XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/populli-libian-jetonte-mire-ne-kohen-e-gaddafit-cndodhi-valle/60%Hourly2017-01-31 23:52
https://kumti.com/a-eshte-holokausti-gjenocidi-me-i-madh-ne-histori/60%Hourly2017-01-31 23:36
https://kumti.com/spiunazhi/60%Hourly2017-01-31 23:29
https://kumti.com/te-jesh-lider/60%Hourly2017-01-31 23:26
https://kumti.com/bitcoin-monedha-virtuale/60%Hourly2017-01-31 21:25
https://kumti.com/historia-e-euro-s/60%Hourly2017-01-31 21:18
https://kumti.com/caj-apo-kafe/60%Hourly2017-01-31 20:22
https://kumti.com/nuk-degjon-dhe-nuk-flet-dot-por-kjo-nuk-e-ndal-punen-e-tij-si-kepuctar/60%Hourly2017-01-31 20:18
https://kumti.com/cfare-eshte-bomba-me-hidrogjen-kush-e-zoteron-dhe-pse-eshte-me-e-frikshme-se-bomba-atomike/60%Hourly2017-01-31 17:01
https://kumti.com/vmro-kembengul-per-zgjedhje-te-reja/60%Hourly2017-01-31 16:54
https://kumti.com/tsipras-ne-beograd-vucic-mirenjohje-qe-nuk-e-njihni-kosoven-see-more-at-httpwww-shekulli-com-alp-phpid572913vucic-i-eshte-mirenjohes-greqise-qe-nuk-e-njeh-kosovensthash-mxnjir7b-dpuf/60%Hourly2017-01-31 17:06
https://kumti.com/nato-dhe-shba-kerkojne-dialog-me-rusine-ne-baze-te-fuqise/60%Hourly2017-01-31 16:48
https://kumti.com/ekzekutoi-7-mije-perdorues-droge-presidenti-i-filipineve-tani-radhen-e-kane-policet-e-korruptuar/60%Hourly2017-01-31 16:42
https://kumti.com/renia-e-murit-ndodh-vetem-me-renien-e-qeverise/60%Hourly2017-01-31 16:39
https://kumti.com/ramush-haradinaj-del-neser-para-gjykates-ne-france/60%Hourly2017-01-31 16:38
https://kumti.com/heshtja-e-falsifikimit-te-notave-shkarkohet-drejtori-arsimit-ne-drenas/60%Hourly2017-01-31 16:35
https://kumti.com/shefave-te-pdk-se-i-refuzohen-vizat-amerikane/60%Hourly2017-01-31 16:33
https://kumti.com/ideologu-ultranacionalist-rus-thirrje-shqiptareve-formoni-cetat-e-revolucionit-euroaziatik/60%Hourly2017-01-31 16:30
https://kumti.com/nga-majko-tek-manjani-miqte-qe-meta-i-ka-shitur-per-pushtet/60%Hourly2017-01-31 16:24
https://kumti.com/rifillojne-luftimet-ne-ukrainen-lindore-vriten-shtate-ushtare-ukrainas/60%Hourly2017-01-31 16:20
https://kumti.com/motra-e-edmond-hoxhes-komandantet-nuk-e-donin-kosoven-sic-eshte-sot/60%Hourly2017-01-31 16:18
https://kumti.com/pse-agim-veliu-e-injoroi-rivarrimin-e-zahir-pajazitit/60%Hourly2017-01-31 16:15
https://kumti.com/fdh-publikon-dosjen-se-si-u-fshehen-ne-serbi-trupat-e-viktimave-shqiptare-te-luftes-ne-kosove/60%Hourly2017-01-31 16:08
https://kumti.com/zaoralek-nje-shtet-i-huaj-vodhi-emailet-e-mpj-se-se-cekise/60%Hourly2017-01-31 16:07
https://kumti.com/serbia-bllokuese-e-linjes-energjetike-kosove-shqiperi/60%Hourly2017-01-31 16:05
https://kumti.com/irani-nuk-jep-viza-per-amerikanet/60%Hourly2017-01-31 16:03
https://kumti.com/te-punesuarit-ne-jugohrom-bllokojne-autostraden-tetove-shkup/60%Hourly2017-01-31 16:01
https://kumti.com/meta-jam-i-shqetesuar-per-situaten-ne-maqedoni/60%Hourly2017-01-31 15:57
https://kumti.com/dekreti-i-trumpit-58-personave-ne-stamboll-u-mohohet-fluturimi-ne-shba/60%Hourly2017-01-31 15:55
https://kumti.com/gazsjellesi-trans-adriatik-do-te-kushtoje-4-5-miliarde-euro/60%Hourly2017-01-31 15:53
https://kumti.com/me-shume-se-gjysma-e-refugjateve-ne-bote-ne-10-shtete/60%Hourly2017-01-31 15:51
https://kumti.com/zbulim-ne-britanine-e-madhe-shpikja-e-celularit-daton-ne-vitin-1922/60%Hourly2017-01-31 00:58
https://kumti.com/50-fakte-te-rralla-per-ajnshtajnin-sekretet-e-njeriut-me-te-zgjuar-te-te-gjitha-koherave/60%Hourly2017-01-31 00:53
https://kumti.com/krizat-financiare-qe-tronditen-boten/60%Hourly2017-01-31 00:46
https://kumti.com/rregulli-80-20-dhe-cfare-te-mesojme-prej-tij/60%Hourly2017-01-31 00:36
https://kumti.com/eshte-bere-e-thjeshte-te-hapesh-nje-biznes-por/60%Hourly2017-01-31 00:34
https://kumti.com/keshilla-te-shkelqyera-nga-warren-buffet/60%Hourly2017-01-31 00:31
https://kumti.com/inflacioni-nje-ringjallje-e-mirepritur/60%Hourly2017-01-30 19:15
https://kumti.com/ky-eshte-futbollisti-i-vitit-ne-angli/60%Hourly2017-01-30 19:09
https://kumti.com/boronica-eshte-fruti-me-i-shendetshem-ne-bote-ja-arsyet/60%Hourly2017-01-30 19:07
https://kumti.com/alexis-sanchez-behet-me-skuader-te-re/60%Hourly2017-01-30 19:06
https://kumti.com/auvk-te-analizoje-prodhimet-e-qumeshtit/60%Hourly2017-01-30 19:04
https://kumti.com/shkembimi-i-territoreve-me-serbine-eshte-ide-amerikane/60%Hourly2017-01-30 18:57
https://kumti.com/ministrit-serb-aleksandar-vulin-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove/60%Hourly2017-01-30 18:53
https://kumti.com/10-metoda-qe-ju-ndihmojne-si-te-kurseni-parate/60%Hourly2017-01-30 18:51
https://kumti.com/unioni-afrikan-e-kritikon-shbane-njerezit-tane-i-pranuat-si-skllave-por-tani-spo-i-pranoni-si-refugjate/60%Hourly2017-01-30 18:41
https://kumti.com/haxhi-shala-tregon-pse-dha-doreheqje-drejtori-i-aki-se/60%Hourly2017-01-30 18:37
https://kumti.com/lavrov-mund-te-shqyrtohet-mundesia-per-zona-te-sigurta-ne-siri/60%Hourly2017-01-30 18:33
https://kumti.com/gjermani-federata-e-konsumatoreve-ngre-padi-kunder-whatsapp-it/60%Hourly2017-01-30 18:33
https://kumti.com/zaev-pret-qe-presidenti-ivanov-ti-jap-mandatin-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Hourly2017-01-30 18:31
https://kumti.com/rama-shkarkon-ministrin-e-drejtesise-ylli-manjani/60%Hourly2017-01-30 18:28
https://kumti.com/mehmedi-ky-eshte-fundi-i-gruevskit-ne-skenen-politike/60%Hourly2017-01-30 18:27
https://kumti.com/maqedonasve-iu-hyn-tuta-ne-palce-shqiptaret-po-na-marrin-shtetin/60%Hourly2017-01-30 18:26
https://kumti.com/sherbime-stomatologjike-falas-per-5000-nxenesit-decanas/60%Hourly2017-01-30 18:24
https://kumti.com/decani-e-juniku-bojkotojne-komisionin-per-demarkacion-per-shkak-qe-sdo-te-kete-matje-ne-terren/60%Hourly2017-01-30 18:23
https://kumti.com/gjermania-ne-epoken-e-trump/60%Hourly2017-01-30 18:20
https://kumti.com/ndarja-te-thella-brenda-bdise/60%Hourly2017-01-30 18:15
https://kumti.com/trafiku-i-droges-shqiptare-nuk-ka-te-ndalur/60%Hourly2017-01-30 18:13
https://kumti.com/ushtrine-mund-ta-bejme-edhe-pa-e-ndryshuar-kushtetuten-keto-jane-tri-opsionet/60%Hourly2017-01-30 18:12
https://kumti.com/barrierat-per-ushtrine-e-kosoves/60%Hourly2017-01-29 15:24
https://kumti.com/limaj-te-vrasin-nese-deshiron-ti-sherbesh-vendit/60%Hourly2017-01-29 15:17
https://kumti.com/angela-merkel-shenjestra-e-re-e-vladimir-putin-a-do-kete-fundin-e-hillary-t/60%Hourly2017-01-29 15:15
