XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/tmerrderi-ketu-ka-arritur-niveli-i-gazetarise/60%Hourly2017-03-31 20:02
https://kumti.com/unifikohen-tarifat-e-energjise-mbeten-vetem-dite-nate/60%Hourly2017-03-31 18:45
https://kumti.com/a-do-jete-objekt-i-gjykates-speciale-isa-mustafa-e-bujar-bukoshi/60%Hourly2017-03-31 18:42
https://kumti.com/asgjesohen-8-mije-pula-per-shkak-te-semundjes/60%Hourly2017-03-31 09:04
https://kumti.com/ku-mbeti-premtimi-qe-portin-e-shengjinit-ta-shfrytezoje-kosova/60%Hourly2017-03-31 09:01
https://kumti.com/palestinezet-mund-te-perdorin-vetem-15-per-qind-te-territoreve-te-tyre/60%Hourly2017-03-31 08:59
https://kumti.com/e-vetmja-deshire-e-femijeve-ne-somali-eshte-qe-te-jetojne/60%Hourly2017-03-31 08:57
https://kumti.com/ligjet-e-shendetesise-politike/60%Hourly2017-03-31 08:52
https://kumti.com/ndryshim-drastik-i-politikes-se-shba-se-largimi-i-assadit-nuk-eshte-me-prioritet/60%Hourly2017-03-31 08:46
https://kumti.com/specialja-arsyeja-per-zgjedhjet-e-parakohshme/60%Hourly2017-03-31 08:42
https://kumti.com/lista-serbe-kerkon-perfshirjen-e-universitetit-te-mitrovices-ne-asociacion/60%Hourly2017-03-31 08:39
https://kumti.com/projektligji-per-fsk-ne-qeveria-ka-afat-edhe-nente-dite-qe-ta-procedoje-ne-kuvend/60%Hourly2017-03-29 16:59
https://kumti.com/shqiperia-le-prapa-3-vende-te-ballkanit-ne-prodhimin-e-patates/60%Hourly2017-03-29 16:56
https://kumti.com/franca-me-gjermanine-jane-te-hapura-per-reformimin-e-eurozones/60%Hourly2017-03-29 16:53
https://kumti.com/banka-kryesore-ruse-terhiqet-nga-ukraina/60%Hourly2017-03-29 16:51
https://kumti.com/marreveshje-bashkepunimi-shqiperi-turqi-ne-fushen-e-bujqesise/60%Hourly2017-03-29 16:48
https://kumti.com/kushtetuesja-rrezon-nenin-per-benificionet-e-veteraneve-qe-jetojne-jashte-vendit/60%Hourly2017-03-29 16:46
https://kumti.com/asociacioni-zbatim-i-marreveshjes-apo-pazar-politik/60%Hourly2017-03-29 16:42
https://kumti.com/funta-forcohet-kundrejt-dollarit-pas-aktivizimit-te-brexit/60%Hourly2017-03-29 16:34
https://kumti.com/topalli-ushtria-ide-e-vv-se-nga-e-cila-perfitoi-thaci/60%Hourly2017-03-29 16:32
https://kumti.com/pse-kavaja-perben-proven-e-pare-te-krizes-politike-ne-shqiperi/60%Hourly2017-03-29 16:28
https://kumti.com/inspektori-pejan-vebi-lipa-si-me-largoi-komuna-nga-puna-pasi-luftova-ndertimet-ilegale/60%Hourly2017-03-29 16:24
https://kumti.com/deputetet-paguhen-sa-pese-paga-mesatare/60%Hourly2017-03-29 16:12
https://kumti.com/delawie-krijimi-i-armates-me-ligj-i-demton-raportet-e-kosoves-me-partneret-nderkombetare/60%Hourly2017-03-29 16:09
https://kumti.com/maqedoni-platforma-shqiptare-teme-qendrore-e-debatit-parlamentar/60%Hourly2017-03-29 16:08
https://kumti.com/erdogan-secili-qe-cenon-paqen-ne-turqi-do-te-paguje-cmimin/60%Hourly2017-03-29 16:05
https://kumti.com/somalia-perballet-me-krize-te-re-te-urise/60%Hourly2017-03-29 16:02
https://kumti.com/ekskluzive-ahmet-krasniqi-figuron-ne-listen-per-krime-lufte-ne-kroaci-me-uniformen-e-apj-se-dokument/60%Hourly2017-03-29 15:56
https://kumti.com/me-6-prill-votohet-demarkacioni-me-malin-e-zi-me-6-prill-lirohet-haradinaj/60%Hourly2017-03-29 15:52
https://kumti.com/minutat-e-para-te-lindjes-se-femijes/60%Hourly2017-03-28 20:04
