Dhunon kunatën, pranga 41-vjeçarit

0
178

Policia ka arrestuar ditën e sotme një 41-vjeçari, i cili akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj kunatës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në Mirditë dhe në pranga ka rënë Pavlin Mena.
Mësohet se 41-vjeçari e ka rrahur nusen e vëllait të tij, 40-vjeçaren B.Mena. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta. /Indeks/kohaislame