XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kumti.com/pa-e-mbajtur-asnje-ore-mesimi-mesimdhenesit-marrin-pagat-e-janarit/60%Hourly2019-01-31 18:21
https://kumti.com/ky-eshte-kundershtari-i-ardhshem-i-joshuas/60%Hourly2019-01-31 18:19
https://kumti.com/gazetarise-ne-up-vitin-e-ardhshem-munde-ti-vihet-drryni/60%Hourly2019-01-31 18:15
https://kumti.com/fatmir-limaj-marreveshjet-kosove-shqiperi-kane-nisur-te-zbatohen-edhe-ne-praktike/60%Hourly2019-01-31 18:13
https://kumti.com/avni-arifi-pse-te-hiqet-taksa-te-henen-a-ka-me-na-njofte-serbia/60%Hourly2019-01-31 18:11
https://kumti.com/fc-juniku-shpallet-kampion-duke-mposhtur-prishtinen/60%Hourly2019-01-31 18:07
https://kumti.com/femija-im-ka-temperature-te-larte-cfare-duhet-te-bej/60%Hourly2019-01-31 18:00
https://kumti.com/a-e-dini-kuptimin-e-logos-se-bmwse/60%Hourly2019-01-31 13:16
https://kumti.com/familja-knushi-fal-gjakun-e-djalit-familjes-shehu-ne-pranine-e-haradinajt/60%Hourly2019-01-30 16:29
https://kumti.com/ministri-i-financave-nese-skalon-buxheti-nuk-ka-para-as-per-zgjedhje/60%Hourly2019-01-30 14:26
https://kumti.com/25-vjet-burg-per-babain-qe-vrau-djalin-e-tij-14-vjecar/60%Hourly2019-01-30 14:23
https://kumti.com/svecla-ne-treg-ka-produkte-serbe-me-date-te-prodhimit-pas-vendosjes-se-takses/60%Hourly2019-01-30 14:19
https://kumti.com/kerrsh-ne-te-gjitha-anet-neser-ne-proteste-edhe-rtk-ja/60%Hourly2019-01-30 14:15
https://kumti.com/koalicioni-po-behet-skllote-pdk-ultimatum-ramush-haradinajt/60%Hourly2019-01-30 14:10
https://kumti.com/ramush-haradinaj-po-na-kerkohet-te-japim-veriun-per-njohje-nga-serbia/60%Hourly2019-01-30 14:07
https://kumti.com/cigaret-elektronike-te-rrezikshme-per-zemren/60%Hourly2019-01-30 14:04
https://kumti.com/pdk-ja-del-kunder-ish-shefit-dhe-kryeministrit/60%Hourly2019-01-30 14:02
https://kumti.com/arber-zeneli-tregon-arsyen-pse-e-braktisi-suedine-per-kosoven/60%Hourly2019-01-30 13:58
https://kumti.com/kurti-thacit-nese-nuk-ndalesh-te-presin-protesta-masive/60%Hourly2019-01-30 13:55
https://kumti.com/vdes-gazetari-naim-haxhosaj/60%Hourly2019-01-24 01:10
https://kumti.com/lojtari-i-milanit-shuplake-gjyqtarit-ne-bire-te-veshit/60%Hourly2019-01-21 17:38
https://kumti.com/defenderi-i-ri-me-motor-525-kuajfuqish/60%Hourly2019-01-21 17:32
https://kumti.com/te-pasurit-gjate-2018-s-jane-bere-edhe-me-te-pasur-te-varfrit-edhe-me-te-varfer/60%Hourly2019-01-21 17:28
https://kumti.com/keto-profesione-mund-te-mesohen-ne-burgjet-e-kosoves/60%Hourly2019-01-21 17:23
https://kumti.com/universiteti-i-prishtines-i-bashkohet-greves-nuk-ka-provime-ne-janar/60%Hourly2019-01-21 17:17