https://kumti.com/nje-popull-pa-kondicion-pa-matematike-pa-gramatike/60%Hourly2017-03-28 19:44
https://kumti.com/kuvendi-i-kosoves-100-mije-euro-per-blerjen-e-laptopeve-per-deputetet/60%Hourly2017-03-28 18:27
https://kumti.com/kerkohet-rritja-e-pages-minimale-ne-kosove/60%Hourly2017-03-28 18:13
https://kumti.com/gjysma-e-fermereve-te-kosoves-refuzohen-pa-iu-shqyrtuar-projektet-miliona-euro-te-investuara-nuk-po-japin-efekte/60%Hourly2017-03-28 18:09
https://kumti.com/twitter-do-te-behet-me-pagese/60%Hourly2017-03-28 18:05
https://kumti.com/gelqerosja-e-pemeve-tani-ne-pranvere-specialisti-kosovar-ja-tmirat-organike-dhe-estetike/60%Hourly2017-03-28 18:04
https://kumti.com/serbia-mban-rreth-dy-miliarde-euro-te-pensionisteve-nga-kosova/60%Hourly2017-03-28 17:58
https://kumti.com/vetem-50-e-kosovareve-paguajne-tatimin-ne-prone-video/60%Hourly2017-03-28 17:55
https://kumti.com/senati-i-spanjes-refuzon-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2017-03-28 17:50
https://kumti.com/serbia-drejt-zgjedhjes-se-presidentit-te-ri/60%Hourly2017-03-28 17:48
https://kumti.com/demarkacioni-rikthehet-ne-kuvend-pasi-qe-qeveria-te-sigurohet-per-votat/60%Hourly2017-03-28 17:46
https://kumti.com/kercenim-per-rajonin-kjo-eshte-autoblinda-qe-do-ta-ndertojne-rusia-dhe-serbia-foto/60%Hourly2017-03-28 17:43
https://kumti.com/kah-mesi-i-majit-mund-te-ngriten-aktakuzat-e-para-nga-gjykata-speciale/60%Hourly2017-03-28 17:40
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-vuciq-nuk-vjen-ne-kosove/60%Hourly2017-03-28 17:37
https://kumti.com/9-sekretet-me-te-medha-ne-bote-foto/60%Hourly2017-03-27 17:47
https://kumti.com/punetoret-pa-letra-vershojne-tregun-e-punes/60%Hourly2017-03-27 17:38
https://kumti.com/zvarritet-zgjedhja-e-kryetarit-te-parlamentit-te-maqedonise/60%Hourly2017-03-27 17:35
https://kumti.com/lista-serbe-kthehet-ne-kuvend-qeveria-mirepret-vendimin/60%Hourly2017-03-27 17:29
https://kumti.com/te-gjithe-te-gatshem-per-zgjedhje/60%Hourly2017-03-27 17:25
https://kumti.com/5-menyra-se-si-na-spiunojne-vezhgojne-dhe-pergjojne/60%Hourly2017-03-27 17:20
https://kumti.com/masakra-e-bihorit-ne-naten-e-bozhiqeve-viti-1943-mbi-4-628-banore-shqiptare-jane-vrare/60%Hourly2017-03-27 17:13
https://kumti.com/video-e-rralle-daja-i-arbana-xharres-flet-per-dashurine-qe-ka-ndaj-millosheviqit-video/60%Hourly2017-03-26 19:50
https://kumti.com/ne-vit-asgjesohen-mbi-100-mije-produkte-te-dyshimta/60%Hourly2017-03-26 18:56
https://kumti.com/sindikalistet-e-shendetesise-paralajmerojne-protesta/60%Hourly2017-03-26 18:54
https://kumti.com/drejte-persoseshmerise-keshilla-te-arta-per-studentet/60%Hourly2017-03-25 19:12
https://kumti.com/thaci-e-vuciq-mund-te-jene-marre-vesh-per-nderprerjen-e-dialogut/60%Hourly2017-03-25 18:53
https://kumti.com/ikin-nga-kosova-te-gatshem-per-pune-profesionale-ne-shtetet-evropiane/60%Hourly2017-03-25 18:50
https://kumti.com/tarracat-e-kafeneve-pushtojne-hapesiren-publike/60%Hourly2017-03-25 18:39
https://kumti.com/be-ja-ska-te-ardhme-pa-ballkanin/60%Hourly2017-03-25 18:37
https://kumti.com/ushtria-jo-demarkacioni-jo-a-po-shkon-vendi-drejt-zgjedhjeve-te-parakohshme/60%Hourly2017-03-21 18:38
