XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/biskota-me-festeke/60%Hourly2016-11-07 10:34
https://kumti.com/golf-viii-arrin-ne-2018-n/60%Hourly2016-11-07 08:16
https://kumti.com/shenjat-qe-nuk-jeni-duke-konsumuar-mjaft-karbohidrate/60%Hourly2016-11-07 08:15
https://kumti.com/specialja-nis-gjahun-ne-pjesen-e-pare-te-2017-se/60%Hourly2016-11-07 08:12
https://kumti.com/emrat-e-klerikeve-musliman-qe-u-masakruan-ne-komunizem/60%Hourly2016-11-07 07:24
https://kumti.com/france-denim-me-burg-per-shkak-te-wi-fi-se-me-emrin-daesh-21/60%Hourly2016-11-07 07:12
https://kumti.com/yildirim-rrjetet-e-poshtera-qe-ngrihen-njeri-pas-tjetrit-kunder-nesh-do-ti-mposhtim/60%Hourly2016-11-07 07:09
https://kumti.com/lideri-i-opozites-siriane-nuk-na-duhen-luftetaret-e-huaj/60%Hourly2016-11-07 07:07
https://kumti.com/nuk-sqarohet-vdekja-misterioze-e-astrit-deharit/60%Hourly2016-11-07 07:02
https://kumti.com/kjo-eshte-refugjatja-me-e-moshuar-ne-bote/60%Hourly2016-11-07 06:47
https://kumti.com/ne-ulqin-sot-jane-katermije-banore-me-pak-se-ne-vitin-1991/60%Hourly2016-11-07 05:44
https://kumti.com/mrekullite-e-sodes-se-bukes/60%Hourly2016-11-06 14:05
https://kumti.com/karolina-e-jugut-arrestohet-vrasesi-serial-terrorist-groposi-7-njerez/60%Hourly2016-11-06 13:08
https://kumti.com/10-gjuhet-e-me-te-veshtira-ne-bote-shqipja-renditet-e-5/60%Hourly2016-11-06 13:03
https://kumti.com/obama-le-shtepine-e-bardhe-cdo-te-behet-me-rrjetet-sociale/60%Hourly2016-11-06 13:00
https://kumti.com/ja-cfare-thote-hoxha-per-vdekjen-e-astrit-deharit-nga-vv-ja/60%Hourly2016-11-06 12:47
https://kumti.com/foto-miqesia-e-rralle-e-aligatorit-me-bretkosat/60%Hourly2016-11-06 11:44
https://kumti.com/ja-si-bekohen-ministrat-e-rinj-te-qeverise-greke/60%Hourly2016-11-06 11:40
https://kumti.com/ushtria-irakiane-merr-nen-kontroll-12-fshatra-nga-deash-i-ne-mosul/60%Hourly2016-11-06 11:37
https://kumti.com/preferenca-e-muslimaneve-amerikane-eshte-clinton/60%Hourly2016-11-06 11:36
https://kumti.com/sarande-grabitet-dhe-vritet-punonjesi-i-karburantit/60%Hourly2016-11-06 11:33
https://kumti.com/krimet-serbe-gjate-luftes-ne-kosove-82-civileve-shqiptare-dyshohet-se-u-jane-hequr-organet-dokument/60%Hourly2016-11-06 11:28
https://kumti.com/ne-burgun-e-prizrenit-vdes-astrit-dehari-i-levizjes-vetevendosje/60%Hourly2016-11-06 11:25
https://kumti.com/mbi-50-mije-anetaret-e-lsi-se-votojne-sot-per-kreun-e-ri-te-partise/60%Hourly2016-11-06 08:42
https://kumti.com/cavusoglu-nuk-pranojme-leksione-nga-be-ja/60%Hourly2016-11-06 08:40
https://kumti.com/lufte-hakerash-ne-vigjilje-te-zgjedhjeve-ne-shba/60%Hourly2016-11-06 08:37
https://kumti.com/syle-hoxha-e-dyshimte-vdekja-e-deharit/60%Hourly2016-11-06 08:36
https://kumti.com/vritet-me-arme-zjarri-punonjesi-i-karburantit-ne-sarande-shkak-dyshohet-grabitja/60%Hourly2016-11-06 08:33
