XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/qysh-me-pastru-organizmin-per-48-ore/60%Hourly2017-04-30 10:34
https://kumti.com/qysh-me-dite-pse-femijet-behen-agresive/60%Hourly2017-04-30 10:31
https://kumti.com/rrethimi-i-qabes-kur-ekstremistet-merrnin-peng-vendin-me-te-shenjte-te-botes-islame/60%Hourly2017-04-30 10:27
https://kumti.com/marredheniet-e-politikaneve-shqiptare-me-fene-dhe-simbolika-e-vizites-se-perfolur-te-nishanit-ne-qabe/60%Hourly2017-04-30 10:22
https://kumti.com/3-sekretet-e-njerezve-qe-nuk-semuren-kurre/60%Hourly2017-04-30 10:18
https://kumti.com/10-efektet-pozitive-qe-sjell-e-qeshura-ne-shendetin-tuaj/60%Hourly2017-04-30 10:16
https://kumti.com/hoyt-yee-vizite-ne-maqedoni-takon-presidentin-dhe-lideret-politik/60%Hourly2017-04-30 10:12
https://kumti.com/rama-shqiptaret-te-gezojne-te-drejta-te-barabarta-me-maqedonasit/60%Hourly2017-04-30 10:09
https://kumti.com/erdogan-duhet-ta-dine-se-forcat-turke-mund-te-vijne-ne-cdo-moment/60%Hourly2017-04-30 10:06
https://kumti.com/irlanda-e-veriut-mund-te-behet-pjese-e-bashkimit-evropian-ne-te-ardhmen/60%Hourly2017-04-30 10:04
https://kumti.com/nendetesja-me-e-madhe-britanike-qe-gjuan-tomahoka-me-saktesi-mbi-1000-kilometra-foto/60%Hourly2017-04-30 10:01
https://kumti.com/thaci-themelimi-i-gjykates-speciale-ska-qene-e-lehte-eshte-barre-e-rende-per-nje-shtet-te-ri/60%Hourly2017-04-30 09:57
https://kumti.com/aak-ende-pa-vendim-per-vazhdimin-e-dialogut-prishtine-beograd/60%Hourly2017-04-30 09:53
https://kumti.com/qershori-i-zgjedhjeve/60%Hourly2017-04-28 13:49
https://kumti.com/nje-lajm-i-mire-ne-mjekesi-analiza-e-re-e-gjakut-zbulon-kancerin-1-vit-para-rishfaqjes/60%Hourly2017-04-28 13:44
https://kumti.com/kryhet-verifikimi-dosja-e-ilir-metes-e-paster/60%Hourly2017-04-28 13:41
https://kumti.com/kosova-me-potencial-te-larte-per-investitoret/60%Hourly2017-04-28 13:37
https://kumti.com/nishani-reagon-per-incidentet-ne-kuvendin-e-maqedonise/60%Hourly2017-04-28 13:34
https://kumti.com/nderprerjet-e-energjise-elektrike-veshtiresojne-jeten-ne-gaza/60%Hourly2017-04-28 13:31
https://kumti.com/publikohet-raporti-i-statistikave-te-te-zhdukurve-gjate-luftes/60%Hourly2017-04-28 13:28
https://kumti.com/erdogan-dhuna-nuk-eshte-zgjidhje-per-asnje-problem/60%Hourly2017-04-28 13:25
https://kumti.com/shenja-te-rendesishme-qe-tregojne-se-trupi-juaj-ka-nevoje-per-ndihme/60%Hourly2017-04-28 13:22
https://kumti.com/shenjat-e-ulceres-ne-stomak/60%Hourly2017-04-28 13:19
https://kumti.com/hiv-aids/60%Hourly2017-04-28 13:16
https://kumti.com/si-e-perdor-kremlini-mafian-ruse-ne-evrope/60%Hourly2017-04-28 13:12
https://kumti.com/mali-i-zi-ne-nato-rusia-merr-masa-ekonomike/60%Hourly2017-04-28 13:09
https://kumti.com/jep-doreheqje-ministri-i-puneve-te-brendshme-agim-nuhiu/60%Hourly2017-04-28 13:06
