XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/3-menyra-per-te-hapur-nje-dry-video/60%Hourly2017-12-30 22:49
https://kumti.com/32-kombinime-sekrete-ne-tastieren-tuaj-video/60%Hourly2017-12-30 22:24
https://kumti.com/20-keshilla-shume-dobiprurese-per-makinen-tuaj/60%Hourly2017-12-30 22:20
https://kumti.com/video-mahnitese-nga-keta-punetor-te-dalluar-video/60%Hourly2017-12-30 21:59
https://kumti.com/si-funksionon-kanali-i-panamase/60%Hourly2017-12-30 20:38
https://kumti.com/norvegjia-po-e-nderton-tunelin-e-pare-ne-bote-per-anije-duke-e-shpuar-nje-gadishull-shkemborvideo/60%Hourly2017-12-30 20:22
https://kumti.com/12-sekrete-per-te-mesuar-permendesh-gjerat-lehtesisht/60%Hourly2017-12-30 15:48
https://kumti.com/15-teknika-te-lehta-per-pastrimin-e-shtepise-video/60%Hourly2017-12-30 15:39
https://kumti.com/12-menyra-te-thjeshta-per-te-kuptuar-nese-kompjuteri-juaj-eshte-hakuar-foto/60%Hourly2017-12-30 15:32
https://kumti.com/si-ti-zbardhoni-dhembet-ne-shtepi-per-3-minuta/60%Hourly2017-12-30 15:06
https://kumti.com/dogana-mbledh-1-miliard-e-117-milione-te-hyra/60%Hourly2017-12-30 14:53
https://kumti.com/shkupi-ne-proteste/60%Hourly2017-12-30 14:50
https://kumti.com/drejtori-i-vales-rrahet-nga-drejtori-i-policise/60%Hourly2017-12-30 14:46
https://kumti.com/shiko-se-si-qelizat-e-bardha-te-gjakut-sulmojne-nje-krimb-parazit-video/60%Hourly2017-12-30 12:45
https://kumti.com/si-te-hiqni-kolesterolin-nga-trupi-i-juaj-video/60%Hourly2017-12-30 12:40
https://kumti.com/sa-here-qe-hasni-ne-sfida-mos-harroni-kete-video/60%Hourly2017-12-30 12:39
https://kumti.com/shikoni-si-mineralet-e-uraniumit-qe-emetojne-rrezatim/60%Hourly2017-12-30 12:36
https://kumti.com/super-grabitja-e-bankes-ne-shqiperi-per-3-minuta-jane-vjedhur-23-mije-eurovideo/60%Hourly2017-12-30 12:23
https://kumti.com/bie-bitcoin/60%Hourly2017-12-30 12:17
https://kumti.com/sot-behen-26-vjet-nga-sulmi-i-pare-i-forcave-policore-serbe-ne-familjen-jashari-ne-prekaz/60%Hourly2017-12-30 12:14
https://kumti.com/ja-keshtu-krijohet-llogaria-ne-wikipedia/60%Hourly2017-12-30 12:10
https://kumti.com/ja-se-si-mund-ta-gjeni-hyrjen-e-nje-shteti-per-thirrje-telefonike/60%Hourly2017-12-30 12:06
https://kumti.com/si-te-shkarkojme-video-nga-facebook/60%Hourly2017-12-30 12:03
https://kumti.com/qysh-me-apliku-per-pasaporte-te-humbur-ose-te-demtuar/60%Hourly2017-12-30 12:00
https://kumti.com/si-te-aplikojme-ne-lotarine-amerikane/60%Hourly2017-12-30 11:57
https://kumti.com/skenaret-e-qeverise-per-blerjen-e-rrymes/60%Hourly2017-12-30 11:50
https://kumti.com/samsung-dhe-lg-asnjehere-nuk-e-kemi-zvogeluar-performancen-e-telefoneve/60%Hourly2017-12-30 11:48
https://kumti.com/ministri-i-fsk-se-synon-ta-binde-listen-srpska-per-ta-votuar-ushtrine/60%Hourly2017-12-30 11:44
https://kumti.com/levizjet-e-para-ne-prokurori-rreshka-kryeprokuror-i-tiranes-video/60%Hourly2017-12-30 11:40
https://kumti.com/kosova-duhet-te-ishte-njohur-prej-kohesh-prej-te-gjitha-vendeve-te-bashkimit-evropian/60%Hourly2017-12-30 11:37
https://kumti.com/a-do-te-amnistohen-deputetet-qe-hodhen-gaz-ne-kuvend/60%Hourly2017-12-30 11:33
https://kumti.com/zbulohet-nje-depo-me-25-tone-material-me-shkalle-te-larte-toksike-ne-beograd/60%Hourly2017-12-30 11:29
https://kumti.com/president-lirojeni-gjeneral-sylejman-selimin/60%Hourly2017-12-30 11:23
https://kumti.com/ne-kosove-mungon-nje-konsensus-rreth-fazes-se-ardhshme-te-dialogut/60%Hourly2017-12-30 11:14
https://kumti.com/majkopaqja-e-kosoves-kalon-nga-harku-i-gjykates-speciale-harku-i-saj-nuk-ka-triumf/60%Hourly2017-12-30 11:06
https://kumti.com/keta-jane-politikanet-kosovare-qe-i-ruajne-parate-ne-bankat-jashte-shtetit/60%Hourly2017-12-30 11:03
https://kumti.com/vellezerit-ramadani-dhe-arben-kiqina-lirohen-nga-burgu-pas-15-vitesh/60%Hourly2017-12-29 15:27
https://kumti.com/7-keshilla-per-te-pasur-sa-me-shume-energji-dhe-per-te-qene-me-te-suksesshem-ne-pune/60%Hourly2017-12-29 15:21
https://kumti.com/zgjidhja-e-diabetit-gjendet-tek-ky-ushqim/60%Hourly2017-12-29 15:16
https://kumti.com/italia-shkon-ne-zgjedhje-parashikohet-nje-periudhe-destabiliteti/60%Hourly2017-12-29 15:13
https://kumti.com/zaevit-fillon-ti-tkurret-koalicioni/60%Hourly2017-12-29 15:00
https://kumti.com/a-po-e-pergatit-pdk-skenarin-e-njejte-per-haradinajn-ashtu-sic-e-kishte-per-rrezimin-e-mustafes/60%Hourly2017-12-29 14:56
