Aksident i tmerrshëm, dy të vdekur (Foto+Video)

0
241

Dy persona e kanë humbur jetën kur një kamion është përplasur me një veturë në orën 6 të mëngjesit në Uzhice të Serbisë, afër kufirit me Bosnje dhe Hercegovinën, transmeton Indeksonline. 

Fotografitë që kanë publikuar mediat serbe tregojnë për një aksident të tmerrshëm. 

Sipas informacioneve të para, deri te aksidenti ka ardhur kur kamioni ka dal nga rruga e tij dhe e ka përplasur automjetin i cili më pas është hedhur në drejtim të kundërt të rrugës./Indeksonline/

“>