https://kumti.com/thaci-garantoj-se-veriu-i-mitrovices-gazivoda-trepca-dhe-lugina-do-te-jene-pjese-e-kosoves/60%Hourly2019-01-21 17:13
https://kumti.com/sherifi-thaci-i-gatshem-tua-jape-te-tjereve-kryeministrin-ne-kembim-te-heqjes-se-takses/60%Hourly2019-01-20 13:16
https://kumti.com/van-dijk-zbulon-sekretin-e-klopp/60%Hourly2019-01-20 13:10
https://kumti.com/real-madrid-hidhet-ne-sulm-per-yllin-e-man-city/60%Hourly2019-01-20 13:06
https://kumti.com/ndihmon-te-gjithe-ne-nevoje-por-cila-eshte-paga-e-halil-kastratit/60%Hourly2019-01-20 11:43
https://kumti.com/shahini-ministrite-do-te-financojne-universitetet/60%Hourly2019-01-20 11:39
https://kumti.com/sot-behen-gjashte-vjet-nga-largimi-i-pllakes-perkujtimore-te-deshmoreve-te-kombit-te-rene-ne-luften-e-ucpmb-se/60%Hourly2019-01-20 11:33
https://kumti.com/delegacioni-shteteror-bisht-i-thacit/60%Hourly2019-01-20 11:30
https://kumti.com/beogradi-ngritet-ne-kembe-ne-proteste-kunder-vucicit/60%Hourly2019-01-20 11:23
https://kumti.com/abazi-dyshoj-se-ibrahim-rugova-u-helmua-qellimshem/60%Hourly2019-01-20 11:19
https://kumti.com/sejdiu-agim-ceku-e-nuredin-lushtaku-jane-pergjegjes-pse-rugova-nuk-u-varros-nga-garda-e-tmk-se-video/60%Hourly2019-01-20 11:10
https://kumti.com/thika-e-mprehte-eshte-me-pak-e-rrezikshme-se-ajo-e-topitura-thone-profesionistet/60%Hourly2019-01-20 11:05
https://kumti.com/sejdiu-psd-nuk-e-voton-buxhetin-nese-nuk-plotesohen-keto-kerkesa/60%Hourly2019-01-20 11:00
https://kumti.com/sejdiu-rugova-10-dite-para-se-te-vdiste-me-la-kete-amanet-video/60%Hourly2019-01-20 10:55
https://kumti.com/hoxha-dea-amerikane-mund-te-kerkoje-ekstradimin-e-balilit/60%Hourly2019-01-19 11:27
https://kumti.com/zbulohet-metoda-per-te-diagnostikuar-kancerin-permes-temperatures-se-trupit/60%Hourly2019-01-19 11:21
https://kumti.com/cmban-nje-cante-e-zeze-qe-eshte-gjithmone-me-putinin-video/60%Hourly2019-01-19 11:18
https://kumti.com/takimi-i-dyte-kim-trump-do-te-mbahet-ne-shkurt/60%Hourly2019-01-19 11:09
https://kumti.com/suedia-me-qeveri-te-re/60%Hourly2019-01-19 11:06
https://kumti.com/polaket-investojne-miliona-ne-xehet-e-vushtrrise/60%Hourly2019-01-19 11:04
https://kumti.com/reagon-adnan-hyseni-e-quan-te-pavertete-raportimin-e-qkuk-se/60%Hourly2019-01-19 10:59
https://kumti.com/shperthimi-ne-ratkoc-ishte-aq-i-fuqishem-saqe-hodhi-te-pranishmit-jashte-lokalit/60%Hourly2019-01-19 10:55
https://kumti.com/mustafa-gjykaten-speciale-na-e-imponuan/60%Hourly2019-01-19 10:50
https://kumti.com/facebook-mund-te-gjobitet-mbi-22-milione-dollare-per-deshtimin-ne-mbrojtjen-e-privatesise-se-perdoruesve/60%Hourly2019-01-19 10:48
