XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/slobodan-praljak-kush-ishte-gjenerali-regjizor-njeriu-me-tre-diploma-qe-bombardoi-uren-e-mostarit/60%Hourly2017-11-29 15:23
https://kumti.com/kryeministri-jemi-te-gatshem-ti-pranojme-ne-atdhe-kosovaret-qe-shkuan-ne-lufte-ne-siri/60%Hourly2017-11-29 15:18
https://kumti.com/kina-3-miliarde-euro-investime-per-evropen-qendrore-dhe-lindore-perfshi-shqiperine/60%Hourly2017-11-29 15:11
https://kumti.com/limaj-demarkacioni-shpejt-do-ta-marre-epilogun-e-vet/60%Hourly2017-11-29 15:06
https://kumti.com/haki-rugova-kundershton-rivotimin-ne-istog-kerkon-vetem-anulimin-e-votave-me-poste/60%Hourly2017-11-29 15:02
https://kumti.com/vrasja-ne-albi-mall-te-akuzuarit-denohen-me-57-vjet-e-5-muaj-burg/60%Hourly2017-11-29 14:59
https://kumti.com/shatri-me-2018-rritja-ekonomike-4-8-buxheti-2-miliarde-e-82-milione-euro-video/60%Hourly2017-11-29 14:55
https://kumti.com/pzap-komuna-e-istogut-shkon-ne-rivotim/60%Hourly2017-11-29 12:44
https://kumti.com/shba-rusia-dhe-kina-lufta-per-arktikun/60%Hourly2017-11-29 12:37
https://kumti.com/shenjat-paralajmeruese-te-depresionit/60%Hourly2017-11-29 12:34
https://kumti.com/si-ta-mbeshtjellni-me-batanije-foshnjen-tuaj/60%Hourly2017-11-29 12:28
https://kumti.com/kur-te-beni-femijen-e-dyte/60%Hourly2017-11-29 12:21
https://kumti.com/si-te-beheni-nene-e-lumtur/60%Hourly2017-11-29 12:16
https://kumti.com/borxhi-i-kosoves-ndaj-fmn-se-dhe-bankes-boterore-dokument/60%Hourly2017-11-29 12:13
https://kumti.com/trump-merr-vendimin-drastik-se-shpejti-stafi-i-shtepise-se-bardhe-nuk-mund-te-perdore-me-telefonat/60%Hourly2017-11-29 12:10
https://kumti.com/emergjencat-civile-japin-alarmin-rrezikohemi-nga-permbytjet/60%Hourly2017-11-29 12:07
https://kumti.com/qumesht-me-mjalte-baza-e-jetes/60%Hourly2017-11-29 12:03
https://kumti.com/ministri-ditmir-bushati-vizite-ne-uashington/60%Hourly2017-11-29 12:01
https://kumti.com/pheniani-jemi-shtet-berthamor-te-afte-te-godasim-secilin-cak-ne-shba/60%Hourly2017-11-29 11:59
https://kumti.com/tillerson-per-ballkanin-braktisni-armiqesite-e-vjetra/60%Hourly2017-11-29 11:56
https://kumti.com/cavusoglu-turqia-mbeshtet-shtetin-e-pavarur-dhe-sovran-te-palestines/60%Hourly2017-11-29 11:52
https://kumti.com/turqi-fletarreste-per-360-mbeshtetes-te-dyshuar-te-gulenit/60%Hourly2017-11-29 11:50
https://kumti.com/serbi-filloi-ndertimi-i-hekurudhes-se-financuar-nga-kina/60%Hourly2017-11-29 11:46
https://kumti.com/ukraine-nga-predhat-e-separatisteve-eshte-vrare-nje-ushtar/60%Hourly2017-11-29 11:43
https://kumti.com/paraburgosen-shumica-e-te-arrestuarve-per-dhunen-ne-kuvend-ne-maqedoni/60%Hourly2017-11-29 11:39
https://kumti.com/pak-tregti-kosove-shqiperi/60%Hourly2017-11-29 11:34
https://kumti.com/zeka-ne-ligjin-per-liri-fetare-te-mos-permendet-kisha-ortodokse-serbe/60%Hourly2017-11-29 11:31
https://kumti.com/edhe-nga-ldk-ja-ka-mbeshtetje-per-projektligjin-per-lirine-fetare/60%Hourly2017-11-29 11:27
https://kumti.com/konjufca-projektligji-per-lirine-fetare-nuk-perfshin-mendimin-e-komisionit-te-vendedikut/60%Hourly2017-11-29 11:23
https://kumti.com/kqz-shpall-rezultatet-perfundimtare-te-balotazhit/60%Hourly2017-11-29 11:20
https://kumti.com/haradinaj-ndryshimi-i-ligjit-per-lirine-fetare-i-nevojshem-per-anetaresim-ne-unesco/60%Hourly2017-11-29 11:17
https://kumti.com/dita-e-flamurit-feste-e-rimekembjes/60%Hourly2017-11-28 16:47
https://kumti.com/buxheti-javen-e-ardhshme-ne-kuvend/60%Hourly2017-11-28 16:41
https://kumti.com/pacolli-udheton-drejt-shba-ve-per-vizite-zyrtare-pritet-te-zhvilloje-takime-te-nivelit-te-larte/60%Hourly2017-11-28 16:38
https://kumti.com/haradinaj-kjo-dite-na-jep-nder-e-na-ben-krenar/60%Hourly2017-11-28 16:35
https://kumti.com/policia-arreston-serish-kurtin-dhe-kadaj-bujupin/60%Hourly2017-11-27 19:01
https://kumti.com/perse-skuqet-fytyra-kur-kemi-turp/60%Hourly2017-11-27 16:40
https://kumti.com/si-ndikojne-emocionet-ne-trupin-tone/60%Hourly2017-11-27 16:35
https://kumti.com/ecja/60%Hourly2017-11-27 16:33
https://kumti.com/duhani-nje-ves-me-pasoja-per-jeten/60%Hourly2017-11-27 16:28
https://kumti.com/optimizmi/60%Hourly2017-11-27 16:24
https://kumti.com/shenja-te-shqetesimit-te-tepruar/60%Hourly2017-11-27 16:16
https://kumti.com/zakone-shkaterruese/60%Hourly2017-11-27 15:59
https://kumti.com/dieta-japoneze-me-frymemarrje-menyra-me-e-lehte-per-te-hequr-shume-kilograme/60%Hourly2017-11-27 15:48
https://kumti.com/haradinaj-shqiperia-mund-te-na-ndihmoje-ne-forcimin-e-shtetit/60%Hourly2017-11-27 15:42
https://kumti.com/kundermimi-i-trupit/60%Hourly2017-11-27 14:21
https://kumti.com/shenjat-e-kancerit-te-fytit/60%Hourly2017-11-27 14:19
https://kumti.com/e-dini-pse-ju-dhemb-plaga-e-operacionit-kur-prishet-koha/60%Hourly2017-11-27 14:16
https://kumti.com/dacic-njohja-e-madakaskarit-per-kosoven-eshte-fallco/60%Hourly2017-11-27 14:11
https://kumti.com/si-te-ngriheni-heret-ne-mengjes/60%Hourly2017-11-27 14:08
https://kumti.com/e-dini-pse-kemi-me-shume-dhimbje-kockash-ne-dimer/60%Hourly2017-11-27 14:04
https://kumti.com/akuzat-e-bashes-reagon-ahmetaj-projektet-te-certifikuara-nderkombetarisht/60%Hourly2017-11-27 13:59
https://kumti.com/aksidentohet-eskorta-e-rames-plagosen-dy-persona-ne-rrugen-pogradec-korce/60%Hourly2017-11-27 13:56
https://kumti.com/hidrocentralet-mbi-vjose-the-guardian-kercenimi-nga-digat-ne-ballkan/60%Hourly2017-11-27 13:53
https://kumti.com/basha-denoncon-projektet-per-inceneratoret/60%Hourly2017-11-27 13:49
https://kumti.com/vlore-shperthen-automjeti-ne-levizje-plagoset-drejtuesi/60%Hourly2017-11-27 13:44
https://kumti.com/alkooli-ju-bene-me-te-plakur/60%Hourly2017-11-27 13:40
https://kumti.com/paga-mesatare-e-pamjaftueshme/60%Hourly2017-11-27 13:36
https://kumti.com/kremlini-kadyrov-mbetet-ne-detyre-perkunder-komenteve-per-terheqje/60%Hourly2017-11-27 13:17
https://kumti.com/prokuroria-serbe-nderpret-hetimet-ndaj-gjeneralit-per-krimet-ne-peje/60%Hourly2017-11-27 13:13
https://kumti.com/sot-shpallet-aktgjykimi-ndaj-ish-kreut-te-oshp-se-dhe-dy-te-tjereve/60%Hourly2017-11-27 13:08
https://kumti.com/fsk-eshte-gati-te-behet-ushtri/60%Hourly2017-11-27 13:05
https://kumti.com/qe-4-vjet-asnje-lindje-ne-kamenice/60%Hourly2017-11-27 13:03
https://kumti.com/presidenti-meta-shqiptaret-jane-te-pandashem/60%Hourly2017-11-27 13:00
https://kumti.com/pzap-sot-vendos-per-votat-e-istogut/60%Hourly2017-11-27 12:52
https://kumti.com/ambasadori-minxhozi-thote-se-nentori-i-gjene-shqiptaret-me-te-bashkuar-se-kurre/60%Hourly2017-11-27 12:49
https://kumti.com/qumeshtaret-pjese-e-grupeve-punuese-ne-ministrine-e-bujqesise/60%Hourly2017-11-27 12:44
https://kumti.com/procesi-i-menaxhimit-te-lendeve-civile-ne-gjykatat-themelore-ne-kosove-nuk-eshte-efikas/60%Hourly2017-11-27 12:37
https://kumti.com/policia-apelon-per-kujdes-ne-trafik/60%Hourly2017-11-27 12:33
https://kumti.com/presidentet-thaci-e-meta-zbulojne-shtatoren-e-heroit-kombetar-idriz-seferi/60%Hourly2017-11-27 12:31
https://kumti.com/mbi-16-mije-kosovare-heqin-dore-nga-nenshtetesia/60%Hourly2017-11-27 12:26
https://kumti.com/kosovaret-gjysmen-e-kohes-e-kalojne-ne-gjume-dokument/60%Hourly2017-11-27 12:23
https://kumti.com/dita-e-flamurit-dita-e-pavaresise-se-shqiperise/60%Hourly2017-11-27 12:13
https://kumti.com/kuptoni-mire-e-qarte-ciklet-menstruale-dhe-ovulimin/60%Hourly2017-11-26 20:47
https://kumti.com/luta-nuk-e-pranon-rezultatinrinumerimi-eshte-i-vetmi-proces-qe-zbardhe-rezultatin-e-prishtines/60%Hourly2017-11-26 16:14
https://kumti.com/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme-ne-kosove-zbresin-temperaturat-bora-po-vjen/60%Hourly2017-11-26 16:08
https://kumti.com/si-e-nisi-krijimin-e-perandorise-se-tij-donald-trumpit/60%Hourly2017-11-26 16:05
