Shokuese: Abuzuan seksualisht me vajzën në kopsht

0
195
Një gjyshe në Sarandë ka bërë një denoncim shokues.
 
Ajo thotë se mbesa e saj e mitur është dhunuar në kopsht.
 
Sipas saj, vajza e vogël është autike dhe ka mbërritur në shtëpi e gjakosur.
 
Gjyshja e ka dërguar vajzën tek një mjek gjinekolog, që thotë se i ka konfirmuar se është abuzuar seksualisht me të.
 
Policia nga ana e saj thotë se ka pasur një dëmtim fizik, por nuk bëhet fjalë për abuzim seksual.
 
Vogëlushja ka një dëmtim pranë organit gjenital./Mapo