https://kumti.com/the-new-york-times-shkruan-per-djaloshin-nga-kosova-prodhues-i-oreve/60%Hourly2019-01-19 10:45
https://kumti.com/keshtu-kontrabandohen-mallrat-serbe-ne-veri-para-syve-te-policise-video/60%Hourly2019-01-19 10:41
https://kumti.com/qeveria-nis-planifikimet-per-autostraden-e-dukagjinit/60%Hourly2019-01-19 10:36
https://kumti.com/reagon-kryeministri-haradinaj-per-ndalimin-e-dy-ushtareve-te-fsk-se-nga-serbia/60%Hourly2019-01-19 10:31
https://kumti.com/i-dyshuari-per-mishin-e-prishur-ne-peje-mishin-kam-pas-me-ja-qit-qenit/60%Hourly2019-01-19 10:26
https://kumti.com/muzika-me-ze-te-larte-demton-degjimin/60%Hourly2019-01-19 10:22
https://kumti.com/haradinaj-nen-presion-nga-nderkombetaret-dhe-nderskamcat-nga-pdk-ja/60%Hourly2019-01-17 14:49
https://kumti.com/njoftim-me-rendesi-per-ata-qe-kane-aplikuar-per-viza-ne-zvicer/60%Hourly2019-01-17 11:30
https://kumti.com/hajnat-vjedhin-ne-xhami-120-euro-dhe-xhirimet-e-kamerave/60%Hourly2019-01-17 11:28
https://kumti.com/biznesmeni-iu-ben-thirrje-bizneseve-per-rritjen-e-pagave-qe-rinia-mos-ta-leshojne-kosoven/60%Hourly2019-01-17 11:25
https://kumti.com/jeleket-e-verdhe-shkundin-ekonomine-dhe-turizmin-e-frances/60%Hourly2019-01-17 11:18
https://kumti.com/pesticidet-bujqesore-po-e-ulin-inteligjencen-e-femijeve/60%Hourly2019-01-17 11:14
https://kumti.com/amerika-kembengul-taksa-te-pezullohet/60%Hourly2019-01-17 11:10
https://kumti.com/kitarovic-i-jep-garance-erdoganit-per-rajonin/60%Hourly2019-01-17 11:06
https://kumti.com/putin-drejt-beogradit/60%Hourly2019-01-17 11:03
https://kumti.com/nxenesit-e-shkollave-te-mesme-te-prishtines-me-mbi-184-mije-mungesa/60%Hourly2019-01-17 11:01
https://kumti.com/haradinaj-lista-e-investimeve-strategjike-arrin-vleren-1-8-miliarde-euro/60%Hourly2019-01-17 10:55
https://kumti.com/drejtori-i-trustit-nuk-do-te-jete-me-njeriu-me-i-paguar-ne-kosove/60%Hourly2019-01-17 10:52
https://kumti.com/perse-bebet-e-thithin-gishtin/60%Hourly2019-01-17 10:48
https://kumti.com/1-mije-tiketa-te-shqiptuara-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Hourly2019-01-17 10:45
https://kumti.com/bahtiri-bashkimi-i-mitrovices-do-te-kaloje-ne-kuvend/60%Hourly2019-01-17 10:42
https://kumti.com/isa-mustafa-vrasja-e-smajl-hajdaraj-eshte-humbje-per-gjithe-kosoven/60%Hourly2019-01-17 10:33
https://kumti.com/50-fakte-interesante-per-junikun/60%Hourly2019-01-16 10:33
https://kumti.com/britania-e-madhe-sonte-voton-marreveshjen-e-daljes-nga-be-ja/60%Hourly2019-01-15 15:15
https://kumti.com/haxhi-krasniqi-premton-titullin-e-botes/60%Hourly2019-01-15 15:08
