Si t’i bëni gomat e vjetra të duken si të reja

Blerja e gomave të reja mund të kushtojë. Varësisht nga lloji i veturës, çmimi i një gome mund të fillojë nga 100 euro. Kur nuk...

Haribo me yndyrë derri

Ky është një lajm nga Tribuna Channel, që tregon se Haribo përmban yndyrë derri: https://www.youtube.com/watch?v=lEn8jX0u1j4&feature=youtu.be

Video/ Shikoni si prodhohet “Audi Q5”

Javën e shkuar filloi prodhimi i modelit të ri të “Audi Q5” në fabrikën e “Volkswagen” në Meksikë. Kjo fabrikë ka kapacitet prodhimi prej 150,000...

"I pastrehu" Musliman merr përgjigje të çuditshme nga të huajt

Një gruas ju heq shamia derisa ajo po ecte në rrugë dhe ky sulm është përshkruar si sulm i motviuar në baza raciste javën...

Video: Vajza e vogël siriane kërkon dëshpërimisht babanë e saj

Një tjetër video vie nga Siria e cila të thyen zemrën. Është një vajzë e cila është goditur pas sulmit në shtëpinë e saj,...

Video/ Ja pse të gjithë e kemi këtë ‘kanal’ nën hundë…

A e dini se përse ekziston një kanal i vogël nën hundë? Ka kohë që kjo pyetje i mundon biologët. Quhet filtrum dhe është universale...

Kryeministri turk vozit taksi për të mësuar hallet e qytetarëve

Kryeministri turk vozit taksi për të mësuar hallet e qytetarëve https://www.youtube.com/watch?v=7Ro965MyLO0

Ja dokumentari që tregon se si terroristët e Fetullah Gylenit u mundën nga populli...

Në këtë dokumentar tregohet se si ka vijuar sulmi terrorist puçist për të rrëzuar presidentin e Turqisë, Rexhep Tajip Erdoganin dhe për të marrë...

A janë fetarët homofobik?

Shpeshherë fetarët akuzohen se janë homofobik dhe që kanë frikë nga LGBT-istat prandaj nuk ua pranojnë idenë e tyre. Imami nga Maqedonia, Bekir Halimi...

Imami i njohur që nuk u njohë nga xhemati turk. Ja çfarë ndodhi…

Imami i Haremi Sherifit në Mekë Dr. Bandar Balijah ishte në një vizitë private në Turqi. U ndal në një xhami lokale për të fal...

Na ndiqni

166,789NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...