Edhe JUVENTUSI urron Muajin e bekuar të Ramazanit

Gjigandi Italian JUVENTUS ka urruar besimtarët mysliman muajin e bekuar të Ramazanit në faqën zyrtare në Facebook, duke postuar një foto të yllit të skuadres Paul POGBA i cili është një mysliman i devotshëm.

Artikulli paraprakPesë mënyra për të treguar respekt dhe solidaritet ndaj atyre që agjërojnë
Artikulli vijuesMesazh urimi për muajin e Ramazanit nga Presheva, Tirana, Prishtina, Shkupi, Ulqini..