XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/selim-hasanaj-feja-islame-fe-e-dreqit-qe-flet-e-na-shurdhon-per-sevape/60%Hourly2016-10-31 19:17
https://kumti.com/albin-kurti-politikani-me-i-votuar-per-kryeminister-ne-sondazhin-e-zerit/60%Hourly2016-10-31 19:07
https://kumti.com/serbia-nen-ethet-e-spiunimeve/60%Hourly2016-10-31 19:05
https://kumti.com/maks-velo-kur-shoh-myslimane-ne-bulevard-me-ze-frika/60%Hourly2016-10-31 19:03
https://kumti.com/hashim-thaci-nenshkruan-ligjin-per-trepcen/60%Hourly2016-10-31 19:00
https://kumti.com/1-milion-e-500-mije-euro-per-te-akuzuarit-potenciale-te-gjykates-speciale/60%Hourly2016-10-31 18:58
https://kumti.com/prokurori-italian-azem-syla-financoi-grupin-kriminal-me-parate-e-pensionit-te-zvicres/60%Hourly2016-10-31 18:55
https://kumti.com/unicef-300-milione-femije-thithin-ajer-toksik/60%Hourly2016-10-31 15:22
https://kumti.com/siri-opozita-ka-nisur-nje-operacion-te-madh-per-te-care-rrethimin-e-halepit/60%Hourly2016-10-31 15:19
https://kumti.com/turqia-kerkon-nga-nato-ti-jep-fund-misionit-te-saj-ne-detin-egje/60%Hourly2016-10-31 15:17
https://kumti.com/hoxhe-mazllam-mazllami-shperndan-libra-falas-per-xhematin/60%Hourly2016-10-31 15:16
https://kumti.com/regjimi-sirian-bombardon-nje-shkolle-te-pakten-35-te-vrare-22-nxenes-e-6-mesimdhenes/60%Hourly2016-10-31 14:33
https://kumti.com/turqia-ofron-mbeshtetje-te-gjithanshme-sistemit-shendetesor-ne-shqiperi/60%Hourly2016-10-31 14:30
https://kumti.com/me-15-korrik-patem-mundesine-te-shikojme-se-kush-eshte-mik-dhe-armik-i-turqise-%e2%80%8b-2/60%Hourly2016-10-31 14:28
https://kumti.com/bik-u-sheq-dore-nga-rindertimi-i-xhamise-ne-kalane-e-prizrenit/60%Hourly2016-10-31 14:26
https://kumti.com/siri-forcat-opozitare-ndermarrin-goditje-te-renda-per-forcat-e-asadit-ne-halep/60%Hourly2016-10-31 14:24
https://kumti.com/hoxhaj-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-shtetet-e-organizates-per-bashkepunim-islamik/60%Hourly2016-10-31 14:20
https://kumti.com/vazhdon-dhuna-ndaj-myslimaneve-ne-rajonin-e-kashmirit/60%Hourly2016-10-31 14:17
https://kumti.com/ushtria-turke-e-pajisur-me-paisjet-me-te-sofistikuara-foto/60%Hourly2016-10-31 14:11
https://kumti.com/shqipe-mujoli-me-mbulese-prezenton-kosoven-ne-festivalin-nderkombetare-te-ushqimit/60%Hourly2016-10-31 14:09
https://kumti.com/analistat-qe-sa-vite-e-fyejne-islamin-edi-rama-per-nje-nat-i-shkatrroi/60%Hourly2016-10-31 14:06
https://kumti.com/islamofobet-qe-shkruajn-komente-antiislame/60%Hourly2016-10-31 14:02
https://kumti.com/mos-i-merzisni-te-dashurit-tuaj/60%Hourly2016-10-31 13:54
https://kumti.com/ja-cfare-fjale-fyese-thoshte-ataturku-per-islamin/60%Hourly2016-10-31 13:49
https://kumti.com/prejardhja-e-nates-se-shtrigave-halloween/60%Hourly2016-10-31 13:44
https://kumti.com/bonbone-prej-xhenxhefilit-kunder-gripit-ftohjes-dhe-dhimbjeve-te-fytit/60%Hourly2016-10-31 13:40
https://kumti.com/cmimet-e-naftes-bien-pas-takimit-te-deshtuar-te-opec-ut-gjate-fundjaves/60%Hourly2016-10-31 11:37
https://kumti.com/bushati-fillon-viziten-ne-beh-takohet-me-homologun-crnadak/60%Hourly2016-10-31 11:35
https://kumti.com/rritja-e-buxhetit-nga-huamarrja/60%Hourly2016-10-31 07:38
https://kumti.com/haradinaj-si-frikesohem-speciales/60%Hourly2016-10-31 07:35
https://kumti.com/rriten-tensionet-nendetesja-ruse-mberrin-prane-brigjeve-irlandeze/60%Hourly2016-10-31 07:33
https://kumti.com/veseli-jam-krenar-me-luftetaret-e-uck-se/60%Hourly2016-10-31 07:28
https://kumti.com/facebooku-ndihmon-ne-zbulimin-e-depresionit-dhe-skizofrenise/60%Hourly2016-10-31 06:38
https://kumti.com/ky-eshte-qendrimi-i-edi-rames-per-debatin-e-fundit-me-gazetaret-kosovare/60%Hourly2016-10-31 06:34
https://kumti.com/ne-prishtine-ka-renie-te-popullsise-shkak-emigrimi/60%Hourly2016-10-30 22:41
https://kumti.com/apel-per-ndihme/60%Hourly2016-10-30 19:01
https://kumti.com/mustafi-arsenal-midis-londres-pa-komplekse-mesim-per-do-shqiptare/60%Hourly2016-10-30 17:33
https://kumti.com/keshtu-dukej-meka-ne-kohen-e-profetit-muhamed-foto/60%Hourly2016-10-30 14:20
https://kumti.com/lituania-leshon-broshura-per-qytetaret-se-si-te-merren-me-pushtimin-rus/60%Hourly2016-10-30 13:47
https://kumti.com/kater-shtate-apo-tridhjete-sa-gra-i-lejohet-te-marre-muslimani/60%Hourly2016-10-30 13:25
https://kumti.com/xhamia-hajdar-kadi-e-njohur-si-princesha-e-ballkanit-se-shpejti-do-te-shkelqeje/60%Hourly2016-10-30 13:16
https://kumti.com/brexit-qeveria-zbulon-se-eshte-duke-u-kerkuar-qasje-ndaj-tarifave-me-te-lira-ne-tregjet-e-be-se/60%Hourly2016-10-30 13:14
https://kumti.com/zhvillohet-konferenca-e-dyte-roli-i-imameve-ne-shoqerine-moderne/60%Hourly2016-10-30 13:13
https://kumti.com/all-llahu-zoti/60%Hourly2016-10-30 13:11
https://kumti.com/pajisje-te-reja-per-stomatologjine-ne-peje/60%Hourly2016-10-30 12:53
https://kumti.com/kritika-ndaj-debatit-dhe-rezolutes-se-kuvendit-te-kosoves-kunder-denimit-te-ish-komandanteve-te-uck-se/60%Hourly2016-10-30 12:49
https://kumti.com/pas-zigzagesh-pa-fund-ceta-firmoset/60%Hourly2016-10-30 12:46
https://kumti.com/ben-blushi-ben-publike-partine-e-tij-te-re/60%Hourly2016-10-30 12:42
https://kumti.com/jemen-nga-sulmi-ajror-ne-burg-dhjetera-te-vrare/60%Hourly2016-10-30 12:40
https://kumti.com/punesimi-preokupimi-me-i-madh-i-te-rinjve/60%Hourly2016-10-30 12:38
https://kumti.com/kryeministri-yildirim-askush-nuk-mund-te-beje-llogari-per-turqine/60%Hourly2016-10-30 12:30
https://kumti.com/gjermania-dhe-britania-bllokojne-serbine-drejt-be-se-shkaku-i-kosoves/60%Hourly2016-10-30 09:55
https://kumti.com/merr-fund-kriza-politike-ne-spanje-rajoy-do-te-formoje-qeverine-e-re/60%Hourly2016-10-30 09:51
https://kumti.com/mberrijne-ekspertet-e-huaj-kontroll-llogarive-bankare-te-fshehura-nga-gjyqtare-e-prokurore/60%Hourly2016-10-30 09:50
https://kumti.com/zgjedhjet-rrugedalja-e-vetme/60%Hourly2016-10-30 09:46
https://kumti.com/akrepat-e-ores-jane-kthyer-prapa/60%Hourly2016-10-30 09:41
https://kumti.com/sot-shpallet-pavaresia-e-camerise/60%Hourly2016-10-30 09:35
https://kumti.com/akar-ushtria-turke-fortese-e-pakalueshme-e-tradhtareve/60%Hourly2016-10-30 09:31
https://kumti.com/flasim-per-shqiperine-e-pasurojme-serbine/60%Hourly2016-10-30 09:25
https://kumti.com/ja-ku-eshte-fshehur-kryeministri-serb/60%Hourly2016-10-30 09:22
https://kumti.com/rremi-reagon-ne-mbrojtje-te-uck-se/60%Hourly2016-10-30 09:18
https://kumti.com/lubonja-ka-baze-per-bashkim-kombetar/60%Hourly2016-10-30 08:48
https://kumti.com/qendroni-mos-e-leni-kte-fe-rune-besen-e-tparve-tuj/60%Hourly2016-10-29 20:37
https://kumti.com/ish-punetori-i-kek-ut-keds-i-u-shet-rrymen-qytetareve-kater-fish-me-shtrenjte/60%Hourly2016-10-29 20:31
https://kumti.com/largohet-edhe-barrikada-e-fundit-ne-veri/60%Hourly2016-10-29 20:15
https://kumti.com/buxheti-i-shtetit-2-1-miliard-euro-per-2017-procedohet-ne-kuvend-me-31-tetor/60%Hourly2016-10-29 20:13
https://kumti.com/me-15-korrik-patem-mundesine-te-shikojme-se-kush-eshte-mik-dhe-armik-i-turqise-%e2%80%8b/60%Hourly2016-10-29 20:11
https://kumti.com/shembull-i-rrallemergimtari-investoi-200-mije-euro-ne-vendlindje-video/60%Hourly2016-10-29 20:08
https://kumti.com/punesimi-i-migranteve-nga-ballkani-ne-gjermani-me-efekt-pozitiv/60%Hourly2016-10-29 14:11
https://kumti.com/akuza-ndaj-okb-se-agjencite-e-saj-punesojne-te-afermit-e-assadit/60%Hourly2016-10-29 13:21
https://kumti.com/haxhi-krasniqi-ne-xhami-foto/60%Hourly2016-10-29 12:52
https://kumti.com/ky-eshte-shqiptari-qe-eshte-pjese-e-kabinetit-te-erdoganit-foto/60%Hourly2016-10-29 12:47
https://kumti.com/new-york-times-mos-fajesoni-vehabizmin-per-terrorizmin/60%Hourly2016-10-29 12:41
https://kumti.com/ngushellime-krejt-shqiptareve-te-ndershem/60%Hourly2016-10-29 12:34
https://kumti.com/vdekja-e-alimit-eshte-vdekje-e-alemit/60%Hourly2016-10-29 12:34
https://kumti.com/mbi-500-hafize-nga-25-vende-ne-garat-me-te-medha-kuranore-ne-gjermani/60%Hourly2016-10-29 12:32
https://kumti.com/permendje-per-dijetarin-eruditin-alimin-kolosin-e-dijes-dhe-enciklopedistin-shuajb-el-arnauti-1928-2016/60%Hourly2016-10-29 12:24
https://kumti.com/auv-kaloi-rreziku-i-semundjes-gungore-sot-rihapen-tregjet-e-kafsheve/60%Hourly2016-10-29 12:09
https://kumti.com/lutfi-hazirit-i-hudhet-poshte-aktakuza-i-hapet-rruga-per-kryetar-te-ldkse/60%Hourly2016-10-29 12:07
https://kumti.com/ish-kandidati-per-president-te-bosnjes-ramiz-delaliqin-e-vrau-sherbimi-informativ-i-shtetit/60%Hourly2016-10-29 12:04
https://kumti.com/22-mije-familje-te-mitrovices-refugjate-ne-qytetin-e-tyre/60%Hourly2016-10-29 11:56
https://kumti.com/ulet-borxhi-publik-ne-be-ne-kosove-vazhdon-te-rritet/60%Hourly2016-10-29 11:52
https://kumti.com/vetem-ne-12-ore-pezullohen-23-patenta-per-drejtim-mjeti-ne-gjendje-te-dehur/60%Hourly2016-10-29 11:50
https://kumti.com/eksportet-e-kosoves-drejt-be-se-jane-me-keq-se-vitin-e-kaluar/60%Hourly2016-10-29 11:48
https://kumti.com/nait-hasani-fatmir-limaj-po-persekutohet/60%Hourly2016-10-29 11:46
https://kumti.com/ne-ldk-komentohet-emerimi-i-kelmendit-zv-kryeminister-pas-dy-ditesh-ne-parti/60%Hourly2016-10-29 11:43
https://kumti.com/ka-filluar-faza-e-pare-e-ndertimit-te-kanalizimit-ne-fshatin-llukar-te-prishtines/60%Hourly2016-10-29 11:41
https://kumti.com/pdk-se-i-rrezikohet-drenica/60%Hourly2016-10-29 11:39
https://kumti.com/trepca-lokomotive-e-zhvillimit-ekonomik/60%Hourly2016-10-29 11:36
https://kumti.com/daciq-edita-tahiri-flet-fjale-boshe-per-ti-qetesuar-fantazmat-politike-ne-kosove/60%Hourly2016-10-29 11:34
https://kumti.com/privatizimi-i-industrise-se-rende-la-mijera-te-papune/60%Hourly2016-10-29 11:32
https://kumti.com/kosova-synon-te-jete-e-barabarte-ne-nismat-rajonale/60%Hourly2016-10-29 11:29
https://kumti.com/rritet-numri-i-personave-qe-kerkojne-ndihme-per-shendetin-mendor/60%Hourly2016-10-29 11:27
https://kumti.com/turqia-feston-93-vjetorin-e-republikes/60%Hourly2016-10-29 11:25
https://kumti.com/akdag-marredheniet-turqi-shqiperi-do-te-zhvillohen-me-shume/60%Hourly2016-10-29 11:23
https://kumti.com/ja-si-e-pershkruan-ramadan-ramadani-shejhun-shuhajb-arnauti/60%Hourly2016-10-29 11:19
https://kumti.com/lufte-e-re-ne-irak-siria-po-mbetet-ne-harrese-sepse-musuli-eshte-ardhmeria-e-sunniteve/60%Hourly2016-10-29 10:06
https://kumti.com/viktima-e-ashensorit-ne-qkuk-falenderoj-zotin-qe-jam-gjalle-video/60%Hourly2016-10-29 10:00
https://kumti.com/ja-cfare-tha-jusuf-el-kardavi-per-shuajb-arnautin/60%Hourly2016-10-28 21:03
https://kumti.com/ja-spiunet-serb-qe-u-paguan-per-te-dhene-deshmi-kunder-uck-se/60%Hourly2016-10-28 13:32
https://kumti.com/veliaj-qendra-e-tiranes-clirohet-brenda-nentorit/60%Hourly2016-10-28 13:29
https://kumti.com/osbe-ben-thirrje-per-fillimin-dhe-permbylljen-e-reformes-zgjedhore-ne-shqiperi/60%Hourly2016-10-28 13:27
https://kumti.com/shefi-i-nato-s-aleanca-nuk-do-lufte-te-ftohte/60%Hourly2016-10-28 13:25
https://kumti.com/tony-blair-kerkon-referendum-te-ri-per-te-ardhmen-e-britanise-ne-be/60%Hourly2016-10-28 13:23
https://kumti.com/thaci-be-ja-me-qasje-jo-te-drejte-ndaj-kosoves-per-liberalizimin-e-vizave/60%Hourly2016-10-28 13:18
https://kumti.com/edhe-50-mije-euro-per-rrugen-e-kombit/60%Hourly2016-10-28 13:15
https://kumti.com/stavileci-trepca-projekti-me-i-rendesishem-por-jo-me-i-lehti/60%Hourly2016-10-28 13:11
https://kumti.com/gani-koci-therras-eulex-in-dhe-gjykaten-speciale-te-me-denojne-foto/60%Hourly2016-10-28 13:10
https://kumti.com/mediat-serbe-nehat-thaci-mund-te-lirohet-sot-neser-te-kthehet-ne-kosove/60%Hourly2016-10-28 13:07
https://kumti.com/kujtime-shejh-shuajb-arnauti-shkruan-studentja-e-tij-shqiptare/60%Hourly2016-10-28 13:06
https://kumti.com/daciq-njehere-te-realizohen-marreveshjet-me-pas-te-vazhdoje-dialogu/60%Hourly2016-10-28 13:04
https://kumti.com/keta-jane-kandidatet-e-partive-per-kryetar-te-drenasit/60%Hourly2016-10-28 13:02
https://kumti.com/pk-demanton-nuk-ka-pasur-kampe-terorizmi-ne-kosove/60%Hourly2016-10-28 13:01
https://kumti.com/mik-ne-cilin-shekull-po-jetojme-qe-ti-cdo-dite-pese-here-ne-dite-po-perkulesh/60%Hourly2016-10-28 12:59
https://kumti.com/debuton-partia-e-re-ne-gjakove/60%Hourly2016-10-28 12:59
https://kumti.com/deklarata-e-erdogan-se-mosuli-eshte-turqi-nenkupton/60%Hourly2016-10-28 12:56
https://kumti.com/rrecaj-hetimi-do-te-pushoje-prokuroria-ska-prova-kunder-limajt/60%Hourly2016-10-28 12:55
https://kumti.com/allahu-kur-jep-te-mahnit/60%Hourly2016-10-28 12:53
https://kumti.com/veseli-javen-e-ardhshme-emerohet-ministri-i-ri-i-integrimeve-evropiane/60%Hourly2016-10-28 12:52
https://kumti.com/vdiq-dijetari-i-fundit-shqiptar-i-shkences-se-hadithit-shuajb-arnauti/60%Hourly2016-10-28 12:49
https://kumti.com/rrezohet-raketa-e-leshuar-nga-husinjte-ne-drejtim-te-mekes/60%Hourly2016-10-28 12:46
