Birmingem: “Profeti Muhamed: nderi dhe dashuria jonë”

Në qytetin Birmingem të Anglisë janë  shfaqur tabela me mbishkrimin: Profeti Muhamed: Nderi dhe dashuria jonë!”
Prophet-Muhammad
Prophet-M

Artikulli paraprakFotoja e vitit, vullneti i fëmijëve afgan për të mësuar
Artikulli vijuesFOTO – VIDEO: Ja si është dukur shtëpia e Muhammedit (ALEJHI SELAM)