Partia e Drejtësisë kandidon me Bujar Ademin në Ferizaj

Në mbledhjen e përbashkët të kryesisë së PD-së dhe kryesisë së degës së saj në Ferizaj, pas vendimit paraprak nga Kryesia e PD-së për të dalur me kandidat, në mbledhjen e sotit në mënyrë unanime u vendos që kandidati për kryetar të jetë z.Bujar Ademi. Kandidati për kryetar z.Bujar Ademi është Inxhinier i Elektrotekniës dhe Magjistër i Megatronikës. Kandidati z.Bujar Ademi është aktivist i shquar i PD-së i cili ka qenë edhe kandidat për zgjedhjet e fundit parlamentare. /BS/kohaislame

Artikulli paraprakNATO urdhëron KFOR-in t’i mbyllë rrugët alternative
Artikulli vijuesS’kanë strategji për veriun