Benzema: Më pëlqen presioni

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ka thënë se presioni atij po i bën shumë mirë dhe po rezulton me më të mirën e tij në Santiago Bernabeu.

 Francezi thotë se pritjet e mëdha te Reali nuk kanë prekur rendimentin e lojës së tij, duke pohuar se nëse jo diçka tjetër, atëherë presioni po i bën mirë atij.

“Presioni po nxjerr më të mirën nga unë. Më pëlqen, sepse është pjesë e të qenurit futbollit dhe Real Madridi është institucioni që përfaqëson më së miri këtë sport”, ka theksuar Benzema.kohaislame

Artikulli paraprakKompania libaneze shënjestron PTK-në
Artikulli vijuesMuslimanët e Ugandës dëshirojnë Sheriatin në gjykata