https://kumti.com/bildt-be-ja-ta-njoh-dhe-te-vendos-sa-me-shpejt-kontakt-me-talat-xhaferin/60%Hourly2017-04-28 13:00
https://kumti.com/maliqi-dhuna-u-nxit-nga-gruevski-shqiptaret-te-mos-provokohen/60%Hourly2017-04-28 12:57
https://kumti.com/qysh-me-e-ndryshu-email-adresen-e-apple-id/60%Hourly2017-04-26 17:57
https://kumti.com/qysh-me-e-kursy-baterine-ne-iphone/60%Hourly2017-04-26 17:52
https://kumti.com/zgjedhjet-e-parakohshme-do-ta-varferonin-buxhetin-me-disa-miliona-euro/60%Hourly2017-04-26 17:48
https://kumti.com/per-dhimbjen-dhe-inflamacionin/60%Hourly2017-04-26 17:45
https://kumti.com/floku-dhe-shendeti/60%Hourly2017-04-26 17:32
https://kumti.com/shperthim-brenda-nje-furgoni-ne-turqi-lendohen-shtate-persona/60%Hourly2017-04-26 17:26
https://kumti.com/kushtetuesja-rrezon-gjykaten-speciale-shtyhet-nisja-e-proceseve-gjyqesore/60%Hourly2017-04-26 17:20
https://kumti.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-nese-hani-2-banane-ne-dite/60%Hourly2017-04-26 17:17
https://kumti.com/gashi-thote-se-ldk-do-te-kerkoje-doreheqjen-e-thacit-nese-prishet-koalicioni/60%Hourly2017-04-25 18:46
https://kumti.com/arsyeja-se-pse-steve-jobs-nuk-i-linte-femijet-e-tij-te-perdornin-ipad/60%Hourly2017-04-25 18:30
https://kumti.com/somali-6-2-milione-njerez-te-kercenuar-nga-mungesa-e-ushqimit/60%Hourly2017-04-25 18:27
https://kumti.com/eurodeputetet-mcallister-dhe-fleckenstein-vizite-ne-shqiperi/60%Hourly2017-04-25 18:25
https://kumti.com/arteriet-e-bllokuara/60%Hourly2017-04-25 18:23
https://kumti.com/lakra-e-kuqe/60%Hourly2017-04-25 18:20
https://kumti.com/limoni/60%Hourly2017-04-25 18:18
https://kumti.com/xhenxhefili/60%Hourly2017-04-25 18:16
https://kumti.com/hetohen-kompani-per-fiksim-cmimesh/60%Hourly2017-04-25 18:07
https://kumti.com/nendetesja-amerikane-arrin-ne-korene-e-jugut/60%Hourly2017-04-25 18:03
https://kumti.com/be-ja-kerkon-votimin-e-shpejte-te-demarkacionit-ne-kuvend/60%Hourly2017-04-25 17:59
https://kumti.com/kafeja/60%Hourly2017-04-22 18:15
https://kumti.com/lehtesimi-dhimbjeve/60%Hourly2017-04-22 18:12
https://kumti.com/kanceri-i-fytit/60%Hourly2017-04-22 18:10
https://kumti.com/ne-van-te-turqise-trashesia-e-bores-ne-prill-deri-ne-7-metra/60%Hourly2017-04-22 18:06
https://kumti.com/tusk-per-evropen-eshte-mire-te-fitoje-macron-ose-fillon/60%Hourly2017-04-22 18:03
https://kumti.com/ferri-pretendon-per-super-skandal-autobuset-e-rinj-kane-ardhur-nga-rezervat-e-kroacise/60%Hourly2017-04-22 18:01
https://kumti.com/miti-i-braktisjes-se-fakultetit-nga-personat-shume-te-suksesshem-dhe-pse-shkolla-mund-tiu-beje-me-te-mire/60%Hourly2017-04-22 16:02
https://kumti.com/5-hapat-per-nje-startup-biznes-te-ri-te-suksesshem/60%Hourly2017-04-22 15:56
https://kumti.com/si-e-percepton-truri-percepton-boten-si-nderveprojne-shqisat/60%Hourly2017-04-22 11:35
https://kumti.com/efekti-i-kontrastit-ose-ndryshimit-te-paparashikuar/60%Hourly2017-04-22 11:09
