XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/hetues-gjermane-ne-shqiperi-per-te-ndjekur-parane-e-boseve-shqiptare-te-droges/60%Hourly2017-02-28 18:00
https://kumti.com/rreth-50-milione-euro-kredi-per-blerjen-e-aparatures-per-shendetesi/60%Hourly2017-02-28 17:57
https://kumti.com/naser-kelmendi-dergohet-nga-paraburgimi-ne-arrest-shtepiak/60%Hourly2017-02-28 17:56
https://kumti.com/ushtria-e-kosoves-nuk-behet-pa-votat-e-pakicave/60%Hourly2017-02-28 17:54
https://kumti.com/mali-i-zi-paga-mesatare-neto-ne-janar-511-euro/60%Hourly2017-02-28 17:52
https://kumti.com/shkup-hapet-panairi-i-ndertimtarise-dhe-patundshmerive/60%Hourly2017-02-28 17:50
https://kumti.com/per-tre-dekada-ne-bote-do-te-dominojne-robotet/60%Hourly2017-02-28 17:47
https://kumti.com/pakistani-shteti-aziatik-me-pasuri-etnike-dhe-gjuhesore/60%Hourly2017-02-28 17:43
https://kumti.com/shtetet-e-afrikes-e-konsiderojne-feto-n-si-kercenim-per-sigurine-e-brendshme/60%Hourly2017-02-28 17:39
https://kumti.com/unicef-paralajmeron-femijet-refugjate-rrezikohen-nga-dhuna/60%Hourly2017-02-28 17:36
https://kumti.com/aroma-dhe-truri-efekti-ne-joshjen-e-konsumatoreve/60%Hourly2017-02-26 14:35
https://kumti.com/stavileci-i-gatshem-te-pranoj-kandidaturen-per-prishtinen/60%Hourly2017-02-25 17:48
https://kumti.com/policia-padit-bashen-beri-thirrje-publike-per-dhune/60%Hourly2017-02-25 17:45
https://kumti.com/keqperdorimi-i-246-mije-eurove-nga-inteligjenca-kosovare-pse-po-heshtin-institucionet-pas-akuzave-te-vetevendosesit-glauk-konjufca/60%Hourly2017-02-25 17:43
https://kumti.com/e-paprecedente-ne-shba-trump-perjashton-bbc-e-cnn-nga-konferenca/60%Hourly2017-02-25 17:40
https://kumti.com/binomi-nderrim-territoresh/60%Hourly2017-02-25 17:39
https://kumti.com/amfilohije-tradhtia-me-e-madhe-e-malit-te-zi-eshte-njohja-e-pavaresise-se-kosoves/60%Hourly2017-02-25 17:36
https://kumti.com/lsdm-ja-mandaton-zaevin-per-qeverine-e-re/60%Hourly2017-02-25 17:34
https://kumti.com/ish-presidentit-kroat-mesic-flet-rreth-njohjes-se-kosoves-nga-serbia/60%Hourly2017-02-25 17:32
https://kumti.com/marsi-muaji-i-krizes-ne-vend/60%Hourly2017-02-25 17:30
https://kumti.com/revolja-legjendare-e-isa-boletinit-foto/60%Hourly2017-02-25 17:26
https://kumti.com/ish-senatori-bob-dole-fiton-tender-2-3-milione-eurosh-nga-qeveria-e-kosoves/60%Hourly2017-02-25 17:23
https://kumti.com/slejojme-te-behet-pazar-me-republiken-limaj-kritikon-veselin-e-mustafen/60%Hourly2017-02-25 17:21
https://kumti.com/eksperte-nga-zvicra-do-te-hetojne-vdekjen-e-astrit-deharit/60%Hourly2017-02-25 17:19
https://kumti.com/organizata-per-te-drejtat-e-njeriut-sllovakia-diskriminon-femijet-rome/60%Hourly2017-02-25 17:16
https://kumti.com/meksika-do-ti-kunderpergjigjet-veprimit-te-trumpit-per-murin/60%Hourly2017-02-25 17:14
https://kumti.com/azerbajxhani-shkaterron-nje-pike-zjarri-te-ushtrise-armene/60%Hourly2017-02-25 17:13
https://kumti.com/mali-i-zi-5-shtetas-serbe-pranojne-pergatitjen-e-sulmeve/60%Hourly2017-02-25 17:11
https://kumti.com/yildirim-grusht-shtetet-do-ti-perkasin-historise/60%Hourly2017-02-25 17:08
https://kumti.com/te-burgosurit-ne-kampet-e-perqendrimit-ne-serbi-vazhdimisht-te-uritur-vdisnin-nga-torturat/60%Hourly2017-02-25 17:05
https://kumti.com/8-gjerat-qe-duhet-te-dini-per-parane-nese-deshironi-te-beheni-milioner/60%Hourly2017-02-24 19:22
https://kumti.com/dy-matje-te-territorit-te-kosoves-dy-rezultate-te-ndryshme/60%Hourly2017-02-24 19:08
