016-09-07 10:54
https://kumti.com/koci-kosova-eshte-para-vdekjes-klinike-fajtor-per-kete-jane-partite-politike-dhe-lideret/60%Hourly2016-09-07 10:52
https://kumti.com/daciq-duam-normalizim-me-prishtinen-por-mos-u-genjeni-se-do-ta-njohim/60%Hourly2016-09-07 10:50
https://kumti.com/jusuf-thaci-masht-duhet-te-ndermarre-masa-per-reduktimin-e-materialeve-te-panevojshme-ne-tekstet-shkollore/60%Hourly2016-09-07 10:46
https://kumti.com/skadon-afati-per-paraqitjen-e-demeve-nga-vershimet/60%Hourly2016-09-07 09:00
https://kumti.com/rreth-50-refugjate-shpetohen-ne-brigjet-e-qipros/60%Hourly2016-09-07 08:59
https://kumti.com/rreth-50-milione-femije-ne-bote-jane-te-pastrehe/60%Hourly2016-09-07 08:56
https://kumti.com/13-vjecari-egjiptian-qe-humbi-jeten-ne-tirane-mesuesja-shqiptare-i-shkruan-nje-leter-i-vogli-jo-jo/60%Hourly2016-09-07 07:46
https://kumti.com/zbulohen-42-parcela-me-kanabis-sativa-ne-vlore-asgjesohen/60%Hourly2016-09-07 07:34
https://kumti.com/ja-perse-duhet-ta-refuzoni-gjithmone-akullin-ne-bare-dhe-restorante/60%Hourly2016-09-07 07:15
https://kumti.com/kadri-shkrela-i-vdekur-mbreme-ne-stadium-nuk-ishte-tifoz-por-magazinieri-i-kombetares/60%Hourly2016-09-07 07:10
https://kumti.com/kunder-demarkacionit-su-interesojne-vizat/60%Hourly2016-09-07 06:53
https://kumti.com/kapet-ne-greqi-gomonia-me-1-ton-hashash-nga-shqiperia/60%Hourly2016-09-07 04:53
https://kumti.com/kosova-me-delegacionin-me-te-madh-ne-shenjterimin-e-nene-terezes/60%Hourly2016-09-07 04:51
https://kumti.com/rrezimi-i-aeroplanit-ne-shkup-dy-kosovaret-e-vdekur-jane-nga-malisheva/60%Hourly2016-09-07 04:45
https://kumti.com/ipeshkvia-e-kosoves-nuk-e-ndjeki-shembullin-e-terezes-nuk-ndihmoi-gjat-vershimeve-ne-shkup/60%Hourly2016-09-06 13:30
https://kumti.com/valon-berisha-migja-jem-mpat-thane-pashe-allahun-qe-e-jep-gollen-e-pare-per-kosoven/60%Hourly2016-09-06 13:27
https://kumti.com/armando-sadiku-e%cc%88-namazin-e-xhumase%cc%88/60%Hourly2016-09-06 13:22
https://kumti.com/o-i-mbuluar/60%Hourly2016-09-06 13:19
https://kumti.com/realiteti-shqiptar-sipas-kanunit/60%Hourly2016-09-06 13:16
https://kumti.com/shperthen-zeid-raad-al-hussein-ndihem-kaq-i-zemeruar-nga-gjysme-te-vertetat-alla-isis-te-demagogeve-perendimore/60%Hourly2016-09-06 13:12
https://kumti.com/dobite-e-faljes-se-namazit-te-nates/60%Hourly2016-09-06 12:57
https://kumti.com/turqit-frymezim-per-brazilianet-protestohet-shkarkimi-i-ish-presidentes-rousseff/60%Hourly2016-09-06 12:55
https://kumti.com/erdogan-qendrimi-i-vendeve-perendimore-ndaj-refugjateve-turp-per-njerezimin/60%Hourly2016-09-06 12:53
https://kumti.com/mbi-nje-milion-besimtare-arriten-ne-arabine-saudite-per-te-kryer-haxhin/60%Hourly2016-09-06 12:48
