Berisha: Problemi i patates nga Kosova u krijua për qëllime të ulëta politike

Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, deklaroi se problemi i tregut të patates nga Kosova u krijua për qëllime të ulëta politike.
Berisha tha se Shqipëria është gati të hiqet çdo lloj barriere doganore dhe se tregu i hapur është jetik dhe interesi më i mirë i çdo shqiptari.BS/kohaislame

Artikulli paraprakCivilizim përmes qenve
Artikulli vijues60 vjet burg për hakerin nga Florida