Mourinho: Na mposhtën si burrat

Jose Mourinho deklaroj pas ndeshjes me Dortmundin se fitoj skuadra më e mirë në fushë dhe se nuk e ka pritur këtë paraqitje të gjermanëve.

“Ata luajtën si burrat dhe ashtu edhe fituan. Kanë qenë më të mirë në të gjitha fazat. Fituan të gjitha duelet dhe në fund edhe ndeshjen.

Nuk e kam pritur një paraqitje të tilë nga ta. Tani është shumë vështirë për ne, por jo e pamundur” deklaroj Mourinho pas ndeshjes./kohaislame