https://kumti.com/maqedoni-sot-skadon-afati-i-krijimit-te-qeverise/60%Hourly2017-01-29 15:10
https://kumti.com/salihaj-lideret-e-shantazhueshem-fatkeqesia-e-kosoves/60%Hourly2017-01-29 15:09
https://kumti.com/haraqija-rugova-u-varros-si-mysliman/60%Hourly2017-01-29 15:08
https://kumti.com/malajzi-anija-me-dhjetera-turiste-konsiderohet-e-zhdukur/60%Hourly2017-01-29 15:05
https://kumti.com/serbia-po-armatoset/60%Hourly2017-01-29 15:04
https://kumti.com/drejtori-i-inspektoratit-te-aki-ka-kercenuar-auditorin-e-brendshem/60%Hourly2017-01-29 15:00
https://kumti.com/thellohet-carja-lsi-tjeter-sulm-rames/60%Hourly2017-01-29 14:59
https://kumti.com/lsi-dhe-defaktorizimi-i-opozites/60%Hourly2017-01-29 14:58
https://kumti.com/a-ka-ndryshuar-mendje-trump-rreth-nato-s/60%Hourly2017-01-29 14:56
https://kumti.com/kina-kercenon-me-lufte-shba-ne/60%Hourly2017-01-29 14:53
https://kumti.com/sigurimi-i-shtetit-kerkohet-hapja-e-dosjes-se-berishes/60%Hourly2017-01-29 14:50
https://kumti.com/kosova-mund-te-paguaje-mbi-364-mije-euro-per-enver-sekiraqen/60%Hourly2017-01-29 14:49
https://kumti.com/gjermania-mbetet-shtylla-e-europes/60%Hourly2017-01-29 14:47
https://kumti.com/politika-po-i-mban-penge-te-pagjeturit/60%Hourly2017-01-29 14:44
https://kumti.com/ja-pse-domatet-e-tanishme-nuk-kane-me-ate-shije-e-ngjyre-si-te-dikurshmet/60%Hourly2017-01-29 14:41
https://kumti.com/qumeshtaret-perplasen-me-njeri-tjetrin/60%Hourly2017-01-29 14:39
https://kumti.com/alzheimeri-dhe-diabeti-problemi-qe-shkaktohet-nga-mungesa-e-higjienes-orale/60%Hourly2017-01-29 14:38
https://kumti.com/perandoria-romake-ra-si-pasoje-e-keqmenaxhimit-te-krizes-me-refugjate/60%Hourly2017-01-29 14:36
https://kumti.com/greqia-denon-me-60-dite-burgim-ushtaret-qe-bene-shqiponjen/60%Hourly2017-01-29 14:31
https://kumti.com/schulz-kunderkandidat-i-merkelit-ne-zgjedhjet-e-shtatorit/60%Hourly2017-01-29 14:29
https://kumti.com/luksi-i-deputeteve-me-buxhet-te-shtetit/60%Hourly2017-01-29 14:25
https://kumti.com/trudeau-kanadaja-do-ti-pranoje-refugjatet-pa-dallim-feje/60%Hourly2017-01-29 14:23
https://kumti.com/shba-gjykata-suspendon-vendimin-e-trumpit-per-vendet-muslimane/60%Hourly2017-01-29 14:19
https://kumti.com/migrimi-i-mjekeve-fenomen-shqetesues-ne-ballkanin-perendimor/60%Hourly2017-01-29 14:17
https://kumti.com/borxhi-kombetar-dhe-rendi-global/60%Hourly2017-01-28 13:28
https://kumti.com/atifete-jahjaga-mund-te-vije-ne-krye-te-agjencise-kosovare-te-inteligjences/60%Hourly2017-01-28 13:25
https://kumti.com/mark-zuckerberg-reagon-kunder-trumpmos-harro-jemi-komb-emigrantesh/60%Hourly2017-01-28 13:21
https://kumti.com/kjo-europe-nuk-ka-me-shume-se-3-vite-jete/60%Hourly2017-01-28 13:18
https://kumti.com/asnje-vendim-nga-takimi-i-ahmetit-me-nenkryetaret/60%Hourly2017-01-28 13:15
https://kumti.com/fmn-ja-parashikon-veshtiresi-per-londren-ndersa-bankat-pergatiten-per-zhvendosje/60%Hourly2017-01-28 13:13
https://kumti.com/europa-ne-rrezik/60%Hourly2017-01-28 13:02
https://kumti.com/le-te-marrim-disa-keshilla-nga-shahisti-garry-kasparov/60%Hourly2017-01-28 12:57
https://kumti.com/fuqia-e-fjales-falas/60%Hourly2017-01-28 12:54
https://kumti.com/islami-i-moderuar-made-in-america/60%Hourly2017-01-28 12:40
https://kumti.com/si-do-te-duket-dhe-cka-do-te-sjelle-galaxy-s8/60%Hourly2017-01-28 12:38
https://kumti.com/berlini-dhe-kriza-e-fundit-ne-ballkan/60%Hourly2017-01-28 12:36
https://kumti.com/hallakam-ne-al-petrol-akuza-per-hajni-dokument/60%Hourly2017-01-28 12:34
https://kumti.com/tahiri-vizite-ne-kosove-takohet-me-thacin/60%Hourly2017-01-28 12:30
https://kumti.com/ne-kerkim-te-balilit-shoqerohen-te-afermit-e-escobarit-ne-delvine/60%Hourly2017-01-28 12:28
https://kumti.com/deklaratat-per-policine-e-shtetit-rama-institucioni-me-i-besuar/60%Hourly2017-01-28 12:26
https://kumti.com/ja-pse-bizneset-e-kosoves-nuk-po-ia-shohin-hajrin-msa-se/60%Hourly2017-01-28 12:23
https://kumti.com/joshua-vs-klitschko-supermeci-me-shikueshmerine-me-te-madhe-ne-boksin-britanik/60%Hourly2017-01-28 12:21
https://kumti.com/5-aplikacionet-me-te-sigurta-ne-bote/60%Hourly2017-01-28 12:19
https://kumti.com/kush-dhe-pse-po-i-shtyen-te-dorehiqen-kryespiunet-e-kosoves/60%Hourly2017-01-28 12:18
https://kumti.com/8-milione-euro-ne-institucione-private-70-per-qind-e-pacienteve-do-te-munde-te-trajtoheshin-ne-qkuk/60%Hourly2017-01-28 12:13
https://kumti.com/gruevski-do-te-shkoje-ne-qeveri-me-bdi-ne-dhe-pdsh-ne/60%Hourly2017-01-28 12:10
https://kumti.com/ekskluzive-kapet-personi-i-shumekerkuar-ne-kosove-foto/60%Hourly2017-01-28 12:09
https://kumti.com/shefi-i-ri-i-pentagonit-mattis-garanton-evropianet-mbi-nato-n/60%Hourly2017-01-28 12:06
https://kumti.com/kanadaja-ne-alarm-pas-uljeve-drastike-te-temperaturave/60%Hourly2017-01-28 12:04
https://kumti.com/serbia-mban-peng-te-diplomuarit-ne-kosove/60%Hourly2017-01-28 12:02
https://kumti.com/thaci-zhvillon-bisede-telefonike-me-vuciq/60%Hourly2017-01-28 11:59
https://kumti.com/shteti-u-ndane-mbi-4-milione-euro-ne-vit-partive-politike/60%Hourly2017-01-28 11:55
https://kumti.com/rritje-globale-e-prodhimit-te-gazit-natyror-rusia-eksportuesja-me-e-madhe-2/60%Hourly2017-01-28 11:51
https://kumti.com/arabia-saudite-lidere-boterore-ne-prodhimin-e-naftes-2/60%Hourly2017-01-28 11:49
https://kumti.com/marshim-kunder-abortit-ne-shba/60%Hourly2017-01-28 11:48
https://kumti.com/meksikanet-bojkotojne-kompanite-amerikane/60%Hourly2017-01-28 11:46
https://kumti.com/pas-nje-pauze-prej-30-vitesh-62-vjecari-synon-kampionatin-e-xhudos/60%Hourly2017-01-28 11:45
https://kumti.com/kryeministrja-britanike-mberrin-ne-turqi/60%Hourly2017-01-28 11:43
https://kumti.com/vendimi-i-greqise-per-pucistet-eshte-nje-zhgenjim-i-plote/60%Hourly2017-01-28 11:42
https://kumti.com/ne-vitin-2035-do-te-qarkullojne-100-milione-automjete-elektrike/60%Hourly2017-01-28 11:40
https://kumti.com/muri-i-trump-it-ne-kufirin-meksikan-kush-do-ta-paguaje-faturen-marramendese/60%Hourly2017-01-27 16:59
https://kumti.com/a-duhet-ta-pastroni-pulen-perpara-gatimit/60%Hourly2017-01-27 16:55
https://kumti.com/sot-bdi-ja-vendos-me-gruevskin-ose-me-zaevin/60%Hourly2017-01-27 16:53
https://kumti.com/skenari-i-konfliktit-ne-veri/60%Hourly2017-01-27 16:52
https://kumti.com/veseli-viziton-familjen-e-deshmorit-edmond-hoxha-foto/60%Hourly2017-01-27 16:45
https://kumti.com/jep-doreheqje-drejtori-i-aki-se-dokument/60%Hourly2017-01-27 17:03
https://kumti.com/nje-histori-qe-tregon-se-miresjellja-shperblehet/60%Hourly2017-01-27 16:33
