Maqedoni/ Tronditet opinioni, përdhunohet e mitura 7-vjeçare

Tronditet Maqedonia, dje në stacionin policor në Ohër është denoncuar dhunimi i një vajze 7-vjeçare.

32-vjeçarja V.M. denoncoi se 73-vjeçari T.T. ka kryer sulm seksual mbi vajzën e saj 7-vjeçare. Kur vajza është kthyer nga shkolla nëpër rrugën “Sh.Kliment Ohridski”, mostra e ka thirrur dhe ka kryer veprime seksuale mbi të.

Janë duke u ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit, thonë nga policia.

Artikulli paraprakRamazani: Çfarë preferohet të hani për iftar dhe syfyr?
Artikulli vijuesJa çfarë porosisin hoxhallarët për Muajin Ramazan (2)