https://kumti.com/hoxhe-ahmed-kalaja-me-shejh-selman-el-aude-ne-tirane/60%Hourly2016-10-28 12:45
https://kumti.com/shijat-e-jemenit-havthite-kane-tentuar-ta-gjuajne-serish-me-raketa-meken/60%Hourly2016-10-28 12:42
https://kumti.com/nga-jemeni-ku-u-lansuan-raketa-per-ta-sulmuar-meken-me-pare-ishin-nisur-edhe-elefantet-per-ta-sulmuar-meken/60%Hourly2016-10-28 12:38
https://kumti.com/kbi-dhe-qytetaret-kerkojne-rindertimin-e-xhamise-ne-kalane-e-prizrenit/60%Hourly2016-10-28 12:35
https://kumti.com/ishte-nje-djale-keqberes-i-cili-nuk-e-respektonte-nenen-e-tij/60%Hourly2016-10-28 12:32
https://kumti.com/10-arsye-per-te-ngrene-shege/60%Hourly2016-10-28 12:29
https://kumti.com/ky-eshte-momenti-kur-shkaterrohet-raketa-qe-ishte-lansuar-ne-drejtim-te-mekes-video/60%Hourly2016-10-28 12:21
https://kumti.com/aktakuze-per-krime-lufte-kunder-fatmir-limajt/60%Hourly2016-10-28 12:17
https://kumti.com/nderron-jete-muhadithi-shejh-shuhajb-arnauti/60%Hourly2016-10-27 17:42
https://kumti.com/selman-el-aude-neser-hutben-e-mbanene-qender-te-tiranes-xhamia-ethem-beu/60%Hourly2016-10-27 17:29
https://kumti.com/sllupcani-fshati-i-luftes-i-lene-ne-harrese-video/60%Hourly2016-10-27 11:06
https://kumti.com/bilall-kasami-pa-me-arrestuar-mua-asnje-shqiptare-nuk-mund-te-arrestohet-me-procese-te-montuara-derisa-eshte-besa/60%Hourly2016-10-27 11:03
https://kumti.com/kasami-funksionaret-e-bdise-me-shume-harxhojne-kohe-ne-ankara-duke-kerkuar-fonde-sesa-hise-ne-buxhetin-shteteror/60%Hourly2016-10-27 11:01
https://kumti.com/bushati-ne-ankara-shqiperia-ka-te-njejtin-qendrim-me-turqine-sa-i-perket-feto-s/60%Hourly2016-10-27 10:52
https://kumti.com/termeti-ne-itali-ne-momentin-e-ndeshjes-pescara-atalanta-video/60%Hourly2016-10-27 10:36
https://kumti.com/mesxhidi-ne-kanada-objekt-i-sulmit-nga-vandalet/60%Hourly2016-10-27 09:20
https://kumti.com/irak-milicet-shiit-kryejne-sulme-hakmarrese-mbi-sunitet-ne-rutba/60%Hourly2016-10-27 09:18
https://kumti.com/hyrja-e-osmaneve-ne-trojet-arberore-dhe-kthimi-ne-islam/60%Hourly2016-10-27 09:11
https://kumti.com/ju-ftoj-qe-te-shperndajme-nga-profilet-tona-flamurin-me-emblemen-e-uck-se/60%Hourly2016-10-27 08:46
https://kumti.com/nga-erresira-ne-drite-arlind-b-tetrica-i-njohur-si-dj-approx/60%Hourly2016-10-27 08:42
https://kumti.com/te-rralle-por-ekzistojne/60%Hourly2016-10-27 08:29
https://kumti.com/porosi-te-lukman-hakimit-drejtuar-djalit-te-tij/60%Hourly2016-10-27 08:27
https://kumti.com/imer-ismaili-qenke-nje-pacavur-e-prisht-anti-fetare/60%Hourly2016-10-27 08:03
https://kumti.com/rrustem-berisha-rrefen-per-luften-e-uck-se-thote-se-nuk-i-frikesohet-speciales/60%Hourly2016-10-26 18:09
https://kumti.com/rriten-shqetesimet-ne-prag-te-nisjes-se-punes-se-gjykates-speciale/60%Hourly2016-10-26 17:50
https://kumti.com/mungesa-e-buxhetit-le-spitalet-pa-barna/60%Hourly2016-10-26 17:46
https://kumti.com/shuplake-qeverise/60%Hourly2016-10-26 17:44
https://kumti.com/deshmia-e-12-vjecares-prifti-me-prekte-ne-pjeset-intime-per-te-me-hequr-djallin/60%Hourly2016-10-26 16:56
https://kumti.com/gold-ag-dashuria-me-e-madhe-e-jetes-time-eshte-feja-islame-video/60%Hourly2016-10-26 15:42
https://kumti.com/skender-hyseni-feja-islame-eshte-fe-e-mire/60%Hourly2016-10-26 15:39
https://kumti.com/therret-me-thike-nje-shqiptar-nga-shkupi-ne-islande/60%Hourly2016-10-26 12:11
https://kumti.com/clinton-e-kritikoi-ashper-trumpin-per-deklaratat-e-tij-per-mosulin/60%Hourly2016-10-26 12:06
https://kumti.com/bozdag-cfare-eshte-osama-bin-laden-per-shba-te-edhe-fetullah-gylen-eshte-per-turqine/60%Hourly2016-10-26 11:50
https://kumti.com/nese-operacioni-ne-mosul-perben-kercenim-per-turqine-do-te-marrim-te-gjitha-masat/60%Hourly2016-10-26 11:48
https://kumti.com/mbusha-telefonin-na-beni-hallall-foto/60%Hourly2016-10-26 11:45
https://kumti.com/berisha-shteti-nuk-e-ka-kuptuar-kurre-qe-synimet-tona-nuk-ishin-te-beheshim-terroriste/60%Hourly2016-10-26 11:41
https://kumti.com/kur-perendimi-te-thone-ne-nuk-jemi-armiq-te-islamit/60%Hourly2016-10-26 11:37
https://kumti.com/i-denuar-me-vdekje-por-deshira-e-tij-e-fundit-i-trondit-te-gjithe/60%Hourly2016-10-26 11:35
https://kumti.com/lufta-ndaj-terrorizmit-sot-eshte-po-aq-e-besueshme-sa-te-thuash/60%Hourly2016-10-26 11:33
https://kumti.com/nga-fatos-mahmutaj-frika-nga-erdogan-greqia-mobilizon-shqiptaret/60%Hourly2016-10-26 11:29
https://kumti.com/home-opinione-nga-amir-b-ahmeti-kolegji-elektoral-ne-shba-dhe-hija-e-eterve-themelues/60%Hourly2016-10-26 11:27
https://kumti.com/nga-amir-b-ahmeti-fushata-ballkanase-e-trump-it-dhe-vetura-pa-airbag-e-amar-it/60%Hourly2016-10-26 11:26
https://kumti.com/keqkuptimet-e-kosoves-ndaj-islamit-radikal-mbeten-pa-pergjigje/60%Hourly2016-10-26 11:24
https://kumti.com/metropoliti-i-malit-te-zi-kisha-ortodokse-serbe-nje-organizate-terroriste/60%Hourly2016-10-26 11:21
https://kumti.com/puthje-e-mallengjyer-rasti-monstra-fotoja-qe-po-ben-buje-ne-rrjetet-sociale/60%Hourly2016-10-25 12:08
https://kumti.com/mergim-mavraj-me-refugjatet-sirian-citon-ajet-nga-kurani/60%Hourly2016-10-25 12:02
https://kumti.com/rrefimi-dhe-perjetimi-i-nje-gruaje-me-mbulese/60%Hourly2016-10-25 09:41
https://kumti.com/haxhiu-nga-shkupi-duarthate-e-kap-ujkun-te-gjalle-ne-mal-foto/60%Hourly2016-10-25 09:23
https://kumti.com/gradohen-studentet-ushtarake-shqiptare-qe-perfunduan-studimet-ne-turqi/60%Hourly2016-10-25 09:20
https://kumti.com/thone-ka-qene-shume-i-semure-vdiq-u-qetesua-shpetoi/60%Hourly2016-10-25 09:17
https://kumti.com/thone-ka-qene-shume-i-semure-vdiq-u-qetesua-shpetoi-2/60%Hourly2016-10-25 09:17
https://kumti.com/pse-po-rren-se-turku-500-vite-na-ka-prere-e-na-ka-vrare/60%Hourly2016-10-25 09:14
https://kumti.com/ja-cfare-thote-shejh-ebu-ishak-el-huvjeni-per-shejh-albanin/60%Hourly2016-10-25 08:42
https://kumti.com/tregimi-rreth-dy-muratoreve/60%Hourly2016-10-25 08:39
https://kumti.com/rreth-70-mije-azilkerkues-kosovare-refuzojne-ta-lene-gjermanine/60%Hourly2016-10-25 07:59
https://kumti.com/foto-si-e-fusnin-shqiptaret-kokainen-ne-greqi-me-logon-louis-vuitton/60%Hourly2016-10-25 07:29
https://kumti.com/shqiponja-kunder-krokodilit-cfare-momenti-spektakolar/60%Hourly2016-10-25 07:28
https://kumti.com/iphone-ka-nje-tastiere-sekrete-te-cilen-askush-nuk-e-ka-zbuluar-deri-tani/60%Hourly2016-10-25 07:25
https://kumti.com/kosova-po-i-humbe-te-gjitha-afatet-per-liberalizimin-e-vizave-kete-vit/60%Hourly2016-10-25 07:22
https://kumti.com/ja-cfare-urdheri-te-prere-jep-bilall-kasamit-per-anetaresine-e-beses/60%Hourly2016-10-24 15:59
https://kumti.com/ja-cfare-thote-djali-i-ukshin-hotit-per-gazeten-islamofobe-express/60%Hourly2016-10-24 15:37
https://kumti.com/10-vjecari-nga-hotla-e-likoves-vuan-nga-nje-deformim-ne-kembe-apelon-per-ndihme/60%Hourly2016-10-24 15:25
https://kumti.com/nje-e-ardhme-me-vizion-per-be-ne-eshte-e-mundur-vetem-me-turqine/60%Hourly2016-10-24 14:49
https://kumti.com/perleshje-te-ashpra-mes-deash-it-dhe-policise-ne-kirkuk-te-irakut/60%Hourly2016-10-24 14:47
https://kumti.com/beyribey-kerkojme-mbeshtetjen-e-shqiperise-ne-luften-ndaj-terrorizmit/60%Hourly2016-10-24 14:45
https://kumti.com/vazhdon-ndertimi-i-xhamise-ne-fshatin-buqe-komuna-e-dragashit/60%Hourly2016-10-24 14:41
https://kumti.com/gormez-islamin-e-veshtiresojne-hoxhallaret/60%Hourly2016-10-24 14:39
https://kumti.com/egjipt-suspendohet-prezantuesja-quajti-mursin-zoteri-president/60%Hourly2016-10-24 14:36
https://kumti.com/bie-cmimi-i-naftes-iraku-refuzon-vendimet-e-opec-ut/60%Hourly2016-10-24 14:33
https://kumti.com/simsek-sektori-financiar-pa-kamate-eshte-ne-rritje/60%Hourly2016-10-24 14:16
https://kumti.com/pyetja-per-xhamine-eshte-provokim-per-rakiqin/60%Hourly2016-10-24 14:10
https://kumti.com/turqi-feto-gjate-ramazanit-formoi-skuadren-per-kryerjen-e-grusht-shtetit/60%Hourly2016-10-24 14:09
https://kumti.com/janet-jackson-shfaqet-e-mbuluar-ne-rruget-e-londres/60%Hourly2016-10-24 14:06
https://kumti.com/nga-marwan-bishara-mos-e-ndani-sirine-ajo-nuk-eshte-ballkani/60%Hourly2016-10-24 13:56
https://kumti.com/letra-e-imam-shaffiut-derguar-imam-ahmedit/60%Hourly2016-10-24 12:51
https://kumti.com/burre-e-grua-marrim-100-usd-per-cdo-trafikant-qe-vrasim/60%Hourly2016-10-24 09:59
https://kumti.com/i-pafajshem-me-gjithe-demin-60-milionesh/60%Hourly2016-10-24 09:36
https://kumti.com/si-ti-shikoni-videot-ne-youtube-qe-nuk-jane-ne-dispozicion-ne-vendin-tuaj/60%Hourly2016-10-24 06:49
https://kumti.com/ky-eshte-kodi-qe-hap-cdo-telefon-foto/60%Hourly2016-10-24 06:46
https://kumti.com/une-nuk-kam-me-durim/60%Hourly2016-10-24 06:17
https://kumti.com/ligjerimi-perballe-nuancave-kulturore-dhe-pergjegjesive-fetare/60%Hourly2016-10-24 06:06
https://kumti.com/foto-te-rrezikosh-jeten-per-peshkaqenin/60%Hourly2016-10-24 05:49
https://kumti.com/regjimi-i-sirise-ka-perdorur-3-here-arme-kimike/60%Hourly2016-10-24 05:44
https://kumti.com/papa-francesku-luftimet-ne-mosul-te-lene-pa-fjale/60%Hourly2016-10-24 05:34
https://kumti.com/haiti-qindra-te-burgosur-arratisen-nga-burgu/60%Hourly2016-10-24 05:33
https://kumti.com/egjipt-suspendohet-prezantuesja-e-cila-morsin-e-quajti-zoteri-president/60%Hourly2016-10-24 05:32
https://kumti.com/rifat-sait-shqiperia-dhe-kosova-te-veprojne-sa-me-pare-ndaj-feto-s/60%Hourly2016-10-24 05:31
https://kumti.com/te-pakten-11-te-vdekur-nga-perplasja-e-autobusit-me-kamionin-ne-shba/60%Hourly2016-10-24 05:26
https://kumti.com/lg-g6-nuk-do-te-jete-smartfon-modular/60%Hourly2016-10-23 15:20
https://kumti.com/anketa-e-fundit-besa-shume-afer-bdi-se-dokument/60%Hourly2016-10-23 13:33
https://kumti.com/majlinda-kelmendi-lexoj-kuran-cdo-nate/60%Hourly2016-10-23 13:27
https://kumti.com/ky-eshte-mbreti-i-belgjikes-i-quajtur-leopold-ii-i-cili-ka-vrare-rreth-10-milione-afrikane-ne-kongo/60%Hourly2016-10-23 13:24
https://kumti.com/anetari-i-akademise-se-nobelit-per-bob-dylan-in-i-pasjellshem-dhe-arrogant/60%Hourly2016-10-23 13:21
https://kumti.com/hashim-thaci-kosova-e-rezikuar-nga-islami-radikal/60%Hourly2016-10-23 12:53
https://kumti.com/e-konfirmon-majlinda-kelmendi-jam-besimtare-e-devotshme-e-ketij-besimi-fetar/60%Hourly2016-10-23 12:44
https://kumti.com/kengetarja-janet-jackson-ve-shamine/60%Hourly2016-10-23 12:08
https://kumti.com/perkthyesi-arab-i-letersise-shqipe/60%Hourly2016-10-23 11:44
https://kumti.com/buzeqeshja-a-e-zgjat-jeten/60%Hourly2016-10-23 11:37
https://kumti.com/jeta-dhe-vepra-e-hoxhes-vehbi-sulejman-gavoci/60%Hourly2016-10-23 11:30
https://kumti.com/si-ta-hiqni-qafe-aromen-e-hudhres/60%Hourly2016-10-23 11:28
https://kumti.com/arrestohet-prifti-ngacmonte-seksualisht-12-vjecaren-gjate-ekzorcizmit/60%Hourly2016-10-23 10:47
https://kumti.com/blogerja-muslimane-dizajnon-shamia-per-te-gjitha-racat/60%Hourly2016-10-23 10:14
https://kumti.com/disa-menyra-si-te-kursyeni-para-cdo-dite/60%Hourly2016-10-23 09:50
https://kumti.com/tre-sulme-kibernetike-rrezikohet-interneti-ne-te-gjithe-boten/60%Hourly2016-10-23 09:48
https://kumti.com/sejid-kutubi-triumfon-ne-turqi/60%Hourly2016-10-23 09:43
https://kumti.com/mijera-myslimane-luten-prane-koloseut-si-shenje-proteste-per-mbylljen-e-xhamive/60%Hourly2016-10-23 08:47
https://kumti.com/shqiperi-kosove-historia-qe-po-cohet-dem/60%Hourly2016-10-23 08:44
https://kumti.com/zekiri-nuk-ka-asnje-rrezik-nga-federalizimi/60%Hourly2016-10-23 08:39
https://kumti.com/vendi-ku-arsyetohet-dhuna-ne-familje/60%Hourly2016-10-23 08:35
https://kumti.com/shba-denohet-personi-qe-i-hoqi-me-force-shamine-nje-gruaje/60%Hourly2016-10-22 19:20
https://kumti.com/egjipt-konfirmohet-denimi-me-burg-prej-20-vitesh-per-muhamed-mursim/60%Hourly2016-10-22 19:19
https://kumti.com/erdogan-denimin-me-vdekje-do-e-kaloje/60%Hourly2016-10-22 19:11
https://kumti.com/tallen-me-trumpin-me-billbord-ne-gjuhen-arabe/60%Hourly2016-10-22 18:56
https://kumti.com/tirane-serish-krim-brenda-familjes-burri-plagos-gruan-vret-kunaten/60%Hourly2016-10-22 18:32
https://kumti.com/hertha-berlin-2-1-koln-mavraj-vazhdon-me-paraqitjet-e-tij-te-mira/60%Hourly2016-10-22 18:24
https://kumti.com/i-vogli-yne-imran/60%Hourly2016-10-22 17:10
https://kumti.com/perkthimi-i-hoxhes-pershkohet-me-nje-gjuhe-te-paster-dhe-te-rrjedhshme-shqipe/60%Hourly2016-10-22 16:47
https://kumti.com/skuadra-fsk-se-merr-medaljen-e-arte-ne-britani/60%Hourly2016-10-22 14:51
https://kumti.com/jellderem-turqia-ka-bere-me-shume-se-i-takon-per-gjysme-shekulli/60%Hourly2016-10-22 14:49
https://kumti.com/vv-sistemi-i-drejtesise-ne-duart-e-krimineleve/60%Hourly2016-10-22 14:46
https://kumti.com/haziri-i-pergjigjet-kadri-veselit-per-zgjedhjet-e-jashtezakonshme/60%Hourly2016-10-22 14:44
https://kumti.com/diplomati-serb-trepca-nuk-eshte-e-jona/60%Hourly2016-10-22 14:42
https://kumti.com/remitencat-shenojne-renie/60%Hourly2016-10-22 14:40