https://kumti.com/taktika-e-mundesise-dominuese/60%Hourly2017-01-27 16:31
https://kumti.com/nenkuptimet-e-brandeve-te-njohura/60%Hourly2017-01-27 16:28
https://kumti.com/mbi-90-per-qind-e-ujit-ne-gaza-eshte-i-papershtatshem-per-perdorim/60%Hourly2017-01-27 16:26
https://kumti.com/cila-fuqi-e-fshehte-e-shpetoi-hitlerin-23-here/60%Hourly2017-01-27 16:24
https://kumti.com/hillary-clinton-synon-te-rikandidoje-per-presidente-ne-shba/60%Hourly2017-01-27 16:23
https://kumti.com/mbi-kontrollin-e-figures-se-gjyqtareve-dhe-prokuroreve/60%Hourly2017-01-27 16:20
https://kumti.com/gorbacov-bota-po-pergatitet-per-lufte/60%Hourly2017-01-27 16:18
https://kumti.com/ja-kush-e-vrau-isa-boletinin/60%Hourly2017-01-27 16:14
https://kumti.com/saimir-tahiri-betohet-se-do-ta-kape-klemend-balilin/60%Hourly2017-01-27 16:10
https://kumti.com/deshton-seanca-per-ballafaqimin-e-shullazit-me-biznesmenin-ylvi-beqja/60%Hourly2017-01-27 16:07
https://kumti.com/ne-veri-kerkohen-ndihma-ne-ushqime-jugu-rrezikon-nga-permbytjet/60%Hourly2017-01-27 16:05
https://kumti.com/ymeri-jemi-te-kercenuar-me-lufte/60%Hourly2017-01-27 16:03
https://kumti.com/turma-eshte-e-mencur-apo-budallaqe/60%Hourly2017-01-27 15:58
https://kumti.com/gjykata-speciale-demarkacioni-me-malin-e-zi-siguresa-te-kurdisura-per-konflikte-politike-ne-vend/60%Hourly2017-01-27 15:56
https://kumti.com/miku-i-isa-mustafes-ngjitet-ne-pozite/60%Hourly2017-01-27 15:52
https://kumti.com/miratohet-programi-per-reforma-ne-ekonomi/60%Hourly2017-01-27 15:50
https://kumti.com/gjermania-shenon-rekord-me-numrin-e-popullsise/60%Hourly2017-01-27 15:48
https://kumti.com/paraja-publike-shpenzohet-permes-proceseve-te-korruptuara/60%Hourly2017-01-27 15:47
https://kumti.com/dejevsky-njohja-e-kosoves-nga-rusia-si-shkembim-per-krimene/60%Hourly2017-01-27 15:44
https://kumti.com/rasti-medikus-e-le-kosoven-pa-ligjin-per-transplant-te-organeve/60%Hourly2017-01-27 15:42
https://kumti.com/kosovareve-u-shitet-yndyra-bimore-ne-vend-te-qumeshtit-shoqatat-padisin-avuk-un/60%Hourly2017-01-26 16:26
https://kumti.com/ngacmimet-e-fshehta-seksuale-ne-fsk/60%Hourly2017-01-26 16:24
https://kumti.com/ja-sa-kushtuan-bombardimet-e-nato-s-ndaj-serbise/60%Hourly2017-01-26 16:19
https://kumti.com/skandali-i-vertete-i-emaileve-te-clinton/60%Hourly2017-01-26 16:13
https://kumti.com/korrupsioni-po-perhapet-ne-mbare-boten/60%Hourly2017-01-26 16:07
https://kumti.com/trumpi-urdheron-ndertimin-e-murit-me-meksiken/60%Hourly2017-01-26 16:05
https://kumti.com/e-verteta-mbi-shkaterrimin-e-ushtrise/60%Hourly2017-01-26 16:03
https://kumti.com/nga-videot-seksuale-te-vrasjet-10-operacionet-me-tronditese-te-kgb-se/60%Hourly2017-01-26 15:57
https://kumti.com/historia-e-trishte-e-djalit-te-ajnshtajnit-i-vetmi-problem-qe-gjeniu-nuk-arriti-dot-ta-zgjidhte/60%Hourly2017-01-26 15:45
https://kumti.com/kina-perkrah-pavaresine-e-palestines/60%Hourly2017-01-26 15:41
https://kumti.com/sekreti-per-te-shitur-cdo-produkt/60%Hourly2017-01-26 15:35
https://kumti.com/veterani-i-cia-s-hitleri-mbijetoi-ja-se-cfare-ndodhi-me-te/60%Hourly2017-01-26 15:32
https://kumti.com/perpara-se-te-instalohet-rendi-i-ri-boteror-do-te-ndryshoje-sistemi-aktual/60%Hourly2017-01-26 15:30
https://kumti.com/ministri-izraelit-shikoni-cfare-i-kane-bere-kosoves-shba-rusia-e-be/60%Hourly2017-01-26 15:24
https://kumti.com/semundjet-qe-sheron-qumeshti-i-bletes/60%Hourly2017-01-26 15:22
https://kumti.com/alarmon-profesori-i-harvardit-ne-mars-do-te-kete-trazira-ne-kosove/60%Hourly2017-01-25 19:32
https://kumti.com/opozita-i-pergjigjet-njezeri-thacit-je-personi-i-fundit-qe-mund-te-kerkosh-krijimin-e-unitetit/60%Hourly2017-01-25 19:28
https://kumti.com/kontrabanden-ne-veri-ska-kush-ta-ndale/60%Hourly2017-01-25 19:25
https://kumti.com/mrekullite-e-zotit-ne-fruta-ne-peme-dhe-perime/60%Hourly2017-01-25 19:17
https://kumti.com/nuk-ka-rrezik-per-lufte-eshte-show-politikvideo/60%Hourly2017-01-25 19:09
https://kumti.com/22-marinsat-nga-ekipi-qe-vrane-bin-ladenin-kane-vdekur-ne-menyre-misterioze/60%Hourly2017-01-25 12:36
https://kumti.com/basha-vetevaret-31-vjecari-se-nuk-paguante-dot-dritat/60%Hourly2017-01-25 12:06
https://kumti.com/10-snajperet-me-te-mire-ne-bote/60%Hourly2017-01-25 11:59
https://kumti.com/195-vjet-nga-vdekja-e-ali-pashe-tepelenes/60%Hourly2017-01-25 11:53
https://kumti.com/kosova-mbetet-vendi-me-i-korruptuar-ne-rajon/60%Hourly2017-01-25 11:47
https://kumti.com/thirrje-urgjente-per-krijim-te-ushtrise-se-kosoves-dokument/60%Hourly2017-01-25 11:45
https://kumti.com/bene-shqiponjen-ministri-grek-denim-deri-ne-5-vjet/60%Hourly2017-01-25 11:43
https://kumti.com/prokurorit-special-konfirmon-se-nuk-eshte-duke-e-kerkuar-haradinajn/60%Hourly2017-01-25 11:41
https://kumti.com/thaci-rusia-po-armatos-serbet/60%Hourly2017-01-25 11:38
https://kumti.com/trump-premton-lehtesim-deri-ne-75-te-rregullave-te-biznesit/60%Hourly2017-01-24 16:11
https://kumti.com/kush-eshte-mike-pompeo-shefi-i-ri-cia-s/60%Hourly2017-01-24 16:07
https://kumti.com/me-11-vota-pro-dhe-10-kunder-rex-tillerson-miratohet-sekretar-amerikan-i-shtetit/60%Hourly2017-01-24 16:05
https://kumti.com/telefonata-e-pare-shba-jemi-te-palekundur-per-forcimin-e-nato-s/60%Hourly2017-01-24 16:04
https://kumti.com/samsung-per-deshtim-te-galaxy-note-7-fajesohen-baterite/60%Hourly2017-01-24 16:00
https://kumti.com/a-i-frikesohet-rexhep-selimi-gjykates-speciale/60%Hourly2017-01-24 15:57
https://kumti.com/shkarkohet-nga-puna-gazetari-per-shkak-te-zbulimit-te-krimeve-te-ushtrise-izraelite/60%Hourly2017-01-24 15:51
https://kumti.com/ne-cilin-vend-te-botes-bie-me-se-shumti-shi/60%Hourly2017-01-24 15:46
https://kumti.com/shpejtim-bulliqi-pyet-hivzi-islamin-a-ke-matur-toke-ndonjehere-ne-jeten-tende/60%Hourly2017-01-24 15:44
https://kumti.com/cfare-u-ndodh-molleve-qe-blini-ne-dyqan-nese-hidhni-uje-te-nxehte-mbi-to/60%Hourly2017-01-24 15:42
https://kumti.com/ekspertet-ruse-rusia-nuk-do-ta-njoh-kosoven/60%Hourly2017-01-24 15:37
https://kumti.com/thaci-thote-se-serbia-ka-plan-te-detajuar-per-aneksimin-e-veriut/60%Hourly2017-01-24 15:34
https://kumti.com/parisi-njihet-me-autobuset-pa-shofer/60%Hourly2017-01-24 15:32
https://kumti.com/sigurimet-drejt-falimentimit/60%Hourly2017-01-24 15:29
https://kumti.com/vuciq-per-njohjen-e-kosoves-ate-film-sdo-ta-shihni/60%Hourly2017-01-24 15:23
https://kumti.com/hivzi-islami-zgjidhet-kryetar-i-komisionit-per-matjen-e-territorit/60%Hourly2017-01-24 15:21
