XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-demarkacioni-votohet-ne-oren-1700/60%Hourly2018-02-28 13:28
https://kumti.com/jep-doreheqje-drejtori-i-burgjeve-te-kosoves/60%Hourly2018-02-28 13:21
https://kumti.com/delegacioni-i-larte-i-bashkimit-europian-arrin-ne-kosove/60%Hourly2018-02-28 13:17
https://kumti.com/prokuroria-kerkon-30-vite-burg-per-ish-presidenten-e-korese-se-jugut/60%Hourly2018-02-28 13:08
https://kumti.com/basha-jemi-perpara-nje-katastrofe-ekonomike/60%Hourly2018-02-28 13:05
https://kumti.com/613-kg-kokaine-ne-durres/60%Hourly2018-02-28 12:59
https://kumti.com/shpejtim-bulliqi-ne-qeveri/60%Hourly2018-02-28 12:51
https://kumti.com/deputetet-kosovare-pritet-te-vijne-ne-kete-kohe-nga-mali-i-zi/60%Hourly2018-02-28 12:41
https://kumti.com/sheholli-lista-serbe-mund-ta-votoj/60%Hourly2018-02-28 12:37
https://kumti.com/vazhdon-takimi-me-listen-serbe-a-u-bind-kjo-parti/60%Hourly2018-02-28 12:28
https://kumti.com/arifi-te-dorehequrit-nuk-jane-me-shoket-e-mi-video/60%Hourly2018-02-27 20:14
https://kumti.com/haradinaj-pasi-nuk-mundi-te-ateroj-niset-me-veture-nga-bullgaria-per-prishtine/60%Hourly2018-02-27 20:11
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-neser-nuk-mbahet-mesim/60%Hourly2018-02-27 19:59
https://kumti.com/5-arsye-pse-nderrimi-i-vajit-e-ndihmon-veturen-tuaj/60%Hourly2018-02-27 19:23
https://kumti.com/ekskluzive-gazetari-hulumtues-sali-berisha-ka-vrare-azem-hajdarin-dhe-ka-zhdukur-remzi-hoxhen-video/60%Hourly2018-02-27 11:13
https://kumti.com/neser-dita-d-demarkacion-tema-kryesore/60%Hourly2018-02-27 11:08
https://kumti.com/zyrtare-neymar-mungon-ndaj-realit/60%Hourly2018-02-27 11:05
https://kumti.com/demarkimi-me-malin-e-zi-ne-dore-te-vuciqit/60%Hourly2018-02-27 11:01
https://kumti.com/neser-dita-me-e-ftohet-e-vitit/60%Hourly2018-02-27 10:58
https://kumti.com/ivanoviq-e-kishte-permendur-radoiciqin-si-sundimtar-te-veriut/60%Hourly2018-02-27 10:56
https://kumti.com/izraeli-me-plan-per-taksimin-e-kishave-ne-jerusalem/60%Hourly2018-02-27 10:50
https://kumti.com/arabia-saudite-lejon-grate-ti-bashkohen-ushtrise/60%Hourly2018-02-27 10:42
https://kumti.com/shba-planifikon-te-kaloje-rusine-si-prodhuesja-me-e-madhe-e-naftes/60%Hourly2018-02-27 10:38
https://kumti.com/macron-vizite-shteterore-ne-shba/60%Hourly2018-02-27 10:36
https://kumti.com/keto-zakone-ju-demtojne-veshkat/60%Hourly2018-02-27 10:31
https://kumti.com/bexha-nuk-perdor-veture-zyrtare/60%Hourly2018-02-27 10:28
https://kumti.com/ne-gjermani-minus-27/60%Hourly2018-02-26 16:42
https://kumti.com/a-po-i-themi-eulex-it-lamtumire/60%Hourly2018-02-26 16:40
https://kumti.com/rigjykim-per-aktivistet-e-vv-se/60%Hourly2018-02-26 16:36
https://kumti.com/kroacia-ngrin-43-c/60%Hourly2018-02-26 16:32
https://kumti.com/edi-rama-kritikon-be-ne-as-fonde-spo-na-jepni-sa-duhet/60%Hourly2018-02-26 13:09