https://kumti.com/lirohen-nga-paraburgimi-albin-kurti-e-donika-kadaj/60%Hourly2017-12-29 14:52
https://kumti.com/dy-emrat-me-te-shpeshte-ne-kosove-fatime-e-bajram/60%Hourly2017-12-29 14:45
https://kumti.com/prifti-nga-malisheva-mallkon-xhelatin-e-ballkanitmilloshevic-qe-nuk-i-vrau-miliona-muslimane-shqiptare/60%Hourly2017-12-28 18:46
https://kumti.com/per-here-te-pare-paraqitetet-kerkesa-per-rritjen-e-pages-minimale-ne-vlere-250-euro/60%Hourly2017-12-28 18:25
https://kumti.com/haradinaj-kercenon-kek-un-ua-rrezoj-zyret-bager-nese-nuk-e-kryejne-punen/60%Hourly2017-12-28 17:24
https://kumti.com/si-ta-mbroni-femijen-nga-rrembimi-ja-disa-rregulla-te-pazavendesueshme-video/60%Hourly2017-12-28 16:46
https://kumti.com/7-gabimet-ne-veshje-qe-te-gjitha-femrat-i-bejne/60%Hourly2017-12-28 16:32
https://kumti.com/juniku-peruron-qendren-per-pajisje-me-dokumente-dhe-regjistrim-te-veturave/60%Hourly2017-12-28 16:12
https://kumti.com/cka-eshte-g7/60%Hourly2017-12-28 12:09
https://kumti.com/fabrika-moderne-e-shpezeve/60%Hourly2017-12-28 12:04
https://kumti.com/11-gjerat-me-te-rrezikshme-ne-kuzhine-tuaj-qe-ju-nuk-i-dini/60%Hourly2017-12-27 19:55
https://kumti.com/17-ide-te-shkelqyeshme-per-banjen-tuaj/60%Hourly2017-12-27 19:35
https://kumti.com/shperthim-i-fuqishem-ne-shen-petersburg/60%Hourly2017-12-27 18:58
https://kumti.com/instituti-demokratik-i-kosoveste-rinjte-e-kane-model-albin-kurtin/60%Hourly2017-12-27 18:55
https://kumti.com/kater-politikan-dhe-baton-haxhiu-e-kane-ditur-skenarin-per-specialen/60%Hourly2017-12-27 18:49
https://kumti.com/si-lind-nje-femije/60%Hourly2017-12-27 10:39
https://kumti.com/fondi-monetar-nderkombetar-fmn/60%Hourly2017-12-27 09:56
https://kumti.com/cka-eshte-fitimi/60%Hourly2017-12-27 09:54
https://kumti.com/cka-eshte-euro/60%Hourly2017-12-27 09:51
https://kumti.com/bore-rekord-ne-shba/60%Hourly2017-12-27 09:47
https://kumti.com/basha-ka-krize-kushtetuese/60%Hourly2017-12-27 09:44
https://kumti.com/cfare-eshte-kapslleku/60%Hourly2017-12-27 09:36
https://kumti.com/ja-se-si-ti-lehtesoni-dhimbjet-dhe-crregullimet-e-barkut/60%Hourly2017-12-27 09:33
https://kumti.com/skenari-i-vrasjes-se-ish-presidentit-serb-gjingjiq/60%Hourly2017-12-27 09:29
https://kumti.com/a-do-te-lirohet-sot-albin-kurti/60%Hourly2017-12-27 09:26
https://kumti.com/ish-drejtuesi-i-gjykates-se-uck-se-thote-se-thaci-do-te-duhej-te-dorehiqej/60%Hourly2017-12-27 09:22
https://kumti.com/shefi-i-shtabit-te-pergjithshem-te-forcave-te-armatosura-te-shqiperise-gjeneral-bardhyl-kollcaku-viziton-sot-kosoven/60%Hourly2017-12-27 09:19
https://kumti.com/10-njerezit-te-cilet-mund-te-konkurrojne-me-bill-gates-ne-pasuri-dhe-fuqi/60%Hourly2017-12-27 09:13
https://kumti.com/10-gjera-te-fshehura-qe-publiku-i-pergjithshem-nuk-i-di/60%Hourly2017-12-26 21:34
https://kumti.com/14-trika-qe-do-tju-ndihmojne-te-mbijetoni-ne-nje-situate-te-jete-apo-vdekje/60%Hourly2017-12-26 12:38
https://kumti.com/cka-eshte-ceku/60%Hourly2017-12-26 11:45
https://kumti.com/si-ti-gjeni-pajisjet-e-humbura-te-androidit/60%Hourly2017-12-26 11:34
https://kumti.com/siguria-e-rrjetit-te-wi-fi-te-shtepise-suaj/60%Hourly2017-12-26 11:30
https://kumti.com/ja-se-si-lindi-aparati-i-pare-fotografik-digital/60%Hourly2017-12-26 11:27
https://kumti.com/si-ta-sheroni-varesine-nga-telefonat-e-menqur/60%Hourly2017-12-26 11:12
https://kumti.com/si-te-mbijetoni-sulmit-te-nje-qeni/60%Hourly2017-12-26 11:07
https://kumti.com/prapaskenat-e-speciales-si-nisi-plani-i-rrenimit/60%Hourly2017-12-26 11:05
https://kumti.com/29-gjera-qe-i-bejme-gabimisht-cdo-dite/60%Hourly2017-12-26 11:00
https://kumti.com/transporti-i-kafsheve-ne-menyre-inteligjente/60%Hourly2017-12-25 15:50
https://kumti.com/nga-1-janari-ska-me-vetura-te-vjetra/60%Hourly2017-12-25 15:45
https://kumti.com/maqedonia-zgjedh-kryeprokurorin/60%Hourly2017-12-25 15:42
https://kumti.com/trusti-i-kosoves-me-super-paga/60%Hourly2017-12-25 15:39
https://kumti.com/14-menyra-per-te-hequr-cdo-gervishtje/60%Hourly2017-12-25 08:54
https://kumti.com/a-po-behet-vetevendosje-aleat-i-madh-i-nderkombetareve/60%Hourly2017-12-25 08:39
https://kumti.com/kirurgjia-tek-syri-video/60%Hourly2017-12-24 23:20
