Video – Vdes në befasi!

0
222

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Rostov të Rusisë ku pasagjerja 29 vjeçare Olga Gaykoviç humbi jetën pa pritur dhe në rrethana të pazakonta.

Një kamioni i cili po transportonte tulla i kishin rënë disa nga përtokë ku vetura e cila vjen pas tij godet tullën për të qëlluar për vdekje një pasagjere në anën e kunjdërt të rrugës. Pas plagëve të marra pasagjerja e gjallë u dërgua në spital por edhe pas dhënies së ndihmës së nevojshme ajo nuk i shpëtoi vdekjes./albtime/kohaislame