https://kumti.com/koalicioni-pdk-ldk-pranon-se-ka-nevoje-te-riformatohet/60%Hourly2016-10-22 14:39
https://kumti.com/rrezohet-denimi-me-burg-te-perjetshem-per-kreun-e-vellazerise-muslimane/60%Hourly2016-10-22 14:36
https://kumti.com/erdogan-do-te-perparojme-edhe-drejt-el-babit/60%Hourly2016-10-22 14:34
https://kumti.com/partite-i-harrojne-zgjedhjet-e-parakohshme-perballe-furtunes-se-speciales/60%Hourly2016-10-22 14:32
https://kumti.com/shtatevjecarja-nga-halepi-ne-twitter-bote-ne-kemi-nevoje-per-perkrahjen-tuaj/60%Hourly2016-10-22 14:29
https://kumti.com/maqedonasja-e-konvertuar-ne-fene-islame-katerina-lindi-femijen-e-pare-e-pagezon-me-emer-myslimani-edin/60%Hourly2016-10-22 09:58
https://kumti.com/fushata-barbare-mbi-aleppo-merkel-kercenon-rusine/60%Hourly2016-10-22 09:52
https://kumti.com/aksident-i-tmerrshem-53-te-vdekur-e-qindra-te-plagosur-foto/60%Hourly2016-10-22 09:40
https://kumti.com/ne-mesdhe-shpetohen-qindra-refugjate/60%Hourly2016-10-22 09:38
https://kumti.com/tifozet-e-galatasaray-cmendin-cervena-zvezden-me-flamurin-e-kosoves/60%Hourly2016-10-22 09:35
https://kumti.com/qindra-muslimane-ne-itali-e-kryejne-lutjen-e-se-premtes-prane-koloseut-ne-shenje-proteste-ndaj-kufizimeve-ne-ushtrimin-e-besimit/60%Hourly2016-10-22 09:18
https://kumti.com/dr-mustafa-aydin-fitues-i-cmimit-te-me-te-mireve-te-botes-islame/60%Hourly2016-10-22 09:16
https://kumti.com/pse-na-duhet-matematika-ja-pergjigja-brilante-e-profesorit/60%Hourly2016-10-22 08:55
https://kumti.com/larg-alkoolit-larg-droges-ruajuni-nga-mallkimi-i-zotit/60%Hourly2016-10-22 08:51
https://kumti.com/facebook-messenger-dhe-whatsapp-zgjedhen-aplikacionet-me-te-sigurta-te-mesazheve/60%Hourly2016-10-22 08:42
https://kumti.com/termet-6-2-shkallesh-ne-japoni/60%Hourly2016-10-21 16:04
https://kumti.com/gjuha-shqipe-dhe-boshnjake-lende-zgjedhore-ne-turqi/60%Hourly2016-10-21 15:54
https://kumti.com/guardiola-thote-se-do-te-largohet-nese-nuk-e-transformon-cityn/60%Hourly2016-10-21 15:54
https://kumti.com/klinaku-kunder-nates-se-shtrigave/60%Hourly2016-10-21 15:50
https://kumti.com/pas-shqiperise-gylen-po-pushton-edhe-kosoven/60%Hourly2016-10-21 14:41
https://kumti.com/samiti-i-be-se-diskutime-per-sanksione-ndaj-rusise/60%Hourly2016-10-21 14:38
https://kumti.com/sulmohet-godina-qeveritare-ne-kirkut-te-irakut/60%Hourly2016-10-21 14:19
https://kumti.com/dyert-e-brukselit-te-hapura-edhe-per-vetevendosje-n-kreret-e-saj-ia-paraqesin-tanja-fajonit-pese-pikat-per-demarkacionin/60%Hourly2016-10-21 14:10
https://kumti.com/serbia-falenderon-izraelin-qe-se-njeh-kosoven/60%Hourly2016-10-21 14:08
https://kumti.com/ushtria-turke-asgjeson-24-terroriste/60%Hourly2016-10-21 14:06
https://kumti.com/ushtria-dhe-populli-duke-bere-dua-prizren-viti-1911-foto/60%Hourly2016-10-21 13:50
https://kumti.com/beogradi-ne-kohen-e-perandorise-osmane-e-mbushur-me-xhamia/60%Hourly2016-10-21 13:46
https://kumti.com/une-nuk-di-si-mund-te-jete-kjo-qe-muslimani-nuk-i-jep-selam-vellait-te-tij-musliman/60%Hourly2016-10-21 13:43
https://kumti.com/kurtullmush-nuk-lejojme-qe-mosulli-te-kthehet-ne-pellg-gjaku/60%Hourly2016-10-21 13:28
https://kumti.com/be-denon-rusine-per-sulmet-ne-siri-por-jo-vendim-per-sanksione/60%Hourly2016-10-21 13:26
https://kumti.com/justin-trudeau-muslimanet-jane-viktimat-me-te-medhenj-te-terrorizmit/60%Hourly2016-10-21 13:25
https://kumti.com/banka-boterore-ndryshon-parashikimin-per-cmimet-e-naftes-se-paperpunuar/60%Hourly2016-10-21 13:24
https://kumti.com/kina-sjell-ligje-te-reja-per-ujguret/60%Hourly2016-10-21 13:23
https://kumti.com/hapja-e-dosjeve-te-vrasjeve-ne-shqiperi-shkakton-termet-politik-ne-trojet-shqiptare/60%Hourly2016-10-21 13:22
https://kumti.com/le-te-jete-mushafi-dhurata-ime/60%Hourly2016-10-21 13:21
https://kumti.com/ne-hame-mish-derri-dhe-pime-alkool-thote-ministrja/60%Hourly2016-10-21 13:20
https://kumti.com/i-vetmi-sahabi-qe-i-permendet-emri-ne-kuran-eshte-zejd-ibn-harithe-pse-valle-a-thua-kot-jo/60%Hourly2016-10-21 13:20
https://kumti.com/i-vetmi-sahabi-qe-i-permendet-emri-ne-kuran-eshte-zejd-ibn-harithe-pse-valle-a-thua-kot-jo-2/60%Hourly2016-10-21 13:20
https://kumti.com/turqi-emerohet-imam-i-rregullt-ne-aja-sofi/60%Hourly2016-10-21 13:14
https://kumti.com/e-verteta-e-rende-per-trepcen/60%Hourly2016-10-21 13:06
https://kumti.com/si-te-perktheni-menjehere-duke-perdorur-kameren-e-smartfonit/60%Hourly2016-10-21 13:04
https://kumti.com/139-kandidate-dhane-provimin-e-jurisprudences/60%Hourly2016-10-21 13:01
https://kumti.com/sali-mekaj-jep-doreheqje-nga-kryetari-i-gjykates-se-apelit/60%Hourly2016-10-21 13:00
https://kumti.com/gezim-kelmendi-mbi-debatin-kosove-shqiperi-heshtni/60%Hourly2016-10-21 09:40
https://kumti.com/shamia-e-kampiones-ne-turqi-shkakton-debat/60%Hourly2016-10-21 09:21
https://kumti.com/lideret-e-daesh-it-jane-duke-e-pranuar-humbjen-ne-mosul/60%Hourly2016-10-21 09:04
https://kumti.com/incidenti-i-kanalit-te-korfuzit-dokumentet-sekrete-qe-denuan-shqiperine/60%Hourly2016-10-21 08:26
https://kumti.com/rreth-45-per-qind-e-viktimave-te-trafikimit-ne-kosove-nen-moshen-18-vjecare/60%Hourly2016-10-21 08:22
https://kumti.com/myslimani-i-bosnjes-flet-56-gjuhe-te-rene-e-meson-per-vetem-dy-jave-video/60%Hourly2016-10-21 08:19
https://kumti.com/muki-pa-komplekse-citon-kuranin-politikanet-tjere-shqiptare-me-katolik-se-papa/60%Hourly2016-10-20 18:41
https://kumti.com/perfshijeni-geshtenjen-ne-ushqimin-tuaj/60%Hourly2016-10-20 15:23
https://kumti.com/bima-qe-largon-deshiren-per-te-pire-duhan/60%Hourly2016-10-20 15:22
https://kumti.com/nissani-blen-zyrtarisht-mistubishin/60%Hourly2016-10-20 15:19
https://kumti.com/apple-ne-fund-te-muajit-lanson-pajisjen-e-re/60%Hourly2016-10-20 15:19
https://kumti.com/foshnjat-e-luftes-ne-aleppo-mbesin-pa-buke-foto/60%Hourly2016-10-20 14:39
https://kumti.com/policia-arreston-tete-persona-per-krim-te-organizuar-prostitucion-dhe-vjedhje-foto/60%Hourly2016-10-20 14:37
https://kumti.com/hoxhe-riad-emini-i-cili-ndrroi-jete-ky-ishte-postimi-i-tij-i-fundit-ne-facebook/60%Hourly2016-10-20 12:21
https://kumti.com/merkel-sanksionet-ndaj-rusise-per-sirine-mbeten-si-opsion/60%Hourly2016-10-20 12:17
https://kumti.com/alarmohet-nato-putin-dergon-aeroplanmbajtesen-kuzjnecov-drejt-sirise/60%Hourly2016-10-20 12:15
https://kumti.com/nga-aksidenti-i-rende-ne-lipjan-humben-jeten-hoxhe-riad-emini-dhe-motra-e-tij-foto/60%Hourly2016-10-20 12:12
https://kumti.com/kujton-nderon-dhe-citon-izetbegovicin-serbet-sulmojne-arda-turanin/60%Hourly2016-10-20 12:10
https://kumti.com/google-do-te-ndihmoje-ne-vertetimin-e-lajmeve/60%Hourly2016-10-20 12:06
https://kumti.com/kritikohet-ashper-ban-ki-moon-per-distancimin-nga-rezoluta-e-unesco-s-per-el-aksane/60%Hourly2016-10-20 11:54
https://kumti.com/skandaloze-zbulohet-depo-ne-fushe-kosove-ku-i-nderrohet-afati-produkteve-te-mishit/60%Hourly2016-10-20 11:51
https://kumti.com/kater-gjera-qe-nuk-i-ke-ditur/60%Hourly2016-10-20 11:49
https://kumti.com/unesco-miraton-rezoluten-perkunder-terbimit-izraelit-njeh-vendet-e-shenjta-te-jeruzalemit-me-emra-islame/60%Hourly2016-10-20 11:47
https://kumti.com/kulmi-ne-supermarktet-e-kosoves-shiten-lojera-horror-per-femijet-kujdes-pamje-te-renda/60%Hourly2016-10-20 11:46
https://kumti.com/njeriu-te-cilit-allahu-ia-pranoi-cdo-lutje/60%Hourly2016-10-20 11:44
https://kumti.com/mos-e-ngrini-zerin-tash-se-ju-nuk-keni-ndihmen-tone-muminun-65/60%Hourly2016-10-20 11:43
https://kumti.com/mos-e-ngrini-zerin-tash-se-ju-nuk-keni-ndihmen-tone-muminun-65-2/60%Hourly2016-10-20 11:43
https://kumti.com/a-e-keni-ditur-se-kurani-burrat-dhe-grate-i-permend-ne-menyre-te-barabarte/60%Hourly2016-10-20 11:40
https://kumti.com/a-e-keni-ditur-se-kurani-burrat-dhe-grate-i-permend-ne-menyre-te-barabarte-2/60%Hourly2016-10-20 11:40
https://kumti.com/trump-refuzon-te-pergjigjet-nese-do-ta-njoh-rezultatin-zgjedhor/60%Hourly2016-10-20 10:43
https://kumti.com/gjykata-e-denon-10-vite-burg-babain-perdhunues/60%Hourly2016-10-20 10:41
https://kumti.com/ky-qytet-suedeze-u-ofron-shtepi-dhe-perfitime-ish-ushtareve-te-daesh/60%Hourly2016-10-20 10:37
https://kumti.com/ky-vend-hap-varreze-te-vecante-per-ateiste/60%Hourly2016-10-20 10:35
https://kumti.com/gjakove-arrestohen-dy-persona-per-fajde/60%Hourly2016-10-20 10:32
https://kumti.com/investimi-i-deshtuar-izraelit-ne-shkup-dhe-muzeu-i-vmro-se-lendet-qe-hap-sot-psp-ja/60%Hourly2016-10-20 10:30
https://kumti.com/rrengaxhiu-i-youtubes-jack-jones-thote-kurani-eshte-shume-i-fuqishem/60%Hourly2016-10-20 10:25
https://kumti.com/ky-eshte-muslimani-nga-spanja-qe-beri-9000km-per-te-shkuar-ne-meke/60%Hourly2016-10-20 10:05
https://kumti.com/ajo-ishte-ne-nje-pellg-gjaku-ulerinte-nga-dhimbjet/60%Hourly2016-10-20 09:55
https://kumti.com/prinderit-zbuluan-nga-vizatimet-se-vajza-perdhunohej-nga-prifti-foto/60%Hourly2016-10-20 09:51
https://kumti.com/eshte-qesharake-qe-kosova-te-shtyhet-per-kufi/60%Hourly2016-10-20 09:45
https://kumti.com/metin-halici-imamit-te-cilit-iu-la-amanet-kisha-historike/60%Hourly2016-10-19 19:17
https://kumti.com/kurtulmus-turqia-per-ceshtjen-e-musulit-ka-planet-b-dhe-c/60%Hourly2016-10-19 19:14
https://kumti.com/sulmet-ajrore-ne-halep-shkaktojne-30-te-vdekur-dhe-70-te-plagosur/60%Hourly2016-10-19 19:11
https://kumti.com/okb-paralajmerim-per-migrim-masiv-nga-musuli/60%Hourly2016-10-19 19:09
https://kumti.com/rusia-te-enjten-per-8-ore-do-te-ndalen-sulmet-ne-alepo/60%Hourly2016-10-19 19:05
https://kumti.com/okb-ka-shpallur-armepushim-ne-jemen/60%Hourly2016-10-19 19:03
https://kumti.com/irak-vazhdon-ofensiva-e-forcave-qeveritare-rreth-mosulit/60%Hourly2016-10-19 19:00
https://kumti.com/kryeministri-turk-do-te-dergojme-ne-kuvend-propozimin-per-sistemin-presidencial/60%Hourly2016-10-19 18:57
https://kumti.com/erdogan-per-pranine-e-forcave-turke-ne-bashika-kemi-pergjegjesi-historike/60%Hourly2016-10-19 18:54
https://kumti.com/femijet-viktima-te-luftes-ne-jemen/60%Hourly2016-10-19 18:47
https://kumti.com/franca-organizon-takim-nderkombetar-ne-nivel-ministrash-per-mosulin/60%Hourly2016-10-19 18:45
https://kumti.com/frike-per-fatkeqesi-humanitare-ne-jemen/60%Hourly2016-10-19 18:43
https://kumti.com/mpj-palestineze-denon-planin-per-vendbanime-te-reja-izraelite/60%Hourly2016-10-19 18:40
https://kumti.com/politika-debuese-e-regjimit-sirian/60%Hourly2016-10-19 18:38
https://kumti.com/erdogan-nuk-do-te-lejojme-pranine-e-asnje-organizate-terroriste-ne-turqi/60%Hourly2016-10-19 18:36
https://kumti.com/policia-izraelite-vret-19-vjecaren-palestineze/60%Hourly2016-10-19 18:34
https://kumti.com/perkujtohet-mbreti-i-urte-alija-izetbegovic/60%Hourly2016-10-19 18:31
https://kumti.com/dhuna-ne-shkolla-fenomen-shqetesues/60%Hourly2016-10-19 18:27
https://kumti.com/17-vjet-pas-lufte-policia-e-kosoves-pa-asnje-liste-kriminelesh-serbe-ekspertet-e-sigurise-te-hartohet-tani/60%Hourly2016-10-19 15:03
https://kumti.com/arratisja-e-sami-lushtakut-ngritet-aktakuza-ndaj-zyrtareve-te-shkk-se/60%Hourly2016-10-19 15:00
https://kumti.com/edhe-72-ndermarrje-ne-dore-te-uzurpatoreve/60%Hourly2016-10-19 14:57
https://kumti.com/buxheti-do-te-marre-nga-trusti-pensional-parate-pa-pronare/60%Hourly2016-10-19 14:52
https://kumti.com/hapet-panairi-i-68-te-i-librit-ne-frankfurt/60%Hourly2016-10-19 14:51
https://kumti.com/nuk-do-te-lejojme-pranine-e-asnje-organizate-terroriste-ne-turqi/60%Hourly2016-10-19 14:45
https://kumti.com/23-milione-euro-per-grante-investive/60%Hourly2016-10-19 14:41
https://kumti.com/hoxhaj-dhe-bushati-bashke-ne-gjermani-per-ekonomine-dhe-konsullaten-e-perbashket/60%Hourly2016-10-19 14:36
https://kumti.com/viva-fresh-store-terrorizon-femijet-me-lodra-te-frikshme-per-halloween-foto/60%Hourly2016-10-19 14:35
https://kumti.com/ndertohet-qender-rehabilituese-per-femije-me-nevoja-te-vecanta-ne-gjakove/60%Hourly2016-10-19 14:33
https://kumti.com/e-pabesueshme-ky-eshte-cmimi-i-cadres-se-kryeministrit-mustafa-dokument/60%Hourly2016-10-19 14:27
https://kumti.com/zeqirija-ibrahimi-ridefinimi-do-ta-shpetoje-shtetin-nga-shkaterrimi/60%Hourly2016-10-19 10:24
https://kumti.com/mbreme-eshte-ndier-termet-ne-shkup/60%Hourly2016-10-19 10:15
https://kumti.com/armepushimi-8-oresh-ne-aleppo-okb-duhet-zgjidhje-perfundimtare/60%Hourly2016-10-19 10:12
https://kumti.com/kisha-e-shen-ndout-ne-gjakove-e-ndertuar-ne-kohen-e-perandorise-osmane-dhe-u-shkaterrua-nga-komunistet-shqiptare/60%Hourly2016-10-19 09:57
https://kumti.com/dekada-me-radhe-na-shurdhuan-a-kombi-a-feja/60%Hourly2016-10-19 09:54
https://kumti.com/ne-qytetin-sirian-halep-vetem-qente-nuk-jane-te-urritur-foto/60%Hourly2016-10-19 09:50
https://kumti.com/aid-el-karni-ajo-qe-na-dallon-neve-prej-perendimit-eshte-pika-2/60%Hourly2016-10-19 09:48
