Nëse më vret një Mysliman – Ja çfarë testamenti len prifti shqiptarë

Nga Dom Gjergj Meta Nëse një ditë do të jem viktimë e një akti terrorist dhe do të thuhet që ky ishte mysliman, dua të...

Si ka mundësi – Lindin si gjithmonë në të tilla raste disa pyetje!

Lindin si gjithmonë në të tilla raste disa pyetje! Si ka mundësi që kur bëhet ndonjë akt terrorist në europë nga kriminelët e isis apo...

Ky është mysliman, ja çfarë surprize u bënë punëtorëve

Themeluesi i Chobani Yougurt Hamdi Ulukaya e di çfarë do të thotë të të realizohen ëndrra. Ai do tu tregojë se çfarë do të thotë...

Video/Reagimi i Erdoganit kur truproja e njofton për grushtin e shtetit

Ka qenë një nga truprojat ai që ka njoftuar presidentin turk Erdogan për grushtin e shtetit. Në këtë video, duket momenti, kur truproja ndërpret...

Ky është personi që nisi grushtin e shtetit në Turqi

Që prej orës 22:00 të mbrëmjes, në Turqi është duke ndodhur një grusht shteti. Mediat turke raportojnë se pas përpjekjes për grusht shteti në Turqi...

Publikohet emaili sekret! Clinton: “Të shkatërrojmë Sirinë për të shpëtuar Izraelin” (FOTO)

Pas publikimt të disa dokumentave të Donald Trump, ku tregohet se republikani nuk kishte paguar taksat për 18 vite radhazi, një tjetër publikim i...

Nëna e Adelina Ismailit varroset me rite Islame

Dje është bërë varrimi i Mona Ismailit nënës së Adelina Ismaili. Ajo në moshën 57 vjeçare ka ndërruar jetë pas një sëmundje. Ceremonia e...

Katoliku shqiptarë i cili ua mbylli gojën të gjithë të kompleksuarëve Islamofob

Ky ishte komenti i cili mblodhi më shumë pëlqime tek fotoja e Mërgim Mavraj i cili postoi një foto ku tha Haramit (birrës) nuk...

Cila është arsyeja që ky shia u dënua me vdekje nga vetë shiat ?

Ja se cila është fytyra e vërtetë e shiave prej kohës së hershme e deri sot. Cila është arsyeja që ky shia u dënua me...

Majki: Kur po më shohin po ma bojn "Selam Alejkum" (VIDEO)

Një ndër reperët e njohur Kosovarë i njohur me nofkën "Majki" për shkak dukjes së tij "të çuditshme" për disa që kan paragjykime akoma ndaj...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...