https://kumti.com/britani-brexit-ne-duart-e-parlamentit/60%Hourly2017-01-24 15:16
https://kumti.com/irani-do-te-ule-cmimin-e-gazit-dhe-do-ti-paguaj-kompensim-turqise/60%Hourly2017-01-24 15:15
https://kumti.com/madagaskari-ishulli-i-katert-me-i-madh-ne-bote/60%Hourly2017-01-24 15:13
https://kumti.com/deklarate-e-perbashket-per-mbikeqyrjen-e-armepushimit-ne-siri/60%Hourly2017-01-24 15:11
https://kumti.com/brukseli-kerkon-formimin-e-shpejte-te-qeverise/60%Hourly2017-01-24 15:10
https://kumti.com/parimi-i-bdi-se-i-padukshem-ne-marreveshjen-e-majit/60%Hourly2017-01-24 15:07
https://kumti.com/spiunazhi-izraelit-lufta-e-pare-e-presidences-se-donald-trump-do-jete-mes-kosoves-e-serbise/60%Hourly2017-01-23 19:17
https://kumti.com/si-u-bene-tv-te-e-medha-fabrika-genjeshtrash/60%Hourly2017-01-23 19:02
https://kumti.com/kundershtarja-e-bombardimeve-te-caqeve-serbe-ne-vitin-1999-nominohet-sekretare-e-forcave-ajrore-ne-shba/60%Hourly2017-01-23 18:59
https://kumti.com/gjashte-sekretet-qe-ndoshta-nuk-i-keni-ditur-per-kafene-turke/60%Hourly2017-01-23 18:57
https://kumti.com/me-donald-trump-bota-e-vjeter-e-shekullit-20-ka-perfunduar/60%Hourly2017-01-23 18:54
https://kumti.com/jep-doreheqje-kryetari-i-gjykates-supreme-te-kosoves/60%Hourly2017-01-23 18:50
https://kumti.com/universiteti-haxhi-zeka-nuk-ka-mjete-per-bursa/60%Hourly2017-01-23 18:48
https://kumti.com/5-veprime-qe-te-keni-sa-me-shume-bateri-ne-telefon/60%Hourly2017-01-23 18:42
https://kumti.com/gazeta-me-e-madhe-serbe-eshte-mbyllur-pakti-putin-do-ta-njohe-kosoven/60%Hourly2017-01-23 18:39
https://kumti.com/hashim-thaci-permes-pleqve-dhe-dialogut-po-tenton-ti-ike-gjykates-speciale/60%Hourly2017-01-23 18:34
https://kumti.com/gruevskit-i-mbesin-vetem-edhe-gjashte-dite-per-te-formuar-qeverine/60%Hourly2017-01-23 18:31
https://kumti.com/koloneli-kroat-ministri-serb-aleksander-vulin-ka-kryer-krime-lufte-ne-kosove/60%Hourly2017-01-23 18:29
https://kumti.com/haradinaj-jam-i-befasuar-qe-franca-respektoi-fletarrestin-e-beogradit-nuk-ekstradohem-ne-serbi/60%Hourly2017-01-23 18:27
https://kumti.com/ne-pritje-te-ndarjes-se-20-perqindeshit/60%Hourly2017-01-23 18:24
https://kumti.com/the-times-qeveria-britanike-e-fshehu-deshtimin-e-testit-berthamor/60%Hourly2017-01-23 18:20
https://kumti.com/turqia-thirrje-administrates-se-trumpit-per-te-ekstraduar-gulenin/60%Hourly2017-01-23 18:18
https://kumti.com/rusia-paralajmeron-forcat-e-asadit-per-armepushimin/60%Hourly2017-01-23 18:16
https://kumti.com/fondacioni-i-soros-pjese-e-grushtit-te-shtetit-me-21-janar/60%Hourly2017-01-22 20:08
https://kumti.com/rama-perkujton-hoxhe-kadri-prishtinen-e-quan-patriot-e-vizionar-mbarekombetar/60%Hourly2017-01-22 20:06
https://kumti.com/mbi-debatin-rreth-deklarimit-te-rexhep-qosjes-mbi-kembimin-e-territoreve-sulejman-abazi/60%Hourly2017-01-22 20:04
https://kumti.com/majko-kunder-qoses-ja-pse-propozimi-juaj-eshte-i-gabuar/60%Hourly2017-01-22 20:00
https://kumti.com/pse-nuk-lejohen-avionet-te-fluturojne-mbi-qabe/60%Hourly2017-01-22 19:57
https://kumti.com/kush-i-sponsorizon-lajmet-me-terroriste-shqiptare-te-isis/60%Hourly2017-01-22 19:37
https://kumti.com/ja-vetem-disa-produkte-serbe-qe-lehte-mund-ti-zevendoesoni-me-produkte-tona/60%Hourly2017-01-22 19:20
https://kumti.com/austri-asnje-prove-ndaj-shqiptarit-te-arrestuar-per-terrorizem/60%Hourly2017-01-22 11:57
https://kumti.com/shkodra-simboli-historik-i-bashkejeteses-fetare/60%Hourly2017-01-22 11:49
https://kumti.com/itali-sekuestrohen-1-35-ton-droge-dy-shqiptare-ne-pranga/60%Hourly2017-01-22 11:42
https://kumti.com/jeta-e-putinit-si-spiun-para-se-te-ndryshonte-historine-e-rusise/60%Hourly2017-01-22 11:40
https://kumti.com/cfare-kishte-ne-kutine-qe-zonja-e-pare-e-shba-ve-melanie-trump-i-dha-micuhelle-obamas/60%Hourly2017-01-22 11:35
https://kumti.com/ali-ahmeti-perkujton-bashkepunimin-me-ibrahim-rugoven/60%Hourly2017-01-22 11:32
https://kumti.com/aleance-e-re-rusia-dhe-turqia-kunder-is-it/60%Hourly2017-01-22 11:30
https://kumti.com/greqi-hetime-kunder-koncernit-farmaceutik-zviceran-novartis/60%Hourly2017-01-22 11:25
https://kumti.com/cka-thoshte-cia-per-politiken-paqesore-te-rugoves-ne-vitet-e-90-ta/60%Hourly2017-01-22 11:22
https://kumti.com/raporti-sekret-i-cias-serbet-i-frikesoheshin-shtimit-te-shqiptareve/60%Hourly2017-01-22 11:14
https://kumti.com/qosja-shkembimi-i-territoreve-me-serbine-shpeton-kosoven-nga-asociacioni/60%Hourly2017-01-22 11:13
https://kumti.com/vdes-presidenti-i-klubit-genclerbirligi-kishte-prejardhje-nga-kosova/60%Hourly2017-01-22 11:00
https://kumti.com/deputetet-e-kuvendit-te-kosoves-nuk-pranojne-tu-rriten-pagat/60%Hourly2017-01-22 10:53
https://kumti.com/4-miliarde-euro-ia-dhuruam-serbise/60%Hourly2017-01-21 12:42
https://kumti.com/el-chapo-ekstradohet-ne-shba/60%Hourly2017-01-21 12:39
https://kumti.com/te-zhdukurit-jashte-agjendes-se-qeverive/60%Hourly2017-01-21 12:35
https://kumti.com/miliona-euro-donacione-per-shendetesine/60%Hourly2017-01-21 12:33
https://kumti.com/kryeministri-i-turqise-vendimi-tani-i-perket-popullit/60%Hourly2017-01-21 12:31
https://kumti.com/politika-e-nxehte-ne-ballkanin-e-ftohte/60%Hourly2017-01-21 12:28
https://kumti.com/rruga-e-kafese-nga-plantacionet-e-vogla-ne-etiopi-deri-te-filxhani-i-shtrenjte-starbuks/60%Hourly2017-01-21 12:25
https://kumti.com/marreveshja-swiss-diamond-plani-sekret-i-boseve-te-sigurimeve/60%Hourly2017-01-20 17:02
https://kumti.com/pijet-energjike-e-ndalin-rriten-e-femive-video/60%Hourly2017-01-20 16:55
https://kumti.com/atk-mbyll-15-lokale-te-lojerave-te-fatit/60%Hourly2017-01-20 15:31
https://kumti.com/rusia-punon-armatim-te-ri-hipersonik/60%Hourly2017-01-20 15:26
https://kumti.com/donald-trump-inaugurohet-ne-postin-e-presidentit-te-shba-se/60%Hourly2017-01-20 15:24
https://kumti.com/ankaraja-shfuqizon-marreveshjen-me-shkupin-per-njohjen-e-diplomave/60%Hourly2017-01-20 15:23
https://kumti.com/polici-shqiptar-arratiset-ne-zvicer-zbulova-trafikantet-e-droges-ne-makinen-e-ministrit-te-brendshem/60%Hourly2017-01-20 15:12
https://kumti.com/gjermanet-humbin-besimin-tek-amerikanet/60%Hourly2017-01-20 15:11
https://kumti.com/lavrov-takimi-ne-astana-per-sirine-i-rendesishem/60%Hourly2017-01-20 15:10
https://kumti.com/retorikat-e-kohes-se-millosheviqit/60%Hourly2017-01-20 15:09
https://kumti.com/ridizajnimi-i-dialogut/60%Hourly2017-01-20 15:07
https://kumti.com/ja-sa-jane-rrogat-e-5-lidereve-politike-me-te-medhenj-ne-bote/60%Hourly2017-01-20 15:06