https://kumti.com/erdogan-dorehiqem-nese-opozita-verteton-se-kam-llogari-jashte-vendit/60%Hourly2017-11-26 16:03
https://kumti.com/10-aftesite-e-nje-profesionisti/60%Hourly2017-11-26 16:00
https://kumti.com/keto-jane-vendet-me-te-korruptuara-ne-bote/60%Hourly2017-11-26 14:23
https://kumti.com/saimir-tahiri-nxori-radaret-jashte-funksionit-ja-pse-nuk-e-leshon-rama/60%Hourly2017-11-26 13:54
https://kumti.com/mytaher-haskuka-kryetar-i-ri-i-prizrenit/60%Hourly2017-11-26 13:51
https://kumti.com/ekskluziveshpend-ahmeti-kryetar-i-prishtines/60%Hourly2017-11-26 13:40
https://kumti.com/vetevendosje-merr-te-gjitha-votat-me-poste-ne-prizren/60%Hourly2017-11-26 13:09
https://kumti.com/votat-me-kusht-ja-kush-po-prine-ne-prishtine/60%Hourly2017-11-26 13:05
https://kumti.com/cfare-duhet-tu-ofroje-qyteti-i-prishtines-te-rinjve/60%Hourly2017-11-26 12:49
https://kumti.com/sholtes-dialogut-kosove-serbi-duhet-ti-vije-fundi/60%Hourly2017-11-26 12:41
https://kumti.com/ministria-e-re-do-ti-kushtoje-buxhetit-te-shtetit-mbi-kater-milione-euro-ne-vit/60%Hourly2017-11-26 12:37
https://kumti.com/smajl-latifi-kryetar-i-rahovecit/60%Hourly2017-11-26 12:34
https://kumti.com/qysh-me-shkarku-video-nga-facebook/60%Hourly2017-11-26 12:28
https://kumti.com/qysh-me-ndryshu-e-mail-adresen-e-apple-id/60%Hourly2017-11-26 12:25
https://kumti.com/si-te-jem-nje-menaxher-i-suksesshem/60%Hourly2017-11-26 08:31
https://kumti.com/qysh-me-lene-pershtypje-te-mire-qe-ne-fillim/60%Hourly2017-11-26 08:27
https://kumti.com/qysh-me-kursy-pare/60%Hourly2017-11-26 08:24
https://kumti.com/a-u-vra-xhon-kenedi-nga-zonja-e-pare-e-amerikes/60%Hourly2017-11-26 08:20
https://kumti.com/hetimi-qe-turperon-politiken-shqiptare-ne-mal-te-zi/60%Hourly2017-11-26 08:15
https://kumti.com/akuzat-per-lidhje-me-habilajt-gjebrea-e-hapur-per-hetim/60%Hourly2017-11-26 08:09
https://kumti.com/foto-daily-mail-si-shqiptaret-po-pushtojne-britanine-futur-ne-kamione/60%Hourly2017-11-26 08:07
https://kumti.com/qellohet-me-snajper-gomonja-me-droge-e-nisur-nga-shqiperia/60%Hourly2017-11-26 08:01
https://kumti.com/haki-cako-dritehijet-e-kryepolicit-te-paprekshem/60%Hourly2017-11-26 07:55
https://kumti.com/40-efektiveve-te-policise-u-refuzohet-certifikata-e-sigurise-nis-vetingu/60%Hourly2017-11-26 07:52
https://kumti.com/pzap-vendos-sot-per-ankesat-ne-istog-dhe-kllokot/60%Hourly2017-11-26 07:48
https://kumti.com/sot-dihen-emrat-e-kryetareve-te-prishtines-prizrenit-rahovecit-e-dragashit/60%Hourly2017-11-26 07:46
https://kumti.com/majko-ne-kosove-ti-hapim-kufijte-me-1-janar-2018/60%Hourly2017-11-25 20:57
https://kumti.com/super-lajm-vjen-nje-njohje-e-re-per-kosoven/60%Hourly2017-11-25 20:42
https://kumti.com/rreziqet-e-bombes-berthamore/60%Hourly2017-11-25 17:51
https://kumti.com/mite-dhe-realitete-te-haremit/60%Hourly2017-11-25 16:00
https://kumti.com/agjenda-e-mbledhjes-se-qeverive-shqiptare/60%Hourly2017-11-25 15:53
https://kumti.com/sot-pritet-riformatimi-i-qeverise-se-maqedonise/60%Hourly2017-11-25 15:50
https://kumti.com/si-te-mbrohemi-nga-faktet-e-rreme/60%Hourly2017-11-25 15:45
https://kumti.com/putini-eshte-nje-oportunist-nje-mjeshter-ne-mbushjen-e-nje-boshlleku-politik/60%Hourly2017-11-25 15:36
https://kumti.com/messi-barcelona-zbulohet-rroga-rekord-me-kontraten-e-re/60%Hourly2017-11-25 15:29
https://kumti.com/ekskluziveska-rinumerim-te-votave-ne-prizren-dhe-prishtine/60%Hourly2017-11-25 15:24
https://kumti.com/qysh-me-eleminu-zbokthin/60%Hourly2017-11-25 15:16
https://kumti.com/shega-e-eger-e-shqiperise-fruti-plot-shendet/60%Hourly2017-11-25 15:12
https://kumti.com/lulja-e-basanit-balsami-i-mrekullueshem-i-shendetit/60%Hourly2017-11-25 15:10
https://kumti.com/majdanoz-limon-dhe-mjalte-per-shendetin-e-mendjes/60%Hourly2017-11-25 15:07
https://kumti.com/hillary-kohe-te-veshtira-per-ameriken-ja-ku-po-deshtojme/60%Hourly2017-11-25 15:02
https://kumti.com/bashkimi-evropian-kerkon-me-shume-kontrolle-per-eksportet-e-teknologjive-te-pergjimit/60%Hourly2017-11-25 14:54
https://kumti.com/kryetari-i-bankes-qendrore-zvicerane-monedhat-kriptografike-me-shume-investim-sesa-monedhe/60%Hourly2017-11-25 14:49
https://kumti.com/meta-vizite-zyrtare-ne-rhine-vestphali-te-gjermanise/60%Hourly2017-11-25 14:44
https://kumti.com/deputeti-nga-ldk-ja-thote-se-gjykata-speciale-e-ka-tensionuar-situaten/60%Hourly2017-11-25 14:40
https://kumti.com/po-vije-fundi-i-importimit-te-veturave-te-vjetra-ja-deri-kur-ka-afat/60%Hourly2017-11-25 14:36
https://kumti.com/serbia-zbulon-skenarin-e-izetbegoviqit-i-frikesohet-ushtrise-se-re-foto/60%Hourly2017-11-25 14:31
https://kumti.com/limaj-ma-ofruan-postin-e-ambasadorit-ne-shba-qe-te-ikja-nga-ministria-dhe-nga-kosova/60%Hourly2017-11-25 14:25
https://kumti.com/hoteli-luksoz-ku-ka-fjetur-obama-dhe-trumpi-eshte-burgu-i-te-arrestuarve-te-kalibrit-te-larte-te-arabise/60%Hourly2017-11-25 14:20
https://kumti.com/gjyqtari-britanik-eshte-i-gatshem-te-deshmoje-per-shkeljet-e-eulex-it/60%Hourly2017-11-25 14:16
https://kumti.com/ish-presidenti-kroat-serbia-nuk-mund-te-hyje-ne-be-pa-njohjen-e-kosoves/60%Hourly2017-11-25 14:13
https://kumti.com/pdk-nen-ankth-nga-gjykata-speciale/60%Hourly2017-11-25 11:52
https://kumti.com/haradinaj-u-tregon-diplomateve-kosovare-cfare-te-thone-per-demarkacionin-dokument/60%Hourly2017-11-25 11:47
https://kumti.com/suedezet-kane-shpikur-se-si-te-ngrohim-pa-pagese-shtepine-e-gjithe-bota-eshte-cmendur-me-idene-gjeniale/60%Hourly2017-11-25 11:37
https://kumti.com/nese-emigroni-ose-vizitoni-austrine-kurre-mos-i-beni-keto-veprime/60%Hourly2017-11-25 11:33
https://kumti.com/dyshimet-per-korrupsion-be-ja-ka-nisur-hetime-kunder-eulex-it/60%Hourly2017-11-25 11:26
https://kumti.com/ja-si-mund-ta-dini-kush-e-viziton-fshehte-profilin-tuaj/60%Hourly2017-11-25 11:22
https://kumti.com/ja-cfare-kane-studiuar-ceot-e-11-kompanive-me-te-suksesshme/60%Hourly2017-11-24 17:35
https://kumti.com/momentet-me-te-mira-per-te-kerkuar-nje-rritje-rroge/60%Hourly2017-11-24 17:30
https://kumti.com/ministria-e-kultures-zhvendoset-ne-prizren-ja-cilit-institucion-ia-leshon-objektin/60%Hourly2017-11-24 17:25
https://kumti.com/kreu-i-ekzekutivit-ka-disa-fjale-per-vetevendosjen/60%Hourly2017-11-24 17:21
https://kumti.com/30-dite-paraburgim-per-deputetet-e-vv-se/60%Hourly2017-11-24 15:42
https://kumti.com/fatmir-limaj-dhe-te-tjeret-shpallen-te-pafajshem/60%Hourly2017-11-24 15:37
https://kumti.com/qeveria-nuk-e-sheh-ceshtje-te-ngutshme-themelimin-e-asociacionit/60%Hourly2017-11-24 11:20
https://kumti.com/serbi-tenton-te-korruptoje-me-50-euro-doganieret-te-dheu-i-bardhe/60%Hourly2017-11-24 11:17
https://kumti.com/pese-vjet-burgim-per-sulmuesit-e-konsullates-se-turqise-ne-prizren/60%Hourly2017-11-24 11:13
https://kumti.com/bllokim-xhirollogarish-per-57-borxhlinj-te-medhenj/60%Hourly2017-11-24 11:08
https://kumti.com/industria-e-drurit-me-rendesi-te-madhe-per-zhvillimi-ekonomik/60%Hourly2017-11-24 11:01
https://kumti.com/interesimi-i-pare-prej-7-milionesh-nga-diaspora/60%Hourly2017-11-24 10:57
https://kumti.com/gjykata-jep-vendimin-ndaj-limajt/60%Hourly2017-11-24 10:54
https://kumti.com/nderpritet-seanca-ne-mungese-te-kuorumit/60%Hourly2017-11-24 10:51
https://kumti.com/rinumerimi-per-kuvende-komunale-solli-14-nderrime-te-asamblisteve-ne-te-gjithe-kosoven/60%Hourly2017-11-24 10:48
https://kumti.com/arrestohen-albin-kurti-donika-kadaj-bujupi-dhe-albulena-haxhiu/60%Hourly2017-11-24 10:45
https://kumti.com/rugova-rezultati-i-papranueshem-dreshaj-ka-manipuluar-me-vota/60%Hourly2017-11-23 16:26
https://kumti.com/dnv-del-kunder-vendimit-te-pzap-it-skishte-baze-per-rinumerim-te-votave/60%Hourly2017-11-23 16:21
https://kumti.com/ekskluzivegani-dreshaj-permbys-rezultatin-ne-epersi/60%Hourly2017-11-23 16:16
