Publikohet filmi i metrazhit të shkurtë ‘1 Euro’ nga Blond Aliu (VIDEO)

‘1 Euro’ quhet filmi më i ri i metrazhit të shkurtër nga producenti dhe regjisori Blond Aliu.

Në këtë film kanë luajtur aktorë të njohur si Irena Cahani, Muad Gashi, Agan Asllani, Arbias Lutfiu dhe Lum Brezinca transmeton parrotlla.net

Përmbatja e këtij filmi ka të bëj përkushtimin dhe kujdesin ndaj nënës i cili në fund përfundon me një pendesë.

Që nga fillimi i filmit kuptohet mesazhi i përçuar por është fundi ai i cili jep kuptimin e gjithë këtij projekti profesional.

Artikulli paraprakModestia e Shejh Albanit
Artikulli vijuesTërmet në Azinë Jugore, në Pakistan – një person i vdekur