https://kumti.com/shba-te-nuk-kishin-objektiv-rrezimin-e-enver-hoxhesdokumentet/60%Hourly2017-03-21 18:28
https://kumti.com/ciafbi-kgb/60%Hourly2017-03-21 18:23
https://kumti.com/opinioni-pozitiv-per-punen-e-trump-it-bie-ne-37/60%Hourly2017-03-21 18:17
https://kumti.com/takimi-sekret-i-politikaneve-kosovare-ne-tirane-prej-kujt-po-fshihen/60%Hourly2017-03-21 18:15
https://kumti.com/kasami-brukseli-mbeshtet-shumicen-parlamentare/60%Hourly2017-03-21 18:10
https://kumti.com/opozita-zgjedhjet-te-shpallen-sa-me-pare/60%Hourly2017-03-21 18:08
https://kumti.com/rezervat-shteterore-te-pamjaftueshme/60%Hourly2017-03-21 18:04
https://kumti.com/riatdhesimi-i-mijera-te-ikurve-nga-kosova/60%Hourly2017-03-21 18:01
https://kumti.com/dhjetera-kallezime-penale-per-korrupsion-ndaj-zyrtareve-te-shtetit/60%Hourly2017-03-21 17:59
https://kumti.com/tensionet-rusi-perendim-pasqyrohen-ne-garen-e-armatimeve/60%Hourly2017-03-21 17:56
https://kumti.com/sela-ka-shumice-parlamentare-por-nevojitet-te-respektohet-nga-presidenti/60%Hourly2017-03-21 17:55
https://kumti.com/ymeri-albin-kurti-per-kryeminister/60%Hourly2017-03-21 17:50
https://kumti.com/bill-gates-perseri-me-i-pasuri-ne-bote/60%Hourly2017-03-21 17:45
https://kumti.com/lufte-nderkombetare-tregtare/60%Hourly2017-03-18 14:46
https://kumti.com/dhjete-strategjite-e-manipulimit-me-ane-te-masmedias-sipas-noam-chomsky/60%Hourly2017-03-15 08:56
https://kumti.com/radiografia-e-shpeshte-e-dhembeve-lidhet-me-kancerin-ne-tru/60%Hourly2017-03-15 16:03
https://kumti.com/stresi-dobeson-imunitetin/60%Hourly2017-03-15 16:08
https://kumti.com/cigarja-mund-te-lihet-duke-pire-uje/60%Hourly2017-03-15 16:13
https://kumti.com/te-lodhur-dhe-skeni-gjume-keni-depresion/60%Hourly2017-03-15 16:11
https://kumti.com/rrezatimi-elektromagnetik-sa-i-demshem-eshte-per-ne-dhe-femijet-tane-si-te-mbrohemi-prej-tij/60%Hourly2017-03-16 00:20
https://kumti.com/pse-kosova-nuk-po-e-padit-serbine-per-gjenocid/60%Hourly2017-03-16 00:05
https://kumti.com/10-veturat-qe-harxhojne-me-se-paku/60%Hourly2017-03-15 16:25
https://kumti.com/si-duhet-te-vozitet-nje-makine-me-marsh-automatik/60%Hourly2017-03-15 16:23
https://kumti.com/disa-pasoja-negative-qe-sjell-aborti-te-femrat/60%Hourly2017-03-15 16:05
https://kumti.com/zbuloni-me-kohe-semundjet-e-veshkave/60%Hourly2017-03-15 15:56
https://kumti.com/marredheniet-seksuale-nuk-jane-e-vetmja-forme-e-tradhtise-bashkeshortore/60%Hourly2017-03-15 14:50
https://kumti.com/ekzistojne-dy-lloje-hajdutesh-kujdes-nga-njeri/60%Hourly2017-03-15 12:38
https://kumti.com/dr-bledar-komini-morali-ne-marredheniet-nderkombetare/60%Hourly2017-03-15 08:19
https://kumti.com/majaselli/60%Hourly2017-03-15 15:47
https://kumti.com/shkaqet-kryesore-te-lodhjes/60%Hourly2017-03-15 15:37
https://kumti.com/robert-david-steele-sulmet-terroriste-jane-te-sajuara-nga-sherbimet-sekrete-amerikane/60%Hourly2017-03-14 23:00
https://kumti.com/njeriu-qe-plagosi-vllasin-permend-edhe-isa-mustafen/60%Hourly2017-03-13 18:12
https://kumti.com/bernie-sanders-padit-trump-ka-per-qellim-vendosjen-e-amerikes-nen-autoritarizem/60%Hourly2017-03-13 18:10
https://kumti.com/kater-ministrat-e-rinj-te-qeverise-shqiptare-kush-jane-dhe-pse-u-zgjodhen-nga-rama/60%Hourly2017-03-13 18:06