https://kumti.com/shiko-se-si-funksionojne-barnat-gjate-operacionit-video/60%Hourly2017-12-24 23:13
https://kumti.com/25-ide-brilante-qe-nuk-i-kemi-mesuar-ne-shkolle/60%Hourly2017-12-24 22:44
https://kumti.com/20-trika-magjik-per-perdorimin-e-pirunit/60%Hourly2017-12-24 22:33
https://kumti.com/si-te-kuptoni-se-telefoni-i-juaj-pergjohet/60%Hourly2017-12-24 16:31
https://kumti.com/si-te-rikuperoni-fotot-e-fshira-ne-telefonin-tuaj/60%Hourly2017-12-24 16:27
https://kumti.com/ja-sesi-te-ndryshoni-gjuhen-e-google-chrome/60%Hourly2017-12-24 16:22
https://kumti.com/ndertimi-i-ushtrive-ndertimi-i-kombeve/60%Hourly2017-12-24 16:10
https://kumti.com/kosoven-po-e-pret-terri/60%Hourly2017-12-24 15:22
https://kumti.com/por-si-mund-te-shfuqizohet-gjykata-speciale/60%Hourly2017-12-24 15:17
https://kumti.com/a-po-shkon-vetevendosje-drejt-ndarjes/60%Hourly2017-12-24 15:15
https://kumti.com/roli-i-bankes-qendrore/60%Hourly2017-12-24 10:46
https://kumti.com/ari-dhe-bankat-qendrore/60%Hourly2017-12-24 10:40
https://kumti.com/apple-paditet-per-ngadalesimin-e-qellimshem-te-iphone/60%Hourly2017-12-24 10:36
https://kumti.com/si-ta-kursejme-baterine-ne-iphone/60%Hourly2017-12-24 10:29
https://kumti.com/limaj-demarkacioni-merr-epilogun-ne-janar/60%Hourly2017-12-24 10:24
https://kumti.com/18-vjet-burg-per-priftin-pedofil-qe-kishte-vepruar-ne-kosove/60%Hourly2017-12-24 10:18
https://kumti.com/cfare-ben-nje-i-ri-kosovar-pas-perfundimit-te-studimeve/60%Hourly2017-12-24 10:15
https://kumti.com/ik-sa-me-pare-sepse-ka-ike-edhe-shpresa-per-nje-jete-me-te-mire/60%Hourly2017-12-23 20:47
https://kumti.com/na-mashtruantek-kur-e-pashe-ambasadorin-amerikan-dhe-ate-britanez-atehere-po-e-kuptoja-ne-qfare-situate-na-kane-dergu/60%Hourly2017-12-23 10:15
https://kumti.com/presidenti-amerikan-donald-trump-e-ka-nenshkruar-ligjin-e-ri-per-taksat/60%Hourly2017-12-23 09:03
https://kumti.com/presidenti-emmanuel-macron-tha-se-vendi-i-tij-do-ta-njohe-shtetin-e-palestines/60%Hourly2017-12-23 08:55
https://kumti.com/glauk-konjufca-mbreme-u-be-nje-loje-e-pushtetit/60%Hourly2017-12-23 08:51
https://kumti.com/lidhja-demokratike-e-kosoves-sot-shenon-28-vjetorin-e-themelimit-te-saj/60%Hourly2017-12-23 08:47
https://kumti.com/drama-per-ta-shfuqizuar-ligjin-per-gjykaten-speciale-duket-se-ende-nuk-ka-perfunduar/60%Hourly2017-12-23 08:43
https://kumti.com/shfuqizimi-i-gjykates-speciale-do-na-terheq-njohjet-e-pavaresise-se-kosoves-si-dhe-largim-te-kfor-it/60%Hourly2017-12-23 08:41
https://kumti.com/ahmetithaci-e-veseli-te-henen-mund-te-arrestohen-nga-gjykata-speciale/60%Hourly2017-12-22 17:49
https://kumti.com/lajmi-i-funditkadri-veseli-e-konfirmon-se-do-te-kete-seance-per-gjykaten-speciale/60%Hourly2017-12-22 17:45
https://kumti.com/shqiptari-qe-e-ndertoi-fluturaken-e-pare/60%Hourly2017-12-22 16:16
https://kumti.com/cfare-mund-te-mesojme-nga-patatja-veza-dhe-kafeja/60%Hourly2017-12-22 15:49
https://kumti.com/eksperimenti-majmun/60%Hourly2017-12-22 15:42
https://kumti.com/njohja-e-vetvetes-sekuenca-dobiprurese/60%Hourly2017-12-22 15:20
https://kumti.com/kuvendi-i-kosoves-kerkon-nga-drejtesia-te-hetohen-vrasjet-politike-te-ldk-se/60%Hourly2017-12-22 15:05
https://kumti.com/ekskluzivedeputetet-e-kuvendit-te-kosoves-mbledhin-nenshkrimet-per-rrezimin-e-gjykates-speciale/60%Hourly2017-12-22 14:58
https://kumti.com/trajtimi-i-infeksioneve-tek-grate/60%Hourly2017-12-22 14:51
https://kumti.com/si-te-mbroni-veten-dhe-familjen-tuaj-nga-semundjet-e-dimrit/60%Hourly2017-12-22 14:48
https://kumti.com/keto-cilesi-ju-bejne-me-terheqes/60%Hourly2017-12-22 14:45
https://kumti.com/perfitimet-nga-cokollata/60%Hourly2017-12-22 14:40
https://kumti.com/e-keni-menduar-ndonjehere-si-do-te-ishte-jeta-juaj-pa-internet/60%Hourly2017-12-22 14:37
https://kumti.com/roboti-per-vjeljen-e-dredhezave/60%Hourly2017-12-22 14:32
https://kumti.com/nje-ferme-model-video/60%Hourly2017-12-22 14:25
https://kumti.com/shqiperia-renditet-e-7-ta-ne-kontinent-per-prodhimin-e-portokallit/60%Hourly2017-12-22 14:21
https://kumti.com/nje-bujqesi-me-ose-pa-pesicide/60%Hourly2017-12-22 14:17
https://kumti.com/ja-si-te-ruhen-kulturat-bujqesore-nga-te-ftoftit-dhe-ngricat/60%Hourly2017-12-22 14:13
https://kumti.com/si-te-mbillni-mandarina-ne-vazo/60%Hourly2017-12-22 14:06
https://kumti.com/caj-me-lekura-te-portokallit/60%Hourly2017-12-22 13:54