https://kumti.com/kjo-eshte-historia-pertej-te-gjithave/60%Hourly2016-10-19 09:45
https://kumti.com/para-ligjit-te-gjith-te-njejte-ekzekutohet-princi-kreu-vrasje-ne-arabine-saudite/60%Hourly2016-10-19 09:42
https://kumti.com/rifat-ef-fejzic-ne-mal-te-zi-po-promovohet-gjuha-e-urrejtjes/60%Hourly2016-10-19 09:03
https://kumti.com/dash-kosova-burim-dhe-destinim-i-trafikimit-me-njerez/60%Hourly2016-10-19 08:20
https://kumti.com/rama-i-pergjigjet-thacit-nuk-flas-ne-emer-te-kosoves-por-per-kosoven/60%Hourly2016-10-19 07:55
https://kumti.com/unesco-kalon-rezoluten-e-kritikuar-nga-izraeli-ska-me-mali-i-tempullit/60%Hourly2016-10-19 07:52
https://kumti.com/dallaveret-me-tokat/60%Hourly2016-10-18 17:23
https://kumti.com/pika-me-e-ulet-e-marredhenieve-tirane-prishtine/60%Hourly2016-10-18 17:17
https://kumti.com/deputetet-shpenzuan-mbi-24-mije-euro-per-udhetime-ne-shqiperi/60%Hourly2016-10-18 17:15
https://kumti.com/be-i-kerkon-serbise-te-permiresoje-raportet-me-prishtinen/60%Hourly2016-10-18 16:58
https://kumti.com/dallaveret-me-tender-i-lane-lopet-e-semura/60%Hourly2016-10-18 16:55
https://kumti.com/akp-lejon-shitjen-e-xeheve-te-trepces/60%Hourly2016-10-18 16:53
https://kumti.com/vazhdon-beteja-per-rimarrjen-e-mosolit/60%Hourly2016-10-18 15:47
https://kumti.com/pse-me-shikon-i-ngul-kacaviden-ne-koke-17-vjecarit/60%Hourly2016-10-18 15:29
https://kumti.com/hunde-derr-nena-vetevritet-me-djalin-pasi-e-tallte-burri/60%Hourly2016-10-18 15:19
https://kumti.com/erdogan-do-te-jemi-pjese-e-operacionit-dhe-bisedemeve-per-musulin/60%Hourly2016-10-18 15:18
https://kumti.com/zgjedhjet-e-parakohshme-ne-maqedoni-me-11-dhjetor/60%Hourly2016-10-18 15:14
https://kumti.com/mbi-26-mije-serbe-nga-veriu-jane-pajisur-me-dokumente-te-kosoves/60%Hourly2016-10-18 15:10
https://kumti.com/gjenerali-akar-takon-homologun-amerikan-kujdes-me-civilet-ne-mosul/60%Hourly2016-10-18 15:07
https://kumti.com/erdogani-trondit-greket-selaniku-eshte-zone-turke/60%Hourly2016-10-18 15:05
https://kumti.com/e-verteta-e-kesaj-fotoje-e-cila-eshte-postu-ne-faqet-islamo-turkofobe/60%Hourly2016-10-18 15:03
https://kumti.com/ne-konferencen-e-londres-evropa-e-njihte-shqiperine-si-republike-islame/60%Hourly2016-10-18 15:00
https://kumti.com/aresyeja-kryesore-pse-turqia-nuk-pranohet-ne-be/60%Hourly2016-10-18 14:58
https://kumti.com/nje-pamje-vertete-qe-te-thyen-zemren-foto/60%Hourly2016-10-18 14:55
https://kumti.com/foto-e-pabesueshme-shikoni-si-kane-ndryshuar-qytetet-me-te-medha-ne-bote/60%Hourly2016-10-18 07:06
https://kumti.com/viti-1998-kur-serbet-kryenin-masakra-ne-drenice/60%Hourly2016-10-18 06:48
https://kumti.com/flamuri-i-bursasporit-do-te-valevitet-ne-presheve/60%Hourly2016-10-18 06:37
https://kumti.com/derisa-siria-bombardohet-cdo-dite-shikoni-cfare-jete-luksoze-bejne-te-afermit-e-njerezve-qe-e-sollen-ne-pushtet-assad-in/60%Hourly2016-10-18 06:32
https://kumti.com/ligjerimi-perballe-nuancave-kulturore-dhe-pergjegejsise-fetare/60%Hourly2016-10-17 20:00
https://kumti.com/fillojne-takimet-dypaleshe-per-krizen-e-sirise-ne-lozane/60%Hourly2016-10-17 12:38
https://kumti.com/perfundon-takimi-per-sirine-pa-asnje-vendim-konkret/60%Hourly2016-10-17 12:27
https://kumti.com/ushtria-amerikane-fillon-bombardimet-ndaj-deash-it-ne-mosul/60%Hourly2016-10-17 12:25
https://kumti.com/ushtria-e-lire-siriane-merr-nen-kontroll-nga-deash-i-rajonin-dabik/60%Hourly2016-10-17 12:22
https://kumti.com/vritet-shefi-i-kamikazeve-te-isis-it-ne-gaziantep/60%Hourly2016-10-17 12:19
https://kumti.com/tuneli-i-euroazise-merr-cmimin-projekti-me-i-mire-i-tunelit-ne-bote/60%Hourly2016-10-17 12:15
https://kumti.com/putin-paralajmeron-shba-ne-dhe-francen-rreth-operacionit-per-mosulin/60%Hourly2016-10-17 12:04
https://kumti.com/sulm-i-ri-ne-sinai-te-egjiptit-vriten-shtate-ushtare/60%Hourly2016-10-17 12:02
https://kumti.com/kalimi-i-refugjateve-drejt-ishujve-te-greqise-shenon-rritje/60%Hourly2016-10-17 11:59
https://kumti.com/serbet-vazhdojne-te-blejne-nuse-ne-shqiperi/60%Hourly2016-10-17 11:56
https://kumti.com/rusia-dhe-serbia-do-te-realizojne-nje-stervitje-te-perbashket-ushtarake/60%Hourly2016-10-17 11:53
https://kumti.com/policia-greke-arreston-dy-femra-per-trafikim-te-migranteve/60%Hourly2016-10-17 11:52
https://kumti.com/pas-presheves-edhe-bujanoci-me-qender-te-emigranteve/60%Hourly2016-10-17 11:48
https://kumti.com/presidenti-i-shqiperise-nishani-vizite-zyrtare-ne-jordani/60%Hourly2016-10-17 11:19
https://kumti.com/video-sfidat-dhe-perspektivat-e-gruas-ne-ballkan/60%Hourly2016-10-17 10:48
https://kumti.com/gruevski-paralajmeron-ndihme-per-bdi-ne-kunder-platformes-se-beses/60%Hourly2016-10-17 10:16
https://kumti.com/nis-beteja-e-madhe-per-mosulin-abadi-ka-mberritur-ora-e-fitores/60%Hourly2016-10-17 10:14
https://kumti.com/jeta-eshte-si-nje-treg-i-madh/60%Hourly2016-10-17 09:52
https://kumti.com/pse-nuk-ka-patur-nje-mbreteri-shqiptare/60%Hourly2016-10-17 09:49
https://kumti.com/fillon-operacioni-i-mosullit-pjesemarres-edhe-fuqite-e-stervitura-nga-turqia/60%Hourly2016-10-17 09:47
https://kumti.com/pse-jemi-te-fiksuar-pas-selfie-ve-flasin-ekspertet/60%Hourly2016-10-17 09:25
https://kumti.com/8-shprehite-per-te-pasur-sukses/60%Hourly2016-10-17 08:45
https://kumti.com/cfare-eshte-kohaislame-com/60%Hourly2016-10-17 08:31
https://kumti.com/a-ju-kujtohet-siriani-qe-preku-zemrat-e-te-gjitheve-i-ka-ndodhur-dicka-e-tmerrshme-ne-spanje/60%Hourly2016-10-17 06:20
https://kumti.com/per-9-muaj-28-raste-te-krimeve-kibernetike-ne-kosove/60%Hourly2016-10-17 06:16
https://kumti.com/arrestimi-i-48-studenteve-ne-bangkok-shqeteson-muslimanet-ne-tajlande/60%Hourly2016-10-17 06:15
https://kumti.com/shba-prezantohet-kungulli-me-peshe-866-kilograme/60%Hourly2016-10-17 06:13
https://kumti.com/milani-vazhdon-me-formen-e-larte/60%Hourly2016-10-17 05:59
https://kumti.com/njeri-prej-serbeve-te-arrestuar-sot-ne-mal-te-zi-per-terrorizem-i-njohur-edhe-ne-kosove/60%Hourly2016-10-17 05:58
https://kumti.com/ferizaj-edhe-kete-vit-feston-ditelindjen-e-enver-hoxhes-video/60%Hourly2016-10-17 05:53
https://kumti.com/a-eshte-e-keqa-miresi-nga-zoti/60%Hourly2016-10-16 20:20
https://kumti.com/10-shkaqet-te-cilat-ndihmojne-nga-largimi-i-mekateve/60%Hourly2016-10-16 20:18
https://kumti.com/6-kushtet-e-kafshes-apo-shpendit-te-gjahut-ne-menyre-qe-te-konsiderohet-i-lejuar/60%Hourly2016-10-16 20:16
https://kumti.com/gjumi-ne-fillim-te-dites-pas-namazit-te-sabahut/60%Hourly2016-10-16 20:14
https://kumti.com/edukata-e-ngrenies/60%Hourly2016-10-16 20:12
https://kumti.com/3-llojet-e-durimit/60%Hourly2016-10-16 20:08
https://kumti.com/nje-lidhje-bashkeshortore-mund-te-jetoje-edhe-pa-dashurine/60%Hourly2016-10-16 20:07
https://kumti.com/cfare-duhet-te-thuhet-para-dhe-pas-ushqimit/60%Hourly2016-10-16 20:03
https://kumti.com/7-vepra-te-perditshme-qe-neglizhohen-nga-muslimanet/60%Hourly2016-10-16 20:01
https://kumti.com/mos-i-mesoni-femijet-me-genjeshtra/60%Hourly2016-10-16 19:59
https://kumti.com/6-shenjat-e-hipokritit-kur-fal-namaz/60%Hourly2016-10-16 19:57
https://kumti.com/duaja-e-te-semurit/60%Hourly2016-10-16 19:56
https://kumti.com/prej-mekateve-me-te-medha-dhe-sjelljeve-me-te-shemtuara/60%Hourly2016-10-16 19:54
https://kumti.com/6-rastet-kur-fjalet-e-keqia-nuk-jane-pergojim-gibet/60%Hourly2016-10-16 19:53
https://kumti.com/per-ate-qe-mendon-keq-per-zotin-e-tij/60%Hourly2016-10-16 19:49
https://kumti.com/drejtori-i-rtk-se-feston-vitin-e-ri-te-nje-province-qe-kundershton-hapur-njohjen-e-shtetit-te-kosoves/60%Hourly2016-10-16 15:57
https://kumti.com/ja-cfare-thote-bertrand-rasel-filozof-i-famshem-anglez/60%Hourly2016-10-16 15:55
https://kumti.com/bestytnite-nuk-kane-vend-ne-jeten-e-muslimanit-foto/60%Hourly2016-10-16 15:52
https://kumti.com/cka-i-dhuroi-patriarku-ortodoks-i-jerusalemit-edi-rames/60%Hourly2016-10-16 15:51
https://kumti.com/ne-katolike-shqiptar-ekzistojme-ne-saje-te-muslimaneve/60%Hourly2016-10-16 15:47
https://kumti.com/ne-shqiperi-komunizmi-nuk-erdhi-nga-bota-islamike-por-nga-bota-e-krishtere-katolike/60%Hourly2016-10-16 15:45
https://kumti.com/termet-i-fuqishem-ne-jug-te-shqiperise-lekundjet-ndjehen-edhe-ne-tirane/60%Hourly2016-10-16 14:29
https://kumti.com/termeti-i-fuqishem-ne-gjirokaster-shemben-dy-shtepi/60%Hourly2016-10-16 14:27
https://kumti.com/siri-rebelet-e-mbeshtetur-nga-turqia-marrin-qytetin-dabiq/60%Hourly2016-10-16 14:16
https://kumti.com/erdoan-ata-qe-nuk-na-duan-ne-mosull-bejne-plane-tinzare/60%Hourly2016-10-16 14:01
https://kumti.com/disa-njerez-ulen-rreth-teje-jo-per-te-mesuar-por-qe-te-regjistrojne-gabimet-e-tua/60%Hourly2016-10-16 14:00
https://kumti.com/paralajmerimi-i-turqise-merret-seriozisht-forcat-shiite-nuk-marrin-pjese-ne-operacionin-e-mosullit/60%Hourly2016-10-16 13:58
https://kumti.com/per-nente-muaj-kosovaret-dogjen-170-milione-euro/60%Hourly2016-10-16 09:51
https://kumti.com/skandal-foshnja-nxirret-ne-shitje-tek-ebay-kushton-5-mije-euro/60%Hourly2016-10-16 09:31
https://kumti.com/pse-eshte-e-rendesishme-te-kemi-hobi/60%Hourly2016-10-16 09:22
https://kumti.com/a-jeni-hipokondrik/60%Hourly2016-10-16 09:20
https://kumti.com/super-ndeshja-30-milioneshe-joshua-klitschko/60%Hourly2016-10-16 09:16
https://kumti.com/dortmundi-e-kerkon-me-ngulm-bersant-celinen/60%Hourly2016-10-16 09:15
https://kumti.com/lezha-permbytet-nga-te-reshurat/60%Hourly2016-10-16 09:14
https://kumti.com/rreth-15-mije-kosovare-kane-abuzuar-ndonjehere-me-drogen/60%Hourly2016-10-16 09:13
https://kumti.com/sot-eshte-dita-boterore-e-ushqimit/60%Hourly2016-10-16 09:11
https://kumti.com/kastrioti-i-beses-allahu-i-shkatrofte-zullumqaret-rinia-po-ike/60%Hourly2016-10-15 22:39
https://kumti.com/hoxha-i-drenasit-kishen-ne-llapushnik-e-quan-objekt-pa-leje/60%Hourly2016-10-15 20:42
https://kumti.com/pyetjet-qe-nuk-u-bene-kurre-per-note-7/60%Hourly2016-10-15 20:40
https://kumti.com/messi-thyen-edhe-nje-rekord-ne-la-liga/60%Hourly2016-10-15 20:38
https://kumti.com/reali-i-pameshirshem-ndaj-betisit/60%Hourly2016-10-15 20:37
https://kumti.com/imami-i-cili-perkujdeset-per-kishen-armene/60%Hourly2016-10-15 20:36
https://kumti.com/steinmeier-turqia-ka-te-drejte-legjitime-te-hetoje-tentativen-e-grusht-shtetit/60%Hourly2016-10-15 14:32
https://kumti.com/thaci-mbetet-ne-burg/60%Hourly2016-10-15 14:30
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-dyshohet-se-eshte-perzier-ne-nje-skandal/60%Hourly2016-10-15 14:28
https://kumti.com/unesco-vendosi-qe-judaizmi-nuk-ka-lidhshmeri-me-mesxhid-i-aksa/60%Hourly2016-10-15 14:26
https://kumti.com/policia-mbyll-19-kazino-e-bastore-ne-ferizaj/60%Hourly2016-10-15 14:23
https://kumti.com/erdogan-baza-jone-do-te-vazhdoje-te-qendroje-ne-bashika/60%Hourly2016-10-15 14:22
https://kumti.com/vertete-besimtaret-jane-vellezer-foto/60%Hourly2016-10-15 14:19
https://kumti.com/a-e-dini-pse-shqiptaret-u-beheshin-musliman/60%Hourly2016-10-15 14:17
https://kumti.com/erdoan-te-gjithe-do-ta-mesojne-fuqine-e-turqise/60%Hourly2016-10-15 14:12
https://kumti.com/nga-amir-b-ahmeti-trump-vs-clinton-dhe-elektoret-e-pabese/60%Hourly2016-10-15 14:11
https://kumti.com/palestinezet-e-pershendesin-rezoluten-e-unesco-s-per-el-aksane-izraelitet-terbohen-dhe-pezullojne-marredheniet-me-organizaten/60%Hourly2016-10-15 14:09
https://kumti.com/dasem-ne-shtepine-bardheblu-zv-kapiteni-gent-muca-ceremoni-ne-xhami-e-fushen-e-blerte-para-skenderbeut/60%Hourly2016-10-15 12:24
https://kumti.com/71207-2/60%Hourly2016-10-15 10:17
https://kumti.com/ternava-nuk-kemi-bashkepunuar-me-grupin-terrorist-te-fetullah-gulenit/60%Hourly2016-10-15 07:49
https://kumti.com/nuk-do-te-behet-kijameti-derisa-te-ndodhin-keto-11-ngjarje/60%Hourly2016-10-14 15:04
https://kumti.com/azizi-i-beses-ahmeti-sot-e-vertetoi-se-bdi-eshte-kunder-ndricimit-te-sopotit-dhe-monstres/60%Hourly2016-10-14 15:01
https://kumti.com/trump-i-kerkon-falje-serbeve-per-kosoven-dhe-bombardimet/60%Hourly2016-10-14 14:55
https://kumti.com/hoxha-halil-nuk-ndalet-ja-kuj-i-a-perhajri-nisjen-e-shtepise/60%Hourly2016-10-14 14:53
https://kumti.com/turqia-ka-bllokuar-hasanbegun-me-lavatriqe-prap-shaje-turkun/60%Hourly2016-10-14 14:51
https://kumti.com/gezim-kelmendi-gjitha-meditjet-e-mia-te-seancave-do-ti-jap-familjes-se-policit-thaci-deri-ne-lirim/60%Hourly2016-10-14 14:48
https://kumti.com/dialogu-i-rralle-i-bbc-se-me-dy-femije-ne-halep-wissam-dhe-zane-ka-nje-dite-gjykimi-video/60%Hourly2016-10-14 14:42
https://kumti.com/hajduti-dhe-fazani/60%Hourly2016-10-13 21:28
https://kumti.com/3-format-se-si-shkaterrohet-nje-popull/60%Hourly2016-10-13 21:26
https://kumti.com/sjellja-e-mire-me-gruan/60%Hourly2016-10-13 21:25
https://kumti.com/kurimi-i-cytjeve-vesveseve-te-shejtanit-ne-besim/60%Hourly2016-10-13 21:23
https://kumti.com/dy-rekate-sunet-te-namazit-te-sabahut-dallojne-nga-sunetet-e-tjera-me-disa-gjera/60%Hourly2016-10-13 21:20
