Cana reagon pas sulmeve në Bruksel

Lorik Cana, përmes një postimi në rrjete sociale, ka shprehur solidarizimin e tij me shtetin belg, pas sulmeve terroriste të ditë së sotme.
Fotografia ku shihet flamuri turk dhe ai belg, në mes të të cilëve duart që luten është bërë shumë e famshme.
cana
Artikulli paraprakBelgjika në zi; paralajmërohen sulme të tjera
Artikulli vijuesUEFA shqyrton mundësinë e anulimit të miqësoreve