https://kumti.com/14-kenaqesi-te-vogla-qe-duhet-patjeter-ti-shijoni-gjate-dimrit/60%Hourly2017-01-20 15:01
https://kumti.com/si-te-rrisesh-shanset-per-te-qene-i-suksesshem/60%Hourly2017-01-20 14:51
https://kumti.com/si-te-respektoheni-prej-te-tjereve/60%Hourly2017-01-20 14:45
https://kumti.com/bqk-fajtore-per-sherbimet-e-shtrenjta-te-bankave/60%Hourly2017-01-19 19:38
https://kumti.com/bien-aksionet-aziatike/60%Hourly2017-01-19 19:34
https://kumti.com/rikuperojne-cmimet-e-naftes/60%Hourly2017-01-19 19:31
https://kumti.com/finlanda-behet-vendi-i-pare-qe-heq-dore-nga-lendet-shkollore/60%Hourly2017-01-19 19:29
https://kumti.com/pse-nuk-duhet-ta-perdoresh-iphone-kur-temperaturat-jane-nen-zero/60%Hourly2017-01-19 19:27
https://kumti.com/shba-kane-leshuar-26171-bomba-ne-7-vendet-me-shumice-muslimane-ne-vitin-2016/60%Hourly2017-01-19 19:23
https://kumti.com/george-soros-be-do-te-marre-fund-ja-perse/60%Hourly2017-01-19 19:21
https://kumti.com/kete-duhet-ta-dini-kur-paguani-me-kredit-kartele/60%Hourly2017-01-19 19:18
https://kumti.com/betohet-presidenti-i-ri-i-bullgarise/60%Hourly2017-01-19 19:15
https://kumti.com/vite-te-tensionuara-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Hourly2017-01-19 19:13
https://kumti.com/fillon-ndertimi-i-fregates-se-pare-kombetare-te-turqise/60%Hourly2017-01-19 19:12
https://kumti.com/hetimet-e-reja-agjentet-sekrete-cfare-zbuluam-per-arratisjen-e-hitlerit/60%Hourly2017-01-19 19:08
https://kumti.com/dekriminalizimi-kush-eshte-deputeti-i-radhes-brenda-mazhorances-qe-i-hiqet-mandati/60%Hourly2017-01-19 19:07
https://kumti.com/oret-e-para-inteligjente-te-google-mberrijne-me-9-shkurt/60%Hourly2017-01-19 14:05
https://kumti.com/10-gjera-qe-ia-shkaterrojne-zemren-atij/60%Hourly2017-01-19 13:58
https://kumti.com/keshilla-per-te-blere-nje-makine-te-perdorur/60%Hourly2017-01-19 13:54
https://kumti.com/kujdes-kur-zgjidhni-mandarinat-dhe-portokallet/60%Hourly2017-01-19 13:46
https://kumti.com/10-fakte-qe-nuk-i-dini-per-ferrari/60%Hourly2017-01-19 12:17
https://kumti.com/10-keshilla-te-thjeshta-per-te-qendruar-te-shendetshem-ne-dimer/60%Hourly2017-01-19 12:21
https://kumti.com/lumezi-prokuroreve-merruni-me-lendet-e-vrasjeve-te-personave-publike/60%Hourly2017-01-18 16:33
https://kumti.com/keni-kujdes-cipsat-ju-lajne-steril-video/60%Hourly2017-01-18 16:25
https://kumti.com/te-sunduar-apo-bashkesundimtare/60%Hourly2017-01-18 16:26
https://kumti.com/12-vite-sfide-se-si-me-e-ndalu-pirjen-e-duhanit-ne-hapesira-te-mbyllura/60%Hourly2017-01-18 16:27
https://kumti.com/kasami-gruevski-nuk-ka-legjitimitet-per-kryeminister/60%Hourly2017-01-18 16:15
https://kumti.com/mark-zuckerberg-kandidon-per-president-te-shba-ve-ne-vitin-2024/60%Hourly2017-01-18 16:13
https://kumti.com/gjuha-e-urrejtjes-anti-shqiptare-e-patriarkut-serb-irinej/60%Hourly2017-01-18 16:11
https://kumti.com/ahmetaj-pika-e-perbashket-doganore-perpara-takimit-te-dy-qeverive/60%Hourly2017-01-18 16:08
https://kumti.com/a-mund-te-zihej-gjalle-adem-jashari/60%Hourly2017-01-18 16:06
https://kumti.com/rusia-kercenim-per-rendin-boteror/60%Hourly2017-01-18 16:02
https://kumti.com/thaci-takon-deshmitarin-e-gjykates-speciale-ia-dekoron-vellane-e-vrare/60%Hourly2017-01-18 15:57
https://kumti.com/keto-produkte-te-serbise-mund-te-zevendesohen-lehte-me-ato-vendore-foto/60%Hourly2017-01-18 15:54
https://kumti.com/ja-pse-duhet-ta-mbani-trupin-drejt/60%Hourly2017-01-17 21:27
https://kumti.com/panik-ne-bdi-gruevski-ende-nuk-po-i-thirr-ne-negociata-semuren-disa-funksionare/60%Hourly2017-01-17 21:15
https://kumti.com/kujdes-nese-ju-vjen-ky-mesazh-ne-gmail-assesi-mos-e-hapni/60%Hourly2017-01-17 21:11
https://kumti.com/ky-eshte-presidenti-i-ri-i-parlamentit-evropian/60%Hourly2017-01-17 21:10
https://kumti.com/daily-telegraph-kur-ise-boletini-arrestonte-ruse-ne-mitrovice-ne-vitin-1902/60%Hourly2017-01-17 21:06
https://kumti.com/iken-nje-ishull-por-vjen-nje-tjeter/60%Hourly2017-01-17 15:58
https://kumti.com/tete-miliardere-zoterojne-pasuri-aq-sa-gjysma-e-popullsise-se-botes/60%Hourly2017-01-17 15:55
https://kumti.com/ftesat-per-ne-ceremonine-e-trump-top-channel-zbulon-mashtrimin-me-bileta/60%Hourly2017-01-17 15:46
https://kumti.com/qindra-marinsa-amerikane-zbarkojne-ne-norvegji-irritohet-rusia/60%Hourly2017-01-17 15:43
https://kumti.com/vatikani-perfshihet-nga-skandali/60%Hourly2017-01-17 15:38
https://kumti.com/may-britania-e-madhe-braktis-tregun-e-perbashket-te-be-se/60%Hourly2017-01-17 15:35
https://kumti.com/e-refuzoi-ish-jugosllavine-dhe-u-pensionua-para-kohe/60%Hourly2017-01-17 15:25
https://kumti.com/ja-cfare-vitaminash-duhet-te-merrni-gjate-shtatzenise/60%Hourly2017-01-17 15:21
https://kumti.com/dergimi-i-ushtrise-ne-kosove-nuk-eshte-qendrimi-im-por-i-shtetit/60%Hourly2017-01-17 15:17
https://kumti.com/rriten-investimet-amerikane/60%Hourly2017-01-17 15:13
https://kumti.com/ekonomia-joligjore-perfshin-kosoven/60%Hourly2017-01-17 15:11
https://kumti.com/qka-eshte-e-fatura/60%Hourly2017-01-17 15:03
https://kumti.com/monopoli-po-mbyt-tregun/60%Hourly2017-01-17 15:01
https://kumti.com/dyshime-ne-cilesine-e-naftes/60%Hourly2017-01-17 14:58
https://kumti.com/rusi-qe-shpetoi-boten-nga-lufta-berthamore/60%Hourly2017-01-17 14:55
https://kumti.com/si-te-jepni-keshilla/60%Hourly2017-01-17 12:12
https://kumti.com/5-arsyet-pse-duhet-te-merremi-me-sport-gjate-dimrit/60%Hourly2017-01-19 12:27
https://kumti.com/si-te-kontrolloni-agresivitetin-dhe-zemerimin/60%Hourly2017-01-17 12:08
https://kumti.com/sot-zgjidhet-presidenti-i-ri-i-parlamentit-te-bese-favorit-jane-dy-italiane/60%Hourly2017-01-17 10:25
https://kumti.com/shala-nese-qeveria-kerkon-ne-do-ta-rrezojme-murin-ne-veri/60%Hourly2017-01-17 10:23
https://kumti.com/kosova-a-nuk-mbyllet-pa-ndertimin-e-termocentralit-te-ri/60%Hourly2017-01-17 09:43
https://kumti.com/tete-miliardere-kane-pasuri-sa-gjysma-e-botes/60%Hourly2017-01-17 09:41
https://kumti.com/perendimi-asnjehere-nuk-i-ka-falur-turqit-per-clirimin-e-stambollit/60%Hourly2017-01-16 20:29
https://kumti.com/vrasjet-dhe-kaosi-ne-administraten-obama/60%Hourly2017-01-16 20:26
https://kumti.com/deputeti-alfred-peza-nen-hetim-per-pasurine-dhe-konfliktin-e-interesit/60%Hourly2017-01-16 20:23
https://kumti.com/vetem-reciprociteti-ekonomik-gjunjezon-serbine/60%Hourly2017-01-16 15:14
https://kumti.com/hoti-me-2017-rritja-ekonomike-mbi-4/60%Hourly2017-01-16 15:07
