SKANDAL | Menduh Thaçi i thotë shefit të shërbimit sekret maqedonas: Më ke afër deri në vdekje

0
165
Një prej përgjimeve në Maqedoni që janë transmetuar këto ditë nga mediat maqedonase është edhe ajo mes Kryetarit të PDSH’së, Menduh Thaçit dhe Shefit të Shërbimit sekret të Policisë së Maqedonisë, Sasho Mijalkov.

Dëgjojeni videon e publikuar.