Komandant Hoxha: Pse disa shqiptarë flasin keq për Erdoganin, çfarë faji ka?

Komandant Hoxha: Pse disa shqiptarë flasin keq për Erdoganin? 


Jeni fajtor ju Erdogan që mbroni Shqiptarët dhe çdo popull musliman në botë
Jeni fajtor ju Erdogan që ishit ndër të parët në botë pranuat Kosoves si shtet të panvarun
Jeni fajtor ju Erdogan kur 1999 Nato sulmonte forcat serbe në kosovë e shumë antar të natos si francezet, spanjollet, greket etj i huqnin caqet e forcave serbe ju intenzifikojshit sulmet mbi forcat e armatosura serbe në Kosovë bile bile edhe Beogradin bombardojshit bashk me Amerikanet.

Jeni fajtor ju ERdogan që edhe kësaj dite loboni për Kosoven që sa ma shumë shtete ta pranojn si shtet të panvarun e po na e prishni miqasinë me Beogradin e Mosken
Jeni fajtor ju Erdogan që në vazhdimsi i kërcenoni grekët mos te dëmtojn Shqiprinë
Jeni fajtor ju Erdogan që po naj njek investitoret Grek ne Shqiperi dhe Kosovë e po investoni ju
Jeni fajtor dhe do tju akuzojm ju Erdogan për gjitha krimet që naj kan bërë Serbët Malazezët Maqedonët dhe Greket në të kaluaren dhe tash
Erdogan për së fundi po ju themi se sado që Sllavët na vrasin e presin ne shqiptarët ju dhe Turqit ke na me ju fajsu dhe sha
Erdogan na fal se prej tutes shkijeve po të shajmë ty se ata nuk po guxojmë
Erdogan jo puq por ty duhet sa ma shpejt mete likvidu se po jau prish planet Masoneve të cilet naj kan ble politikanet tanë

 

Artikulli paraprakFejzi Hajdari – Blendi Fevziut: Pirdhu!
Artikulli vijuesE çuditshme: Autori i masakrës së Nisës u kap i gjallë (Video)