Dobitë e rralla të kremit anti-akne nga ekstraktet kërmilli

0
206
KREM KËRMILLI (SNAIL) ANTI-AKNE
A je lodhur duke shikuar vetën në pasqyrë për të parë aknet që t’i kanë ngulur sytë?
 
A ka diçka më të keqe se sa të zgjohesh në mëngjes para se të nisesh për në punë, shkollë, fakultet apo edhe ndonjë eveniment e të shohësh se një puçërr e madhe e shëmtuar të ka dalë?
Ja di përgjigjen kësaj pyetje e sigurisht se edhe ti e din!
 
Epo, kemi lajme të mira. Nuk ke nevojë të bësh ashtu si ke bërë deri tash. Me fjalë tjera po dua të them se nuk ke nevojë ti shtrydhësh për ti hequr qafesh ato puçrra; ja kështu mund t’i ndalni ato të mos shfaqen.
 
Kompania e produkteve natyrale Beaty skin ka sjell ne treg kremin me ektrakte kërmilli anti Akne.

 
Cilat janë përfitimet e krem Kërmill?
Përdoret për te gjitha inflamacionet e lëkurës
Për skuqjet
Për gërvishtjet
E ngroh lëkurën
Largon acarimin lëkurës duke rregulluar çdo problem
Kuron shenjat e dukshme në lëkurë.
Pastron zonën e përflakur te akneve
Hidraton lëkurën
Redukton skuqjet dhe ënjtjet e lëkurës
Redukton Gungat në lëkurë
Largon tërësisht njollat e mbetura prej kohësh në lëkurë
I jep freski lëkurës brenda 24orëve.
Ky produkt është 100% #Natyral, dhe pa #efekte anësore.

Për të interesuarit mund të porositni:
 
Dyqani “RIJADI” Prizren
 
Lagja: Terzi Mahalla, rr.Ismet Jashari-Kumanova
 
Mob. +386 49 283 048 (VIBER)