https://kumti.com/policia-gjen-nje-femije-te-braktisur-prane-koshit-te-plehrave-ne-tirane/60%Hourly2016-09-06 07:18
https://kumti.com/nuk-ka-heqje-te-vizave-deri-ne-pranvere/60%Hourly2016-09-06 07:16
https://kumti.com/133-milione-euro-me-shume-te-hyra-nga-dogana-dhe-atk-ne-raport-me-vitin-e-kaluar/60%Hourly2016-09-05 14:44
https://kumti.com/anija-turke-e-dyte-me-ndihma-per-palestinezet-mberrin-ne-izrael/60%Hourly2016-09-05 14:42
https://kumti.com/navigacioni-ajror-behet-edhe-me-tre-parashikues-meteorologjik-aeronautik/60%Hourly2016-09-05 14:38
https://kumti.com/mi-i-jep-tender-4-milionesh-kompanise-me-borxhe/60%Hourly2016-09-05 14:20
https://kumti.com/zyrtare-fifa-lejon-edhe-pese-lojtare-te-paraqiten-me-kosoven/60%Hourly2016-09-05 14:17
https://kumti.com/rritet-cmimi-i-naftes-pas-marreveshjes-mes-rusise-dhe-arabise/60%Hourly2016-09-05 14:15
https://kumti.com/obama-takimi-me-putinin-ishte-konstruktiv-por-jo-vendoses/60%Hourly2016-09-05 14:13
https://kumti.com/ne-luften-kunder-terrorizmit-kemi-hyre-ne-nje-drejtim-te-ri/60%Hourly2016-09-05 14:10
https://kumti.com/erdogan-takim-me-hollande-merkel-dhe-renzin-ne-samitin-g20/60%Hourly2016-09-05 14:08
https://kumti.com/collaku-nuk-pret-qe-demarkacioni-te-jete-pengese-ne-votimin-e-sotem-ne-komitetin-e-pese/60%Hourly2016-09-05 14:07
https://kumti.com/karl-bildt-mosratifikimi-i-demarkacionit-skandaloz/60%Hourly2016-09-05 14:05
https://kumti.com/cfare-po-ndodh-me-shqiptaret-per-nje-dite-8-persona-drejt-vetevrasjes/60%Hourly2016-09-05 12:35
https://kumti.com/ky-eshte-islami-qe-i-duhet-muslimaneve/60%Hourly2016-09-05 12:13
https://kumti.com/nene-zahide-une-jam-djali-yt-ti-je-nena-ime/60%Hourly2016-09-05 12:10
https://kumti.com/moter-keto-i-shpreson-burri-prej-teje/60%Hourly2016-09-05 12:07
https://kumti.com/emigrantet-siriane-perballen-me-islamofobi-dhe-diskriminim-ne-europe/60%Hourly2016-09-05 12:04
https://kumti.com/sufite-dhe-sufizmi-ne-mendimin-e-ibn-tejmijes/60%Hourly2016-09-05 12:01
https://kumti.com/duhet-te-mbajme-nje-qendrim-te-njejte-kunder-te-gjitha-organizatave-terroriste-2/60%Hourly2016-09-05 05:28
https://kumti.com/de-maiziere-gjermania-mendon-kthimin-e-refugjateve-ne-greqi/60%Hourly2016-09-05 05:21
https://kumti.com/filipine-per-tre-muaj-policia-ka-vrare-2400-njerez/60%Hourly2016-09-05 05:19
https://kumti.com/finlanda-ndalon-simbolet-kuqezi-per-ndeshjen-me-kosoven/60%Hourly2016-09-05 05:16
https://kumti.com/shejtanet-ne-shenjterim/60%Hourly2016-09-05 05:06
https://kumti.com/per-poza-ne-vatikan-kreret-e-kosoves-shkelen-ligjin-per-protokollin-e-shtetit-video/60%Hourly2016-09-05 05:02