https://kumti.com/dogana-e-kosoves-fillon-punen-ne-portin-e-durresit/60%Hourly2019-01-15 15:03
https://kumti.com/autostrada-e-dukagjinit-projekti-me-gjigant-i-qeverise-haradinaj/60%Hourly2019-01-15 14:52
https://kumti.com/daciq-ramush-pa-e-hequr-taksen-nuk-mund-te-udhetosh-drejt-shba-ve/60%Hourly2019-01-15 11:08
https://kumti.com/polici-plumb-koleges-police-video/60%Hourly2019-01-15 11:03
https://kumti.com/cfare-duhet-te-haje-nje-femije-1-vjec-gjate-gjithe-dites/60%Hourly2019-01-15 10:56
https://kumti.com/vetedorezohet-eskobari-i-ballkanit/60%Hourly2019-01-15 10:52
https://kumti.com/kompania-kosovare-ka-ndare-edhe-rrogen-e-14-te-per-punetoret-e-saj/60%Hourly2019-01-15 10:49
https://kumti.com/vv-mendon-me-model-elektrik-te-rivalizoje-land-rover-defenderin/60%Hourly2019-01-15 10:38
https://kumti.com/perse-gomat-patjeter-duhet-te-jene-te-zeza-dhe-me-asnje-ngjyre-tjeter/60%Hourly2019-01-15 10:35
https://kumti.com/lindin-dhe-shkollohen-ne-kosove-ikin-per-pune-ne-gjermani/60%Hourly2019-01-15 10:12
https://kumti.com/20-vjet-nga-masakra-e-recakut/60%Hourly2019-01-15 09:48
https://kumti.com/faton-shoshi-deshmitar-ne-rastin-sekiraqa/60%Hourly2019-01-15 09:44
https://kumti.com/vucic-ishim-afer-rrahjes-hajredin-kuci-ju-versul-dacicit/60%Hourly2019-01-15 09:40
https://kumti.com/ushtrimet-ne-shtatzeni-kur-duhet-ti-beni-dhe-kur-ti-nderprisni/60%Hourly2019-01-14 14:53
https://kumti.com/spitalet-ne-kosove-nuk-furnizohen-me-barna-as-70-per-qind/60%Hourly2019-01-14 14:50
https://kumti.com/kur-mund-ta-ushqeni-femijen-me-produkte-te-bylmetit/60%Hourly2019-01-14 14:47
https://kumti.com/mishi-i-perpunuar-shkakton-kancer-te-gjirit/60%Hourly2019-01-14 14:40
https://kumti.com/ushqime-qe-duhet-te-konsumoni-kur-jeni-me-te-ftohur/60%Hourly2019-01-14 14:37
https://kumti.com/presioni-i-larte-i-gjakut-shpesh-eshte-nje-diagnoze-e-rreme/60%Hourly2019-01-14 14:34
https://kumti.com/vaj-i-jasmines-shoqeruesi-me-i-mire-i-femrave/60%Hourly2019-01-14 14:31
https://kumti.com/ulen-cmimet-e-naftes-ne-nivele-boterore/60%Hourly2019-01-14 14:27
https://kumti.com/bie-papunesia-ne-nivele-rekorde-ne-eurozone/60%Hourly2019-01-14 14:17
https://kumti.com/jaguar-land-rover-do-te-largoje-mijera-punonjes-ne-britani/60%Hourly2019-01-14 14:12
https://kumti.com/eksperti-ekonomik-iranian-paralajmeron-renie-te-madhe-te-eksportit-te-naftes/60%Hourly2019-01-14 14:10
https://kumti.com/theresa-may-mos-pranimi-i-brexit-it-do-te-ishte-katastrofal/60%Hourly2019-01-14 14:06
https://kumti.com/serbia-vazhdon-te-zbatoje-burgimin-e-perjetshem-per-krimet-e-renda/60%Hourly2019-01-14 14:03
https://kumti.com/qeveria-maqedone-nenshkruan-marreveshje-te-re-me-linjen-ajrore-wizz-air/60%Hourly2019-01-14 14:01