https://kumti.com/kryeshefi-i-jashteligjshem/60%Hourly2017-03-13 18:04
https://kumti.com/bizneset-dhe-familjet-kredi-deri-ne-fyt/60%Hourly2017-03-13 18:02
https://kumti.com/policia-arreston-dy-persona-te-dyshuar-per-sulmin-ndaj-vllasit/60%Hourly2017-03-13 17:59
https://kumti.com/ivanov-refuzon-ti-jape-zaevit-mandatin-parlamenti-mund-te-mblidhet-se-shpejti/60%Hourly2017-03-13 17:53
https://kumti.com/be-nuk-i-njeh-zgjedhjet-e-mbajtura-ne-rajonin-e-abkazise/60%Hourly2017-03-13 17:51
https://kumti.com/deputetet-inkurajojne-qeverine-te-shpejtoje-me-projektligjin-per-fsk-ne/60%Hourly2017-03-13 17:49
https://kumti.com/luhatet-koalicioni-qeverises-kosova-drejt-zgjedhjeve/60%Hourly2017-03-13 17:46
https://kumti.com/mustafa-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-shtetet-me-shumice-muslimane/60%Hourly2017-03-13 17:44
https://kumti.com/be-ben-thirrje-per-uljen-e-tensioneve-mes-turqise-dhe-disa-vendeve-anetare/60%Hourly2017-03-13 17:41
https://kumti.com/kurz-i-cili-thote-mos-ejani-per-referendum-ka-marre-pjese-ne-nje-tubim-ne-maqedoni/60%Hourly2017-03-13 17:38
https://kumti.com/holanda-shkon-ne-zgjedhje-nen-vorbullen-e-racizmi/60%Hourly2017-03-13 17:32
https://kumti.com/pse-amerika-nderhyri-ne-afganistan-dhe-kush-e-shpiku-terrorizmin-fakte-tronditese/60%Hourly2017-03-12 18:41
https://kumti.com/ldk-do-ta-mbeshtes-nismen-e-thacit-per-ushtrine-e-kosoves/60%Hourly2017-03-12 13:10
https://kumti.com/per-mesuesit-qe-sna-rrahen/60%Hourly2017-03-12 13:06
https://kumti.com/remitancat-pritet-te-kanalizohen-ne-investime-per-hapjen-e-bizneseve-ne-kosove/60%Hourly2017-03-12 12:59
https://kumti.com/familjaret-e-viktimave-specialja-te-merret-me-pergjegjesit-e-masakrave-doc/60%Hourly2017-03-12 13:15
https://kumti.com/verberimi-i-femijeve-latifi-hoxha-oftalmologjia-ishte-e-paafte/60%Hourly2017-03-12 12:56
https://kumti.com/ja-emrat-e-ministrave-qe-shkarkoi-rama-sot/60%Hourly2017-03-12 12:55
https://kumti.com/shtepia-e-bardhe-trump-dhe-merkel-takohen-javen-e-ardhshme/60%Hourly2017-03-12 12:44
https://kumti.com/analisti-ushtarak-serb-ushtria-e-kosoves-do-te-ishte-element-qe-permbyll-shtetesine/60%Hourly2017-03-12 12:37
https://kumti.com/jeremiq-ky-pushtet-ka-premtuar-se-do-ta-njoh-kosoven-si-shtet-i-pavarur/60%Hourly2017-03-12 12:34
https://kumti.com/financial-times-qellimi-i-rusise-ta-destabilizoje-ballkanin/60%Hourly2017-03-12 12:33
https://kumti.com/evropa-i-ka-izoluar-kosovaret/60%Hourly2017-03-12 12:20
https://kumti.com/te-rinjte-njohja-e-gjuheve-te-huaja-perparesi-ne-karriere/60%Hourly2017-03-12 12:18
https://kumti.com/vazhdojne-protestat-kunder-gjuhes-shqipe/60%Hourly2017-03-12 12:17
https://kumti.com/protesta-para-konsullates-se-holandes-ne-stamboll/60%Hourly2017-03-12 12:15
https://kumti.com/ushtria-e-azerbajxhanit-godet-disa-pozicione-armene/60%Hourly2017-03-12 12:13
https://kumti.com/yildirm-do-te-kunderpergjigjemi-me-masat-me-te-ashpra/60%Hourly2017-03-12 12:11
https://kumti.com/dinastite-amerikane-qe-kontrollojne-shbate-dhe-boten/60%Hourly2017-03-11 17:22
https://kumti.com/pranvera-arabe-lufta-e-oligarkeve-miliardere-per-nafte-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2017-03-11 17:23
https://kumti.com/nisin-hulumtimet-per-viruset-pergjuese-te-cia-s/60%Hourly2017-03-11 13:37