https://kumti.com/charlie-hebdo-e-ben-balte-serish-ve-ne-loje-viktimat-e-termetit-ne-itali/60%Hourly2016-09-04 18:33
https://kumti.com/shkaqet-e-fuqizimit-te-sufizmit-ne-periudhen-e-fundit-te-perandorise-osmane-dhe-devijimet-e-tij/60%Hourly2016-09-04 18:25
https://kumti.com/pse-duhet-te-vraponi-cdo-dite/60%Hourly2016-09-04 18:18
https://kumti.com/lebbejke-qe-lidh-shkodren-me-qaben-e-madhnueshme/60%Hourly2016-09-04 18:16
https://kumti.com/pse-shkolla-eshte-me-e-rendesishmja/60%Hourly2016-09-04 18:15
https://kumti.com/besimtaret-nga-shqiperia-dhe-mali-i-zi-nisen-drejt-vendit-te-shenjte-per-te-kryer-haxhin/60%Hourly2016-09-04 18:13
https://kumti.com/kosove-niset-grupi-i-pare-i-haxhinjve/60%Hourly2016-09-04 18:11
https://kumti.com/sondazhet-merkel-mund-te-perballet-me-humbje-poshteruese-ne-zonen-e-vet-elektorale/60%Hourly2016-09-04 12:09
https://kumti.com/zvicra-paralajmeron-daljen-nga-zona-shchengen-it/60%Hourly2016-09-04 12:04
https://kumti.com/arbitrazhi-zgjidhje-per-demarkacionin/60%Hourly2016-09-04 12:02
https://kumti.com/efektet-e-pakos-se-re-fiskale/60%Hourly2016-09-04 12:00
https://kumti.com/hahn-i-paqarte-afati-kohor-per-liberalizim-te-vizave-per-kosoven/60%Hourly2016-09-04 11:55
https://kumti.com/a-po-percahet-partia-e-drejtesise/60%Hourly2016-09-04 11:53
https://kumti.com/linja-azez-jarabulus-ne-siri-prane-bashkimit/60%Hourly2016-09-04 11:51
https://kumti.com/duhet-te-mbajme-nje-qendrim-te-njejte-kunder-te-gjitha-organizatave-terroriste/60%Hourly2016-09-04 11:47
https://kumti.com/mekati-qe-po-bejme-me-nene-terezen/60%Hourly2016-09-04 10:42
https://kumti.com/vrasja-e-efektivit-te-fnsh-se-rrefehet-fqinji-ja-si-u-qellua-kodra/60%Hourly2016-09-04 10:24
https://kumti.com/fotografi-grek-fitoi-france-awards-me-keto-pamje-nga-lesbos/60%Hourly2016-09-04 10:09
https://kumti.com/virusi-ne-android-qe-ka-prekur-deri-ne-2-milione-perdorues/60%Hourly2016-09-04 10:04
https://kumti.com/paralajmerojne-shkencetaret-tatuazhet-e-shkaktojne-kete-semundje-vdekjeprurese/60%Hourly2016-09-04 10:02
https://kumti.com/banoret-e-rugoves-demarkacioni-na-le-pa-buke/60%Hourly2016-09-04 09:58
https://kumti.com/huffington-post-ana-e-erret-e-nene-terezes/60%Hourly2016-09-04 09:57
https://kumti.com/ozil-e-dua-numrin-10-tek-arsenali/60%Hourly2016-09-04 06:04
https://kumti.com/kafeneja-ku-paguajne-me-lire-ata-qe-thone-faleminderit-dhe-te-lutem/60%Hourly2016-09-04 05:55
https://kumti.com/le-pen-kercenon-do-ta-largoj-francen-nga-be/60%Hourly2016-09-04 05:43
https://kumti.com/3-dobite-e-atij-qe-perkujton-vdekjen/60%Hourly2016-09-04 00:59
