XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/te-diplomuar-por-te-papune/60%Hourly2017-10-30 18:01
https://kumti.com/a-ishte-takuar-oswald-me-oficerin-e-kgb-se-para-vrasjes-se-kennedit/60%Hourly2017-10-30 17:58
https://kumti.com/dialogu-i-brendshem-per-kosoven-puna-me-e-rende-per-serbine/60%Hourly2017-10-30 17:53
https://kumti.com/demarkacioni-drejt-korrigjimit-apo-humbje-kohe/60%Hourly2017-10-30 17:49
https://kumti.com/detaje-te-reja-per-krimin-misterioz-brss-frikesohej-qe-shba-te-do-ti-akuzojne-per-vrasjen-e-kennedy-t-foto/60%Hourly2017-10-27 10:33
https://kumti.com/fondet-pensionale-arrijne-ne-1-miliard-e-540-milione-euro/60%Hourly2017-10-27 10:27
https://kumti.com/juncker-paralajmeron-spanja-nuk-eshte-jugosllavi/60%Hourly2017-10-27 10:23
https://kumti.com/helikopteri-rus-me-8-persona-ne-bord-rrezohet-ne-arktik-prane-norvegjise/60%Hourly2017-10-27 10:17
https://kumti.com/miratohet-projektligji-per-kryeqytetin-garantohet-4-me-shume-buxhet/60%Hourly2017-10-27 10:11
https://kumti.com/bajrami-kryeministri-ta-sqaroje-krijimin-e-ministrise-se-zhvillimit-rajonal/60%Hourly2017-10-25 10:29
https://kumti.com/verifikoni-se-a-do-te-beheni-milioner/60%Hourly2017-10-25 10:25
https://kumti.com/arabia-saudite-nderton-mega-qytetin-me-nje-siperfaqe-prej-26-500-kilometra-katrore-qe-do-te-kushtoje-500-miliarde-dollare-fotovideo/60%Hourly2017-10-25 10:19
https://kumti.com/eksluzivekonjufca-u-mbajt-i-fshehur-nje-aneks-i-marreveshjes-vendimet-e-gjyqesorit-te-serbise-jane-te-vlefshme-ne-kosove/60%Hourly2017-10-25 10:11
https://kumti.com/sejdiu-e-pyet-kryeministrin-a-po-na-leviz-kufiri-me-malin-e-zi/60%Hourly2017-10-25 10:07
https://kumti.com/hoyt-brian-yee-takon-edhe-kryeparlamentarin-veseli/60%Hourly2017-10-25 10:02
https://kumti.com/apeli-vendos-ta-le-ne-paraburgim-sadri-ramabajen/60%Hourly2017-10-25 09:57
https://kumti.com/osmani-thaci-po-e-degradon-institucionin-e-presidentit/60%Hourly2017-10-25 09:48
https://kumti.com/dosjet-e-udbes-famekeqe-per-mesuesit-shqiptare-1945-1952/60%Hourly2017-10-19 02:22
https://kumti.com/pse-u-krijua-zona-neutrale-e-junikut-dhe-pse-u-prish-ajosi-dhe-lidhshmeria-me-vrasjen-e-beqir-vokshit/60%Hourly2017-10-16 00:03
https://kumti.com/operacioni-shigjeta-vazhdimesi-e-luftes-te-uck-es-ne-koshare-dhe-pashtrik-per-clirimin-e-kosoves/60%Hourly2017-10-15 14:49
https://kumti.com/haradinaj-do-ti-rrisim-rrogat-5-ne-fillim-te-mandatit-do-te-vazhdojme-deri-20/60%Hourly2017-10-15 14:37
https://kumti.com/agim-ceku-akuzohet-per-fryerje-te-listes-se-veteraneve/60%Hourly2017-10-15 14:33
https://kumti.com/skena-politike-para-tronditjes-nga-gjykata-speciale/60%Hourly2017-10-14 22:20
https://kumti.com/thaci-si-ali-pashe-tepelena-i-dashur-e-i-frikshem/60%Hourly2017-10-14 22:14
https://kumti.com/buxheti-i-varur-nga-dogana-dhe-atk-ja/60%Hourly2017-10-12 16:25
https://kumti.com/shba-terhiqet-nga-unesco/60%Hourly2017-10-12 16:22
https://kumti.com/partite-politike-intensifikojne-fushaten-por-edhe-i-shtojne-gjobat/60%Hourly2017-10-12 16:19
https://kumti.com/gjykata-speciale-seshte-ne-kembim-te-integrimeve-dhe-ushtrise/60%Hourly2017-10-11 18:21
https://kumti.com/meta-i-kerkon-haradinajt-te-gjendet-zgjidhje-per-demarkacionin/60%Hourly2017-10-11 18:01
https://kumti.com/kush-e-kontrollon-tregun-e-naftes-ne-kosove/60%Hourly2017-10-08 16:45
https://kumti.com/rama-be-ja-po-i-ben-padrejtesi-kosoves-me-vizat-serbia-po-favorizohet/60%Hourly2017-10-08 16:43
https://kumti.com/perfitime-te-vogla-te-kosoves-nga-institucionet-financiare-nderkombetare/60%Hourly2017-10-08 16:40
https://kumti.com/sistemi-publik-shendetesor-me-shume-donacione/60%Hourly2017-10-08 09:50
https://kumti.com/rajoy-mund-te-pezullohet-autonomia-e-katalonjes/60%Hourly2017-10-08 09:46
https://kumti.com/uragani-nate-ka-arritur-ne-luiziane/60%Hourly2017-10-08 09:41
https://kumti.com/77882/60%Hourly2017-10-07 14:09
https://kumti.com/the-guardian-shbate-britania-dhe-franca-flijuan-srebrenicen/60%Hourly2017-10-07 13:53
https://kumti.com/jashar-salihu-luftetari-dhe-diplomati-i-perkushtuar-per-lirine-e-kosoves/60%Hourly2017-10-06 21:13