https://kumti.com/kadria-thote-qe-disa-deputete-te-vv-se-do-ta-votojne-demarkacionin/60%Hourly2018-02-26 13:06
https://kumti.com/plazhi-i-shengjinit-zbukurohet-nga-bora-foto/60%Hourly2018-02-26 13:04
https://kumti.com/shefi-i-komisionit-evropian-ballkani-mund-ti-bashkohet-be-se-ne-vitin-2025/60%Hourly2018-02-26 12:59
https://kumti.com/shpronesimi-per-autostraden-e-gjilanit-do-ti-kushtoj-shtetit-39-milione-dokument/60%Hourly2018-02-26 12:55
https://kumti.com/gjakderdhja-nga-mishi-i-dhembeve/60%Hourly2018-02-26 12:49
https://kumti.com/fillon-takimi-ne-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Hourly2018-02-26 12:47
https://kumti.com/serbia-ndane-200-milione-euro-per-autostraden-nish-merdar/60%Hourly2018-02-26 12:44
https://kumti.com/a-po-i-bashkohet-nismes-prezantuesi-i-njohur-i-lajmeve/60%Hourly2018-02-26 12:40
https://kumti.com/a-ka-nderruar-mendje-deputetja-e-vvse-per-ta-votuar-demarkacionin/60%Hourly2018-02-26 12:35
https://kumti.com/vetura-golf-2-shtypet-nga-autobusi-ne-peje/60%Hourly2018-02-26 12:30
https://kumti.com/marreveshja-mashtruese/60%Hourly2018-02-19 14:57
https://kumti.com/suedia-shet-mbi-njemije-kisha/60%Hourly2018-02-19 14:51
https://kumti.com/the-economist-nese-serbia-dhe-kosova-shkembejne-territore-shperthen-ballkani/60%Hourly2018-02-19 13:26
https://kumti.com/gates-kunder-trump-njerez-si-une-duhet-te-paguajne-me-shume-taksa/60%Hourly2018-02-19 13:18
https://kumti.com/shqiperia-e-para-ne-bote-per-numrin-e-bar-kafeve/60%Hourly2018-02-19 13:15
https://kumti.com/shba-te-nuk-perkrahin-shkembimin-e-territoreve/60%Hourly2018-02-19 13:12
https://kumti.com/edhe-neser-greve-ne-te-gjitha-institucionet-arsimore/60%Hourly2018-02-19 13:10
https://kumti.com/kryetari-i-vvndarja-e-kosoves-do-te-thote-pergatitje-per-lufte-te-re/60%Hourly2018-02-19 13:07
https://kumti.com/ronaldo-deshiron-qe-harry-kane-ti-bashkohet-realit/60%Hourly2018-02-19 13:04
https://kumti.com/serbet-kerkojne-qe-edi-rama-te-shpallet-persona-non-grata/60%Hourly2018-02-19 12:59
https://kumti.com/ministri-berisha-dhe-karem-bisedojne-per-transformimin-e-fsk-se/60%Hourly2018-02-19 12:56
https://kumti.com/levizja-vetevendosje-kerkon-hetim-nderkombetar-per-sulmin-ndaj-kuvendit/60%Hourly2018-02-19 12:53
https://kumti.com/haradinaj-seanca-per-demarkacionin-mund-te-kerkoje-edhe-nje-jave-kohe/60%Hourly2018-02-19 12:51
https://kumti.com/ministri-hasani-vihet-ne-siklet-ne-bruksel-nuk-di-te-lexoje-video/60%Hourly2018-02-18 10:16
https://kumti.com/presidenti-nuk-ka-autonomi-per-serbet-nuk-ka-ndarje-te-kosoves-nuk-ka-shkembim-te-territorit/60%Hourly2018-02-18 10:09
https://kumti.com/kosova-e-varfer-ende-e-varur-ekonomikisht-nga-serbia/60%Hourly2018-02-18 10:04
https://kumti.com/mjeshtrit-e-kopjimit-video/60%Hourly2018-02-15 16:02
https://kumti.com/rrezik-qe-te-bie-qeveria-haradinaj/60%Hourly2018-02-15 12:35