https://kumti.com/azem-syla-ne-paraburgim-deri-ne-mars/60%Hourly2017-01-16 15:05
https://kumti.com/a-po-e-nxit-beogradi-shpalljen-e-asociacionit-apo-autonomise-serbe-ne-veri-kosoves/60%Hourly2017-01-16 15:03
https://kumti.com/bie-paundi-britanik-ne-prag-te-fjalimit-te-kryeministres/60%Hourly2017-01-16 15:01
https://kumti.com/ne-kerkim-te-formules-per-themelimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Hourly2017-01-16 15:00
https://kumti.com/trump-do-marreveshje-berthamore-me-rusine/60%Hourly2017-01-16 14:58
https://kumti.com/politika-e-turqise-per-refugjatet-shembull-per-boten/60%Hourly2017-01-16 14:56
https://kumti.com/kirgistan-32-te-vdekur-nga-rrezimi-i-nje-avioni/60%Hourly2017-01-16 14:53
https://kumti.com/ne-fakt-nje-treni-serb-qarkullon-lirshem-beograd-mitrovice-e-veriut-qe-nga-2013/60%Hourly2017-01-15 21:43
https://kumti.com/2-instituti-per-analize-te-propagandes/60%Hourly2017-01-15 20:31
https://kumti.com/si-te-motivoheni-per-te-lexuar-nje-liber/60%Hourly2017-01-15 19:41
https://kumti.com/lorik-cana-publikon-nje-imazh-nga-femijeria-i-veshur-me-veshje-kombetare/60%Hourly2017-01-15 18:22
https://kumti.com/majko-nikolicit-shqiptaret-jane-me-te-afte-ne-lufte-se-sa-ne-paqe/60%Hourly2017-01-15 18:19
https://kumti.com/kush-eshte-mic-sokoli-shqiptar-qe-ndaloi-trenin-serb/60%Hourly2017-01-15 18:15
https://kumti.com/5-faktore-qe-ulin-deshiren-seksuale/60%Hourly2017-01-15 18:00
https://kumti.com/william-walker-tregon-se-si-ishte-mashtruar-nga-hashim-thaci/60%Hourly2017-01-15 17:45
https://kumti.com/limaj-recaku-deshmia-e-planit-serb-per-shfarosje/60%Hourly2017-01-15 13:37
https://kumti.com/walker-thacit-i-ka-kaluar-koha-video/60%Hourly2017-01-15 13:31
https://kumti.com/te-rinjte-nuk-u-besojne-politikaneve/60%Hourly2017-01-15 13:20
https://kumti.com/ekskluzive-raporti-i-adn-se-shfajeson-aktivistet-e-vetevendosjes-nga-vepra-per-terrorizem-dokument/60%Hourly2017-01-15 13:18
https://kumti.com/pacolli-e-godet-fort-vucicin/60%Hourly2017-01-15 13:13
https://kumti.com/kohe-mencurie-burrerie-dhe-vendosmerie/60%Hourly2017-01-15 01:17
https://kumti.com/serbia-e-perkedhelura-e-brukselit/60%Hourly2017-01-15 01:14
https://kumti.com/shperthen-andi-bushati-tregon-me-emra-vrasesit-e-se-vertetes-ne-shqiperi/60%Hourly2017-01-14 19:10
https://kumti.com/zbulohet-megaskandali-i-soros-si-vodhi-dokumente-per-te-shantazhuar-gjykaten-e-larte-ne-shba/60%Hourly2017-01-14 19:06
https://kumti.com/keni-probleme-me-infeksionet-fungale-ne-kembe-receta-qe-trajton-per-mrekulli/60%Hourly2017-01-14 18:57
https://kumti.com/rakiq-kerkon-terheqjen-e-rosut-nga-veriu-paralajmeron-bllokade-rrugesh/60%Hourly2017-01-14 18:55
https://kumti.com/moska-perpiqet-te-dobesoje-lidhjet-mes-sherbimeve-sekrete-evropiane-e-amerikane/60%Hourly2017-01-14 18:53
https://kumti.com/njesite-speciale-te-serbise-hyjne-ne-kosove-maskohen-si-gjuetare-jane-edhe-paramilitaret-e-arkanit/60%Hourly2017-01-14 18:41
https://kumti.com/si-u-fsheh-incidenti-me-spiunet-ruse-ne-bazen-e-pashalimanit/60%Hourly2017-01-14 18:36
https://kumti.com/vucic-e-ndalem-trenin-sepse-u-frikesuam-nga-autoblindat-e-policise-se-kosoves/60%Hourly2017-01-14 18:31
https://kumti.com/propozohet-heqja-e-pikave-doganore-mes-shqiperise-e-kosoves/60%Hourly2017-01-14 18:21
https://kumti.com/haradinaj-a-ka-zot-shtepie-ky-vend/60%Hourly2017-01-14 18:05
https://kumti.com/vetevendosje-treni-i-negociatave/60%Hourly2017-01-14 18:00
https://kumti.com/ekskluzive-policia-e-kosoves-ia-mesyen-veriut-video/60%Hourly2017-01-14 18:00
https://kumti.com/kosova-e-serbizuar/60%Hourly2017-01-14 17:43
https://kumti.com/arrestohet-kreu-i-gjykates-ne-decan/60%Hourly2017-01-13 16:01
https://kumti.com/serbia-zgjeron-hetimet-ndaj-haradinajt-thote-se-ka-30-deshmitare-te-rinj-kunder-tij/60%Hourly2017-01-13 15:59
https://kumti.com/shuhen-1-mije-e-841-biznese/60%Hourly2017-01-13 15:57
https://kumti.com/shba-kina-nuk-i-permbush-kushtet-per-anetaresimin-ne-obt/60%Hourly2017-01-13 15:55
https://kumti.com/atk-fillon-deklarimi-elektronik-i-librit-te-blerjes-dhe-shitjes-me-1-shkurt/60%Hourly2017-01-13 15:53
https://kumti.com/a-eshte-franca-e-gatshme-per-marine-le-pen-in/60%Hourly2017-01-13 15:49
https://kumti.com/merkel-nuk-ka-garanci-te-perjetshme-per-bashkepunimin-shba-be/60%Hourly2017-01-13 15:45
https://kumti.com/trumpi-sulmon-sherbimet-e-fshehta-amerikane/60%Hourly2017-01-13 15:42
https://kumti.com/faturimi-paushall-i-ujit-kercenon-me-mosrespektim-te-te-drejtave-te-njeriut/60%Hourly2017-01-13 15:38
https://kumti.com/dogana-sekuestron-25-kilograme-droge-ne-autobusin-prishtine-tirane/60%Hourly2017-01-13 14:49
https://kumti.com/ky-eshte-treni-serb-qe-do-ta-shkele-sovranitetin-e-kosoves/60%Hourly2017-01-13 14:44
https://kumti.com/mjeket-te-paguhen-sipas-punes/60%Hourly2017-01-13 14:42
https://kumti.com/vmro-ja-refuzon-kerkesat-e-bdi-se-per-qeverine-e-re/60%Hourly2017-01-13 14:37
https://kumti.com/kredi-apo-fajde-ne-institucionet-mikrofinanciare/60%Hourly2017-01-13 14:34
https://kumti.com/ne-turqi-rritet-prodhimi-dhe-eksporti-i-automjeteve/60%Hourly2017-01-13 14:30
https://kumti.com/a-duhet-te-ndalohen-lajmet-e-rrejshme-ne-mediet-sociale/60%Hourly2017-01-13 14:28
https://kumti.com/tillerson-turqia-eshte-aleati-yne-i-vjeter-i-nato-s/60%Hourly2017-01-13 14:27
https://kumti.com/guterres-synojme-zgjidhje-te-perhershme-per-qipron/60%Hourly2017-01-13 14:25
https://kumti.com/be-zhbllokon-200-milione-euro-per-refugjatet-siriane-ne-turqi/60%Hourly2017-01-13 14:23
https://kumti.com/ministri-sobotka-shqiperia-eshte-nje-partner-strategjik-per-austrine/60%Hourly2017-01-13 14:20
https://kumti.com/edhe-kandidati-i-trumpit-per-drejtor-te-cia-s-akuza-ndaj-rusise/60%Hourly2017-01-13 14:18
https://kumti.com/kina-kercenon-trumpin-per-lufte/60%Hourly2017-01-13 14:16
https://kumti.com/1-pse-duhet-edhe-sot-te-jemi-te-vetedijshem-per-propaganden/60%Hourly2017-01-13 14:01
https://kumti.com/10-korporatat-multinacionale-me-te-keqija-ne-bote/60%Hourly2017-01-13 10:05
https://kumti.com/shperlarja-e-gojes-me-vaj/60%Hourly2017-01-13 10:27
https://kumti.com/cfare-e-shkakton-erresimin-e-dhembeve/60%Hourly2017-01-13 10:07
https://kumti.com/keshilla-te-pergjithshme-rreth-ushqimit/60%Hourly2017-01-13 10:17
https://kumti.com/12-rregullat-baze-per-higjienen-intime-te-femres/60%Hourly2017-01-13 10:07
https://kumti.com/ushqimi-qe-duhet-perdorur-gjate-menstruacioneve/60%Hourly2017-01-13 09:48
