Saturday, August 13, 2022

Gjyqtari Mark Clattenburg ndërpret ndeshjen shkaku i thirrjes së Ezanit (Video)

0
Ai është një ndër gjyqtarët kryesor të botës së futbollit. Bëhet fjalë për anglezin, Mark Clattenburg, i cili ka një numër të madh të ndeshjeve...

Hidhet shorti për Ligën e Kombeve: Kosova në grup me Azerbajxhanin, Maltën dhe Ishujt...

0
Kosova ka mësuar kundërshtarët për Ligë e Kombeve pas shortit që u hidh në Lozanë të Zvicrës. Shorti e hodhi legjenda e futbollit bjellorus, Alexander...

E pabesueshme fitohet ndeshja në basketboll për 0.4 sekonda (Video)

0
Në semifinalet e Konferencës Perëndimore  midis Los Angelos Lakers dhe San Antonio Spurs. Në lojë Derek Fisher përgjigjet me një gjuatje fantastike me një...

Liga e Kampionëve,përballje gladiatorësh

0
Shorti i Ligës së Kampionëve është një nga ngjarjet që tifozët e futbollit e presin me shumë emocione. Ky short do të fillojë në ora...

Barcelona – Chelsea, përballja më e mundshme nga shorti, Real Madridi kundër anglezëve

0
Të hënë do të tërhiqet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën nokaut. Përqindjet më të mëdha shkojnë për ndeshjen Chelsea – Barcelona, pasi mundësia...

Fitimet e Messit te Barça marramendëse

0
Të gjithë tifozët e Barcelonës janë gëzuar me lajmin se Lionel Messi ka rinovuar me Barcelonën. Me këtë rast argjentinasi vazhdoi me klubin katalunas deri...

Kylian Mbappe thyen një tjetër rekord

0
Talenti i Paris Saint Germain bëhet lojtari më i ri në historinë e Ligës së Kampionëve që arrin të realizojë 10 gola në këtë...

Chelsea i ofron kontratë të re Hazard

0
Chelsea i ka ofruar kontratë të re Eden Hazard, prej 340 mijë euro në javë. Por belgu ende nuk ka dhënë indikacione që dëshiron ta...

Ja kush do ta blejë Milanin

0
Miliarderi saudit që merret me pronat, Fawaz Alhokair, thuhet se është pas blerjes së mundshme të Milanit. Sipas Telelombardia, grupi arab në fjalë është Grupi...

Anulohet meçi i Haxhi Krasniqit

0
Boksieri i njohur kosovar, Haxhi Krasniqi, ka deklaruar se është anuluar meçi i tij i radhës i paraparë për 16 dhjetor. Krasniqi nuk ka treguar...