https://kumti.com/me-cfare-ushqehen-qelizat-kancerore/60%Hourly2017-11-23 14:33
https://kumti.com/tuberkulozi-2/60%Hourly2017-11-23 14:29
https://kumti.com/strategu-i-deutsche-bank-u-kerkon-investitoreve-te-shmangin-bitcoin/60%Hourly2017-11-23 14:25
https://kumti.com/basha-shqiperia-zone-e-lire-per-krimin/60%Hourly2017-11-23 14:21
https://kumti.com/ministri-i-indise-thote-se-kanceri-shkaktohet-nga-mekatet/60%Hourly2017-11-23 14:17
https://kumti.com/turqia-insiston-qe-shba-ta-ekstradoje-fetulla-gylenin/60%Hourly2017-11-23 14:12
https://kumti.com/rinumerimi-ne-prishtine-e-prizren-shume-lehte-mund-te-manipulohet-me-vota/60%Hourly2017-11-23 14:09
https://kumti.com/ndotja-e-ajrit-ne-maqedoni-ne-nivel-te-larte/60%Hourly2017-11-23 14:02
https://kumti.com/marreveshjet-per-furnizime-publike-prej-dhjetorit-ne-dispozicion-per-qytetaret-e-maqedonise/60%Hourly2017-11-23 13:58
https://kumti.com/shtyhet-seanca-per-sopotin/60%Hourly2017-11-23 13:55
https://kumti.com/do-te-hetohet-si-dhe-cka-eshte-ndertuar-ne-projektin-shkupi-2014%e2%80%b2/60%Hourly2017-11-23 13:50
https://kumti.com/borisov-korridori-8-eshte-prioritet-i-bullgarise-ne-rajon/60%Hourly2017-11-23 13:47
https://kumti.com/derguti-rugova-po-shpif-vv-kandidoi-e-vetme-ne-kamenice/60%Hourly2017-11-23 13:42
https://kumti.com/durres-44-kg-kanabis-sekuestrohet-dy-te-arrestuar/60%Hourly2017-11-23 13:40
https://kumti.com/rama-program-agresiv-per-te-nxitur-punesimin/60%Hourly2017-11-23 13:36
https://kumti.com/konjufca-pdk-eshte-ne-gjendje-ta-kalle-kosoven-per-shkak-te-stuhise-qe-po-afrohet-nga-gjykata-speciale/60%Hourly2017-11-23 13:34
https://kumti.com/tragjedi-ne-kavaje-burri-vret-me-thike-gruan/60%Hourly2017-11-23 13:30
https://kumti.com/kurti-kercenoni-sa-te-doni-koha-juaj-ka-perfunduar/60%Hourly2017-11-23 13:26
https://kumti.com/rugova-vv-ben-koalicion-me-listen-serbe-e-ne-kuvend-shet-moral/60%Hourly2017-11-23 13:23
https://kumti.com/mustafa-shpreson-qe-gjykata-speciale-mund-ta-zbardhe-vrasjen-e-xhemajl-mustafes/60%Hourly2017-11-23 13:19
https://kumti.com/hasan-asani-kryetar-i-ri-i-gjykates-themelore-ne-tetove/60%Hourly2017-11-23 13:13
https://kumti.com/qeveria-e-maqedonise-ka-se-paku-120-ushtare-te-marredhenieve-me-publikun-foto/60%Hourly2017-11-23 13:10
https://kumti.com/shpend-ahmeti-ka-disa-pyetje-per-kqz-ne/60%Hourly2017-11-23 13:07
https://kumti.com/fillon-numerimi-i-votave-me-kusht-dhe-atyre-me-poste/60%Hourly2017-11-23 13:04
https://kumti.com/totaj-beson-qe-rinumerimi-i-votave-do-ndryshoj-rezultatin/60%Hourly2017-11-23 13:00
https://kumti.com/vrasjet-qe-tronditen-boten/60%Hourly2017-11-23 12:36
https://kumti.com/cili-ishte-faraoni-i-pare-i-egjiptit/60%Hourly2017-11-23 12:30
https://kumti.com/ludmilla-snajperja-ukrahinase-26-vjec-qe-vrau-309-ushtare-naziste/60%Hourly2017-11-23 12:27
https://kumti.com/historia-e-henry-ford/60%Hourly2017-11-23 12:21
https://kumti.com/7-arsyet-pse-punonjesit-me-te-mire-japin-doreheqjen-edhe-kur-ata-e-pelqejne-punen-qe-bejne/60%Hourly2017-11-23 12:13
https://kumti.com/si-te-behesh-milioner-perpara-se-te-jesh-30-vjec-2/60%Hourly2017-11-23 12:10
https://kumti.com/pazar-me-tema-te-diplomes-video/60%Hourly2017-11-22 18:16
https://kumti.com/hamza-nga-1-janari-do-te-kete-rritje-te-pagave/60%Hourly2017-11-22 18:12
https://kumti.com/vw-investon-34-miliarde-euro-ne-zhvillimin-e-automjeteve-elektrike/60%Hourly2017-11-22 14:03
https://kumti.com/kroacia-perkrah-integrimin-euroatlantik-te-maqedonise/60%Hourly2017-11-22 13:58
https://kumti.com/ligji-per-gjuhet-perplas-mazhorancen-dhe-opoziten-ne-maqedoni/60%Hourly2017-11-22 13:54
https://kumti.com/sot-shenohet-dita-e-alfabetit-te-gjuhes-shqipe/60%Hourly2017-11-22 13:51
https://kumti.com/fmn-kosova-me-e-varfer-se-shqiperia/60%Hourly2017-11-22 13:48
https://kumti.com/euro-shenoi-rritje/60%Hourly2017-11-22 13:44
https://kumti.com/79397-2/60%Hourly2017-11-22 13:41
https://kumti.com/cili-eshte-sekreti-i-suksesit-te-madh-te-amazon-keto-jane-tre-principet-qe-jeff-bezos-i-cmon-si-me-te-rendesishme/60%Hourly2017-11-22 13:28
https://kumti.com/si-i-fiton-dhe-shpenzon-bill-gates-miliardat-e-tij/60%Hourly2017-11-22 13:23
https://kumti.com/neuroekonomia-fusha-e-re-e-studimit-qe-po-merr-zhvillim/60%Hourly2017-11-22 13:18
https://kumti.com/zbuloni-se-ne-cilen-prej-llojeve-te-inteligjences-beni-pjese/60%Hourly2017-11-22 13:14
https://kumti.com/studimi-i-ri-thote-qe-mediat-sociale-ndihmojne-ne-diagnostikimin-e-depresionit/60%Hourly2017-11-22 13:09
https://kumti.com/biliscreen-aplikacioni-qe-zbulon-kancerin/60%Hourly2017-11-22 13:05
https://kumti.com/gjysma-e-universiteteve-amerikane-do-te-jene-ne-krize-pas-10-15-vitesh/60%Hourly2017-11-22 12:59
https://kumti.com/5-dietat-qe-duhen-evituar/60%Hourly2017-11-22 12:57
https://kumti.com/google-gjurmon-vendodhjen-e-perdoruesve-edhe-kur-lokacioni-eshte-i-ndalur/60%Hourly2017-11-22 12:53
https://kumti.com/mbi-480-uebsajte-gjurmojne-cdo-buton-te-shtypur-nga-vizitoret/60%Hourly2017-11-22 12:49
https://kumti.com/keshillat-qe-do-tju-largojne-shperqendrimet/60%Hourly2017-11-22 12:47
https://kumti.com/papagalli-qe-arrin-te-komandoje-teknologjine/60%Hourly2017-11-22 12:45
https://kumti.com/meta-flet-nga-maqedonia-per-raportin-e-tij-me-ramen/60%Hourly2017-11-22 12:40
https://kumti.com/shqiperia-shton-pranine-ushtarake-ne-afganistan/60%Hourly2017-11-22 12:37
https://kumti.com/ish-ministri-manjani-eksperte-qe-nuk-lexojne-nenet-sic-duhet/60%Hourly2017-11-22 12:33
https://kumti.com/pergjimet-vangjush-dako-kapet-duke-negociuar-me-bandite/60%Hourly2017-11-22 12:31
https://kumti.com/ekskluzive-dokumentat-qe-provojne-se-tahiri-nuk-udhetoi-ne-gjermani-per-te-atin/60%Hourly2017-11-22 12:27
https://kumti.com/numri-i-vdekjeve-te-femijeve-ne-kosove-cdo-vit-me-i-vogel/60%Hourly2017-11-22 12:19
https://kumti.com/aksion-i-studenteve-te-kisha-ilegale-ne-kampusin-e-up-se-pengohen-nga-policia/60%Hourly2017-11-22 12:15
https://kumti.com/ymeri-haradinajt-ku-je-strukur/60%Hourly2017-11-22 12:12
https://kumti.com/pajisjet-android-spiunojne-perdoruesit/60%Hourly2017-11-22 12:10
https://kumti.com/denohet-me-burgim-te-perjetshem-kasapi-i-ballkanit/60%Hourly2017-11-22 12:07
https://kumti.com/reagon-vetvendosjebastisja-pjese-e-panikut-te-klanit-pronto/60%Hourly2017-11-22 12:00
https://kumti.com/haskuka-une-jam-fitues-votat-me-kusht-ska-gjasa-ta-permbysin-rezultatin/60%Hourly2017-11-22 11:55
https://kumti.com/79312-2/60%Hourly2017-11-22 11:53
https://kumti.com/perse-burrat-nuk-i-durojne-dot-grate-e-tyre/60%Hourly2017-11-22 11:32
https://kumti.com/si-e-ndertoi-pasurine-e-tij-warren-buffett-i-arabise/60%Hourly2017-11-21 16:43
https://kumti.com/pse-po-semuremi-dhe-po-vdesim-me-shume-vitet-e-fundit-nga-kanceri/60%Hourly2017-11-21 16:40
https://kumti.com/kanceri-i-mushkerive-sa-jetojne-personat-e-semure/60%Hourly2017-11-21 16:29
https://kumti.com/intervista-ekskluzive-e-ismail-qemalit-ne-vjene-1912-ja-ckerkojme-ne-shqiptaret-2/60%Hourly2017-11-21 16:22
https://kumti.com/cilesia-e-dobet-ne-arsim-po-rrezikon-te-ardhmen-e-kosoves/60%Hourly2017-11-21 17:49
https://kumti.com/brzezinski-zgjedhja-dominim-global-apo-udheheqje-globale/60%Hourly2017-11-21 17:43
https://kumti.com/kur-steve-jobs-akuzonte-bill-gates-se-i-vodhi-idene-nga-macintoshi-pergjigja-e-gates-ishte-fantastike/60%Hourly2017-11-21 16:12
https://kumti.com/a-po-i-vjen-fundi-kancelares-se-perjetshme/60%Hourly2017-11-21 16:07
https://kumti.com/nente-keshilla-financiare-nga-njerez-te-suksesshem/60%Hourly2017-11-21 15:03
https://kumti.com/votat-me-kusht-numerohen-ne-kete-dite/60%Hourly2017-11-21 14:58
https://kumti.com/pdk-kerkon-rinumerim-te-votave-ne-keto-2-qytete/60%Hourly2017-11-21 14:54