https://kumti.com/menaxhimi-dhe-zhvillimi-ekonomik-peter-drucker/60%Hourly2017-03-11 13:34
https://kumti.com/qysh-me-e-pastru-melqine/60%Hourly2017-03-11 13:29
https://kumti.com/sekretari-i-pergjithshem-i-liges-se-botes-islame-kosova-shembull-si-praktikohet-feja/60%Hourly2017-03-11 13:09
https://kumti.com/sprishet-koalicioni/60%Hourly2017-03-11 13:06
https://kumti.com/projekti-me-emrin-isis-fashizmi-i-veshur-me-petkun-e-islamit/60%Hourly2017-03-11 13:01
https://kumti.com/si-e-humbi-ne-te-vertete-perendimi-zotin-nje-teori-e-re-mbi-shekullarizimin/60%Hourly2017-03-11 12:56
https://kumti.com/%e2%80%8bshteti-nuk-e-heton-me-ramiz-kelmendin-per-keqperdorimin-e-150-mije-eurove-dokument/60%Hourly2017-03-11 12:50
https://kumti.com/saimir-tahiri-jep-sot-doreheqjen/60%Hourly2017-03-11 12:47
https://kumti.com/trump-shkarkon-46-prokurore-te-emeruar-nga-obama/60%Hourly2017-03-11 12:45
https://kumti.com/erdogan-holanda-te-hidhet-perpjete-sa-te-doje-pergjigjen-do-e-marre-ne-16-prill/60%Hourly2017-03-11 12:43
https://kumti.com/konsumi-i-mishit-eshte-i-lidhur-drejtperdrejt-me-rrezikun-e-diabetit/60%Hourly2017-03-11 12:41
https://kumti.com/simiq-serbet-kurre-nuk-do-te-lejojne-te-hyje-ushtria-ne-veri/60%Hourly2017-03-11 12:39
https://kumti.com/rama-ne-gjermani-kujton-kohen-kur-kosovaret-udhetonin-atje-pa-viza/60%Hourly2017-03-11 12:36
https://kumti.com/spitalet-e-infektuara-te-kosoves/60%Hourly2017-03-11 12:33
https://kumti.com/bojkoti-si-arme-politike-e-deputeteve-te-kosoves/60%Hourly2017-03-11 12:29
https://kumti.com/holanda-anulon-lejen-per-uljen-e-avionit-te-ministrit-cavusoglu/60%Hourly2017-03-11 12:25
https://kumti.com/gjermani-policia-mbylli-qendren-tregtare-nga-rreziku-i-nje-sulmi/60%Hourly2017-03-11 12:22
https://kumti.com/igor-crnadak-beh-deshiron-liberalizimin-e-vizave-me-kosoven/60%Hourly2017-03-11 12:20
https://kumti.com/thaci-jap-doreheqje-nese-kuvendi-nuk-e-voton-ushtrine/60%Hourly2017-03-10 16:54
https://kumti.com/ushtria-e-thacit-a-do-e-shpartalloje-koalicionin-qeverises-pdk-ldk/60%Hourly2017-03-10 16:26
https://kumti.com/akp-ja-diskuton-per-trepcen-e-pallatin-e-rinise/60%Hourly2017-03-10 16:23
https://kumti.com/lavrov-nuk-e-mbane-celularin-e-tij-gjate-negociatave-qe-ti-shmanget-cia-s/60%Hourly2017-03-10 16:20
https://kumti.com/policia-konfiskuam-mbi-2-milione-euro-false-ne-vermice/60%Hourly2017-03-10 16:19
https://kumti.com/jep-doreheqje-kryetari-i-komunes-se-presheves/60%Hourly2017-03-10 16:16
https://kumti.com/shqiperi-papunesia-bie-ne-14-2-per-qind/60%Hourly2017-03-10 16:14
https://kumti.com/gjykata-e-apelit-e-kthen-ne-paraburgim-naser-kelmendin/60%Hourly2017-03-10 16:12
https://kumti.com/mjeket-te-nencmuar-me-kategorizim-presin-nivelizimin-e-pagave/60%Hourly2017-03-10 16:10
https://kumti.com/autostradat-e-kosoves-me-pagese/60%Hourly2017-03-10 16:09
https://kumti.com/lista-serbe-var-shpresat-te-qeveria/60%Hourly2017-03-10 16:04
https://kumti.com/putin-thote-se-marredheniet-me-turqine-jane-permiresuar/60%Hourly2017-03-10 16:01
https://kumti.com/dialogu-ne-udhekryq/60%Hourly2017-03-10 15:59
https://kumti.com/qindra-fluturime-anulohen-ne-berlin-nga-shkaku-i-greves/60%Hourly2017-03-10 15:57