https://kumti.com/fillon-epoka-e-kriptovalutave/60%Hourly2017-12-22 13:34
https://kumti.com/ditmir-bushati-u-kerkon-shteteve-te-bashkuara-qe-te-terhiqen-nga-njohja-e-jeruzalemit-si-kryeqytet-i-izraelit/60%Hourly2017-12-22 13:29
https://kumti.com/mbi-nje-milion-njerez-te-infektuar-nga-kolera-ne-jemen/60%Hourly2017-12-22 13:25
https://kumti.com/cka-duhet-te-konsumojme-per-nje-imunitet-te-forte/60%Hourly2017-12-22 13:21
https://kumti.com/ndertimi-i-termocentralit-kosova-e-re-nuk-e-zgjidh-problemin-me-energji/60%Hourly2017-12-22 13:18
https://kumti.com/britania-e-madhe-ve-ne-funksion-aparatin-me-ushqim-falas-per-te-pastrehet/60%Hourly2017-12-22 13:15
https://kumti.com/thacijemi-pothuajse-ne-fazen-perfundimtare-per-themelimin-e-ushtrise/60%Hourly2017-12-22 13:11
https://kumti.com/si-ta-kuptojme-qe-qumeshti-i-nenes-eshte-vertet-i-pamjaftueshem/60%Hourly2017-12-18 14:18
https://kumti.com/udhezues-per-pacientet-me-kancer-te-melcise/60%Hourly2017-12-18 14:03
https://kumti.com/luftimi-i-kancerit-ne-menyren-e-duhur-do-te-siguroje-fitoren-mbi-te/60%Hourly2017-12-18 14:00
https://kumti.com/balancimi-hormonal/60%Hourly2017-12-18 13:57
https://kumti.com/pije-te-dobishme-dhe-te-shijshme-per-femijet/60%Hourly2017-12-18 13:51
https://kumti.com/maske-ideale-per-te-parandaluar-renien-e-flokeve-dhe-per-te-nxitur-rritjen-e-shpejte-te-tyre/60%Hourly2017-12-18 13:49
https://kumti.com/gjendja-e-sigurise-ne-kosove-e-qete-dhe-stabile/60%Hourly2017-12-18 13:45
https://kumti.com/arta-marku-bene-betimin-ne-kuvend-si-prokurore-e-pergjithshme-e-perkohshme-ne-shqiperi/60%Hourly2017-12-18 13:42
https://kumti.com/mbi-200-milione-euro-mjete-te-bankave-komerciale-jane-bllokuar-ne-lendet-gjyqesore/60%Hourly2017-12-18 13:39
https://kumti.com/rezultati-i-zgjedhjeve-per-kryetar-te-istogut-tashme-ka-ndryshuar-per-75vota/60%Hourly2017-12-18 13:36
https://kumti.com/gani-dreshaj-eshte-fitues-i-zgjedhjeve-ne-istog/60%Hourly2017-12-17 20:43
https://kumti.com/cmimet-e-produkteve-baze-shenojne-rritje/60%Hourly2017-12-17 14:28
https://kumti.com/gjermania-ka-772-mije-vende-te-lira-pune/60%Hourly2017-12-17 14:25
https://kumti.com/pas-ererave-te-forta-decani-dhe-juniku-ende-mbesin-pa-rryme/60%Hourly2017-12-17 14:21
https://kumti.com/ruset-mund-te-sulmojne-kabllot-e-internetit/60%Hourly2017-12-15 11:21
https://kumti.com/qeveria-e-kosoves-hape-mbi-1000-vende-te-reja-te-punes/60%Hourly2017-12-15 11:17
https://kumti.com/librat-qe-nuk-duhet-ti-mungojne-bibliotekes-suaj-sipas-bill-gates-dhe-mark-zuckerberg/60%Hourly2017-12-15 11:09
https://kumti.com/video-motivuese-endrra-juaj/60%Hourly2017-12-15 11:03
https://kumti.com/percarja-e-vetevendosjes-i-jep-stabilitet-qeverise/60%Hourly2017-12-15 10:57
https://kumti.com/rryma-pritet-te-shtrenjtohet-per-20/60%Hourly2017-12-15 10:54
https://kumti.com/vetevendosja-arrin-koalicion-me-aak/60%Hourly2017-12-15 10:39
https://kumti.com/a-do-te-bije-bitcoin/60%Hourly2017-12-15 10:33
https://kumti.com/ekskluzive-molliqaj-thote-se-kurti-i-kishte-thene-se-duhet-lene-te-hapur-mundesine-e-koalicionit-me-pdk-ne/60%Hourly2017-12-15 00:07
https://kumti.com/selmanaj-ku-i-more-parat-kryeminister-per-blerjen-e-tokave/60%Hourly2017-12-14 23:58
https://kumti.com/ky-eshte-fundi-i-molliqajt/60%Hourly2017-12-14 23:52
https://kumti.com/kryeministri-liberalizimi-i-vizave-dhe-formimi-i-ushtrise-behen-ne-kete-muaj/60%Hourly2017-12-14 23:49
https://kumti.com/oda-ekonomike-e-kosoves-mirepret-marreveshjen-per-ndertimin-e-termocentralit-kosova-e-re/60%Hourly2017-12-14 09:58
https://kumti.com/haradinaj-kemi-me-investu-ne-tere-vendin-edhe-ne-veri/60%Hourly2017-12-14 09:50
https://kumti.com/16-mije-kosovare-hoqen-dore-nga-shtetesia/60%Hourly2017-12-14 09:44
https://kumti.com/55-aksidente-per-24-ore/60%Hourly2017-12-14 09:37
https://kumti.com/levizje-tektonike-brenda-vetevendosjes/60%Hourly2017-12-13 22:43
https://kumti.com/obi-shpall-jerusalemin-kryeqytet-te-palestines/60%Hourly2017-12-13 19:03
https://kumti.com/cfare-eshte-inflacioni/60%Hourly2017-12-13 16:48
https://kumti.com/cfare-eshte-analiza-themelore/60%Hourly2017-12-13 16:45
https://kumti.com/13-gjerat-qe-duhet-te-dini-rreth-bitcoin/60%Hourly2017-12-13 15:34
https://kumti.com/trepcen-mund-ta-falimentoje-mungesa-e-bordit/60%Hourly2017-12-13 14:53