https://kumti.com/gjate-ketij-viti-kosova-do-te-behet-me-ligj-per-pagat/60%Hourly2018-02-15 12:33
https://kumti.com/kosova-eshte-perfituese-e-grantit-nga-berzh-per-rehabilitimin-e-hekurudhes/60%Hourly2018-02-15 12:30
https://kumti.com/rada-ivanoviqi-kishte-informuar-bia-n-se-nga-po-i-vinte-rreziku/60%Hourly2018-02-15 12:23
https://kumti.com/presidenti-thaci-gjermania-eshte-nje-partner-strategjik-i-kosoves/60%Hourly2018-02-15 12:19
https://kumti.com/shenja-pozitive-per-ratifikim-te-demarkacionit/60%Hourly2018-02-15 12:16
https://kumti.com/pacolli-ua-leshon-mjekren-komandanteve/60%Hourly2018-02-15 12:13
https://kumti.com/autostrades-se-dukagjinit-i-jepet-drita-e-gjelber/60%Hourly2018-02-14 17:20
https://kumti.com/skenderaj-behet-me-park-te-biznesit/60%Hourly2018-02-14 17:16
https://kumti.com/kurz-e-permbyll-debatin-austria-e-ka-njohur-kosoven/60%Hourly2018-02-14 12:25
https://kumti.com/ekskluzive-serbia-nis-tanke-ne-kufi-me-kosoven/60%Hourly2018-02-14 12:22
https://kumti.com/ish-kreu-i-cia-s-serbet-mjeshtrat-e-fshehte-qe-komandojne-qeverite/60%Hourly2018-02-14 11:04
https://kumti.com/kryespiuni-paralajmeron-trumpin/60%Hourly2018-02-14 10:59
https://kumti.com/keta-nenshkrues-te-deklarates-se-pavaresise-nuk-jane-me-pjese-e-politikes/60%Hourly2018-02-14 10:57
https://kumti.com/shpresa-e-vetme-ideja-e-limajt/60%Hourly2018-02-14 10:50
https://kumti.com/haradinaj-mesimdhenesit-e-90-ve-ishin-shtylla-e-rezistences/60%Hourly2018-02-14 10:48
https://kumti.com/aeroplani-amerikan-hedh-ne-ere-tankun-rus-ne-siri-foto/60%Hourly2018-02-14 10:45
https://kumti.com/rivendoset-flamuri-gjigant-ne-ndertesen-e-qeverise/60%Hourly2018-02-14 10:40
https://kumti.com/ky-zevendeskryeminister-shpenzoi-me-shume-derivate-se-sa-kryeministri/60%Hourly2018-02-14 10:31
https://kumti.com/si-mund-te-eliminoni-versionin-e-ri-te-snapit/60%Hourly2018-02-13 12:38
https://kumti.com/kolegji-mehmet-akif-denohet-me-12-mije-euroshkeli-privatesine-e-nxenesve/60%Hourly2018-02-13 12:25
https://kumti.com/perez-ronaldos-nese-na-braktis-per-psg-ne-une-do-ta-blej-messin/60%Hourly2018-02-13 12:21
https://kumti.com/super-bisha-range-rover-sport-arrin-te-ngjitet-ne-999-shkallet-e-malit-tianmenfotovideo/60%Hourly2018-02-13 12:16
https://kumti.com/vjedhje-e-rende-ne-decan/60%Hourly2018-02-13 10:56
https://kumti.com/ideja-per-shkembimin-e-territoreve-me-serbine-teper-e-rrezikshme/60%Hourly2018-02-13 10:44
https://kumti.com/ldk-vlereson-ndihmen-e-sllovenise/60%Hourly2018-02-13 10:31
https://kumti.com/bill-gates-mark-zuckerberg-librat-qe-duhet-ti-lexoni-nese-deshironi-te-beheni-miliardere/60%Hourly2018-02-13 10:29
https://kumti.com/seanca-e-kuvendit-e-cila-ishte-parapare-te-mbahet-sot-eshte-shtyre-per-te-enjten/60%Hourly2018-02-13 10:26
https://kumti.com/eksportuesit-kryesore-ne-bote-te-gjakut/60%Hourly2018-02-12 17:43
https://kumti.com/ekonomite-me-te-medha-ne-evrope/60%Hourly2018-02-12 17:39