https://kumti.com/kater-cilesite-qe-duhet-te-kete-veshja-qe-te-pranohet-namazi/60%Hourly2016-09-04 00:57
https://kumti.com/4-kushtet-per-te-qene-ezani-i-rregullt/60%Hourly2016-09-04 00:54
https://kumti.com/dy-dobite-qe-do-te-fitosh-nese-sillesh-i-bute/60%Hourly2016-09-04 00:53
https://kumti.com/te-drejtat-ndaj-krijuesit-te-madheruar/60%Hourly2016-09-04 00:50
https://kumti.com/mos-fol-me-hoxhen-sikur-me-moshataret-e-tu/60%Hourly2016-09-04 00:48
https://kumti.com/ja-nje-lutje-jashtezakonisht-e-bukur/60%Hourly2016-09-04 00:46
https://kumti.com/porosi-per-devotshmeri/60%Hourly2016-09-04 00:43
https://kumti.com/krijimi-i-njeriut-ne-kuran/60%Hourly2016-09-04 00:40
https://kumti.com/%ef%bb%bfngrenia-e-kamates-eshte-prej-mekateve-te-medha/60%Hourly2016-09-04 00:37
https://kumti.com/3-miresite-e-allahut-te-njeriu/60%Hourly2016-09-04 00:33
https://kumti.com/2-strategjite-qe-iblisi-mashtron-njerezit/60%Hourly2016-09-04 00:25
https://kumti.com/a-duhet-ta-therras-ezanin-kur-falem-ne-shtepi/60%Hourly2016-09-04 00:17
https://kumti.com/mos-ia-trego-endrrat-e-tua-xhelozeve/60%Hourly2016-09-04 00:07
https://kumti.com/cilesite-e-pelqyeshme-te-gruas-e-cila-kerkohet-per-martese/60%Hourly2016-09-04 00:01
https://kumti.com/anetaresimi-i-suedise-ne-nato-rrit-friken-rusise/60%Hourly2016-09-03 13:35
https://kumti.com/ushtria-gjermane-meson-refugjatet-siriane-se-si-ta-rindertojne-shtetin/60%Hourly2016-09-03 13:10
https://kumti.com/libe-voton-te-henen-rreth-vizave-per-kosoven/60%Hourly2016-09-03 13:08
https://kumti.com/nuk-mban-me-i-pari-peshkop-anglikan-deklaron-se-eshte-gay/60%Hourly2016-09-03 13:04
https://kumti.com/efektivi-i-fnsh-shpallet-deshmor-i-atdheut/60%Hourly2016-09-03 12:55
https://kumti.com/mjetet-e-blinduara-te-ushtrise-turke-hyne-ne-cobanbey-te-sirise/60%Hourly2016-09-03 12:52
https://kumti.com/synohen-bisedime-me-deputetet-per-ti-siguruar-votat-per-demarkacionin/60%Hourly2016-09-03 12:48
https://kumti.com/66912-2/60%Hourly2016-09-03 11:07
https://kumti.com/imm-dhe-komuna-e-prishtines-nga-nisma-per-restaurim-e-degraduan-ne-mizerje-xhamijne-e-carshise/60%Hourly2016-09-03 11:06
https://kumti.com/zevendeskryeministri-rus-brexit-i-e-ka-bere-europen-me-te-dobet/60%Hourly2016-09-03 09:38
https://kumti.com/erdogan-g20-a-te-punoje-per-reduktimin-e-papunesise-dhe-varferise-ne-bote/60%Hourly2016-09-03 09:36
https://kumti.com/dobite-shendetesore-nga-mjedra/60%Hourly2016-09-03 09:33
https://kumti.com/vrasjet-gjate-vitit-2016-fenomen-ne-rritje/60%Hourly2016-09-03 09:30
https://kumti.com/kine-erdogan-takohet-me-homologun-e-tij-kinez-jiping/60%Hourly2016-09-03 09:27
https://kumti.com/demarkacioni-si-vonon-vizat/60%Hourly2016-09-03 09:17