https://kumti.com/qysh-me-e-eleminu-celulitin/60%Hourly2017-12-13 14:47
https://kumti.com/per-shendetin-e-trurit/60%Hourly2017-12-13 14:41
https://kumti.com/kush-rrezikohet-me-shume-nga-kanceri-i-gjirit/60%Hourly2017-12-13 14:32
https://kumti.com/keto-jane-shenjat-qe-ju-tregojne-qe-i-keni-arteriet-e-bllokuara/60%Hourly2017-12-13 14:27
https://kumti.com/muhaxheri-betohet-per-te-udhehequr-pejen-edhe-per-kater-vjet/60%Hourly2017-12-13 14:18
https://kumti.com/agron-kuci-ben-betimin-per-mandatin-e-trete/60%Hourly2017-12-13 13:50
https://kumti.com/mytaher-haskuka-ka-zene-karrigen-e-te-parit-te-prizrenit/60%Hourly2017-12-13 13:33
https://kumti.com/lufta-e-radhes-per-te-parin-e-ldk-se/60%Hourly2017-12-13 13:25
https://kumti.com/turqia-me-11-1-rritje-ekonomike-kryeson-ne-bote/60%Hourly2017-12-13 11:12
https://kumti.com/shqiperia-me-220-mije-te-punesuar-me-shume/60%Hourly2017-12-13 11:03
https://kumti.com/lufthansa-kerkon-punetor-te-ketij-profili/60%Hourly2017-12-13 10:33
https://kumti.com/amnesty-internationalkompensim-per-te-mbijetuarit-e-perdhunimeve-gjate-luftes/60%Hourly2017-12-13 10:29
https://kumti.com/ministri-i-shendetesise-pajise-me-id-kartela-stafin-e-qkukorari-i-punes-do-te-respektohet/60%Hourly2017-12-13 10:25
https://kumti.com/ministri-i-arsimit-thote-se-pisa-e-ka-vertetuar-nivelin-e-dobet-ne-arsim/60%Hourly2017-12-12 20:54
https://kumti.com/me-ne-fund-nje-lajm-i-mire-per-florent-hoxhen/60%Hourly2017-12-12 16:18
https://kumti.com/fermeret-ne-gjakove-furnizohen-me-lope-dhe-makina-mjelese/60%Hourly2017-12-12 16:11
https://kumti.com/shefi-i-grupit-parlamentar-te-pdk-se-thote-se-nuk-jane-te-sigurt-nese-i-kane-votat-per-demarkacion/60%Hourly2017-12-12 16:07
https://kumti.com/be-premton-rrjetin-5g-ne-2025-en/60%Hourly2017-12-12 12:36
https://kumti.com/apple-konfirmon-blerjen-e-shazam/60%Hourly2017-12-12 12:31
https://kumti.com/inteligjenca-gjermanekinezet-po-perdorin-kete-rrjet-social-per-te-pergjuar-zytare-dhe-politikane/60%Hourly2017-12-12 12:27
https://kumti.com/facebook-po-shkaterron-boten/60%Hourly2017-12-12 12:20
https://kumti.com/roli-i-sistemit-imunitar/60%Hourly2017-12-12 12:10
https://kumti.com/keto-toksina-ju-shkaterrojne-gjendrat-tiroide/60%Hourly2017-12-12 12:06
https://kumti.com/avokati-i-popullit-me-pagesen-e-rrymes-per-veriun-jane-shkelur-4-ligje/60%Hourly2017-12-12 11:56
https://kumti.com/national-geographic-ka-zgjedhur-shqiperine-tek-dhjete-zonat-me-te-mira-qe-duhet-vizituar/60%Hourly2017-12-12 11:53
https://kumti.com/specialja-ne-dere-te-shtepise/60%Hourly2017-12-12 11:37
https://kumti.com/drejtori-menaxhues-i-akp-se-pallati-i-rinise-do-ti-bartet-prishtines/60%Hourly2017-12-12 11:28
https://kumti.com/veteranet-kerkojne-ndryshimin-e-ligjit-per-gjykaten-speciale/60%Hourly2017-12-12 11:22
https://kumti.com/seanca-konstituive-e-kk-te-mitrovices-veriore-do-te-mbahet-me-14-12-2017-me-fillim-ne-ora-1244/60%Hourly2017-12-12 11:19
https://kumti.com/zaev-rasti-kumanova-do-te-kete-hetim-nderkombetar/60%Hourly2017-12-12 11:15
https://kumti.com/dardan-molliqaj-ne-qejf-para-takimit-te-vetevendosjes/60%Hourly2017-12-11 14:06
https://kumti.com/si-ta-kuptoni-qe-trupi-juaj-ka-nevoje-per-kalori/60%Hourly2017-12-11 12:49
https://kumti.com/ushqimet-me-te-mira-per-te-ndihmuar-fertilitetin/60%Hourly2017-12-11 12:44
https://kumti.com/cfare-eshte-hepatiti-autoimun/60%Hourly2017-12-11 12:40
https://kumti.com/njihuni-me-6-vjecarin-qe-fiton-11-milione-dollare-ne-vit/60%Hourly2017-12-11 12:35
https://kumti.com/cfare-i-ndodh-trupit-nese-nuk-laheni/60%Hourly2017-12-11 12:33
https://kumti.com/putin-urdheron-qe-te-filloje-terheqja-e-forcave-ruse-nga-siria/60%Hourly2017-12-11 12:28
https://kumti.com/marreveshja-kosove-gjermani-i-sjelle-kosoves-12-milione-e-950-mije-euro/60%Hourly2017-12-11 12:18
https://kumti.com/zoran-zaev-te-marten-viziton-kosoven/60%Hourly2017-12-11 12:15
https://kumti.com/bekim-jasharikryetar-i-ri-i-skenderajit/60%Hourly2017-12-11 12:11
https://kumti.com/ardian-gjini-sot-zyrtarisht-merr-mandatin-per-te-qeverisur-ne-kater-vitet-e-ardhshme/60%Hourly2017-12-11 12:08
https://kumti.com/liga-e-kampioneveperballje-gladiatoresh/60%Hourly2017-12-11 12:04
https://kumti.com/kamioni-i-bechtel-enkas-iu-mori-jeten-ketyre-dy-te-rinjevefoto/60%Hourly2017-12-10 12:25
