video

Gjyqtari Mark Clattenburg ndërpret ndeshjen shkaku i thirrjes së Ezanit (Video)

Ai është një ndër gjyqtarët kryesor të botës së futbollit. Bëhet fjalë për anglezin, Mark Clattenburg, i cili ka një numër të madh të ndeshjeve...

Hidhet shorti për Ligën e Kombeve: Kosova në grup me Azerbajxhanin, Maltën dhe Ishujt...

Kosova ka mësuar kundërshtarët për Ligë e Kombeve pas shortit që u hidh në Lozanë të Zvicrës. Shorti e hodhi legjenda e futbollit bjellorus, Alexander...
video

E pabesueshme fitohet ndeshja në basketboll për 0.4 sekonda (Video)

Në semifinalet e Konferencës Perëndimore  midis Los Angelos Lakers dhe San Antonio Spurs. Në lojë Derek Fisher përgjigjet me një gjuatje fantastike me një...

Liga e Kampionëve,përballje gladiatorësh

Shorti i Ligës së Kampionëve është një nga ngjarjet që tifozët e futbollit e presin me shumë emocione. Ky short do të fillojë në ora...

Barcelona – Chelsea, përballja më e mundshme nga shorti, Real Madridi kundër anglezëve

Të hënë do të tërhiqet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën nokaut. Përqindjet më të mëdha shkojnë për ndeshjen Chelsea – Barcelona, pasi mundësia...

Fitimet e Messit te Barça marramendëse

Të gjithë tifozët e Barcelonës janë gëzuar me lajmin se Lionel Messi ka rinovuar me Barcelonën. Me këtë rast argjentinasi vazhdoi me klubin katalunas deri...

Kylian Mbappe thyen një tjetër rekord

Talenti i Paris Saint Germain bëhet lojtari më i ri në historinë e Ligës së Kampionëve që arrin të realizojë 10 gola në këtë...

Chelsea i ofron kontratë të re Hazard

Chelsea i ka ofruar kontratë të re Eden Hazard, prej 340 mijë euro në javë. Por belgu ende nuk ka dhënë indikacione që dëshiron ta...

Ja kush do ta blejë Milanin

Miliarderi saudit që merret me pronat, Fawaz Alhokair, thuhet se është pas blerjes së mundshme të Milanit. Sipas Telelombardia, grupi arab në fjalë është Grupi...

Anulohet meçi i Haxhi Krasniqit

Boksieri i njohur kosovar, Haxhi Krasniqi, ka deklaruar se është anuluar meçi i tij i radhës i paraparë për 16 dhjetor. Krasniqi nuk ka treguar...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...