https://kumti.com/rritet-bashkepunimi-kosove-turqi-ne-fushen-e-shendetesise/60%Hourly2017-03-10 15:56
https://kumti.com/ministri-i-jashtem-i-serbise-pershendet-vendimin-e-hages/60%Hourly2017-03-10 15:53
https://kumti.com/maqedoni-zoran-zaev-prezanton-programin-qeveritar/60%Hourly2017-03-10 15:51
https://kumti.com/ne-stamboll-rrezohet-nje-helikopter-disa-te-vdekur/60%Hourly2017-03-10 15:49
https://kumti.com/kambovski-maqedonia-eshte-ne-krize-kushtetuese-dhe-politike/60%Hourly2017-03-10 15:47
https://kumti.com/gabriel-shqiperia-eshte-nje-partner-i-rendesishem-i-evropes/60%Hourly2017-03-10 15:45
https://kumti.com/si-mund-te-zhduken-9-mije-femije-ne-mesin-e-botes-se-qyteteruar/60%Hourly2017-03-10 15:42
https://kumti.com/bik-u-per-xhamine-e-madhe-muslimaneve-po-iu-mbaron-durimi/60%Hourly2017-03-06 18:55
https://kumti.com/musliu-serbet-i-varrosen-familjen-jashari-tinez-ua-fala-namazin-e-xhenazes/60%Hourly2017-03-06 18:38
https://kumti.com/enver-peci-zgjidhet-kryetar-i-gjykates-supreme/60%Hourly2017-03-06 18:35
https://kumti.com/serbia-paralajmeron-bisedime-per-hapesiren-ajrore-te-kosoves-dhe-linjen-beograd-prishtine/60%Hourly2017-03-06 18:32
https://kumti.com/arsyeja-se-perse-kirurget-veshin-mantel-te-gjelber/60%Hourly2017-03-06 18:29
https://kumti.com/ja-pse-nuk-duhet-te-shtoni-vaj-kur-zieni-makarona/60%Hourly2017-03-06 18:27
https://kumti.com/pushka-e-adem-jasharit-i-solli-pavaresine-kosoves/60%Hourly2017-03-06 18:25
https://kumti.com/policia-arreston-18-persona-te-dyshuar-per-trafikim-me-njerez-video/60%Hourly2017-03-06 18:22
https://kumti.com/me-hekurudhen-baku-tbilis-kars-mallrat-lindore-do-te-shkojne-me-shpejt-ne-evrope/60%Hourly2017-03-06 18:21
https://kumti.com/osmani-deshtimi-i-demarkacionit-nuk-e-dergon-vendin-ne-zgjedhje/60%Hourly2017-03-06 18:19
https://kumti.com/murat-jashari-nuk-mbajme-inate-me-askend/60%Hourly2017-03-06 18:17
https://kumti.com/kush-nderton-fabrika-ne-kosove/60%Hourly2017-03-06 18:09
https://kumti.com/paga-minimale-ne-kosove-e-palevizshme/60%Hourly2017-03-06 18:04
https://kumti.com/ukraina-con-rusine-ne-gjykaten-e-hages/60%Hourly2017-03-06 18:03
https://kumti.com/ushtria-e-kosoves-mision-i-pamundur/60%Hourly2017-03-06 18:02
https://kumti.com/zhvillohet-qetesuesi-i-dhimbjeve-pa-efekte-anesore/60%Hourly2017-03-06 18:00
https://kumti.com/ministri-gabriel-reagon-per-tensionet-e-fundit-turqi-gjermani/60%Hourly2017-03-06 17:56
https://kumti.com/sulm-ne-ndertesen-e-parlamentit-te-greqise/60%Hourly2017-03-06 17:54
https://kumti.com/beh-dhe-mali-i-zi-jane-shembull-i-bashkepunimit-rajonal/60%Hourly2017-03-06 17:52
https://kumti.com/ne-shtator-pritet-te-filloje-ndertimi-i-objektit-te-universitetit-nene-tereza/60%Hourly2017-03-06 17:50
https://kumti.com/obsh-si-pasoje-e-ndotjes-se-mjedisit-ne-vit-vdesin-1-7-milione-femije/60%Hourly2017-03-06 17:48
https://kumti.com/nese-shqiperia-nuk-eshte-efektive-kunder-feto-s-mund-te-akuzohet-per-financim-terrorizmi/60%Hourly2017-03-06 17:46
https://kumti.com/mogherini-gjendja-ne-ballkan-e-tensionuar-por-rajoni-ka-fuqi-te-pergjigjet/60%Hourly2017-03-06 17:44
https://kumti.com/qysh-me-i-largu-pikat-e-zeza-ne-fytyre/60%Hourly2017-03-05 13:49
https://kumti.com/qysh-me-parandalu-kancerin-e-gjirit/60%Hourly2017-03-05 13:46