https://kumti.com/cka-ndodh-me-mallin-e-konfiskuar/60%Hourly2017-12-10 00:28
https://kumti.com/si-lirohen-nga-pagesa-veturat-per-persona-te-hendikepuar/60%Hourly2017-12-10 00:23
https://kumti.com/si-percaktohet-vlera-e-automjeteve/60%Hourly2017-12-10 00:19
https://kumti.com/sa-jane-taksa-doganore/60%Hourly2017-12-10 00:16
https://kumti.com/ja-si-behet-llogaritja-e-pages/60%Hourly2017-12-10 00:10
https://kumti.com/deputeti-i-kuvendit-te-kosoves-thote-se-shik-u-ka-punuar-me-metoda-perendimore/60%Hourly2017-12-09 20:59
https://kumti.com/haradinaj-shpronesimi-ne-hade-do-behet-o-me-marreveshje-o-me-bager/60%Hourly2017-12-09 20:55
https://kumti.com/bllokohet-rruga-peje-kuqishte/60%Hourly2017-12-09 20:46
https://kumti.com/a-lirohen-organizatat-joqeveritare-prej-takses/60%Hourly2017-12-09 20:37
https://kumti.com/a-lirohen-mallrat-per-qellime-humanitare/60%Hourly2017-12-09 20:26
https://kumti.com/gjermania-ne-kaos-shkak-stuhia-e-bores/60%Hourly2017-12-09 20:17
https://kumti.com/ju-dha-lamtumira-e-fundit-aktorit-te-njohur-blerim-peci/60%Hourly2017-12-09 20:12
https://kumti.com/kryetari-i-hanit-te-elezit-tri-here-kryetar-komune-pa-parti-dhe-pa-fushate/60%Hourly2017-12-09 20:03
https://kumti.com/halla-e-glauk-konjufces-e-mallkon-aida-dergutin/60%Hourly2017-12-08 19:22
https://kumti.com/qeverine-haradinaj-me-mungesa-te-votav/60%Hourly2017-12-08 19:16
https://kumti.com/aida-derguti-i-kerkon-falje-albin-kurtit/60%Hourly2017-12-08 19:11
https://kumti.com/gati-makina-luksoze-per-dritan-lelin-ia-kalon-veliajt-dhe-ahmetit/60%Hourly2017-12-07 16:06
https://kumti.com/kadri-veselite-pabeset-mund-te-flasin-cdo-gje-duke-shtuar-se-drini-ka-qene-nen-urdhrat-e-mi/60%Hourly2017-12-07 15:58
https://kumti.com/dardan-molliqaj-kadri-veseli-ishte-deklaruar-se-njerezit-e-udb-se-jane-pasuri-kombetare/60%Hourly2017-12-07 15:52
https://kumti.com/deputetja-e-vv-thote-se-ne-2003-eshte-ngritur-aktakuze-ndaj-veselit-per-vrasjen-e-komandant-drinit/60%Hourly2017-12-07 15:47
https://kumti.com/rasti-monstra-nga-fillimi-deri-ne-fund-video/60%Hourly2017-12-07 11:18
https://kumti.com/rrefimi-prekes-i-haki-azirit-si-eshte-planifikuar-skenari-per-ta-vrare-ate-video/60%Hourly2017-12-07 11:15
https://kumti.com/familja-rothschild-me-e-pasura-ne-histori-dhe-sekretet-e-saj/60%Hourly2017-12-07 11:08
https://kumti.com/prifti-qe-ishte-ne-kosove-shpallet-fajtor-per-abuzim-me-femije/60%Hourly2017-12-07 10:58
https://kumti.com/kryemadhi-mazhoranca-po-devijon-reformen-ne-drejtesi-tentative-per-te-kapur-institucionet-e-reja/60%Hourly2017-12-07 10:55
https://kumti.com/sot-beteja-per-kryeprokurorin-ne-shqiperi/60%Hourly2017-12-07 10:52
https://kumti.com/marramendja-simptomat-shkaqet-trajtimi-natyral/60%Hourly2017-12-07 10:50
https://kumti.com/cfare-eshte-kanceri-i-zorres-se-trashe/60%Hourly2017-12-07 10:46
https://kumti.com/lakra-e-kuqe-apo-lakra-e-bardhe/60%Hourly2017-12-07 10:42
https://kumti.com/kapet-i-shumekerkuari-nga-interpoli-ne-elbasan/60%Hourly2017-12-07 10:39
https://kumti.com/glauku-keta-te-pushtetit-kane-qef-me-pushu-andaj-te-dielen-nuk-vine-fare-ne-parlament/60%Hourly2017-12-07 10:33
https://kumti.com/presidenti-turk-ne-greqi-pas-65-vjetesh/60%Hourly2017-12-07 10:28
https://kumti.com/kurtit-e-kadaj-bujupit-ju-vazhdohet-paraburgimi/60%Hourly2017-12-07 10:22
https://kumti.com/ldk-kerkon-shkarkimin-e-ketij-zevendeskryeministri/60%Hourly2017-12-07 10:19
https://kumti.com/barcelona-chelsea-perballja-me-e-mundshme-nga-shorti-real-madridi-kunder-anglezeve/60%Hourly2017-12-07 10:15
https://kumti.com/teknikat-me-te-zakonshme-te-propagandes-lojerat-me-fjale-teknika-e-thirrjes-me-emra/60%Hourly2017-12-06 23:38
https://kumti.com/zeka-kryeminister-kur-te-dojme-ju-rrezojme/60%Hourly2017-12-06 16:40
https://kumti.com/muhaxheri-borea-nis-ne-prill-te-2018/60%Hourly2017-12-06 16:37
https://kumti.com/demarkacioni-mund-te-jete-shkak-qe-kjo-qeveri-te-shkarkohet/60%Hourly2017-12-06 12:45
https://kumti.com/drita-millakuakuzon-presidentin-e-kosoves-hashim-thaci-dhe-kadri-veseli-se-me-urdherin-e-tyre-eshte-vrare-komandanti-i-uck-se-ekrem-rexha/60%Hourly2017-12-06 12:38
https://kumti.com/kadri-veseli-pas-janarit-do-te-merret-vesh-kush-cka-ka-bere/60%Hourly2017-12-06 12:31
