Eksluzive – Mehmet Kraja shpijun i UDB-së (dokument)

Eksluzive - Mehmet Kraja shpiun i UDB (dokument)   Nafi Çegrani në faqen 129 – 130 të librit “Ballë për ballë me vdekjen“ shkruan: “Edhe pas...

Eliminohet Jeremic, portugezi Antonio Guterres është Sekretar i ri i OKB'së

Ish kryeministri i Portugalisë, Antonio Guterres, është zgjedhur Sekretar i Përgjithshëm i OKB-së. Ndërkohë, ish ministri i Jashtëm i Serbisë, është eliminuar nga gara për...

Çmimet e produkteve bazë shënojnë rritje

Çmimet e produkteve bazë për familjet kanë shënuar rritje këtë nëntor. Të dhënat e Agjencisë së Statistikave të Kosovës tregojnë për rritje të çmimit të...

Apel për ndihmë urgjente. Shpërndaje për hir të Zotit.

****URGJENT**** Apel për ndihmë urgjente. Shpërndaje për hir të Zotit. Ta ndihmojmë jetimin kënduesin e ilahive Amar Ismailin i cili ka nevoj për ndihmën tonë. Të interesuarit...

Masakrat e Parisit, arrestohet i kërkuari i fundit

Një nga të shumëkërkuarit për masakrën e Parisit, Mohamed Abrini është arrestuar, bën të ditur televizioni publik belg VRT, njofton TCH. Abrini ishte në listën...

Dubai: Vitin e kaluar 2800 persona pranuan Islamin

Vitin që e lamë pas, në Dubai, Fenë islame e kanë pranuar 2800 persona. Këta vijnë vijnë nga 91 vende të ndryshme të botës,...

Kur do të burgosen këta extremist? – Nëpërmjet “Milenko Shou” shahen shqiptarët, gazetari Nedelkovski...

Shkup, 11 mars -Koalicioni “Të drejtat shëndetësore dhe seksuale të mediumeve të margjinalizuara”, e ka përshëndetur raportin e Agjencisë për Shërbime Audio dhe Audiovizuele...

Qeveria përgatitet për riprocedim, opozita për rrëzim të demarkacionit

Qeveria e Kosovës ende nuk ka saktësuar se kur do ta procedojë sërish në Kuvendin e Kosovës projektligjin për ratifikimin e marrëveshjes për shënimin...

VIDEO – Lutje për Hoxhë Bekirin nga Hoxhë Bilal Teqja

Në këtë video do të shihni një pjes tejet vëllazërore, në fakt hoxha nga Tirana Bilal Teqja pas përfundimi të një tribune e mbajtur...

Netanjahu: Ezani shkakton “zhurmë të padurueshme”

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu ka thënë se ezani ka dhunuar ligjet e brendshme të shtetit Izraelit, duke qenë se ka shkaktuar, siç e cilësoi...

Na ndiqni

169,812NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...

Aleksander Vuçiq mbledh Këshillin e Sigurisë

E përditshmja serbe “”Blic” ka mësuar se presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka ftuar Këshillin e Sigurisë Kombëtare për shkak të aksionit të sotëm...