XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/njesia-speciale-ne-veri-per-arrestimin-e-ministrave-serb-apo-plan-i-vucicit-per-popullaten-serbe/60%Hourly2018-03-26 10:54
https://kumti.com/shqiperia-bllokon-prodhimet-kosovare/60%Hourly2018-03-26 10:45
https://kumti.com/rosu-ja-ia-mesyen-veriut/60%Hourly2018-03-26 10:41
https://kumti.com/nga-neser-cdo-automjet-qe-kalon-ne-rrugen-e-kombit-do-te-paguaj/60%Hourly2018-03-24 19:44
https://kumti.com/konfiskohet-mish-i-prishur-edhe-ne-skenderaj/60%Hourly2018-03-24 19:40
https://kumti.com/reformat-ne-shqiperi-ish-ministri-e-njoh-mire-ramen-do-te-kete-kurbane/60%Hourly2018-03-24 16:09
https://kumti.com/krijimi-i-tv7-shperlarje-parash-apo-investim-ne-fuqizimin-e-mediave-ne-kosove-video/60%Hourly2018-03-24 16:06
https://kumti.com/droga-dhe-parandalimi-i-saj/60%Hourly2018-03-21 19:52
https://kumti.com/haradinaj-ne-e-kryem-tonen-tash-be-ja-ta-kryen-pjesen-e-saj/60%Hourly2018-03-21 19:43
https://kumti.com/jo-te-molla-kuqe-po-as-te-gardhi-i-gllogjanit/60%Hourly2018-03-21 19:40
https://kumti.com/qeveria-planifikon-aktivizimin-e-aeroportit-te-gjakoves/60%Hourly2018-03-21 19:35
https://kumti.com/kadri-veseli-humb-nervat-shan-deputetin-e-vv-ti-q-robt-video/60%Hourly2018-03-21 19:32
https://kumti.com/isa-mustafa-kalimi-i-demarkacionit-hap-udhe-per-shume-procese/60%Hourly2018-03-21 19:29
https://kumti.com/fajon-do-te-beje-gjithcka-qe-vizat-te-behen-realitet/60%Hourly2018-03-21 19:23
https://kumti.com/demarkacioni-merr-driten-e-gjelbert/60%Hourly2018-03-21 19:18
https://kumti.com/izolim-me-beton-apo-me-dru/60%Hourly2018-03-17 21:35
https://kumti.com/pse-kripto-valutat-po-e-humbin-vleren/60%Hourly2018-03-17 21:32
https://kumti.com/gjysma-e-popullsise-se-shqiperise-jeton-ne-varferi/60%Hourly2018-03-17 21:22
https://kumti.com/e-varrosen-babain-gabim/60%Hourly2018-03-17 21:19
https://kumti.com/plumbi-ne-benzine-shkakton-kriminalitet/60%Hourly2018-03-17 21:14
https://kumti.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-ta-luftoni-lodhjen-pranverore/60%Hourly2018-03-17 21:08
https://kumti.com/ku-eshte-dallimi-ne-mes-psikiaterit-dhe-psikologut/60%Hourly2018-03-17 21:04
https://kumti.com/qeveria-dhe-posta-e-kosoves-vazhdojne-perplasjen/60%Hourly2018-03-17 20:39
https://kumti.com/specialja-po-vjen/60%Hourly2018-03-17 20:34
https://kumti.com/ky-eshte-kandidati-per-kryetar-te-prishtines-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-nga-vetvendosje/60%Hourly2018-03-17 20:28
https://kumti.com/ngritet-cmimi-i-duhanit-dhe-i-kafes/60%Hourly2018-03-17 20:23
https://kumti.com/skandal-zbulohet-kompania-e-dyte-belge-qe-eksportoi-mish-te-prishur-ne-kosove/60%Hourly2018-03-17 20:15
https://kumti.com/vetvendosje-me-billborde-ekspozon-jeten-luksoze-te-djalit-te-presidentit-thaci/60%Hourly2018-03-17 20:10
https://kumti.com/ivica-daciq-nderkombetaret-po-e-rrejne-vuciqin/60%Hourly2018-03-17 19:59
https://kumti.com/a-eshte-hashim-thaci-dora-e-padukshme-qe-po-e-zvarrite-demarkacionin/60%Hourly2018-03-16 19:27
https://kumti.com/mocioni-per-astrit-deharin-nuk-kalon/60%Hourly2018-03-16 19:24
https://kumti.com/chelsea-blen-superyllin-vardy/60%Hourly2018-03-16 19:21
https://kumti.com/sanksionet-e-fundit-amerikane-godasin-inteligjencen-ruse/60%Hourly2018-03-15 18:51
https://kumti.com/keto-jane-kushtet-e-vetvendosjes-per-te-udhehequr-dialogun-me-serbine/60%Hourly2018-03-15 18:49