https://kumti.com/5-menyrat-se-si-lidhet-shpirti-me-trupin/60%Hourly2016-10-13 21:18
https://kumti.com/ndihma-ndaj-te-varferit/60%Hourly2016-10-13 21:17
https://kumti.com/rendesia-e-dhikrit-ne-ajetet-kuranore/60%Hourly2016-10-13 21:15
https://kumti.com/ky-eshte-njeriu-qe-duhet-te-largohet-nga-xhamia/60%Hourly2016-10-13 21:12
https://kumti.com/3-kushtet-e-pranimit-te-duase/60%Hourly2016-10-13 21:10
https://kumti.com/cila-eshte-vepra-me-e-dashur-tek-allahu-i-madheruar/60%Hourly2016-10-13 21:09
https://kumti.com/nje-veper-e-urryer-gjate-namazit/60%Hourly2016-10-13 21:07
https://kumti.com/ky-eshte-shoku-me-i-mire/60%Hourly2016-10-13 21:05
https://kumti.com/si-ta-falenderosh-allahun-kur-ai-te-jep-begati/60%Hourly2016-10-13 21:04
https://kumti.com/ai-qe-e-ben-kete-veper-i-plotesohet-duaja/60%Hourly2016-10-13 21:02
https://kumti.com/kjo-eshte-nje-nga-shenjat-e-burrerise/60%Hourly2016-10-13 21:00
https://kumti.com/nuk-ka-miresi-nga-veprat-qe-te-hudhin-ne-zjarr/60%Hourly2016-10-13 20:59
https://kumti.com/si-shkonte-plaku-i-verber-ne-xhami-per-te-falur-namazin-me-xhemat/60%Hourly2016-10-13 20:57
https://kumti.com/lutja-e-pranuar/60%Hourly2016-10-13 20:54
https://kumti.com/rrefim-nga-jeta-e-shejh-albanit/60%Hourly2016-10-13 20:53
https://kumti.com/keshillat-e-profetit-alejhis-selam-djalit-te-vogel/60%Hourly2016-10-13 20:51
https://kumti.com/xhehenemi-eshte-i-rrethuar-me-epshe/60%Hourly2016-10-13 20:49
https://kumti.com/sa-e-demshme-eshte-ligeshtia-dhe-dobesia-e-zemrave/60%Hourly2016-10-13 20:48
https://kumti.com/kur-jam-ne-vetmi-vetja-me-shtyn-per-kryerjen-e-ndonje-mekati-te-madh/60%Hourly2016-10-13 20:46
https://kumti.com/nuk-e-ka-falenderuar-allahun-ai-qe-nuk-i-falenderon-njerezit/60%Hourly2016-10-13 20:44
https://kumti.com/nuk-duhet-te-perfshihemi-ne-nje-logjike-te-luftes-se-ftohte-me-rusine/60%Hourly2016-10-13 14:27
https://kumti.com/lista-serbe-dergon-ne-kushtetuese-ligjin-per-trepcen/60%Hourly2016-10-13 14:26
https://kumti.com/bob-dylan-eshte-fituesi-i-cmimit-nobel-per-letersi/60%Hourly2016-10-13 14:02
https://kumti.com/itali-90-e-bankave-i-perdorin-rrjetet-sociale-per-marketing/60%Hourly2016-10-13 14:01
https://kumti.com/sa-shume-duhet-te-ecni-per-te-humbur-peshe/60%Hourly2016-10-13 14:00
https://kumti.com/pas-kufizimit-gjermania-shton-perpjekjet-per-debimin-e-refugjateve/60%Hourly2016-10-13 11:09
https://kumti.com/rama-ne-beograd-trepca-eshte-zemra-e-kosoves-dhe-si-e-tille-u-takon-gjithe-qytetareve-te-saj/60%Hourly2016-10-13 11:01
https://kumti.com/jemen-shba-sulmon-zonat-rebele/60%Hourly2016-10-13 10:55
https://kumti.com/donacion-i-ri-nga-turqia-per-te-vershuarit-ne-shkup/60%Hourly2016-10-13 10:43
https://kumti.com/erdogan-ne-nuk-mund-te-jemi-edhe-partner-strategjik-edhe-te-flitet-ndryshe/60%Hourly2016-10-13 10:35
https://kumti.com/tregime-mesimdhenese-babi-nuk-te-shoh/60%Hourly2016-10-13 10:32
https://kumti.com/mbi-50-miliarde-dollare-per-zgjerimin-e-qabes/60%Hourly2016-10-13 07:44
https://kumti.com/muftiu-i-kosoves-ternava-ndihma-e-turqise-eshte-shume-e-rendesishme/60%Hourly2016-10-13 06:18
https://kumti.com/bbc-a-e-urrejne-amerikanet-hillary-clinton/60%Hourly2016-10-13 06:05
https://kumti.com/tragjike-vdesin-4-te-rinj-ne-nje-aksident-ne-autostraden-tirane-durres/60%Hourly2016-10-13 05:47
https://kumti.com/heroi-i-harruar/60%Hourly2016-10-13 05:36
https://kumti.com/njeriu-i-pare-i-aleppos-ketu-eshte-holokaust-ndersa-bota-vetem-shikon/60%Hourly2016-10-13 05:08
https://kumti.com/shijat-ne-liban-dhe-lindje-te-mesme-festojne-ashuret-foto-16/60%Hourly2016-10-12 18:48
https://kumti.com/hoxhe-osmani-musliu-ata-qe-dhane-leje-per-kishen-ne-llapushnik-jane-te-zhytur-ne-padrejtesi/60%Hourly2016-10-12 18:36
https://kumti.com/kujdes-biskotat-jaffa-jane-duke-u-shitur-te-mykura-ne-tregun-e-kosoves-foto/60%Hourly2016-10-12 16:11
https://kumti.com/cdo-muaj-me-i-shtrenjte-se-tjetri/60%Hourly2016-10-12 16:09
https://kumti.com/capusselahoxhaj-duhet-te-shkarkohet-ishte-i-perfshire-ne-skandalin-e-auk-ut/60%Hourly2016-10-12 16:05
https://kumti.com/edhe-okb-ja-kunder-donald-trump/60%Hourly2016-10-12 16:02
https://kumti.com/putin-thote-se-rusia-nuk-po-nderhyne-ne-zgjedhjet-ne-shba/60%Hourly2016-10-12 16:00
https://kumti.com/ligji-i-ri-zvogelon-aksidentet-me-fatalitet/60%Hourly2016-10-12 15:58
https://kumti.com/ligji-per-investime-strategjike-mundesi-per-investime-te-huaja/60%Hourly2016-10-12 15:55
https://kumti.com/erdogan-kush-do-te-pergjigjet-per-241-deshmoret-dhe-2-194-veteranet-e-mi/60%Hourly2016-10-12 15:51
https://kumti.com/shembull-i-perkryer-si-nuk-shkruhet-nje-opinion-per-terrorizmin/60%Hourly2016-10-12 15:32
https://kumti.com/bumerangu-i-shifrave-epike/60%Hourly2016-10-12 15:09
https://kumti.com/mijera-njerez-marshojne-kunder-qeverise-maqedonase/60%Hourly2016-10-12 15:04
https://kumti.com/stop-radikalizmit-te-krishtere/60%Hourly2016-10-12 14:26
https://kumti.com/prifti-irinej-kosoven-me-dhune-do-ta-kthejme/60%Hourly2016-10-12 14:19
https://kumti.com/vlore-policia-sekuestron-324-kg-kanabis-nje-ne-pranga-nje-ne-kerkim-video/60%Hourly2016-10-12 13:36
https://kumti.com/kjo-eshte-rezoluta-e-opozites-e-propozuar-nga-deputeti-kelmendi-qe-nuk-kaloi/60%Hourly2016-10-12 13:17
https://kumti.com/nikoliq-ne-saint-petersburg-kercenon-kosoven-me-te-gjitha-mjetet/60%Hourly2016-10-12 13:16
https://kumti.com/kelmendi-ska-draft-rezolute-per-thacin-pdk-dhe-ldk-refuzuan-te-nderpresin-bisedimet-me-serbine/60%Hourly2016-10-12 11:36
https://kumti.com/siri-rinisin-bombardimet-e-renda-nga-avionet-ruse/60%Hourly2016-10-12 10:41
https://kumti.com/akademik-nexhat-daci-thur-vargje-per-prof-dr-shefqet-krasniqin-video/60%Hourly2016-10-12 10:20
https://kumti.com/mesoni-te-jeni-shtet-dhe-me-pas-hidhni-fjale-ndaj-turqise/60%Hourly2016-10-12 10:17
https://kumti.com/vendimi-i-frances-per-hetime-ne-halep-putin-anullon-viziten-ne-paris/60%Hourly2016-10-12 10:15
https://kumti.com/kolumnisti-gjerman-christian-stoecker-shpjegon-ja-pse-e-shkruajta-fale-zotit-qe-ekziston-islami/60%Hourly2016-10-12 10:13
https://kumti.com/iblisi-flet-per-veten/60%Hourly2016-10-12 10:11
https://kumti.com/harami-te-shtyen-te-besh-haramin-tjeter/60%Hourly2016-10-12 10:09
https://kumti.com/franca-do-te-kerkoje-hetimin-e-krimeve-te-luftes-ne-halep/60%Hourly2016-10-12 10:05
https://kumti.com/kujtoni-cfare-keni-qene-ne-te-kaluaren-ndaj-mos-nencmo-te-tjeret/60%Hourly2016-10-12 10:02
https://kumti.com/termet-i-ri-para-10-minutave-ne-shkup-ja-sa-grade-ishte/60%Hourly2016-10-12 10:01
https://kumti.com/po-keto-i-dinit/60%Hourly2016-10-12 09:59
https://kumti.com/xhamia-e-ethem-beut-ne-tirane/60%Hourly2016-10-12 09:56
https://kumti.com/zyrtare-qeveria-fton-listen-serbe-per-dialog/60%Hourly2016-10-12 09:47
https://kumti.com/maunat-turke-me-ndihma-njerezore-per-ne-halep-presin-ne-gatishmeri/60%Hourly2016-10-12 09:44
https://kumti.com/43-te-vdekur-nga-bombardimet-ruse-ne-halep/60%Hourly2016-10-12 09:44
https://kumti.com/bizneset-ne-pallatin-e-rinise-peng-i-borxheve-te-akp-se/60%Hourly2016-10-12 09:42
https://kumti.com/priten-reshje-bore-ne-kosove/60%Hourly2016-10-12 09:40
https://kumti.com/hashim-rexhepi-flet-per-investimin-e-dyshimte-75-milionesh-te-trustit/60%Hourly2016-10-12 09:38
https://kumti.com/plani-qeveritar-per-kalimin-e-demarkacionit/60%Hourly2016-10-12 09:36
https://kumti.com/shba-turqise-ti-lejohet-vendosje-e-trupave-ne-irak/60%Hourly2016-10-12 09:31
https://kumti.com/raportet-e-ngrira-rrezikojne-tensione-te-reja/60%Hourly2016-10-12 09:29
https://kumti.com/rreth-40-per-qind-e-njerezve-ne-bote-kane-kilogram-te-tepert/60%Hourly2016-10-12 09:27
https://kumti.com/hetimet-ndaj-feto-s-ne-turqi-arrestohen-30-police/60%Hourly2016-10-12 09:26
https://kumti.com/kurtulmus-prania-e-turqise-ne-bashika-eshte-legjitime/60%Hourly2016-10-12 09:24
https://kumti.com/nese-shba-ndihmon-pyd-atehere-bie-ne-situaten-e-nje-vendi-qe-ndihmon-terrorizmin/60%Hourly2016-10-12 09:23
https://kumti.com/se-shpejti-do-te-paguhet-edhe-tatim-per-toke/60%Hourly2016-10-12 09:21
https://kumti.com/telefonata-e-rendesishme/60%Hourly2016-10-12 08:59
https://kumti.com/inflacioni-i-fjales/60%Hourly2016-10-12 08:56
https://kumti.com/voskopoja-u-ndertua-nga-vllehet-korca-veper-e-myslimaneve/60%Hourly2016-10-12 08:49
https://kumti.com/10-menyrat-qe-ta-dalloni-mjaltin-e-vertete-natyror/60%Hourly2016-10-12 08:37
https://kumti.com/erdogan-a-keni-degjuar-ndonjeher-deri-tani-terrorizem-kristian-terrorizem-hebre-apo-terrorizem-ateist/60%Hourly2016-10-12 08:00
https://kumti.com/misteri-qe-fshihet-pas-skandalit-te-panama-papers/60%Hourly2016-10-12 07:15
https://kumti.com/misteri-qe-fshihet-pas-skandalit-te-panama-papers-2/60%Hourly2016-10-12 07:15
https://kumti.com/a-na-demtojne-valet-e-wi-fi/60%Hourly2016-10-12 07:10
https://kumti.com/gjendet-ne-hyrjen-e-nje-pallati-nje-foshnje-1-muajshe-e-braktisur/60%Hourly2016-10-12 07:06
https://kumti.com/para-kufomes-se-faraonit/60%Hourly2016-10-12 07:00
https://kumti.com/me-jepni-nje-dhimbje-tu-jap-nje-kryeveper/60%Hourly2016-10-12 06:48
https://kumti.com/media-e-re/60%Hourly2016-10-12 06:42
https://kumti.com/turshite-shtepiake-speca-te-palosur/60%Hourly2016-10-12 06:12
https://kumti.com/zemra-e-bebes-fillon-te-rrahe-16-dite-pas-ngjizjes/60%Hourly2016-10-12 04:54
https://kumti.com/vetevritet-nje-23-vjecar-ne-vushtrri/60%Hourly2016-10-12 04:52
https://kumti.com/si-mund-te-merzitesh-dhe-me-ty-eshte-allahu/60%Hourly2016-10-12 00:04
https://kumti.com/zgjidhje-per-brengat-e-jetes/60%Hourly2016-10-12 00:02
https://kumti.com/si-te-jesh-i-bute-me-njerezit/60%Hourly2016-10-12 00:00
https://kumti.com/vepra-te-dobishme-per-ty/60%Hourly2016-10-11 23:59
https://kumti.com/nga-vijne-gjithe-keto-shqetesime/60%Hourly2016-10-11 23:57
https://kumti.com/situatat-e-cuditshme-qe-perjeton-zemra/60%Hourly2016-10-11 23:55
https://kumti.com/urtesi-dhe-keshilla-nga-ibn-kajimi-1/60%Hourly2016-10-11 23:53
https://kumti.com/morali-qe-duhet-te-kete-cdo-njeri/60%Hourly2016-10-11 23:51
https://kumti.com/allahu-do-ta-ndihmoje-robin-e-tij-aq-sa-robi-e-ndihmon-vellane-e-tij/60%Hourly2016-10-11 23:44
https://kumti.com/eshte-e-urryer-varja-e-ajeteve-ne-mure-apo-diku-tjeter/60%Hourly2016-10-11 23:43
https://kumti.com/dy-qendrimet-e-njeriut-para-allahut/60%Hourly2016-10-11 23:41
https://kumti.com/si-te-mesojme-islamin-4/60%Hourly2016-10-11 23:40
https://kumti.com/si-te-mesojme-islamin-3/60%Hourly2016-10-11 23:38
https://kumti.com/te-urryerit-e-puthjes-dhe-vendosjes-se-kuranit-ne-balle/60%Hourly2016-10-11 23:37
https://kumti.com/si-te-mesojme-islamin-2/60%Hourly2016-10-11 23:35
https://kumti.com/lumturia-bashkeshortore-nuk-mund-te-arrihet-nepermjet-dhunes/60%Hourly2016-10-11 23:33
https://kumti.com/3-gjendje-gjate-adhurimeve-nuk-duhet-te-merret-parasysh-dyshimi/60%Hourly2016-10-11 23:32
https://kumti.com/behu-bamires-duke-ndihmuar-njerezit/60%Hourly2016-10-11 23:28
https://kumti.com/si-te-mesojme-islamin/60%Hourly2016-10-11 23:25
https://kumti.com/dhjete-gjera-jane-te-humbura-qe-nuk-mund-te-perfitosh-prej-tyre/60%Hourly2016-10-11 23:22
https://kumti.com/plaka-muslimane-dhe-ateisti/60%Hourly2016-10-11 23:20
https://kumti.com/rekorde-dijetaresh-ne-leximin-e-sahih-buharit/60%Hourly2016-10-11 23:18
https://kumti.com/ky-eshte-zullumi-me-i-madh/60%Hourly2016-10-11 23:14
https://kumti.com/nuk-do-te-hyje-ne-xhenet-ai-qe-merret-me-thashetheme/60%Hourly2016-10-11 23:13
https://kumti.com/4-gjynahe-lidhen-me-zemren/60%Hourly2016-10-11 23:11
https://kumti.com/a-e-dini-se-ceshte-pergojimi/60%Hourly2016-10-11 23:10
https://kumti.com/si-i-shkaterron-zilia-veprat-e-tua/60%Hourly2016-10-11 23:08
https://kumti.com/gjashte-cilesite-e-musait-paqja-qofte-mbi-te/60%Hourly2016-10-11 23:07
https://kumti.com/ky-eshte-vellai-i-vertete/60%Hourly2016-10-11 23:04
https://kumti.com/veprimi-i-futbollisteve-turq-ne-islande-perloti-boten-te-gjithe-tifozet-u-ngriten-ne-kembe-foto/60%Hourly2016-10-11 20:31
https://kumti.com/enis-bardhi-zoti-u-ndihmon-atyre-qe-sinqerisht-luftojne/60%Hourly2016-10-11 19:53
https://kumti.com/%ef%bb%bfi-thane-omar-muhtarit-italia-qe-po-lufton-kunder-tyre-kane-aeroplana-kurse-ju-skeni/60%Hourly2016-10-11 18:24
https://kumti.com/katastrofa-ne-alepo-unicef-po-vdesin-shume-femije/60%Hourly2016-10-11 17:53
https://kumti.com/tirane-arrestohet-59-vjecari-dhunon-gruan-dhe-vajzat-pastaj-shkaterron-banesen/60%Hourly2016-10-11 17:37
https://kumti.com/investoni-dhe-peruroni-kisha-dhe-jo-xhamia-sepse-feja-e-shqiptarit-eshte-shqiptaria/60%Hourly2016-10-11 17:20
https://kumti.com/kur-allahu-eshte-me-ty-ai-e-hap-edhe-detin-per-ty/60%Hourly2016-10-11 17:18
https://kumti.com/gezim-kelmendi-fjalimi-ne-seancen-e-jashtezakonshme-per-lirimin-e-nehat-thacit-video/60%Hourly2016-10-11 17:16