https://kumti.com/kardiologjia-ne-paralize-stentave-u-skadon-afati/60%Hourly2016-09-03 09:10
https://kumti.com/edhe-haxhinjte-nga-kosova-drejt-mekes-dhe-medines/60%Hourly2016-09-03 06:41
https://kumti.com/3-engjej-jane-pergjegjes-per-jeten/60%Hourly2016-09-03 00:12
https://kumti.com/besimi-tek-allahu-permban-besimin-ne-kater-ceshtje/60%Hourly2016-09-03 00:10
https://kumti.com/uria-qe-kaplonte-profetin-muhamed-alejhi-selam/60%Hourly2016-09-03 00:07
https://kumti.com/cduhet-te-besh-kur-te-ngurtesohet-zemra/60%Hourly2016-09-03 00:01
https://kumti.com/3-shenjat-qe-tregon-se-po-te-afrohet-vdekja/60%Hourly2016-09-02 23:58
https://kumti.com/10-dobite-e-uljes-se-shikimit-nga-harami/60%Hourly2016-09-02 23:56
https://kumti.com/nje-fjale-per-te-cilen-te-gjithe-kemi-nevoje/60%Hourly2016-09-02 23:54
https://kumti.com/le-te-imagjinojme-nje-bote-pa-muslimanet-2/60%Hourly2016-09-02 23:51
https://kumti.com/atij-qe-allahu-nuk-i-jep-drite-nuk-ka-per-te-pasur-drite/60%Hourly2016-09-02 23:48
https://kumti.com/si-duhet-ta-pasojme-profetin-alejhi-selam-ne-kryerjen-e-adhurimeve/60%Hourly2016-09-02 23:46
https://kumti.com/kur-u-pyet-nje-beduin-nomad-si-e-njohe-zotin/60%Hourly2016-09-02 23:43
https://kumti.com/hutbeja-e-lamtumires/60%Hourly2016-09-02 23:41
https://kumti.com/sukseset-e-kesaj-bote/60%Hourly2016-09-02 23:38
https://kumti.com/disa-prej-dobive-te-cilat-njeriu-i-arrin-duke-sjelle-ndermend-mbikeqyrjen-e-allahut/60%Hourly2016-09-02 23:34
https://kumti.com/vmro-deshiron-ti-ndalon-theniet-e-mulla-jakup-asipit-rahmiehullah/60%Hourly2016-09-02 23:31
https://kumti.com/portali-i-vmro-se-kurir-ne-panike-flet-kunder-muhamed-zekirit-dhe-mulla-jakup-asipit-rahimehullah/60%Hourly2016-09-02 23:29
https://kumti.com/a-e-dini-cfare-pat-postuar-muhamed-zekiri-kur-ndodhi-rasti-monstra/60%Hourly2016-09-02 23:25
https://kumti.com/zgjedhjet-e-11-dhjetorit-historike-fundi-i-vmro-bdi-se-dhe-fillimi-i-nje-epoke-te-re-nga-partite-e-reja/60%Hourly2016-09-02 18:36
https://kumti.com/rikthehet-udhetimi-i-shpreses/60%Hourly2016-09-02 18:23
https://kumti.com/putin-jemi-afer-arritjes-se-marreveshjes-me-shba-te-per-sirine/60%Hourly2016-09-02 18:19
https://kumti.com/carl-bildt-nuk-ka-dyshim-se-pas-perpjekjes-per-grusht-shteti-qendron-gyleni/60%Hourly2016-09-02 18:17
https://kumti.com/unicef-nga-viti-i-kaluar-500-mije-raste-te-abuzimit-te-femijeve-refugjate/60%Hourly2016-09-02 18:14
https://kumti.com/pervjetori-i-vdekjes-se-aylan-it-simbolit-te-tragjedise-se-refugjateve-siriane/60%Hourly2016-09-02 18:11
https://kumti.com/banoret-pergenjeshtrojne-angazhimin-e-bdi-se-ne-hasanbeg/60%Hourly2016-09-02 17:52
