Mitrovicë: Shpërthen një bombë në diskotekën “Ekskluzive”

0
149

Në veri të Mitrovicës, përaktësisht në rrugën “Sutjeska”, ka shpërthyer një bombë brenda diskotekës”Eksluzive”.

Burime të Indeksonline nga atje, kanë bërë më dije se janë dëmet materiale kanë qenë të mëdha më ç’rast janë dëmtuar edhe disa automjete që kanë qenë afër diskotekës.
Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin për Indeksonline, por nuk ka dhënë ende detaje të tjera.
Mësohet se pronari i diskotekës është serb dhe quhet Aleksandar Rakicevic./kohaislame