Haradinaj ia fut vrapit midis sheshit

Kryeministrin Ramush Haradinaj jemi mësuar ta shohim duke vrapuar në natyrë dhe nëpër bjeshkë. Por këtë zanat ai nuk e harron as kur është në vendin e punës./Kosovapress

Artikulli paraprakEdi Rama: Deri në qershor hapet kantieri për aeroportin kombëtar të Vlorës
Artikulli vijuesPartitë në pushtet sërish dështojnë ta shfuqizojnë Gjykatën Speciale