"ANALISTAT" qe sa vite e fyejnë Islamin – Edi Rama për një nat i...

"ANALISTAT" qe sa vite e fyejnë Islamin nëpërmjet portaleve të tyre por kryeministri Edi Rama për një nat i shkatrroi!

Haxhi Krasniqi në Xhami (FOTO)

Boksieri i njohur shqiptarë në një ndër Xhamitë e Prishtinës

"Mbusha telefonin, na bëni hallall" (FOTO)

Një njeri kishte mbush baterinë e telefonit në xhami, më pas lë 1 lirë turke dhe një letër ku shkruhej "Mbusha telefonin, na bëni...

Shqiponja kundër krokodilit: Çfarë momenti spektakolar!

Ky është momenti i pabesueshëm kur një shqiponjë ia rrëmben ushqimin një krokodili, direkt nga goja. Me kthetrat e mprehta, shqiponja e peshqve arrin të...

Foto/ Të rrezikosh jetën… për peshkaqenin

Një grup peshkatarësh në Afrikën e Jugut i është dashur të “luftojnë” me një peshkaqen për ta rikthyer atë në det, pasi kishte rënë...

Ushtria dhe populli duke bërë dua – Prizren, viti 1911 (FOTO)

Foto eksluzive nga koha e Perandorisë Osmane në Prizren, viti 1911. Ushtria dhe populli duke bërë dua.

Në qytetin sirian Halep, vetëm qentë nuk jane te urritur. (FOTO)

Ne qytetin sirian Halep, vetem qente nuk jane te urritur. Gjithcka tjeter vdes dhe rrenohet nga forcat Ruse dhe ushtria e Beshar El-Asadit.

Një pamje vërtetë që të thyen zemrën. (FOTO)

Një pamje vërtetë që të thyen zemrën. Vëllai duke mbrojtur motrën e tij nga sulme qe vetëm Zoti e din se nga kush vijnë:...

Bestytnitë nuk kanë vend në jetën e muslimanit. (FOTO)

Bestytnitë nuk kanë vend në jetën e muslimanit. (FOTO)

"Vërtetë besimtarët janë Vëllezër" (FOTO)

"Vërtetë besimtarët janë Vëllezër" Kuran  

Na ndiqni

166,789NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...