https://kumti.com/100-operacione-te-nderlikuara-u-kryen-gjate-javes-se-shendetesise-turko-kosovare/60%Hourly2017-02-24 19:03
https://kumti.com/deputeti-i-ldk-se-mos-te-ngutemi-demarkacioni-skryhet-me-stupc-ne-krahe/60%Hourly2017-02-24 18:57
https://kumti.com/komisioni-i-eksperteve-i-dorezoi-kryeministrit-raportin-final-te-matjes-se-territorit-te-kosoves/60%Hourly2017-02-24 18:55
https://kumti.com/qytetaret-shpenzojne-rreth-150-milione-euro-ne-vit-per-sherim-jashte-kosoves/60%Hourly2017-02-24 18:35
https://kumti.com/situata-politike-rrezikon-investimet-e-huaja/60%Hourly2017-02-24 18:33
https://kumti.com/vushtrria-kampione-me-investime/60%Hourly2017-02-22 19:30
https://kumti.com/a-e-ka-tradhetuar-meta-mikun-e-ngushte-haradinaj-per-demarkacionin/60%Hourly2017-02-22 19:27
https://kumti.com/biznesi-me-vizat-gjermane-ne-kosove-ja-sa-para-fitojne-agjencite-per-nje-vize-pune/60%Hourly2017-02-22 18:14
https://kumti.com/kroacia-thyen-rekordin-e-shitjes-se-armeve-ne-arabine-saudite/60%Hourly2017-02-22 18:09
https://kumti.com/pse-nuk-mundemi-ti-mposhtim-lajmet-rreme/60%Hourly2017-02-22 18:08
https://kumti.com/termocentrali-i-ri-drejt-finalizimit-banka-boterore-kerkon-permbushjen-e-kushteve/60%Hourly2017-02-22 18:04
https://kumti.com/zgjedhjet-ne-serbi-bllokojne-dialogun/60%Hourly2017-02-22 18:03
https://kumti.com/mogherini-ne-fillim-te-marsit-do-te-vizitoje-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Hourly2017-02-22 18:02
https://kumti.com/raundi-i-katert-i-bisedimeve-te-gjeneves-per-sirine/60%Hourly2017-02-22 18:02
https://kumti.com/ngritjet-dhe-reniet-ekonomike-ne-kosoven-e-pavarur/60%Hourly2017-02-22 18:00
https://kumti.com/qeveria-pergatitet-per-riprocedim-opozita-per-rrezim-te-demarkacionit/60%Hourly2017-02-22 17:57
https://kumti.com/deshperohen-serbet-trump-nuk-ndryshon-asgje-kosova-mbetet-projekt-i-shba/60%Hourly2017-02-22 17:56
https://kumti.com/mungesa-e-shtate-vitaminave-kryesore-con-ne-zhvillimin-e-ketyre-semundjeve/60%Hourly2017-02-22 17:53
https://kumti.com/hashim-thaci-ky-rrenc-i-madh/60%Hourly2017-02-21 02:18
https://kumti.com/a-e-dini-pse-nuk-mund-te-qeshni-ne-fotot-per-pasaporte/60%Hourly2017-02-20 19:03
https://kumti.com/neser-behen-publike-rezultatet-e-para-te-komisionit-per-matjen-e-territorit/60%Hourly2017-02-20 18:59
https://kumti.com/pas-doreheqjes-se-humollit-pritet-shperberja-e-komisionit-per-matje-te-territorit/60%Hourly2017-02-20 18:58
https://kumti.com/meta-pershendet-protesten-e-pd-kerkesa-per-zgjedhjet-legjitime/60%Hourly2017-02-20 18:56
https://kumti.com/shteti-rus-prapa-grushtit-te-shtetit-ne-mal-te-zi/60%Hourly2017-02-20 18:51
https://kumti.com/pdk-e-ldk-po-pergatiten-te-kalojne-ne-opozite/60%Hourly2017-02-20 18:43
https://kumti.com/gjykata-e-apelit-ne-bruksel-kthen-ne-ri-gjykim-vrasesin-e-enver-hadrit/60%Hourly2017-02-20 18:40
https://kumti.com/sindikata-thote-se-ligji-per-sigurimet-shendetesore-eshte-politik/60%Hourly2017-02-20 18:37
https://kumti.com/minatoret-kerkojne-zbatimin-e-menjehershem-te-ligjit-per-trepcen/60%Hourly2017-02-20 18:35
https://kumti.com/serbi-koalicioni-i-madh-popullor-kerkon-doreheqjen-e-vuciqit/60%Hourly2017-02-20 18:34
https://kumti.com/paris-berlin-kritika-rusise-per-pranimin-e-dokumenteve-te-separatisteve/60%Hourly2017-02-20 18:33
https://kumti.com/stier-hoxhaj-kroacia-mbeshtet-pavaresine-dhe-integritetin-territorial-te-kosoves/60%Hourly2017-02-20 18:31