https://kumti.com/luftanija-ruse-ne-afersi-te-brigjeve-siriane/60%Hourly2016-11-06 08:29
https://kumti.com/erdoan-takohet-ne-stamboll-me-presidentin-akenxhe/60%Hourly2016-11-06 08:27
https://kumti.com/ymeri-kadri-veseli-i-kercenoi-hapur-deputetet-e-vetevendosjes/60%Hourly2016-11-06 08:26
https://kumti.com/arrestohet-figura-me-e-larte-e-eta-s/60%Hourly2016-11-06 08:24
https://kumti.com/ahmeti-dikush-ka-me-dhene-pergjegjesi-per-astrit-deharin/60%Hourly2016-11-06 08:21
https://kumti.com/daut-haradinaj-millosheviqi-deshi-ta-ndaje-pejen-e-istogun-e-ti-lidhte-me-veriun/60%Hourly2016-11-06 08:19
https://kumti.com/mafia-e-minierave-po-keqperdor-licencat/60%Hourly2016-11-05 16:20
https://kumti.com/ne-ldk-thone-se-ska-zgjedhje-te-parakohshme-pdk-e-ka-per-konsum-te-brendshem-partiak/60%Hourly2016-11-05 16:15
https://kumti.com/bujqesi-bien-cmimet-per-5-per-qind/60%Hourly2016-11-05 16:13
https://kumti.com/mazreku-basri-muja-me-kerkoi-para/60%Hourly2016-11-05 16:09
https://kumti.com/pak-gjasa-per-rritjen-e-pages-minimale/60%Hourly2016-11-05 16:03
https://kumti.com/telefonata-yildirim-schulz-turqia-e-shqetesuar-nga-shtremberimi-i-zhvillimeve/60%Hourly2016-11-05 15:59
https://kumti.com/projekti-per-aeroportin-e-trete-ne-stamboll/60%Hourly2016-11-05 15:56
https://kumti.com/media-gjermane-shqiptaret-te-vetmit-ku-putini-nuk-mund-te-shtrije-ndikimin/60%Hourly2016-11-05 15:51
https://kumti.com/paradokse-dhe-teori-fanta-injorance/60%Hourly2016-11-05 10:11
https://kumti.com/thirrja-e-el-bagdatit-per-sulme-ndaj-turqise-dhe-arabise-saudite/60%Hourly2016-11-05 10:07
https://kumti.com/nevada-e-dyte-ndertohet-ne-ankara/60%Hourly2016-11-05 09:53
https://kumti.com/erdoan-situata-ekonomike-e-turqise-me-e-mire-se-ajo-boterore-ne-pergjithesi/60%Hourly2016-11-05 09:45
https://kumti.com/trasnaksionii-ne-cdo-100-pune-te-mira-jep-fitim-70-mije-shperblime/60%Hourly2016-11-05 09:40
https://kumti.com/greket-kthejne-shqiptaret-ne-kufi-dhe-u-vendosin-kryqe-ne-pasaporta/60%Hourly2016-11-05 09:29
https://kumti.com/kur-ushtaret-holandez-veshen-rroba-te-ushtareve-osmanlij/60%Hourly2016-11-05 09:26
https://kumti.com/sepse-me-ty-nuk-do-te-ngelet-vecse-all-llahu/60%Hourly2016-11-05 09:20
https://kumti.com/nderron-jete-babai-i-sidrit-bejleri/60%Hourly2016-11-05 07:49
https://kumti.com/besa-e-cunave-dhe-e-gocave-te-shkupit-dhe-ceshtja-e-shqiptareve-te-maqedonise/60%Hourly2016-11-05 07:44
https://kumti.com/dibrani-fisnik-qe-la-stambollin-per-tiranen/60%Hourly2016-11-04 21:08
https://kumti.com/portieri-dhe-trajneri-i-korese-veriore-suspendohen-1-vit-se-pranuan-gol-qellimisht/60%Hourly2016-11-04 20:09
https://kumti.com/ne-stanovc-gruaja-digjet-brenda-shtepise/60%Hourly2016-11-04 19:52
https://kumti.com/gjermania-padit-markun-facebooku-po-nxit-urrejtje/60%Hourly2016-11-04 19:51