https://kumti.com/derisa-ekzistonte-perandoria-osmane-janina-njihej-si-qytet-i-shqiperise/60%Hourly2016-10-11 15:21
https://kumti.com/karadavi-bota-islame-duhet-te-bashkohet-ne-mbrojtje-te-halepit/60%Hourly2016-10-11 15:19
https://kumti.com/atyre-qe-duan-te-legalizojne-prostitucionin-i-bej-vetem-nje-kerkese/60%Hourly2016-10-11 15:17
https://kumti.com/rrefehet-se-nje-arabe-njehere-e-kishte-marre-nje-ujk-kelysh/60%Hourly2016-10-11 15:15
https://kumti.com/polemika-e-ujkut-me-gomarin/60%Hourly2016-10-11 15:12
https://kumti.com/nje-ushtar-i-parregullt-shqiptar-ne-perandorine-osmane-dhe-qeni-i-tij-foto/60%Hourly2016-10-11 15:04
https://kumti.com/harta-e-vendeve-me-te-sigurta-ne-bote/60%Hourly2016-10-11 13:04
https://kumti.com/irinej-kosova-eshte-jerusalemi-yne/60%Hourly2016-10-11 12:44
https://kumti.com/skocia-ndalon-teknologjin-e-qymyrit-qe-clark-planifikon-per-kosoven/60%Hourly2016-10-11 12:42
https://kumti.com/fytyra-e-rrezikshme-e-iranit-ne-afrike/60%Hourly2016-10-11 12:37
https://kumti.com/politikanet-tane-i-madh-e-i-vogel-marrin-pjese-ne-perurimin-e-kishave-e-katedraleve/60%Hourly2016-10-11 12:13
https://kumti.com/mos-kopjo/60%Hourly2016-10-11 12:10
https://kumti.com/a-ke-besuar-ndonjehere/60%Hourly2016-10-11 12:09
https://kumti.com/dallaveret-hebraiste-te-thacit-me-banka-dhe-keshilltari-i-tij-izraelit-i-quajtur-ari/60%Hourly2016-10-11 12:07
https://kumti.com/yildirim-me-rritjen-ne-sektorin-e-energjise-jemi-ne-vendin-e-dyte-ne-bote/60%Hourly2016-10-11 12:05
https://kumti.com/fshatari-me-kepucet-e-vjetra-tregim-emocional/60%Hourly2016-10-11 12:02
https://kumti.com/shkaku-pse-urrehen-eshte-islami/60%Hourly2016-10-11 11:58
https://kumti.com/urtesi-e-madhe-per-jeten/60%Hourly2016-10-11 11:50
https://kumti.com/ne-ligjeratat-e-imam-ahmedit-mblidheshin-rreth-pese-mije-njerez/60%Hourly2016-10-11 11:48
https://kumti.com/mos-i-jepni-parate-ne-kryqin-e-kuq-thone-haitianet/60%Hourly2016-10-11 11:47
https://kumti.com/pas-problemeve-me-note-7-vlera-e-samsung-bie-per-17-miliarde-dollare/60%Hourly2016-10-11 11:37
https://kumti.com/pse-amerika-po-heq-dore-nga-kristofer-kolombo/60%Hourly2016-10-11 11:32
https://kumti.com/kurteshi-nxenesit-serbe-ne-kosove-mesojne-se-kosova-eshte-krahine-e-serbise/60%Hourly2016-10-11 11:28
https://kumti.com/vjedhjet-ne-dhomen-e-deshmive-te-policise-edhe-pas-shtate-vitesh-pa-pergjigje/60%Hourly2016-10-11 11:25
https://kumti.com/drejtori-i-atk-se-zbulova-36-zyrtare-te-dyshimte-te-administrates-tatimore/60%Hourly2016-10-11 11:18
https://kumti.com/shqetesuese-siguria-ne-pune/60%Hourly2016-10-11 11:15
https://kumti.com/erdogan-kush-investon-ne-turqi-nuk-pendohet-kurre/60%Hourly2016-10-11 11:04
https://kumti.com/kerkohet-anulimi-i-konkursit-per-specializime/60%Hourly2016-10-11 10:59
https://kumti.com/oliver-ivanoviq-del-para-gjykates-se-apelit/60%Hourly2016-10-11 10:51
https://kumti.com/ish-guvernatori-sami-lushtaku-dhe-ahmet-shala-kerkuan-favore-per-njerez-me-te-kaluar-kriminale/60%Hourly2016-10-11 10:48
https://kumti.com/hijet-e-vrasjeve-qe-ndjekin-thacin/60%Hourly2016-10-11 10:44
https://kumti.com/bota-ka-arritur-ne-nje-pike-te-rrezikshme-thote-gorbachev/60%Hourly2016-10-11 10:39
https://kumti.com/uria-rrezikon-te-perfshije-haitin/60%Hourly2016-10-11 10:35
https://kumti.com/putin-shtyn-viziten-ne-france-per-shkak-te-sirise/60%Hourly2016-10-11 10:33
https://kumti.com/bajrami-thacit-e-ka-fundin-afer-veseli-vetem-zoti-e-di-fundin-e-secilit/60%Hourly2016-10-11 10:30
https://kumti.com/kosova-ka-110-prona-ne-serbi-por-ska-qasje-ne-to/60%Hourly2016-10-11 10:26
https://kumti.com/dalibor-jevtiq-do-ta-dergojme-ligjin-per-trepcen-ne-gjykaten-kushtetuese/60%Hourly2016-10-11 10:22
https://kumti.com/konjufca-klani-pronto-e-kontrollon-drejtesine/60%Hourly2016-10-11 10:21
https://kumti.com/kryeministri-yildirim-ak-partia-nuk-frikesohet-nga-aktet-e-pkk-se/60%Hourly2016-10-11 10:18
https://kumti.com/importi-i-turqise-ne-energji-do-te-ulet-me-10-miliarde-dollare/60%Hourly2016-10-11 10:15
https://kumti.com/per-vdekjen-e-besimtarit-qan-toka-dhe-qielli/60%Hourly2016-10-10 21:48
https://kumti.com/thenie-te-bukura-nga-iben-kajim-el-xheuzije/60%Hourly2016-10-10 21:47
https://kumti.com/o-allah-me-ndihmo-te-te-permend-ty/60%Hourly2016-10-10 21:45
https://kumti.com/2-menyrat-si-te-kerkosh-falje/60%Hourly2016-10-10 21:44
https://kumti.com/cila-grua-eshte-me-e-mire/60%Hourly2016-10-10 21:42
https://kumti.com/njerezit-e-moralshem-do-jene-me-profetet-diten-e-gjykmit/60%Hourly2016-10-10 21:41
https://kumti.com/banoret-me-te-paket-ne-xhennet/60%Hourly2016-10-10 21:39
https://kumti.com/vlera-e-atij-qe-fal-namazin-ne-xhami-dhe-pret-deri-sa-te-fal-namazin-tjeter/60%Hourly2016-10-10 21:37
https://kumti.com/shtate-gjerat-qe-sjellin-dashurine-ndaj-zotit/60%Hourly2016-10-10 21:35
https://kumti.com/qendroni-larg-ketij-njeriu/60%Hourly2016-10-10 21:33
https://kumti.com/si-duhet-te-behet-lutja-me-ze-te-ulet-apo-te-larte/60%Hourly2016-10-10 21:32
https://kumti.com/cfare-ndodh-me-ate-qe-e-vonon-namazin/60%Hourly2016-10-10 21:30
https://kumti.com/kurani-argument-per-ty/60%Hourly2016-10-10 21:29
https://kumti.com/fjalet-e-para-qe-duhet-te-mesojne-femijet/60%Hourly2016-10-10 21:28
https://kumti.com/kush-i-ben-keto-pune-allahu-do-ja-kthe-ne-te-njejten-menyre/60%Hourly2016-10-10 21:26
https://kumti.com/burimi-i-moralit-te-larte/60%Hourly2016-10-10 21:25
https://kumti.com/a-sherohet-magjia-me-magji/60%Hourly2016-10-10 21:23
https://kumti.com/durimi-i-engjejve-durimi-i-xhineve-durimi-i-njeriut/60%Hourly2016-10-10 21:22
https://kumti.com/6-veprat-qe-ju-mbyllin-portat-e-suksesit/60%Hourly2016-10-10 21:20
https://kumti.com/durimi-ne-permbajtjen-nga-veprimi-i-keq/60%Hourly2016-10-10 21:07
https://kumti.com/2-kriteret-qe-nje-veper-e-mire-te-pranohet-tek-zoti/60%Hourly2016-10-10 21:06
https://kumti.com/si-te-sprovon-allahu-ne-begati-apo-me-fatkeqesi/60%Hourly2016-10-10 21:04
https://kumti.com/shenjat-treguese-te-lumturise-jane/60%Hourly2016-10-10 21:03
https://kumti.com/si-te-durosh-gjate-koheve-te-veshtira-dhe-kur-je-i-sprovuar/60%Hourly2016-10-10 21:01
https://kumti.com/si-eshte-realiteti-i-kesaj-bote/60%Hourly2016-10-10 21:00
https://kumti.com/3-kohet-kur-eshte-i-nevojshem-durimi/60%Hourly2016-10-10 20:58
https://kumti.com/cilesi-negative-te-natyres-se-njeriut-qe-permenden-ne-kuran/60%Hourly2016-10-10 20:57
https://kumti.com/ku-dallojne-sunetet-e-namazit-te-sabahut-nga-sunetet-e-tjera/60%Hourly2016-10-10 20:55
https://kumti.com/turpi-ndaj-allahut-eshte-nje-moral-fisnik-dhe-nje-virtyt-madheshtor/60%Hourly2016-10-10 20:44
https://kumti.com/kur-mekatet-te-dergojne-ne-xhenet/60%Hourly2016-10-10 20:41
https://kumti.com/5-celesat-e-fshehtesie-e-nuk-i-di-askush-pervec-allahut/60%Hourly2016-10-10 20:40
https://kumti.com/a-e-di-se-kush-e-di-te-fshehten/60%Hourly2016-10-10 20:38
https://kumti.com/ai-qe-vdes-ne-kete-gjendje-do-te-jete-me-profetet/60%Hourly2016-10-10 20:36
https://kumti.com/mesoni-se-ku-dallohen-engjjejt-nga-xhindet/60%Hourly2016-10-10 20:34
https://kumti.com/nje-rrezik-i-madhe-per-njeriun/60%Hourly2016-10-10 20:30
https://kumti.com/4-menyrat-se-si-duhet-te-mburresh-me-veten-tende/60%Hourly2016-10-10 20:29
https://kumti.com/ky-eshte-adhurimi-me-i-mire/60%Hourly2016-10-10 20:27
https://kumti.com/7-mesimet-e-ajetit-kursi/60%Hourly2016-10-10 20:25
https://kumti.com/shkaterro-ziline-perpara-se-te-shkaterroje-ajo-ty/60%Hourly2016-10-10 20:24
https://kumti.com/kush-jane-njerezit-e-mire-dhe-njerezit-e-keqinje/60%Hourly2016-10-10 20:22
https://kumti.com/si-te-fitosh-zemrat-e-njerezve-histori/60%Hourly2016-10-10 20:20
https://kumti.com/mos-e-urre-gruan-tende/60%Hourly2016-10-10 20:18
https://kumti.com/para-se-te-maresh-nje-vendim/60%Hourly2016-10-10 20:16
https://kumti.com/engjejt-rrine-prane-te-moralshmeve-ndersa-shejtanet-larg-tyre/60%Hourly2016-10-10 20:15
https://kumti.com/3-urtesite-e-lutjes-se-junusit-alejhi-selam/60%Hourly2016-10-10 20:12
https://kumti.com/besimtari-me-moralin-e-tij-te-mire-arrin-graden-e-atyre-besimtareve-qe-agjerojne-dhe-falen-shume/60%Hourly2016-10-10 20:11
https://kumti.com/5-ide-per-sadaka-qe-shperblehesh-per-to-edhe-pas-vdekjes-tende/60%Hourly2016-10-10 20:09
https://kumti.com/nata-e-pare-ne-boten-tjeter/60%Hourly2016-10-10 20:07
https://kumti.com/si-mund-ta-largoje-njeriu-nga-zemra-e-tij-urrejtjen-dhe-smiren-per-te-tjeret/60%Hourly2016-10-10 20:04
https://kumti.com/5-kategorite-e-kafsheve-te-ndaluara/60%Hourly2016-10-10 20:01
https://kumti.com/buzeqesh-dhe-do-ndihesh-shume-mire/60%Hourly2016-10-10 19:59
https://kumti.com/duhani-hallall-apo/60%Hourly2016-10-10 19:57
https://kumti.com/a-deshiron-te-pendohesh-dhe-ta-lesh-duhanin/60%Hourly2016-10-10 19:56
https://kumti.com/18-rregulla-per-te-cilat-ka-nevoje-muslimani-ne-periudha-te-sprovave/60%Hourly2016-10-10 19:54
https://kumti.com/koha-kur-duhet-bere-dhikri-i-mengjesit-dhe-mbremjes/60%Hourly2016-10-10 19:52
https://kumti.com/nje-lutje-e-rendesishme-qe-duhet-ta-mesojme/60%Hourly2016-10-10 19:51
https://kumti.com/3-keshilla-te-bukura/60%Hourly2016-10-10 19:49
https://kumti.com/gjumi-pas-namazit-te-drekes/60%Hourly2016-10-10 19:46
https://kumti.com/nese-deshiron-te-jesh-i-mencur-i-urte/60%Hourly2016-10-10 19:44
https://kumti.com/dijetari-dhe-hajduti/60%Hourly2016-10-10 19:42
https://kumti.com/begatite-dhe-dobite-e-shiut/60%Hourly2016-10-10 19:38
https://kumti.com/bik-u-spo-na-lejohet-ndertimi-i-xhamise-ndersa-per-kishen-po/60%Hourly2016-10-10 18:00
https://kumti.com/komuna-e-prishtines-ende-spo-i-jep-leje-bik-ut-per-xhamine-qendrore/60%Hourly2016-10-10 17:55
https://kumti.com/objekti-i-djallit-qe-mbrohet-nemer-tzotit/60%Hourly2016-10-10 15:09
https://kumti.com/cka-nenkupton-dhe-nuk-nenkupton-toleranca-fetare/60%Hourly2016-10-10 15:06
https://kumti.com/juve-transferon-supertalentin-palestinez/60%Hourly2016-10-10 15:02
https://kumti.com/ish-guvernatori-hashim-rexhepi-rrefen-anen-mafioze-te-hashim-thacit/60%Hourly2016-10-10 14:56
https://kumti.com/putini-do-te-takohet-me-erdoganin/60%Hourly2016-10-10 14:10
https://kumti.com/zbulohet-varreze-masive-ne-oborrin-e-shtepise-se-ali-ahmetit/60%Hourly2016-10-10 13:17
https://kumti.com/na-ka-pushtuar-shba-fisi-qe-sdi-cfare-ndodh-ne-vendin-e-tyre/60%Hourly2016-10-10 13:15
https://kumti.com/vrasesi-i-drejtorit-te-komunes-se-prishtines-denohet-me-27-vjet-burgim/60%Hourly2016-10-10 12:58
https://kumti.com/nehat-thaci-mohon-akuzat/60%Hourly2016-10-10 12:57
https://kumti.com/clinton-nuk-jemi-kunder-islamit-demagogjia-e-trump-e-rrezikshme/60%Hourly2016-10-10 12:08
https://kumti.com/bekim-laci-sintagma-feja-e-te-pareve-eshte-manipulim-per-qellime-propaganduese/60%Hourly2016-10-10 12:04
https://kumti.com/hapet-ne-menyre-solemne-xhamia-e-fshatit-drugove-te-kercoves/60%Hourly2016-10-10 11:52
https://kumti.com/kelmendi-vetem-me-mbjelljen-e-pemeve-kosova-mund-te-fitoje-miliardat-video/60%Hourly2016-10-10 10:54
https://kumti.com/cmimet-nobel-qe-nuk-duhet-te-ishin-dhene/60%Hourly2016-10-10 10:42
https://kumti.com/kujdes-me-postimin-e-fotove-te-femijeve-ne-rrjetet-sociale/60%Hourly2016-10-10 10:35
https://kumti.com/prinder-ky-aparat-mban-femijet-larg-internetit/60%Hourly2016-10-10 09:50
https://kumti.com/foto16-keto-tortura-cnjerezore-perdoreshin-deri-nje-shekull-me-pare/60%Hourly2016-10-10 09:47
https://kumti.com/studimi-kosovaret-njerezit-me-bamires-ne-ballkan/60%Hourly2016-10-10 09:39
https://kumti.com/serbet-blejne-nuse-ne-shqiperi-per-5-mije-e-500-euro/60%Hourly2016-10-10 09:36
https://kumti.com/kapen-me-40-kilograme-droge-dy-gostivaras/60%Hourly2016-10-10 09:24
https://kumti.com/mbi-60-kosovare-kane-humbur-jeten-ne-vendet-e-punes/60%Hourly2016-10-10 09:21
https://kumti.com/familja-skamnore-nga-fushe-kosova-behet-me-shtepi-te-re-fale-vullnetit-te-qytetareve-video/60%Hourly2016-10-10 08:24
https://kumti.com/unicef-thirrje-per-nderprerjen-e-menjehershme-te-dhunes-ne-halep/60%Hourly2016-10-10 08:21
https://kumti.com/kisha-ne-llapushnik/60%Hourly2016-10-10 08:12
https://kumti.com/celja-e-nje-kishe-ne-llapushnik-hoxha-i-drenasit-e-konsideron-si-politike/60%Hourly2016-10-10 08:09
https://kumti.com/nje-lexim-i-vlefshem-i-te-sotmes-sone/60%Hourly2016-10-10 08:00
https://kumti.com/ministria-e-shendetesise-jep-tenderin-per-ilacin-fals/60%Hourly2016-10-10 06:44
https://kumti.com/shiu-i-pa-fat-lane-shqiperine-e-magjishme-spanja-triumfon/60%Hourly2016-10-09 21:47
https://kumti.com/vidhen-donacionet-ne-nje-xhami-ne-tetove/60%Hourly2016-10-09 14:36
https://kumti.com/okb-deshtojne-rezolutat-per-sirine-njera-ndalet-nga-vetoja-ruse/60%Hourly2016-10-09 14:13
https://kumti.com/hoxha-i-drenasit-kisha-e-llapushnikut-objekt-fesati/60%Hourly2016-10-09 12:48
