Tifozet e Celtic me flamuj palestinez përshendetën ekipin Izraelit Hapoel sonte

Tifozet e Celtic me flamuj palestinez përshendetën ekipin Izraelit Hapoel në ndeshjen e sotme të Liges së Kampioneve

Artikulli paraprakXherdan Shaqiri – Vetëm për Ty Allah – ELHAMDULILAH
Artikulli vijuesDrogë dhe armë kapen në Suharekë