https://kumti.com/xhamia-hajdar-kadi-ne-manastir-hapet-pas-104-vitesh/60%Hourly2016-11-04 16:28
https://kumti.com/erdogan-udherrefyesi-im-sunneti-i-hazreti-muhammed-it/60%Hourly2016-11-04 16:22
https://kumti.com/naftetaret-zhbllokojne-fiskalizimin/60%Hourly2016-11-04 16:17
https://kumti.com/ish-shefi-i-sherbimit-sekret-maqedonas-ne-prokurori/60%Hourly2016-11-04 16:14
https://kumti.com/policia-e-kosoves-realizon-nje-operacion-te-gjere-policor-ne-shkalle-vendi-video/60%Hourly2016-11-04 16:12
https://kumti.com/kreditoret-serbe-kerkojne-nga-trepca-350-milione-euro/60%Hourly2016-11-04 16:11
https://kumti.com/bankat-me-me-shume-kliente-sesa-numri-i-banoreve-te-kosoves/60%Hourly2016-11-04 16:09
https://kumti.com/drejt-reformave-apo-zgjedhjeve-te-parakohshme-ne-kosove/60%Hourly2016-11-04 16:07
https://kumti.com/mpj-e-turqise-denon-vendimin-e-gjykates-belge-per-pkk-ne/60%Hourly2016-11-04 16:06
https://kumti.com/xhamia-hajdar-kadi-ne-manastir-hapet-pas-104-viteve/60%Hourly2016-11-04 16:04
https://kumti.com/per-xhamine-ne-kalane-e-prizrenit/60%Hourly2016-11-04 13:57
https://kumti.com/prespa-vendbanim-i-lashte-prej-3-100-vitesh/60%Hourly2016-11-04 13:49
https://kumti.com/shume-pune-ne-te-njejten-kohe-po-demton-prodhimtarine-tuaj/60%Hourly2016-11-04 13:45
https://kumti.com/reportazh-i-bbc-se-ne-shqiperine-e-tolerances-fetare-aty-ku-ezanin-e-therret-nje-ish-i-krishtere/60%Hourly2016-11-04 13:36
https://kumti.com/range-rover-sentinel-fortesa-mbi-rrote/60%Hourly2016-11-04 13:16
https://kumti.com/per-pajisje-si-te-reja-perdorni-keto-truqe/60%Hourly2016-11-04 13:13
https://kumti.com/sa-kohe-humbim-duke-i-nderruar-kanalet-televizive/60%Hourly2016-11-04 13:08
https://kumti.com/fillon-largimi-i-refugjateve-nga-kampet-ne-paris/60%Hourly2016-11-04 13:05
https://kumti.com/ne-40-shtete-dhe-10-gjuhe-shperndahen-108-mije-kuran-i-kerim/60%Hourly2016-11-04 13:02
https://kumti.com/incident-ne-zonen-ku-eshte-planifikuar-ndertimi-i-xhamise-ne-athine/60%Hourly2016-11-04 13:01
https://kumti.com/mjeket-ankohen-per-padrejtesi-ne-konkurse/60%Hourly2016-11-04 10:45
https://kumti.com/102-kabinete-te-reja-ne-shkollat-e-prishtines-foto/60%Hourly2016-11-04 10:43
https://kumti.com/skoci-shamia-e-kokes-behet-pjese-e-uniformes-zyrtare-te-policise/60%Hourly2016-11-04 10:39
https://kumti.com/paqartesi-rreth-trepces/60%Hourly2016-11-04 10:37
https://kumti.com/kerkesa-e-kosoves-ne-interpol-te-behet-permes-shba-se/60%Hourly2016-11-04 10:35
https://kumti.com/turqia-tronditet-nga-nje-tjeter-shperthim-afer-stacionit-te-policise/60%Hourly2016-11-04 10:31
https://kumti.com/vlerat-mandarina-aleat-i-kockave-zemres-dhe-zorreve/60%Hourly2016-11-04 10:31
https://kumti.com/edhe-krimet-e-komunisteve-rrezikojne-te-quhen-normale/60%Hourly2016-11-04 10:29