https://kumti.com/shba-e-vendosur-per-te-vazhduar-bashkepunimin-me-be-ne/60%Hourly2017-02-20 18:29
https://kumti.com/digjet-nje-kamp-refugjatesh-ne-sudanin-jugor/60%Hourly2017-02-20 18:28
https://kumti.com/me-shume-se-nje-e-treta-e-gjuheve-ne-bote-jane-ne-rrezik/60%Hourly2017-02-20 18:26
https://kumti.com/fillon-samiti-i-komisioneve-per-politiken-e-jashtme-nga-shtetet-e-evropes/60%Hourly2017-02-20 18:23
https://kumti.com/muaji-i-pare-i-trumpit-ka-kaluar-me-dhimbje/60%Hourly2017-02-20 16:57
https://kumti.com/kina-me-gjenerate-te-re-te-superkompjutereve/60%Hourly2017-02-20 16:54
https://kumti.com/qeveria-sekrete-13-familjet-qe-drejtojne-boten/60%Hourly2017-02-19 17:25
https://kumti.com/uthulla-pastron-rrobat-dhe-kepucet/60%Hourly2017-02-19 12:01
https://kumti.com/birra-kurthi-i-alkoolizimit/60%Hourly2017-02-19 11:23
https://kumti.com/a-po-ndryshon-qendrimi-i-aakse-per-pdkne/60%Hourly2017-02-19 22:48
https://kumti.com/zbritet-paga-e-presidentit-rritet-ajo-e-kryeministrit-dhe-e-deputeteve/60%Hourly2017-02-19 17:40
https://kumti.com/si-ka-lindur-spiunazhi/60%Hourly2017-02-19 17:38
https://kumti.com/haliti-shkohet-ne-zgjedhje-nese-vendos-kryetari-i-pdkse/60%Hourly2017-02-19 17:31
https://kumti.com/gjate-janarit-te-hyrat-jane-rritur-45-7/60%Hourly2017-02-19 17:16
https://kumti.com/shefi-i-departamentit-te-krimeve-ne-zvicer-ja-pse-trafikantet-kosovare-jane-te-matur/60%Hourly2017-02-19 16:52
https://kumti.com/serbia-mban-peng-rreth-2-miliarde-euro-te-pensionisteve-nga-kosova/60%Hourly2017-02-19 16:49
https://kumti.com/maqedonia-zgjedhje-te-reja-apo-zgjidhje-per-shqipen/60%Hourly2017-02-19 16:47
https://kumti.com/organizatat-mafioze-me-te-rrezikshme-ne-te-gjithe-boten/60%Hourly2017-02-19 16:33
https://kumti.com/kina-ndaloi-importin-e-qymyrit-nga-koreja-e-veriut/60%Hourly2017-02-19 16:32
https://kumti.com/trump-mediat-jane-bere-pjese-e-madhe-e-problemit/60%Hourly2017-02-19 16:28
https://kumti.com/ne-mosul-disa-femije-vdesin-nga-uria/60%Hourly2017-02-19 16:25
https://kumti.com/franca-paralajmeron-rusine-per-sulmet-kibernetike/60%Hourly2017-02-19 15:55
https://kumti.com/thaci-kerkon-anetaresim-ne-interpol-dhe-anulim-te-fletarresteve-te-serbise/60%Hourly2017-02-19 15:54
https://kumti.com/mungesa-e-perspektives-zbraz-veriun-e-malit-te-zi-largohen-banoret-e-plaves-dhe-gucise/60%Hourly2017-02-19 15:52
https://kumti.com/erdogan-duhet-te-ndryshojme-sistemin-per-te-arritur-objektivat-2023/60%Hourly2017-02-19 15:50
https://kumti.com/disa-rregulla-per-erezat/60%Hourly2017-02-19 11:59
https://kumti.com/ne-vitin-1912-shkupi-ka-qene-me-80-per-qind-shqiptare/60%Hourly2017-02-19 12:09
https://kumti.com/bombica/60%Hourly2017-02-19 11:56
https://kumti.com/plani-maqedonas-shtohuni-me-nuse-nga-shqiperia-2/60%Hourly2017-02-19 12:04
https://kumti.com/trilece/60%Hourly2017-02-19 11:52
https://kumti.com/aknet/60%Hourly2017-02-19 11:05
https://kumti.com/cfare-kuptimi-kane-shenjat-ne-etiketat-e-rrobave/60%Hourly2017-02-19 11:17
https://kumti.com/gullash-vici/60%Hourly2017-02-19 11:25
https://kumti.com/syneti-ne-aspektin-mjekesor/60%Hourly2017-02-19 11:03
https://kumti.com/ekspozimi-i-hershem-i-femijeve-ndaj-mikrobeve-siguron-nje-jete-me-te-shendeteshme/60%Hourly2017-02-19 10:57
https://kumti.com/ekonomia-greke-rimekembet-per-here-te-pare-qe-nga-2010/60%Hourly2017-02-18 21:17
https://kumti.com/zeka-ligji-per-sigurimet-shendetesore-diskriminon-sektorin-privat/60%Hourly2017-02-18 12:26
