LD: Gushinca tentativë për destabilizim dhe prishje të marëdhënënieve ndëretnike

Lidhja Demokratike (LD), partner koalicioni i VMRO-DPMNE-së paralajmëron për tentativë destabilizimi dhe përkeqësim të marrëdhënieve ndëretnike në shtet. Nga partia e Pavle Trajanovit kërkojnë...

Shikoni se çfarë nota në fakultet ka kryetari i Gostivarit Nevzat Bejta (VIDEO)

Shikoni se çfarë nota në fakultet ka kryetari i Gostivarit Nevzat Bejta.   Ai në një moment thotë se notat në fakultet i ka...

Zv/kryeministri Besimi takoi shefin e diplomacisë austriake, Kurz

SHKUP (AA) – Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane i Maqedonisë Fatmir Besimi, i cili po qëndron për vizitë pune në Austri, zhvilloi një takim me...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...