https://kumti.com/majmuni-dhe-njeriu-gjenetikisht-jane-shume-te-larget/60%Hourly2017-04-22 10:57
https://kumti.com/7-zakonet-e-njerezve-me-vetebesim-te-larte/60%Hourly2017-04-21 17:57
https://kumti.com/si-falsifikohet-historia/60%Hourly2017-04-21 17:13
https://kumti.com/kur-duhet-ti-pastrojme-duart/60%Hourly2017-04-21 17:39
https://kumti.com/konsumi-i-lajmeve-droge-e-demshme/60%Hourly2017-04-21 16:55
https://kumti.com/rrjeti-i-lajmeve-te-rrejshme-fake-news/60%Hourly2017-04-21 16:43
https://kumti.com/studimi15-cigare-ndotin-me-shume-se-1-makine/60%Hourly2017-04-21 17:33
https://kumti.com/urdherarrest-per-albin-kurtin/60%Hourly2017-04-21 10:46
https://kumti.com/kush-po-e-paguan-rrymen-e-serbeve-te-veriut/60%Hourly2017-04-21 10:44
https://kumti.com/me-shume-vende-te-lira-pune-ne-zvicer/60%Hourly2017-04-21 10:41
https://kumti.com/trump-marreveshja-nukleare-me-iranin-nuk-duhej-nenshkruar/60%Hourly2017-04-21 10:39
https://kumti.com/erdogan-dhe-putin-do-te-takohen-me-3-maj/60%Hourly2017-04-21 10:36
https://kumti.com/hollande-sulmi-eshte-nje-akt-terrorist/60%Hourly2017-04-21 10:34
https://kumti.com/njihuni-me-bukurite-e-kesaj-qyteze-kosovare-foto/60%Hourly2017-04-21 10:31
https://kumti.com/luleshtrydhette-forcojne-memorjen/60%Hourly2017-04-21 17:28
https://kumti.com/takimi-i-fundit-me-agim-ramadanin/60%Hourly2017-04-20 22:53
https://kumti.com/edhe-minister-edhe-i-mban-kater-lende-ne-fakultet/60%Hourly2017-04-19 12:42
https://kumti.com/ja-pse-prokurimi-publik-vazhdon-te-jete-gjenerator-i-korrupsionit-ne-kosove/60%Hourly2017-04-19 12:34
https://kumti.com/misioni-sekret-i-ditmir-bushatit-ne-shtepine-e-bardhe/60%Hourly2017-04-19 12:31
https://kumti.com/milionat-e-krereve-te-shtetit-nishani-fitoi-nga-qirate-e-dyqaneve-meta-nga-shitja-e-apartamenteve-rama-nga-pikturat/60%Hourly2017-04-19 12:29
https://kumti.com/zhvillimi-i-sektorit-energjetik-do-te-sjelle-miliarda-euro-ne-kosove/60%Hourly2017-04-19 12:20
https://kumti.com/zgjedhjet-e-parakohshme-thellojne-bllokaden-ne-vendimmarrje/60%Hourly2017-04-19 12:17
https://kumti.com/ukraina-paralajmeron-per-krize-te-re-energjetike/60%Hourly2017-04-19 12:12
https://kumti.com/reshje-bore-ne-disa-vende-te-ballkanit/60%Hourly2017-04-19 12:08
https://kumti.com/femijet-refugjate-te-ikur-ne-cad-mbesin-te-vetem/60%Hourly2017-04-19 12:06
https://kumti.com/erdogan-nuk-jam-diktator-e-as-i-pavdekshem/60%Hourly2017-04-19 11:59
https://kumti.com/pse-thaci-mustafa-dhe-veseli-nuk-e-uruan-ende-erdoganin-per-referendumin/60%Hourly2017-04-19 11:56
https://kumti.com/rreth-6-miliarde-euro-remitenca-nga-diaspora/60%Hourly2017-04-17 10:48
https://kumti.com/fitorja-e-erdoganit-ngrit-liren-dhe-aksionet/60%Hourly2017-04-17 10:40
https://kumti.com/arrestohen-punonjesit-e-portit-te-durresit-mundesuan-kalimin-e-10-ton-kanabis/60%Hourly2017-04-17 10:32