https://kumti.com/hashim-thaci-se-thote-asnje-fjale-per-krijimin-e-ushtrise/60%Hourly2017-02-18 12:24
https://kumti.com/rusia-zgjeron-influencat/60%Hourly2017-02-18 12:21
https://kumti.com/te-mesojme-nga-bill-gates/60%Hourly2017-02-18 12:17
https://kumti.com/sela-mbledh-neser-ne-shkup-lideret-shqiptare/60%Hourly2017-02-18 12:13
https://kumti.com/nis-protesta-ne-tirane-live/60%Hourly2017-02-18 12:05
https://kumti.com/ford-po-zhvillon-sistemin-e-alarmit-per-detektimin-e-gropave/60%Hourly2017-02-18 11:57
https://kumti.com/kosoves-i-duhet-ende-kohe-qe-te-forcohet-e-funksionalizohet/60%Hourly2017-02-18 11:52
https://kumti.com/jasharet-nente-vjet-zhgenjim/60%Hourly2017-02-18 11:50
https://kumti.com/kosoves-po-i-ikin-kuadrot-mjekesore/60%Hourly2017-02-18 11:48
https://kumti.com/marredheniet-iran-shtetet-e-gjirit-mund-te-permiresohen-permes-kuvajtit/60%Hourly2017-02-18 11:45
https://kumti.com/pence-shba-mbeshtetje-te-fuqishme-per-nato-n/60%Hourly2017-02-18 11:39
https://kumti.com/kryeministri-i-turqise-vizite-ne-gjermani-takim-me-merkel/60%Hourly2017-02-18 11:37
https://kumti.com/decissio-i-kosoves-pjese-e-grupit-startup-yard-7/60%Hourly2017-02-17 22:54
https://kumti.com/ne-finlande-ia-vlen-me-shume-te-jesh-i-papune/60%Hourly2017-02-17 22:50
https://kumti.com/standardet-apo-certifikimet-iso/60%Hourly2017-02-17 22:41
https://kumti.com/si-ndizet-vetura-me-te-shtyer/60%Hourly2017-02-17 22:32
https://kumti.com/si-ti-parandaloni-vjedhjet-ne-veture/60%Hourly2017-02-17 22:26
https://kumti.com/kapslleku-diagnoza-dhe-mjekimi/60%Hourly2017-02-17 22:20
https://kumti.com/femrat-qe-pijne-vere-i-ze-me-lehte-kanceri-i-gjirit/60%Hourly2017-02-17 22:06
https://kumti.com/te-fjeturit-ne-krahun-e-djathte/60%Hourly2017-02-17 21:58
https://kumti.com/pse-shqiptaret-duan-te-punojne-me-shume-ne-shtet-sesa-ne-privat/60%Hourly2017-02-17 16:52
https://kumti.com/shpeton-libra-rrezohet-vendimi-qe-e-pengonte-te-hynte-ne-zgjedhje/60%Hourly2017-02-17 16:50
https://kumti.com/le-pen-euro-nuk-eshte-monedhe/60%Hourly2017-02-17 16:48
https://kumti.com/lsdm-bdi-hapat-e-fundit-drejt-qeverise-se-re/60%Hourly2017-02-17 16:46
https://kumti.com/komandant-sokoli-begu-e-ndrecaj-ishin-organizator-te-ngjarjeve-ne-lagjen-e-trimave/60%Hourly2017-02-17 16:42
https://kumti.com/pavaresia-solli-renien-e-investimeve-te-huaja/60%Hourly2017-02-17 16:36
https://kumti.com/per-nder-te-pavaresise-xhumaja-ne-podujeve-falet-me-plisa-te-bardhe/60%Hourly2017-02-17 16:31
https://kumti.com/zbehje-e-optimizmit-9-vjet-pas-pavaresise/60%Hourly2017-02-17 16:29
https://kumti.com/pastrimin-i-fukushimes-me-i-veshtire-se-sa-parashikohejpak-para-se-te-prishej-roboti-ka-pasqyruar-disa-pamje-nga-reaktori-ndersa-ai-nuk-arriti-te-pasqyronte-gjendjen-e-lendes-djegese-e-cila-do-te-lua/60%Hourly2017-02-17 16:23
https://kumti.com/emigrantet-ne-chicago-protestojne-kunder-trumpit/60%Hourly2017-02-17 16:21
https://kumti.com/regjimi-i-asadit-vazhdon-te-shkel-armepushimin-ne-siri/60%Hourly2017-02-17 16:20
https://kumti.com/prishtine-atmosfere-festive-per-nder-te-dites-se-pavaresise/60%Hourly2017-02-17 16:19
https://kumti.com/yildirim-turqia-pret-marredhenie-me-te-mira-me-evropen/60%Hourly2017-02-17 16:17
https://kumti.com/shefi-i-ushtrise-turke-takon-homologun-amerikan/60%Hourly2017-02-17 16:09
https://kumti.com/shqiptaret-ne-maqedoni-faktor-percaktues-per-stabilitetin/60%Hourly2017-02-17 16:08
https://kumti.com/sundimi-sekret-i-korporatave/60%Hourly2017-02-17 22:58