https://kumti.com/thaci-e-veseli-jane-ne-fokusin-e-speciales/60%Hourly2017-01-13 01:48
https://kumti.com/i-mora-2-mije-euro-me-fajde-i-ktheva-85-mije-me-qelluan-me-sakice-video/60%Hourly2017-01-13 01:31
https://kumti.com/perse-terroristet-synojne-aeroportet-aq-shpesh/60%Hourly2017-01-12 18:20
https://kumti.com/cka-thote-rusia-mbas-zbarkimit-te-mija-trupave-e-tankeve-amerikane-ne-poloni/60%Hourly2017-01-12 18:04
https://kumti.com/disa-arsye-pse-femijet-tuaj-te-vegjel-nuk-duhet-ti-lini-te-kene-kontakt-me-pajisjet-elektronike/60%Hourly2017-01-12 18:01
https://kumti.com/demokracia-perfshirjadhe-prosperiteti/60%Hourly2017-01-12 15:44
https://kumti.com/lirohet-me-kusht-ramush-haradinaj/60%Hourly2017-01-12 13:50
https://kumti.com/sa-kushtoi-nje-autobus-i-ri-per-prishtinen/60%Hourly2017-01-12 13:45
https://kumti.com/alarm-per-destabilizim-te-kosoves-nga-serbia/60%Hourly2017-01-12 13:42
https://kumti.com/dr-randall-vaksina-gjeja-e-fundit-qe-do-tia-jepja-femijes/60%Hourly2017-01-12 13:39
https://kumti.com/me-shume-vdekje-nga-armet-e-zjarrit-sesa-nga-terrorizmi-ne-amerike/60%Hourly2017-01-12 13:34
https://kumti.com/naftetaret-e-kosoves-mbeshtesin-reciprocitetin-ndaj-serbise/60%Hourly2017-01-11 15:47
https://kumti.com/telekomi-i-kosoves-angazhon-ish-avokatet-e-blerim-devollit-per-tu-ankuar-kunder-tij/60%Hourly2017-01-11 15:46
https://kumti.com/masa-e-reciprocitetit-me-serbine-si-krenari-e-qytetareve-te-kosoves/60%Hourly2017-01-11 15:44
https://kumti.com/bisedimet-per-qipron-arrihet-zgjedhje-ne-disa-ceshtje/60%Hourly2017-01-11 15:42
https://kumti.com/si-e-definoj-shtetin-e-kosoves/60%Hourly2017-01-10 14:32
https://kumti.com/rritet-cmimi-i-naftes-se-paperpunuar-brent/60%Hourly2017-01-10 14:28
https://kumti.com/shkup-nenshkruhet-marreveshja-per-kater-lokomotiva-te-reja-elektrike/60%Hourly2017-01-10 14:27
https://kumti.com/deficiti-tregtar-ne-shba-me-i-larti-gjate-9-muajve/60%Hourly2017-01-10 14:26
https://kumti.com/braktisja-e-progresit/60%Hourly2017-01-10 14:20
https://kumti.com/ja-pyetja-qe-e-vrau-ilir-konushevcin/60%Hourly2017-01-10 14:06
https://kumti.com/kadriaj-eshte-momenti-i-fundit-qe-kosova-te-sillet-si-shtet/60%Hourly2017-01-10 14:02
https://kumti.com/serbia-dergon-kerkesen-per-ekstradim-te-haradinajt/60%Hourly2017-01-10 13:58
https://kumti.com/kuvendi-adreson-lirimin-sa-me-te-shpejte-te-haradinajt/60%Hourly2017-01-10 13:38
https://kumti.com/vdiq-ish-presidenti-i-gjermanise-roman-herzog/60%Hourly2017-01-10 13:32
https://kumti.com/tre-te-vdekur-nga-te-ftohtit-ne-maqedoni/60%Hourly2017-01-10 13:30
https://kumti.com/fifa-ne-kupen-e-botes-2026-marrin-pjese-48-ekipe/60%Hourly2017-01-10 13:28
https://kumti.com/shba-dhe-japonia-me-sistemin-me-te-madh-per-thithje-te-dioksid-karbonit/60%Hourly2017-01-10 13:25
https://kumti.com/pentagoni-deash-i-ka-ditet-e-numeruara-ne-mosul/60%Hourly2017-01-10 13:20
https://kumti.com/thaci-merr-perkrahje-nga-senati-amerikan-per-ushtrine/60%Hourly2017-01-10 13:16
https://kumti.com/kryediplomati-i-malit-te-zi-vizite-ne-shqiperi/60%Hourly2017-01-10 13:15
https://kumti.com/situata-e-fundit-ne-kabinetin-e-trumpit/60%Hourly2017-01-10 13:13
https://kumti.com/parlamenti-turk-fillon-debatin-mbi-ndryshimet-kushtetuese/60%Hourly2017-01-10 13:08
https://kumti.com/shteti-ne-krye-te-detyres-foto/60%Hourly2017-01-10 13:02
https://kumti.com/fustani-i-njejte-ne-dy-dasme/60%Hourly2017-01-10 00:47
https://kumti.com/trump-vendos-armikun-e-rusise-ne-krye-te-sherbimeve-sekrete-amerikane/60%Hourly2017-01-09 16:21
https://kumti.com/merdhijne-policet-e-kosoves-ata-ende-nuk-kane-cizme-te-dimrit-dokument/60%Hourly2017-01-09 16:15
https://kumti.com/gjermani-gjenden-19-refugjate-te-ngrire-ne-nje-kamion/60%Hourly2017-01-09 16:06
https://kumti.com/temperaturat-e-uleta-demtojne-te-mbjellat-fermeret-ne-veshtiresi/60%Hourly2017-01-09 15:57
https://kumti.com/rrefimi-i-oficerit-qe-ndau-mitrovicen/60%Hourly2017-01-09 13:50
https://kumti.com/cfare-do-te-beje-rusia-ne-2017/60%Hourly2017-01-09 13:46
https://kumti.com/cfare-po-ndodh-trupat-dhe-tanket-e-nato-s-marshojne-drejt-kufijve-te-rusise/60%Hourly2017-01-09 13:43
https://kumti.com/komuna-nuk-jep-leje-ngec-ndertimi-i-fabrikave/60%Hourly2017-01-09 13:39
https://kumti.com/fshati-kalican-qe-4-dite-pa-rryme-pa-uje-pa-ngrohje/60%Hourly2017-01-09 13:32
https://kumti.com/kjo-eshte-molla-e-kuqe-qe-krejt-flasin-per-te-2/60%Hourly2017-01-09 13:22
https://kumti.com/fbi-arreston-drejtorin-ekzekutiv-te-volkswagen-per-mashtrim/60%Hourly2017-01-09 13:17
https://kumti.com/osmani-perfaqesuesit-e-listes-serbe-te-largohen-menjehere-nga-qeveria/60%Hourly2017-01-09 13:15
https://kumti.com/kur-shteti-i-kosoves-pergatit-njerez-per-me-vra-njerez/60%Hourly2017-01-09 13:09
https://kumti.com/mjeket-pa-kufij-policia-franceze-po-u-merr-batanijet-emigranteve/60%Hourly2017-01-09 13:01
https://kumti.com/turqia-plan-per-tu-ndare-nga-google-e-gmail/60%Hourly2017-01-09 00:24
https://kumti.com/ish-shefi-i-sherbimit-sekret-francez-hashim-thaci-eshte-agjent-i-yni-e-rekrutuam-ne-rambuje-video-2/60%Hourly2017-01-09 00:07
https://kumti.com/anthony-giddens-shqiptaret-duhet-ta-kuptojne-qe-bota-po-ndryshon-shume-shpejt/60%Hourly2017-01-08 22:28
https://kumti.com/cka-duhet-te-mesojme-nga-arrestimi-i-fundit-i-ramush-haradinajt-rexhep-qosja/60%Hourly2017-01-08 22:24
https://kumti.com/si-vozitet-vetura-me-goma-dimerore/60%Hourly2017-01-08 21:54
https://kumti.com/60-keshilla-per-bashkeshorten/60%Hourly2017-01-11 17:14
https://kumti.com/7-pika-qe-duhet-te-konsiderohen-para-se-te-martoheni/60%Hourly2017-01-08 20:55
https://kumti.com/si-ndezet-vetura-ne-mengjesin-e-ftohte/60%Hourly2017-01-08 21:41
https://kumti.com/ja-20-cajrat-per-shume-semundje-ne-stinen-e-dimrit/60%Hourly2017-01-08 21:18
https://kumti.com/e-verteta-mbi-deshmitaret-e-jehovait/60%Hourly2017-01-08 19:17
https://kumti.com/12-zakonet-me-te-keqija-per-shendetin-tuaj-mendor/60%Hourly2017-01-08 21:03
https://kumti.com/gripi-pse-shfaqet-vetem-gjate-dimrit/60%Hourly2017-01-08 21:21
https://kumti.com/11-shoqerite-sekrete-me-te-famshme-te-historise/60%Hourly2017-01-08 18:40
https://kumti.com/10-sekretet-qe-supermarketet-nuk-duan-qe-t-i-dini-2/60%Hourly2017-01-08 19:27
https://kumti.com/levizje-armatimesh-ne-evrope/60%Hourly2017-01-08 16:59
https://kumti.com/udhezime-te-reja-per-alergjine-nga-kikiriket/60%Hourly2017-01-08 16:39
https://kumti.com/si-te-perballoni-presionin-psikologjik-ne-pune/60%Hourly2017-01-08 21:05