https://kumti.com/jep-doreheqje-kryeministri-sllovak/60%Hourly2018-03-15 18:44
https://kumti.com/ministri-hasani-sektorin-e-naftes-nuk-mund-ta-rregullojme-brenda-dites/60%Hourly2018-03-15 18:41
https://kumti.com/hoti-shpresojme-qe-i-keni-siguruar-votat-per-demarkacionin/60%Hourly2018-03-15 18:36
https://kumti.com/kompania-gjermane-lammers-vjen-ne-kosove-kerkon-punetore/60%Hourly2018-03-15 18:33
https://kumti.com/lajm-i-mire-per-prishtinen-i-kthehet-pallati-i-rinise/60%Hourly2018-03-15 18:29
https://kumti.com/lajmi-i-fundit-me-20-mars-votohet-demarkacioni/60%Hourly2018-03-15 18:24
https://kumti.com/belget-kosova-e-zbuloi-skandalin-me-mishin-e-prishur/60%Hourly2018-03-15 18:21
https://kumti.com/labi-paralajmeron-daljen-nga-akr-ja/60%Hourly2018-03-14 13:33
https://kumti.com/skandali-me-mishin-belg-alarm-i-fundit/60%Hourly2018-03-14 13:28
https://kumti.com/cfare-e-shkarkoi-rex-tillersonin/60%Hourly2018-03-14 13:24
https://kumti.com/thaci-macron-se-shpejti-ne-kosove/60%Hourly2018-03-14 13:21
https://kumti.com/bizneset-kosovare-shpenzuan-580-milione-euro-per-blerje-gjeneratoresh/60%Hourly2018-03-14 13:18
https://kumti.com/keta-jane-15-avokatet-nga-kosova-qe-do-te-mbrojne-ne-gjykaten-speciale/60%Hourly2018-03-14 13:14
https://kumti.com/pse-vendoset-ora-ne-doren-e-majte/60%Hourly2018-03-12 18:42
https://kumti.com/ne-kosove-partia-mendon-per-rrogen-tende/60%Hourly2018-03-12 17:01
https://kumti.com/gjysma-e-eksporteve-amerikane-te-armeve-shkojne-ne-lindjen-e-mesme/60%Hourly2018-03-12 16:57
https://kumti.com/a-po-triumfon-perfundimisht-daja-azem/60%Hourly2018-03-12 16:55
https://kumti.com/fotografi-e-rralle-uck-ja-ne-kohe-lufte-duke-fale-namaz/60%Hourly2018-03-12 16:50
https://kumti.com/ministri-i-tregtise-dhe-industrise-viziton-fabriken-qe-u-shkaterrua-nga-zjarri/60%Hourly2018-03-12 16:47
https://kumti.com/postes-se-kosoves-i-shteren-parate/60%Hourly2018-03-12 16:43
https://kumti.com/putin-e-pranon-se-ai-urdheroi-rrezimin-e-aeroplanit-me-110-pasagjere/60%Hourly2018-03-12 16:39
https://kumti.com/shpendi-po-shantazhohet-nga-dardan-molliqaj/60%Hourly2018-03-12 16:36
https://kumti.com/ldk-deklarohet-rreth-demarkacionit-paralajmeron-koalicion/60%Hourly2018-03-12 16:32
https://kumti.com/cfare-thone-gjeneralet-e-serbise-per-betejen-ne-prekaz/60%Hourly2018-03-05 11:02
https://kumti.com/haradinaj-ndertimi-i-paqes-me-i-veshtire-se-vete-lufta/60%Hourly2018-03-05 10:52
https://kumti.com/norvegjia-me-minus-42-grade-celsius-nxenesit-vijojne-mesimin/60%Hourly2018-03-05 10:48
https://kumti.com/epoka-wenger-ne-arsenal-drejt-fundit/60%Hourly2018-03-05 10:44
https://kumti.com/video-e-rralle-prekazi-disa-ore-pas-renies-se-jasharajve-video/60%Hourly2018-03-05 10:39
https://kumti.com/avdullah-hoti-jemi-unik/60%Hourly2018-03-05 10:34
https://kumti.com/demarkacioni-varet-nga-disponimi-i-listes-srpska/60%Hourly2018-03-05 10:32
https://kumti.com/e-fejuara-e-djalit-te-lladrovcit-drejt-punesimit-ne-ministri/60%Hourly2018-03-05 10:29
https://kumti.com/kosovaret-kane-paguar-mbi-25-milione-euro-vetem-per-viza/60%Hourly2018-03-05 10:25
https://kumti.com/femijet-po-harrojne-se-si-ta-mbajne-lapsin/60%Hourly2018-03-04 14:51
https://kumti.com/cfare-do-te-thote-te-jesh-nje-oligark/60%Hourly2018-03-04 14:46
https://kumti.com/ku-perfundoi-thesari-i-gadafit/60%Hourly2018-03-04 14:42