https://kumti.com/si-ta-zvogeloni-varesine-nga-kafja/60%Hourly2017-02-17 21:51
https://kumti.com/sheqeri-helmues-sikurse-duhani/60%Hourly2017-02-19 11:08
https://kumti.com/lufta-kunder-korrupsionit-nga-zyrtaret-brenda-kompanise-apo-institucionit/60%Hourly2017-02-14 16:22
https://kumti.com/sun-tzu-mbi-artin-e-luftes/60%Hourly2017-02-13 22:11
https://kumti.com/mediat-si-zoterues-te-kohes/60%Hourly2017-02-14 17:23
https://kumti.com/menyrat-e-shkaterrimit-te-islamit-ne-shqiperi/60%Hourly2017-02-14 17:44
https://kumti.com/konkurrenca-mes-shteteve-te-fuqishme-per-te-dominuar-mbi-pasurite-nentokesore/60%Hourly2017-02-14 17:49
https://kumti.com/telegram-i-hafiz-sherif-langut-kryqit-kuq-nderkombetar-rreth-bombardimit-te-pejes/60%Hourly2017-02-12 19:01
https://kumti.com/ushqime-pa-inxhinieri-gjenetike-iluzion/60%Hourly2017-02-12 12:30
https://kumti.com/nuset-ruse-dhe-marrdheniet-rusi-siri/60%Hourly2017-02-12 12:29
https://kumti.com/ceku-sperjashton-mundesine-e-destabilizimit-te-vendit-nga-gjykata-speciale/60%Hourly2017-02-12 20:40
https://kumti.com/ngriten-cmimet-e-konsumit-ne-kosove/60%Hourly2017-02-12 20:37
https://kumti.com/nga-lengjet-e-gazuara-kanoset-infarkti-ne-zemer/60%Hourly2017-02-12 19:13
https://kumti.com/disa-menyra-per-te-rritur-shitjet-pa-i-ulur-cmimet/60%Hourly2017-02-12 12:03
https://kumti.com/format-e-trajtimit-per-largimin-e-stresit-ndikimi-i-fizioterapise/60%Hourly2017-02-12 12:01
https://kumti.com/masat-e-reja-ne-pakon-fiskale-ndikon-ne-zhvillimin-ekonomik/60%Hourly2017-02-12 11:57
https://kumti.com/si-dreqin-arriti-donald-trumpi-te-behej-president/60%Hourly2017-02-12 11:52
https://kumti.com/ereza-qe-qeteson/60%Hourly2017-02-12 11:48
https://kumti.com/nisin-hetimet-kunder-jean-marie-le-pen/60%Hourly2017-02-12 11:45
https://kumti.com/albin-kurti-ramushit-po-tentojne-tia-ndryshojne-mendjen-per-zajednicen-e-demarkacionin/60%Hourly2017-02-12 11:41
https://kumti.com/babai-i-arben-xheladinit-kerkon-drejtesi-per-djalin-e-vrare-12-vjet-me-pare/60%Hourly2017-02-12 11:38
https://kumti.com/palmer-amerika-mbetet-ne-ballkan-serbia-duhet-ti-normalizoj-marredheniet-me-kosoven/60%Hourly2017-02-12 11:36
https://kumti.com/anetari-i-aak-se-i-ka-humbur-kuptimi-politikes-afruese-me-serbine-me-cdo-kusht/60%Hourly2017-02-12 11:33
https://kumti.com/juncker-nuk-do-te-kandidoj-per-nje-mandat-te-dyte-per-ne-ke/60%Hourly2017-02-12 11:31
https://kumti.com/kroacia-kerkon-20-mije-punonjes-ne-turizem-ja-cduhet-te-plotesoni/60%Hourly2017-02-12 11:24
https://kumti.com/grabitja-ne-rinas-spahiu-nuk-jane-vjedhur-2-por-20-milione/60%Hourly2017-02-12 11:22
https://kumti.com/zvicra-voton-per-te-zbutur-rregullat-e-shtetesise/60%Hourly2017-02-12 11:19
https://kumti.com/nuk-eshte-e-tmerrshme-te-gabosh/60%Hourly2017-02-12 19:07
https://kumti.com/autobusat-leshohen-ne-qarkullim-pas-nje-jave/60%Hourly2017-02-12 11:17
https://kumti.com/gjermani-sot-zgjedhet-presidenti-i-ri-steinmeier-favorit/60%Hourly2017-02-12 11:13
https://kumti.com/prizreni-qyteti-i-mundesive-per-te-rinjte/60%Hourly2017-02-12 11:10
https://kumti.com/rreth-9-milione-euro-te-askujt-mund-te-barten-nga-trusti-ne-buxhet/60%Hourly2017-02-12 11:07
https://kumti.com/selanik-evakuohen-75-mije-banore-qe-te-asgjesohet-nje-bombe-nga-lufta-e-dyte-boterore/60%Hourly2017-02-12 11:04
https://kumti.com/trump-jemi-100-perqind-me-japonine/60%Hourly2017-02-12 11:00
https://kumti.com/ruhuni-nga-shalae-bicikletes/60%Hourly2017-02-12 19:21
