Shpifje e re kundër Hoxhës Shefqet Krasniqi

Nuk kan të ndalur shpifjet dhe gënjeshtrat kundër Hoxhës së nderuar Shefqet Krasniqi nga portalet Islamofobe, së fundmi ai është akuzuar (me shpifje) se gjoja ka folë kundër kombëtarës së fudbollit, por i menjëhershëm ka qenë demanti nga hoxha i nderuar Shefqet Krasniqi (staffi i tij) ku në rrjetet soicale ka shkruar:

DEMANTIM

Së fundi në disa portale është publikuar një lajm se kinse hoxha Dr. Shefqet Krasniqi paska folur rreth futbollit dhe humbjes së kombetarës së Shqipërisë, gjë që nuk është e vërtetë.
Së pari ky lajm buron nga një faqe e cila nuk është zyrtare sepse faqja zyrtare dihet tashmë dhe së dyti nuk ka folur asnjëherë rreth futbollit.
Ne shprehim keqardhje për këto deklarata shpifëse ndaj kombëtares sonë ndaj të cilës kemi repsekt të veçantë dhe i dëshirojmë suksese.

Kërkojmë nga qytetarët që të mos bien pre e manipulimeve të ndryshme nga njerëz të ligë dhe portale të cilat shpifjen e kanë zakon.

STAFI I FAQES

Artikulli paraprakPërfitime shëndetësore nga hurmat
Artikulli vijuesÇka i tha Nikoliq presidentit kinez për Kosovën