https://kumti.com/duaja-e-mjekrres-500-denare-plas-gallata-ne-rrjete-sociale-foto/60%Hourly2016-10-09 12:44
https://kumti.com/dr-gezim-kelmendi-duke-i-lutur-deputetet-foto/60%Hourly2016-10-09 12:41
https://kumti.com/jahmir-hyka-bashke-me-hoxhe-ahmed-kalaja-foto/60%Hourly2016-10-09 12:37
https://kumti.com/terorizmi-vs-liria-foto/60%Hourly2016-10-09 12:34
https://kumti.com/a-po-do-civilizim-islam-ndaj-gruas-ja-qe-ta-jap/60%Hourly2016-10-09 12:26
https://kumti.com/ja-cfare-te-ben-zinaja/60%Hourly2016-10-09 12:24
https://kumti.com/feto-ushtron-presion-ndaj-mediumeve-qe-publikojne-te-verteten-ne-kosove/60%Hourly2016-10-09 12:20
https://kumti.com/u-pyet-mulla-jakupi-a-jane-duke-e-lene-shqiptaret-fene/60%Hourly2016-10-09 12:18
https://kumti.com/revista-time-citon-ajetin-kuranor-ne-lidhje-me-helmetat-e-bardha-te-sirise/60%Hourly2016-10-09 12:15
https://kumti.com/sillu-mire-edhe-ndaj-atyre-qe-nuk-kane-sjellje-te-mire/60%Hourly2016-10-09 12:12
https://kumti.com/sejdiu-ligji-e-con-trepcen-ne-dialogun-e-brukselit/60%Hourly2016-10-08 15:28
https://kumti.com/veteranet-paralajmerojne-protesta-nese-spaguhen/60%Hourly2016-10-08 15:26
https://kumti.com/uncker-shfaqet-i-drejtperdrejte-mjaft-me-shtetet-e-bashkuara-te-europes-populli-nuk-i-do/60%Hourly2016-10-08 15:25
https://kumti.com/pd-i-pergjigjet-tahirit-po-ben-si-vrases-i-penduar/60%Hourly2016-10-08 15:16
https://kumti.com/buxheti-2-miliarde-euro-per-vitin-e-ardhshem-veshtire-se-arrihet/60%Hourly2016-10-08 15:14
https://kumti.com/gjuriq-mustafes-sdo-mund-ta-vizitosh-kurre-trepcen/60%Hourly2016-10-08 15:12
https://kumti.com/presidenti-thaci-nuk-ka-bere-asgje-per-dekriminalizimin-e-skenes-politike/60%Hourly2016-10-08 15:09
https://kumti.com/vazhdojne-sulmet-ndaj-xhamive-ne-gjermani/60%Hourly2016-10-08 15:07
https://kumti.com/lista-serbe-rishqyrton-pozicionin-brenda-qeverise/60%Hourly2016-10-08 15:06
https://kumti.com/situata-politike-zvogelon-investimet-nderkombetare/60%Hourly2016-10-08 15:00
https://kumti.com/gjigantit-trepca-i-duhet-kohe-te-rimekembet/60%Hourly2016-10-08 14:58
https://kumti.com/presidenti-erdogan-viziton-kantierin-e-tunelit-te-euroazise/60%Hourly2016-10-08 14:56
https://kumti.com/mandati-i-kreut-te-okb-se-drejt-perfundimit/60%Hourly2016-10-08 14:54
https://kumti.com/yildirim-siguria-dhe-uniteti-i-turqise-per-ne-jane-thelbesore/60%Hourly2016-10-08 14:51
https://kumti.com/islanda-vend-i-zjarrit-dhe-akullit/60%Hourly2016-10-08 14:49
https://kumti.com/nga-uragani-mattew-vazhdon-te-rritet-numri-i-viktimave/60%Hourly2016-10-08 14:47
https://kumti.com/asadi-u-ofron-amnisti-rebeleve-nese-dorezohen-ne-alepo/60%Hourly2016-10-07 16:04
https://kumti.com/si-ne-filma-ne-qender-te-prishtines-mashkull-kercenon-femren-me-arme/60%Hourly2016-10-07 15:58
https://kumti.com/naim-frasheri-ne-pullen-postare-te-iranit/60%Hourly2016-10-07 15:54
https://kumti.com/organizata-humanitare-ihh-dergon-dhjetera-autoambulanca-ne-siri/60%Hourly2016-10-07 15:46
https://kumti.com/tregim-ju-jeni-qente-qe-allahu-i-ka-derguar-ne-token-e-tij/60%Hourly2016-10-07 15:42
https://kumti.com/shkodran-mustafi-falem-pese-here-ne-dite-do-te-shkoje-edhe-ne-meke/60%Hourly2016-10-07 15:35
https://kumti.com/ngaterroi-bomben-me-nje-loder-ja-si-vdiq-nje-4-vjecare-ne-halep/60%Hourly2016-10-07 15:31
https://kumti.com/izraeli-perserit-gjestin-e-2010-es-ndalon-nje-flotile-me-gra-aktiviste-nisur-drejt-gazes/60%Hourly2016-10-07 15:29
https://kumti.com/nobeli-i-paqes-jo-per-helmetat-e-bardha-te-sirise-por-per-presdentin-kolumbian/60%Hourly2016-10-07 15:27
https://kumti.com/shqiptaret-e-zvicres-u-solidarizuam-me-banoret-e-lagjes-hasanbeg-dhe-me-gjere/60%Hourly2016-10-07 15:24
https://kumti.com/kur-nuhu-a-s-e-ftoi-djalin-e-tij-te-shpetoj-nga-permbytja-i-tha/60%Hourly2016-10-07 15:22
https://kumti.com/eshte-pa-dyshim-dashnia-e-resulull-llahut-a-s-per-ne/60%Hourly2016-10-07 15:20
https://kumti.com/namazin-e-udheheq-drejtori-i-shkolles-foto/60%Hourly2016-10-07 15:18
https://kumti.com/lufta-ne-siri-aleppo-qyteti-germadhe/60%Hourly2016-10-07 15:15
https://kumti.com/nje-kuti-me-cokollata/60%Hourly2016-10-07 15:00
https://kumti.com/ja-cfare-tha-hafiz-ali-korca-kur-e-veshen-si-prift/60%Hourly2016-10-07 14:36
https://kumti.com/ja-cfare-ndodhi-ne-parlamentin-europian/60%Hourly2016-10-07 14:07
https://kumti.com/keto-jane-brendet-me-te-shtrenjta-ne-bote-per-vitin-2016/60%Hourly2016-10-07 12:20
https://kumti.com/kurse-para-dhe-kohe-duke-perdorur-aplikacionin-aksionalarm/60%Hourly2016-10-07 09:37
https://kumti.com/ju-kujtohet-vogelushja-qe-u-nxor-e-gjalle-nga-rrenojat-nga-zjarrfikesi-shikoni-momentin-emocionues-te-ribashkimit-me-heroin-e-saj/60%Hourly2016-10-06 19:20
https://kumti.com/merkel-mbyllja-e-rrugeve-te-ballkanit-nuk-e-zgjidh-krizen-e-refugjateve/60%Hourly2016-10-06 16:03
https://kumti.com/bleve-iphone-7-je-i-pushuar-nga-puna/60%Hourly2016-10-06 15:35
https://kumti.com/rasti-i-kumanoves-keqtrajtohen-te-akuzuarit-15-kerkojne-ndihme-mjekesore/60%Hourly2016-10-06 15:30
https://kumti.com/erdoan-putin-bisedojne-ne-telefon-per-sirine/60%Hourly2016-10-06 14:13
https://kumti.com/rrezohet-avioni-i-izraelit-f-16-qe-bombardoi-gazen-vdes-piloti/60%Hourly2016-10-06 14:11
https://kumti.com/okb-per-dy-muaj-alepo-mund-te-shkaterrohet-plotesisht/60%Hourly2016-10-06 13:34
https://kumti.com/epidemia-e-droges-kjo-video-tronditese-duhet-tju-ndergjegjesoje/60%Hourly2016-10-06 13:29
https://kumti.com/tronditet-serish-shkodra-vritet-duke-punuar-token-qe-e-kishte-me-qira/60%Hourly2016-10-06 13:24
https://kumti.com/pak-drite-para-perendimit-te-nje-perpjekjeje/60%Hourly2016-10-06 13:12
https://kumti.com/a-e-di-cdo-te-thote-te-dashurosh/60%Hourly2016-10-06 09:59
https://kumti.com/radio-pendimi-dhjete-vite-sakrifice-ne-rrugen-e-allahut/60%Hourly2016-10-06 09:56
https://kumti.com/nxirren-nga-deti-trupat-e-28-emigranteve/60%Hourly2016-10-06 09:45
https://kumti.com/levizja-besa-nese-keni-kercnime-nga-vmro-ja-ne-ju-garantojme-siguri-te-plote/60%Hourly2016-10-06 09:17
https://kumti.com/levizja-besa-bdi-pdsh-nderpriteni-menjehere-politiken-tuaj-antishqiptare/60%Hourly2016-10-06 09:15
https://kumti.com/imam-ebu-hanifja-dhe-mijte/60%Hourly2016-10-06 09:12
https://kumti.com/coptimi-i-shqiperise-konferenca-e-londres-perandoria-osmane/60%Hourly2016-10-06 09:10
https://kumti.com/vazhdon-fushata-e-izraelit-per-ti-ndryshuar-statusin-xhamise-al-aksa/60%Hourly2016-10-06 08:54
https://kumti.com/schaeuble-therret-ne-krijimin-e-nje-islami-gjerman/60%Hourly2016-10-06 08:51
https://kumti.com/10-arsyet-pse-jezusi-nuk-eshte-zot/60%Hourly2016-10-06 08:49
https://kumti.com/shkodran-mustafi-rrefen-per-bild-pse-islami-eshte-gjeja-me-e-rendesishme-ne-jeten-time/60%Hourly2016-10-06 08:47
https://kumti.com/dhunti-hyjnore-qe-shpesh-i-neglizhojme/60%Hourly2016-10-06 08:42
https://kumti.com/burgjet-ne-shqiperi-dhune-semundje-dhe-mbipopullim/60%Hourly2016-10-06 08:09
https://kumti.com/fituesja-e-nobelit-ne-letersi-vrisni-ide-mos-vrisni-njerez/60%Hourly2016-10-06 07:44
https://kumti.com/pini-me-shume-caj/60%Hourly2016-10-06 07:24
https://kumti.com/shba-ne-alarm-arrestohet-kontraktori-i-nsa-shiti-informacione-sekrete/60%Hourly2016-10-06 07:15
https://kumti.com/lazarati-dy-vjet-pas-aksionit-qe-zhduku-hashashin-video/60%Hourly2016-10-06 07:12
https://kumti.com/kacanikasi-e-kthen-veturen-ne-sharre-per-dru-video/60%Hourly2016-10-06 06:59
https://kumti.com/pse-nuk-do-te-me-shohesh-mire/60%Hourly2016-10-05 23:59
https://kumti.com/per-vdekjen-tende-mos-u-brengos/60%Hourly2016-10-05 22:46
https://kumti.com/si-mund-te-mesoni-dhe-perfitoni-njohurit-e-reja-falas-nga-37-faqe-ne-internet/60%Hourly2016-10-05 19:46
https://kumti.com/thana-cornus-mas-l/60%Hourly2016-10-05 19:38
https://kumti.com/metodat-e-profetit-per-trajtimin-e-gabimeve-te-njerezve/60%Hourly2016-10-05 19:28
https://kumti.com/eliminohet-jeremic-portugezi-antonio-guterres-eshte-sekretar-i-ri-i-okbse/60%Hourly2016-10-05 16:20
https://kumti.com/vuciq-vendimi-per-telekomunikacionin-ne-kosove-i-rende/60%Hourly2016-10-05 16:17
https://kumti.com/hurmat-ilaci-kunder-plakjes-dhe-kancerit/60%Hourly2016-10-05 16:16
https://kumti.com/be-i-dhuron-gjeorgjise-liberalizimin-e-vizave-por-me-nje/60%Hourly2016-10-05 16:15
https://kumti.com/zenun-pajaziti-planifikoi-ta-emeronte-vellane-ne-bordin-e-hidromoraves/60%Hourly2016-10-05 16:13
https://kumti.com/kanabisi-ska-fund-asgjesohen-mbi-10-mije-rrenje-ne-mat/60%Hourly2016-10-05 16:10
https://kumti.com/ymeri-anulimi-i-ketij-demarkacioni-shmang-luften/60%Hourly2016-10-05 16:09
https://kumti.com/forcat-turke-shkaterrojne-kater-shtabe-te-daesh-it-ne-siri/60%Hourly2016-10-05 16:06
https://kumti.com/be-ja-premton-1-3-miliard-euro-ndihma-per-afganistanin/60%Hourly2016-10-05 16:04
https://kumti.com/jemi-te-gatshem-per-cdo-bashkepunim-per-pastrimin-e-irakut-nga-terrorizmi/60%Hourly2016-10-05 16:02
https://kumti.com/7-punetore-kane-humbur-jeten-kete-vit-prijne-te-ndertimtarise/60%Hourly2016-10-05 16:00
https://kumti.com/mustafa-me-ligjin-per-trepcen-hapet-e-ardhmja-e-saj/60%Hourly2016-10-05 15:58
https://kumti.com/bien-investimet-ne-kosove-renie-ka-edhe-ne-eksporte-e-remitenca/60%Hourly2016-10-05 15:56
https://kumti.com/video-rrefimi-i-12-vjecares-qe-u-perdhunua-nga-njerku/60%Hourly2016-10-05 15:34
https://kumti.com/ne-harvard-gjenden-libra-te-bere-me-lekure-njeriu/60%Hourly2016-10-05 15:30
https://kumti.com/dy-te-rinjte-qe-u-denuan-nga-deklaratat-kerkojne-lirine-ne-apel/60%Hourly2016-10-05 15:02
https://kumti.com/tjeter-skandal-per-yahoo-ka-skanuar-miliona-e-mail-per-llogari-te-fbi-se/60%Hourly2016-10-05 14:54
https://kumti.com/cka-thote-vellau-mbi-shkollimin-e-femijeve-ne-disa-shkolla/60%Hourly2016-10-05 14:49
https://kumti.com/pse-rrjetet-sociale-jane-falas/60%Hourly2016-10-05 14:43
https://kumti.com/si-te-flisni-ne-ate-menyre-qe-te-gjithe-njerezit-do-te-duan-tju-degjojne/60%Hourly2016-10-05 14:35
https://kumti.com/edhe-nje-person-tjeter-vritet-nga-policia/60%Hourly2016-10-05 14:22
https://kumti.com/okb-sistemi-shendetesor-ne-aleppo-ne-prag-te-kolapsit/60%Hourly2016-10-05 10:14
https://kumti.com/civilet-ne-alepo-po-perjetojne-ferr-te-gjalle/60%Hourly2016-10-05 10:12
https://kumti.com/zvicra-pranon-per-here-te-pare-refugjate-siriane/60%Hourly2016-10-05 10:10
https://kumti.com/lavrov-pezullimi-i-marreveshjes-per-sirine-nga-paqartesite-e-qendrimit-te-shba-ve/60%Hourly2016-10-05 10:07
https://kumti.com/shba-pezullon-kontaktet-bilaterale-me-rusine-per-sirine/60%Hourly2016-10-05 10:01
https://kumti.com/shba-suspendon-bisedimet-me-rusine-per-sirine/60%Hourly2016-10-05 09:56
https://kumti.com/turqi-shkarkohen-nga-detyra-12-801-te-punesuar-ne-drejtorine-e-policise/60%Hourly2016-10-05 09:53
https://kumti.com/egjipt-policia-qellon-per-vdekje-dy-lider-te-vellazerise-myslimane/60%Hourly2016-10-05 09:51
https://kumti.com/me-shume-se-4-000-siriane-kthehen-ne-jarabulus/60%Hourly2016-10-05 09:49
https://kumti.com/bekir-bozdag-kemi-informacione-se-gyleni-mund-te-largohet-ne-vende-tjera/60%Hourly2016-10-05 09:45
https://kumti.com/okb-reagon-per-pezullimin-e-kontakteve-mes-shba-se-dhe-rusise/60%Hourly2016-10-05 09:43
https://kumti.com/turqia-denon-vendimin-e-parlamentit-te-irakut/60%Hourly2016-10-05 09:41
https://kumti.com/visar-ymeri-nehat-thaci-po-mbahet-si-rob-lufte-ne-serbi/60%Hourly2016-10-05 09:39
https://kumti.com/trump-rusia-e-shkeli-armepushimin-dhe-nuk-ka-respekt-per-obamen/60%Hourly2016-10-05 09:37
https://kumti.com/biseda-qe-mund-ta-coje-ne-burg-zenun-pajazitin/60%Hourly2016-10-05 09:35
https://kumti.com/agani-kryetar-legjitim-i-pd-se-jam-une/60%Hourly2016-10-05 09:33
https://kumti.com/bdi-pdsh-ju-me-veprimin-tuaj-i-sherbyet-edhe-nje-here-vmro-se/60%Hourly2016-10-05 09:06
https://kumti.com/duidpa-verni-do-smrt-nuk-e-votuan-zbardhjen-e-rastit-monstra/60%Hourly2016-10-05 09:04
https://kumti.com/bdi-e-pdsh-dore-per-dore-me-vmro-ne-kunder-zbardhjes-se-rastit-monstra-sopoti-dhe-lagjes-trimave/60%Hourly2016-10-05 08:15
https://kumti.com/birra-dhe-besimtari-mysliman-mustafi-i-dhashe-nji-mesim-te-mire-valencias/60%Hourly2016-10-05 07:54
https://kumti.com/a-do-te-digjet-per-here-te-peste-xhamia-e-ibrit/60%Hourly2016-10-05 07:48
https://kumti.com/ligji-i-senatit-amerikan-mbi-11-shtatorin-hyn-ne-loje-reciprociteti-turqia-mund-te-padise-shba-per-viktimat-e-grushtit-te-shtetit/60%Hourly2016-10-05 07:45
https://kumti.com/publikohet-emaili-sekret-clinton-te-shkaterrojme-sirine-per-te-shpetuar-izraelin-foto/60%Hourly2016-10-05 07:40
https://kumti.com/bashkimi-europian-nuk-komenton-arrestimin-e-nehat-thacit/60%Hourly2016-10-05 07:23
https://kumti.com/sa-i-mire-eshte-namazi-i-sabahut/60%Hourly2016-10-05 03:59
https://kumti.com/nuk-dua-te-fle-gjume-pa-e-falur-namazin-e-jacise/60%Hourly2016-10-04 23:09