https://kumti.com/shperthim-ne-parlamentin-e-austrise/60%Hourly2016-11-04 10:19
https://kumti.com/kqz-fillon-pergatitjet-per-zgjedhjet-ne-drenas/60%Hourly2016-11-04 10:18
https://kumti.com/siri-ka-hyre-ne-fuqi-armepushimi-i-njeanshem-ne-alepo/60%Hourly2016-11-04 10:16
https://kumti.com/shtohen-ankesat-e-qytetareve-per-shkelje-te-privatesise/60%Hourly2016-11-04 10:14
https://kumti.com/fbi-hetime-per-nje-dokument-te-falsifikuar-ne-emer-te-kandidates-clinton/60%Hourly2016-11-04 10:11
https://kumti.com/zevendeskryeministri-i-turqise-veysi-kaynak-mberrin-ne-shkup/60%Hourly2016-11-04 09:56
https://kumti.com/bozdag-gjermania-te-mos-nderhyje-ne-punet-e-brendshme-te-turqise/60%Hourly2016-11-04 09:54
https://kumti.com/situata-ne-turqi-eshte-me-e-mire-se-ne-pjesen-me-te-madhe-te-botes/60%Hourly2016-11-04 09:53
https://kumti.com/termet-ne-shkoder/60%Hourly2016-11-04 07:51
https://kumti.com/kosova-gjobitet-me-30-mije-franga-per-fyerjet-antiserbe/60%Hourly2016-11-04 07:50
https://kumti.com/ja-cfare-kerkoi-pastruesi-i-qabes/60%Hourly2016-11-03 17:04
https://kumti.com/turqi-sistemi-korkut-tani-ne-mbrojtje-te-kufijeve-te-vendit/60%Hourly2016-11-03 17:02
https://kumti.com/hoxhe-shefqet-krasniqi-gjate-vizites-se-dijetarit-te-njohur-selman-el-aude-ne-kosove-foto/60%Hourly2016-11-03 16:58
https://kumti.com/shpikjet-e-el-xhezariut-me-te-lene-pa-mend-ja-cfare-i-la-botes/60%Hourly2016-11-03 16:55
https://kumti.com/nese-gjate-namazit-nuk-degjojme-zerat-e-femijeve-ne-radhet-e-pasme/60%Hourly2016-11-03 16:53
https://kumti.com/assad-e-refuzuam-turqine-kur-na-kerkonte-ndihme-per-kosoven/60%Hourly2016-11-03 16:51
https://kumti.com/abazi-zgjedhjet-te-domosdoshme/60%Hourly2016-11-03 16:07
https://kumti.com/rama-greqia-te-heqe-ligjin-e-luftes-ne-himare-nuk-ka-minoritet-grek/60%Hourly2016-11-03 16:05
https://kumti.com/drenasi-sfida-e-pare-serioze-e-kadri-veselit-ne-krye-te-pdk-se/60%Hourly2016-11-03 16:03
https://kumti.com/njeriu-i-mishit-pa-afat-zgjedhje-te-parakohshme-ne-kosove-nuk-do-te-kete/60%Hourly2016-11-03 16:01
https://kumti.com/shqiperia-3-3-miliarde-euro-buxhet-per-vitin-2017/60%Hourly2016-11-03 15:59
https://kumti.com/nese-nuk-i-hiqen-vizat-turqia-pezullon-marreveshjen-me-be-ne/60%Hourly2016-11-03 15:57
https://kumti.com/11-te-vdekur-ne-nje-aksident-hekurudhor-ne-pakistan/60%Hourly2016-11-03 15:52
https://kumti.com/turqia-mbeshtet-sigurine-dhe-stabilitetin-e-jemenit/60%Hourly2016-11-03 15:51
https://kumti.com/erdogan-gjermania-po-kthehet-ne-oborr-te-pasme-te-feto-s/60%Hourly2016-11-03 15:50
https://kumti.com/kryeministri-prezanton-mundesite-per-investime-te-huaja-ne-kosove/60%Hourly2016-11-03 15:49
https://kumti.com/nuk-zgjidhen-parregullsite-ne-universitete/60%Hourly2016-11-03 15:47
https://kumti.com/moldavi-a-do-te-plase-enderra-evropiane/60%Hourly2016-11-03 15:44