https://kumti.com/ky-vellai-eshte-pa-kembe-dhe-pa-duar-eshte-i-rregullt-per-kujdesin-ndaj-xhamise/60%Hourly2016-09-02 17:30
https://kumti.com/mitropoliti-serb-amfilohije-leshon-mallkim-mbi-malazezet-shqiptaret-dhe-nato-n/60%Hourly2016-09-02 17:28
https://kumti.com/ndihma-humanitare-e-turqise-per-kurban-bajramin-do-te-arrij-ne-130-vende/60%Hourly2016-09-02 16:54
https://kumti.com/sulm-islamofobik-ndaj-nje-xhamie-ne-stockholm/60%Hourly2016-09-02 16:49
https://kumti.com/forcat-e-regjimit-ne-siri-vrane-25-civile-ne-hama/60%Hourly2016-09-02 12:55
https://kumti.com/ushqimi-pas-ores-7-ne-mbremje-rrit-rrezikun-per-sulm-ne-zemer/60%Hourly2016-09-02 12:55
https://kumti.com/samsung-ndalon-shitjet-e-note-7/60%Hourly2016-09-02 12:53
https://kumti.com/nje-vit-me-vone-si-e-harruam-alan-kurdin/60%Hourly2016-09-02 12:47
https://kumti.com/florida-goditet-nga-uragani-hermine/60%Hourly2016-09-02 09:50
https://kumti.com/dosja-e-shefave-xxvi-frikesimi-i-drejtorit-te-ptk-se/60%Hourly2016-09-02 09:48
https://kumti.com/ne-prag-te-hardh-fest-it/60%Hourly2016-09-02 09:40
https://kumti.com/gjendet-droge-ne-fabrike-te-coca-coles/60%Hourly2016-09-02 09:08
https://kumti.com/keto-jane-perlat-natyrore-qe-humbet-kosova-nga-demarkacioni/60%Hourly2016-09-02 08:53
https://kumti.com/denoncimi-i-nenes-nga-durresi-vajzen-ma-perdhunuan-ne-pune/60%Hourly2016-09-02 08:49
https://kumti.com/zeqiri-me-lsdm-ne-dua-ta-luftoj-te-keqen/60%Hourly2016-09-02 08:42
https://kumti.com/policia-jep-detaje-per-arrestimet-e-djeshme/60%Hourly2016-09-02 08:36
https://kumti.com/9-shkaqet-te-cilat-e-motivojne-njeriun-per-te-qene-i-devotshem/60%Hourly2016-09-02 00:19
https://kumti.com/si-ta-lexojme-te-gjithe-kuranin-ne-nente-ditet-e-dhul-hixhes/60%Hourly2016-09-02 00:17
https://kumti.com/si-ta-dish-qe-allahu-eshte-i-kenaqur-me-ty/60%Hourly2016-09-02 00:15
https://kumti.com/ajeti-ku-allahu-i-therret-njerezit-per-ne-haxh/60%Hourly2016-09-02 00:14
https://kumti.com/si-duhet-ti-presim-10-ditet-e-dhulhixhes/60%Hourly2016-09-02 00:12
https://kumti.com/mos-e-ler-kurre-lutjen-ajo-eshte-arma-e-besimtarit/60%Hourly2016-09-02 00:08
https://kumti.com/4-kushtet-e-therjes-se-kurbanit/60%Hourly2016-09-02 00:05
https://kumti.com/kjo-eshte-gruaja-e-devotshme/60%Hourly2016-09-02 00:03
https://kumti.com/dhjete-ditet-me-te-mira-ne-kete-bote/60%Hourly2016-09-02 00:00
https://kumti.com/cilat-jane-dallimet-mes-mekes-dhe-medines/60%Hourly2016-09-01 23:56
https://kumti.com/cduhet-te-bej-ai-qe-ska-mundesi-te-shkoje-ne-haxh/60%Hourly2016-09-01 23:52
https://kumti.com/kryen-nje-mekat-dhe-ai-do-te-hyje-ne-xhenet/60%Hourly2016-09-01 23:50
https://kumti.com/si-ta-sherosh-veten-tende/60%Hourly2016-09-01 23:48