https://kumti.com/kudo-ku-ka-shkelur-cizmja-e-mlladiqit-eshte-bere-gjenocid/60%Hourly2017-11-21 14:46
https://kumti.com/hahn-maqedonia-ta-beje-edhe-kilometrin-e-fundit/60%Hourly2017-11-21 14:42
https://kumti.com/merkel-me-mire-zgjedhje-te-parakohshme-sesa-qeveri-te-pakices/60%Hourly2017-11-21 14:37
https://kumti.com/kosova-vlereson-ndihmen-e-gjithanshme-saudite/60%Hourly2017-11-21 14:27
https://kumti.com/macron-per-te-ardhmen-e-be-se-duhet-te-konsultohet-me-lideret-e-partive/60%Hourly2017-11-21 14:24
https://kumti.com/rama-krimi-mjedisor-i-kalon-policise-se-shtetit/60%Hourly2017-11-21 14:20
https://kumti.com/shefja-e-onm-vettingu-duhet-cilesi-procesi-nisi-mire-video/60%Hourly2017-11-21 14:16
https://kumti.com/iu-gjeten-300-mln-leke-ne-banese-gjyqtari-kerkon-zbutjen-e-mases-se-sigurise/60%Hourly2017-11-21 14:12
https://kumti.com/a-po-shkon-prishtina-drejt-permbysjes/60%Hourly2017-11-21 14:08
https://kumti.com/institucionet-per-9-muaj-shpenzuan-12-milione-euro-derivate/60%Hourly2017-11-21 13:53
https://kumti.com/publikohet-harta-e-vizatuar-nga-dodik-per-ndarjen-e-kosoves/60%Hourly2017-11-21 13:48
https://kumti.com/fitorja-e-listes-serbe-rikonfirmon-ndikimin-e-beogradit/60%Hourly2017-11-21 13:44
https://kumti.com/qysh-me-2012-mpj-kullen-ia-fali-malit-te-zi-harta/60%Hourly2017-11-21 13:39
https://kumti.com/dardan-sejdiu-tregon-kush-iu-ndihmoj-qe-te-fitojne-ne-prizren/60%Hourly2017-11-21 13:35
https://kumti.com/kosova-i-shet-rryme-kines/60%Hourly2017-11-21 13:31
https://kumti.com/saiti-deri-ne-vitin-2050-ne-maqedoni-persona-te-moshuar-do-te-jene-33-per-qind-e-popullates/60%Hourly2017-11-21 13:23
https://kumti.com/melcia-si-te-dalloni-shenjat-e-para-te-problemeve-ne-organizem/60%Hourly2017-11-21 13:19
https://kumti.com/historia-e-suksesit-te-drejtuesit-te-starbucks/60%Hourly2017-11-21 13:14
https://kumti.com/sanders-kentucky-miliarderi-qe-deshtoi-tere-jeten/60%Hourly2017-11-21 13:08
https://kumti.com/rendesia-e-logos-ne-promovimin-e-biznesit/60%Hourly2017-11-21 13:04
https://kumti.com/nagasaki-hiroshima-prova-e-forces-amerika-donte-ti-dergonte-nje-mesazh-stalinit-japonia-ishte-viktima/60%Hourly2017-11-20 18:39
https://kumti.com/kush-e-shpiku-zeron/60%Hourly2017-11-20 18:31
https://kumti.com/puci-i-wall-street-it-per-te-rrezuar-rooseveltin-si-komunist-socialist-cifut/60%Hourly2017-11-20 18:26
https://kumti.com/rrenat-online/60%Hourly2017-11-20 18:05
https://kumti.com/a-ishin-ruset-prapa-ngjarjeve-ne-katalunia/60%Hourly2017-11-20 17:59
https://kumti.com/kater-kercenimet-strukturore-te-demokracise-amerikane/60%Hourly2017-11-20 17:51
https://kumti.com/rreziku-i-nje-europe-pas-gjermanise/60%Hourly2017-11-20 17:41
https://kumti.com/albin-kurti-tri-fitoret-ne-balotazh-e-vulosen-2017-en-si-vit-te-vetevendosjes/60%Hourly2017-11-20 17:24
https://kumti.com/ilace-qe-demtojne-trurin/60%Hourly2017-11-20 17:21
https://kumti.com/si-ta-zbulojme-nese-po-na-genjen-dikush/60%Hourly2017-11-20 17:17
https://kumti.com/ushqimet-qe-shkaktojne-plakjen-e-parakohshme/60%Hourly2017-11-20 17:05
https://kumti.com/perfitimet-nga-farat-e-rrushit/60%Hourly2017-11-20 17:02
https://kumti.com/perfitimet-shendetesore-nga-boronicat/60%Hourly2017-11-20 16:59
https://kumti.com/si-ta-mbrojme-telefonin-nga-uji/60%Hourly2017-11-20 16:56
https://kumti.com/keshillat-kunder-rrahjeve-te-crregullta-te-zemres/60%Hourly2017-11-20 14:48
https://kumti.com/uthulla-e-molles-per-trajtimin-e-sinusit/60%Hourly2017-11-20 14:44
https://kumti.com/xhavit-haliti-ja-pse-humbem/60%Hourly2017-11-20 14:32
https://kumti.com/eksporti-i-serbise-ne-kosove-450-milione-euro/60%Hourly2017-11-20 14:28
https://kumti.com/perfaqesuesi-i-larte-i-mcc-se-do-ta-lansoj-programin-prej-49-milione-dollareve/60%Hourly2017-11-20 14:24
https://kumti.com/kerkohet-heqja-e-barrierave-ne-mes-bizneseve-te-kosoves-dhe-shqiperise/60%Hourly2017-11-20 14:20
https://kumti.com/10-keshilla-per-ndermarresit-e-ri/60%Hourly2017-11-20 14:06
https://kumti.com/kryetaret-e-rinj-ne-38-komunat-e-kosoves/60%Hourly2017-11-20 10:23
https://kumti.com/nga-sa-komuna-fituan-partite-politike/60%Hourly2017-11-20 10:20
https://kumti.com/tiparet-qe-kerkohen-per-punesim/60%Hourly2017-11-20 10:11
https://kumti.com/si-mundet-tiu-lere-te-varfer-krenaria/60%Hourly2017-11-20 10:06
https://kumti.com/hekuri/60%Hourly2017-11-19 15:27
https://kumti.com/embeltuesit-artificial/60%Hourly2017-11-19 15:23
https://kumti.com/leukemia/60%Hourly2017-11-19 15:18
https://kumti.com/shkaterrohet-rrjeti-i-prostitucionit-ne-shkoder/60%Hourly2017-11-19 15:10
https://kumti.com/lulzim-basha-diplomacia-ekonomike-mision-i-pamundur/60%Hourly2017-11-19 15:06
https://kumti.com/rama-ambasadoreve-me-agresive-per-terheqjen-e-investimeve/60%Hourly2017-11-19 15:01
https://kumti.com/oret-vendimtare-per-koalicione-ne-gjermani/60%Hourly2017-11-19 14:56
https://kumti.com/vitamina-c/60%Hourly2017-11-19 14:48
https://kumti.com/ministrat-e-jashtem-te-gjermanise-suedise-dhe-japonise-vizitojne-refugjatet-rohingya/60%Hourly2017-11-19 14:38
https://kumti.com/vendimi-per-ratko-mlladiqin-do-te-shpallet-me-22-nentor/60%Hourly2017-11-19 14:33
https://kumti.com/eksportet-e-mineraleve-nga-shqiperia-drejt-spanjes/60%Hourly2017-11-19 14:29
https://kumti.com/nga-nishi-deri-tek-molla-e-kuqeka-qene-dikur-kufiri-shqiptarvideo/60%Hourly2017-11-19 14:21
https://kumti.com/disa-menyra-per-te-bere-para-dhe-per-te-permiresuar-mireqenien-tuaj-per-ata-qe-nuk-kane/60%Hourly2017-11-19 14:12
https://kumti.com/ushtrite-me-te-fuqishme-te-planetit-video/60%Hourly2017-11-19 13:45
https://kumti.com/koreja-e-veriut-po-nderton-nendetese-balistike-foto/60%Hourly2017-11-19 13:36
https://kumti.com/20-komuna-ne-maqedoni-me-llogari-te-bllokuara/60%Hourly2017-11-19 13:26
https://kumti.com/mpb-do-te-informoje-ne-lidhje-me-aksionin-e-mbrembshem-policor-ne-rajonin-e-pollogut-dhe-ne-shume-qytet-tjera-te-maqedonise/60%Hourly2017-11-19 13:16
https://kumti.com/vetem-18-e-teritorit-te-maqedonise-me-rrjet-kanalizimi/60%Hourly2017-11-19 13:13
https://kumti.com/kur-bie-bore-ne-rusi-aksidente-zinxhirore-veturat-bejne-patinazh-video/60%Hourly2017-11-19 13:08
https://kumti.com/nisma-pdk-po-i-ben-presion-kryetarit-te-kkz-se-ne-banje-te-malisheves/60%Hourly2017-11-19 13:03
https://kumti.com/kosova-po-voton/60%Hourly2017-11-19 13:00
https://kumti.com/si-te-ndertosh-nje-biznes-te-sukseshem/60%Hourly2017-11-18 15:08
https://kumti.com/gjashte-punet-e-se-ardhmes-qe-do-te-paguhen-me-se-miri/60%Hourly2017-11-18 15:05
https://kumti.com/pse-njerezit-e-suksesshem-veshin-te-njejten-gje-cdo-dite/60%Hourly2017-11-18 15:02
https://kumti.com/kqz-eshte-gati-shperndahet-materiali-i-ndjeshem-neper-komuna/60%Hourly2017-11-18 14:58
https://kumti.com/zhduket-nendetesja-me-44-persona-ne-bord/60%Hourly2017-11-18 14:56
https://kumti.com/robotet-do-te-zevendesojne-600-mije-punetore-te-ndertimit/60%Hourly2017-11-18 14:53
https://kumti.com/qysh-me-i-mbajte-dhembet-e-bardhe/60%Hourly2017-11-18 14:49
https://kumti.com/boronica-e-veriut-superfruti-shqiptar-me-i-kerkuar/60%Hourly2017-11-18 14:46
https://kumti.com/borxhi-i-bizneseve-klsh-faji-i-tatimeve/60%Hourly2017-11-18 14:42
https://kumti.com/vasili-rama-rropi-parate-e-palmave-tani-do-rrjepe-te-pishave/60%Hourly2017-11-18 14:40
https://kumti.com/britaniket-gjejne-dezertoret-fshihen-mes-shqiptareve/60%Hourly2017-11-18 14:28
https://kumti.com/nje-leksion-brilant-i-adam-smithit-babai-i-ekonomise-qe-duhet-mesuar-sa-me-heret-ne-jete/60%Hourly2017-11-18 14:22
https://kumti.com/isak-njutoni-ishte-gjeni-por-edhe-ai-humbi-miliona/60%Hourly2017-11-18 14:19
https://kumti.com/russiagate-raporti-i-mi6-per-marredheniet-mes-rusise-dhe-trump-eshte-70-90-i-sakte/60%Hourly2017-11-18 14:16