https://kumti.com/van-der-bellen-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven-hofer-simpatizon-palen-serbe/60%Hourly2016-11-03 15:41
https://kumti.com/asistenti-i-adem-grabovcit-emerohet-ne-bordin-e-rregullatorit-te-hekurudhave/60%Hourly2016-11-03 15:38
https://kumti.com/daciq-falenderon-rusine-per-qasjen-ndaj-kosoves/60%Hourly2016-11-03 15:34
https://kumti.com/autoritetet-serbe-lirojne-hilmi-kelmendin/60%Hourly2016-11-03 15:32
https://kumti.com/pdk-dhe-ldk-perplasen-per-buxhetin/60%Hourly2016-11-03 15:30
https://kumti.com/zyra-e-kryeministrit-ligjin-per-trepcen-nuk-mund-ta-kontestoje-asnje-gjyqtar/60%Hourly2016-11-03 15:28
https://kumti.com/buxheti-i-varfer-nuk-garanton-sherbime-cilesore-shendetesore-as-me-2017/60%Hourly2016-11-03 15:26
https://kumti.com/e-mailat-e-clintonit-dominojne-fushaten-ne-shba/60%Hourly2016-11-03 15:12
https://kumti.com/permbyten-dy-anije-me-refugjate-ne-mesdhe-239-te-vdekur/60%Hourly2016-11-03 15:10
https://kumti.com/perlotet-adem-ramadani-video/60%Hourly2016-11-03 13:18
https://kumti.com/semundja-aids-ne-afrike-me-pak-e-perhapur-ne-vendet-muslimane/60%Hourly2016-11-03 09:40
https://kumti.com/erdogan-nese-bashkojme-vendet-muslimane-do-ti-zgjidhim-te-gjitha-problemet-tona-pa-ndihmen-e-te-tjereve/60%Hourly2016-11-03 09:37
https://kumti.com/imami-i-cili-i-hap-dyert-e-xhamise-per-macet-gjate-dimrit/60%Hourly2016-11-03 09:24
https://kumti.com/fenomeni-i-super-henes-kete-muaj/60%Hourly2016-11-03 09:16
https://kumti.com/shkelzen-gashi-merr-kepucen-e-arte-te-colorado/60%Hourly2016-11-03 09:11
https://kumti.com/reshen-kapen-3-ton-kanabis-policia-lokale-braktisi-aksionin/60%Hourly2016-11-03 09:00
https://kumti.com/talenti-kosovar-shenon-pese-gola-ne-ligen-e-kampioneve/60%Hourly2016-11-03 08:45
https://kumti.com/ndikimi-i-rusise-ne-kosove-po-rritet/60%Hourly2016-11-03 08:43
https://kumti.com/si-te-kesh-nje-perfundim-te-mire/60%Hourly2016-11-03 00:07
https://kumti.com/bajrami-arsimi-eshte-ekonomi-andaj-duhet-te-zhvillohet/60%Hourly2016-11-02 10:28
https://kumti.com/simiq-smund-te-jemi-gjate-jashte-kuvendit-po-humbim/60%Hourly2016-11-02 10:26
https://kumti.com/cfare-te-zgjedhim-ne-shporten-e-nentorit/60%Hourly2016-11-02 10:23
https://kumti.com/22-mije-persona-mbesin-pa-shtepi-nga-termetet-ne-itali/60%Hourly2016-11-02 10:19
https://kumti.com/marreveshja-shqiperi-serbi-per-transportin-nderkombetar-firmoset-brenda-vitit/60%Hourly2016-11-02 10:15
https://kumti.com/kuptimi-i-politikes-se-jashtme-ruse-ne-shembullin-e-ballkanit/60%Hourly2016-11-02 10:12
https://kumti.com/turqia-investon-41-miliarde-dollare-ne-industrine-e-mbrojtjes/60%Hourly2016-11-02 10:09
https://kumti.com/okb-rreth-4-000-emigrante-kane-gjetur-vdekjen-ne-mesdhe-ne-2016-en/60%Hourly2016-11-02 10:06
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-drenas-ne-fillim-te-dhjetorit/60%Hourly2016-11-02 10:04