https://kumti.com/ku-jeni-more-ju-je-suis-charlie-t-e-kosoves-apo-e-shihni-cka-po-ben-shteti-juaj-mik-franca/60%Hourly2017-01-07 00:35
https://kumti.com/ministria-e-bujqesise-nuk-ka-te-dhena-se-eshte-investuar-ne-gjithe-kosoven-nder-vite/60%Hourly2017-01-05 21:25
https://kumti.com/kosova-nuk-i-jep-leje-kalimi-nikoliqit-video/60%Hourly2017-01-05 21:23
https://kumti.com/geeky-gadgets-deals-of-the-week/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/the-hottest-wearable-tech-and-smart-gadgets-of-2016/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/entertainment-buzz-taylor-swift-gets-an-emmy/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/village-roadshow-entertainment-secures-480-million/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/how-grand-theft-auto-hijacked-the-entertainment-industry/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/apple-tv-is-finally-changing-the-living-room/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/lenovo-introduces-its-best-entertainment-tablets-yet/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/margaret-cho-designs-solitaire-jumpsuit-for-betabrand/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/day-3-of-spring-2016-new-york-fashion-weeks-most-inspiring/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/the-hottest-hairstyle-at-fashion-week-is-not-on-the-runways/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/celebrity-make-up-artist-gary-cockerill-shows-you-beauty-trick-2/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/kristen-stewart-at-the-toronto-film-festival-2015/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/cover-girl-announces-star-wars-makeup-line/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/10-outfits-inspired-by-famous-works-of-art/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/7-coolest-fashion-startups-you-should-know-about/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/the-pros-and-cons-of-permanent-make-up/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/makeup-in-new-york-2015-unveils-a-series-of-hot-innovations/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/trinity-audio-delta-review-fighting-the-hybrid-fight/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/new-samsung-speakers-play-360-degree-audio/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/bose-soundtrue-ultra-in-ear-headphones-launched/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/grain-audio-oehp-on-ear-headphones-save-25/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/technology-tell-review-ik-multimedia-irig-mic-studio/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/the-best-gadgets-from-ifa-2016/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/gigabyte-geforce-gtx-950-review-pricing-is-everything-2/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/apple-watch-climbs-the-list-of-the-top-wearable-gadgets/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/mobile-marketing-and-the-future-of-e-commerce/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/things-to-look-for-in-a-financial-trading-platform/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/a-look-at-how-social-mobile-gaming-increase-sales/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/boxtrade-lands-50-million-in-another-new-funding-round/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/celebrity-make-up-artist-gary-cockerill-shows-you-beauty-trick/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/the-secret-to-your-companys-financial-health/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/burberry-is-the-first-brand-to-get-an-apple-music-channel/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/how-pixar-brings-its-animated-movies-to-life/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/new-movies-and-tv-shows-to-stream-on-netflix-amazon-and-hulu/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/minions-is-now-the-second-biggest-animated-movie-ever/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/the-most-popular-celebrity-baby-names-of-the-millennium/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/es-fashion-finder-biggest-shows-parties-and-celebrity/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/ben-affleck-and-jennifer-garner-at-farmers-market-in-la/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/the-workout-that-burns-more-calories-than-running/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/gigabyte-geforce-gtx-950-review-pricing-is-everything/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/a-thomas-hart-benton-mural-repurposed-as-a-writing-desk/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/fashion-week-parties-night-4/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/the-definitive-guide-to-marketing-your-business-on-instagram/60%Hourly2017-01-05 18:33
https://kumti.com/keta-jane-kryetaret-me-te-pasur-te-kosoves/60%Hourly2017-01-05 16:30
https://kumti.com/islami-franca-kurre-nuk-do-te-jete-mike-e-shqiptareve-e-aq-me-pak-e-kosoves/60%Hourly2017-01-05 16:27
https://kumti.com/momenti-i-arrestimit-te-haradinajt-ne-aeroportin-e-bazelit-video/60%Hourly2017-01-05 16:24
https://kumti.com/kosova-leshon-urdherarreste-per-57-serbe-te-dyshuar-per-krime-lufte/60%Hourly2017-01-05 16:17
https://kumti.com/pritje-te-gjata-ne-merdare-2/60%Hourly2017-01-05 16:11
https://kumti.com/erdogan-turqia-do-te-vazhdoje-rrugen-e-saj/60%Hourly2017-01-05 16:08
https://kumti.com/familjet-siriane-kane-nisur-te-kthehen-ne-halep/60%Hourly2017-01-05 16:06
https://kumti.com/shitje-e-jashtezakonshme-armesh-amerikane-ne-gjirin-persik-po-inskenohet-lufte-e-madhe/60%Hourly2017-01-05 16:04
https://kumti.com/haradinaj-sot-para-gjyqit-i-mundshem-ekstradimi-ne-serbi/60%Hourly2017-01-05 15:59
https://kumti.com/rritet-numri-i-te-vrareve-ne-turqi/60%Hourly2017-01-05 15:57
https://kumti.com/euronews-haradinaj-po-udhetonte-me-pasaporte-diplomatike/60%Hourly2017-01-05 15:54
https://kumti.com/turqia-2-miliarde-dollare-nga-eksporti-i-lajthive-ne-2016/60%Hourly2017-01-05 15:52
https://kumti.com/lunacek-kerkon-qe-be-ti-beje-presion-serbise/60%Hourly2017-01-05 15:48
https://kumti.com/deshtimi-i-programuar-i-shtetit/60%Hourly2017-01-05 15:45
https://kumti.com/thaci-diskuton-nevojen-e-koordinimit-ndershqiptar-me-lideret-ne-maqedoni/60%Hourly2017-01-05 15:42
https://kumti.com/si-ta-hapni-dryrin/60%Hourly2017-01-05 15:08