https://kumti.com/gjermania-dominuese-ne-ekonomine-evropiane/60%Hourly2017-04-17 10:26
https://kumti.com/qysh-me-i-pastru-mushkerite/60%Hourly2017-04-17 10:15
https://kumti.com/qysh-me-e-largu-lageshtine-nga-raftet/60%Hourly2017-04-17 10:09
https://kumti.com/rrjedhje-e-gazit-dhe-naftes-ne-alaska/60%Hourly2017-04-17 10:04
https://kumti.com/pence-ka-perfunduar-periudha-e-durimit-strategjik-me-korene-e-veriut/60%Hourly2017-04-17 09:59
https://kumti.com/spinaqi-ushqimi-me-super-fuqi-sheruese/60%Hourly2017-04-17 09:56
https://kumti.com/efekti-i-lengut-te-panxharit/60%Hourly2017-04-17 09:54
https://kumti.com/veseli-vendos-per-zgjedhje-te-parakohshme/60%Hourly2017-04-17 09:45
https://kumti.com/mustafa-liberalizimi-i-vizave-u-bllokua-nga-be-ja-dhe-kauza-e-rreme/60%Hourly2017-04-17 09:43
https://kumti.com/atomi-hap-konkurs-per-identifikimin-e-femijeve-me-inteligjente-ne-kosove/60%Hourly2017-04-17 09:40
https://kumti.com/kater-te-vdekur-ne-vendin-e-punes-vetem-brenda-tre-muajve/60%Hourly2017-04-17 09:37
https://kumti.com/ish-presidentja-jugkoreane-akuzohet-per-korrupsion/60%Hourly2017-04-17 09:34
https://kumti.com/hoti-intervenimi-amerikan-ne-korene-e-veriut-pak-i-mundshem/60%Hourly2017-04-17 09:32
https://kumti.com/ekspertiza-ne-zvicer-per-dafina-zhubin-ajo-u-vra/60%Hourly2017-04-17 09:29
https://kumti.com/te-mirat-e-molleve/60%Hourly2017-04-17 09:26
https://kumti.com/5-shenjat-e-hershme-paralajmeruese-te-sulmeve-ne-tru/60%Hourly2017-04-17 09:20
https://kumti.com/rigjenerimi-sistemit-imun/60%Hourly2017-04-16 16:07
https://kumti.com/menyra-efektive-per-tu-ruajtur-nga-rreziku-i-kancerit/60%Hourly2017-04-16 16:04
https://kumti.com/mungesa-e-parave-e-le-kosoven-pa-rezerva-shteterore-te-naftes/60%Hourly2017-04-16 15:59
https://kumti.com/ulen-temperaturat-kete-jave-bore-dhe-shi/60%Hourly2017-04-16 15:56
https://kumti.com/kuvendi-i-pafuqishem-per-demarkacionin/60%Hourly2017-04-16 15:52
https://kumti.com/atk-nuk-tregon-cka-do-te-ndodhe-me-30-mije-arka-fiskale/60%Hourly2017-04-16 15:50
https://kumti.com/10-truke-per-te-rigjetur-vetebesimin/60%Hourly2017-04-15 19:40
https://kumti.com/erdogan-shpetimtari-i-botes-referendumi-ne-turqi-i-jep-me-shume-pushtet-foto/60%Hourly2017-04-15 19:36
https://kumti.com/grupet-e-financuara-nga-soros-padisin-trump-per-vizitoret-ne-shtepine-e-bardhe/60%Hourly2017-04-15 19:36
https://kumti.com/perballja-brutale-e-britanise-me-realitetin/60%Hourly2017-04-15 19:32
https://kumti.com/leukemia-kanceri-i-gjakut-llojet-simptomat-shkaqet-trajtimi-natyral-kura-bimore/60%Hourly2017-04-15 19:17
https://kumti.com/deklarata-e-forte-e-imamit-shqiptar-kush-prek-te-krishteret-ka-pune-edhe-me-ne-myslimanet/60%Hourly2017-04-15 18:33
https://kumti.com/prania-e-forcave-te-huaja-ne-siri-nuk-zgjidhin-asgje/60%Hourly2017-04-15 14:25