https://kumti.com/perse-i-humbi-zgjedhjet-hillary-clintoni/60%Hourly2017-11-18 14:12
https://kumti.com/jeta-e-pabesueshme-e-george-sorosit-miliarderit-legjendar-qe-te-gjithe-e-bejne-pergjegjes-per-hallet-qe-kane/60%Hourly2017-11-18 13:59
https://kumti.com/kur-toto-riina-pergjohej-ne-burg-keshtu-e-vrava-gjeneralin-dalla-chiesa/60%Hourly2017-11-18 13:48
https://kumti.com/spitalet-rajonale-funksionojne-ne-kushte-te-veshtira/60%Hourly2017-11-18 13:43
https://kumti.com/permiresimi-i-klimes-se-biznesit-vendimtare-per-investimet-e-huaja/60%Hourly2017-11-18 13:37
https://kumti.com/7-rregulla-te-bill-gates-qe-nuk-ti-meson-shkolla-por-te-duhen-gjithe-jeten/60%Hourly2017-11-18 13:34
https://kumti.com/ne-qkuk-pacientit-i-hiqet-tumori-18-centimetra-ja-sa-ore-zgjati-operacioni/60%Hourly2017-11-18 13:30
https://kumti.com/nivelizimi-i-pagave-per-punen-e-njejte-pritet-te-rregullohet-ne-fillim-te-2018-es/60%Hourly2017-11-18 13:27
https://kumti.com/kryeministri-premton-zhvillime-ne-sektorin-e-energjise/60%Hourly2017-11-18 13:22
https://kumti.com/serbia-po-zbutet-ndaj-kosoves-kjo-ishte-parashikuar-5-vite-me-pare-nga-gjermania/60%Hourly2017-11-18 13:19
https://kumti.com/eurodeputetja-fajon-jep-nje-sinjal-per-kosoven/60%Hourly2017-11-18 13:16
https://kumti.com/pacolli-do-te-arrihet-paqja-mes-kosoves-e-serbise/60%Hourly2017-11-18 13:11
https://kumti.com/dnv-e-gatshme-ti-monitoroje-zgjedhjet-e-neserme/60%Hourly2017-11-18 13:07
https://kumti.com/mbrojtja-e-perbashket-evropiane-lind-nga-nje-aleance-e-pazakonte/60%Hourly2017-11-18 12:59
https://kumti.com/bizneset-kosovare-ne-hall-nga-ryshfeti/60%Hourly2017-11-18 12:57
https://kumti.com/tregim-pasaniku-dhe-matematikani-formula-si-te-behesh-i-pasur/60%Hourly2017-11-18 12:53
https://kumti.com/operacioni-i-koduar-fenix-koshare-30-09-1998/60%Hourly2017-11-17 20:03
https://kumti.com/si-tu-rezistojme-tundimeve-aspekti-shkencor-dhe-trajnimi-2/60%Hourly2017-11-21 17:58
https://kumti.com/qeveria-e-miratoi-propozim-ligjin-per-rritjen-e-akcizes-se-naftes/60%Hourly2017-11-16 13:26
https://kumti.com/kujdes-kur-shkoni-ne-tirane-ja-per-cka-mund-te-gjobiteni/60%Hourly2017-11-16 13:16
https://kumti.com/a-duhet-te-menjanohet-balotazhi-flasin-analistet-e-njohur/60%Hourly2017-11-16 13:12
https://kumti.com/termet-ne-diber-dhe-gostivar/60%Hourly2017-11-16 13:08
https://kumti.com/guret-e-temthit-dhe-crregullimet-e-fshikezes-se-temthit/60%Hourly2017-11-16 12:54
https://kumti.com/temperatura-e-larte-e-trupit/60%Hourly2017-11-16 12:48
https://kumti.com/presioni-i-larte-i-gjakut/60%Hourly2017-11-16 12:45
https://kumti.com/katastrofa-natyrore-ne-greqi-16-te-vdekur-nga-moti-i-keq/60%Hourly2017-11-16 12:42
https://kumti.com/rama-buxheti-2018-rrit-investimet-basha-pastrim-i-parave-te-krimit/60%Hourly2017-11-16 12:35
https://kumti.com/diabeti-po-kthehet-ne-pandemi/60%Hourly2017-11-16 12:19
https://kumti.com/berisha-dogana-ka-grumbulluar-960-milione-euro-kete-vit/60%Hourly2017-11-16 12:16
https://kumti.com/diplomatet-shqiptare-shetitje-me-avion-me-parate-publike-miliona-leke-te-abuzuara-me-bekimin-e-ditmir-bushatit/60%Hourly2017-11-16 12:12
https://kumti.com/biznesmeni-qe-u-kap-me-mijera-euro-dhe-patentat-e-tahirit-hotel-me-5-yje-ne-mes-te-tiranes/60%Hourly2017-11-16 11:48
https://kumti.com/percahet-libra-mimoza-hafizi-dhe-ben-blushi-nuk-jane-me-bashke-zbardhen-email-et/60%Hourly2017-11-16 11:36
https://kumti.com/rama-rritu-lul-rritu-se-pd-ka-nevoje-per-lider-monika-ste-ben-dot-te-madh/60%Hourly2017-11-16 11:32
https://kumti.com/krijesa-e-cuditshme-shfaqet-e-ngordhur-ne-brigjet-e-rio-de-zhaniero/60%Hourly2017-11-16 10:36
https://kumti.com/joshja-populiste-e-arabise-saudite/60%Hourly2017-11-16 00:09
https://kumti.com/ushqyerja-e-refugjateve-te-myanmarit/60%Hourly2017-11-15 23:54
https://kumti.com/shenjat-e-nderhyrjes-ruse-ne-referendumin-brexit/60%Hourly2017-11-15 23:45
https://kumti.com/per-ruset-75-vjet-me-vone-stalingrad-eshte-nje-beteje-per-te-kujtuar/60%Hourly2017-11-15 23:27
https://kumti.com/vleresimi-i-pentagonit-per-te-ulur-kercenimin-e-korese-se-veriut-pushtimi-i-tokes-eshte-i-domosdoshem/60%Hourly2017-11-15 23:09
https://kumti.com/shembet-galeria-e-kromit-humb-jeten-nje-minator-ne-bulqize/60%Hourly2017-11-15 16:09
https://kumti.com/okb-rritet-ne-nivel-rekord-prodhimi-i-opiumit-ne-afganistan/60%Hourly2017-11-15 16:06
https://kumti.com/bushati-per-negociatat-me-be-ne-viti-2018-vendimtar-per-shqiperine/60%Hourly2017-11-15 16:04
https://kumti.com/gjermani-debat-p%d1%91r-orar-t%d1%91-ri-pune/60%Hourly2017-11-15 16:00
https://kumti.com/ne-doha-nenshkruhen-disa-marreveshje-mes-turqise-dhe-katarit/60%Hourly2017-11-15 15:53
https://kumti.com/zbulohet-nje-planet-i-ri-me-madhesi-te-tokes/60%Hourly2017-11-15 15:49
https://kumti.com/demarkacioni-po-shkon-drejt-deshtimit/60%Hourly2017-11-15 15:45
https://kumti.com/studentet-ultimatum-rektoratit-per-pronen-qe-po-i-falet-kishes-serbe/60%Hourly2017-11-15 15:39
https://kumti.com/ushtria-merr-pushtetin-ne-zimbabve-nuk-e-quan-puc/60%Hourly2017-11-15 15:34
https://kumti.com/admirali-i-nato-s-foggo-shnderrimi-i-fsk-se-ne-ushtri-ceshtje-e-qeverise-se-kosoves/60%Hourly2017-11-15 15:31
https://kumti.com/a-do-ta-shkarkoje-haradinajn-partia-qe-e-shkarkoi-mustafen/60%Hourly2017-11-15 15:20
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-pret-qe-serbia-te-paguaje-per-borxhin-e-rrymes-ne-veri/60%Hourly2017-11-15 15:14
https://kumti.com/limaj-investitoret-nga-izraeli-te-gatshem-te-investojne-mbi-100-milione-euro-ne-bujqesi/60%Hourly2017-11-15 15:09
https://kumti.com/kusari-lila-merr-mbeshtetje-nga-vv-ja-ldk-ja-dhe-akr-ja/60%Hourly2017-11-15 15:06
https://kumti.com/vizioni-i-kines-per-30-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2017-11-14 16:31
https://kumti.com/pse-muri-i-donald-trump-nuk-do-te-mbaje-heroinen-jashte-amerikes/60%Hourly2017-11-14 16:17
https://kumti.com/plani-macron-per-europen/60%Hourly2017-11-14 16:04
https://kumti.com/hapi-6-per-nje-imazh-me-te-mire-per-veten-mendo-pozitivisht/60%Hourly2017-11-19 14:05
https://kumti.com/astma-2/60%Hourly2017-11-14 13:46
https://kumti.com/simptomat-e-nje-sistemi-te-dobesuar-imunitar/60%Hourly2017-11-14 13:42
https://kumti.com/parandalimi-i-demtimit-te-trurit/60%Hourly2017-11-14 13:36
https://kumti.com/nga-semundjet-ngjitese-mbi-60-te-vdekur-brenda-nje-viti/60%Hourly2017-11-14 13:31
https://kumti.com/may-aksionet-ruse-e-kane-kercenuar-rendin-boteror/60%Hourly2017-11-14 13:27
https://kumti.com/mesimet-demografike-te-japonise-per-europen/60%Hourly2017-11-14 13:15
https://kumti.com/arabia-saudite-dhe-irani-mund-te-shkojne-drejt-nje-lufte-te-madhe/60%Hourly2017-11-14 13:05
https://kumti.com/kryeministri-tjeter-premtim-te-bujshem-deri-me-2020-presim-anetaresimin-ne-nato/60%Hourly2017-11-14 12:53
https://kumti.com/nje-ne-pese-mjeke-planifikojne-te-largohen-nga-britania-e-madhe/60%Hourly2017-11-14 12:49
https://kumti.com/kina-apo-shba-azia-ka-mundesi/60%Hourly2017-11-14 12:42
https://kumti.com/marko-gjuriq-deklarata-e-izetbegoviqit-per-pavaresine-e-kosoves-eshte-skandaloze-dhe-shokuese/60%Hourly2017-11-14 12:36
https://kumti.com/kosova-shenon-diten-nderkombetare-kunder-diabetit/60%Hourly2017-11-14 12:33
https://kumti.com/presidenti-me-benificione-te-perjetshme/60%Hourly2017-11-14 12:29
https://kumti.com/7-meshkujt-qe-do-te-drejtojne-kinen/60%Hourly2017-11-14 12:24
https://kumti.com/kah-po-drejtohet-ekonomia-e-vietnamit/60%Hourly2017-11-14 12:13
https://kumti.com/si-te-luftoni-demagoget-populiste/60%Hourly2017-11-13 16:24
https://kumti.com/rendi-i-ri-boteror-i-kines/60%Hourly2017-11-13 15:11
https://kumti.com/synimi-i-pavaresise-se-bankes-qendrore/60%Hourly2017-11-13 15:01
https://kumti.com/gjermania-e-re-e-angela-merkel/60%Hourly2017-11-13 14:56