https://kumti.com/zbulohen-pasurite-e-prokuroreve-kush-jane-me-te-pasurit-dhe-me-te-varferit-e-akuzes/60%Hourly2017-03-05 13:42
https://kumti.com/dosjet-e-sigurimit-te-zhdukura-nga-politika-60-eksperte-ne-shish-dhe-ministrine-e-brendshme-vihen-ne-kerkim-per-gjetjen-e-tyre/60%Hourly2017-03-05 13:39
https://kumti.com/idrizi-vetting-u-urgjent/60%Hourly2017-03-05 13:35
https://kumti.com/stavileci-paralajmeron-qendra-te-ekonomise-kreative-ne-bashkepunim-me-microsoft/60%Hourly2017-03-05 13:33
https://kumti.com/kush-do-ti-bashkangjitet-koalicionit-lsdm-bdi-besa-apo-aleanca-per-shqiptaret/60%Hourly2017-03-05 13:30
https://kumti.com/kosova-per-10-muaj-ka-shpenzuar-2-2-miliarde-euro-per-produkte-te-huaja/60%Hourly2017-03-05 13:25
https://kumti.com/kamioni-i-volvos-qe-shpenzon-pak-dhe-i-pa-zhurmshem-ne-qytet/60%Hourly2017-03-05 13:22
https://kumti.com/majko-perkujton-jasharet-liria-ka-peshen-e-heshtjes-se-te-reneve/60%Hourly2017-03-05 13:18
https://kumti.com/pastrimi-i-listave-te-veteraneve-mision-i-veshtire/60%Hourly2017-03-05 13:15
https://kumti.com/premtimi-nder-vite-i-hashim-thacit-per-formimin-e-ushtrise/60%Hourly2017-03-05 13:10
https://kumti.com/te-varur-nga-perdorimi-i-telefonave-te-mencur-dhe-internetit/60%Hourly2017-03-05 13:07
https://kumti.com/hapja-e-bizneseve-nepermjet-remitencave/60%Hourly2017-03-05 13:02
https://kumti.com/ne-al-babin-e-pastruar-nga-terroristet-po-rikthehet-jeta-normale/60%Hourly2017-03-05 12:58
https://kumti.com/delegacioni-amerikan-ne-izrael-shqyrton-zhvendosjen-e-ambasades/60%Hourly2017-03-05 12:55
https://kumti.com/marreveshja-dypaleshe-mund-te-sjelle-fundin-e-feto-s-ne-shqiperi/60%Hourly2017-03-05 12:52
https://kumti.com/rritet-numri-i-protestuesve-kunder-platformes-shqiptare-ne-shkup-nuk-mungojne-parrullat-nacionaliste/60%Hourly2017-03-04 10:57
https://kumti.com/mogherini-kush-nuk-voton-vetingun-po-ju-mban-jashte-be-se/60%Hourly2017-03-04 10:51
https://kumti.com/perse-shefqet-krasniqi-dhe-te-ngjashem-si-ai-duhet-te-ngrejne-padi-ndaj-akuzatoreve/60%Hourly2017-03-04 10:47
https://kumti.com/mujka-rruget-e-suhadollit-do-te-kene-emra-shqip-i-pelqeu-apo-jo-rakiqit/60%Hourly2017-03-04 10:38
https://kumti.com/kosova-me-mbi-700-raste-te-tuberkulozit-prin-prishtina/60%Hourly2017-03-04 10:34
https://kumti.com/kosova-importuese-e-gati-te-gjitha-produkteve/60%Hourly2017-03-04 10:30
https://kumti.com/mali-i-zi-bllokon-rusine/60%Hourly2017-03-04 10:28
https://kumti.com/mungesa-e-votave-e-con-demarkacionin-drejt-gjykates-se-arbitrazhit/60%Hourly2017-03-04 10:24
https://kumti.com/bdi-ja-ne-qeveri-me-lsdm-ne/60%Hourly2017-03-04 10:20
https://kumti.com/merkel-do-te-takoje-trumpin-me-14-mars/60%Hourly2017-03-04 10:16
https://kumti.com/buxheti-ushtarak-i-kines-7-per-qind-me-i-larte/60%Hourly2017-03-04 10:13
https://kumti.com/cavusoglu-gjermanise-nuk-jeni-pronari-i-turqise/60%Hourly2017-03-04 10:11
https://kumti.com/organizatat-thirrje-okb-se-per-hetime-ne-mijanmar/60%Hourly2017-03-04 10:10
https://kumti.com/mogherini-fillon-viziten-ne-kosove/60%Hourly2017-03-04 10:04
https://kumti.com/mos-u-dorezo-ktheji-deshtimet-ne-loje-meso-prej-tyre-ato-jane-pjese-e-suksesit-video/60%Hourly2017-03-01 23:19
https://kumti.com/juniku-vertet-unik/60%Hourly2017-03-01 16:05