https://kumti.com/letra-e-sulltanit-abdulahimidi-i-ii-te-ku-shpjegon-shkakun-e-rrezimit-te-tij-nga-posti/60%Hourly2017-02-12 12:15
https://kumti.com/cfare-mesohet-e-cduhet-mesuar-iii/60%Hourly2017-02-12 12:19
https://kumti.com/arsyeja-e-vertete-per-luften-ne-irak/60%Hourly2017-02-12 12:12
https://kumti.com/si-ta-kuptoni-se-femija-ka-grip/60%Hourly2017-02-12 19:17
https://kumti.com/duhanpiresit-humbin-nje-te-treten-e-memories/60%Hourly2017-02-12 19:15
https://kumti.com/cfare-mesohet-e-cduhet-mesuar-i/60%Hourly2017-02-12 12:10
https://kumti.com/ja-zeri-normal-i-hitlerit-video/60%Hourly2017-02-11 21:24
https://kumti.com/kur-hashim-thaci-kerkonte-denimin-e-ibrahim-rugoves-video/60%Hourly2017-02-11 21:21
https://kumti.com/cfare-ka-thene-steve-jobs-rreth-suksesit-te-organizimit-ne-apple/60%Hourly2017-02-11 21:07
https://kumti.com/publikoi-informacionet-e-fshehta-te-amerikaneve-putin-planifikondorezimin-e-snowden-tek-trump/60%Hourly2017-02-11 20:53
https://kumti.com/ja-plani-se-si-do-debohen-azilkerkuesit-nga-gjermania/60%Hourly2017-02-11 20:50
https://kumti.com/eksportet-e-gjermanise-dhe-zemerimi-i-donald-trump/60%Hourly2017-02-11 20:46
https://kumti.com/rrezik-lufte-dhe-kufinj-te-rinj-ne-ballkan/60%Hourly2017-02-11 20:36
https://kumti.com/zgjedhja-e-presidentit-te-gjermanise/60%Hourly2017-02-11 20:35
https://kumti.com/kosova-thellohet-ne-borxhe-video/60%Hourly2017-02-11 20:29
https://kumti.com/albin-kurti-demarkacioni-ka-vdekur-nuk-lejojme-ringjalljen-e-kesaj-marreveshjeje/60%Hourly2017-02-11 20:24
https://kumti.com/daut-haradinaj-hashim-thaci-eshte-mashtrues-ja-sa-lehte-mund-ta-formojme-ushtrine/60%Hourly2017-02-11 20:22
https://kumti.com/afro-38-mije-qytetare-heqin-dore-nga-shtetesia-kosovare-video/60%Hourly2017-02-11 20:20
https://kumti.com/denoncuesi-i-shefit-te-akise-thote-se-gashi-mund-ti-hakmerret-atij-dhe-familjes-video/60%Hourly2017-02-11 20:18
https://kumti.com/brazil-marreveshje-per-nderprerjen-e-greves-policore/60%Hourly2017-02-11 19:42
https://kumti.com/prodhimi-i-naftes-dhe-aluminit-ne-bahrein-ne-plan-te-pare/60%Hourly2017-02-11 19:39
https://kumti.com/mogherini-paralajmeron-trumpin-jo-nderhyrje-ne-punet-e-be-se/60%Hourly2017-02-11 19:37
https://kumti.com/tajvani-ofron-ndihma-per-familjet-siriane/60%Hourly2017-02-11 19:36
https://kumti.com/rrefim-suksesi-rinia-e-diaspores-shqiptare-shpik-teknologji-te-re-krijon-vende-pune-edhe-ne-prishtine/60%Hourly2017-02-11 19:34
https://kumti.com/zaev-takon-hahn-i-gatshem-te-bisedoj-me-partite-shqiptare-por-ka-disa-vija-te-kuqe/60%Hourly2017-02-10 18:43
https://kumti.com/njihuni-me-kosovarin-qe-u-shperblye-nga-instagram-me-25-mije-dollare/60%Hourly2017-02-10 18:41
https://kumti.com/ekskluzive-ne-mbledhjen-e-pdk-se-hedhet-edhe-ideja-e-prishjes-se-koalicionit-me-ldk-ne/60%Hourly2017-02-10 18:38
https://kumti.com/hetimet-e-grabitjes-2-milioneshe-gjurme-qe-te-cojne-dhe-tek-vrasja-e-santos/60%Hourly2017-02-10 18:36
https://kumti.com/hoti-po-unifikohen-ekonomite-e-kosoves-dhe-te-shqiperise/60%Hourly2017-02-10 18:32
https://kumti.com/dikush-po-e-sfidon-shpend-ahmetin-foto/60%Hourly2017-02-10 18:31
https://kumti.com/serwer-formimi-i-ushtrise-se-kosoves-e-vetmja-deklarate-e-qarte-nga-washingtoni/60%Hourly2017-02-10 18:29
https://kumti.com/ballkani-nuk-eshte-prioritet-i-donald-trump/60%Hourly2017-02-10 18:27
https://kumti.com/mediat-gjermane-kosova-gezon-pavaresi-te-klasit-te-dyte/60%Hourly2017-02-10 18:23