https://kumti.com/keto-jane-vendet-qe-nuk-pagujane-tatimin-mbi-te-ardhurat/60%Hourly2018-02-12 17:33
https://kumti.com/cfare-eshte-ekonomia-joformale/60%Hourly2018-02-12 17:26
https://kumti.com/vendet-qe-pijne-me-se-shumti-qumesht/60%Hourly2018-02-12 17:22
https://kumti.com/ptk-pranon-se-eshte-ne-humbje-financiare/60%Hourly2018-02-12 17:18
https://kumti.com/kek-u-rikthen-100-te-kapacitetit-prodhues/60%Hourly2018-02-12 17:16
https://kumti.com/pahor-demarkacioni-duhet-ratifikuar/60%Hourly2018-02-12 17:13
https://kumti.com/vendet-me-taksen-me-te-larte-te-shitjes/60%Hourly2018-02-12 12:36
https://kumti.com/10-vendet-me-te-vogla-ne-evrope/60%Hourly2018-02-12 12:31
https://kumti.com/menjehere-ndaloni-perdorimin-e-fecebookut/60%Hourly2018-02-12 12:07
https://kumti.com/emocionuese-momenti-kur-degjohet-zeri-i-amsera-rekes-nen-germadha/60%Hourly2018-02-12 11:49
https://kumti.com/fabrika-e-sheqerit-ne-skenderaj-perfundimisht-drejt-deshtimit/60%Hourly2018-02-12 11:46
https://kumti.com/qeveria-prezanton-programin-per-reforma-ne-ekonomi-dokument/60%Hourly2018-02-12 11:31
https://kumti.com/ish-kryetari-i-kroacise-vuciq-ka-qene-nxites-i-luftes/60%Hourly2018-02-12 10:00
https://kumti.com/komunat-obligohen-per-zbatim-te-ligjit-te-barazise-gjinore-ne-vendimmarrje/60%Hourly2018-02-12 09:55
https://kumti.com/telekomi-i-kosoves-31-milione-euro-humbje-drejt-falimentimit/60%Hourly2018-02-12 09:47
https://kumti.com/7-zakone-te-keqia-qe-ju-pengojne-te-fitoni-me-shume-para/60%Hourly2018-02-11 18:20
https://kumti.com/plani-i-sorosit-kunder-brexit/60%Hourly2018-02-11 18:14
https://kumti.com/7-sekrete-te-erreta-qe-firmat-e-medha-nuk-duan-qe-ne-ti-marrim-vesh/60%Hourly2018-02-11 18:10
https://kumti.com/cka-jane-gradat-ushtarake/60%Hourly2018-02-11 17:46
https://kumti.com/historia-e-lojerave-olimpike-dimerore/60%Hourly2018-02-11 17:34
https://kumti.com/sa-litra-ze-nje-gallon/60%Hourly2018-02-11 17:27
https://kumti.com/moti-gjate-javes/60%Hourly2018-02-11 17:09
https://kumti.com/pse-qajme-kur-qerojme-qepe/60%Hourly2018-02-11 15:43
https://kumti.com/si-ka-vdekur-pablo-escobar/60%Hourly2018-02-11 15:34
https://kumti.com/si-eshte-formuar-bora/60%Hourly2018-02-11 15:26
https://kumti.com/cili-eshte-dallimi-mes-organikes-dhe-inorganikes/60%Hourly2018-02-11 15:18
https://kumti.com/avdullah-hoti-pergadituni-per-zgjedhje/60%Hourly2018-02-11 15:02
https://kumti.com/fermeret-e-mjedres-te-zhgenjyer-video/60%Hourly2018-02-11 14:56
https://kumti.com/xhudisti-akil-gjakovatregon-se-cfare-ndjenje-eshte-te-mposhtesh-kampionin-olimpik/60%Hourly2018-02-11 14:50
https://kumti.com/rremi-nuk-mund-te-kete-shkembim-territoresh/60%Hourly2018-02-11 14:45
https://kumti.com/vizat-ne-duart-e-udheheqesve/60%Hourly2018-02-11 14:41
https://kumti.com/jep-doreheqje-nga-ldk-donika-gervalla-rugoven-e-harruan-partine-e-degjeneruan/60%Hourly2018-02-11 12:43