https://kumti.com/vettingu-ende-pa-buxhet/60%Hourly2017-11-13 14:49
https://kumti.com/lsi-kunder-buxhetitkreu-i-grupit-i-rrenuar/60%Hourly2017-11-13 14:45
https://kumti.com/basha-akuza-qeverise-kerkon-te-pastroje-parate-e-droges/60%Hourly2017-11-13 14:42
https://kumti.com/kmdlnj-qytetaret-ta-paguajne-vetem-70-te-fatures-se-keds-it/60%Hourly2017-11-13 14:38
https://kumti.com/izetbegoviq-bosnja-dhe-hercegovina-do-e-njohe-kosoven/60%Hourly2017-11-13 14:34
https://kumti.com/lutfi-haziri-nese-nuk-behet-autostrada-e-bllokoj-gjilanin/60%Hourly2017-11-13 14:27
https://kumti.com/ligji-per-gjuhet-rikthehet-sot-ne-kuvend/60%Hourly2017-11-13 14:10
https://kumti.com/keshtu-bejne-biznes-grate-ne-kosove/60%Hourly2017-11-13 14:07
https://kumti.com/ish-kryespiunet-shba-ne-rrezik-putin-po-ia-hedh-trumpit/60%Hourly2017-11-13 14:03
https://kumti.com/haradinaj-qeveria-partner-me-te-gjithe-ndermarresit/60%Hourly2017-11-13 13:58
https://kumti.com/banda-e-napolit-kush-jane-shqiptaret-e-arrestuar-per-trafikun-e-heroines/60%Hourly2017-11-13 13:55
https://kumti.com/fillon-fushata-per-balotazh/60%Hourly2017-11-13 13:49
https://kumti.com/shkaqet-e-alergjive-te-syve/60%Hourly2017-11-13 13:46
https://kumti.com/kivi-shqiptar-risia-e-kultivimit-te-pemes-se-milionereve/60%Hourly2017-11-13 13:42
https://kumti.com/marete-shqiptare-vlerat-dhe-vetite-unike-te-tradites/60%Hourly2017-11-13 13:38
https://kumti.com/dacic-perendimi-po-leviz-kufinjte-e-ballkanit-perpara-se-ta-integroje-ne-be/60%Hourly2017-11-13 13:30
https://kumti.com/kardiokirurgjia-e-kosoves-me-vetem-tre-doktore/60%Hourly2017-11-13 13:27
https://kumti.com/armiq-ne-kuvend-partnere-ne-komuna/60%Hourly2017-11-13 13:24
https://kumti.com/thaci-afer-ta-bejme-ushtrine-bashke-me-nato-n/60%Hourly2017-11-13 12:07
https://kumti.com/shqiptaret-do-te-paguajne-me-shume-per-shtepite-e-tyre-ne-2018-n/60%Hourly2017-11-13 12:05
https://kumti.com/te-dhenat-e-nca-ne-londer-trafikantet-shqiptare-u-lidhen-me-kartelet-kolumbiane/60%Hourly2017-11-13 12:02
https://kumti.com/cmimi-i-naftes-se-paperpunuar-shenon-ulje/60%Hourly2017-11-13 11:59
https://kumti.com/turqia-me-te-gjitha-resurset-prane-viktimave-te-termetit/60%Hourly2017-11-13 11:57
https://kumti.com/drejtori-i-aki-se-nuk-shkon-ne-komision-deputetet-kete-e-quajne-shkelje-e-ligjit/60%Hourly2017-11-13 11:53
https://kumti.com/15-milione-e-per-vetura-me-qira/60%Hourly2017-11-13 11:48
https://kumti.com/borut-pahor-rizgjidhet-president-i-sllovenise/60%Hourly2017-11-13 11:40
https://kumti.com/bulliqi-komisioni-i-kaluar-ka-qene-i-themeluar-per-demarkim-e-jo-per-vije-te-re-kufitare/60%Hourly2017-11-13 11:38
https://kumti.com/sekretet-e-jakuzas-mafia-me-e-rrezikshme-japoneze/60%Hourly2017-11-13 11:13
https://kumti.com/si-te-ngjitim-plastikat-e-thyera/60%Hourly2017-11-12 17:52
https://kumti.com/dallimi-me-rripin-e-sigurise-dhe-pa-te-ne-rastet-te-nje-perplasje-me-veture/60%Hourly2017-11-12 17:21
https://kumti.com/per-te-gjithe-shqiptaret-si-duhet-te-kycemi-dhe-te-dalim-nga-rrethi-ne-komunikacion/60%Hourly2017-11-12 17:08
https://kumti.com/33-e-shkurorezimeve-ne-britani-per-shkak-te-rrjetit-facebook/60%Hourly2017-11-12 18:38
https://kumti.com/haleti-qe-e-zevendeson-sepaten/60%Hourly2017-11-12 15:02
https://kumti.com/ne-kosove-emigrimi-nuk-eshte-ndalur/60%Hourly2017-11-12 14:07
https://kumti.com/proteste-masive-ne-barcelone/60%Hourly2017-11-12 14:02
https://kumti.com/shifrat-shqiptaret-konsumatore-te-medhenj-ilacesh/60%Hourly2017-11-12 13:53
https://kumti.com/ish-ministri-i-shendetesise-deshmitar-ne-rastin-medicus/60%Hourly2017-11-12 13:50
https://kumti.com/kanceri-i-prostates-2/60%Hourly2017-11-12 13:46
https://kumti.com/sistemi-imunitar-dhe-kanceri/60%Hourly2017-11-12 13:43
https://kumti.com/antibiotiket-natyral-zgjidhja-me-e-mire-per-shendetin-tuaj/60%Hourly2017-11-12 13:39
https://kumti.com/india-spiunoi-nendetesen-ruse-tek-amerikanet/60%Hourly2017-11-12 13:35
https://kumti.com/gjenerali-serb-ne-pension-nga-kosova-ika-duke-qare-ja-tmerri-qe-perjetuam-ne-betejen-e-koshares/60%Hourly2017-11-12 13:32
https://kumti.com/qysh-me-largu-heliobakterien/60%Hourly2017-11-12 13:27
https://kumti.com/cfare-te-kontrolloni-te-vetura-para-dimrit/60%Hourly2017-11-12 13:23
https://kumti.com/evrope-shba-u-shenua-99-vjetori-i-perfundimit-te-luftes-se-pare-boterore/60%Hourly2017-11-12 13:21
https://kumti.com/3-mije-euro-per-telefona-per-anetaret-e-bordit-te-autoritetit-rregullativ-te-hekurudhave-dokument/60%Hourly2017-11-12 13:18
https://kumti.com/alergjia-e-kikirikut-tek-femijet/60%Hourly2017-11-12 13:13
https://kumti.com/komisioni-i-be-se-pret-rritje-te-ndjeshme-ekonomike-ne-eurozone/60%Hourly2017-11-12 13:09
https://kumti.com/canikli-turqia-ka-perfunduar-blerjen-per-sistemin-s-400/60%Hourly2017-11-12 13:03
https://kumti.com/zgjedhjet-presidenciale-sllovenet-zgjedhin-mes-pahorit-dhe-sharecit/60%Hourly2017-11-12 13:00
https://kumti.com/numri-i-baktereve-ne-goje-me-i-madh-se-ai-i-njerezve-ne-toke/60%Hourly2017-11-12 14:29
https://kumti.com/poloni-ripertritje-e-kerkeses-per-pagesen-e-demeve-te-luftes-nga-gjermania/60%Hourly2017-11-12 12:54
https://kumti.com/si-ia-moren-gjakun-100-foshnjave-per-tia-dhene-enver-hoxhes/60%Hourly2017-11-12 14:39
https://kumti.com/komploti-per-vrasjen-e-milo-xhukanovicit-deshmitari-tregon-sa-eshte-paguar/60%Hourly2017-11-12 12:46
https://kumti.com/kryqezatathistori-e-shkurter/60%Hourly2017-11-12 14:46
https://kumti.com/sot-raundi-i-trete-i-zgjedhjeve-ne-cair/60%Hourly2017-11-12 12:41
https://kumti.com/rruga-e-arberit-korridori-ekonomik-me-maqedonine-e-rajonin/60%Hourly2017-11-12 12:27
https://kumti.com/gjuhet-me-te-folura-ne-bote/60%Hourly2017-11-12 14:05
https://kumti.com/shqiperia-rikthen-territorin-e-humbur-me-marreveshjen-detare-me-greqine/60%Hourly2017-11-12 12:20
https://kumti.com/banka-e-shqiperise-tregu-ka-teprice-valute/60%Hourly2017-11-12 12:17
https://kumti.com/grupet-mafioze-shqiptare-ne-britani-ne-lupen-e-scotland-yard-video/60%Hourly2017-11-12 12:12
https://kumti.com/ne-shba-bebet-e-bardha-tani-jane-minorance/60%Hourly2017-11-12 14:55
https://kumti.com/rritet-cmimi-i-bukes-cigareve/60%Hourly2017-11-12 11:58
https://kumti.com/arkivi-rosenholz/60%Hourly2017-11-12 13:45
https://kumti.com/nje-leterkembim-i-salahudinit-dhe-ricardit/60%Hourly2017-11-12 13:41
https://kumti.com/miti-i-waffen-ss-vrasesit-elitare-ne-sherbim-te-hitlerit/60%Hourly2017-11-12 11:04
https://kumti.com/rrefimi-i-vajzes-se-te-denuarit-lidhjet-e-pjesetareve-te-policise-se-kosoves-dhe-te-maqedonise-me-grupin-e-kumanoves/60%Hourly2017-11-12 10:55
https://kumti.com/foshnjat-mesojne-te-flasin-qe-ne-muajin-e-katert/60%Hourly2017-11-11 14:06
https://kumti.com/mbajeni-fjalen-kur-u-premtoni-dicka-femijeve/60%Hourly2017-11-11 13:22
https://kumti.com/bakteret-ne-goje-mund-te-shkaktojne-probleme-ne-zemer/60%Hourly2017-11-11 13:27
https://kumti.com/hurma-ka-me-shume-kalium-se-banania/60%Hourly2017-11-11 13:29
https://kumti.com/si-te-hani-me-pak-sheqer/60%Hourly2017-11-11 13:19
https://kumti.com/rreziku-real-per-ekonomine-globale/60%Hourly2017-11-10 17:14
https://kumti.com/problemi-kryesor-i-evropes/60%Hourly2017-11-10 17:03
https://kumti.com/obsessioni-i-rrezikshem-i-gjermanise/60%Hourly2017-11-10 16:51
https://kumti.com/bankat-qendrore-dhe-hakmarrja-e-politikes/60%Hourly2017-11-10 16:23
https://kumti.com/be-britania-ka-afat-dy-jave-per-te-shenuar-progres-rreth-brexitit/60%Hourly2017-11-10 16:14
https://kumti.com/rrokade-ne-prokurori-keta-jane-emrat-qe-transferohen/60%Hourly2017-11-10 16:08
https://kumti.com/autizmi-cfare-nenkupton/60%Hourly2017-11-10 16:05
https://kumti.com/hudhra-e-eger-sheruesja-e-plotfuqishme/60%Hourly2017-11-10 16:01
