Nokia 1520 tani edhe me ngjyra

0
227

Pas prezantimit të Nokias Lumia 1520″ javën e kaluar në ngjarjen Nokia World në Abu Dhabi.

AT & T është aktualisht bartësi i vetëm në SHBA që shet këtë pajisje dhe telefoni do të jetë në dispozicion me ngjyra të ndryshme. Tashmë në treg ai pritet të jetë në ngjyrë të zezë, të bardhë dhe te kuqe, të gjithë me një lustër mat./kosovasot/kohaislame