https://kumti.com/amazon-38-per-qind-rritje-te-te-ardhurave/60%Hourly2018-02-11 11:30
https://kumti.com/toyota-terheq-mbi-181-mije-automjete/60%Hourly2018-02-11 11:25
https://kumti.com/ne-gjermani-papunesia-arrin-nivelin-rekord-te-ulet/60%Hourly2018-02-11 11:07
https://kumti.com/komisioni-europian-kosova-larg-be-se/60%Hourly2018-02-11 11:02
https://kumti.com/a-po-e-terheq-cekia-njohjen-per-kosoven/60%Hourly2018-02-11 10:49
https://kumti.com/adnan-hyseni-trajneri-i-beses-rikthehet-ne-stol-shperthen-ne-lot/60%Hourly2018-02-11 10:45
https://kumti.com/me-kete-arme-mund-ta-rrezoni-dronin-video/60%Hourly2018-02-11 10:41
https://kumti.com/65-vjetori-i-lindjes-se-jashar-salihutperfaqesuesit-te-pare-diplomatik/60%Hourly2018-02-11 10:37
https://kumti.com/rrezohet-nje-helikopter-turk-ne-siri/60%Hourly2018-02-10 17:28
https://kumti.com/sindikata-e-arsimit-paralajmeron-greve/60%Hourly2018-02-10 16:23
https://kumti.com/akil-gjakova-ne-finale-distria-krasniqi-ne-gare-per-te-bronzten/60%Hourly2018-02-10 16:19
https://kumti.com/njesia-speciale-e-kosoves-kontrollon-mbi-400-persona-ne-kafiterite-e-pejes/60%Hourly2018-02-10 16:11
https://kumti.com/cfare-ishte-rrethimi-i-leningradit/60%Hourly2018-02-10 11:10
https://kumti.com/cka-perfshin-traktati-i-versajes/60%Hourly2018-02-10 11:05
https://kumti.com/greketblloqet-e-naftes-ne-jon-perfitimi-nga-marreveshja-e-arritur-me-qeverine-shqiptare/60%Hourly2018-02-10 10:55
https://kumti.com/cokollata-kinder-shiten-me-afat-te-skaduar/60%Hourly2018-02-10 10:50
https://kumti.com/hoti-edhe-po-te-kalon-demarkacioni-nuk-e-kemi-te-garantuar-liberalizimin/60%Hourly2018-02-10 10:37
https://kumti.com/albin-kurti-per-dy-jave-gjashte-takime-me-nderkombetaret/60%Hourly2018-02-10 10:33
https://kumti.com/asnjehere-mos-i-lejoni-femijet-te-ulen-ne-kete-menyre/60%Hourly2018-02-10 10:30
https://kumti.com/dhimbjet-e-kyceve/60%Hourly2018-02-10 10:26
https://kumti.com/finlanda-dhe-estonia-me-tunel-hekurudhor-nenujor-qe-lidh-dy-kryeqytetet-e-tyre/60%Hourly2018-02-10 10:24
https://kumti.com/lluka-57-e-ujit-te-pijes-humb-gjate-shperndarjes/60%Hourly2018-02-10 10:18
https://kumti.com/shqiperine-humb-ne-arbitrazh-57-milione/60%Hourly2018-02-10 10:15
https://kumti.com/dacic-marreveshje-me-kosoven-por-jo-njohje/60%Hourly2018-02-10 10:13
https://kumti.com/decani-perfiton-8-milione-euro/60%Hourly2018-02-10 10:10
https://kumti.com/serbet-e-kosoves-me-kater-lloje-te-pasaportave/60%Hourly2018-02-10 10:07
https://kumti.com/vetevendosje-krimi-i-10-shkurtit-nuk-vjetrohet/60%Hourly2018-02-10 10:03
https://kumti.com/keshtu-do-te-duken-marketet-e-se-ardhmes-video/60%Hourly2018-02-09 16:49
https://kumti.com/pacientet-vdesin-derisa-jane-ne-lista-te-pritjes-per-trajtim/60%Hourly2018-02-09 15:41
https://kumti.com/di-maria-isha-fare-prane-barcelones/60%Hourly2018-02-09 14:16