https://kumti.com/kodi-383-ne-proces-te-operacionalizimit/60%Hourly2017-11-10 15:58
https://kumti.com/shqiptari-i-plagosur-ne-ekuador-eshte-remzi-azemi-nga-kosova/60%Hourly2017-11-10 15:54
https://kumti.com/sekretet-e-fqinjit-tuaj-te-pasur/60%Hourly2017-11-10 15:15
https://kumti.com/7-menyrat-me-absurde-te-kopjimit-ne-provime/60%Hourly2017-11-10 14:34
https://kumti.com/hapi-5-per-nje-imazh-me-te-mire-per-veten-mesohem-te-ballafaqohem-me-stresin/60%Hourly2017-11-10 14:13
https://kumti.com/vetevendosje-dhe-nisma-per-kosoven-arrijne-marreveshje-per-koalicion-ne-prizren/60%Hourly2017-11-10 13:03
https://kumti.com/finlanda-si-model-per-ta-permiresuar-shqiperine-dhe-kosoven-ne-pisa-video/60%Hourly2017-11-10 13:00
https://kumti.com/hapi-4-per-nje-imazh-me-te-mire-per-veten-nuk-u-shmangem-problemeve-mundohem-ti-zgjidh-ato/60%Hourly2017-11-10 12:57
https://kumti.com/qeveria-ndan-mjetet-financiare-per-delegatet-e-vitit-1990/60%Hourly2017-11-10 12:53
https://kumti.com/gjyqesori-ne-veri-i-gatshem-te-gjykoje-me-ligjet-e-kosoves/60%Hourly2017-11-10 12:51
https://kumti.com/trump-nuk-do-te-lejoj-shfrytezimin-e-shba-se/60%Hourly2017-11-10 12:48
https://kumti.com/isrn-rete-radioaktive-vijne-nga-rusia-apo-kazakistani/60%Hourly2017-11-10 12:45
https://kumti.com/qeveria-ndane-219-mije-euro-per-shpenzimet-ne-rastin-kumanova/60%Hourly2017-11-10 12:43
https://kumti.com/profesionet-me-depresive/60%Hourly2017-11-10 12:31
https://kumti.com/si-te-kursejme/60%Hourly2017-11-10 12:02
https://kumti.com/pse-perdoret-goditja-e-cekicit-ne-gjykate/60%Hourly2017-11-10 12:08
https://kumti.com/cka-jane-kursimet/60%Hourly2017-11-10 12:03
https://kumti.com/kush-i-zbuloi-numrat/60%Hourly2017-11-10 12:29
https://kumti.com/10-fakte-interesante-per-dubain/60%Hourly2017-11-10 12:14
https://kumti.com/si-ta-menaxhoni-buxhetin-shtepiak/60%Hourly2017-11-10 12:01
https://kumti.com/ja-perse-njerezit-urrejne-te-presin-ne-rradhe/60%Hourly2017-11-10 12:10
https://kumti.com/institucionet-shendetesore-nuk-ka-kush-ti-inspektoje/60%Hourly2017-11-09 16:26
https://kumti.com/gerxhaliu-cefta-e-ka-humbur-efektin/60%Hourly2017-11-09 16:15
https://kumti.com/ikd-dosjen-e-lumezit-ta-hetojne-prokuroret-e-eulex-it/60%Hourly2017-11-09 16:12
https://kumti.com/78398-2/60%Hourly2017-11-09 16:08
https://kumti.com/banka-e-shqiperise-dhe-banka-qendrore-e-turqise-nenshkruajne-memorandum-bashkepunimi/60%Hourly2017-11-09 16:01
https://kumti.com/nje-problem-sigurie-tek-monedha-digjitale-bllokoi-qindra-miliona-dollare/60%Hourly2017-11-09 15:58
https://kumti.com/ke-shtrengon-prodhuesit-e-makinave/60%Hourly2017-11-09 15:54
https://kumti.com/tekniku-medicinal-vrau-me-shume-se-100-paciente/60%Hourly2017-11-09 15:50
https://kumti.com/godet-vala-e-dyte-e-lojes-se-madhe-ne-arabine-saudite/60%Hourly2017-11-09 15:47
https://kumti.com/gjermania-deshiron-te-bleje-aeroplan-te-padukshem/60%Hourly2017-11-09 15:45
https://kumti.com/zjarr-ne-fakultetin-e-ndertimtarise-ne-shkup/60%Hourly2017-11-09 15:43
https://kumti.com/jane-lenduar-12-persona-ne-aksidente-ne-shkup/60%Hourly2017-11-09 15:40
https://kumti.com/vucic-serbia-mund-te-anetaresohet-ne-be-ne-vitin-2023/60%Hourly2017-11-09 15:37
https://kumti.com/berisha-vuciq-do-te-zevendesoje-shqiptaret-ne-presheve-me-refugjate/60%Hourly2017-11-09 15:34
https://kumti.com/vettingu-perfshin-policine-makina-e-se-vertetes-ngel-20-efektive/60%Hourly2017-11-09 15:31
https://kumti.com/zhvillime-te-reja-ne-rastin-e-saimir-tahirit/60%Hourly2017-11-09 15:28
https://kumti.com/obsh-kerkon-ndalimin-e-dhenies-se-antibiotikeve-per-kafshet/60%Hourly2017-11-09 15:25
https://kumti.com/shkeljet-ne-prokurim-nuk-po-i-ndeshkon-askush/60%Hourly2017-11-09 15:21
https://kumti.com/vija-kosove-mali-i-zi-nje-nga-5-kontestet-kufitare-ne-ballkan/60%Hourly2017-11-09 15:18
https://kumti.com/kosova-e-italia-se-shpejti-me-marreveshje-ne-fushen-e-kultures/60%Hourly2017-11-09 15:15
https://kumti.com/qenet-endacak-terrorizojne-lagjet-e-prizrenit-gjate-nates/60%Hourly2017-11-09 15:11
https://kumti.com/osbe-ja-pastron-tabelat-ku-jane-mbuluar-gjuhet-boshnjake-dhe-turke/60%Hourly2017-11-09 15:08
https://kumti.com/presidenti-thaci-ndan-urdhrin-e-lirise-per-qytetaret-e-kukesit/60%Hourly2017-11-09 15:05
https://kumti.com/skema-e-planit-te-buxhetit-shtepiak/60%Hourly2017-11-09 15:11
https://kumti.com/shkaqet-e-demtimit-te-gomave/60%Hourly2017-11-09 15:12
https://kumti.com/gjithcka-qe-duhet-te-dime-mbi-gomat-qe-te-jemi-te-sigurt-gjate-levizjes/60%Hourly2017-11-09 14:59
https://kumti.com/furcat-per-floke-jane-fole-e-vertete-e-baktereve/60%Hourly2017-11-09 15:04
https://kumti.com/gjera-te-rendesishme-qe-duhet-ti-dini-per-kursimet/60%Hourly2017-11-09 15:03
https://kumti.com/cfare-kuptimi-ka-ngjyra-e-pasaportave/60%Hourly2017-11-09 11:41
https://kumti.com/ky-eshte-mbreti-i-belgjikes-i-quajtur-leopold-ii-i-cili-ka-vrare-rreth-10-milione-afrikane-ne-kongo-2/60%Hourly2017-11-09 11:55
https://kumti.com/shenjat-qe-tregojne-se-celulari-juaj-pergjohet/60%Hourly2017-11-09 11:49
https://kumti.com/beqar-keto-6-lloje-femrash-duhet-ti-shmangni/60%Hourly2017-11-09 08:45
https://kumti.com/a-e-keni-ditur-se-pasta-e-dhembeve-perdoret-edhe-per-keto-gjera/60%Hourly2017-11-09 10:14
https://kumti.com/5-gabimet-qe-sduhet-ti-beni-kur-kerkoni-te-dashur-apo-pune/60%Hourly2017-11-09 08:25
https://kumti.com/si-te-behesh-milioner-perpara-se-te-jesh-30-vjec/60%Hourly2017-11-09 08:22
https://kumti.com/hapi-3-per-nje-imazh-me-te-mire-per-veten-bashkepunoj-me-te-tjeret-i-pranoj-kam-miq/60%Hourly2017-11-08 23:46
https://kumti.com/hapi-2-per-nje-imazh-me-te-mire-per-veten-i-parashtroj-qellimet-dhe-perpiqem-qe-ti-arrije-ato/60%Hourly2017-11-08 23:39
https://kumti.com/hapi-1-per-nje-imazh-me-te-mire-per-veten-une-e-respektoj-dhe-e-pranoj-vetveten/60%Hourly2017-11-08 23:28
https://kumti.com/nje-kosove-islamike-e-lire-mund-ta-rrezikoje-tere-evropen/60%Hourly2017-11-08 21:17
https://kumti.com/ardhja-e-osmaneve-dhe-fundi-i-sllavizimit/60%Hourly2017-11-08 21:30
https://kumti.com/jeta-dhe-vrasja-e-isa-boletinit/60%Hourly2017-11-08 21:24
https://kumti.com/propaganda-nje-arme-djallezore-e-politikes/60%Hourly2017-11-08 20:59
https://kumti.com/si-te-beni-milionin-e-pare-ne-menyren-e-warren-buffett/60%Hourly2017-11-08 17:34
https://kumti.com/pse-rutina-8-oreshe-e-punes-nuk-po-funksionon/60%Hourly2017-11-08 17:30
https://kumti.com/buxheti-2018-kritika-per-projektimet-per-pagat-dhe-akcizen/60%Hourly2017-11-08 17:26
https://kumti.com/opozita-kerkon-nxjerrjen-e-dokumentit-sekret-nga-meta-cfare-u-diskutua-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurise/60%Hourly2017-11-08 17:23
https://kumti.com/kush-i-futi-ne-politike-4-emrat-qe-permendi-donald-lu/60%Hourly2017-11-08 17:19
https://kumti.com/dogana-vazhdon-me-rritjen-e-te-hyrave-kalohen-930-milion/60%Hourly2017-11-08 12:16
https://kumti.com/shqiperia-rrit-buxhetin-per-bujqesine-me-55-per-qind/60%Hourly2017-11-08 12:14
https://kumti.com/rriten-cmimet-e-naftes-pas-skandalit-te-korrupsionit-ne-arabine-saudite/60%Hourly2017-11-08 12:11
https://kumti.com/putin-jam-i-gatshem-te-takohem-me-donald-trump/60%Hourly2017-11-08 11:53
https://kumti.com/akb-e-bspk-pajtohen-per-pagen-minimale-ne-kosove/60%Hourly2017-11-08 11:50
https://kumti.com/aksion-i-inspeksionit-dhe-policise-ne-decan-per-rrenimin-e-lokaleve-ne-qender/60%Hourly2017-11-08 11:43
https://kumti.com/harxhon-serbi-paguan-shqiptari/60%Hourly2017-11-08 11:29
https://kumti.com/menyra-se-si-ecim-tregon-karakteret-tona-gjendjen-shpirterore-madje-edhe-problemet-shendetesore/60%Hourly2017-11-08 11:26
https://kumti.com/gjermania-kufizon-shpejtesine-ne-nje-pjese-te-autostrades-per-shkak-te-zviceraneve/60%Hourly2017-11-08 11:14