https://kumti.com/fitimet-e-messit-te-barca-marramendese/60%Hourly2017-12-06 12:26
https://kumti.com/kylian-mbappe-thyen-nje-tjeter-rekord/60%Hourly2017-12-06 12:22
https://kumti.com/chelsea-i-ofron-kontrate-te-re-hazard/60%Hourly2017-12-06 12:19
https://kumti.com/ja-kush-do-ta-bleje-milanin/60%Hourly2017-12-06 12:15
https://kumti.com/8-vitaminat-qe-duhet-te-merrni-cdo-dite/60%Hourly2017-12-06 12:10
https://kumti.com/efektet-shqetesuese-shendetesore-qe-jane-te-lidhura-me-pijet-energjike/60%Hourly2017-12-06 12:07
https://kumti.com/roli-i-magneziumit-ne-trupin-e-njeriut/60%Hourly2017-12-06 12:03
https://kumti.com/kripa/60%Hourly2017-12-06 12:00
https://kumti.com/rendesia-e-uthulles-se-molles/60%Hourly2017-12-06 11:57
https://kumti.com/ushqimet-e-diabetit-qe-ju-ndihmojne-te-luftoni-dhe-te-mbani-nen-kontroll-diabetin/60%Hourly2017-12-06 11:53
https://kumti.com/vitamina-b2/60%Hourly2017-12-06 11:49
https://kumti.com/presidenti-amerikan-donald-trump-do-te-njohe-jeruzalemin-si-kryeqytetin-e-izraelit/60%Hourly2017-12-06 11:45
https://kumti.com/paradoksi-ne-amerike-me-rritjen-ekonomike-rritet-numri-i-te-pastreheve/60%Hourly2017-12-06 11:43
https://kumti.com/koha-e-misioneve-te-huaja-ne-kosove-ka-kaluar-kosova-zot-ne-shtepine-e-saj/60%Hourly2017-12-06 11:38
https://kumti.com/erdoganturqia-nuk-ka-plane-kunder-shteteve-te-bashkuara-por-eshte-e-qarte-se-shba-ka-plane-kunder-neve/60%Hourly2017-12-06 11:35
https://kumti.com/kriza-energjetike-ne-kosove/60%Hourly2017-12-06 11:06
https://kumti.com/ambasadori-i-zvicres-ne-kosovedemarkacioni-ceshtje-e-brendshme/60%Hourly2017-12-06 11:01
https://kumti.com/si-u-rikthye-fruthi/60%Hourly2017-12-06 10:57
https://kumti.com/qeveria-miraton-dergimin-e-nje-kontingjenti-te-fsk-s-ne-shqiperi/60%Hourly2017-12-06 10:51
https://kumti.com/pas-demarkacionit-kusht-per-vizat-asociacioni/60%Hourly2017-12-06 10:47
https://kumti.com/ekspertet-e-motit-paralajmrojne-per-mot-te-ftofte-ekstrem/60%Hourly2017-12-06 10:43
https://kumti.com/rivaliteti-ne-rritje-mes-google-e-amazonit/60%Hourly2017-12-06 10:36
https://kumti.com/qeveria-me-67-zevendesministra-nje-armate-badihavxhinjsh/60%Hourly2017-12-05 20:51
https://kumti.com/anulohet-meci-i-haxhi-krasniqit/60%Hourly2017-12-05 14:58
https://kumti.com/kina-ne-krye/60%Hourly2017-12-05 14:37
https://kumti.com/thaci-godet-europen-na-imponuat-specialen-serbia-i-meriton-100-gjykata-te-tilla/60%Hourly2017-12-05 14:29
https://kumti.com/cfare-thote-floku-per-shendetin-tuaj/60%Hourly2017-12-05 14:24
https://kumti.com/nga-nje-veze-ne-dite-per-te-mbrojtur-femijet/60%Hourly2017-12-05 14:21
https://kumti.com/pije-natyrale-qe-parandalon-kancerin-dhe-trajton-problemet-e-veshkave/60%Hourly2017-12-05 14:18
https://kumti.com/hixhamja/60%Hourly2017-12-05 14:15
https://kumti.com/lirohet-ish-presidenti-i-gjeorgjise-saakashvili/60%Hourly2017-12-05 14:11
https://kumti.com/ish-mbreti-i-rumanise-michael-vdes-ne-moshen-96-vjecare/60%Hourly2017-12-05 14:00
https://kumti.com/kete-trik-duhet-te-perdorni-per-te-pare-videot-e-bllokuara-nga-youtube/60%Hourly2017-12-05 13:55
https://kumti.com/zeri-i-amerikes-agjente-te-huaja/60%Hourly2017-12-05 13:53
https://kumti.com/si-ta-evitojme-bllokimin-e-hundes/60%Hourly2017-12-05 13:35
https://kumti.com/5-arsye-qe-duhet-te-perdorni-uje-me-shume/60%Hourly2017-12-05 13:30
https://kumti.com/qeveria-vazhdon-me-emerimin-e-zevendesministrit-te-radhes/60%Hourly2017-12-05 13:27
https://kumti.com/as-nisma-nuk-do-ta-votoje-demarkacionin/60%Hourly2017-12-05 13:22
https://kumti.com/albulena-haxhiuvetevendosje-nuk-do-ta-votoje-marreveshjen-aktuale-per-demarkacionin/60%Hourly2017-12-05 13:17
https://kumti.com/kosova-humb-territor-mbetet-ne-doren-e-deputeteve-miratimi-ose-rrezimi-i-demarkacionit/60%Hourly2017-12-05 13:12
https://kumti.com/visar-ymeri-thote-se-vv-do-te-votoje-kunder-buxhetit-per-vitin-2018/60%Hourly2017-12-05 13:08
https://kumti.com/ramush-haradinaj-afrohet-tek-ldk-ja/60%Hourly2017-12-05 13:05
https://kumti.com/abdixhiku-rreth-projektbuxhetit-2018/60%Hourly2017-12-05 12:58
https://kumti.com/ja-sa-shqiptare-kane-marre-green-card-qe-nga-viti-1999/60%Hourly2017-12-05 12:54
https://kumti.com/ministri-i-financave-tregon-se-kur-do-te-rriten-rrogat/60%Hourly2017-12-05 12:51
https://kumti.com/pacollimustafa-me-ka-premtuar-se-ldk-ja-do-ta-votoje-demarkacionin/60%Hourly2017-12-05 12:47