https://kumti.com/psg-ja-vendos-se-a-do-te-mbetet-zidane-ne-real/60%Hourly2018-02-09 14:13
https://kumti.com/tottenham-arsenal-derbi-qe-premton-spektakel/60%Hourly2018-02-09 13:42
https://kumti.com/zinedin-zidan-dua-qe-isco-te-qendroje-te-real-madridi-gjithe-jeten/60%Hourly2018-02-09 13:40
https://kumti.com/20-burra-shtyjne-aeroplanin-35-tonesh/60%Hourly2018-02-09 13:26
https://kumti.com/83620-2/60%Hourly2018-02-09 13:18
https://kumti.com/ekipi-i-kosoves-dhe-shqiperise-bejne-se-bashku-parakalimin-historik-ne-ceremonine-hapese/60%Hourly2018-02-09 13:16
https://kumti.com/shenja-te-kancerit-te-prostates/60%Hourly2018-02-09 10:50
https://kumti.com/rama-hec-et-nuk-ndertohen/60%Hourly2018-02-09 10:46
https://kumti.com/provimi-per-patent-shofer-do-te-realizohet-ne-menyre-elektronike/60%Hourly2018-02-09 10:44
https://kumti.com/mbyllet-qeveria-amerikane/60%Hourly2018-02-09 10:40
https://kumti.com/spitali-nuk-kishte-aparatin-e-kimioterapise-pacienti-e-gjen-online-per-100-funte/60%Hourly2018-02-09 10:38
https://kumti.com/haradinaj-takon-drejtorin-e-cia-s/60%Hourly2018-02-09 10:35
https://kumti.com/ne-mars-fillon-ndertimi-i-autostrades-prishtine-gjilan/60%Hourly2018-02-09 10:21
https://kumti.com/cili-vend-ka-me-se-shumti-ishuj/60%Hourly2018-02-08 18:56
https://kumti.com/cfare-eshte-klimatologjia/60%Hourly2018-02-08 18:46
https://kumti.com/ku-eshte-dallimi-mes-nje-oqeani-dhe-nje-deti/60%Hourly2018-02-08 18:15
https://kumti.com/sali-berisha-ja-cfare-i-thashe-ne-telefon-erdoganit/60%Hourly2018-02-08 17:54
https://kumti.com/fmn-kunder-qeverise-shqiptare/60%Hourly2018-02-08 17:37
https://kumti.com/hakeret-nga-kosova-akuzohen-nga-shba-ja-per-vjedhjen-e-530-mln-dollareve/60%Hourly2018-02-08 17:34
https://kumti.com/haliti-i-kunderpergjigjet-milaim-zekes-nuk-eshte-krejt-zi-kosova/60%Hourly2018-02-08 17:29
https://kumti.com/ldk-ndryshon-formen-e-te-berit-opozite/60%Hourly2018-02-08 17:26
https://kumti.com/vetizolim-apo-lenie-anash-nga-be-ja-kush-e-mban-fajin/60%Hourly2018-02-08 16:52
https://kumti.com/deda-nese-nuk-kalon-demarkacioni-ne-kete-muaj-nuk-ka-viza-deri-ne-vitin-2020/60%Hourly2018-02-08 16:48
https://kumti.com/kurti-na-arrestuan-per-hakmarrje/60%Hourly2018-02-08 16:43
https://kumti.com/hoxhaj-pa-viza-dialogu-eshte-i-pakuptimte/60%Hourly2018-02-08 16:38
https://kumti.com/zuckerberg-perendimi-ndodhet-ne-pragun-e-falimentimit/60%Hourly2018-02-07 18:40
https://kumti.com/pse-ka-ndryshuar-klima/60%Hourly2018-02-07 19:02
https://kumti.com/aparati-i-blere-para-2-vjetesh-per-qkuk-ne-ende-ska-ardhur-nga-austria/60%Hourly2018-02-07 13:39
https://kumti.com/sejdiu-po-na-kthehet-pallati-i-rinise/60%Hourly2018-02-07 13:34
https://kumti.com/steven-schook-eshte-pergjegjes-per-vrasjen-e-deshmitarit-ne-rastin-e-haradinajt/60%Hourly2018-02-07 11:29
https://kumti.com/merkel-dhe-schulz-pajtohen-per-koalicionin/60%Hourly2018-02-07 11:26