https://kumti.com/gjuriq-premton-fabriken-e-akumulatoreve-ne-veri/60%Hourly2016-11-02 10:02
https://kumti.com/sinjale-per-zgjedhje-ne-pranvere/60%Hourly2016-11-02 09:57
https://kumti.com/themeluesi-i-megaupload-hillary-eshte-ne-telashe-te-medha/60%Hourly2016-11-02 09:51
https://kumti.com/abrashi-kursyem-10-milione-euro-nga-pensionistet/60%Hourly2016-11-02 09:48
https://kumti.com/kine-konfirmohet-vdekja-e-minatoreve-te-zhdukur/60%Hourly2016-11-02 09:46
https://kumti.com/nese-fiton-clinton-shba-ne-32-vite-e-qeverisur-nga-3-familje/60%Hourly2016-11-02 09:43
https://kumti.com/mburoja-e-eufratit-goditen-dhjetera-pozicione-te-deash-it-ne-siri/60%Hourly2016-11-02 09:41
https://kumti.com/izraeli-shkaterron-varrezat-muslimane-ne-jerusalemin-lindor/60%Hourly2016-11-02 08:28
https://kumti.com/ushtria-turke-vendos-tanke-prane-kufirit-me-irakun-dhe-sirine/60%Hourly2016-11-02 08:25
https://kumti.com/nje-shoqeri-e-sinqerte-i-mbijeton-edhe-kohes/60%Hourly2016-11-02 08:21
https://kumti.com/kjo-eshte-nje-foto-e-vertete-e-shkrepur-ne-damask-te-sirise-ne-vitin-1889/60%Hourly2016-11-02 08:13
https://kumti.com/aleanca-izrael-rusi-kunder-anetaresimit-te-kosoves-dhe-palestines-ne-interpol/60%Hourly2016-11-02 08:11
https://kumti.com/perballe-llumnajave-te-imponuara-mediatikisht-si-elita-intelektuale/60%Hourly2016-11-02 08:07
https://kumti.com/kadinj-dhe-hoxhallare-ne-shkoder-ne-nje-kartoline-te-kohes-se-austro-hungarise-foto/60%Hourly2016-11-02 08:04
https://kumti.com/3-shkaqet-pse-xhindi-e-godet-njeriun/60%Hourly2016-11-01 22:37
https://kumti.com/8-gjerat-qe-duhet-te-largohesh-kur-behesh-musliman/60%Hourly2016-11-01 22:36
https://kumti.com/cfare-duhet-te-beje-ai-qe-deshiron-te-futet-ne-islam/60%Hourly2016-11-01 22:35
https://kumti.com/gjynahet-largojne-engjejt-prej-njeriut/60%Hourly2016-11-01 22:31
https://kumti.com/a-e-di-kur-duhet-te-qash-per-veten/60%Hourly2016-11-01 22:29
https://kumti.com/si-kane-mbijetuar-hadithet-deri-me-sot/60%Hourly2016-11-01 22:28
https://kumti.com/9-keshilla-qe-si-ke-degjuar-me-pare/60%Hourly2016-11-01 22:26
https://kumti.com/si-duhet-ta-trajtojme-jetimin/60%Hourly2016-11-01 22:25
https://kumti.com/5-veprat-qe-te-sherojne-zemren/60%Hourly2016-11-01 22:23
https://kumti.com/sa-sevape-mund-te-fitosh-ne-10-minuta/60%Hourly2016-11-01 22:21
https://kumti.com/thirrja-qe-shejtani-i-ben-njeriut/60%Hourly2016-11-01 22:20
https://kumti.com/shperblimi-i-madh-per-muslimanet/60%Hourly2016-11-01 22:18
https://kumti.com/prej-shenjave-te-sinqeritetit-tek-nxenesi-i-diturise/60%Hourly2016-11-01 22:16
https://kumti.com/nuk-i-pranohen-adhurimet-pa-plotesimin-e-ketyre-dy-kushteve/60%Hourly2016-11-01 22:15
https://kumti.com/si-ti-largosh-semundjet/60%Hourly2016-11-01 22:13