https://kumti.com/socialdemokratet-i-rithone-po-bashkeqeverisjes-me-merkel/60%Hourly2018-03-04 13:59
https://kumti.com/vendet-me-infrastrukturen-me-te-mire/60%Hourly2018-03-04 13:53
https://kumti.com/kush-e-shpiku-aeroplanin/60%Hourly2018-03-04 13:46
https://kumti.com/kur-u-be-gjermania-shtet/60%Hourly2018-03-04 13:42
https://kumti.com/keto-shtete-jane-pa-lumenj/60%Hourly2018-03-04 13:32
https://kumti.com/kush-eshte-plaku-bossi-i-droges-shqiptare-qe-i-perulet-dhe-bosi-i-ndragetes-italiane/60%Hourly2018-03-04 13:14
https://kumti.com/qkuk-ja-perfshihet-nga-zjarri/60%Hourly2018-03-04 12:55
https://kumti.com/politika-kontrollon-policine-nepermjet-inspektoriatit/60%Hourly2018-03-04 12:51
https://kumti.com/shenjat-paralajmeruese-te-semundjeve-te-zemres/60%Hourly2018-03-04 12:44
https://kumti.com/nderron-jete-i-riu-nga-istogu/60%Hourly2018-03-04 12:38
https://kumti.com/williams-shqiptaret-jane-popullsia-me-e-vjeter-ne-europe/60%Hourly2018-03-04 12:32
https://kumti.com/ne-keto-kushte-te-tmerrshme-punojne-punetoret-e-kek-ut-foto/60%Hourly2018-03-04 12:28
https://kumti.com/ismaili-glauk-konjufca-ishte-ne-aak-para-se-ti-bashkohej-vetevendosjes/60%Hourly2018-03-04 12:24
https://kumti.com/kqz-merr-vetura-me-qira-shpenzime-milioneshe/60%Hourly2018-03-04 12:20
https://kumti.com/gjendet-vajza-e-zhdukur/60%Hourly2018-03-04 12:16
https://kumti.com/e-frikshme-robotet-po-mbysin-njerezimin/60%Hourly2018-03-04 12:13
https://kumti.com/ekskluzive-okb-fshehu-raportin-ku-thuhet-se-popullata-ne-kosove-do-vuaje-nga-kanceri-dhe-leukemia/60%Hourly2018-03-01 23:23
https://kumti.com/ekskluzive-okb-fshehu-raportin-ku-thuhet-se-popullata-ne-kosove-do-vuaje-nga-kanceri-dhe-leukemia-per-shkak-te-uraniumit-te-varferuar/60%Hourly2018-03-01 23:18
https://kumti.com/molliqaj-albin-kurti-dyshonte-se-glauk-konjufca-ishte-njeri-i-britanikeve-dhe-donte-ta-ndante-vv-ne/60%Hourly2018-03-01 20:49
https://kumti.com/konjufca-dardan-molliqaj-ka-projekt-per-ta-demtuar-vetevendosjen/60%Hourly2018-03-01 20:41
https://kumti.com/aki-kerkon-spiune-dokument/60%Hourly2018-03-01 18:40
https://kumti.com/malazezet-kerkojne-qe-rruga-decan-plave-te-emerohet-radovan-zogoviq/60%Hourly2018-03-01 14:11
https://kumti.com/nese-diku-vereni-kulm-te-tille-lajmeroni-policine-menjehere/60%Hourly2018-03-01 14:09
https://kumti.com/ndarja-e-kosoves-destabilizon-ballkanin-dhe-europen/60%Hourly2018-03-01 13:29
https://kumti.com/haradinaj-qe-gjashte-muaj-hala-nuk-ja-kam-ndi-lezetin-kesaj-pune/60%Hourly2018-03-01 13:26
https://kumti.com/enver-hoxhaj-po-shkojme-drejt-zgjedhjeve/60%Hourly2018-03-01 13:20
https://kumti.com/putin-para-parlamentit-rusia-me-raketa-te-pathyeshme/60%Hourly2018-03-01 13:17
https://kumti.com/marreveshja-per-detin-trazon-edhe-greket/60%Hourly2018-03-01 13:13
https://kumti.com/a-po-shkon-kosova-drejt-bosnjezimit/60%Hourly2018-03-01 13:08
https://kumti.com/bedri-hamza-sektori-i-pagave-duhet-te-rregullohet-me-ligj/60%Hourly2018-03-01 13:03
https://kumti.com/vuqiq-shqiptaret-po-presin-qe-shba-tia-kryej-punet-me-serbine/60%Hourly2018-03-01 13:00
https://kumti.com/zeka-pdk-dhe-ldk-po-i-bejne-shantazh-aak-se/60%Hourly2018-03-01 12:57
https://kumti.com/ramush-haradinaj-shteti-jep-para-edhe-ne-te-zezen/60%Hourly2018-03-01 12:33
https://kumti.com/demarkacioni-kalon-me-votat-e-listes-serbe/60%Hourly2018-03-01 12:23