https://kumti.com/treni-i-enderrave-me-shpejtesi-320km-video/60%Hourly2018-02-07 11:08
https://kumti.com/ndertesa-ku-banon-albin-kurti-perfshihet-nga-zjarri/60%Hourly2018-02-07 10:54
https://kumti.com/thaci-godet-brukselin-deshtuat-me-kosoven-por-nuk-do-te-deshperohemi/60%Hourly2018-02-07 10:51
https://kumti.com/haradinaj-shfuqizimi-i-speciales-ishte-mision-impossible/60%Hourly2018-02-07 10:46
https://kumti.com/prifti-zemergjere-ve-ne-rrezik-jeten-per-qenin-e-fqinjes-video/60%Hourly2018-02-07 10:43
https://kumti.com/ska-marreveshje-per-detin-shqiperia-me-greqine/60%Hourly2018-02-07 10:39
https://kumti.com/konsensusi-per-demarkacionin/60%Hourly2018-02-07 10:35
https://kumti.com/a-do-te-korruptohet-gjykatesit-dhe-prokuroret-e-gjykates-speciale/60%Hourly2018-02-07 10:33
https://kumti.com/tito-kishte-spiune-edhe-ne-bbc/60%Hourly2018-02-07 18:56
https://kumti.com/vend-pa-monedha-e-kartmonedha/60%Hourly2018-02-07 19:11
https://kumti.com/super-pajisje-per-matje-video/60%Hourly2018-02-06 14:05
https://kumti.com/kosovarit-i-vidhet-vetura-ne-garazh-derisa-po-flinte-foto/60%Hourly2018-02-06 13:48
https://kumti.com/jashari-sami-lushtaku-babain-tim-dhe-mixhen-tim-i-ka-sabotuar-duke-ikur-ne-vitin-1998/60%Hourly2018-02-06 11:27
https://kumti.com/pas-greqise-edhe-holanda-vendos-kushte-per-voten-ne-be/60%Hourly2018-02-06 11:21
https://kumti.com/grupi-i-sami-lushtakut-e-bllokon-bekim-jasharin/60%Hourly2018-02-06 11:19
https://kumti.com/borxhi-publik-dyfishohet-arrin-ne-1-miliard-euro/60%Hourly2018-02-06 11:13
https://kumti.com/sot-behen-19-vjet-nga-konferenca-e-rambujese/60%Hourly2018-02-06 11:11
https://kumti.com/athina-mund-ta-njohe-kosoven/60%Hourly2018-02-06 11:06
https://kumti.com/kodi383-i-kosoves-njihet-nga-viberi/60%Hourly2018-02-06 11:02
https://kumti.com/leo-freundlih-deshmon-per-vrasjen-e-500-mije-shqiptareve-nga-serbet/60%Hourly2018-02-06 10:58
https://kumti.com/pse-mjeket-e-mbajne-stetoskopin-rreth-qafes/60%Hourly2018-02-06 10:50
https://kumti.com/shikoni-zip-line-in-me-te-gjate-ne-bote-video/60%Hourly2018-02-05 10:42
https://kumti.com/the-guardian-perse-te-burgosurit-australiane-po-behen-muslimane/60%Hourly2018-02-05 10:19
https://kumti.com/nenshkruhet-kontrata-per-rrugen-e-arberit/60%Hourly2018-02-05 10:15
https://kumti.com/lekaj-demarkacioni-kalon-nese-mali-i-zi-pranon-te-rinegociohet-per-te-gjeturat/60%Hourly2018-02-05 10:13
https://kumti.com/kete-jave-pritet-qe-perfundimisht-te-behet-e-ditur-se-cfare-do-te-ndodhe-me-demarkacionin/60%Hourly2018-02-05 10:06
https://kumti.com/xhavit-haliti-ideja-e-limajt-per-demarkacionin-seshte-risi/60%Hourly2018-02-05 10:03
https://kumti.com/haliti-paralajmeron-izolim-nese-nuk-ratifikohet-demarkacioni/60%Hourly2018-02-04 15:46
https://kumti.com/kurti-seshte-patriotizem-te-blihen-shume-produkte-nga-serbia-se-sa-nga-shqiperia/60%Hourly2018-02-04 15:42