https://kumti.com/kushtet-e-uelijut-kujdestarit-te-vajzes-per-aktin-martesor/60%Hourly2016-11-01 22:11
https://kumti.com/gjykimi-i-lajmerimit-te-marteses/60%Hourly2016-11-01 22:10
https://kumti.com/ilaci-i-ankthit-hidherimit-dhe-pikellimit/60%Hourly2016-11-01 22:08
https://kumti.com/cfare-i-ndodh-shpirtit-kur-fle-gjume/60%Hourly2016-11-01 22:07
https://kumti.com/si-behen-dasmat-ne-islam/60%Hourly2016-11-01 22:05
https://kumti.com/ku-perfundojne-shpirtrat-e-kafsheve-dhe-shpendeve-pas-ngordhjes-se-tyre-a-eshte-meleku-i-vdekjes-ai-qe-merr-shpirtrat-e-tyre/60%Hourly2016-11-01 22:03
https://kumti.com/perkufizimi-i-marteses-ne-fe/60%Hourly2016-11-01 22:01
https://kumti.com/4-kushtet-e-aktit-martesor-islam/60%Hourly2016-11-01 22:00
https://kumti.com/2-menyrat-qe-allahu-fton-njerezit-ta-njohin-ate/60%Hourly2016-11-01 21:58
https://kumti.com/2-vendet-ku-ndalohet-te-falet-namazi/60%Hourly2016-11-01 21:56
https://kumti.com/zemerimi-i-allahut-ndaj-atij-qe-vret/60%Hourly2016-11-01 21:54
https://kumti.com/askush-nuk-shpeton-nga-ky-mekat/60%Hourly2016-11-01 21:52
https://kumti.com/frika-qe-ju-sjell-shejtani/60%Hourly2016-11-01 21:50
https://kumti.com/kush-ishte-dijetari-i-madh-shqiptar-shejh-muhamed-nasirudin-el-albani/60%Hourly2016-11-01 21:48
https://kumti.com/si-ta-mbroni-veten-tuaj-nga-cdo-e-keqe/60%Hourly2016-11-01 21:47
https://kumti.com/obligimi-i-burrit-ndaj-gruas/60%Hourly2016-11-01 21:45
https://kumti.com/kjo-pune-eshte-dyfytyresi/60%Hourly2016-11-01 21:43
https://kumti.com/a-do-ta-dish-sa-i-meshirshem-eshte-me-ty-profeti-yt-alejhi-selam/60%Hourly2016-11-01 21:41
https://kumti.com/dobite-madheshtore-te-leximit-te-sures-el-bekare/60%Hourly2016-11-01 21:39
https://kumti.com/si-largohen-dyshimet-qe-hedh-shejtani-ne-lidhje-me-fene/60%Hourly2016-11-01 21:36
https://kumti.com/17-ateistet-dhe-imam-shafiu/60%Hourly2016-11-01 21:34
https://kumti.com/4-argumentet-qe-vertetojne-ekzistencen-e-allahut/60%Hourly2016-11-01 21:30
https://kumti.com/klasifikimi-i-100-personaliteteve-me-ndikim-me-te-madh-ne-histori/60%Hourly2016-11-01 19:11
https://kumti.com/klasifikimi-i-100-personaliteteve-me-ndikim-me-te-madh-ne-histori-2/60%Hourly2016-11-01 19:11
https://kumti.com/nje-ushtare-danez-i-kerkon-falje-popullit-afgane/60%Hourly2016-11-01 19:01
https://kumti.com/hoxhe-bekir-halimi-e-transmeton-nje-thenie-te-madhe-mbi-friken-nga-vdekja/60%Hourly2016-11-01 18:53
https://kumti.com/ligji-per-portalet-online-ndeshkoheni-per-komentet-fyese/60%Hourly2016-11-01 15:56
https://kumti.com/zyrtare-mourinho-akuzohet-per-sjellje-te-pahijshme-nga-fa-keto-denime-e-presin/60%Hourly2016-11-01 14:55
https://kumti.com/dardan-gashi-injorant-kosova-ka-ligj-per-mbeturina-dhe-importimi-i-tyre-behet-me-lejen-e-mmph-se/60%Hourly2016-11-01 14:46
https://kumti.com/konfiskohen-50-kilograme-marihuane-dhe-arrestohen-dy-persona-te-dyshuar/60%Hourly2016-11-01 14:43
