Si ta hapni makinën tuaj në rast se i keni harruar qelsat brenda (Video)

E keni mbyllur veturen tuaj dhe keni harruar qelsat brenda ? Nuk ka problem, Ju duhet vetëm një litar i hollë dhe gishta të dobishëm!  /Kumti.com

Për më shumë ndiqeni videon:

Artikulli paraprakPastrimi i dritave te veturës me pastë dhëmbësh
Artikulli vijuesSi ta heqim qelësin e thyer nga një motor