https://kumti.com/japonia-ne-gadishmeri-per-shkak-te-korese-se-veriut/60%Hourly2017-04-15 14:23
https://kumti.com/presidenti-turk-nuk-jane-te-vetedijshem-perse-thone-jo/60%Hourly2017-04-15 14:19
https://kumti.com/partite-politike-premtuan-perralla-humbin-besimin/60%Hourly2017-04-15 14:15
https://kumti.com/gorbachev-paralajmeron-per-nje-lufte-te-re-te-ftohte/60%Hourly2017-04-15 13:32
https://kumti.com/zeka-qeveria-e-ngathte-ne-zgjidhjen-e-problemeve-ekonomike/60%Hourly2017-04-15 13:29
https://kumti.com/acarohet-situata-ne-kufirin-e-korese-veriore-rusia-dergon-forca-ushtarake/60%Hourly2017-04-15 13:26
https://kumti.com/ta-rrezojme-qeverine-e-ndertuar-ne-pabesi-e-mosbesim/60%Hourly2017-04-15 13:19
https://kumti.com/mbi-100-mije-te-rinj-ne-kosove-pa-te-ardhme/60%Hourly2017-04-15 13:16
https://kumti.com/dw-serbia-dhe-kosova-do-te-shkojne-se-bashku-drejt-be-se/60%Hourly2017-04-15 13:11
https://kumti.com/shefi-i-cia-s-wikileaks-ishte-shfrytezuar-nga-inteligjenca-ruse/60%Hourly2017-04-15 13:06
https://kumti.com/rritet-numri-i-te-vrareve-nga-shperthimi-i-bombes-joberthamore/60%Hourly2017-04-15 13:02
https://kumti.com/rruga-e-arbrit-250-mln-euro-qeveria-miraton-propozimin/60%Hourly2017-04-15 12:59
https://kumti.com/rama-thirrje-opozites-per-dialog-basha-kerkon-qeveri-teknike/60%Hourly2017-04-14 15:31
https://kumti.com/erdogan-asnje-lloj-federalizimi-nuk-eshte-teme-e-bisedimeve-ne-vend/60%Hourly2017-04-14 15:11
https://kumti.com/rrefimi-i-mccain-per-nene-terezen-nje-manipulim-rasti/60%Hourly2017-04-13 21:42
https://kumti.com/beteja-e-koshares-me-e-madhja-e-luftes-se-uck-se/60%Hourly2017-04-13 17:55
https://kumti.com/prapaskenat-si-eshte-rrezuar-demarkacioni-brenda-vete-ldk-se-ne-nje-votim-partiak/60%Hourly2017-04-13 17:49
https://kumti.com/vdekje-misterioze-e-gjyqtares-se-pare-muslimane-ne-nju-jork-pse-sheila-abdus-salaam-ishte-emer-i-madh-ne-drejtesine-amerikane/60%Hourly2017-04-13 17:47
https://kumti.com/a-u-tradhetua-nishani-nga-pd-ja-dhe-pse-meta-mund-te-jete-presidenti-i-ri/60%Hourly2017-04-13 17:35
https://kumti.com/as-kerkesa-e-shba-se-dhe-gjermanise-se-bind-deputetin-e-ldk-se-per-ta-votuar-demarkacionin/60%Hourly2017-04-13 17:33
https://kumti.com/proteste-kunder-vendimit-te-gjykates-per-vrasesin-e-zejnepe-berishes/60%Hourly2017-04-13 17:27
https://kumti.com/a-do-te-kete-koalicion-mes-aak-se-e-pdk-se/60%Hourly2017-04-13 17:23
https://kumti.com/gjakova-do-ti-ndertoje-bust-fadil-hoxhes-a-ishte-ai-hero-apo-armik-i-shqiptareve/60%Hourly2017-04-13 17:17
https://kumti.com/mobilizohet-policia-pune-12-ore-e-thirrje-per-nderprerje-te-pushimeve/60%Hourly2017-04-13 17:15
https://kumti.com/rrogat-u-rriten-qeveritareve-u-zvogelohen-te-tjereve-video/60%Hourly2017-04-12 18:50
https://kumti.com/ahmadinejad-regjistrohet-si-kandidat-per-zgjedhjet-presidenciale-ne-iran/60%Hourly2017-04-12 18:43