https://kumti.com/ahmeti-24-ore-uje-nga-pjese-e-dyte-e-marsit-ne-prishtine/60%Hourly2017-03-01 15:04
https://kumti.com/31-kontrata-false-per-nje-tender-ne-ministrine-e-arsimit/60%Hourly2017-03-01 14:55
https://kumti.com/haradinaj-neser-del-para-gjykates-ne-oren-9-seanca-eshte-e-hapur/60%Hourly2017-03-01 14:53
https://kumti.com/rama-sorosin-po-e-kafshojne-ata-qe-e-puthnin-dikur/60%Hourly2017-03-01 14:45
https://kumti.com/kosova-humb-500-hektare-toke-bujqesore-brenda-nje-viti/60%Hourly2017-03-01 14:44
https://kumti.com/opozita-dhe-fake-news-et-si-u-shpik-historia-e-groposjes-se-lendeve-kimike-ne-shqiperi/60%Hourly2017-03-01 14:40
https://kumti.com/anzh-do-te-mbeshtese-certifikimin-e-produkteve-kosovare-per-eksport/60%Hourly2017-03-01 14:37
https://kumti.com/parlamenti-evropian-i-heq-imunitetin-le-penit/60%Hourly2017-03-01 14:35
https://kumti.com/vrasesi-masiv-nuk-u-trajtua-cnjerezisht/60%Hourly2017-03-01 14:31
https://kumti.com/vetura-qe-i-kaloi-afer-5-milion-kilometra/60%Hourly2017-03-01 14:31
https://kumti.com/vetura-qe-fluturon/60%Hourly2017-03-01 14:30
https://kumti.com/mustafa-i-bindur-demarkacioni-kalon-vizat-hiqen/60%Hourly2017-03-01 14:29
https://kumti.com/keshilltari-i-trumpit-thote-se-millosheviqi-e-fitoi-luften-kunder-nato-s/60%Hourly2017-03-01 14:23
https://kumti.com/lemsh-ne-procesin-e-privatizimit/60%Hourly2017-03-01 14:15
https://kumti.com/maqedoni-ivanov-ende-nuk-e-mandaton-zaevin-rriten-tensionet/60%Hourly2017-03-01 14:10
https://kumti.com/ap-nga-urdhri-i-ri-per-migrim-do-te-hiqet-iraku/60%Hourly2017-03-01 14:08
https://kumti.com/demarkacioni-shton-kercenimet-ndaj-deputeteve/60%Hourly2017-03-01 14:05
https://kumti.com/politikat-e-trumpit-godasin-turizmin-amerikan/60%Hourly2017-03-01 14:00
https://kumti.com/suedia-britani-dhe-franca-reagojne-per-veton-e-rusise-dhe-kines/60%Hourly2017-03-01 13:56
https://kumti.com/trump-do-te-bashkepunojme-me-te-gjithe-aleatet-kunder-deash-it/60%Hourly2017-03-01 13:53
https://kumti.com/kryeministri-i-japonise-nen-presion-pas-skandalit-ne-shkolla/60%Hourly2017-03-01 13:50
https://kumti.com/dispnea/60%Hourly2017-03-01 14:21
https://kumti.com/antibiotik/60%Hourly2017-03-01 14:25
https://kumti.com/borxhi-i-keq/60%Hourly2017-03-01 14:26
https://kumti.com/ja-si-polici-hetues-e-ka-detyruar-te-akuzuarin-per-terrorizem-te-deklarohej-kunder-shefqet-krasniqit/60%Hourly2017-03-01 13:39
https://kumti.com/cash-flow/60%Hourly2017-03-01 14:33
https://kumti.com/mos-ji-viktime-e-propagandes/60%Hourly2017-03-01 13:11
https://kumti.com/lumturia-bashkeshortore-shkak-per-ruajtjen-nga-semundjet/60%Hourly2017-03-01 13:41
https://kumti.com/si-te-nxjerrim-dobi-nga-portalet-dhe-gazetat/60%Hourly2017-03-01 13:15
https://kumti.com/assange-interneti-eshte-i-rrezikshem-dhe-di-me-shume-per-ne-se-nenat-tona-2/60%Hourly2017-03-01 13:47
https://kumti.com/qumesht-dhe-djathe-per-me-shume-zgjuarsi/60%Hourly2017-03-01 13:32
https://kumti.com/si-te-kujdesemi-per-lekuren-gjate-pranveres/60%Hourly2017-03-01 13:44
https://kumti.com/parashkolloret-te-cilet-zgjedhin-enigma-mund-te-jene-inxhinier-te-se-ardhmes/60%Hourly2017-03-01 13:38
https://kumti.com/karrota-per-pamje-terheqese/60%Hourly2017-03-01 13:36