https://kumti.com/lirohet-nehat-thaci/60%Hourly2016-11-01 14:37
https://kumti.com/familja-malaj-i-fale-gjakun-familjes-lufaj/60%Hourly2016-11-01 14:12
https://kumti.com/turqia-fillon-leshimin-e-pasaportave-biometrike-sipas-standardeve-te-be-se/60%Hourly2016-11-01 14:01
https://kumti.com/turqi-avionet-e-telekomanduar-tani-me-aftesi-te-vezhgimit-edhe-ne-kushtet-e-pavolitshme-te-motit/60%Hourly2016-11-01 13:58
https://kumti.com/rusia-pezullon-marreveshjen-e-riciklimit-te-plutoniumit-me-shba-ne/60%Hourly2016-11-01 13:56
https://kumti.com/biznesi-boteror-i-mahnitur-me-qendrimin-e-erdoanit-naten-e-pucit/60%Hourly2016-11-01 13:53
https://kumti.com/kosova-larg-liberalizimit/60%Hourly2016-11-01 13:50
https://kumti.com/shqiperi-qytetaret-shume-pak-u-besojne-institucioneve-dhe-partive/60%Hourly2016-11-01 13:48
https://kumti.com/britania-e-madhe-drejt-izolimit/60%Hourly2016-11-01 13:44
https://kumti.com/inteligjenca-britanike-thote-se-rusia-po-vepron-ne-menyra-agresive/60%Hourly2016-11-01 13:39
https://kumti.com/mpj-i-dergon-note-proteste-serbise-per-arrestimin-e-kelmendit/60%Hourly2016-11-01 13:33
https://kumti.com/demolli-lista-serbe-nuk-leshon-pe-per-ushtrine-e-kosoves/60%Hourly2016-11-01 13:28
https://kumti.com/institucionet-qeveritare-qiraxhinj-me-para-te-buxhetit-te-kosoves/60%Hourly2016-11-01 13:22
https://kumti.com/yildirim-kritika-per-deklaratat-e-kreut-te-parlamentit-evropian/60%Hourly2016-11-01 13:17
https://kumti.com/ushtria-e-irakut-ndodhet-vetem-1-kilometer-nga-qendra-e-mosulit/60%Hourly2016-11-01 13:15
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-shba-do-te-ndryshojne-edhe-anetaret-e-kongresit/60%Hourly2016-11-01 13:13
https://kumti.com/xhamia-koxha-mehmet-bej-e-permalluar-per-thirrjen-e-ezanit-foto/60%Hourly2016-11-01 12:58
https://kumti.com/republika-e-turqise-ka-derguar-mbi-850-mije-euro-shqiptareve-ndihme-per-permbytjet-ne-shkup/60%Hourly2016-11-01 12:08
https://kumti.com/tmerr-ne-festen-e-halloween-it-tre-te-vdekur/60%Hourly2016-11-01 11:45
https://kumti.com/vajza-ngacmohet-seksualisht-mbi-50-here-ne-prishtine-video/60%Hourly2016-11-01 11:42
https://kumti.com/hoxhe-elvis-naci-me-nje-mesazh-te-fuqishem-per-halloween-foto/60%Hourly2016-11-01 10:58
https://kumti.com/nje-pyetje-publike-per-adriatik-kelmendin/60%Hourly2016-11-01 10:52
https://kumti.com/adriatik-kelmendi-sapo-ia-bera-unfriend-nje-tipit-qe-shkruante-mos-i-lejoni-femijet-ta-festojne-halloweenin/60%Hourly2016-11-01 10:34
https://kumti.com/ja-cfare-thoshte-per-shqiptaret-sulltan-abdul-hamit-ii/60%Hourly2016-11-01 10:28
https://kumti.com/tregim-permireso-te-metat-tua-para-se-ti-permiresosh-te-metat-e-te-tjereve/60%Hourly2016-11-01 10:25
https://kumti.com/minarja-e-pjerret-ne-turqi-konkurron-kullen-ne-piza/60%Hourly2016-11-01 10:15