https://kumti.com/putin-lidhjet-me-shba-te-jane-perkeqesuar-prej-ardhjes-se-trumpit/60%Hourly2017-04-12 14:26
https://kumti.com/tanin-per-mandatin-e-unmik-ut-ne-kosove-vendos-vetem-keshilli-i-sigurimit/60%Hourly2017-04-12 14:25
https://kumti.com/gabriel-niset-per-vizite-ne-serbi-dhe-kosove/60%Hourly2017-04-12 14:22
https://kumti.com/komunat-vjelin-mbi-3-milione-euro-nga-taksat-per-vetura/60%Hourly2017-04-12 14:20
https://kumti.com/ja-kush-ishin-39-shqiptaret-e-milicise-serbe-ne-gjakove-ne-vitin-1998/60%Hourly2017-04-11 14:42
https://kumti.com/marredheniet-e-te-krishtereve-dhe-te-myslimaneve-sot/60%Hourly2017-04-11 13:57
https://kumti.com/sot-pas-kuvendit-meta-del-nga-koalicioni/60%Hourly2017-04-11 13:45
https://kumti.com/komuniteti-nderkombetar-i-ka-duart-e-lyera-me-gjakun-e-femijeve-siriane/60%Hourly2017-04-11 13:38
https://kumti.com/muslimanet-nuk-kane-pse-te-kerkojne-ndjese-per-terrorizmin/60%Hourly2017-04-11 13:35
https://kumti.com/historianet-e-decanit-ndermarrjet-apiko-dhe-iliria-te-shpallen-pasuri-kombetare/60%Hourly2017-04-11 13:28
https://kumti.com/borxhi-publik-prej-5-miliarde-eurosh-i-maqedonise-ja-pse-dhe-cila-eshte-rrugedalja-sipas-eksperteve/60%Hourly2017-04-11 13:22
https://kumti.com/te-mbahesh-me-miellin-nga-serbia-kosova-mbjell-20-mije-hektare-grure-me-pak/60%Hourly2017-04-11 13:18
https://kumti.com/rama-per-vetingun-opozita-e-bllokon-por-se-pengon-dot/60%Hourly2017-04-11 13:13
https://kumti.com/spitali-i-mitrovices-pa-mjeke/60%Hourly2017-04-11 13:10
https://kumti.com/punesimi-sezonal-shpetim-per-te-rinjte/60%Hourly2017-04-11 13:07
https://kumti.com/bizneset-kopjojne-njera-tjetren-ne-hoteleri-pompa-te-benzines-dhe-pishina/60%Hourly2017-04-11 13:05
https://kumti.com/ekspertet-kosova-ka-kushtetute-jofunksionale/60%Hourly2017-04-11 13:04
https://kumti.com/tillerson-rusia-te-zgjedhe-ndermjet-shba-ve-apo-assadit/60%Hourly2017-04-11 12:59
https://kumti.com/obsh-e-vendos-zyren-e-prishtines-nen-perkujdesjen-e-zyres-ne-serbi/60%Hourly2017-04-11 12:56
https://kumti.com/haradinaj-nuk-po-kerkoj-une-spastrim-etnik-por-beogradi/60%Hourly2017-04-11 12:52
https://kumti.com/i-dyshuari-per-sulmin-ne-stokholm-pranon-fajin/60%Hourly2017-04-11 12:48
https://kumti.com/shkup-i-punesuari-ne-banke-vodhi-2-milione-franga-dhe-270-mije-euro/60%Hourly2017-04-11 12:46
https://kumti.com/takimi-ministror-i-g7-pa-sanksione-te-reja-ndaj-rusise/60%Hourly2017-04-11 12:42
https://kumti.com/trump-nenshkruan-protokollin-e-anetaresimit-te-malit-te-zi-ne-nato/60%Hourly2017-04-11 12:38
https://kumti.com/opozita-dhe-analistet-ne-kosove-pse-duhet-te-hetohen-punesimet-ne-stafin-diplomatik/60%Hourly2017-04-07 09:35
https://kumti.com/qkuk-po-heton-rastin-e-te-porsalindurit-qe-ra-ne-pllaka/60%Hourly2017-04-07 09:23
https://kumti.com/banka-boterore-kosova-me-rritjen-ekonomike-me-te-madhe-ne-rajon/60%Hourly2017-04-07 09:16