https://kumti.com/shqiperia-vendi-me-i-rrezikuar-ne-europe-nga-fatkeqesite-natyrore/60%Hourly2017-11-08 11:02
https://kumti.com/habilajt-shtyhet-gjyqi-per-financierin-e-bandes-ka-prova-te-reja/60%Hourly2017-11-08 10:56
https://kumti.com/rama-sulmon-serish-akademine-e-shkencave-i-ka-mbetur-vetem-emri/60%Hourly2017-11-08 10:50
https://kumti.com/zyrtarizohet-marreveshja-vetevendosje-akr-ne-prishtine/60%Hourly2017-11-08 10:44
https://kumti.com/shenjat-e-kancerit-te-melcise/60%Hourly2017-11-08 10:36
https://kumti.com/vrasesi-sekret-qe-shkakton-shumicen-e-semundjeve-si-ta-luftoni-ne-menyre-natyrale/60%Hourly2017-11-08 10:31
https://kumti.com/rrahjet-e-zemres-dhe-stresi/60%Hourly2017-11-08 10:25
https://kumti.com/lotaria-ambasada-amerikane-ja-si-te-mbroheni-nga-mashtrimet-online/60%Hourly2017-11-08 09:50
https://kumti.com/gabimet-qe-sduhen-bere-ne-aplikimet-per-lotarine-amerikane/60%Hourly2017-11-08 09:48
https://kumti.com/7-hapa-per-gjithesecilin-prej-nesh-qe-ta-pergjysmojme-rrezikun-nga-kanceri/60%Hourly2017-11-08 09:30
https://kumti.com/vrapim-apo-ecje-a-mjafton-ecja-per-shendetin/60%Hourly2017-11-08 09:28
https://kumti.com/nese-femijet-ankohen-per-dhimbje-barkut-ata-po-vuajne-nga-depresioni/60%Hourly2017-11-08 09:21
https://kumti.com/cilat-rastet-te-mbipeshes-jane-te-rrezikuar-nga-vdekja/60%Hourly2017-11-08 09:18
https://kumti.com/shqisat-e-shijes-dhe-nuhatjes-kane-rol-tejet-te-rendesishem-ne-sigurine-apo-rrezikun-qe-sjelle-ushqimi/60%Hourly2017-11-08 09:14
https://kumti.com/kujdes-ky-frute-eshte-i-demshem-kur-merret-me-ilace/60%Hourly2017-11-08 09:09
https://kumti.com/sfidat-qe-cdo-cift-modern-duhet-ti-kaloje-para-marteses/60%Hourly2017-11-08 08:49
https://kumti.com/alarm-per-burrat-shtatlarte-jane-ne-rrezik-te-madh-shendetesore/60%Hourly2017-11-08 08:43
https://kumti.com/zbulohet-telegrami-i-doreheqjes-se-ismail-qemalit/60%Hourly2017-11-08 07:55
https://kumti.com/noam-chomsky-sundimtaret-e-njerezimit/60%Hourly2017-11-08 08:50
https://kumti.com/mediat-dhe-politike/60%Hourly2017-11-07 23:47
https://kumti.com/6-kompanite-amerikane-qe-kane-ne-pronesi-90-te-mediave-ne-bote/60%Hourly2017-11-07 23:43
https://kumti.com/alarmante-ne-kosove-1020-vetevrasje/60%Hourly2017-11-07 23:19
https://kumti.com/rockefeller-nese-duam-ta-mbajme-nen-kontroll-naften-gazin-natyror-mineralet-atehere-turqia-duhet-te-jete-nen-diktatin-tone/60%Hourly2017-11-07 23:44
https://kumti.com/misteri-i-flamurit-te-pare-shqiptar-cili-eshte-verzioni-i-vertete/60%Hourly2017-11-07 23:36
https://kumti.com/manipulimi-i-mediave-me-opinionin-apo-qytetari-robot-noam-chomsky/60%Hourly2017-11-07 23:41
https://kumti.com/nasa-dielli-do-te-lind-nga-perendimi/60%Hourly2017-11-07 23:24
https://kumti.com/masakra-e-muslimaneve-ne-cameri-nder-shekuj/60%Hourly2017-11-07 23:40
https://kumti.com/pse-jo-luge-metali-per-mjaltin-mesoni-te-vertetat/60%Hourly2017-11-07 17:07
https://kumti.com/biskota-me-kimikate-nga-serbia-ballkani-ne-alarm/60%Hourly2017-11-07 17:02
https://kumti.com/mosleshimi-pe-i-thacit-per-demarkacionin-a-do-jete-presidenti-shkaktar-i-renies-se-qeverise-haradinaj/60%Hourly2017-11-07 16:52
https://kumti.com/qimnoni-dhe-dobite-e-tij-per-shendetin/60%Hourly2017-11-07 16:58
https://kumti.com/10-gjera-qe-vrasin-me-shume-se-terrori-islamik/60%Hourly2017-11-07 16:49
https://kumti.com/shenjat-qe-e-paralajmerojne-tradhtine-bashkeshortore-dhe-arsyet-qe-e-shkaktojne/60%Hourly2017-11-07 16:16
https://kumti.com/zoti-e-krijoi-njeri-e-ai-deshiroi-te-jetoje-si-dhi/60%Hourly2017-11-07 16:44
https://kumti.com/tefloni-pfc-ul-efikasitetin-e-vaksinave/60%Hourly2017-11-07 16:40
https://kumti.com/lija-e-ujit-ose-lija-e-qenit-dhe-si-ti-ruajme-femijet-nga-ajo/60%Hourly2017-11-07 16:27
https://kumti.com/100-vjet-revolucioni-i-tetorit-si-i-mbeshteti-perandori-gjerman-bolsheviket/60%Hourly2017-11-07 10:12
https://kumti.com/letrat-e-parajses-apple-shmang-taksat/60%Hourly2017-11-07 10:06
https://kumti.com/keshilltari-i-trumpit-ka-takuar-zvkryeministrin-rus-gjate-fushates/60%Hourly2017-11-07 10:03
https://kumti.com/flasin-nga-qeveria-veteranet-do-ti-marrin-pensionet-e-tyre-te-premten/60%Hourly2017-11-07 09:58
https://kumti.com/intervista-ekskluzive-e-ismail-qemalit-ne-vjene-1912-ja-ckerkojme-ne-shqiptaret/60%Hourly2017-11-07 09:54
https://kumti.com/marreveshja-qe-percau-skenen-politike-ne-kosove/60%Hourly2017-11-07 09:47
https://kumti.com/sot-lushtaku-ne-gjyq-per-arratisjen-nga-qkuk-ja/60%Hourly2017-11-07 09:42
https://kumti.com/jashari-te-rishikohen-urgjentisht-tekstet-shkollore-cenojne-dinjitetin-e-femijeve-me-sindromen-down/60%Hourly2017-11-07 09:36
https://kumti.com/denoncimi-gjyqtaret-e-prokuroret-serbe-ne-veri-deklarate-ku-spermendet-republika-e-kosoves-dokumenti/60%Hourly2017-11-06 16:08
https://kumti.com/kosova-dhe-shqiperia-te-integrohen-ne-be-si-dy-shtete-te-pavarura/60%Hourly2017-11-06 16:01
https://kumti.com/jashari-duhet-kompensuar-qytetaret-qe-e-paguan-rrymen-pa-e-shpenzuar/60%Hourly2017-11-06 15:54
https://kumti.com/qeveria-kerkon-nga-be-ja-te-fshihet-emri-i-unmik-ut-nga-cefta/60%Hourly2017-11-06 15:52
https://kumti.com/perfitimet-nga-kafeja-e-mengjesit/60%Hourly2017-11-06 15:49
https://kumti.com/qysh-me-parandalu-gripin/60%Hourly2017-11-06 15:46
https://kumti.com/koalicione-joparimore-per-balotazhin-e-19-nentorit/60%Hourly2017-11-05 16:58
https://kumti.com/si-ti-shmangim-gabimet-kur-blejm-online/60%Hourly2017-11-05 16:47
https://kumti.com/ushqimet-qe-luftojne-lodhjen/60%Hourly2017-11-05 16:42
https://kumti.com/qysh-me-i-dite-rregullat-e-fluturimit/60%Hourly2017-11-05 16:36
https://kumti.com/ministria-e-kultures-deri-ne-shkurt-zhvendoset-ne-prizren/60%Hourly2017-11-05 16:32
https://kumti.com/trump-japonia-aleat-i-rendesishem-i-shba-ve/60%Hourly2017-11-05 16:26
https://kumti.com/brenda-be-se-rriten-zerat-kunder-integrimit-te-kosoves/60%Hourly2017-11-05 16:20
https://kumti.com/dispepsi-mostretja/60%Hourly2017-11-05 16:15
https://kumti.com/aak-ldk-nenshkruajne-marreveshje-koalicioni-kunder-pdk-ne-kline/60%Hourly2017-11-05 15:20
https://kumti.com/vertigo-marrje-mendsh/60%Hourly2017-11-05 15:15
https://kumti.com/renia-e-flokeve-2/60%Hourly2017-11-05 15:10
https://kumti.com/sa-do-te-jene-pagesat-per-autostraden-rruga-e-kombit/60%Hourly2017-11-05 14:57
https://kumti.com/ja-cfar-ndikimi-kane-gomat-e-dimer-ne-rruge-me-bore/60%Hourly2017-11-05 14:13
https://kumti.com/pse-disa-ide-jane-te-suksesshme/60%Hourly2017-11-05 14:05
https://kumti.com/gjumi-dhe-fazat-e-henes/60%Hourly2017-11-05 14:00
https://kumti.com/historia-e-cmimit-nobel-ne-mjekesi/60%Hourly2017-11-05 13:50
https://kumti.com/pse-nga-te-gjithe-gjitaret-vetem-njerezit-qajne/60%Hourly2017-11-05 13:46
https://kumti.com/si-mund-te-zbulohet-nje-tradhti-teknologjike/60%Hourly2017-11-07 16:09
https://kumti.com/a-jane-edhe-pushtetaret-tane-psikopate-ja-cfare-thote-shkenca/60%Hourly2017-11-05 13:32
https://kumti.com/78045/60%Hourly2017-11-05 13:26
https://kumti.com/a-eshte-brezi-jone-me-i-shendetshem-se-prinderit/60%Hourly2017-11-05 13:15
https://kumti.com/limaj-qeveria-do-te-jete-partnere-e-atyre-qe-krijojne-vende-te-reja-pune/60%Hourly2017-11-05 10:38
https://kumti.com/hakmerret-rusia-sanksionon-kanadane/60%Hourly2017-11-04 15:52
https://kumti.com/amerikanet-kerkojne-te-fillojne-punet-per-formimin-e-asociacionit/60%Hourly2017-11-04 15:49
https://kumti.com/kosova-nuk-mund-ta-dergoje-demarkacionin-ne-arbitrazh-nderkombetar/60%Hourly2017-11-04 15:47
https://kumti.com/demtohet-penda-e-ujit-ende-pa-u-perfunduar/60%Hourly2017-11-04 09:49
https://kumti.com/qeveria-nuk-garanton-se-ne-2018-n-do-te-aplikohet-per-anetaresim-ne-be/60%Hourly2017-11-04 09:41
https://kumti.com/borxhi-i-jashtem-i-kosoves-eshte-443-milione-euro/60%Hourly2017-11-04 09:39