Vjedhje e rëndë në Deçan

Në fshatin Carrabreg i Epërm të Deçanin, Policia e Kosovës njofton të ketë ndodhur një vjedhje e rëndë më 9 shkurt në ora 20:15.

“Më 12.02.2018 viktima mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij, me ç’rast kanë vjedhur një shumë të parave dhe një sasi ari në vlerë të përgjithshme rreth 7.500 €”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Njësitet policore thuhet se janë duke e hetuar rastin

Artikulli paraprakIdeja për shkëmbimin e territoreve me Serbinë, tepër e rrezikshme
Artikulli vijuesSuper bisha Range Rover Sport arrin të ngjitet në 999 shkallët e malit Tianmen(Foto/Video)