Gold AG ia dhuron një KURAN t'parit të Expressit Berat Buzhala (VIDEO)

Protagonisti i dy këngëve shumë të dëgjuara e klikuara SHQIPTAR 1,2 Arian Agushi i njohur si Gold AG së fundmi ka qenë pjesmarës në të show-in “n’Kosove Show” së bashku me t’parin e portalit Express (që siq e dimë ka marak shumë me shtjellu tema Islame), emisioni i cili do të transmetohet të diellën por si paralajmrim shifet në disa minuta se si Ariani i dhuron Kuran Beratit.

Artikulli paraprakÇeçeni me mjekër e shkatrroi Serbin i cili e provokoi me gisht të mesëm dhe me “masakër” (VIDEO)
Artikulli vijuesVIDEO – Sulmet AntiIslame në Internet