https://kumti.com/si-te-ulesh-me-sahabet/60%Hourly2016-09-01 23:44
https://kumti.com/9-keshilla-ne-suren-el-huxhurat/60%Hourly2016-09-01 23:24
https://kumti.com/ilaci-i-harreses-dhe-si-ta-sherosh-ate/60%Hourly2016-09-01 23:19
https://kumti.com/shoqata-relief-edhe-kete-vit-ben-organizimin-therrjen-dhe-shperndarjen-e-mishit-te-kurbanave/60%Hourly2016-09-01 20:51
https://kumti.com/letra-e-derguar-nga-abraham-linkoln-mesuesit-te-djalit-te-tij/60%Hourly2016-09-01 16:03
https://kumti.com/instat-rritet-prodhimi-vendas-i-energjise/60%Hourly2016-09-01 15:57
https://kumti.com/turqia-shkarkon-edhe-820-njerez-te-tjere-nga-postet-ushtarake/60%Hourly2016-09-01 15:54
https://kumti.com/kryeministri-evitoi-dhunen-kosova-drejt-zgjedhjeve-te-jashtezakonshme/60%Hourly2016-09-01 15:52
https://kumti.com/nese-nuk-liberalizohen-vizat-turqia-nuk-do-te-zbatoje-marreveshjen-me-be-ne/60%Hourly2016-09-01 15:49
https://kumti.com/alexandra-papadopoulou-shefe-e-re-e-eulex-it-ne-kosove/60%Hourly2016-09-01 15:45
https://kumti.com/fsk-ja-dhuroi-mbi-500-doza-gjak/60%Hourly2016-09-01 15:44
https://kumti.com/ymeri-sot-deshtoi-treshja-kriminale-por-u-deshmua-se-serbia-ka-ndikim-ende-ne-kosove/60%Hourly2016-09-01 15:42
https://kumti.com/pallaska-deshtimi-i-pozites-dhe-shantazhi-i-opozites-e-bene-listen-serbe-faktor-vendimtar/60%Hourly2016-09-01 15:25
https://kumti.com/kryeministri-turk-prezanton-ndryshimet-ne-kabinetin-qeveritar/60%Hourly2016-09-01 14:50
https://kumti.com/forcat-ruse-sulmojne-idlibin-me-bomba-fosfori/60%Hourly2016-09-01 14:48
https://kumti.com/yildirim-me-15-korrik-shume-vende-qe-ne-i-dinim-per-mike-preferuan-te-heshtin/60%Hourly2016-09-01 14:45
https://kumti.com/operacioni-mburoja-e-eufratit-behen-perforcime-ne-njesitet-kufitare/60%Hourly2016-09-01 14:19
https://kumti.com/shba-te-nuk-ofruan-ndihme-per-sulmin-kunder-daesh-it-ne-siri/60%Hourly2016-09-01 14:16
https://kumti.com/hadith-nuk-do-te-hyje-ne-xhenet-bartesi-i-fjaleve/60%Hourly2016-09-01 14:15
https://kumti.com/niset-grupi-i-pare-i-haxhinjve-nga-maqedonia/60%Hourly2016-09-01 14:12
https://kumti.com/etienne-balibar-laicitet-apo-identitet/60%Hourly2016-09-01 14:10
https://kumti.com/egjipti-lejon-haxhinjte-e-gazes-te-kalojne-kufirin/60%Hourly2016-09-01 14:08
https://kumti.com/algjeri-se-shpejti-hapet-xhamia-me-minaren-me-te-larte-ne-bote/60%Hourly2016-09-01 14:05
https://kumti.com/schulz-kerkon-rigjallerimin-e-marredhenieve-ankara-be/60%Hourly2016-09-01 12:55
https://kumti.com/shtyhet-votimi-per-demarkacion/60%Hourly2016-09-01 12:31
https://kumti.com/selimi-minister-a-jane-te-gjithe-terroriste/60%Hourly2016-09-01 12:24