https://kumti.com/zbulohen-rezerva-te-reja-te-medha-ari-ne-sudan/60%Hourly2019-01-14 13:58
https://kumti.com/trump-kercenon-ekonomikisht-turqine/60%Hourly2019-01-14 13:51
https://kumti.com/mercedes-mban-primatin-ne-tregun-e-makinave-te-luksit/60%Hourly2019-01-14 13:48
https://kumti.com/ivanka-trump-ose-nikki-haley-kandidate-per-ne-krye-te-bankes-boterore/60%Hourly2019-01-14 13:46
https://kumti.com/thaci-nuk-ua-dorezon-dokumentet-e-bisedimeve/60%Hourly2019-01-14 13:39
https://kumti.com/veseli-ldk-se-mos-i-ferkoni-duart-sepse-nuk-do-te-na-gjeje-asgje-nga-gjykata-speciale/60%Hourly2019-01-14 13:35
https://kumti.com/e-rralle-edi-rama-emeron-veten-ne-krye-te-mpj-se-por-cakaj-do-ta-ushtroi-detyren/60%Hourly2019-01-14 13:30
https://kumti.com/vuk-drashkoviq-nese-nuk-arrihet-marreveshja-me-kosoven-do-te-shkaterrohemi/60%Hourly2019-01-14 13:27
https://kumti.com/bahri-hyseni-zgjidhet-kryesues-i-keshillit-prokurorial-te-kosoves/60%Hourly2019-01-14 13:24
https://kumti.com/sindikata-e-arsimit-nuk-pranojme-te-kemi-paga-me-te-uleta-se-shoferet-e-ministrave/60%Hourly2019-01-14 13:21
https://kumti.com/hashim-thaci-kosova-me-veshtiresi-po-e-nderton-unitetin-e-domosdoshem-ne-ceshtjet-e-interesit-shteteror/60%Hourly2019-01-14 13:18
https://kumti.com/vv-qeveria-eshte-stermbushur-me-keshilltare/60%Hourly2019-01-14 13:16
https://kumti.com/si-te-perballoni-njerezit-fallco/60%Hourly2019-01-13 16:18
https://kumti.com/pse-eshte-barcelona-destinacioni-me-i-preferuar-nga-te-rinjte/60%Hourly2019-01-13 16:16
https://kumti.com/si-ti-pershtatemi-globalizmit/60%Hourly2019-01-13 16:12
https://kumti.com/shet-veshken-per-nje-iphone/60%Hourly2019-01-13 16:02
https://kumti.com/ja-si-truri-ju-mashtron-per-ti-besuar-lajmeve-te-rreme/60%Hourly2019-01-13 15:58
https://kumti.com/cfare-eshte-lajmi-i-rreme-dhe-si-mund-ta-shmangim-ate/60%Hourly2019-01-13 15:55
https://kumti.com/aeroplani-shtutgard-prishtine-merr-flake/60%Hourly2019-01-13 15:51
https://kumti.com/kjo-eshte-kompania-kosovare-qe-po-mashtron-mergimtaret-me-bileta-ne-zvicer/60%Hourly2019-01-13 15:35
https://kumti.com/tokat-milioneshe-te-burdushit/60%Hourly2019-01-13 15:28
https://kumti.com/rada-trajkovic-vucic-u-pajtua-per-themelimin-e-ushtrise-se-kosoves/60%Hourly2019-01-13 15:23
https://kumti.com/the-guardian-mafia-shqiptare-kontrollon-tregun-e-kokaines-ne-londer/60%Hourly2019-01-13 15:19
https://kumti.com/komandamt-rremi-niset-per-hage/60%Hourly2019-01-13 15:15
https://kumti.com/sindikata-e-arsimit-ju-kerkone-falje-nxenesve-ndoshta-nuk-do-te-keni-mesim-me-muaj-te-tere/60%Hourly2019-01-13 15:10