https://kumti.com/veturat-e-pasiguruara-e-pengojne-kosoven-ta-marre-kartonin-e-gjelber/60%Hourly2017-02-10 18:21
https://kumti.com/rasti-haradinaj-mund-te-shtyhet-pertej-2-marsit/60%Hourly2017-02-10 18:19
https://kumti.com/pacientet-infektohen-me-hiv-arrestohet-stafi-i-spitalit/60%Hourly2017-02-10 18:17
https://kumti.com/be-ndan-donacion-per-maqedonine-per-menaxhimin-e-migrimit/60%Hourly2017-02-10 18:16
https://kumti.com/konsumimi-i-duhanit-ne-cdo-gjashte-sekonda-merr-nje-jete/60%Hourly2017-02-10 18:14
https://kumti.com/turqi-hapet-objekti-i-pare-per-deponimin-e-gazit-natyror-nen-liqenin-tuz/60%Hourly2017-02-10 18:12
https://kumti.com/trump-kritikon-izraelin-per-vendbanimet-ilegale/60%Hourly2017-02-10 18:10
https://kumti.com/kurti-me-pakon-e-ahtisarit-shqiptaret-e-kosoves-jane-refugjate-ne-shtepite-e-tyre/60%Hourly2017-02-10 17:55
https://kumti.com/rregullat-e-pikesimit-ne-gjuhen-letrate-shqipe-2/60%Hourly2017-02-08 10:01
https://kumti.com/asociacioni-i-komunave-serbe-mund-te-formohet-ne-diten-e-pavaresise-se-kosoves/60%Hourly2017-02-07 23:44
https://kumti.com/republikanet-qe-ishin-kunder-trump-u-paguan-nga-soros/60%Hourly2017-02-07 19:43
https://kumti.com/adriatik-llalla-shfaqet-ne-bruksel-dhe-paralajmeron-se-tani-do-te-merret-me-vlahutin-dhe-ramen-pas-donald-lu/60%Hourly2017-02-07 19:41
https://kumti.com/the-telegraph-berati-qyteti-i-dyte-me-i-bukur-ne-europe/60%Hourly2017-02-07 19:39
https://kumti.com/polonia-rrezikon-voten-ne-be/60%Hourly2017-02-07 19:35
https://kumti.com/emerohen-gjykatesit-nderkombetare-te-gjykates-speciale/60%Hourly2017-02-07 19:20
https://kumti.com/keta-jane-ministrat-dhe-deputetet-me-shume-vende-pune/60%Hourly2017-02-07 19:15
https://kumti.com/miliardat-e-ngrira-te-trustit-dhe-akp-se-mund-ta-ngjallin-sektorin-privat/60%Hourly2017-02-07 19:11
https://kumti.com/kreret-e-kosoves-takim-per-obligimet-nderkombetare/60%Hourly2017-02-07 19:08
https://kumti.com/regjimi-i-asadit-ka-ekzekutuar-mijera-njerez-pa-gjyq/60%Hourly2017-02-07 19:07
https://kumti.com/erdogan-populli-yne-i-sheh-te-gjitha-keto-lojera/60%Hourly2017-02-07 19:06
https://kumti.com/putin-miraton-marreveshjen-per-gazsjellesin-rrjedha-turke/60%Hourly2017-02-07 19:05
https://kumti.com/imeraj-serbet-falsifikuan-shkrimet-per-manastirin-e-decanit-dokumente/60%Hourly2017-02-07 00:54
https://kumti.com/plaku-i-pleqnive-hysen-mala-video/60%Hourly2017-02-07 00:46
https://kumti.com/shokon-zyrtari-i-cia-te-gjitha-sulmet-terroriste-jane-mashtrim-ose-te-detyruara-nga-fbi/60%Hourly2017-02-06 23:22
https://kumti.com/keds-i-nuk-iu-shit-vellait-turk-por-e-blene-ata-qe-e-shiten-video/60%Hourly2017-02-06 22:10
https://kumti.com/fjale-te-urta-mesime-nga-pervojat-e-te-tjereve/60%Hourly2017-02-06 22:30
https://kumti.com/luftuesit-e-diabetit/60%Hourly2017-02-06 17:54
https://kumti.com/protestat-antikorrupsion-mbajne-ndezur-rumanine-kerkohet-doreheqja-e-kryeministrit/60%Hourly2017-02-06 17:53
https://kumti.com/agjentet-qe-mbrojne-donald-trumpin-5-gjera-qe-nuk-i-dini-per-sherbimin-sekret/60%Hourly2017-02-06 17:49
https://kumti.com/keto-jane-fjalekalimet-me-te-vjedhura-ne-2016/60%Hourly2017-02-06 17:44
https://kumti.com/komuna-e-skenderajt-do-te-subvencionoje-mbjelljen-e-42-hektareve-me-fidane-te-pemeve/60%Hourly2017-02-06 17:42
https://kumti.com/kosova-vend-i-tregtise-por-jo-edhe-i-prodhimit/60%Hourly2017-02-06 17:38
https://kumti.com/testi-i-suksesshem-kina-ne-treg-me-avionin-komercial-c919/60%Hourly2017-02-06 17:36