https://kumti.com/japonia-zgjat-edhe-per-2-vjet-sanksionet-ndaj-korese-veriore/60%Hourly2017-04-07 09:12
https://kumti.com/kalin-nje-pergjigje-pozitive-kunder-krimeve-te-asadit/60%Hourly2017-04-07 09:10
https://kumti.com/kunderpergjigjet-rusia-pezullon-marreveshjen-me-shba-te/60%Hourly2017-04-07 09:09
https://kumti.com/shba-sulmon-me-raketa-sirine/60%Hourly2017-04-07 09:06
https://kumti.com/delawie-kosova-eshte-shtet-nuk-ka-pse-ta-pyet-beogradin-per-formimin-e-ushtrise/60%Hourly2017-04-07 09:04
https://kumti.com/percahet-keq-lista-serbe-%e2%80%8b/60%Hourly2017-04-07 09:02
https://kumti.com/zaev-shumica-e-re-parlamentare-ka-te-drejte-ta-marre-kontrollin/60%Hourly2017-04-03 16:51
https://kumti.com/serbia-vazhdon-bllokimin-e-linjes-energjetike-kosove-shqiperi/60%Hourly2017-04-03 16:48
https://kumti.com/ne-pritje-te-takimit-pozite-opozite/60%Hourly2017-04-03 16:46
https://kumti.com/shperthimi-ne-metrone-e-shen-petersburgut-eshte-sulm-terrorist/60%Hourly2017-04-03 16:37
https://kumti.com/tusk-per-krizen-ne-maqedoni-zgjidhje-ne-kuader-te-parimeve-demokratike/60%Hourly2017-04-03 16:32
https://kumti.com/rriten-remitencat-e-huaja-ne-kosove/60%Hourly2017-04-03 16:30
https://kumti.com/tregtia-shqiperi-kosove-renie-te-madhe-video/60%Hourly2017-04-03 16:26
https://kumti.com/gashi-haradinaj-kthehet-ne-kosove-ne-mesin-e-muajit-prill/60%Hourly2017-04-03 16:25
https://kumti.com/rusia-kosova-po-perpiqet-te-krijoje-ushtri-ne-baze-te-rreme-gjyqesore/60%Hourly2017-04-03 16:22
https://kumti.com/muri-i-trumpit-interes-i-firmave-gjermane/60%Hourly2017-04-02 18:27
https://kumti.com/veriu-do-te-vazhdoje-te-furnizohet-falas-me-rryme/60%Hourly2017-04-02 18:25
https://kumti.com/llogarite-e-fundit-demarkacioni-ne-kuvend-ja-kush-voton-kunder-e-kush-pro/60%Hourly2017-04-02 18:22
https://kumti.com/ja-cfare-ndodhe-me-planetin-nese-ne-nuk-konsumojme-me-mish-video/60%Hourly2017-04-02 18:19
https://kumti.com/frika-nga-komunizmi-si-u-shkaterrua-harta-e-folklorit-amerikan-ne-vitet-50/60%Hourly2017-04-02 18:16
https://kumti.com/votime-ne-kosove-per-zgjedhjet-presidenciale-serbe-osbe-ja-i-cileson-te-qeta/60%Hourly2017-04-02 18:13
https://kumti.com/sa-varen-studentet-nga-prinderit-per-financimin-e-studimeve/60%Hourly2017-04-02 18:08
https://kumti.com/nxenesit-kerkojne-te-hiqet-testimi-ekstern/60%Hourly2017-04-02 18:05
https://kumti.com/mbi-80-per-qind-te-punesuar-ne-te-zeze/60%Hourly2017-04-02 18:01
https://kumti.com/numri-i-personave-te-prekur-nga-autizmi-shenon-rritje/60%Hourly2017-04-02 17:58
https://kumti.com/presidenti-turk-populli-turk-do-ti-jape-mesimin-me-te-madh-lidereve-te-perendimit/60%Hourly2017-04-02 17:55
https://kumti.com/vullkani-etna-vazhdon-me-nxjerrjen-e-llaves/60%Hourly2017-04-02 17:52
https://kumti.com/dicka-per-evropen/60%Hourly2017-04-01 19:28