https://kumti.com/vuciqkosova-nuk-mund-te-anetaresohet-ne-kombet-e-bashkuara-pa-vullnetin-e-serbise/60%Hourly2017-12-05 12:41
https://kumti.com/zafir-berishanuk-eshte-problem-i-madh-edhe-nese-prishet-koalicioni/60%Hourly2017-12-05 12:36
https://kumti.com/shba-ja-con-ne-kore-avionet-super-te-fshehte/60%Hourly2017-12-04 12:15
https://kumti.com/demarkacioni-shkon-ne-kuvend/60%Hourly2017-12-04 12:11
https://kumti.com/presidenti-thaci-ben-thirrje-deputeteve-te-votojne-demarkacionin/60%Hourly2017-12-04 12:08
https://kumti.com/kuvendi-i-kosoves-neser-do-te-mbaje-seance-per-buxhetin/60%Hourly2017-12-04 12:03
https://kumti.com/komisioni-per-demarkacion-konstaton-se-kosova-ka-humbur-territor/60%Hourly2017-12-04 11:57
https://kumti.com/kqz-ja-merr-kete-vendim-per-votuesit-jashte-vendit-ne-istog/60%Hourly2017-12-03 11:30
https://kumti.com/kush-po-i-falimenton-bizneset-ne-kosove/60%Hourly2017-12-03 11:05
https://kumti.com/sot-caktohet-data-per-rivotim-ne-istog/60%Hourly2017-12-02 22:04
https://kumti.com/shukri-buja-flet-rreth-flet-arrestit-dhe-interpolit/60%Hourly2017-12-02 11:46
https://kumti.com/shqiperise-i-shkojne-ne-ndihme-ekipet-e-shpetimit-nga-kosova/60%Hourly2017-12-02 10:56
https://kumti.com/edita-tahiri-mohon-se-eshte-sulmuar-gjate-qendrimit-ne-veri-te-vendit/60%Hourly2017-12-02 10:49
https://kumti.com/ne-prag-te-100-diteshit-sa-ishte-e-suksesshme-deri-me-tani-qeveria-haradinaj/60%Hourly2017-12-02 10:40
https://kumti.com/haradinaj-faleminderit-president-rugova/60%Hourly2017-12-02 10:37
https://kumti.com/spitalet-e-kosoves-mbesin-pa-barna/60%Hourly2017-12-02 10:31
https://kumti.com/reshjet-e-shiut-ne-shkup-vardari-del-nga-shtrati/60%Hourly2017-12-01 13:55
https://kumti.com/e-pranon-ministri-hasani-e-kontrollojme-vetem-5-per-qind-te-naftes/60%Hourly2017-12-01 13:50
https://kumti.com/bajrami-qysh-ministria-e-inovacionit-buxhetin-10-milione-e-kiesa-3-milione/60%Hourly2017-12-01 13:44
https://kumti.com/mbi-100-mije-kosovare-e-leshuan-kosoven-ilegalisht-tri-vitet-e-fundit/60%Hourly2017-12-01 13:39
https://kumti.com/farat-e-pishes-biznesi-i-arte-shqiptar-i-se-ardhmes/60%Hourly2017-12-01 13:36
https://kumti.com/caracat-e-vogla-frutat-e-harruara-te-shqiperise/60%Hourly2017-12-01 13:33
https://kumti.com/instagram-teston-ne-menyre-sekrete-butonin-e-ri-regram/60%Hourly2017-12-01 13:24
https://kumti.com/skandali-i-pergjimit-te-kaspersky-i-orkestruar-thote-themeluesi/60%Hourly2017-12-01 13:06
https://kumti.com/sherbimi-i-whatsapp-i-kthehet-normalitetit-pas-nje-nderprerje-nje-oreshe/60%Hourly2017-12-01 13:00
https://kumti.com/ja-sesi-facebook-ju-pergjon-kur-klikoni-ose-pelqeni-ne-rrjetin-social/60%Hourly2017-12-01 12:58
https://kumti.com/robotet-do-te-pushtojne-800-milion-vende-pune/60%Hourly2017-12-01 12:53
https://kumti.com/gjeorgjia-e-dekriminalizon-perdorimin-e-marijuanes/60%Hourly2017-12-01 12:48
https://kumti.com/permbytjet-mbi-300-te-evakuuar-ne-shqiperi-nderhyrje-dhe-me-helikopter/60%Hourly2017-12-01 12:45
https://kumti.com/kryeministri-haradinaj-premton-ndryshimin-e-gjendjes-ne-arsim/60%Hourly2017-12-01 12:39
https://kumti.com/kosoven-e-presin-dite-me-shi-e-bore/60%Hourly2017-12-01 12:35
https://kumti.com/postin-e-guvernatorit-te-bqk-se-e-synojne-24-kandidate/60%Hourly2017-12-01 11:08
https://kumti.com/nje-i-arrestuar-ne-decan-tentoi-ta-vrase-gruan/60%Hourly2017-12-01 11:03
https://kumti.com/pese-levizje-te-vetembrojtjes-qe-cdo-vajze-duhet-ti-dije-video/60%Hourly2017-12-01 11:00
https://kumti.com/zbriten-tarifat-e-rrymes-per-35-qytetaret-nuk-do-te-paguajne-per-veriun/60%Hourly2017-12-01 10:58
https://kumti.com/reagon-ashper-jakup-krasniqio-njerez-territori-nuk-falet-as-me-referendum/60%Hourly2017-12-01 10:54
https://kumti.com/11-milione-euro-me-shume-per-ministrine-e-shendetesise/60%Hourly2017-12-01 10:51
https://kumti.com/qeveria-ndan-285-mije-euro-per-pagesen-e-qiras-ndaj-kishes-serbe/60%Hourly2017-12-01 10:42
https://kumti.com/qeveria-do-ti-mbuloje-shpenzimet-per-mbrojtje-juridike-ne-speciale/60%Hourly2017-12-01 10:38
https://kumti.com/haradinaj-paralajmeron-procedimin-e-demarkacionit-ne-kuvend/60%Hourly2017-12-01 10:35
https://kumti.com/brovina-nuk-e-kam-pare-kush-e-ka-hedhur-gazin-lotsjelles/60%Hourly2017-12-01 10:32