Ja çfarë i bënë ky djali Sirian një gruaje në Amerikë

Nga popujt e Lindjes, si njerëz më të dashur dhe të butë janë populli sirian, i cili tani për tani po kalon një gjendje...

Ky është momenti kur shkatërrohet raketa që ishte lansuar në drejtim të Mekës (Video)

Arabia Saudite ka shkatërruar në ajër një raketë balistike që ishte lansuar nga rebelët Houthi në Jemen, që po lëvizte në drejtim të qytetit...

Mbreti Selman shuplakë ndaj Obamës!

Sipas ministrit të brendshëm Saudit, mbreti Selman është takuar me Obaman dhe ka folur me të, me tone të ashpra. Ndryshe nga herët e...

Ndërhynë myslimani, nuk lejon të ngacmohet seksualisht një femër (VIDEO)

Një video që po bënë xhiron e botës është një eksperiment social. Është interesante se si një djalë ngacmon seksualisht një vajzë në një...

Vandam: Nëse dëshironi të hani shëndetshëm, ndjekeni shembullin e profetit Muhamed

Aktori i mirënjohur botëror Jean Claude Vandam ishte pyetur rreth të ngrënit të shëndetshëm. Ai tha se duhet ndjekur shembullin e profetit Muhamed paqja...

Letra që bëri bujë në mediat amerikane, muslimanja Marwa Balkar për Donald Trump

Në vijim, po ndajmë me ju të përshtatur në shqip kuptimin e letrës së cilës Mark Zuckerberg dhe afër 600 000 njerëz ja bënë...

Imazhe të tmerrshme nga Alepo: Babë e bir gjenden të përqafuar në vdekje

CNN në një raportim të fundit publikon disa foto me pamje të rënda, të viktimave që janë gjetur nën rrënoja në Alepo. Mes tyre, shihet...

Piloti Rus i cili tentoi të shpëton nëpërmjet parashutës së tij, mirëpo nuk arriti

Piloti Rus i cili tentoi të shpëton nëpërmjet parashutës së tij, mirëpo nuk arriti!

Serbia po zbutet ndaj Kosovës, kjo ishte parashikuar 5 vite më parë nga Gjermania

Njohja e Kosovës tërthorazi po afrohet nga Serbia. Shteti i cili udhëhiqet nga presidenti Aleksandër Vuçiq ka nisur të ‘këndellet’ sa i përket casje...

Erdogan: A keni dëgjuar ndonjëher deri tani ‘terrorizëm kristian‘, ‘terrorizëm hebre‘ apo ‘terrorizëm ateist‘?

Presidenti turk Recep Tayyip Erdoğan tha se "Përgjegjësia më e madhe e Turqisë është që të tregojë të gjitha përpjekjet për të zgjidhur problemin,...

Na ndiqni

169,404NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...