https://kumti.com/lajci-qellimi-i-malit-te-zi-dhe-serbise-eshte-i-njejti-ekspansionizm/60%Hourly2018-02-04 15:37
https://kumti.com/hoti-ia-perkujton-qeverise-projektet-per-mitrovicen-veriore/60%Hourly2018-02-04 15:32
https://kumti.com/leksione-propagande-nga-ish-strategu-i-vladimir-putinit/60%Hourly2018-02-04 10:48
https://kumti.com/ja-si-te-puneson-partia-kur-vjen-ne-pushtet/60%Hourly2018-02-04 10:35
https://kumti.com/lumi-vjosa-dhe-shkumbini-dalin-nga-shtrati/60%Hourly2018-02-04 10:29
https://kumti.com/thahet-venediku/60%Hourly2018-02-04 10:24
https://kumti.com/turqia-vret-932-kurde-dhe-pjesetare-te-isis-it/60%Hourly2018-02-04 10:20
https://kumti.com/qeveria-nuk-respekton-marreveshjen-me-ambasaden-britanike/60%Hourly2018-02-04 10:16
https://kumti.com/cila-ishte-banka-e-pare-e-huaj-ne-shqiperi/60%Hourly2018-02-04 10:08
https://kumti.com/zgjedhja-e-kryesuesit-te-kuvendit-shpeton-istogun-pa-shkuar-ne-zgjedhje/60%Hourly2018-02-04 10:03
https://kumti.com/shqetesuese-kanceri-cdo-dite-po-rritet-ne-kosove/60%Hourly2018-02-04 09:59
https://kumti.com/permbytet-juniku-nga-te-reshurat-komuna-formon-shtabin-e-emergjences-foto/60%Hourly2018-02-03 17:36
https://kumti.com/kryetari-i-decanit-iu-bashkohet-ekipeve-emergjente-pas-vershimeve/60%Hourly2018-02-03 17:27
https://kumti.com/abdixhiku-godet-fort-treshen-udheheqese-te-shtetit/60%Hourly2018-02-02 11:07
https://kumti.com/historia-e-caktimit-te-kufijve-te-shqiperise-ne-vitet-1925-1926/60%Hourly2018-02-02 10:53
https://kumti.com/rruga-prishtine-mitrovice-merr-emrin-e-tre-heronjve/60%Hourly2018-02-01 18:55
https://kumti.com/prishtina-prezanton-masterplanin-per-zgjerimin-e-rrjetit-te-termokosit/60%Hourly2018-02-01 18:42
https://kumti.com/ndertimi-i-rruges-decan-plave-rikthehet-ne-agjenden-e-qeverise/60%Hourly2018-02-01 18:21
https://kumti.com/mercedes-shperblen-punonjesit-me-nga-5-700-euro/60%Hourly2018-02-01 18:15
https://kumti.com/abazi-gjykata-speciale-ka-ardhur-si-rezultat-i-kapjes-se-shtetit/60%Hourly2018-02-01 18:07
https://kumti.com/cili-eshte-dallimi-mes-mbreterise-se-bashkuar-britanise-se-madhe-dhe-anglise/60%Hourly2018-02-01 12:12
https://kumti.com/cfare-eshte-sovraniteti-popullor/60%Hourly2018-02-01 12:05
https://kumti.com/cili-eshte-ligji-per-konservimin-e-mases/60%Hourly2018-02-01 12:01
https://kumti.com/si-e-mori-emrin-oqeani-atlantik/60%Hourly2018-02-01 11:56
https://kumti.com/pse-u-ndertua-muri-kinez/60%Hourly2018-02-01 11:44
https://kumti.com/sejdiu-hajnia-ju-ka-qorruar-syte/60%Hourly2018-02-01 10:42
https://kumti.com/kirurget-e-mitrovices-hyjne-ne-greve/60%Hourly2018-02-01 10:38
https://kumti.com/per-nje-muaj-20-mije-automjete-te-regjistruara/60%Hourly2018-02-01 10:33
https://kumti.com/haradinaj-mjeket-jane-heronjte-e-kosoves/60%Hourly2018-02-01 10:31
https://kumti.com/deri-kur-vazhdon-vendimi-per-ndalimin-e-qarkullimit-te-veturave-ne-prishtine/60%Hourly2018-02-01 10:27