VIDEO – Plani i Kadaresë nuk u realizua

"Qeky Kadareja kish pas shku te Ramiz Alija e kish pas thënë "Lejo kishat katolikëve, dhe Ortodoxëve ti hapin kishat (të ndaluara gjat komunzimit)"...

VIDEO – U myta tu u falë por nuk po ndryshohet gjendja ime

Hoxha i nderuar Bedri Lika në një ndër ligjeratat e tij e ka cek një temë interesante, ka shpesh njerëz të cilit publikisht apo...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...