https://kumti.com/mbreteresha-elizabeth-ii-mbushi-vitin-e-65-te-ne-fron/60%Hourly2017-02-06 17:35
https://kumti.com/edhe-nje-hap-drejt-realizimit-te-qendres-turistike-borea-tri-kompani-nderkombetare-hyjne-ne-gare-per-projektin-gjigant/60%Hourly2017-02-06 17:31
https://kumti.com/rrenohet-muri-ngritet-asociacioni/60%Hourly2017-02-06 17:28
https://kumti.com/propozimi-i-kongresmenit-amerikan-dana-rohrabacher-nje-pjese-e-maqedonise-ti-bashkohet-kosoves-video/60%Hourly2017-02-06 17:25
https://kumti.com/50-agjentet-sekret-shqiptare-me-te-famshem-ne-bote/60%Hourly2017-02-04 11:59
https://kumti.com/iphone-7-plus-me-i-shitur-se-iphone-6/60%Hourly2017-02-04 11:40
https://kumti.com/tre-hapa-deri-te-funksionalizimi-i-speciales/60%Hourly2017-02-02 16:52
https://kumti.com/besa-dhe-aleanca-do-e-mbeshtesin-zaevin/60%Hourly2017-02-02 16:51
https://kumti.com/mattis-fsk-duhet-te-marre-mandatin-per-mbrojtjen-territoriale-para-se-te-pakesohen-forcat-e-shba-ve/60%Hourly2017-02-02 16:49
https://kumti.com/dogana-ka-arritur-te-kape-56-kilograme-substanca-narkotike/60%Hourly2017-02-02 16:55
https://kumti.com/10-gabimet-me-te-shpeshta-ne-pergatitjen-e-nje-cv-je/60%Hourly2017-02-02 16:01
https://kumti.com/a-duhet-te-ulim-cmimet-per-te-stimuluar-shitjet/60%Hourly2017-02-02 15:58
https://kumti.com/disa-keshilla-rreth-menaxhimit-te-nje-hoteli/60%Hourly2017-02-02 15:52
https://kumti.com/i-hapet-dosja-ish-presidenti-i-polonise-leh-vallesa-ishte-spiun-komunist/60%Hourly2017-02-02 15:50
https://kumti.com/nese-keni-nje-nga-keto-8-probleme-pini-leng-limoni-ne-vend-te-ilaceve/60%Hourly2017-02-02 15:47
https://kumti.com/deputetet-e-koalicionit-fuqishem-kunder-versionit-aktual-te-demarkacionit/60%Hourly2017-02-02 15:46
https://kumti.com/sa-e-dobishme-aq-edhe-e-rrezikshme-keta-jane-njerezit-dhe-rastet-kur-nuk-duhet-perdorur-hudhra/60%Hourly2017-02-02 15:45
https://kumti.com/zbulohet-letra-e-llalles-per-nishanin-dhe-meten-ja-shantazhet-qe-me-ben-donald-lu/60%Hourly2017-02-02 15:40
https://kumti.com/google-behet-brendi-me-i-vlefshem-ne-bote/60%Hourly2017-02-02 15:39
https://kumti.com/agjencia-e-kunderkorrupsionit-heton-rektoratin-e-up-se/60%Hourly2017-02-02 15:26
https://kumti.com/sheshel-shqiptaret-do-ta-sulmojne-veriun-e-kosoves-serbia-te-reagoje/60%Hourly2017-02-02 15:24
https://kumti.com/realizohet-thirrja-e-pare-me-kodin-383/60%Hourly2017-02-02 15:22
https://kumti.com/putini-ne-hungari-shqetesime-per-unitetin-e-be-se/60%Hourly2017-02-02 15:19
https://kumti.com/thatesira-ne-somali-rrezikon-gjysmen-e-popullates/60%Hourly2017-02-02 15:14
https://kumti.com/rama-ne-kosove-fillimi-i-punes-se-dy-qeverive-per-ti-fshire-urdher-arrestet/60%Hourly2017-02-02 15:10
https://kumti.com/stoltenberg-ne-beh-jam-ketu-per-te-ulur-tensionet-dhe-te-shmangim-konfliktet-e-reja/60%Hourly2017-02-02 15:09
https://kumti.com/migrantet-qe-kane-kontribuar-ne-shkence-dhe-teknologji-ne-shba/60%Hourly2017-02-02 15:07
https://kumti.com/kasami-jo-vetem-qe-parlamenti-do-te-flet-shqip-por-do-ta-definojme-edhe-maqedonine-shqiptare/60%Hourly2017-02-02 01:54
https://kumti.com/rikthimi-i-hashim-thacit-fatal-per-kosoven/60%Hourly2017-02-01 20:18
https://kumti.com/shba-te-me-pare-i-bombarduan-me-pas-sollen-ndalimin/60%Hourly2017-02-01 20:16
https://kumti.com/gare-e-nxehte-ne-ldk-per-kreun-e-prishtines-ja-kandidatet-qe-pritet-ta-sfidojne-shpend-ahmetin/60%Hourly2017-02-01 20:14