Emanuel Adebayor pasi ka pranuar Islamin ka deklaruar…

Ish ylli i Arsenalit Emanuel Adebayor pasi ka pranuar Islamin ka deklaruar:

“Asgjë në jetën time nuk ka më shumë rëndësi se sa Allahu.”

Artikulli paraprakMbledhësi i mbeturinave regjistrohet në fakultet në moshën 72 vjeçare
Artikulli vijuesPraktikimi i rukjes si profesion dhe si fitim