https://kumti.com/njeri-i-verber-dhe-tjetri-pa-duar-shoket-qe-ndihmojne-njeri-tjetrin-foto/60%Hourly2016-10-04 17:38
https://kumti.com/hoxha-abaz-xhuka-do-ti-fitoj-zgjedhjet-me-ndihmen-e-serbise/60%Hourly2016-10-04 17:14
https://kumti.com/kastrioti-i-beses-per-mosvotimin-e-ligjeve-te-psp-se-vmro-me-te-sigurte-i-ka-deputetet-e-bdi-e-pdsh-se-sa-deputetet-e-saj/60%Hourly2016-10-04 17:12
https://kumti.com/bdi-nuk-deshiron-te-zbardhet-monstra/60%Hourly2016-10-04 17:09
https://kumti.com/kelmendi-nuk-merr-pergjigje-per-seancen-e-thacit-flet-edhe-per-pucin-ne-pd/60%Hourly2016-10-04 16:40
https://kumti.com/erdogani-u-ben-thirrje-vendeve-islame-te-tregojne-solidaritet-mes-tyre-karshi-zhvillimeve/60%Hourly2016-10-04 16:37
https://kumti.com/a-doni-te-shkoni-per-pushime-ne-aleppo-video/60%Hourly2016-10-04 16:35
https://kumti.com/termet-i-ri-ne-shkup/60%Hourly2016-10-04 16:33
https://kumti.com/te-xhamia-musliman-te-mexha-shejtan/60%Hourly2016-10-04 16:30
https://kumti.com/mos-u-dorezo/60%Hourly2016-10-04 16:28
https://kumti.com/lulet-e-shtypura-te-halepit-si-po-e-shnderrojne-bombarduesit-ruse-historine-ne-rrenoja/60%Hourly2016-10-04 16:25
https://kumti.com/bilal-animacioni-arab-per-myezinin-e-muhamedit-alejhi-selam/60%Hourly2016-10-04 16:22
https://kumti.com/a-ke-ndonje-nevoje-mor-bir/60%Hourly2016-10-04 16:20
https://kumti.com/mesuesja-shkarkohet-sepse-ofendoi-michelle-obama-n/60%Hourly2016-10-04 10:30
https://kumti.com/kush-e-krijoi-konfliktin-me-biznesmenin/60%Hourly2016-10-04 07:44
https://kumti.com/sot-dita-e-kafsheve/60%Hourly2016-10-04 07:35
https://kumti.com/kryeauditori-i-kosoves-up-ja-dhe-komuna-e-dragashit-institucionet-me-te-papergjegjshme/60%Hourly2016-10-04 07:34
https://kumti.com/dy-te-vrare-dhe-kater-te-plagosur-ne-shkoder/60%Hourly2016-10-04 07:09
https://kumti.com/shtohen-tensionet-mes-kosoves-e-serbise/60%Hourly2016-10-04 07:07
https://kumti.com/kongresi-i-cecenise-sunite-sipas-mezhebit-te-putinit-dhe-djaloshit-te-tij-te-llastuar/60%Hourly2016-10-04 07:02
https://kumti.com/dragan-pavllovic-latas-e-quan-muhamed-zekirin-muxhahedin/60%Hourly2016-10-03 18:21
https://kumti.com/gjuriq-perbuz-ndalesen-te-dielen-jam-ne-kosove-po-i-hetojme-enver-hoxhajn-dhe-edita-tahirin-per-shkelje-te-ligjeve-te-serbise/60%Hourly2016-10-03 17:19
https://kumti.com/i-pari-qe-duhet-te-merret-ne-pyetje-per-vrasjen-e-ahmet-krasniqit-eshte-bujar-bukoshi/60%Hourly2016-10-03 17:14
https://kumti.com/policia-u-ben-8-me-2-shofereve-5-mije-gjoba-ne-fundjave/60%Hourly2016-10-03 17:11
https://kumti.com/putin-pezullon-marreveshjen-e-plutoniumit-me-shba/60%Hourly2016-10-03 17:09
https://kumti.com/kilis-qyteti-qe-mirepret-13-here-me-shume-refugjate-se-franca/60%Hourly2016-10-03 17:08
https://kumti.com/nipi-i-komandantit-tregon-paprekshmerine-ne-krye-te-postes/60%Hourly2016-10-03 17:05
https://kumti.com/shkembimet-mes-kosoves-dhe-shqiperise-arriten-vleren-e-200-milioneve/60%Hourly2016-10-03 17:03
https://kumti.com/margvelashvili-rusia-te-mos-perzihet-ne-punet-e-fqinjeve/60%Hourly2016-10-03 17:02
https://kumti.com/kosova-paralajmeron-masa-reciproke-ndaj-serbise/60%Hourly2016-10-03 16:38
https://kumti.com/tenderet-sherbyen-per-afera-korruptive/60%Hourly2016-10-03 16:06
https://kumti.com/kuvendi-nuk-e-di-kur-procedohet-demarkacioni/60%Hourly2016-10-03 16:02
https://kumti.com/yildirim-ekonomia-e-turqise-dhe-besimi-ndaj-saj-vazhdon-te-rritet/60%Hourly2016-10-03 15:59
https://kumti.com/eulex-i-e-merr-ne-pyetje-harjedin-kucin/60%Hourly2016-10-03 15:55
https://kumti.com/eduard-kukan-droga-nje-problem-gjigant-per-shqiperine/60%Hourly2016-10-03 14:19
https://kumti.com/facebook-lanson-messengerin-e-ri/60%Hourly2016-10-03 14:17
https://kumti.com/situata-ne-siri-unicef-jane-vrare-mbi-100-femije-ne-3-dite/60%Hourly2016-10-03 11:56
https://kumti.com/elvis-naci-neve-nuk-na-ndan-mjekrra/60%Hourly2016-10-03 11:12
https://kumti.com/kur-i-vjen-momenti-i-vdekjes-njeriut/60%Hourly2016-10-03 11:10
https://kumti.com/erdogan-denon-kongresin-amerikan-per-shkak-te-ligjit-911-kunder-arabise-saudite/60%Hourly2016-10-03 11:07
https://kumti.com/perparojne-forcat-e-ushtrise-siriane-nderkohe-rritet-shqetesimi-dhe-indinjata-boterore-per-masakren-qe-po-ndodh-ne-helep/60%Hourly2016-10-03 11:05
https://kumti.com/yoshinori-ohsumi-fiton-nobelin-per-mjekesi/60%Hourly2016-10-03 10:15
https://kumti.com/prifterinjte-e-putinit-mberrijne-ne-maqedoni/60%Hourly2016-10-03 10:10
https://kumti.com/spasovski-muret-e-larta-nuk-mund-te-zgjidhin-ceshtjen-e-emigranteve/60%Hourly2016-10-03 09:53
https://kumti.com/erdogan-mes-vendeve-te-botes-islame-duhet-solidaritet-dhe-bashkepunim/60%Hourly2016-10-03 09:52
https://kumti.com/finalistet-e-world-car-awards-2017/60%Hourly2016-10-03 09:50
https://kumti.com/apple-humb-gjykimin-ndaj-virnetx-per-facetime-urdherohet-te-paguaje-302-4-milione-dollare/60%Hourly2016-10-03 09:47
https://kumti.com/gjermania-ben-26-vjet-e-bashkuar/60%Hourly2016-10-03 06:55
https://kumti.com/12-gjera-qe-nuk-i-dini-per-parate/60%Hourly2016-10-03 06:12
https://kumti.com/presidenti-i-filipineve-jam-si-hitleri-do-shfaros-3-milion-drogaxhinj/60%Hourly2016-10-03 06:05
https://kumti.com/referendumi-i-orbanit-per-refugjatet-deshton-ne-menyre-spektakolare/60%Hourly2016-10-03 05:42
https://kumti.com/te-nderpriten-bisedimet-me-serbine/60%Hourly2016-10-03 05:37
https://kumti.com/be-sulmet-ndaj-civileve-ne-halep-ne-kundershtim-me-te-drejten-nderkombetare/60%Hourly2016-10-02 16:40
https://kumti.com/ks-i-okb-se-diskuton-per-sulmet-ndaj-civileve-ne-halep/60%Hourly2016-10-02 16:38
https://kumti.com/ushtria-izraelite-arreston-19-palestineze/60%Hourly2016-10-02 16:36
https://kumti.com/fillon-perdorimi-i-kartave-te-kreditit-ne-iran/60%Hourly2016-10-02 16:34
https://kumti.com/turqi-autokolona-humanitare-e-okb-se-eshte-nisur-drejt-idlibit/60%Hourly2016-10-02 16:31
https://kumti.com/ne-siri-qe-nga-fillimi-i-konfliktit-jane-sulmuar-269-spitale/60%Hourly2016-10-02 16:29
https://kumti.com/daesh-i-mund-te-ndermarre-me-shume-sulme-me-arme-kimike/60%Hourly2016-10-02 16:24
https://kumti.com/kalin-bota-mbetet-spektatore-derisa-halepi-vazhdon-te-digjet/60%Hourly2016-10-02 16:21
https://kumti.com/abbas-veshtire-eshte-te-arrihet-marreveshje-paqesore-me-netanyahu-n/60%Hourly2016-10-02 16:18
https://kumti.com/ja-cfare-i-pati-bere-erdogani-peresit-video/60%Hourly2016-10-02 16:16
https://kumti.com/ministri-i-brendshem-gjerman-denon-sulmin-ndaj-xhamise-ne-dresden/60%Hourly2016-10-02 16:14
https://kumti.com/ke-publikon-raportin-vleresues-per-zbatimin-e-marreveshjes-be-turqi/60%Hourly2016-10-02 16:12
https://kumti.com/foto-struktura-e-ks-te-okb-se-bllokon-sistemin-nderkombetar/60%Hourly2016-10-02 15:59
https://kumti.com/ban-ki-moon-sulmi-me-qellim-ndaj-spitaleve-eshte-krim-lufte/60%Hourly2016-10-02 15:57
https://kumti.com/siri-humbi-motren-binjake-dhe-nenen-vete-ne-perpjekje-per-mbijetese/60%Hourly2016-10-02 15:54
https://kumti.com/ushtria-izraelite-arreston-39-palestineze/60%Hourly2016-10-02 15:51
https://kumti.com/italia-miraton-ligjin-kunder-xhamise/60%Hourly2016-10-02 15:48
https://kumti.com/zbulohet-nje-plan-i-feto-s-i-vitit-1990-per-grusht-shteti/60%Hourly2016-10-02 15:45
https://kumti.com/kartela-e-krimeve-te-shimon-peres-eshte-shume-e-fryre/60%Hourly2016-10-02 15:39
https://kumti.com/siri-sulmet-me-bomba-vakum-shkaktojne-20-te-vdekur/60%Hourly2016-10-02 15:37
https://kumti.com/hetimi-kunder-feto-s-ne-turqi-leshohet-urdher-per-arrestimin-e-75-zyrtareve-te-burgjeve/60%Hourly2016-10-02 15:35
https://kumti.com/izraeli-i-paguan-20-milione-dollare-demshperblim-turqise/60%Hourly2016-10-02 15:33
https://kumti.com/ne-sulmet-ajrore-ruse-ne-siri-per-nje-vit-jane-vrare-mbi-9-000-njerez/60%Hourly2016-10-02 15:29
https://kumti.com/rusia-mohon-te-kete-vrare-10-mije-vete-ne-siri/60%Hourly2016-10-02 15:26
https://kumti.com/policia-izraelite-vret-nje-palestinez-ne-bregun-perendimor/60%Hourly2016-10-02 15:24
https://kumti.com/organizata-e-shendetesise-kerkon-evakuim-urgjent-te-te-semureve-nga-alepo/60%Hourly2016-10-02 15:23
https://kumti.com/bombardimet-mbi-spitalin-ne-alepo-franca-i-konsideron-krim-lufte/60%Hourly2016-10-02 15:20
https://kumti.com/ofensiva-mburoja-e-eufratit-deri-tani-jane-cliruar-960-kilometra-katrore/60%Hourly2016-10-02 15:19
https://kumti.com/dokumentari-i-15-korrikut-se-shpejti-ne-ekranet-e-trt-se/60%Hourly2016-10-02 15:17
https://kumti.com/ligji-i-11-shtatorit-dorezohet-padia-e-pare-kunder-arabise-saudite/60%Hourly2016-10-02 14:28
https://kumti.com/ore-policore-ne-bregun-perendimor-per-shkak-te-festes-rosh-hashanah/60%Hourly2016-10-02 14:26
https://kumti.com/arrestohet-vellai-i-fetullah-gylenit/60%Hourly2016-10-02 14:22
https://kumti.com/goditet-nga-ajri-spitali-me-i-madhe-ne-alepo/60%Hourly2016-10-02 14:14
https://kumti.com/greqi-policia-greke-poshteron-5-femije-siriane-ai-kerkon-hetim/60%Hourly2016-10-02 14:05
https://kumti.com/arabia-saudite-paralajmeron-per-pasoja-ne-lidhje-me-ligjin-mbi-11-shtatorin/60%Hourly2016-10-02 12:55
https://kumti.com/tjeter-afrim-turko-arab-kryeministri-yilderim-pret-princin-nayef/60%Hourly2016-10-02 12:52
https://kumti.com/erdogan-takohet-me-princin-e-saudise-al-suud/60%Hourly2016-10-02 12:50
https://kumti.com/motra-te-nderuara-nje-dite-do-te-mbuloheni-prej-kokes-e-deri-ne-thember/60%Hourly2016-10-02 12:47
https://kumti.com/tirane-shkup-prishtine-foto/60%Hourly2016-10-02 12:43
https://kumti.com/bashkesia-islame-ankohet-se-askush-si-pyeti-per-ligjin-e-lirive-fetare/60%Hourly2016-10-02 12:39
https://kumti.com/inshallah-projekti-i-fundit-i-sting-ne-solidarizim-me-refugjatet/60%Hourly2016-10-02 12:36
https://kumti.com/muaji-muharrem-dhe-vlera-e-tij/60%Hourly2016-10-02 12:22
https://kumti.com/tehuajsimi-i-qytetit/60%Hourly2016-10-02 12:14
https://kumti.com/erdogan-ne-krah-te-arabise-saudite-gabuat-me-ligjin/60%Hourly2016-10-02 11:40
https://kumti.com/sllupcani-fshati-ku-gershetohet-dashuria-per-komb-e-fe/60%Hourly2016-10-02 11:24
https://kumti.com/ne-kosove-mund-te-kete-lufte-por-do-te-jete-per-ekzistence/60%Hourly2016-10-02 10:28
https://kumti.com/nyt-trump-per-18-vite-ka-bere-evazion-fiskal/60%Hourly2016-10-02 10:24
https://kumti.com/kandidate-per-cmimin-nobel-per-paqe-edhe-banoret-e-lesbosit-ne-greqi/60%Hourly2016-10-02 10:20
https://kumti.com/thyhet-rekordi-i-shpejtesise/60%Hourly2016-10-02 10:16
https://kumti.com/92-perqind-e-botes-jeton-ne-ajer-te-ndotur/60%Hourly2016-10-02 10:13
https://kumti.com/bilanci-i-rruges-se-kombit/60%Hourly2016-10-02 10:09
https://kumti.com/nuk-marrin-pjese-ortodokset-papa-predikon-ne-stadiumin-bosh/60%Hourly2016-10-02 09:54
https://kumti.com/ajo-qe-po-ndodh-ne-alepo-eshte-me-keq-se-gjate-bombardimit-te-sarajeves/60%Hourly2016-10-02 09:43
https://kumti.com/gjysma-e-prishtines-e-uzurpuar/60%Hourly2016-10-02 06:32
https://kumti.com/e-duam-nehatin-te-i-kthehet-kosoves/60%Hourly2016-10-01 13:41
https://kumti.com/the-guardian-halepi-drejt-nje-lufte-sektare-shiiat-gati-per-sulm/60%Hourly2016-10-01 13:38
https://kumti.com/u-prish-dynjaja-ndryshim-seksi-ne-kopshtet-shqiptare-edukatoret-mund-te-jene-dhe-meshkuj/60%Hourly2016-10-01 13:35
https://kumti.com/dita-e-pare-e-shkolles-ne-egjipt-drejtori-udheheq-namazin-per-stafin-dhe-nxenesit-foto/60%Hourly2016-10-01 13:29
https://kumti.com/frika-nga-terri-mban-ne-jete-termocentralin-kosova-a/60%Hourly2016-10-01 11:29
https://kumti.com/fabrika-e-ujit-ne-shkabaj-pritet-te-finalizohet-ne-fillim-te-2017/60%Hourly2016-10-01 11:27
https://kumti.com/ushtria-turke-godet-pozicionet-e-organizates-terroriste-daesh-ne-siri/60%Hourly2016-10-01 11:25
https://kumti.com/dacic-nuk-do-te-kete-referendum-ne-vojvodine/60%Hourly2016-10-01 10:58
https://kumti.com/turqia-eksportuesi-me-i-madh-i-miellit-ne-bote/60%Hourly2016-10-01 10:56
https://kumti.com/gervalla-ekzekutuesit-e-jusufit-bardhoshit-dhe-kadriut-nuk-ishin-shqiptare/60%Hourly2016-10-01 10:54
https://kumti.com/i-vihet-dryni-aeroportit-te-gjakoves-leshojne-punen-te-gjithe-punetoret/60%Hourly2016-10-01 10:52
https://kumti.com/hoxhe-xheladin-leka-nga-kosova-merr-titullin-master-ne-shkencen-e-usuli-fikhut/60%Hourly2016-10-01 09:58
https://kumti.com/ti-shpetojme-femrat-shqiptare-nga-konkurrenca-e-pandershme-me-prostitutat/60%Hourly2016-10-01 07:39
https://kumti.com/eshte-gjalle-siriani-dhe-gazetarja-e-bbc-ne-lot-teksa-shpetohet-foshnja/60%Hourly2016-10-01 07:32
https://kumti.com/ngujimi-i-albineve-gjahtaret-duan-ti-therin/60%Hourly2016-10-01 04:12
https://kumti.com/mbi-50-per-qind-te-qytetareve-su-intereson-dialogu-kosove-serbi-43-per-qind-sdine-gje-per-marreveshjet/60%Hourly2016-10-01 04:07
https://kumti.com/si-ti-shtini-lakrat-turshi-receta-per-fillestaret/60%Hourly2016-10-01 04:06